2007'den Bugüne 90,090 Tavsiye, 27,726 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zülal YALÇIN
Diyetisyen - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zülal YALÇIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zülal YALÇIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zülal YALÇIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Zülal YALÇIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Etiler Ofis
Etiler Mahallesi Nispetiye Caddesi Yıldız Çiçeği Sokak No :25 Beşiktaş /İstanbul
Adres 2:
Ataşehir Ofis
Atatürk Mah.Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İstanbul Sitesi A3 Blok Kat 7 Daire 90 Ataşehir
(Pazartesi 15.00-20.00 Çarşamba Günleri 10.00-20.00 Arası Ataşehir Ofisteyim.)
Dyt.Zülal YALÇIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (33 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zülal YALÇIN Özgeçmis CV Dyt.Zülal YALÇIN'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarıyla mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitimi süresince Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ; İbni Sina Hastanesi ve Cebeci Hastanelerinde klinik ve polikliniğe gelen hastaların diyet tedavisi ile nütrisyon timi ile hasta tedavi ve takibinde aktif olarak çalışmıştır. Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemotoloji Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesinde bebek, çocuk ve ergen beslenme düzeni ve takibine yönelik çalışmıştır.
Lisans Tezi olarak ; ’’ Ankara ‘da Okuyan Üniversite Öğrencilerinin Süt ve Süt Ürünleri Tüketim Alışkanlıkları ile Osteoporoz Bilgi Düzeyinin Karşılaştırılması ’’konusunu araştırmıştır.
Yüksek lisans eğitimine Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimlerinde devam etmektedir....[Devamı...]

Zülal YALÇIN'ın Makaleleri Zülal YALÇIN'ın Makale ve Yazıları
15 Makale
40 Yazı/Döküman

Zülal YALÇIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yusuf GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105640
Merhaba, Zülal Yalçını arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. 2017 Aralık ayında 99.9(100 değil)kg. sağlıksız bir biçimde zayıflama ve forma girme serüvenine başladık. Kendisini mesleki açıdan değerlendirecek kadar diyetisyenler ile çalışmadım. İlk kez profesyonel olarak bu konuda desteği kendisinden aldım. Benim beslenmeye olan bakış açımı değiştirdi. Kendisi arkadaş canlısı, nazik, kibar ve çok sevecen birisi. İşine olan sevgisi gözlerinden belli oluyor. Görüşme yapılan ortamda herhangi can sıkıcı bir durumla karşılaşmadım. Beraber çalıştıkları kişilerde pozitif enerjilerini yansıtmasını biliyorlar. Beraber çıktığımız serüvende resmen sağlığıma kavuştum. Şuan 75kg. ağırlığındayım ve diyet listelerini uygularken hiç kas kaybı yaşamadım. Diyet yapmakta sanıldığı kadar zor değilmiş anlatılanları yapınca oluyor ve alışılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Gözde TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105539
Zülal Hanım ile yaklaşık 5 yıldır tanışıyorum. Kendisi çok güleryüzli ve düşüncelidir. Kendisi ile hamilelik sürecimde ve doğumlarım sonrasında çalışarak sağlıklı kilo verme süreci yaşadım. Kendisi her daim danışanına destek olmaktan kaçınmaz. Danışanın ihtiyaçlarına uygun programları hazırlamakta ustadır. Bunların yanı sıra en çok iş bilgisi ve karşı tarafı da bilinçlendirmek için her fırsatı değerlendirmesini takdir ederim. Bu davranışının programı danışanın hayatına adapte edebilmesi ve uzun soluklu bir sonuç alınmasına büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca disiplinlidir. Programa da dikkatle uyulmasını ister ve gerekli olduğunda gerekli uyarıları yapmaktan kaçınmaz. Birlikte çalışıp da memnun kalmamanız imkansız diye düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim. Gözde TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Begüm ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105529
