2007'den Bugüne 82,795 Tavsiye, 26,159 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Melis DESTERECİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

39

[Dyt.Melis DESTERECİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMelis DESTERECİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Melis DESTERECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman Diyetisyen, Maltepe, MELİS DESTERECİ BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI Kurucu & Yönetici Diyetisyen

Melis DESTERECİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Klinik Beslenme

Kişiye Özel Beslenme

Obezite Beslenmesi

Kronik ve Metabolik Hastalıklarda Beslenme

Bariatrik Cerrahide Beslenme

Karbonhidrat Sayımı

Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme

Yeme Bozukluklarında Beslenme

Onkolojide Beslenme

Polikistik Over Sendromunda Beslenme

Ergenlik Döneminde Beslenme

Melis DESTERECİ Özgeçmiş CV Dyt.Melis DESTERECİ'nin Özgeçmişi
İŞ DENEYİMİ

14.04.2019- Halen Melis Destereci Beslenme ve Diyet Danışmanlığı - Maltepe (Yönetici/Kurucu Diyetisyen)

18.07.2016 -19.04.2019 Özel Dermatec Polikliniği – Kadıköy, İstanbul, Diyetisyen (Klinik)

08.02.2016 – 28.04.2016 Üsküdar Toplum Sağlığı Merkezi – İstanbul, Stajyer (Klinik)

16.11.2016 – 03.12.2015 Medical Park Hastanesi – Bahçelievler, İstanbul, Stajyer (Kemik İliği Nakli - Onkolojide Beslenme)

26.10.2016 – 12.11.2015 Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi – İstanbul, Stajyer (Kurum)

05.10.2015 – 22.10.2015 İstabul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi – İstanbul, Stajyer (Çocuk-Diyabet-Obezite Diyetisyenliği)

14.09.2015 – 01.10.2015 Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi – İstanbul, Stajyer Diyetisyen (Bariatrik Cerrahide Beslenme)
...[Devamı...]

Melis DESTERECİ Tavsiye Yazıları Melis DESTERECİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İrem (Danışan)
 IP: 176.88.23.YJL

06-11-2019
 TavsiyeNo: 112184
Merhaba sevgili TavsiyeEdiyorum.com ailesi! Melis Hanım'ın yaklaşık bir buçuk aydır danışanıyım. Hayatı boyunca diyet denemesinde dahi bulunmayan, strese bağlı olarak devamlı yemek atakları geçirip bulduğu her şeyi yemeye başlayan ve iradesiz biriydim. Bunun üzerine tembelliğin verdiği hareketsizlikte eklenince gelsin kilolar gelsin kaloriler! Bundan dört yıl önce 34 beden pantolonlarla boy gösterip sonrasında ise 44 bedene -ve hatta çoğu zaman daha fazlasına- sığamadığım bu dönemden kurtulmak için imdadıma ailem yetişti. Bütün aile fit iken siz obez olunca insan kendine küsüyor. Etraftan duyduğum "Maşallah bak yüzün ne de güzel, biraz da kilo versen taş gibi olursun." gibi cümleleri duymaya öyle alışmış ve bıkmıştım ki sanki inadına yemek yiyordum. Hal böyle iken Melis Hanım ile yollarımız kesişmiş oldu. Hatta ofisine gitmeden önce yine bu siteden araştırmalarımı yapıp kendi kendime "Acaba gerçek mi bu yorumlar, bu kadar mucize mi?" diye düşünmeden edememiştim. Tanıştıktan sonra bu düşüncelerin hepsi kayboldu gitti çoktan. Çünkü kendisi size bir danışandan ziyade sanki aile dostuymuşsunuzcasına davranıyor. Ofisine gittiğimde kendimi evimde hissedecek kadar rahat buluyor ve güvende hissediyorum. Güvende hissediyorum çünkü Melis Hanım sırtınızı rahatlıkla yaslayabileceğiniz bir diyetisyen. Gerekli tüm eğitimlerini almış bir uzman oluşu benim içimi daha çok rahatlatmıştı ilk gittiğimde. Sizin kan değerlerinize, vücut analizinize ve her şeyden önce psikolojinize göre bir liste oluşturup hemen hemen her gün telefon aracılığı ile takibinizi sağlıyor. Ben Melis Hanım ile bu yola baş koyduğumdan bu yana 8.4 kg yağ verdim. Spor yapmadan bu sonucu aldığımda benden daha fazla sevinen biri daha vardı karşımda. İşte o kişi Melis Hanım'dı. Çünkü sayesinde aç kalmadan, sağlıklı ve temiz beslenmenin aslında bir yaşam stili haline gelebildiğini öğrendim. Bizim yolumuz daha çok uzun ancak Melis Hanım'ı zaten kimsenin kolay kolay bırakmak isteyebileceğini sanmıyorum.
     3 Beğeni    

