2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru AYTEKİN
Diyetisyen - İzmir
beslenme ve diyet uzmanı

Ebru AYTEKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru AYTEKİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

23
(%95.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ebru AYTEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru AYTEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bertan KARABOĞADr.Bertan KARABOĞA
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Ayşe Tuğba ŞENGELDyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL
Değerli meslektaşım Ayşe’yi ; yardım severliği , yaşama pozitif bakışı ve sıcacık sesiyle tanıdım. Ayrıca bilgisine, sözlerine güvendiğim, işini sah...
Seçil YAVUZPsk.Seçil YAVUZ
Merhaba, Seçil hanım alanında güvendiğim bir psikolog arkadaşım. Mesleki anlamda sürekli araştırmalar yapan, dürüst, çevresindeki insanlara özenli dav...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Galiba atmak istediğin ağırlıklar var senin çıkmak istediğin bu hafifletici yolculuğa ben sağlıklı yaşam yolculuğu diyorum...Bu esnada yanında olup sana profesyonel olarak yol gösterecek, yüzündeki gülümsemeyi gururla seyredecek bir tanığa ihtiyaç duyarsan ben gönüllüyüm ve yanında olmaktan memnuniyet duyarım....
 
Ebru AYTEKİN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce. Fransızca.
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru AYTEKİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Sağlıklı Beslenme, Kilo Verme ve Kilo Alma Programları
*Kilo Koruma Programı
*Ergenlik döneminde kilo kontrolü ve takibi
*Çocukluk çağı beslenmesi
*Adölesan beslenmesi
*Gebelik döneminde kilo kontrolü ve takibi
*Gebelik döneminde tıbbi beslenme tedavisi
*Emziklilik döneminde kilo kontrolü ve takibi
*Menopoz döneminde ve yaşlılıkta kilo yönetimi ve takibi
*Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme Eğitimi
*Sporcu Beslenmesi
*Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavileri: Diyabet, gestasyonel diyabet, insülin direnci, hipoglisemi, anemi, hipotroidizm, gut, hiperlipidemi, hipertansiyon, karaciğer yağlanması, metabolik sendrom, polikistik over sendromu, kalp-damar hastalıkları, böbrek hastalıkları,
*Online diyet danışmanlığı

Ebru AYTEKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87166
Ebru Hanım' ı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Onun sayesinde bir türlü veremediğim fazla kilolarımdan kurtuldum. Ebru Hanım'ın güleryüzü, samimiyeti, anlayışı sayesinde kendinizi iyi hissediyorsunuz ve bir sonraki randevunuza çekinmeden gidiyorsunuz. Zaten o size en uygun beslenmeyi belirliyor, aburcuburdan uzak sağlıklı atıştırmalıklarla sağlıklı kilo vermenizi sağlıyor. Dolayısıyla kontrollerinizde verdiğiniz kiloları görerek mutlu bir şekilde yanından ayrılıyorsunuz. Kendisine bana vakit ayırdığı için, istediğim kiloya ulaşmamı sağladığı için çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Zeliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85659
Kilo vermek için hastaneye gittiğimde bir tavsiye üzerine diyetisyenim olarak Ebru Hanımı seçtim.Ebru Hanımla tanışalı 3 ay oldu. 3 ay içerisinde diyetisyenimin bana verdiği diyet listesini uygulayarak 11 kilo verdim. 11 kilo vermemde benim azmimin olduğu kadar diyetisyenimin de etkisi büyük. Bana vermiş olduğu güven ve moral sayesinde bunu başardım. Çok mutluyum. Ebru Hanım hastalarına karşı güler yüzlü hastalarıyla ilgilenen başarılı bir diyetisyendir. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Bahriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78228
Merhabalar ben 20 yaşında 43 kilo ve herkesin aksine kilo vermek için değil, Ebru hanımın kilo almak için başvurduğu hastalarından biriyim. Öncelikle diyetisyene sadece kilo verebilmek için değil gayet tabi kilo alabilmek için de gidilebileceği ve bir profesyonel desteğe ihtiyaç olduğu görüşündeyim ve bunun içinde Ebru hanıma başvurdum. Onun güler yüzü ve bana olan desteğiyle özgüvenim yerine geldi verdiği diyet listelerini zevkli bir şekilde uygulamaya başladım ve zamanla çok faydasını gördüm . Her kontrole gittiğimde mutlu bir şekilde ayrıldım. En önemli olan şeyin de azimli ve istekli olmak söylenenleri düzenli bir şekilde uygulamak olduğunu gördüm. Ve biz bunu Ebru hanımla birlikte başardık şuan 48 kiloyum ve çok mutluyum. Güler yüzlü ve başarılı diyetisyenime çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Gazanfer Yavuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2015