Uzun yıllardır çözemediğim kilo sorunumu çözmek için Zülal Hanım'ın kapısını çaldım. Kendisi genç, enerjik ve çok çalışkan bir insan. Kısa sürede çok güzel sonuçlar almama yardımcı oldu. Daha iyilerini de yapacağımıza inanıyorum. En hoşuma giden yanı her zaman yanımda olduğunu bana hissettirmesi. Diyet yapmanın en önemli kısmının motivasyon olduğuna inanıyorum. Bu konuda Zülal Hanım'ın çok büyük destekleri oldu. 70 gün gibi bir sürede 16 kilo verdim, vermeye de devam ediyorum. Ben kendisi ile çalışmaktan çok memnunum, herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99014
Zülal Yalçın;tansiyonumun yükselmesi neticesinde kilo vermek ,sağlıklı beslenmek için yeğenimin tavsiyesi ile tanıştığım ve iyi ki tanıdım dediğim kişi.Sayesinde aç kalmadan kilo vermeyi ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Abartısız her gün gönderdiği mesajlarla motive edici , çekinmeden istediğim her saatte danışabileceğim,her hafta benimle birlikte kilo verdikçe mutlu olan ,sempatik,işini seven,disiplinli,enerji dolu, arkadaş.Beslenme alışkanlıklarımın değişip diyet sonrası da bu alışkanlıkların hayat tarzım olmasını sağlayan Zülal Hanımı herkese şiddetle tavsiye ediyorum.ÇOK TEŞEKKÜRLER:))
     3 Beğeni    
Fetiye MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98944
Çok ciddi bir şekilde kilo vermem gerektiğini düşündüğüm anda bir yakınım sayesinde Zülal Hanım ile tanıştım. İlk başlarda hem kendimi hem de O'nu hayal kırıklığına uğratmamak için kendime büyük hedefler koymadım. Ama zaman geçtikçe, Zülal Hanım'ın da desteğiyle kendime güvenmeye başladım. Başardığımı gördükçe inancım arttı. Bu süreçte kendisi benimle çok yakından ilgilendi. Sadece seans / kontrol günlerinde değil, diğer günlerde de ilgisini ve yardımını esirgemedi. Güler yüzü, yüksek enerjisi ve deneyimi ile kilo vermek istiyorsanız bu süreçte size büyük yardımı dokunacaktır Zülal Hanım'ın... 3 ay gibi bir sürede 12 kg verdim. Elbette bunu ben başardım ama başarmam da payı büyük olan Zülal Hanım'a çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Zeynep ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98839
Zülal Hanım işinin uzmanı profesyonel bir diyetisyendir. Sizi çok iyi tanıyıp kişiye özel listeler hazırlar. Listelere ek olarak size sağlıklı az kalorili tarifler de verir.( ben pek çoğunu denedim, harikalar bu arada) Çok ilgili biri olduğundan da her gün sizi takip eder;kısacası elinden kurtulmanız imkansızdır. Sizi bayramlarda tatillerde bile unutmaz ,kendisine rahatlık ulaşabilir, her konuda destek alabilirsiniz. Ben sayesinde çok iyi sonuçlar aldım.Zaten kendisinden destek alıp da sonuç almamak mümkün değil.
     1 Beğeni    
Sedef TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98750
Merhabalar, ben Zülal hanıma arkadaşımın tavsiyesi ile başladım ve çok memnun kaldım. Ömrümde ilk diyet deneyimimdi ve çok başarılı oldu. Kendisinin canayakın tavırları, danışanını sürekli takip etmesi ve detaylı bir şekilde bıkmadan anlatması insanı gerçekten çok motive ediyor.Neleri sevip sevmediğinizi asla unutmuyor ve listelerinizi yaparken bunu göz önünde bulunduruyor. Kendisini hayatımdan çıkarmayı hiç düşünmüyorum. Eli sürekli üzerimde olursa ömü boyu fit gezebilirim. Teşekkürler Zülalcim..🙏🏻😊
     1 Beğeni    
Aslı ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98738
Zülal Hanım'dan 2015 yaz döneminde destek aldım ve 1 yılda 15 kg verdim. Yaz döneminde farklı yerlere tatile gitmeme ragmen kendisinin önerdiği alternatif menüler sayesinde tatilde zorlanmadan programı takip ettim. Koruma programının 1.yılı bitti, metabolizma hızım arttı ve metabolizma yaşım düştü, bu çok memnuniyet verici bir nokta. Mevsimlere has önerileri de tedbir almak ve hastalanmadan geçirmek için çok iyi oluyor. En takdir ettiğim özelliği ise ara ara mesajlarla - aramalarla programda disiplin sağlamanıza destek olması.
