2007'den Bugüne 90,067 Tavsiye, 27,722 Uzman ve 19,715 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İldeniz YILMAZ
Diyetisyen - Ankara

İldeniz YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İldeniz YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

30
(%96.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İldeniz YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İldeniz YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyetinizi değil. Beslenme alışkanlıklarınız değiştirelim.
 
İldeniz YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
İldeniz Yılmaz Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Şehir Osman Avcı Mahallesi Malazgirt 1071 Caddesi No:55 Relax Göksu B Blok Daire 38 Eryaman (Göksu Gölü Karşısı)
Ankara
(Hafta İçi 08:30 - 19:00 Cumartesi 08:30 - 19:00)
Dyt.İldeniz YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Muayenehane Telefonu Hafta İçi 08:30-19:00 Cumatresi 08:30-19:00)
Telefon 2 :
(Muayenehane Hattı)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (32 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İldeniz YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
H. Arzu ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112505
Ildeniz Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Uzun zamandır internet üzerinden edindiğim diyet ve beslenme yöntemlerini uyguluyor ancak kilo veremiyordum.Hatta duzenli bir sekilde kilo alıyordum. Kan tahlillerimle gittim kendisine. Bana nerde yanlış yaptığımı anlattı. Ayrıca troid sorunum ile ilgili tespitlerde bulundu.O kadar enerjik ve işine o kadar hakim ki sizi öyle motive ediyorki "verebilirmiyim bu kiloları derken" kendinizi "pehh 6 kilo neki ben 12 kilo bile veririm" derken buluyorsunuz. Dediklerini harfiyen uygularsanız sonuçlarıda size söylediği gibi oluyor. Kilo vermek hayat kalitenizi arttırıyor sadece bedenen değil ruhen de iyileşiyorsunuz.Ben hedef kiloma ulaştım sayesinde. Içtenlikle, gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Hatice ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112478
Merhabalar... Öncelikle karar vermiş olmak çok önemli. Ardından doğru uzman ve uyumlu bir çalışma. Saglık sonunlarım vardı ve kilo artık benim için problem olmaya başlamıştı. Psikolojimi etkiliyor ve kendimi gün geçtikçe daha kötü hissediyordum. Bu konuyu konuştuğum bir tanıdık İldeniz hanımı tavsiye etti. 84,5 kg ile başladığımız programı 65 ile noktaladık. (Başarılı bir danışman, anlayış ve sabır küpü ☺️) Bendeki bu ciddi değişim sadece kilo vermekle kalmadı, psikolojimi ve hayata bakışımı da değiştirdi. Mutlu ve enerjik hissetmeme yol açan İldeniz Yılmaz'a teşekkür ederim... Hayatımız birlikte güzelleşsin, tavsiye ederim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Selçuk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109504
Öncelikle ildeniz hanım gibi bir diyetisyenle karşılaştığım içim çok mutluyum 2018 Ekim gibi abimin tavsiyesi ile tanıştık 6-7 ay gibi sürede 102 kilodan 77 kiloya düşerek 25 kilo verdim istediğim ve hedeflediğim kiloya yıllar sonra ildeniz hanım sayesinde ulaştım eğer sizde istediğiniz hedeflediğiniz ideal ölçülerinize ulaşmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerde olacağınızı söyleyebilirim hem canayakın hem Güleryüzlü ve sürekli tahlillerimizi kontrol ederek yaptığı işin bilgisiyle her konuda gerçekten çok tecrübeli tekrardan teşekkür ederim ildeniz hocam iyiki varsınız.