 Bilge T. (Danışan)
 IP: 78.173.255.YD

06-11-2019
 TavsiyeNo: 112183
Melis Hanımı instagram aracılığıyla buldum.Verdiği listeler sayesinde aç kalmadan ve sıkılmadan rahatlıkla kilo verebildim.Yaşam tarzıma uygun listeler sayesinde kilo verme sürecinde hiç zorlanmadım.Melis Hanım sayesinde düzenli beslenmeyi öğrendim ve sağlıklı bir şekilde fazla kilolarımdan kurtuldum.Sorularım olduğunda en kısa zamanda cevap alabildim.İlgisi kilo verme sürecinde motivasyonumun yüksek olmasını sağladı.Güleryüzü,sempatikliği,samimiyeti ve destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Evrim fiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.58.122.CC

06-11-2019
 TavsiyeNo: 112182
Doyarak zayiflamak isteyenler için MELIS hanım dogru adres.Güler yuzu ve samimiyeti konusunda zaten soylenecek söz yok.Sizi motive eden ve sevdiginiz yemeklerle size özel diyet listesi hazirlayan birinden yardım almak istiyorsanız kesinlikle Melis hanımla iritbata geçilmeli.Listeleri son derece doyurucu.Saglikli bir sekilde zayiflamak için tek adres MELIS DESTERECI..Herkesin heryerde bulabilecegi kesinlikle aç kalmayacagi doyurucu listelerle hem kilo verip hemde yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız Melis hanımla çalışmak kesinlikle nokta atışı olacaktır.Ben kendisiyle 1 ayda saglikli bir sekilde zayiflayarak 5 kilo verdim ve hiç aç kalmadım.
     1 Beğeni    

 Beste (Danışan)
 IP: 92.45.73.YF

06-11-2019
 TavsiyeNo: 112170
Melis Hanım'ı Instagram üzerinden buldum. Ağustos ayından beri kendisinden beslenme danışmanlığı alıyorum. Gerçekten ilk günden itibaren bana çok yardımcı oldu. Her şeyi tek tek açıklaması, tamamen benim hayat tarzıma göre bir liste oluşturması kilo verme sürecimi daha kolay bir hale getirdi diyebilirim. Danışanlarıyla oldukça motive edici ve güven verici bir ilişki kuruyor. Böylece zorlu kilo verme döneminde ihtiyacınız olan desteği Melis Hanım'dan alabiliyorsunuz. Bunların yanında gün içinde listeyle ilgili aklınıza takılan bir şey olduğunda rahatlıkla ulaşıp sorabiliyorsunuz. Bu da diyetinize sadık kalmanızı kolaylaştırıyor. Melis Hanım'la çalışmaktan çok mutluyum. Neşesi ve pozitifliğiyle diyetisyen odasını korkulan bir yer olmaktan çıkartıyor :)
     1 Beğeni    

 Sezin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.140.134.YYW

02-08-2019
 TavsiyeNo: 110896
Melis hanımla tavsiyeediyorum.com sayesinde tanıştım. Çok içten, sıcakkanlı, güleryüzlü, samimi, enerjik ve çok çok çok iyi bir insan. Şubat 2019'dan beri kendisine danışıyorum 3 ayda 12 kilo verdim. Ve şu anda da vermeye devam ediyorum. Ayda 2 kere birebir gitmeyi tercih ettim böylece listeleri birlikte hazırlıyoruz. İnsanın tek başına kendisini motive etmesi ve kilo vermesi çok zor o yüzden Melis hanıma çok teşekkür ediyorum. Herkese de öneriyorum.
     Beğenin    