     1 Beğeni    
Alev ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98729
Zülal Yalçını bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum.Haşimato hastasıyım uzun yıllardır kilomu veremiyordum taki kendisiyle tanışana kadar. Tek kelimeyle mükemmel bir insan sadece diyetisyen diyemem sevecenliği yakınlığı ile evlat, kardeş sıcaklığı yaşadım.işine olan saygısı ve yakın takibi ile danışanlarını çok mutlu ettiğine şahit oldum bu mutlu insanlardan biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum.Bu kadar genç ve başarılı diyetisyenin danışanı olmaktan gurur duyuyorum.Bu vesileyle bende kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Melek GüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98647
Zülal hanımı kardeşim sayesinde tanıdım Ben defalarca diyetisyenlere gittiğim halde hepsini yarım bıraktım . Zülal hanımın verdiği diyeti çok sevdim çünkü günlük programlar yapıyor her gün hep farklı menüler veriyor mesajlarla devamlı motive ediyor işinde çok başarılı güler yüzlü sevecen oluşu beni daha çok motive ediyor ona çok teşekkğr ederim sayedinde hem herşeyi yiyorum ve zayıflıyorum işinde çok başarılı 👍🏻👍🏻
     1 Beğeni    
Didem ToSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98610
Zülal Hnm ile bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık ve iyikide tanışmışım hem arkadaşıma daha sonrasındada Zülal Hnm a çok teşekkürler ediyorum kendisi çok anlayışlı motivasyonu yüksek işini severek yapan ve çok çok ilgili bir diyetisyen kendisi ile beraber 4 aya yakın çalıştık diyet yapan kişiler çok iyi bilir moral olarak çoğu zaman iniş ve çıkışlar olabiliyor o zamanlardaki desteğini hiç unutmayacağım iyiki sizi tanımışım.Bütün ailem ve arkadaşlarım bendeki değişime inanamıyor bunu birlikte başardık doğru beslenmeyi bana öğretttiniz sabrınız sevginiz için tekrardan size teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    
Zumra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98573
Aşırı kilo sorunum olmamasına ve yediklerime dikkat ediyor olmama ragmen hedeflediğim 4 kiloyu bir türlü veremiyordum. Zülal hanım vücudun çalışma şeklini anlatarak sadece diet önerisi vermenin ötesinde sağlıklı yaşam koçluğu yaptı diyebilirim. Seanslar arasında da size ulaşarak takibi elden bırakmayışı işine ne kadar sahip olduğunu gösteriyor. Güler yüzlü ve enerji dolu. Söylediklerini aynen uygulayarak çok kısa bir sürede hedeflerimden çok daha iyi sonuçlara ulaşabildim. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Gamze ZeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98559
Zülal Hanım'a danışan olarak 3 yıl önce tanıştım. Sonrasında tekrar ihtiyacım olduğunda aklıma gelen ilk isim oldu ve tekrar çok güzel sonuçlar aldık beraber. Kendisi herkese tavsiye ettiğim enerjisi ve bilgisiyle en iyi diyetisyendir:) Zülal Hanımla hem Sdm gem normal diyet uyguladık. İkisinde de aç kalmadan ve hızlı sonuçlar aldık. Bence belli bir dönemde kilo vermek önemli fakat bir diyetisyenden aktif diyet sonrası nasıl yeme alışkanlıklarınız olması konusunda iyi bir eğitim almak da bir o kadar önemli. Ben epey bilgilendim bu süreçte. Teşekkür ediyorum :)
     1 Beğeni    
Burçin M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2017
TavsiyeNo: 95015
Zülal Hanım ile tavsiye üzerine tanıştım. Aslında hiç diyet yapmak istemeyen biri olarak başladığım diyetimde gün itibariyle 1. ayımı doldurdum ve 3 kilo verdim. Zülal Hanım, yaşam tarzınızı sorgulayarak buna göre listeler hazırlayan, gerekli değişiklikleri yapan bir uzman. Her zaman ulaşılabilir olması ve hafta içinde diyet nasıl gidiyor diye mesajla yoklaması beni diyetin içinde tutuyor. Acıktığımda her zaman verecek bir tavsiyesinin olduğunu bilmem de diyetin devamı açısından önemli. Beslenme programını hazırlarken neyi neden verdiğini açıklaması ve diyetle ilgili verdiği bilgiler çok tatmin edici. İletişimimiz ilk günden beri gayet sıcak devam ediyor, kendisi motive edici ve pozitif bir insan, tartıya çıktığımda aynı heyecanı paylaşıyoruz. Şimdiye kadarki deneyimim ışığında diyebilirim ki; mutlu ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek kendi kendime yapıp sonuç alamadığım diyet denemelerinden çok daha güzel, bu yüzden Zülal Hanım'ı şirin ofisinde ziyaret etmenizi öneririm.