     6 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2019
TavsiyeNo: 108754
Sevgili İldeniz Hanım ile bir hastası referansı ile 29 Ocak'ta tanıştım. Bugüne kadar kendi yaptığım diyetlerle sağlıksız bir şekilde kilo veriyordum. İldeniz Hanım'a 57 kilo ile başvurdum. Vejeteryan beslenen biri olarak kısıtlı bir besinle bana yağ oranımı azaltıp forma gireceğim ve en önemlisi hiç aç kalmadığım ve iş hayatıma uygun bir liste hazırladı. Diyetimin 42. gününde kontrole gittiğimde 50 kilo olarak ve bunun çoğunu yağdan vermiş olarak yanından son derece mutlu bir şekilde ayrıldım. Ankara'da ve hatta başka şehirlerde diyetisyen arayışında bulunan herkese İldeniz Yılmaz'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Sıkıcı bir diyet listesi vermeyen, beslenme alışkanlıklarınız doğrultusunda sizi yormayacak bir diyet listesi hazırlayan ve en önemlisi enerjisi çok yüksek olan İldeniz Hanım'a diyet yapmayı düşünen tüm tanıdıklarımı yönlendiriyorum. İyiki sizi tanımışım:)
     7 Beğeni    
Zübeyde ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108489
55 yaşındayım.kendimi bildim bileli kilo problemim vardı ölene kadar da kilolu olacağımı düşünmüştüm.Su içsem yarıyor diyordum meğer yanlış besleniyormuşum. İldeniz hanım ın güler yüzlülüğü motivasyonumu daha da çok artırdı.Dizlerimde kireçleme olduğu için spor yapamadım.Ayrıca yüksek oranda troid problemim olmasına rağmen 8 ayda 25 kilo verdim. Yakın çevreme de tavsiye ediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.
     8 Beğeni    
Ayşe ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105620
yaklaşık 6 ay önce şeker hastası olduğumu öğredikten sonra karar verdim uzman yardımı almaya. ildeniz hanım ı başka bir danışanının tavsiyesi üzerine tanıdım. ilk görüşmede güven veren bir tavrı vardı. samimi ve karşısındakini anlayan. galiba bu yüzden onu hayal kırıklığına uğratmamak için verdiği diyet listelerinin dışına çıkmadan, kaçamak yapmadan ve zaman zaman kendisinden destek alarak 6 ayda 25 kilo verdim. inanılması zor ama hiç aç kalmadım. bazen listede olan ama tok olduğum için yiyemediğim şeylerde oldu. en önemliside sıradan bir hayatta yenecek ürünlerle diyetinizi oluşturması. diyet dışında yemem diyebileceğim hiç birşey yoktu. artık bitti korumaya geçiyoruz dediğinde iyi bir arkadaşı kaybetmiş gibi hissettim. ildeniz hanım ı diyette uzman yardımı için şiddetle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Serbay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100277
Geçen yıl bu zamanlarda hayatımı değiştirecek bir karara adım attım ve İldeniz hanıma fazla kilolarım için başvurdum. 8 aylık bir süreç sonunda 126,5 kilodan 93 kiloya düştüm. Aslında kendisine de söylediğim gibi normalde diyetisyen olayına önceden inanmazdım. Ama gün sonunda ne kadar yanlış düşündüğümün de farkına varmış oldum. İldeniz Hanımın vermiş olduğu diyet boyunca nerdeyse hiç açlık çekmedim. Hatta ilk diyet listesini aldığımda bu kadar yemek yiyerek nasıl kilo vereceğim diye düşünmedim de değil :):) Onca kilo kaybına rağmen ne kan değerlerimde ne de sağlığımda herhangi bir bozulma olmadı. İldeniz hanımın hastasına yaklaşımı, motive etmesi ... vs herşey çok iyiydi. Hayat kalitemdeki artış ise inanılmaz bir seviyede oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim.
     14 Beğeni    
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99927
Merhaba, Ben Tolga. 16 yasındayken annemin ısrarları sayesinde İldeniz Ablayla tanıştım.Bu tanışma hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. İldeniz Abla, kendisine danışmaya gelen hastalarının sadece istenmeyen kilo sorununu çözmez aksine sizin yaşam kalitenizi arttıracak yolu gösterir, size düzenli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırır. Öyleki İldeniz Ablanın yazdığı "diyet"ler piyasadakiler gibi değildir. Bu beslenme programına uymak size inanılmaz bir sıkıntı çektirmez ;çünkü İldeniz Ablanın bilinçlendirmesi ile ne yediğinizi bilirsiniz. Böylece beslenme zamanınız bir bulmacaya benzer (örneğin, çorba= karbonhidrat+protein/yağ). Unutmayın, dünyayı değiştiremeyebilirsiniz ama kendi dünyanızı değiştirmek sizin elinizde! Teşekkürler İldeniz Abla.