 Fatma USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.193.ZYD

02-08-2019
 TavsiyeNo: 110887
Kişiye ve duruma özel diyet programı oluşturan , aşırı güler yüzlü , yüksek enerjili ve motive edici... 6 aydır birlikte çalışıyoruz, asla pes etmeme izin vermiyor :) Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız mutlaka Melis Destereci ile görüşmenizi tavsiye ederim. Görüşme öncesi dilerseniz instagram hesabından @diyetisyenmelisdestereci takip edebilirsiniz. Tüm bilgi ve deneyimlerini sosyal medya üzerinden de paylaşıyor, keyifle takip edeceksiniz :)
     Beğenin    

 Meliş Er. (Danışan)
 IP: 176.54.8.Z

01-08-2019
 TavsiyeNo: 110878
Melis Hanım ile 30 kiloyu cok saglikli bir sekilde verebilmis olan bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Güler yüzü ve sonsuz sabrı ile diyeti bir yaşam biçimi hâline getirip, size sevdiriyor. Bunca yıl o kadar diyetisyene gittikten sonra diyetin de bir matematiginin oldugunu sayesinde öğrendim. Şeker hastalığıma rağmen soyledigi diyeti harfiyen uyguladığımda kilolar bir bir gidiyor :) Diyeti size danışarak hazırlaması daha kolay yapmanızı ve başarmanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Cansu M. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.205.WZ

25-04-2019
 TavsiyeNo: 109449
Melisle 1 yılı aşkın süredir beraber online diyet sürdürmekteyiz. Bu sürede çok yol katetmiş olup, beraber sağlıklı beslenme alışkınlığını sıkılmadan ve dengeli bir şekilde nasıl yapılacağını öğrenmekteyim. Kendisi ile kilokul zamanlarından gelen bir arkadaşlığım olduğundan ve çok samimi olduğu için bu yola onunla başlamak istedim. Çok doğru bir karar verdiğim için mutluyum. Online üzerinden sürekli takip etmesi, ayrı ilgilenmesi ve yaptığım kaçamaklar sonucunda nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında çok yol gösterici bir uzman. Herkese tavsiye ediyorum. Çalışma hayatında başarılar Meliscim :)
     1 Beğeni    

 Hilal KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.124.DD

25-04-2019
 TavsiyeNo: 109445
Merhabalar ,Melis hnm'ı tesaduuf üzerine internette gezinirken buldum kendisi ile 2 yil once 2 ay online diyet yaptik ve 2 ayda 9 kilo verdim bu surecte destekleyen,naif ve her zaman yardimci olmaya çalışan bir diyetsyenim oldu😄suanda 2.doğumu yaptim yine birlik te kilo vermeye basladik ✌yani yillar sonrada geri dönüp kaldiginiz yerden devam ediyorsunuz iyiki sizi tanidim hayatima dokundugunuz icin teşekkür ederim😘 Yani şöyle soyleyeyim ne zaman bir diyetisyen yardimina ihtiyacim olsa aklima gelen ilk ve tek isim Melis hnm.'dir size hastalıklariniza aliskanliklariniza vs.yonelik kişiye ozel bikmadan her an telefonun diger ucunda oldugunu bilmekte ayrica cokkk guzel iyiki varsiniz😘
     1 Beğeni    