     1 Beğeni    
Lerzan ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93085
Zülal Yalçın ile tanışmadan önce diyetisyenlik mesleği ile ilgili önyargılarım vardı ancak kendisi konusuna o kadar hakim ve derin kapsamlı ve devamlı araştırma yaparak taze bilgileri ile hareket eden birisi ki beslenme ile ilgili bana inanılmaz farklı bir bakış açısı kazandırdı. Kendim arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zülal Yalçın'dan danışmanlık aldım ve bir çok arkadaşıma da tavsiyede bulundum. Bugüne kadar çevremde kendisine danışarak kilo veremeyen hiç kimse olmadı. Kilo vermenin sadece tartıdaki rakamın düşmesi ile ilgili olmadığını ve sağlığı ön planda tutarak vivut tipinize göre nasıl aç kalmadan kilo vermeniz gerektiğini bilimsel açıklamarı ile kendisinden öğrenebilirsiniz. Özellikle aşırı sorgulayan biri olarak her yorumuma sabırla ve aklımda sıfır soru işaret bırakak yanıt vermiştir. Danışmanlığı sadece odasına girdiğiniz yaklaşık bir saat boyunca sınırlı kalmaz, sizi süreç sonuna kadar takibe alır ve tüm sorularınızı her zaman nazikçe cevaplar. Sadece kilo vermek amıcyla değil, sağlıklı beslenmek adına danışmanlık almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Hale
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93037
Öncelikle ben SDM diyeti yapmak istiyordum ve bu diyet için beni takip edecek iki diyetisyen kafamda tasarlamıştım. Bu diyetisyenlerden bir tanesi de Zülal Hanımdı. İyiki onu tercih etmişim. Çünkü kendisi mesleğinin tüm detaylarına hakim ki bu benim için en önemli konuydu. Aynı zamanda çok sıcak kanlı, inanılmaz ilgili ve gösterdiği samimiyet de olması gereken saygı ve mesafenin önüne geçmeyen biri. Kendisi ile girdiğim kilo verme süreci çok keyifli, iyiki tanımışım. Kesinlikle tavsiye edeceğim biri👍
     4 Beğeni    
Faika
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91678
Merhaba, Zülal Hanım ile Mayıs 2016 da tanıştım. Spordan bir arkadaşım kendisinin danışanıydi ve bana çok memnun olduğunu belirtti. Doğru beslenmeyi öğrenmemde umduğumun fevkinde yardımcı oldu. Öğle yemeği yemiyor, atlatıyordum ve bağışıklık sistemim olumsuz etkileniyordu. Sayesinde hem inceldim hem de yemek yeme alşkanlığı edindim. Danişanini yakından ve rahatsız etmeden takip etmesi çok hoşuma gitti. Gerektiğinde aydınlatıcı bilgi vermesi, sabırlı ve motive eden tavrı, güleryüzü çok olumlu yönleri. Tabii her an ulaşılabilir olması onu diğer diyetisyenlerden ayırıyor. İlgili, bilgili ve ulaşılabilir olması mükemmeldi. Çalıştığı yer gayet temiz, aydınlık, ferah, zevkli ve çok sevimliydi. Beslenme şikayeti veya bozukluğu olanlara bu zarif, kibar, bilgili diyetisyeni samimiyetle öneririm.