TavsiyeNo: 77089
merhaba, diyetisyen ebru hanımla eşimin ısrarı üzerine tanıştım.yaşım kırkı geçtikten sonra sağlığım açısından kilo benim için sorun oluşturmaya başlamıştı ancak her pazartesi diyeti gibi hüsranla bitiyordu. diyetin insanın tek başına kolay yapılacağına inanmıyorum. yıllarca yediğiniz yeme alışkanlığınızı yardım almadan değiştirmek benim için mümkün olmadı. profesyonel yardımın şart olduğuna inandım ancak bir türlü gerekli girişimde bulunamadım. eşimin ısrarıyla ebru hanımla tanışıp ne kaybederim ki kilodan başka deyip onun kontrolü altında diyete başladım. sabırlı, güler yüzlü, özverili ve ilgili bir diyetisyen siz bırakmaya niyetlenseniz de o azimli ve ipin ucunu bırakmayan tutumuyla sizin motivasyonunuzu ve kendinize olan güveninizi arttırıyor. henüz diyete yeni başladım ancak onu sayesinde motivasyonum yüksek ulaşmak istediğim 90 kiloya onun yardımıyla ulaşacağıma inanıyorum.. kendisini tavsiye eder hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2015
TavsiyeNo: 77023
Ebru hanım ile oğlum vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Oğlumda gördüğüm olumlu değişimden sonra kendisiyle bende tanışmak istedim. Yaş ve kilolarım nedeniyle bacak ağrılarım iyiden iyiye artmıştı.kendi çapımda yiyeceklerden kısarak kilo vermeye çalışıyordum ancak hipoglisemim ve tiroidlerimde problem olduğunu öğrendiğimde mutlaka bir uzmandan destek almam gerekiyordu. Çünkü kendi çabalarımla yaptığım diyet titrememe, yavaş kilo vermeme ve çabuk sıkılmama neden oluyor. Doğruyu söylemek gerekirse gün toplantılarını, hamurişlerini, yemek yapmayı ve yemeyi çok seven biriyim. Günlerimi, yaşantımı aksatmayan, tahlillerime göre hazırlanmış bir diyete.. bir düzene ihtiyacım vardı. Birkaç kez görüşmemizden sonra yaşantıma uygun bir program oluşturduk. Artık belirli bir düzende kilo vermeye başladım. Ebru hanım sizi gerçekten dinleyecek, size samimi olarak yardımda bulunabilecek, insancıl, sevgi dolu biridir. Benim gibi problemi olan herkese tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Fundaklk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2015
TavsiyeNo: 76741
(Dyt.Ebru AYTEKİN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
U.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74652
Ebru hanımla tanışmamız çocuk doktorum sayesinde oldu. Çocuğumun beslenmesiyle ilgili bazı konularda profesyonel bir yardım almam gerekiyordu .Daha önce gittiğim diyetisyenimden hiç memnun kalmadım. Yeterince açıklayıcı bilgiler vermiyordu. Vermiş olduğu bilgiler kendi içinde çelişkiler barındırıyordu. Ebru hanıma çocuğumun beslenmesiyle ilgili kafama takılan soruları sordum. Gayet açıklayıcı bilgiler verdi. Doğru bildiğim yanlışlarımı düzeltti. Eksik olan bilgilerimi tamamladı. Konusunda profesyonel bir uzman. Güler yüzlü, pozitif, sevecen, sabırlı ,ilgili, konuşkan, içten, işini severek yapan bir diyetisyen. Emeklerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Anıl YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74119
Merhaba. Benim Ebru Hanımla tanışmam yakınım vasıtasıyla oldu. O Ebru Hanımdan yardım aldı ve etkisi gözle görülür bir boyuta ulaştığından ben de danışmak istedim. Benim sorunum da kilo verememekti. Yaklaşık 16 kilo fazlam vardı ve Ebru Hanımla tanışmam her şeyi değiştirdi. Şimdi sadece 4 kilo fazlam var ama o da göze carpmadığı için pek de sorun etmiyorum. Ama kilo verme sürecim sonlanmadi henüz. Ebru Hanım benim gözümde çok büyük bir iş başarmıştır. Daha önce 3 diyetisyene gitmiştim ama hepsinde de verdiklerimi geri aldım. Ebru Hanımla bu sorun ortadan kalktı. Ebru Hanım işinde gerçekten çok iyi. Güleryüzlü ve cana yakın olması da artıları. Günümüz doktorlarının çoğunun bundan yoksun olduğu düşünüldüğünde, bence Ebru Hanımı bu özelliği bir adım öne çıkarıyor. Tanıdığım veya tanımadığım, yardım almaya ihtiyacı olan ne kadar insan varsa onları gönül rahatlığıyla Ebru Hanıma yönlendirebilirim. Kesinlikle başarılı. Ve bu başarılarının devam etmesini umuyorum. Teşekkürler..
