2007'den Bugüne 89,872 Tavsiye, 27,682 Uzman ve 19,693 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Safiye AYDIN
Odyoloji Ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı - Burdur

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Safiye AYDIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Safiye AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Safiye AYDIN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
S.D.Ü. Hemşirelik (2002 Mezunu)
Yüksek Lisans
Turgut Özel Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Safiye AYDIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Gecikmiş Konuşma
Hızlı Bozuk Konuşma
Sesletim Bozuklukları
Aile Danışmanlığı
Kekemelik
Damak Yarıklığına Bağlı Dil ve Konuşma Bozukluğu
İşitsel Rehabilitasyon
Otizm
Afazi

Safiye AYDIN Özgeçmis CV Safiye AYDIN'ın Özgeçmişi
1981 yılında Burdur'da doğdum. İlk-orta-lise eğitimimi Burdur ilinde tamamladım. 1998 yılında girdiğim Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Bölümünden 2002 yılında mezun oldum. 2006-2015 yıllarında Kan Hizmetleri Bölümünde Flebotomi Uzmanı olarak çalıştım. 2016 yılında Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. 2018 yılından bu yana Burdur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Konuşma Bozuklukları Uzmanı olarak görev yapmaktayım. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans Programına devam etmekteyim.

Safiye AYDIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Mart.2022
TavsiyeNo: 123290
Safiye hocamla bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım iyikide tanışmısiz.Burdurda işinin ehli birisi çocuğum bagzi harfleri cikartmada zorlanıyordu çok kısa sürede çocuğumun bütün harfleri kolayca çıkartması da yardımcı oldu. çok sağolsun onun gibi ailenizden olabilecek az kişi bulursunuz dil konuşma uzmanı olmakla birlikte öğrencilerine yaklaşımı o kadar guzelki Allah razı olsun ondan. Öğrencisinin dilinden anlayan şevkatle sabırla onlara yaklaşan çocuklarla oyun oynayarak eğlenerek öğreten bir öğretmen . Güvenle gözünüz kapalı öğretmenimize çocuğunuzu teslim edebilirsiniz . ayrıca sadece konuşma üzerinde değil bir çok alanda kendini yetiştirmiş ve yetistirmekte olan birisidir. Herkesin çocuğuna Rabbim şifa versin.
     3 Beğeni    
Meral
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Mart.2022
TavsiyeNo: 123280
Safiye Hocam ile yaklaşık 2.5 yıl önce tanıştık. Oğlumun gecikmiş konuşma ve sonrasında bazı harfleri tam çıkaramama durumu vardı. Açıkçası gec kalınmış bir tanışma idi ama iyi ki dediğimiz 2 yıl devam eden bir sürecimiz oldu.Safiye Hocam sürecin başından sonuna kadar o kadar ilgili idi ki bir kere bile acaba demedik. Her seferinde iyi ki yollarımız kesişmiş dedik. Oğlum biraz çekingen olduğu için,oğlum açısından tereddütlerimiz vardı ama karşınızda ki kişi Safiye Hocam ise hiç bir şey sorun olmuyor. İşini o kadar severek yapıyor, çocukları öyle seviyor ki ve sonuç mükemmel. Oğlum şuan gayet güzel konuşabiliyor,her harfi çok güzel çıkarabiliyorsa Safiye Hocam sayesinde.Alanında uzman ,işinin ehli, güler yüzlü, disiplinli ve daha nicesi.Böyle bir arayış içinde iseniz hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.
     3 Beğeni    
Serkan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mart.2022
TavsiyeNo: 123196
Safiye hocamla kızım 33 aylık tanıştık 3 yıldan uzun bir süredir kızımla birlikte titiz ve programli bir şekilde çalışmaları ile çok uzun bir yol katettik. İlk başladığımızdan kısa bir süre sonra sonuç almaya başladık kızımin bana anne diye çağırdığı gün çok duygulanmistim ve hocamız bana daha yolun başındayız demişti. Hocamızın işinin ehli ve tecrübesi ile bilgisi sayesinde gerek kızıma gerek ailemize yol göstermesi bizi kendi ailesi gibi görüp herzaman yardımcı olması bu işinde ne kadar basirili olduğunun bir göstergesidir. Hocam bu yolda iyi ki sizi tanıyıp sizinle beraber yola devam etmişiz. Teşekkürler hocam.Hersey için teşekkürler.
     2 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mart.2022
TavsiyeNo: 123143
Safiye hocam ile oğlum 31 aylıkken tanıştık. Herşeyden önce işinin ehli oluşu ve tavsiyeleri ilk tanışmamız da bizi aydınlattı ama bilmiyorduk ki bunun daha bir başlangıç olduğunu hocamızla beraber devam etmeye karar verdikten sonra gerek özel eğitimcimiz gerek hocamız düzenli titiz ve uyumlu bir program oluşturdular ve çocuğumuzun eksiklerine nokta atışı yapa yapa nakış gibi işlenmeye başlandı hergun bir ilmek ilmek derken şuan oğlum 33 aylık ve çok şükür hem spontan konuşmaları başladı hem cümle kurabiliyor. Benim durumumda olan birçok aile araştırıyor araştırıyor çoğu bilgi kirliliği ve malesef boşa emek oluyor. Gerek çalışma ahlaki gerekse çocuğunuzun sahiplenip bir adım ilerlemesinde sizin kadar heyecan duyan bir öğretmeniniz varsa siz ve çocuğunuz küçücük ağzı ile safiyeye gidicem diye heyecanlanıyorsa doğru yerde ve doğru kişinin elindesinizdir demek. Benim doğru kişiye emanet ettiğim evladımin meyvelerini hep beraber topluyor olmak bize büyük umut ve mutluluk veriyor. Safiye hocamı en kısa üç kelime ile tanımlayacak olursam güvenilir, başarılı ve azimli.