     2 Beğeni    
Berna OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91551
Kesinlikle cok sempatik, ilgili ve motive edici bir uzman. Programları kişiye özel ve vücuduna uygun yazan bir uzmandır. Sağlıklı ve mevsimine uygun olmayan beslenme programı yazmadığı gibi her zaman tüm bildiklerini paylaşır. Kendisinden cok memnunum. Tam diyetinizi bozucak bir şey yemek üzeresiniz ve whatsup tan bir mesaj 'Bu gün nasıl gidiyor?' Tabi hemen kalorili ürün geri bırakılıyor. Yada o gün su içmeyi unutmuşsunuz ve bir mesaj.... Bir diyetisyenden daha ne beklenebilir ki? Kesinlikle tavsiye ederim. Uzun süre kilo verememiş biriyseniz Zülal Yalçın tam size göre bir beslenme uzmanı. Kendisine tekrar tekrar teşekkürler. Berna ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     4 Beğeni    
Merve C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91464
Zülal Hanım'la tanışmam aslında ortak tanıdıklarımız ve hali hazırda danışanlarının önerisiyle oldu. Sürekli her türlüsünü denediğim diyetlerden bir yenisi olan SDM yi denerken tanıştım kendisiyle ve hem diyetlerle hem sağlıklı besinlerle hem de kendimle barıştım sayesinde :) Yola çıktığım günle bugün arasında 2 ay ve toplam 7 kg var. İnsülin direncim olmasına rağmen kırılma kilom dediğim kilonun bile altına inmemde Zülal hanım'ın sürekli motive eden ilgisi büyük rol oynamıştır. Her görüşmemizde tüm verileri detaylı bir şekilde paylaşması ve beni dinleyip isteklerime, şikayetlerime göre programımı da şekillendirmeye özen göstermesi, diğer diyetlerde olduğu gibi hızlıca sıkılmama engel oldu diyebilirim. Bizim yolumuz devam ediyor, diyete ihtiyacı olan, motivasyonunu kaybetmiş, artık kilo veremem diye düşünen herkese Zülal hanım'ın ev sıcaklığındaki ofisine bir ugramasını tavsiye ediyorum sevgiler,
     3 Beğeni    
Seval NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91462
Zülal hanımla tavsiye üzerine tanıştım... aslında başta pek de diyet yapmaya hevesli değildim fakat ilk görüşmemizden itibaren beni çok güzel bir şekilde motive etti , her takıldığım ayrıntıda onu aradığımda herseferinde bana yardımcı oldu... görüşeli 1 ay olmasına rağmen sonuçtan çok memnunum... Zülal hanım ona her gittiğimde ev ve sosyal hayatıma uygun bana özel menülerle beni hiç zorlamadan listelerimi ayrıntılı bi şekilde programlayıp diyet yaparken yaşamımı zorlaştırmadan kilo vermeme yardımcı oldu...
     3 Beğeni    
Arzu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90894
Merhaba, Yıllardır diyetisyenler yardımı ile diyet yapıyor ancak maalesef süreklilik sağlayamadığım için kilo veremiyordum.Bir süre sonra vücudum zannediyorum diyete karşı direnç kazanmıştı ve hangi diyeti uygularsam uygulayayım, çevremdeki arkadaşlarıma kıyasla hep daha az sonuç elde ediyordum. Zülal Hanım ile tanıştığımda yine kilo veremeyeceğimi düşünerek, oldukça karamsar başlamıştım seanslara.Ancak kendisi tamamen bana özel, beni mutsuz etmeyecek, sevdiğim yiyeceklerden mahrum bırakmayacak o kadar keyifli bi diyet listesi hazırladı ki, ilk motivasyonum o oldu. Ardından bilikte yaptığımız yürüyüşler ile ön yargılarımı kırdı ve her zaman yanımda olduğunu hissettirdi.Sonuç, 2,5 ayda tam 10 kilo verdik ve 7 yaş gençleştik.Bu tavsiye yazısını Zülal Hanım'dan ziyade benim gibi aynı durumda olup umutsuzluğa kanarak kiloları ile yaşamaya alışmak zorunda hisseden arkadaşlar için yazmak istedim.Zülal Hanım hobisini işe dönüştürmüş ve severek yaptığı işe size de severek anlatıyor, öğretiyor.Mutlaka kendisinin danışanı olmasanız bile ofisine giderek kendisini bir ziyaret etmelisiniz diye düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Füsun ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90511
Kendisiyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Onunla diyet yapmak bir zevk oldu benim için. 10 kiloyu iki buçuk ay gibi kısa bir sürede büyük bir zevk ve kolaylıkla verdim. Çok enerjik, çok motive edici ve her daim yanınızda....İşini gerçekten çok seviyor ve kilo verdiğinizde sizden daha çok seviniyor.. Sizin isteğiniz doğrultusunda bir beslenme programı hazırlıyor ve her sorunuza bıkmadan usanmadan büyük bir zevkle cevap veriyor...Onu tanıdığım için çok mutluyum...