     4 Beğeni    
Akın YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74020
Merhaba. Ben 20 yaşındayım ve kendimi bildim bileli kiloluyum. Bu kilolarım özellikle üniversiteye hazırlık döneminde aşırı şekilde arttı ve üniversiteye başladığım gün 178 cm boyunda 118 kiloydum. Bütün gün hiçbir şey yemeyerek 15 kilo verdim ama yaz tatilinde bu kiloları fazlasıyla geri aldım. Benim sorunum, verdiğim kiloları çabucak geri almamdı. Diyetisyene gitmekten çok utanıyordum ama bir gün bunu yenip Ebru Hanım ile tanıştım ve o gün gerçekten hayatımda kalıcı değişimler olacağını hissettim. Bana yemeyerek değil, aksine yiyerek kilo vermeyi öğretti. Artık sürekli bir şeyler yiyorum ve aynı zamanda kilo veriyorum. Şu anda 92 kiloyum ve kilo vermeye de devam edeceğim. Onun içten davranışları, motive edici konuşmaları, güler yüzü ve işini gerçekten iyi yapmasının etkisi kesinlikle yadsınamaz. Kilo vermek bir yana her şeyden önce bana özgüvenimi hediye eden Ebru AYTEKİN'i bütün hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. :)
     7 Beğeni    
Abdülkadir OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73814
Ebru hanımla tanışmamız bir tanıdığım vasıtasıyla oldu.ebru hanımı çok methetti.benim sorunum sanıldığının tersine kilo alamamamdı!giydiğim hiçbir kıyafet yakışmıyor özellikle yazın denize girmek bile istemiyordum.sanki herkes bana bakıyor aman allahım ne kadar da zayıf diyordu.kendime güvenim tamamen yok olmuştu.kendim bi takım yöntemler denedim ama maalesef hüsranla sonuçlandı. Tam olmayacak derken Ebru hanımla ailemin baskısıyla tanıştım. Hiç umudum yoktu ama inanın muayehanesine girdiğim ilk andan itibaren galiba bu sefer olucak dedim ve oldu.daha 4. Görüşmemiz ama ben şimdiden 5 kilo aldım bile.sıramı beklerken duyduğuma göre aynı başarıyla kilo verdirme işinde de ustaymış.ben görüşmelere devam edicem.kendisine şimdiden teşekkür eder,ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim!