     39 Beğeni    
Cemile
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96930
Ben yıllardır kilo problemiyle uğraşıyorum.Daha önce uzman yardımı aldım kilo veremedim defalarca sonra pes ettim daha fazla kilo aldım .Tiroid sorunum vardı. Hanımlar bu bir bahane değil .Bende öyle düşünüyordum.Taki İldeniz Yilmazla tanışana kadar .İki ay önce tanıştım.98.5 kilo İdim şimdi 89.7 kiloyum yani kilo kader değil.Devam ediyorum diyete ben çok çaba sarf ettim ama doktorumun destegiyle oldu.İkna edici ve motivasyon yükseltici konuşmaları var.Güler yüzlü en önemlisi insanı iyi hissettiriyor.Anlayışlı tavırlarıyla azminizi etkiliyor .Çok memnunum .
     22 Beğeni    
Mutlu GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96741
Motivasyon:100, İlgi:100, Bilgi-Beceri: 100, Başarı:100... Bir öğretmen olarak İldeniz Hanım benim gözümden ancak böyle değerlendirilebilir. :))) Günaydın... Sabahın erken saatleri olduğunu düşünürsek aklınıza şöyle bir şey gelebilir... Bu adam yememiş-içmemiş; sabahın köründe bilgisayarı açıp bir şeyler mi yazmış??? Hayır... İldeniz Hanım sayesinde az önce süper bir kahvaltı yaptımmm... :))) Yaklaşık 85-86 Kilolarla tanıştım İldeniz Hocamla... Çevremden ERKEK ADAM DİYET Mİ YAPAR? ... takılmalarına aldırış etmeden Hocamın ilgisi ve motivasyonu ile yaklaşık 50 günde 12 kilo vermeyi başardım. Şimdi gönlümde kocaman bir yeri var İldeniz Hanımın. On-On beş yıl öncesi kilolara dönmenin, yeniden severek ve kolayca spor yapmanın en önemlisi kendine güvenmenin ve kendini beğenmenin yolunu arıyorsanız İldeniz Hanımla tanışmalısınız. Teşekkürler...
     25 Beğeni    
Maviye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89781
Kilo kontrolü için bir diyetisyene başvurma ihtiyacı duydum ve İldeniz Hanımin hayatıma rehber olması ilk randevumla başladı.Ben sadece birazcık kilo vermek isterken daha fazlasını buldum.Aslinda diyetin kilo vermek değil,kisitlanmak değil sağlıklı,dogru,vucuduma göre beslenmek demek olduğunu öğrendim.Eger vücudunuzda ters giden birşeyler varsa zayıf veya kilolu olmak değil mesele sağlınız için İldeniz Yılmaz ismini hayatınıza dahil etmeniz en büyük tedavi.
     28 Beğeni    
İmran DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2016
TavsiyeNo: 86544
Diyetisyen ildeniz hanimin sayesinde kahvaltı en sevdiğim öğün haline geldi. Onun beslenme listeleri ve güler yüzü sayesinde 81 kilogramdan 64 Kilograma inerek 17 kiloya veda ettim. İlk gittiğimde herhangi bir diyet listesini uygulayıp uygulayamayacagim icin çok korkmuştum ama kolay uygulayabilecegim bir listeyi görmek beni çok rahatlattı. Artik yillarca hasretini çektiğim beden ölçüsüne kavuştum. Sadece bu da değil dengeli ve sağlıklı beslenmeyi öğrettiği İçin Teşekkürler İldeniz Hanim...
