2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Reyhan YÖRÜMEZ
Diyetisyen - Konya
Vefat

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Reyhan YÖRÜMEZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

108
(%29.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reyhan YÖRÜMEZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Reyhan YÖRÜMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Lütfen Dikkat!
Reyhan YÖRÜMEZ siz misiniz? Sitemize giriş yaparak bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Reyhan YÖRÜMEZ'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1985 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Reyhan YÖRÜMEZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Abdullah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32717
Fazla kilo,düzensiz ve dengesiz beslenme stresle birleştiğinde hayatınızı etkileyecek,yaşam kalitenizi bozacak ciddi bir çok hastalığın sebebbi ve tetikçisidir.Diyabet tanısından sonra doktorum, bu hastalığın sadece ilaçla tedavisinin yeterli olmadığını diyet yapılmasının gerekli olduğunu söyledi.Fazla kiloların verilmesi ve kan şekerinin bir düzene girmesi gerekiyordu.Reyhan Hanım'la tanıştık kendisinin tavsiyeleriyle hem fazla kilolarımdan kurtuldum hemde kan şekerim düzene girdi. Diyete devam ediyorum her geçen gün kendimi daha zinde ve enerjik hissediyorum. Reyhan Hanım güler yüzlü ve alanında oldukça deneyimli biridir.Kendisine teşekkür ediyorum.(Abdullah BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı)
     4 Beğeni    
İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Karataş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32254
Ben kilolu olan her bayan gibi sık sık zayıflama diyetine başlıyorum ama bir türlü başarılı olamıyordum.Ailem bana zayıflamam konusunda sürelikli telkinde bulunuyordu ama olmuyordu. İnternette dolaşırken reyhan hanım buldum. Kendisine göndermiş oldugum mailime cevap vermesi ve beni heyecanlandırması üzerine hemen randevu talebinde bulundum. Kendisi ile yüz yüze görüştügümde gercekten çok sıcak bir insan olduğunu hemen anlaşılıyor. Reyhan hanım branşında gercekten uzmanlaşmış bilgili, saygılı ve en güzeli sakinleştirici.Neyi nasıl yapacagımızı konuştugumuzdan bu yana 7 ay gecti.İlk başladıgımda 127 yi geçkin kilom vardı şuan 86 kiloyum ve hedefimize her gecen gün ulaşmaktayız. Kendi kendime yaptıgım zalim diyetlerin aksine gayet tok tutan, enerjik olmamı saglayan alternatifli diyetimi çok sevdim.Bu tavsiyeyi okuyan arkadaşlara şunu söyleyebilirim diyet gercekten kişiye özgü olunca başarılı oluyor yoksa sagdan soldan buldugumuz başkalarına yazılmış ve uzman olmayan kişilerden ögrendigimiz çogu bilgi yanlış olabiliyor. Yeni yeri bize biraz uzakta ama kendim için orayada giderim diyorum. Şuan halimizden ve diyetisyenimizden çok memnunuz. Kilo vermek isteyen ve diyetisyen arayanlar mutlaka reyhan hanımla bir kere görüşsünler derim. Emin olun kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Teşekkurler Reyhan Hanım.