     1 Beğeni    
Ö. S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73009
Merhabalar, Ebru hanımla tanışmam bu site aracılığı ile oldu. Hayatıma bazı yenilikler katmam gerekiyordu..Sağlığım ve mutluluğum için biran önce yol almalıydım. Uzun araştırmalarım sonucunda Ebru hanıma gitmeye kara verdim . Kendisi son derece samimi, güleryüzlü ve mesleğini çok severek yapan biri. Hayat tarzıma ve sevdiğim yemeklere göre hazırladığı program ile hiç sıkılmadan 2 ayda 10 kilo verdim ve vermeye de devam edeceğim..Açıkçası genç olmam sebebiyle düzenli bir hayatım yok ve çok fazla düzensiz besleniyordum ama diyetisyenim sayesinde toplantı yemeklerinde, iş yerinde,yurtdışı seyahatlerinde, doğum günleri gibi özel her ortamda ne miktarda ne yemem gerektiğini öğreniyorum ve aklıma takılan her şeyi rahatlıkla sorabiliyorum. Özgüvenimin yerine gelmesinde büyük rol aldığı için kendisine çok teşekkür ediyorum..Diyetisyenim Ebru AYTEKİN'i kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Melek KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72387
Merhaba ben 65 yaşındayım. Eskiden beri kiloluydum. Yaşımın vermiş olduğu hastalıklar nedeniyle kilo vermek istiyordum hatta gerekiyordu ve bir uzmandan yardım almak istedim.Ebru hanımla tanıştıktan sonra düzenli bir programa başladım. Haziran ayında 89 kiloydum. Şuanda 76 kiloyum. Ebru hanımın yaklaşımı ve kendime olan inancımı tazelemesi nedeniyle kilo vermeye devam edeceğime inanıyorum. Yeni hedefim 70 kiloya ulaşmak. Kilo vermek benim için estetik bir kaygıdan öte sağlığımla ilgili bir gereklilikti. Çok fazla eklem ağrılarım vardı ve yatakta dönmekte bile zorlanıyordum. Şimdi ağrılarım azaldı ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. kendimdeki bu değişimi gördüm ve artık ihtiyacımdan fazla yemek istemiyorum. kendisine bu başarıma yaptığı katkıdan dolayı burdan sonsuz teşekkürlerimi sunarım. sevgilerimle....
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Psk.Derya OĞUZTÜRK
30.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72118
Ebru hanım idealist kendini mesleğine adamış bir arkadaşım! Bu yönü meslek aşkı yüzüne yansımış samimi sempatik bir o kadar da başarılı olması zaten meslektaşlarının arasından (benim tanıdığım) onu bir adım öne çıkarıyor.kilo vermek isteyenler ya da formunu korumak isteyenlere gerçekten tavsiye ediyorum. Bir deneyin pişman olmayacaksınız. Meslek hırsı sizi en kısa sürede forma ulaştıracaktır. Denemesi çok kolay arayın ebru hanımı randevu alın kilolarınızı vermeye başlayın ama verdiğiniz kilolarınızı buraya yazmayı da unutmayın.
     3 Beğeni    
Rahmi Güzelsoy
16.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71767
Hastanemizde geçici görevle çalışırken tanıştım. Kendisi mükemmel bir insan hastalarına karşı olan duyarlılığı ve hassasiyetiyle tanıdım. Mesleki olarak kendisini çok iyi yetiştirdiğini kesinlikle söyleye bilirim. Hastalarına karşı kusursuz ve eksiksiz buldum. İnsanlara saygılı,mütevazi.güler yüzlü ve cana yakın bir arkadaş olarak tanıdım. Kendisinin hastanemizden ayrılması nedeniyle çok üzgünüm ama gittiği yerde anılan tüm özelikleri nedeniyle insanlara yardımcı olacağından ayrıca mutluyum. Kendisine sağlıklı ve mutlu hayatlar diliyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Seçil YAVUZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71650