     28 Beğeni    
Neslin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86009
İldeniz Hanımla Ekim ayının son haftası tanıştım. Standarttın üst sınırında olan kilomu (65.4) standarttın alt sınırına (55) düşürmeye karar verdik. Hedef süremiz her hafta 1 kilo, toplam 10 kiloydu. 10 haftanın sonunda aç kalmadan zorlanmadan motivasyonum çok yüksek bir biçimde 10 değil tam 12 kilo vererek diyet sürecimi 53.7 ile tamamladım ve koruma diyet sürecine başladım. Sizde aç kalmadan diyet yapmak istiyor, güler yüzlü ve motive etme becerisi yüksek bir beslenme uzmanıyla işbirliği içinde olmak istiyorsanız, İldeniz Hanım en doğru adres :)
     25 Beğeni    
Serkan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84211
merhaba arkadaşlar.2010 yılında geçirdigim iş kazası nedeniyle aldıgım ilaçlarla,tedavi'lerimle 90.5.kilo olmuştum yaşım 33 ama görenler 40 diyorlardı rahat fizik tedavi yapamaz olmuştum bastonla yürüye biliyordum kazadan dolayı sol yanım kısmi felç olmuştu.sincan koru hastanesinin dahiliye bölümüne muaneye gittim ultrasyonla göbegime bakıldı 4cm yag çıktı ve İldeniz Hanım'a yönlendirdi uyguladıgı diyet programı ile 5 ayda 14 kilo verdim şimdi bastonu attım fizik tedavimi eksiksiz rahat rahat yapıyorum ildeniz hocamı herkese tavsiye ederim ellerine saglık beni kendi yaşıma kiloma getirmeye yardım ettigi için kendisine teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ederim.
     25 Beğeni    
Nihat DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80386
İldeniz Hanım'a Sincan Koru Hastanesi'nin dahiliye bölümünde çalışan doktor Meryem Özokçu Hanım'ın tavsiyesiyle gittim. Uyguladığı diyet programı sayesinde 6 ayda 21 kilo verdim. Kendime güvenim arttı, 2 beden küçüldüm. Mide rahatsızlıklarım, reflü ve horlama gibi şikayetlerim kalmadı. Diyet programı sayesinde sosyal yaşamımda kendimi iyi hissediyorum. Giydiğim her şey yakışıyor. Arkadaş çevrem en az 10 yaş gençleştiğimi söylüyor. Kendimi daha mutlu hissediyorum. İldeniz Hanım'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum ve benzer sorunlar yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     28 Beğeni    
Mükerrem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78643
Sinca Koru Hastanesi Diyetisyeni olan İldeniz Yılmaz'a tavsiye üzerine gittim.Hayatımda ilk kez diyet yaptım.Kendimi diyet yapacak biri olarak görmüyordum.Diyetisyenim sayesinde düzenli bir şekilde kilo verdim.Şu an ideal kiloma ulaştım.4 ayda 14 kilo verdim,kilo verirken kesinlikle aç kalmadım,yiyerek kilo verdim,kendime özel yemek pişirmedim,diyetisyenim evde ne tür yemekler pişirdiğimle ilgili bilgiler üzerine bir liste hazırladı.Bu sayede şu an çok mutluyum,artık günde neyi ne kadar tüketerek kilomu koruyacağımı da biliyorum.Diyet sırasında diyetisyenimin pozitif enerjisini de unutmamak gerek.Kendisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla Mükerrem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     26 Beğeni    
Havva Arın
15.Mart.2015
TavsiyeNo: 77066