     2 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90507
Zülal Hanım'ın ismini bir arkadaşım hamilelik öncesi tüm kilolarından kurtulup, müthiş bir hamilelik geçirdiğinde duymuştum. Sonrasında ben de tanışmak istedim. Samimiyeti, yüksek enerjisi ve işine olan özeniyle ilk anda kendini gösteriyor. Ve kesinlikle yaptığı işi çok iyi biliyor. Klişelerden uzak, en son bilimsel gelişmeleri takip eden, kendini güncel tutan bir diyetisyen. Üstelik danışanının ruh halinden çok iyi anlıyor ve onun hayat tarzına uygun programlar deniyor. Ayrıca daha hızlı kilo vermenizi sağlayacak spor önerileri de Zülal Hanım'da! Daha övmeye devam edebilirim ama asıl duymak istediğiniz noktaya geliyorum :) Evet sonuçlar da muhteşem. Sağlıklı bir şekilde kilo verip, ideal kilonuza her gün biraz daha yaklaşıyorsunuz! Kısacası sağlıklı kilo verip ideal kilosuna ulaşmak isteyen herkese Zülal Yalçın'ı iç rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Silvi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83503
Sokağımızdaki eczanenin sahibi Ebru Hanım sayesinde tanıştık Zülal Ablamızla.12 yaşındaki kızım fazla kiloları yüzünden mutsuz ve huzursuzdu.İlk randevumuzu alıp büyük bir heyecanla Zülal Hanım'a gittik.Onun güler yüzü , samimiyeti , tatlı dili ve başarılı programıyla kızım pozitif yönde motive oldu ve kısa bir sürede, sağlığını kaybetmeden istediği formuna kavuştu.Zülal ablamız her zaman bizim yanımızda olduğunu hissettirdi.Artık ailemizin bir Zülal ablası var ve biz onu çok seviyoruz.
     2 Beğeni    
S. Türker
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80165
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir beslenme ve danışmanlık kurumunda diyetisyen yardımı almak için gittim Zülal Hanım ile bu vesile ile tanıştık. İlk görüşmemizden itibaren sıcak ve samimi bir iletişimimiz oldu. 5 haftadır, haftalık beslenme programımı kendisi hazırlıyor. Mümkün olduğunca benim alışkanlıklarıma ve isteklerime yönelik programlar yazıyor. Her hafta en az bir kere telefonla arayıp uygulama sürecimi takip ediyor. Her hafta program bitiminde yeni program yazılması ve ölçü testlerimin alınması için toplanıyoruz. Programda kaçamaklar yapmışsam samimiyeti ve sıcaklığı ile uyarıyor neden sonuç ilişkilerini anlatıp bilgilendiriyor. yeni liste yaparken benle iletişim içinde olup uygulanabilir bir liste çıkarmaya çalışıyor. kendisi ile bu süreçte hiç bir zaman üzerimde baskı hissetmedim. Her toplantımız bilgilendirici geçiyor. Kendisi işini ciddiye alan, güler yüzlü, ilgili ve akıllı biri. merak edenler için ilk 5 haftada 6,5 kilo verdim. Çok zorlandığımı söyleyemem. Zülal Hanımı tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Gizem CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80147
Merhabalar, Papiler tiroid kanserimi atlatmış olmama rağmen bana miras kalan 20 kg çok canımı sıkıyordu. Ben de ofisimize yakın bir diyetisyen ararken Form Beslenme'ye denk geldim. İyi ki de gelmişim! Benim verdiğim kilo kendi mutluluğuymuş, benim sağlığım kendi sağlığı kadar önemliymiş gibi gören dünyalar tatlısı Zülal'le tanıştım. İlk başta diyetisyenim diyebilirdim ancak şu anda arkadaşımın kontrolünde kilolarımı veriyorum. 13 kg gitti, kaldı 7 kg ancak giden kiloların yerine gelen özgüven paha biçilemez! Hem de bu tatlılıkta biriyle hiç mutsuz olmadan, hiç aç kalmadan, hiç sıkılmadan..Aramadığımda "ne yaptın?" demek için aranmak bile insanın kendini özel hissetmesine yetiyor, değer verildiğinizi hissediyorsunuz. Her listemin yazılışında yaptığım pazarlıklarla burnundan getirmeme rağmen yüzünden gülücük eksik olmayan Zülal'ın yeri bende apayrı. Kilo vermeyi düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeyin; daha önce onlarca diyetisyen tecrübesi olmuş biri olarak hem bu kadar bilgili, hem başarılı, hem dost hem de lokum gibi başka diyetisyen bulamazsınız haberiniz olsun :)