sanırım onun kişiliğinde beni en çok etkileyen şey sükunet. inandığı doğruları dikte etmeyen, bir çatışma yaşamaaya mahal vermeden ikna yoluna gidebilen, ihtiyacın olan şey acele etmek değil sabır istikrar mesajını size konuşmadan verebilen, karşısında otururken siz farkında olmadan gevşyebileceğiniz bir arkadaşım. Farklı alanlardaki eğitimleriyle dikkat çeken, kanserli hastalar üzerindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ancak mütevazi, güvenilir, bir diyetisyen olarak size inanmadığı şeyleri asla söylemeyecek, yapamayacağının sözünü vermeyen, bir şekilde bu defaki farklı bir deneyim hissine kapılacağınız ancak yanılmadığınızı kısa sürede hissedeceğiniz bir profesyonel. onu tavsiye etmekte ısrarlıyım.Ebrucuğum, gönlünce bir yaşam sürmen dileğiyle...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Psikolog Ayşe Tamer
5.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71482
Sağlık ruhsal ve bedensel bütünlükle tanımlanır.Bedensel sağlığın devamında bir diyetisyenin desteği çok önemlidir.Ebru hanım ile aynı işyerinde çalışıyorum.Kendisi; işini severek yapan,kişiye yargısız ve tarafsız yaklaşan,çalışkan,dürüst ve anlayışlı bir profesyonel.Danışanlarına kişiye özel çözümler üreten, samimi ve olumlu yaklaşan bir diyetisyen.Aynı zamanda yeniliğe açık ve araştırmacı bir kişiliğe sahip.Beslenme ve kilo kontrolü konusunda bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Arkadaşıma hayatında başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sibel ToSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61549
Merhaba 30 yaşımdayım ve “bu kilolardan artık kurtulamayacağım” diye düşünürken tavsiye üzerine gittiğim Dereli Polikliniğinde tanıştım Ebru Hanım’la. Uzun süre yediklerime dikkat edip spor yapmama rağmen kilo veremediğimi görmek bütün umudumu yitirmeme neden olmuştu ama Ebru Hanım güler yüzü ve pozitif yaklaşımıyla ilk görüşmede inandırdı başaracağımıza ve başardık da. Beslenmeyle ilgili doğru bildiğim yanlışları görüp nasıl daha sağlıklı beslenip aynı zamanda kilo verebileceğimi görmemi sağladı. Hazırladığı günlük listelerle aç kalmadan ve zorlanmadan 2 ayda 7 kilo verdim. Artık kendimi hem görüntü hem sağlık açısından çok daha iyi hissediyorum. Ebru Hanım’a yardımları için çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Seval KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60809
Ebru hanım ile Dr.Didem hanım sayesinde tanıştım.Ben 55 yaşında82 kilo şeker ve yüksek tansiyon hastasıyım.Şu an Ebru hanım ın vermiş olduğu dengeli beslenme programları ile ve Dr.Didem hanımın tedavisi ile 7 ay gibi bir sürede 64 kiloya düştüm.Ebru hanım çok güleryüzlü ve çok zarif bir bayan.Yeni diyetisyen olmasına rağmen tecrübeli ve başarılı olduğunu düşünüyorum.Ebru hanım bana dengeli nasıl beslenirim onu öğretti.Sonrada yavaş yavaş kilolardan kurtuldum.Şuan tansiyon ve şekerim normale geldi sayılır.Hareketlerim rahatladı ,horlamam bile geçti.Ebru hanım ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.Ebru hanımı herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Nüket CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60427
Merhaba Ben 58 yaşındayım bugüne kadar kilo vermek çok çaba sarfettim fakat başarılı olamamıştım.Ebru Hanım ile DERELİ POLİKLİNİĞ'NDE tanıştıktan sonra büyük bir cesaret ve kendisinin de teşviğiyle birlikte istediğim kiloya çok yaklaştım ve halen de çalışmaya devam ediyorum . Birebir nasıl beslenmem gerektiği konusunda (hatta günü gününe yemek listemi hazırlayarak) metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oldu,beslenme yanlışlarımı düzeltti bunun yanında sonuçları birebir takip etti.Umutsuzluğa düştüm her an yeni çözümler üretmesi ve genç yaşına rağmen donanımlı olması beni çok etkiledi.tüm bunlar ile birlikte şahsıma karsı ilgi ve alaka dolu olması beni fazlasıyla motive etti.Güleryüzlü,bilgili ve samimi işinin ehli bir uzman olarak herkese tavsiye edebilirim. Çok düzenli temiz ve en önemlisi programlı bir sistemleri var. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum Saygılarımla Nüket CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Sevgi K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59618