 MERVE OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.40.202.YLC

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109435
Melis Hanım'la yaklaşık 5 aydır online diyet programımı takip ediyoruz. Kendisi çok pozitif, yardımsever ve işini de severek yapan bir hanımefendi. Yalnızca bir diyet listesi yapıp bırakmıyor, sizi beslenme alışkanlıkları konusunda da bilgilendiriyor. İlk etapta bir kan tahlili istiyor ve sizin değerlerinize uygun liste hazırlıyor. Nasıl dengeli beslenmeniz gerektiğini detaylı şekilde paylaşıyor ve bunun bilincini kazandırıyor. Artık nasıl beslenmem gerektiğini öğrendiğimi düşünüyorum. Sürdürülebilir bir diyet programı için en önemlisi de bu sanırım :) Kendisiyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Online diyet takibinde bile hissedebildiğiniz samimiyeti, danışanına değil de arkadaşına yardımcı oluyormuş gibi davranışları, sevdiğiniz/seveceğiniz diyetinize dahil ederek ya da sevmeyeceğiniz lezzetleri önermeyerek sizi her zaman motive etmesi, takip etmesi ve gerçekten size özenle vakit ayırdığını hissettirmesi ile gönül rahatlığı ile önerebileceğim bir diyetisyen.
     1 Beğeni    

 Pelin (Danışan)
 IP: 95.9.178.ZJL

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109433
Melis hanımla arkadaş tavsiyesiyle tanıştım. İkinci kızım doğduktan sonra kendisiyle online destekli danışmanlık hizmeti aldım. Çokta başarılı sonuç aldım. Daha sonra detoks ve hızlandırılmış diyet gruplarına da katıldım ve bundan sonrada katılmayı düşünüyorum. Benim için diyetisyenden çok , yaşam koçum olarak gördüğüm çok değerli, çok samimi bulduğum bir insandır. Gün içinde sürekli takip ederek motivasyonumu sürekli canlı tutuyor. Ayrıca diyet listeleri çok anlaşılır ve uygulamada zorluk çekmeden zevkle tamamladım. Çok güzel alternatifler sunarak diyeti çok daha kolay uygulamamı sağladı.
     1 Beğeni    

 F.Ş. (Danışan)
 IP: 176.41.32.ZBW

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109430
Melis hanımla şu anda tam 9 kilo verdik çok iyi gidiyoruz aç kalmadan sağlıklı beslenmeyi, pratik atıştırmalıklarla öğünlerimi ayarlamayı öğrendim gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum daha yolumuz var ama şimdiden Çok yol katettim yemek saatlerim düzene girdi ,ne zaman ne yiyeceğimi daha iyi biliyorum,sık sık soru sorabiliyor cevap alabiliyorumBaşlamak ve istemek başarmanın yarısıdır diyerek başladım gerçekten istediğim hedefe doğru birlikte ilerliyoruz ayrıca hiç zorlanmadım önceki yemek alışkanlıklarımdan daha fazla yiyerek beslendim sağlıklı besinleri seçerek tabikki herşey için teşekkürler ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum 🙏🏻
     1 Beğeni    

 Hatice Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.226.JJ

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109429
Melis Hanım’la kendisinden hizmet alan bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve dört buçuk aydır kendisinden profesyonel yardım alıyorum. Kilo verme ve sağlıklı beslenme konularında bana yardımcı oluyor. Sayesinde sekiz kilo verdim ve vermeye de devam ediyorum. İki haftada bir yaptığı listeler uygulanabilir ve bıktırmıyor. Her hafta kilo takibi yapıyor ve sürekli motive ediyor. Güleryüzlü, samimi ve işinin ehli bir insan. Aklıma takılanları her zaman sorabiliyorum, o da müsait olur olmaz cevaplıyor. Sürekli diyetimin nasıl gittiğini soruyor. Kendisiyle tanıştığıma çok memnunum ve kendisine yönlendirdiğim kişiler de memnuniyetini dile getiriyor. İşinde çok başarılı buluyorum. Kilo vermek, incelmek, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyenlere kendisine danışmalarını tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Fatma ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.14.91.YJD

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109428
Melis ile diyet yapmaya karar verdiğimde bir haftalık diyetlerle detoxlarla başladım ve hiç beklemediğim sonucu alınca şok geçirdim ikinciyi yapmaya karar verdiğimde ise bir aylık diyetimi tamamlayamadım gebe oldugumu öğrendiğimde şimdi ise tekrar tekrar onunla diyetteyim inşallah doğum kilolarımdan kurtulabileceğim ve inanıyorum. Samimi güleryüzlü canayakın ve ilgili bir diyetisyen arkadaşım var onunla bu serüvene girdiğim için çok mutluyum iyiki var :)
     1 Beğeni    