     5 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79936
Yıllardır diyet yapan ve kilo veremeyen biri olarak, sonunda "Form Beslenme" ile hayallerimdeki kiloya kavuştum!!!tam 10 kilo verdim ve kilo vermeye de devam ediyorum. Form Beslenme'den Zülal Hanım, kilo vermenizi sizden çok istiyor, siz kilo verdiğinizde sizinle birlikte seviniyor, sürekli güleryüzüyle sizi takip ediyor, sizin sevdiğiniz yemekler üzerine ayrıca araştırma yapıyor ve size çok güzel menü alternatifleri sunuyor; yemek yerken kilo veriyorsunuz ve nasıl olduğunu anlamıyorsunuz bu da ayrı bir gerçek:) Ayrıca Form Beslenme diğer diyet merkezleri gibi kesinlikle kar odaklı çalışmıyor, tek amaçları danışanlarının kilo vermesi, Levent çevresinde birçok diyetisyen merkeziyle görüşmeye gittim hem fiyatlar oldukça yüksek hem de Form Beslenme'de gördüğünüz güleryüzü görmeniz mümkün değil. Kilo vermek isteyen, sağlıklı beslenme arayan, aynı zamanda Güleryüz ve içtenlikle size yol gösterecek bir diyetisyeni olsun isteyen herkese Zülal Hanımı öneriyorum:)
     4 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78035
Merhabalar. Zülal Hanım ile tanıştığımda kendimden kilolarımdan dolayı nefret eden biriydim. Fakat pozitif enerjisi ve gülen yüzü ile beni kendime getirdi. Alışılagelmiş hazır diyet listelerinin dışında bana özel ve sevdiğim yiyeceklerden oluşan bir diyet listesi hazırlayıp beni zorlayarak ve aç bırakarak değil sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağladı. Kilolarım gittikçe kendime olan güvenimde gelmeye başladı. Ayda ortalama 3-4 kilo vererek devam ettiğim bu yolda ideal kiloma ulaşmama çok az kaldı. Zülal Hanım'a yardımlarından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki sizi tanıdım.
     4 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77837
Istanbulda birçok diyetisyene gittim fakat hiç birisinden zülal Hanım'dan aldığım verimi alamadım. Kilolarım yüzünden hayata bakış açım değişmişti ve sayesinde eski mutlu günlerime geri döndüm. Sağlıklı bir şekilde ayda ortalama 2-3 kilo arası kilo verdim ve şu anda 78 kiloyum. Inşallah Devamında ideal kiloma kavuşacağım. Kilo verdirirken aç kalmadım ve sürekli Sevdiğim yemekleri yiyerek kilo verdim. Işin en güzel tarafı bu olsa gerek. Iyiki varsınız.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Etiler Ofis
Etiler Mahallesi Nispetiye Caddesi Yıldız Çiçeği Sokak No :25 Beşiktaş /İstanbul
Adres 2:
Ataşehir Ofis
Atatürk Mah.Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İstanbul Sitesi A3 Blok Kat 7 Daire 90 Ataşehir
(Pazartesi 15.00-20.00 Çarşamba Günleri 10.00-20.00 Arası Ataşehir Ofisteyim.)
Dyt.Zülal YALÇIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(546) 609 22 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(33 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Zülal YALÇIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zülal YALÇIN Mesleki Videolar Videoları
-
diyet, diyetisyen, beslenme, sağlıklı yaşam, kilo verme, bebek diyetisyen, bariatric diyetisyeni, beslenme uzmanı, istanbul diyetisyen, beslenme koçu, diyabet diyetisyeni, gebelikte beslenme, kilo alma, kilo koruma, beşiktaş diyetisyen, maslak diyetisyen, orta köy diyetisyen, ulus diyetisyen, etiler diyetisyen, yaşam koçu, levent diyetisyen, sporcu beslenmesi, bölgesel zayıflama, şişli diyetisyen, taksim diyetisyen, avrupa yakası diyetisyen, uzman diyetisyen, zayıflamak istiyorum, obezite, şişmanlık, hamilelikte beslenme, emziklilikte beslenme, göktürk diyetisyen, nişantaşı diyetisyen, ünlü diyetisyen, selülit diyeti, diyabet, sağlıklı zayıflama, diyetisyen fiyatları, 4 levent diyetisyen, demir eksikliği, 3 günlük detoks, kişiye özel diyet, hastalıklarda beslenme, popüler diyetisyen, estetik, gestasyonel diyabet, hipertansiyon, kolesterol, ketojenik diyet

05:09
Top