     13 Beğeni    
Pınar CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
3.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32044
Benim kilo problemim çocukluğumdan beri vardı. Kendi çabalarımla 5-10 kiilo verip sonuna hep aç kaldığım için hastalanıyordum ve verdiğim kilonun daha fazlasını kısa sürede alıyordum. Taki uzun süredir görmediğim arkadaşıma rastlayana denk. Arkadaşıma nasıl zayıfladın diye sorduğumda, bana reyhan hanımdam söz etti. Acıkcası ilk gittiğimde ümitsiz bir şekildeydim. Reyhan hanımla tanışınca onu benden daha kararlı gördüm ve benim zayıflayabileceğime bunu başarabilecegime emindi. Bana güveniyordu. Bende bu güvencini sarsmamak ve aynada kendimi daha farklı görebilmek için tam 3 ayda 10 kilo verdim.Vermeyede devam edecegim. Şimdiden çok mutluyum. Bana destek olan doktoruma, eşime ve arkadaşlarıma çok teşekkür derim. Zayıflamayı düşünen kişilerin reyhan hanımla tanışmalarını kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
3.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32041
Merhaba ben 30 yaşında bir ev hanımıyım. benim reyhan hanımla tanışmam doktorum sayesinde oldu.yaklaşık bundan 10 ay önce aşırı kilolarımdan dolayı doktora gittim.doktor beyin yaptığı tahliller sonucunda yüksek kolesterol ve insülin direnci ortaya çıktı. Doktorum bir an önce kilo vermemei söyledi ve beni reyhan hanıma yönlendirdi ogün benim hayatımın dönüm noktası idi.fazla kilolarımdan yürüyemez hale gelmiştim ve çok rahatsızdım.reyhan hanımla tanıştığımızdan beri hayatımda çok şey değişti. Reyhan hanımın güler yüzü ve hastalrına bir doktor değil arkadaş gibi yaklaşması sayesinde 10 ayda 35 kilo verdim. Artık çok çok daha sağlıklıyım. Buradan kilolu insanlara şunu söylemek istiyorum. Fazla kilolar kaderiniz eğil, herkes başarabilir ve herkes zayıflayabilir. Reyhan hanıma çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Ali İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2010
TavsiyeNo: 31669
Merhabalar, ben diyete ve kilo vermeye inanmayan biri idim.Ancak Reyhan hanımla tanıştıktan sonra bu fikrimin yanlış olduğunu gördüm. Şöyle ki ben 52 yaşında 1.80 boyunda ve 102 kğ.idim. Reyhan hanım en az 90 kg. inmem gerektiğini söyledi. Tabi ki bu benim için bir hayaldi. Ama bu hayalimi Reyhan hanımın sayesinde 8 ayda 102kg.dan 80 kg.a düşerek gerçekleştirdim. İnanamıyordum 22 kg.vermiştim. Sanki bir rüya idi. Ve 2 aydırda bu kilomu gayet güzel bir şekilde koruyorum. Bu iş sadece diyet yaparak değil, Reyhan hanımın bana vermiş olduğu pozitif enerji, güleryüzü ve insancıl yaklaşımı sayesinde gerçekleşti. Diyet veya kilo vermek isteyenler, Lütfen bir kere Reyhan Yörümez hanımla tanışmanızı istiyorum. Onun etkili gücünü, ikna kabiliyetini ve değişimi yaşayın diyorum. Yaşamın ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz. Reyhan Yörümez hanım için ne yazılsa ne söylense bence yetmez. Herkese selamlar.
     4 Beğeni    
Atilla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22562
İsmim Atilla hızarcı 50 yaşımdayım.sn. reyhan yörümez hakkında tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Eşim bir arkadaşı vasıtasıyla diyetisyen reyhan hanıma müracaat etti ve onun gözetiminde sağlıklı bir şekilde kilolarında arındı ve banada tavsiye etti. bu arada bende kendisiyle tanışıp 86.200 kğ başlayıp 6 ayğibi bir sürede 74kg a düştüm ,sağlıklı bir şekilde. kendisinden aldığım tavsiyelerlede kilomu korumaya çalışıyorum.Kendisini tanımaktan eşim ve ben son derece memnun olduk arkadaşlarımızada tavsiye ettik ,onların bazılarıda kendileriyle tanıştılar.Şunu söyleyeyim kendisi son derece kibar nazik ve halden anlayan bir uzman, konusuna hakim bir bayan kendisini kutluyorum.ATİLLA HIZARCI
     2 Beğeni    
Ali Osman Özkaya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22410
Beni reyhan hanıma doktorum sait bey yönlendirdiğinde inanın bu hale geleceğimi hiç düşünmemiştim.sait bey karbonhidrat dengen bozulmuş dediğinde yani şeker başlangıcı denildiğinde hiç şaşırmamış bu bizim akrabaların kaderi demiş kaderime boyun bükmüştüm ama kimyacı olduğum için diyetisyene gitmeyi kabul etmiş,oburluğumu bildiğim içinde faydası olmayacağını da düşünmüştüm. reyhan hanımla tanıştığımda bu düşüncelerle bezgin ve de üzgün bir haldeydim. reyhan hanımın odasına girince güler yüzü ve kendine inancı mesleğine hakim olduğu ve bu işi onun tavsiyeleri ile başarabileceğimi düşündürdü. lafı uzatmayım. reyhan hanımla çalışmaya başladım ve kısa süre içinde sonuç aldım. ilk başarı ise benden çok eşimi ve üst kat komşularımı sevindirdi çünkü artık horlamıyordum. 6 kilo kadar verince horlamam kesilmişti. sonrasında 10 ay kadar sonra 14 kilo kilo verdikten sonra karaciğer böbrek fonksiyonları, akciger kalp eforuna kadar tüm vucudumu kontrol ettirdim. sonuç süper hiç bir hastalık bulgusu yok. sağlıktan büyük devlet mi var.