ildeniz hanım cok başarılı bir diyetisyendir. kendisinin yanında 1 aya yakın staj yapma imkanım oldu ve keşke daha uzun süre staj yapabilseydim dedim. mesleki açıdan çok donanımlı, çok başarılı bir diyetisyen. herkese öneririrm :) hem güler yüzlü oluşu, hastalara yaklaşımı hem de mesleğinde kendisini bu kadar geliştirmiş olması, danışanlarının memnun kalmasını sağlıyor. meslekte teorik bilgi ve uygulama çok farklı. teorik bilgim çok iyidir, ama uygulamayı da iyi bir diyetisyenin yanında öğrenmem gerekiyordu. bu kişi ildeniz hanım oldu ve bu nedenle kendimi çok şanslı buluyorum :)
     27 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73921
İldeniz Hanımla tanıştığımda ideal kilomun çok ama çok üstündeydim. başlarda diyet programına uyamayacağımı düşünmüştüm ve korkmuştum. ama daha sonraları ildeniz hanımla beraber çeşitli programlar uygulayarak en idealini bulduk ve istediğim kiloya geldim.vücudumu tanıdım,yeni tatlar keşfettim.önceden su içmesini,yürüyüş yapmayı ve bitki çaylarını sevmeyen birirken artık maraton koşabilir,günde 3-4 litre su içebilir,her çeşit bitki çayının tadına bakabilirim.yeni şeyler denemeye daha da açık bir hala geldim. ildeniz hanımla tanışmam ve yaptığım diyet beni sadece fiziksel olarak etkilemedi,aynı zamanda sosyal çevrem,arkadaşlık ve aile ilişkilerim de olumlu yönde etkilendi. ildeniz hanım benim için bir diyetisyenden çok abla ve arkadaş olmuştur:)
     29 Beğeni    
Emel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73741
Ben 21 yaşındayım ve öğrenciyim. Şehir dışında üniversite okumaya basladığımdan beri stres yüzünden çok kilo aldım. 1 buçuk yıl boyunca aklınıza gelebilecek tüm diyetleri, çayları, sporları denedim ve başaramadım. Bu yüzden de bi uzmandan yardım almaya karar verdim ve hayatımın en dogru kararını diyetisyenimle tanışrak yaptığıma 2 ay sonunda adım kadar emin oldum. 8 hafta sonunda fazla olan 10 kilomdam kurtuldum. O kadar ilgilendi ki benimle diyetisyenim, sanki çok yakın arkadaşmışısız gibi.. Çok güzel noktalar öğretti beni, tamamen bana benim beslenme şeklime uygun diyet programları hazırladı. Her muayene yada kontrola gittiğimde vücümdaki ödem, yağ, kas oranına bakarak listemi güncelledi ve bunu bana sevdirerek yaptı :) Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum kesinlikle :) İyi ki sizin gibi uzmanlar var :)
     24 Beğeni    
Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73466
Doğum sonrası kilolarımla başım dertteydi. Kendi çabamla birkaç kilo verip aldığım uzun bir sürecin sonunda İldeniz Hanım'a başvurdum. kapıdan girerken 87,5 kiloydum. O kapıdan en son çıktığımda ise 60 kilo olmuştum. Hayatımda bu dönemde çok şey değişti. Özgüvenim arttı ve depresyonum düzeldi. Tansiyonum artık normale döndü. İldeniz hanım bana sağlıklı beslenmeyi nasıl hayatımın bir parçası yapabileceğimi anlattı. Alternatiflerden uygun olanı nasıl seçebileceğimi gösterdi. Sporu hayatımın bir parçası yapabilmeyi anlattı. Kendisine sonsuz teşekkürler. Pozitif ilgisi ve güler yüzü olmasaydı bu kadar iyi bir başarı elde edemezdim. Şu an koruma dönemindeyim. Hala aralıklı görüşüyoruz. Herkese tavsiye ediyorum.