Benim Ebru hanımla tanışmam doktorum sayesinde oldu. Zayıflamak diyet yapmak hırsına çok sahip biri değildim aslında.Ebru hanımla olan görüşmelerimizde doğru beslenme alışkanlığıyla sağlıklı bir yaşam sürmenin çok da kolay olduğunu öğrendim. Diyet yapmak demek aç kalmak demek olmamıştı benim için çünkü diyet programım dahilinde çok yiyordum ve sanırım şanslıydım bu konuda, bu nedenle de çok teşekkür ediyorum kendisine, denemediğim bir çok şeyin ne kadar lezzetli olabileceğini gördüm. 2 haftada bir olan görüşmelerimizde sanki kontrole değil de bir arkadaşımı ziyarete gidiyor gibiydim. Ebru hanımın samimiyeti ve sıcaklığı o kadar doğal ki işini severek yaptığını fark ediyorsunuz hemen. Yaklaşık beş altı ay kadar önce 73 kiloydum, şu anda 63 kiloyum. Bana verdiği morale,tavsiyelere, leziz tariflerine şimdiden hasret kaldım diyebilirim. Eğer bir diyetisyenle görüşmeye niyetliyseniz önceliğiniz Ebru hanım olmalı kesinlikle. Kendisine başarılarının devamını, güler yüzünün samimiyetinin hiç eksik olmamasını diliyorum. Yaşamıma sunduğunuz güzel katkılarınız için çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Nuran ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2013
TavsiyeNo: 59386
Kendisini Dr.Didem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı vasıtasıyla tanıdım.Hiç kilo verme umudum olmadığı halde 9 kilo verdim.Halen vermeye devam ediyorum.Bana bazı alışkanlıklar edindirdi. Şimdi her sabah kahvaltıda yeşillik bulunduruyorum. Şeker hastası olduğum için şekerim yükselmesin diye Bakliyat yemezdim ama şimdi yediğim halde yükselmiyor çünkü gerek miktar gerek nasıl yemem gerektiğini öğretti. Kendisinden çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
C.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2013
TavsiyeNo: 58607
Ebru Hanım Dereli özel sağlık hizmetlerinde görev yapmaktadır. Kendisinden Nasıl kilo verilir ve nasıl verilen kilolar tekrar alınmaz konularında oldukça faydalı bilgiler aldım. Üç aylık bir sürede vermiş olduğu beslenme programını uygulayarak 10 kg vererek sağlıklı bir forma kovuştum. Bu neden ile İşini bilen, hastasını takipeden bir diyetisyen olduğu için kendimi daha mutlu hissetmemi sağladığı için kendissine çok teşekkür ediyor herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca görev yaptığı arkadaşlarda kendisi gibi güleryüzlü ve arkadaş canlısıdır. Eğer birdiyetisyene ihtiyacınız olursa bu polikiliğini şiddet ile tavsiye ederim. Herkese sağlıklı günler.
     2 Beğeni    
M.Taner
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2013
TavsiyeNo: 58476
Merhabalar, İnternette araştırma yaparken böyle bir sitenin varlığından haberdar oldum. Siteyi incelediğimde gerçekten de çok güzel olduğunu ve genel olarak teşekkürleri, tavsiyeleri ve memnuniyeti... gösteren yorumlarla karşılaştım. Daha sonra siteyi iyice inceleyince kendimden bir şeyler buldum ve tam bu sırada kendimle ilgili profesyonel olarak diyet hizmeti aldığım diyetisyenimin ismi gördüm, çok mutlu oldum , bu sebeple bende düşüncelerimi yazmak istedim; Çok uzun zamandan beri kilo problemim vardı, birçok diyetisyenle çeşitli programlara katıldım fakat kısa süreli sonuçlar almam beni kısmı olarak mutlu etse de aslında sağlık anlamında bana bir şey katmadığını hissettim ve yaptırdığım araştırmalar sonucunda sağlığımı kaybetme noktasına geldiğimi öğrendim. Bu dönemde mutsuz, huzursuz, sinirli aksi bir psikolojiye bürünmüştüm. Eski bir sporcu olmama rağmen her geçen gün hareket kabiliyetim azaldı ve sağlığımın elimden gittiğini