2007'den Bugüne 83,851 Tavsiye, 26,316 Uzman ve 18,759 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI
Diyetisyen - Ankara

Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Zeofit Diyetisyen Zeynep Subaşı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Ankara
Turan Güneş Bulvarı Arslanca İş Merkezi No:14/13 Yıldız
Ankara
(http://www.zeynepsubasi.com)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1985 (35 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ERİŞKİNLERDE ZAYIFLAMA PROGRAMLARI
ÇOCUKLUK VE ERGENLİK DÖNEMİ OBEZİTE PROGRAMLARI
KİLO ALMA PROGRAMLARI
ÇOCUKLARDA GELİŞME GERİLİĞİ VE BESLENME PROGRAMLARI
DİYABET VE BESLENME PROGRAMLARI
DİYABETTE KARBONHİDRAT SAYIMI YÖNTEMİ UYGULAMALARI
HİPERTANSİYON VE BESLENME PROGRAMLARI
HASTALIKLARDA BESLENME PROGRAMLARI

Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Emrah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88020
Herkesin kendince kilo vermek için yöntemleri vardır. Geçmiş yıllarda kendimce birşeyler yaptım 10-12 kilo verdim fakat sonra çok daha fazlasını geri aldım:( bu işi uzmanına danışmak gerektiğini anladım. Bu işin uzmanı da sevgili diyetisyenim zeynep subaşı'dır. Diyet psikolojisine sokmadan, hiç aç bırakmadan, her zaman üst düzey ilgi ve alakasıyla kendisini kesinlikle öneriyorum. Yolun daha çok başındayız fakat 3 haftada 3,5 kg verdim bile. :) söylediklerini harfiyen yapın kafanızı başka bir şeye takmayın. Sağlıkla kalın..
     3 Beğeni    
Nurdan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87835
Eşim de ben de Zeynep Hanim'in Danışanlarındanız, her ikimiz de çok güzel sonuçlar elde etmekteyiz. Bilgisi, ilgisi alakası 10 numara. Yaklaşımı çok sevecen ve her zaman bıcır bıcır, asla diyette sogutmamakta ya da gözümüzü korkutmamakta, cok katı olmayan kurallar ile neredeyse hiç aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardimci olmakta. Gerek ziyaretlerimiz sırasında gerekse gün içerisinde sorduğumuz tüm sorularimizi sabırla ve anlayışla cevaplamakta bizi sürekli motive tutmakta.
     1 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82346
Merhaba, ben Hatice. 3 yıl önce hamile olduğum dönemde, gestasyonel diyabet hastası olduğum ortaya çıktı. Bu dönemde sıkı ama karın doyurucu bir diyet hazırladı Zeynep Hanım. 3 beyazdan uzak durduğum, stabillikten uzak, alternatifleri fazla olan bu diyet için hep kendisine müteşekkirim. Onun sayesinde toplam 12 kilo alarak doğuma gittim ki bu hamilelik diyabeti yaşayanlar için zor bir sonuçtu. Çocuğumun ve benim sağlığıma destek olduğu için teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ece ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82303
Sevgili Zeynep Ablamızla, 10 yaşındaki biricik kızım Nehir'in kilo vermesini ve kilo kontrolünü sağlamak için tanıştık. Hayatınızda görebileceğiniz en tatlı, en olumlu, en güleryüzlü insanlardan birisi. Bir diyetisyen olarak; insanı inanılmaz rahat hissettiren ve her şeyi yapabileceğine inandıran bir yaklaşımı var. Daha ilk görüşmemizde, Nehir'le öyle tatlı tatlı konuştu, Nehir'in kendine güvenini öyle bir perçinledi, sağlıklı bir şekilde kilo vereceğine öyle bir inandırdı ki... İşte en önemlisi buydu; doğru bir başlangıç :) Üstelik hem Nehir'i hem de beni ikna etti. Nehir'e ben de eşlik ediyorum :) En sevdiğim yönlerinden birisi de; hiçbir zaman "bu yasak" cümlesini duymamak. Programın dışına çıktığımız da oluyor tabii ki, o zaman da hiç olumsuz ya da hevesimizi kıracak cümleler duymuyoruz. Onun için de anne - kız hiç gerilmiyoruz :) Okulun yemek listesinde, sadece beslenme düzenine uyacak şekilde küçük dokunuşlar yapıyor. Böylece, Nehir hiçbir zaman "diyetteyim" diye bunalmıyor, görüp de yemediği hiçbir şey olmayınca, kendini kontrol etmesi de çok daha kolay oluyor. Nehir, her görüşmemize koşarak gidiyor, her seferinde gözlerinin içi gülerek, gururla çıkıyor Zeynep Ablasının yanından :) Bana da sadece teşekkür etmek kalıyor:)
     Beğenin    
Selen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76452
Zeynep hanım'la menopoza girdiğim dönem de kilo almaya başlayınca tanıştım.kısa sürede biraz da psikolojik olarak kilo almaya başlamıştım.Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için kendisine danıştım.gerçektende kısa sürede hiç zorlanmadan kilo verdim.hiç bir yoksunluk çekmeden,ön yargılarım dan kurtularak bu dönem de bile ince ve sağlıklı olunabileceğini gördüm.Son derece donanımlı,cana yakınbir insan.Mesleğinde çok iyi yerlere geleceğinden eminim.Kendisine çok teşekkür ediyorum,ailesiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.
