2007'den Bugüne 88,761 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Safiye AYDIN
Odyoloji Ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı - Burdur

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Safiye AYDIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Safiye AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Safiye AYDIN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
S.D.Ü. Hemşirelik (2002 Mezunu)
Yüksek Lisans
Turgut Özel Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Safiye AYDIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Gecikmiş Konuşma
Hızlı Bozuk Konuşma
Sesletim Bozuklukları
Aile Danışmanlığı
Kekemelik
Damak Yarıklığına Bağlı Dil ve Konuşma Bozukluğu
İşitsel Rehabilitasyon
Otizm

Safiye AYDIN Özgeçmis CV Safiye AYDIN'ın Özgeçmişi
1981 yılında Burdur'da doğdum. İlk-orta-lise eğitimimi Burdur ilinde tamamladım. 1998 yılında girdiğim Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Bölümünden 2002 yılında mezun oldum. 2006-2015 yıllarında Kan Hizmetleri Bölümünde Flebotomi Uzmanı olarak çalıştım. 2016 yılında Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. 2018 yılından bu yana Burdur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Konuşma Bozuklukları Uzmanı olarak görev yapmaktayım. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans Programına devam etmekteyim.

Safiye AYDIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aysel
10.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120581
Safiye hoca saygıdeğer bir kişiliğe sahip olup işini maddi kaygılardan çok öncelikle fayda sağlamak üzerine yapıyor.Kendine ait özel zamanlarda bile özenle etkinlik hazırlıkları yapıyor Çocuklarla iyi iletişim kuruyor.Guler yüzlü aynı zamanda profesyonel mesafeyi hissettiren.Mesleki açıdan konusuna son derece hakim araştırma cı ve paylaşımcı.Ayrıca online eğitimlerde çok faydalı. Yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız.Her şey için çok teşekkürler Safiye hanım emeğinize yüreğinize sağlık...
     3 Beğeni    
İ. İ.
9.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120568
Safiye hocam boş vakitlerinı bile seansa gelenlerle severek geçirebilen, işini bu devirde böylesine sevgiyle ve samimiyetle yapan kaldı mı dedirtecek türden bir uzman. İlk görüşmenizde size tüm samimiyetiyle eğitimin nereye varabileceğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini söyleyecektir. Tek amacının sizlere bir şeyler katabilmek ve faydalı olmak olduğu çok net hissediliyor. Eğer dil ve konuşmayla ilgili ufacık bir soru işaretiniz varsa ve yolunuz Burdur'da düşerse tanışmak için bir randevu isteyin, düşmezse online şekilde muhakkak tanışmalısınız o şekilde de yardımcı olabiliyor. Bana her anlamda katkılarınız için buradan da çok teşekkür ederim Safiye hocam, sizinle yollarımız kesiştiği için şanslıyım, bunu okuyan herkese bu şansı değerlendirmesini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Mustafa
9.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120565
Bu uzmanla bir tanııdık vasıtası ile tanıştık. Komşumuzun çocuğun da konuşma ile ilgili sıkıntıları vardı. Gerek telefon gerekse diğer görüşmeler sonucunda çok yardımcı oldu çok ilgili ve alakalı idi, belli ki işini seven birisi. uzmanlığını bence sonuna kadar hak eden birisi. Bence tüm alanlarda çalışanların bu denli özverili işini benimseyen kişilerin olduğunu görmek insana güven veriyor. kesinlikle bu alanda ihtiyacı olan kişilere öneriririm. çok iyi sonuçlar alacığınızı umarım.
     2 Beğeni    
Yeliz YEKDAR Fotoğraf
Yeliz YEKDAR
Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120551
Safiye hanımı yüksek lisans programından tanıyorum. Düzenli, başarılı, dinamik, yeniliklere açık, saygılı bir öğrenci idi. Mezuniyet sonrası da öğrencilerine sevgi dolu, anlayışlı, bir terapist, danışmanlarına güler yüzlü, anlayışlı, çözüm odaklı bir terapisttir. Burdur’da ilk ve tek konuşma Bozuklukları uzmanı olarak çalışmıştır. Burdur’daki çalışmalarını hayranlıkla izliyor takip ediyorum. Kekemelik, gecikmiş konuşma, artikülasyon bozuklukları, fonolojik bozukluklar, afazi, disfaji gibi alanlarda meslektaşımı önerir tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Betül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120531
Burdur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde konuşma bozuklukları uzmanı olarak görev yapmaktadır kendisi.İş arkadaşım aynı zamanda yeğenimin konuşma problemini çözen kişidir. (Bazı harfleri çıkarmakta zorlanıyordu yeğenim özellikle r harfi) .Birebir gerektiğinde de online olarak görüşerek problemi çözdü. Güler yüzlüdür, işini severek yapar ve verdiği eğitim çok kalitelidir.Bende verdiği emeğin karşılığı yoktur. Şahsına münhasır ve değerli bir insandır.😊🌼
     5 Beğeni    
Gökhan Çelik
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120530
Ben bir Özel Eğitim Sınıf Öğretmeniyim.Safiye hocamla yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.Beraberce derslerine girdiğimiz öğrencilerimiz de var. Dil,konuşma ihtiyacı olan öğrencilerimi veya yönlendirme isteyen kişileri Safiye hocam yönlendirdim. Bugüne kadar çalıştığı ve ilerleme sağlamadığı bir öğrenci görmedim.Öğrencilerine ve öğrenci velilerine profesyonelce yaklaşımı, sürekli kendini güncellemesi, çözüm odaklı çalışmaları ve tabiki iyi bir iş arkadaşım olmasından dolayı Safiye hocamı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Naime
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120529
yaklaşık iki seneden fazla bir süredir oğlumun konuşma terapisine giriyor ve kesinlikle çok memnunum kendisi öğretmen olmanın dışında gerek aile durumu gerekse ebeveyn ilişkisi ile her türlü konuda yardımcı olur ve çok şükür bilişsel gelişim olarak rapor alan okula başlayan oğlum şimdi konuşmaya sohbet etmeye başladı telafuslarda bir takım sorunlar olsa da inanıyorum ki kısa sürede bu problemi de aşacağız benim için sohbet etmek anne demesi mucizeydi ve biz bunu Allahın izni ile Safiye hocam sayesinde başardık bir anne şefkati ile ilgilendi hocamız gayet disiplinli ayrıca kesinlikle tavsiye ediyorum Allah ondan ve kurumumuzdakilerden razı olsun
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 544 02 10  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
S.D.Ü. Hemşirelik
Mezuniyet Yılı
2002
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Turgut Özel Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Safiye AYDIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Safiye AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-

17:14
Top