hissettim. Bir tanıdığım vasıtası ile diyetisyen Ebru hanımla tanıştım ve profesyonel anlamda yapılan araştırmalar ve testler sonucunda sağlık anlamında çok kötü durumda olduğumu birlikte gördük .Sağlığımı kazanmam için Ebru hanımla zorlu bir yola çıktık. Bu yolun çok ama çok zor olduğunu düşünerek başladım. Fakat Ebru hanım beni sıkmadan, sanki “diyet yapmıyormuşum da sağlıklı yaşamak için bir şeylere dikkat ediyormuş” gibi hissettirip; beni çok rahatlattı. Bu zamana kadar aldığım yardımlardan çok farklı ve güzeldi. Ebru hanımın çok farklı ve kişiye özel danışmanlığının farkını çok kısa sürede hissettim. Hiçbir şey bilmediğimi ve önceden hiçbir şey öğrenemediğimi fark ettim. Yiyerek ve dikkat ederek sağlıklı olmanın ne demek olduğunu öğrendim. Bir diyetisyenin yanına giderken huzur bulacağımı, hedeflerime böyle kolay ulaşacağımı ummazdım. Çok rahat bütün sorunlarımı anlatıp, kolayca, ufak değişikliklerle bu problemlerimi de aşmamda yardımcı oldu. İşine gösterdiği önemi hissettiğim ve hastalarına bir hasta edasıyla değil de bir yoldaşmış gibi yardımcı olmaya çalıştığını hissetmek çok güzel… Bu yolda yalnız olmadığımı her zaman hissettirdi. Arayıp sorduğumda bir sıkıntım olduğunda bana yardımcı oldu . Gerçekten bu kadar güzel ve rahat olacağını bende hiç düşünmemiştim. Profesyonellik anlamında gerçekten işinde iyi olmak çok önemli, ben bunu Ebru hanımda gördüm. Ebru hanımın hastalarına yaklaşımı işinde profesyonelliği ile de birleşince her geçen gün farklılığını hissettirdi. Bir işin nasıl profesyonellik anlamında hastasına ne artılar katacağını gördüm. Ebru hanımla ilk tanıştığımda neydim ne durumdaydım diye sorarsanız, yaşım:27 kilom:131 kg, boyum: 1.84’dü . Hayatım nasıldı diye sorarsanız ? Daha 27 yaşında hiçbir şey yapmak istemeyen geceleri rahat ve huzurla uyuyamayan , sağlığının her geçen gün daha da kötüye gittiğini, maddi gücü olan fakat istediği bir kıyafeti kilolu olduğu için alamayan, moral anlamında çökmüş kendini sürekli huzu... [DEVAMI..]
     4 Beğeni    

Ebru AYTEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru AYTEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bertan KARABOĞA
Dr.Bertan KARABOĞA
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Ayşe Tuğba ŞENGEL
Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL
Değerli meslektaşım Ayşe’yi ; yardım severliği , yaşama pozitif bakışı ve sıcacık sesiyle tanıdım. Ayrıca bilgisine, sözlerine güvendiğim, işini sah...
Seçil YAVUZ
Psk.Seçil YAVUZ
Merhaba, Seçil hanım alanında güvendiğim bir psikolog arkadaşım. Mesleki anlamda sürekli araştırmalar yapan, dürüst, çevresindeki insanlara özenli dav...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 245 18 19
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ebru AYTEKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce. Fransızca.

Ebru AYTEKİN Mesleki Videolar Videoları
-
diyetisyen, çocuklukta obezite, kilo koruma diyeti, kalp koruyucu diyet, beslenme, kilo alıyorum, diyabet, dengeli beslenme, diyabet diyetisyenliği, sağlıklı zayıflama, zayıflama listesi, yeme bozuklukları, şok diyet, zayıflamak, ebru aytekin, hızlı zayıflama, diyetisyene gidenler, protein diyeti, sporcu beslenmesi, diyet danışmanlığı, insülin direnci, sağlıklı yaşam, sağlıklı kilo alma, diyetisyen izmir, izmir, zayıflama, obezite, beslenme programı, izmirde diyetisyen, kilo, protein, diyet uzmanı, tiroid hastası, hamilelikte beslenme, izmir diyetisyenleri, kişiye özel diyet, aç kalmadan zayıfla, hipoglisemi, hastalıklarda beslenme, alsancak, karaciğer yağlanması, sağlık, kalori hesaplama, kolesterol diyeti, bostanlı, bölgesel zayıflama, emzikli beslenmesi, bebek beslenmesi

22:31
Top