     26 Beğeni    
Birgül İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72546
Merhaba ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim.Daha önce devlet hastanesinin diyetini yapıyordum.92 kilo ile diyete başladım.Kendi çabamla kilo verdim ama verilen liste çok fazla geliyordu.İldeniz Hanım'ı ablamın tavsiyesi ile tanıdım.Hastanenin ''Gebelikte Beslenme'' adlı seminerinde tanımış ve bana tavsiye etti.Kilo vermekte kararlıydım ancak güzel bir fiziğe sahip olacağımdan,bu kadar kilo vereceğimden ve sağlık sorunlarımın düzeleceğinden o kadar emin olamıyordum.İldeniz Hanım ile ilk görüşmemizde beni daha da teşvik etti,rahatlattı.Çanakkale'de okumama rağmen iletişimi koparmamayı başardık.Mail yoluyla,telefonla bütün sıkıntılarımı anlatabildim.Bana hep destek oldu.Aklıma takılan şeyleri rahatlıkla sordum ve hiç bıkmadan usanmadan bana cevap yazdı :) Ankara'daki evime ve Çanakkale'deki yurdun yemeklerine göre 2 ayrı diyet listesi oluşturduk.Kontrollerde olumlu,güzel şeyler duymak beni mutlu etti.Şimdi kilo koruma dönemindeyim ve 59 kiloyum.Toplam 33 kilo gitti benden.Nasıl başardığımı soranlara,diyet listemi isteyenlere İldeniz Hanım'ı tavsiye ediyorum.Meslek hayatında yeni olmasına rağmen görüp görebileceğiniz en kaliteli diyetisyenlerden birisi :)
     28 Beğeni    
Y.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71264
Merhabalar...Ildeniz hanım hakkında daha önceden hiçbir bilgim olmadan tanıştım. Karşılaması beni etkiledi. Güleryüzlü, anlayışlı, samimi, enerji dolu, motivasyonu yüksek, tam anlamıyla bu mesleği icra eden genç bir hanım. Düzenli kilo verdiğimdeki söylediği "Harikasıniz" sözünü eklemek isterim. Aynı zamanda telefonla görüşme imkanı da sunuyor. Ildeniz hanımla sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrendim. Son olarak sağlıklı ve mutlu güzel günler dilerim.
     23 Beğeni    
Hatice ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68253
Merhabalar.. Ben 2 çocuk annesi bir ev hanımıyım.Çok çabalamama rağmen kilo veremiyordum ve bu konudan çok rahatsızdım.Bir uzmandan tavsiye almaya karar verdim.İldeniz hanımla tanışmam da bu vesileyle oldu.Kilo verebileceğim konusunda çok ümitsizdim.Fakat İldeniz hanımla görüştükten sonra bütün düşüncelerim değişti.Odaya girince karşımda gencecik,cıvıl cıvıl samimi ve gülen bir yüzle karşılaştım.Öyle samimi ve içtendi ki kafamdaki bütün soruları anlatarak yok etti.Zayıflayabileceğime yüzde yüz inandırdı.Motivasyonu çok yüksek bir bayan.76 kiloyla İldeniz hanıma başvurdum.İlk görüşmemizde İldeniz hanımın bana söylediği gibi her hafta tıkır tıkır kilo verdim.Şu anda 54 kilodayım.Koruma proğramını uyguluyorum.Ve çok mutluyum.Hem yiyip hemde fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız İldeniz hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.
     46 Beğeni    

İldeniz YILMAZ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
KEPAN

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İldeniz Yılmaz Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Şehir Osman Avcı Mahallesi Malazgirt 1071 Caddesi No:55 Relax Göksu B Blok Daire 38 Eryaman (Göksu Gölü Karşısı)
Ankara
(Hafta İçi 08:30 - 19:00 Cumartesi 08:30 - 19:00)
Dyt.İldeniz YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 504 00 34
(Muayenehane Telefonu Hafta İçi 08:30-19:00 Cumatresi 08:30-19:00)
Telefon 2 :
0(552) 470 95 20
(Muayenehane Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.İldeniz YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İldeniz YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-
gebelikte beslenme, kanserde beslenme, hastalıklarda beslenme, ergenlik döneminde beslen, iştahsızlıkla baş etme, demir eksikliğinde beslen, sporcu beslenmesi, metabolik sendromda pesle, kollesterol yüksekliğinde, menepozda beslenme, pcos da beslenme, yeme bozukluklarında besl, obezite, kalp sağlığı ve beslenme, gastritte beslenme, diyabette beslenme, lohusa beslenmesi, gestasyonel diyabet, kilo alma, vejeteryan beslenme, kilo verme, bireysel beslenme danışma, çocuklarda şişmanlık, obezite takip, cocuklarda zayıflık, ankara diyetisyen, gut ve beslenme, bebek beslenmesi, reflü diyet, anemi, polikistikover, anoreksiya, bel fıtığı diyet, çinko, karaciğer yağlanması, blumia, şeker kontrolü, hipertansiyon, sincan diyetisyen, spor diyet, insülin direnci, eryaman diyetisyen, detoks

15:09
Top