     4 Beğeni    
Aysel
10.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120581
Safiye hoca saygıdeğer bir kişiliğe sahip olup işini maddi kaygılardan çok öncelikle fayda sağlamak üzerine yapıyor.Kendine ait özel zamanlarda bile özenle etkinlik hazırlıkları yapıyor Çocuklarla iyi iletişim kuruyor.Guler yüzlü aynı zamanda profesyonel mesafeyi hissettiren.Mesleki açıdan konusuna son derece hakim araştırma cı ve paylaşımcı.Ayrıca online eğitimlerde çok faydalı. Yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız.Her şey için çok teşekkürler Safiye hanım emeğinize yüreğinize sağlık...
     7 Beğeni    
İ. İ.
9.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120568
Safiye hocam boş vakitlerinı bile seansa gelenlerle severek geçirebilen, işini bu devirde böylesine sevgiyle ve samimiyetle yapan kaldı mı dedirtecek türden bir uzman. İlk görüşmenizde size tüm samimiyetiyle eğitimin nereye varabileceğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini söyleyecektir. Tek amacının sizlere bir şeyler katabilmek ve faydalı olmak olduğu çok net hissediliyor. Eğer dil ve konuşmayla ilgili ufacık bir soru işaretiniz varsa ve yolunuz Burdur'da düşerse tanışmak için bir randevu isteyin, düşmezse online şekilde muhakkak tanışmalısınız o şekilde de yardımcı olabiliyor. Bana her anlamda katkılarınız için buradan da çok teşekkür ederim Safiye hocam, sizinle yollarımız kesiştiği için şanslıyım, bunu okuyan herkese bu şansı değerlendirmesini tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Mustafa
9.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120565
Bu uzmanla bir tanııdık vasıtası ile tanıştık. Komşumuzun çocuğun da konuşma ile ilgili sıkıntıları vardı. Gerek telefon gerekse diğer görüşmeler sonucunda çok yardımcı oldu çok ilgili ve alakalı idi, belli ki işini seven birisi. uzmanlığını bence sonuna kadar hak eden birisi. Bence tüm alanlarda çalışanların bu denli özverili işini benimseyen kişilerin olduğunu görmek insana güven veriyor. kesinlikle bu alanda ihtiyacı olan kişilere öneriririm. çok iyi sonuçlar alacığınızı umarım.
     5 Beğeni    
Yeliz YEKDAR Fotoğraf
Yeliz YEKDAR
Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120551
Safiye hanımı yüksek lisans programından tanıyorum. Düzenli, başarılı, dinamik, yeniliklere açık, saygılı bir öğrenci idi. Mezuniyet sonrası da öğrencilerine sevgi dolu, anlayışlı, bir terapist, danışmanlarına güler yüzlü, anlayışlı, çözüm odaklı bir terapisttir. Burdur’da ilk ve tek konuşma Bozuklukları uzmanı olarak çalışmıştır. Burdur’daki çalışmalarını hayranlıkla izliyor takip ediyorum. Kekemelik, gecikmiş konuşma, artikülasyon bozuklukları, fonolojik bozukluklar, afazi, disfaji gibi alanlarda meslektaşımı önerir tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Betül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120531
Burdur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde konuşma bozuklukları uzmanı olarak görev yapmaktadır kendisi.İş arkadaşım aynı zamanda yeğenimin konuşma problemini çözen kişidir. (Bazı harfleri çıkarmakta zorlanıyordu yeğenim özellikle r harfi) .Birebir gerektiğinde de online olarak görüşerek problemi çözdü. Güler yüzlüdür, işini severek yapar ve verdiği eğitim çok kalitelidir.Bende verdiği emeğin karşılığı yoktur. Şahsına münhasır ve değerli bir insandır.😊🌼
     7 Beğeni    
Gökhan Çelik
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120530
Ben bir Özel Eğitim Sınıf Öğretmeniyim.Safiye hocamla yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.Beraberce derslerine girdiğimiz öğrencilerimiz de var. Dil,konuşma ihtiyacı olan öğrencilerimi veya yönlendirme isteyen kişileri Safiye hocam yönlendirdim. Bugüne kadar çalıştığı ve ilerleme sağlamadığı bir öğrenci görmedim.Öğrencilerine ve öğrenci velilerine profesyonelce yaklaşımı, sürekli kendini güncellemesi, çözüm odaklı çalışmaları ve tabiki iyi bir iş arkadaşım olmasından dolayı Safiye hocamı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Naime
6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120529
yaklaşık iki seneden fazla bir süredir oğlumun konuşma terapisine giriyor ve kesinlikle çok memnunum kendisi öğretmen olmanın dışında gerek aile durumu gerekse ebeveyn ilişkisi ile her türlü konuda yardımcı olur ve çok şükür bilişsel gelişim olarak rapor alan okula başlayan oğlum şimdi konuşmaya sohbet etmeye başladı telafuslarda bir takım sorunlar olsa da inanıyorum ki kısa sürede bu problemi de aşacağız benim için sohbet etmek anne demesi mucizeydi ve biz bunu Allahın izni ile Safiye hocam sayesinde başardık bir anne şefkati ile ilgilendi hocamız gayet disiplinli ayrıca kesinlikle tavsiye ediyorum Allah ondan ve kurumumuzdakilerden razı olsun
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 544 02 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
S.D.Ü. Hemşirelik
Mezuniyet Yılı
2002
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Turgut Özel Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Safiye AYDIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Safiye AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-

22:23
Top