     Beğenin    
Devrim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57013
Merhaba ben Devrim, herkesin yazdığından pek de farklı bi hikayem yok ama hayatımda büyük değişikliğe yol açan bana yol gösteren Zeynep abla oldu. O tüm süreç boyunca yanımda oldu ve bana spor düzenli beslenmek ve kendimi motivasyon etmek kaldı. Zeynep ablaya gelmeden önce 64 kiloydum ve bu yaşıma, boyuma göre oldukça fazlaydı hem sağlığım hem de aynaya baktığımda ki beğenmediğim beden vardı sadece elimde. Spor, diyet.. 8 ay sonra bu noktadayım 11 kilo verdim istediğim kilo, öz güven.. 8 ayda edindiğim deneyimler ve düzenli bi hayat en güzeli, bir şeyi gerçekten istiyorsam yapabileceğimi kilo aldığım zamanlar kendime hatırlattım durdum ve istediğim yerdeyim her şey için Zeynep ablaya çok teşekkür ediyorum iyi ki var :)
     2 Beğeni    
Burçin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52193
Zeynep ablayla Endomer'de tanıştık.Kilom yaşıma ve boyuma göre fazlaydı.Zeynep abla sayesinde fazla olan 12 kilomu sağlıklı bir şekilde ve aynı zamanda sporumu yaparak verdim ve bazı yemeklere olan önyargım da ortadan kalktı.Zeynep abla aynı zamanda;güler yüzlü, içten, paylaşımcı davranışlarıyla kendimi daha rahat hissetmemi sağladı.Artık ideal kilomda sağlıklı bir şekilde yaşıyorum.Desteğini esirgemeyen Zeynep ablaya ve bütün Endomer ailesine teeşekkür ederim.İyi ki varsınız.
     3 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2012
TavsiyeNo: 49715
Zeynep'le ENDOMER'de tanıştık. Oğlum Berk KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı'ın oniki kilo fazlası vardı. Zeynep önderliğinde ki diyetimiz, Dedemizin emeği ve Berk'in yoğun çabasıyla tüm fazla kilolarını verdik. Zeynep güleryüzlü, sevecen, paylaşımcı yaklaşımlarıyla, kendisini aileden biri gibi görmemizi sağladı ve en önemlisi Berk'le çok güzel işbirliği yaparak bu süreci tamamladı. Oğlum şu an ideal kilosunda, başarılı, sağlıklı ve de mutlu bir çocuk "Zeynep" sana tüm desteklerinden dolayı teşekkür ederim. İki ki seni tanıdık. Şu an Diyetisyenimiz değil! bir aile dostusun. Her sey için teşekkürler.
     2 Beğeni    
Benın Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2012
TavsiyeNo: 49587
Oğlum Can Site Editörleri Tarafından Kapatıldı haftanın her günü 1,5 saatlik antrenman yaparken tenis alt yapıyı bırakmasıyla zaman içerisinde 46 kiloya çıktı. Kendisi her zaman zayıf olduğu için bu kilodan rahatsız olmuştu. Hormon tetkikleri için gittiğimiz Endomer’de Zeynep Hanım’la yaptığımız görüşme sonunda Can kararını vermişti: “Ben kilo vermek istiyorum!”. İlk izlenim çok önemlidir, hele söz konusu olan çocuk gözüyle “diyetisyen”se, bu daha da önemlidir!!!:) Zeynep Hanım güleryüzlülüğü, doğallığı, alçakgönüllülüğüyle ve cana yakınlığı ile ilk anda sadece Can’ın değil ailece hepimizin gönlünü fethetmişti. Bunun yanı sıra Can’a ve bana “biz bir ekibiz” mesajını vererek, hiç yılmadan ve Can’ın anlayacağı bir biçimde diyet programlarını anlatarak, onun en iyi şekilde programı uygulamasını sağladı. Anlayışlı, samimi, ilgili, güven veren, rahat ve her anlamda profesyonel yaklaşımıyla, araya yaz tatili girmesine rağmen, 7 Haziran’da 45 kilo ile başladığımız programı Aralık 2011’de 38 kilo ile Can’a başarıyla tamamlattı. Sayesinde Can bilinçli yeme alışkanlığı elde etti ve nerede ne yemesi gerektiğini öğrendi. Su içmenin ve bilinçli olarak 30 dakika yürümenin faydalarını uygulayarak iyice anladı. Bu arada Can programın bittiğini duyunca, programı başarıyla tamamlamanın sevinci, Zeynep ablasını her hafta göremeyeceği için duyduğu üzüntünün gölgesinde kalmış, bu duruma Zeynep Hanım bile şaşırmıştı. Zeynep Hanım 3 ayda bir kontrollere çağıracağını söylediğinde ise mutluluktan adeta havalara uçtu… Ocak 2012’de Can’a nefrit ve safra kesesinde taş ve çamur teşhisi konduğunda kendisine Zeynep Hanım’ın verdiği diyetler verildi. Can’ın alışık olduğu ve zaten uyguladığımız bir program olması sayesinde psikolojisi bozulmadan hayatımıza normal bir biçimde