     7 Beğeni    
Ahmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20226
Merhabalar; ben kilolarımdan şikayitçi olan bir kişi olarak tavsiye üzerine diyetisyen Reyhan Yörümez'e 4 ay önce gittim ve Reyhan hanımdan aldığım diyet programıyla 1 ay gibi kısa bir süre sonra aldığım olumlu sonuçları görünce çok şaşırdım ve sevindim. Çünkü diyet programlarının bana kilo verdireceğini sanmıyordum. Bundan önce de spor yaparak zayıflamayı denedim fakat hiçbir sonuç alamadım. Ben 25 yaşındayım, boyum 1.70 ve Reyhan hanıma gitmeden önce 107.6 kiloydum. Öğünlerimde aşırı yemek yemesem de öğün aralarında devamlı birşeyler atıştırma alışkanlığım vardı. Reyhan hanımın verdiği diyet listesiyle 4 ayda 13 kilo verdim ve dış görünüşüm gözle görünür oranda değişti. Reyhan hanımın dostça yaklaşımıyla verdiği tavsiyeler de beni bir doktor disiplini içine sokmadığı için diyet programına sıkılmadan, rahatlıkla devam ediyorum ve herkese TAVSİYE EDİYORUM...
     3 Beğeni    
Handan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19064
Merhaba! Ben 21 yaşında 14 yıllık diabet hastasıyım. Reyhan hanımla Konya Diabet Cemiyetinden doktorum Bülent Oğuz sayesinde tanıştım. Son zamanlarda şekerimi kontrol etmekte zorlanıyordum ve insülin dozajlarımı ayarlamakta zorluk çekiyordum. Sonuç olarak iyi bir diyet takibiyle şekerimi daha iyi kontrol edebileceğime karar verdik ve Reyhan Hanıma başvurdum. Şekerimin kontrolsüzlüğü fazlasıyla zayıflamama neden olmuştu, reyhan hanımın uyguladığı diyet sayesinde 2 haftada şekerim düzene girdi ve yarım kilo alabildim :) Gerçekten işini, hastalarına nasıl yaklaşması gerektiğini iyi bilen karşısındaki insanı rahatlıkla ikna edebilen başarılı bir uzman. Diyetisyenleri hep fazla kilolarımızdan kurtulmak maksatlı ziyaret ederiz ama bence onlar sağlıklı beslenmek, diyete bağlı hastalıklarımızı iyi kontrol edebilmek ve hatta kilo alabilmek :) için de başvurulması gereken bireyler... Reyhan Hanıma gerçekten teşekkür ediyorum bana kendimi daha iyi hissettirdiği için...
     1 Beğeni    
Aslı Çınaroğlu Şolpan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12748
Merhaba Reyhan hanım ile tanışmam bu site sayesinde gerçekleşti.iyiki de gerçekleşmiş;ben 28 yaşında 1 çocuk annesiyim reyhan hanımdan önce birçok girişşimde bulundum kilo vermek için ama sonuç alamadım.reyhan hanım ile tanışıp tedaviye başladığımız anda öncelikle reyhan hanımın içtenliği,motive edişi,inceliği,anlayışı ve herşeyden önemlisi işine gösterdiği saygı sayesinde ortaya çıkan sonuç 3 hafta içinde 69.8 kilodan 67.5 düştüm.bu benim için çok ama çok önemliydi. Devam ediyorum reyhan hanım ile tedaviye.ve biliyorum reyhan hanıma çok şey borçluyum.en önemlisi herkese evet herkese öneriyorum;gidin ve kendinizi iyi hissedin.çok teşekkür ederim reyhan hanım sizinle tanışmaktan ve çalışmaktan :)
     4 Beğeni    
Sevde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12536
selam ben sevde konya tv de canlı yayın sunuyorum ve işim gereği ekran karsısında daima düzgün konusmam ve güzel görünmem gerekir.ama son zamanlarda unutkanlık,sözleri toparlayamama,yüzümdeki şişkinlikler ve kilolarım o kadar artmıştı ki hemen sait bey e başvurdum.karaciğer yağlanması,aşırı yüksek kolestrol ve trigiliserit,insülin direnci,albümin,kansızlık ve bir sürü yüksek değerle sait bey beni reyhan hanıma havale etti.yılların yeme alışkanlığını, reyhan hanımın beni ve hastalıklarımı gerçekten tanıyarak verdiği yemek programını uyguladıktan sonra değiştirebildim, hemde aç kalmadan.tahmin edin ne oldu?sadece diyet ve egzersizle karaciğer yağlanmam sağlıklı bir bireyinkine yakın,değerlerim normal.hemde sadece insülin direnci için ilaç aldım,diğer hastalıklarım için hiç bir ilaç kullamadım.şişkinliklerim yok,unutkanlığım yok gayette düzgün konusabiliyorum.reyhan hanım sizi iyi tahlil ediyor ne yerseniz sizin vucudunuza nasıl etkisi olur anında anlıyor ve psikolojik olarakta kendinizi çok iyi hissediyorsunuz.kendinizi ona bırakıp dediklerine birebir uymanız şartıyla sizde ilaç kullanmadan,aç kalmadan ve yorulup üzülmeden hastalıklarınızdan kurtulabilir ve zayıflayabilirsiniz.burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Adem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12162