 Aybala İlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.127.WY

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109427
Melis hanımı iş yerinden bir arkadaşım tavsiye etmişti. Hamile olduğumu öğrendiğimde diyetisyen arayışına girmiştim ama çok vaktim olmadığından yakın bir yerlerde arıyordum. Arkadaşım neden online diyet düşünmüyorsun dedi. Başta emin olamadım Melis hanımla instagramdan konuştuk ve çok güven verdi. Hamileliğimin ikinci ayında 72 kiloydum doğuma girerken 77 idim. Verdiği listelerin dışında psikolojik desteği benim için çok önemliydi. Bir de saat kaç olursa olsun hep sorularıma cevap verdi destekledi. Kesinlikle tavsiye ediyorum... Emekleri için çok teşekkürler
     2 Beğeni    

 Mehtap K. (Danışan)
 IP: 37.201.7.YLY

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109426
Melis Hanımı sosyal medya aracılığıyla tanıdım. Yıllardır bir şekilde hayatımda. Hiç yüz yüze gelmemiş olmamıza rağmen sanki hayatımın vazgeçilmez bir parçası gibi oldu. Son derece profesyonel olduğu kadar, ilgili, sıcakkanlı ve motive edici bir uzman. İşini severek yaptığını hissediyorsunuz. Tüm danışanlarıyla birebir ve özenle ilgileniyor. Sıkı takip ve kişiye özel programıyla başarısız olma gibi bir şansınız kalmıyor:)). Hayatın temposu ve hızlı gelişmeler göz önünde tutulduğunda beslenme konusu ömür boyu dikkat edilmesi gereken bir konu. İşte tam da bu noktada Melis hanım devreye giriyor. İyiki karşıma çıkmış. Sadece kilo vermek amaçlı değil, doğru ve sağlıklı beslenmek adına daima bir telefon uzağınızda tutmak isteyebileceğiniz biri. Şiddetle tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız.
     1 Beğeni    

 Arzu (Danışan)
 IP: 178.240.206.D

03-04-2019
 TavsiyeNo: 109120
Tavsiye üzerine geldim iyi ki de gelmişim.. diyeti unutun Melis hanım ile sağlıklı yemek yemenin ve güzel zayıflamanın tadini çıkarın. 3 ay geldim kendisine.Veremediğim 12 kilomu bidaha hiç almayacağım şekilde verdim çünkü sağlıklı beslenmeyi ve porsiyon ölçümünü öğrendim. Porsiyon değişim, farklı tadlar var di diyetimde ama zorlayan bulunamayan hiçbir şey yoktu .en iyi tarafı size hep sorarak bol alternatif ile duzenliyor yemenizi. Size keyfle uygulamak düşüyor.. Teşekkür ediyorum Melis hanıma..
     1 Beğeni    

 SİMGE (Danışan)
 IP: 212.174.153.ZYC

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102556
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmeye karar verdim ve 4 ay oldu Melis'le birebir çalışmaya başlayalı. Sıkılgan bir yanım vardır ve birlikte zaman geçirdiğim insanlardan olumsuz bir yaklaşım hissettiğim anda o insanla görüşmek istemem. Ama melis işinde bilgili , güler yüzlü, samimi, içten, her zaman motive edici bir yapıya sahip ki sizi dinleyip size göre liste veriyor ve verdiği liste her kesin kolayca bulabileceği evinde olan besinlerden oluşuyor. Daha önümüzde uzun bir yol var ama Melis'le sağlıklı beslenmeyi öğrenerek kilo vermek güzel bir deneyim.Kısaca süper bir diyetisyen desem tam yeridir.
     2 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 5.24.82.FF