devam edebiliyoruz. Bu olaydan sonra Zeynep Hanım’a minnettarlığım bir kat daha arttı ve kendisiyle yollarımız kesiştiği için binlerce kez şükrettim… Ayrıca Ocak ayında Can’ın hastaneye yatmasıyla geçirdiğim zor zamanlarda bana Zeynep Hanım’ın verdiği desteği ve gösterdiği insanlığı unutmam mümkün değil. Kendisi profesyonelliği, titizliği, candan yaklaşımı, doğallığı, insanlığı, alçakgönüllülüğü ile örnek bir diyetisyen… Tüm bunlara ilaveten işini o kadar yürekten ve severek yapıyor ki bunu anlamak için onun o ışıl ışıl gözlerine bakmanız yeter… Her şey için yürekten teşekkürler Zeynep Hanım! Sevgi ve saygılarımla, Benin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Berra ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2012
TavsiyeNo: 49490
Artık nefes alamıyor , evin içinde dolaşırken zorlanıyor , geceleri yatarken nefesim sıkışıyordu . Artık buna bir son vermek gerekiyordu . Hem ben , hem de ailem buna çok üzülüyorduk . Bir gün annem beni Zeynep ablamla tanıştırdı . İyi ki de tanışmışım onunla . İlk zamanlar bazı alışkanlıklarımdan beni kurtarmak için , çikolata , cips gibi şeyleri yasakladı . Spor yapmamı istediği için bana her gün yürüyüş yapmam gerektiğini söyledi . Ben de onun dediklerini harfi harfine uyguladım . Çok inatçı bir kişiliğe sahibimdir . Ama Zeynep ablam bunu da başardı . Ve ben şu an ne çikolata yemek istiyorum ne de cips . Hatta kendime çok kızıyorum . Neden bu kadar iğrenç şeyler yiyordum ? diye soruyorum kendime . Onları yememeyi , her gün kendi isteğimle yürüş yapıyorum . Zeynep abla , hayatımın son şansıydı . Onun sayesinde oldu her şey . Gerçekten onu tavsiye ediyorum . Umarım siz de gider bu melekle tanışırsınız . . .
     2 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2012
TavsiyeNo: 49257
Kızımın rahatsızlığı nedeniyle tedavisinin sürdüğü klinikte benim de kilo problemim nedeniyle tanışmış olduğum Zeynep Hanım, güleryüzlülüğü ve cana yakınlığı ile hem beni hem de eşimi etkiledi. İşine olan saygısı müthişti. Sayesinde vermiş olduğum kilolarım, geride mutlu bir insan bırakmıştı. Bilgisi, hasta psikolojisine göre verdiği diyetler inanılmazdı. Bildiğimizi zannettiğimiz ancak eksik olanı doğru bir şekilde göstermesi çok başarılı idi. Bazen verilen diyet programına uymamamızı, bizde bırakacağı etkileri örneklerle anlatması, bizi de sürecin içinde canlı tutması güzeldi. Her ne kadar bu özelliklerin bir insanda olması önemli ise de, odasının tertipli olması, kendisi ile barışık olması, her zaman cana yakınlığı, biz hastalarda büyük bir motivasyona yol açmaktadır. Kendisini bu özelliklerinden dolayı kutlar, başarılarının artarak devam etmesini beklerim.
     2 Beğeni    
Nursel ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2012
TavsiyeNo: 48920
11 yaşında olan biricik oğlum 55 kiloydu, şu anda ideal kilosu olan 47 kiloya sağlıklı bir şekilde ulaştı. Ben bu değişime "Zeynep etkisi" diyorum. Çocuklara diyet yaptırmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bizim 2 yıldır uğraşıp da başaramadığımızı, Zeynep hanım 4 ayda başardı. Samimi, içten, sempatik yaklaşımıyla hiç bir yiyeceği yasaklamadan,kişiye özel haftalık programlarla hiç sıkmadan, neyi ne zaman ne ölçüde yemesi gerektiğini anlatarak doğru ve sağlıklı beslenmeyi öğretti. Kilolarından kurtulmak oğlumun spor başarısını olumlu etkilediği gibi, daha atik ve hareketli olması kendini daha iyi hissetmesine neden oldu. Zeynep hanımla karşılaşmak bizim için bir şanstı. Bu şansı umarım ihtiyacı olan herkes yakalar.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Zeofit Diyetisyen Zeynep Subaşı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Ankara
Turan Güneş Bulvarı Arslanca İş Merkezi No:14/13 Yıldız
Ankara
(http://www.zeynepsubasi.com)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 438 38 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1985
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zeynep BUDAKOĞLU SUBAŞI Mesleki Videolar Videoları
-

03:18
Top