Aşırı kilolarımdan dolayı diyetisyen uzm.Reyhan Yörümez hanımefendiden yardım aldım. Sempatik, güler yüzlü kişiliği ve hastaları ile pozitif iletişimi sayesinde alışılmış doktor statüsünün üzerinde bir yaklaşımı vardı. Damak zevkimi değiştirmeden hazırlamış olduğu diyet listesi ile dört ayda 12 kilo verdim. Ve halen diyetime devam etmekteyim.Babil yasaları gibi hazırlanan diyet listelerinden oldukça farklı bir liste idi. Mesleğinde bir ekol. Tavsiye ettiğim tüm dostlarım da benim gibi düşünüyor. Bu güne kadar taşıdığım ağır yükten kurtardığı ve sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.Bu uzm.diyetisyen ile iletişim kurup kendisi ile görüşmenizi tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
İnan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12024
ben inan, doktor reyhan yörümeze gittim kilom da sorun var dedim kendisi beni diyete başlamanı istedi ben de kendisinin isteğiyle başladım ama kendimin azimle aç kalmadan 6 öğün aç kalmamacasına diyet yaptım ve 1 haftada 2 kilo vardim ama farkına varmıştım daha sonra günlerde ise daha belll etti neyse fazla uzatmayım şimdi çok ama çok iyiyim başlarken 81,7 kilodaydım şimdi 70,7 kilo oldum sizde fark var mı dr reyhan yörümezden çok ama çok memnunum herkese tafsiye ederim
     3 Beğeni    
Seher Durmaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11982
merhaba ben Seher Durmaz REYHAN Hanımla 3 ay önce tanıştık.Şeker rahatsızlığım vardı.Dr.MUSTAFA SAİT GÖNEN İN tavsiyesi ile mutlaka kilo vermem gerekiyordu.5-6 kilo bile vermem beni rahatlatacaktı bu bana çok zor geliyordu.Ayrıca obezitenin son sınırındaydım.Evet şimdi REYHAN HANIMLA taştıktan sonraki hayatımda öncelikle 10 kilo verdim obeziteden çıkmak üzereyim.Bu durum onun bana verdiği müthiş pozitif enerji ,ilgisi, her türlü konuyu konuşabilme rahatlığı,dinleme becerisi ile başarılmıştır.Yolum uzun ama arkadaşımın REYHAN HANIM olması çok güzel teşşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Mehmet Rıza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11239
merhabalar değerli tavsiyeediyorum.com ziyaretçileri ben reyhan hanımla iki aydan beri tedavi alıyorum. Hayatım son iki aydır değişti desem abartmış olmam. ben 500 şeker ile mustafa bey'e muayene olduktan sonra bana Reyhan hanım ı tavsiye etmişti bende önceden gittiğim diyetislenlerden farkı yoktur diye fazla umursamamış sadece mustafa bey gönderdi diye gitmiştim şimdi gördüm ki çok yanlış düşünmüşüm hakikaten çok farklı olduğunu gördüm en azından benim için benim gibi çok kaprisli birine dayandığı için kendisine çok teşekkür eder hayatının hep mutluluklarla dolmasını dilerim sizinle tanışmak çok güzel.
     2 Beğeni    
Muhammet Kencik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2008
TavsiyeNo: 10245
Konya'da gazetecilik mesleği ile uğraşan biriyim. Diyetisyen reyhan yörümez ile mesleğim dolayısıyla tanıştım. Ama şu söylemek istiyorum yazımın başında. Mesleğini seven, insanları seven ve her kesimdeki vatandaşlara yardımcı olmak için çalışan biri olarak tanıdım. Diyetisyen Reyhan Yönümez'i Şimdi ise yukarıda ki kelimeleri niçin yazdığımı söyleyeceğim. Diyet ise sadece sevgi ve diyaloğ ile sonuca varılan bir tedavi şeklidir. İşte burada diyetisyen Reyhan Yörümez hanım devreye giriyor ve hastaları üzerinde başarılara imza atıyor.
     1 Beğeni    
G.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2008
TavsiyeNo: 9894
Reyhan hanımla yaklaşık 3 ay önce muayenehanesinde tanıştık.ilk izlenim olarak güler yüzlü, samimi,işini titizlik ve itina ile yapan bir insan olduğunu anladım. Daha sonrada reyhan hanımın başarı belgeleri, kendine olan özgüveni ve rahatlatıcı sözleriyle bir süredir başlamaya karar veremediğim diyete (kilo vermeye) başladım. Şu anda başlangıç kilomdan 12 kilo eksiğim. Özlemini çektiğim bir sürü kıyafetlerimi giyebiliyor içine sığabiliyorum. Ayrıca kilo verdikçe insanın kendine olan güveni artıyor. Reyhan hanımla tanıştığım için çok şanslıyım….kilo problemi olan herkes bu şansı yakalamalı.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Hatice Arslan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2008
TavsiyeNo: 9723
Merhabalar . aşırı ağız kuruluğu, çok su içme ve hiç adetim olmayan gece tuvalete çıkmalarım artınca ve bunların bir televizyon programında şeker hastalığının belirtisi olabilceğini öğrenince ( bunları da tesadüfen izlediğim tel programında diyetisyen reyhan hanımdan öğrendim ) kan tahlillerimi yaptırmaya karar verdim. Tahlil sonucunda açlık şekerim, tokluk şekerim ve şeker yüklemesinin sonuçları yüksek çıktı artık çok korktuğum şeker hastalığının içine idim. Gerekli ilaç tedavisine hemen başladım ve aynı zamanda diyetisyen reyhan hanımla da şeker hastalığına özel görüşmeler yaptık. Reyhan hanımın sürekli tekrarladığı sözlerden biri şu idi: besinler kan şekerinin temelini oluşturan ana maddedir sadece ilaç veya sadece egzersizle normal değere getirip normal değerde koruyamazsın kendini idare etmeyi öğrenmelisin( ve daha bir çok şey görüşme 1.30-2. saat sürdüğü için hepsini burada söylemeyim). İşini seven bir diyetisyenle başladığım bu yolda şu an şekerimi yükselten fazla kilolarımdan (yaklaşık10 kilo) kurtuldum, şekerim normal, istediğim besini ne zaman ve nasıl yiyeceğimi biliyorum: tabi sayesinde. Şu an şeker hastası olduğum aklıma bile gelmiyor. Eğer sizde şeker hastası iseniz mutlaka usta bir ekiple çalışan reyhan hanımı en azından ziyaret etmelisiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mukadder Yılmaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2008
TavsiyeNo: 9675
Ben 45 yaşında ve 20 yıldır hipotrid, diyabet, yüksek kolesterol ve hipertansiyon hastayım. Reyhan hanımla tanışana kadar birçok diyetisyen ve diyetlerini denememe rağmen aldığım diyetler gerçek hayattan uzak olduğu için bırakmak zorunda kaldım. Tabi bu arada hastalıklarım da ilerledi. İç hastalıkları ve metabolizma hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Mustafa Sait Gönen sayesinde tanıştığım reyhan hanımın gerçek hayatla bağdaşan ve her şeyin olduğu diyetiyle 250-300 arasındaki şekerimi 95-120 arasına düşürmeyi, bu süreçte kullandığım insülinden de 30 ünite azalatmayı ve şekerden dolayı yükselen, ilaç tedavisine başladığım kolesterolümün normal sınıra inmesiyle kolesterol ilacını bıraktırmayı, guatrımdan dolayı zor verebildiğim kilolardan kurtulmamı sağladı.kısacası hem aç kalmadım hem de şu anda hiç olmadığım kadar iyiyim..herkese şiddetle tavsiye ederim
     4 Beğeni    

Reyhan YÖRÜMEZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : ek yapmak

Sevdigi Sözler : diyet yaşam tarzınızdır lütfen hayatınızı iyi yönetin ve önce kendinizi mutlu edin....


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Reyhan YÖRÜMEZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Reyhan YÖRÜMEZ Mesleki Videolar Videoları
-

11:41
Top