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102548
Melis hanım ile instagram üzerinden profili aracılıpı ile gördüğüm kısa süreli bir detox programına katılarak tanıştım. Şu anda yine böyle bir program ile devam ediyorum. Ben kendi adıma vakitsizlikten dolayı bir türlü klinik olarak ziyaret edemedim ama en kısa zamanda klinik olarak da devam edeceğim. Online olması her zaman daha ulaşılır olduğuna gelmiyor çoğu zaman daha önceki deneyimlerimde de belli şartlarsa ancak görüşme sağlanabiliyor ama melis hanım ile standardın dışında rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz. Tanıdığım en sıcak kanlı ve anlayışlı diyetisyen Kendisi ile online olarak görüşüyorum ama bugğne kadarki online deneyimlerinden en interaktif olanı her zaman cevap bulabiliyorsunuz. Online danışmanlık alan yada almayı düşünen herkese tavsiye edebilirim. Enerjisi ile sizi muhakkak motive edecektir. Her zaman kendisini yeni değişiklikler ile geliştiren ve danışanının ihtiyacına en uygun alternatifleri araştıran biri
     1 Beğeni    

 Ferda (Danışan)
 IP: 78.180.133.DF

12-02-2018
 TavsiyeNo: 102011
Melis Destereci ‘ye instagramda Diyetisyen ararken tesadüfen rastladım. Birkaç popüler diyetisyen sayfalarını da inceledim ancak bana en sıcak ,en samimi gelen Melis hanımın sayfası , sunumları ,açıklamaları ve bilgilendirmeleri oldu. Kendisine DM ‘ den mesaj yazdım çünki birkaç kilo verebilmek için çok az vaktim vardı. Ordan burdan duyup uyguladığım diyet programlarıyla bir türlü kilo vermeyi beceremiyordum. Melis hanımın kendisine yazdığımu acil çağrıya çok bekletmeden dönüşü, kendisini seçmemin ne kadar doğru olduğunu gösterdi. Bana özel diyet programı hazırlayıp Yüreklendirmesi, desteği, ilgisi, alakası ile çook rahat ve huzurlu bir şekilde istediğim kiloya geldim . Arada öğünlerle ilgili panik halinde acil sorularım olduğunda ,mesaj yazıyordum , bana hemen dönüp yönlendirmesine ve beni sakinleştimesine yüreklendirmesine ,dostluğuna, samimiyetine bayıldım. Kendisini hiç görmedim . En kısa zamanda ziyeretine gitmeyi kendisiyle tanışmayı bizzat teşekkür etmeyi çok isyiyorum. İyi ki hayatıma dokundu çok mutluyum.
     2 Beğeni    

 Özlem pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.215.24.ZB

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101982
Melis hanım süper bir diyetisyen. Sizi anlıyor size uygun listeler hazırlıyor. Sizi motive ediyor. Eğer kaçamak yaparsanız eminimki kızıyor ama size güveniyor :) online olarak çalışmamıza rağmen simdi bir yerde karsılassak ona sıkıca sarılırdım sanırım ☺ Onunla bir arkadasımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Çok büyük kilolarım yok ama olanlar beni mutsuz ediyorsu bü yuzden onu aradım. Yazın iki ay beraber çalıştık ve aynada gördüğüm ben beni çok mutlu etti. Kış süreaince tamamen benim hatalarımdan kaynaklı bir miktar kilo artışım olunca hemen tekrar başladık. Simdi devam ediyoruz ve eminimki ben istediğim o kiloya melis hanım sayesinde ulaşacağım
     3 Beğeni    

 Yağmur (Danışan)
 IP: 212.252.81.YWC

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101979
Melis hanımla daha yeni tanıştık tavsiye üzerine ve kendisi hakkında çok güzel şeyler duydum. İşinde başarılı güler yüzlü sevecen bir yapıya sahip. Bir program olsun veya başka birşey danışmanlarıyla hareket eder onun için en uygun neyse onu hazırlar. Kontrollerini herşeyini iyi yapar. 😍😘🙏🙏 Daha önce diyetisyen deneyimim oldu iletisimsizlikten ilgisizlikden dolayı bıraktım ve güven duyamadım daha kimseye. Sonra melis hanım bir arkadaşımla ilgilendi. Sonuçlarını gördüm. Ve hemen bende istedim. Daha çok yeni 2 günlük danışmanıyım ama ilgisi alakası sevecen tavırları işindede başarı bir diyetisten.
     4 Beğeni    

 Nuray OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.16.YF

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101972
Öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine önce kızım başladı. Mükemmel takip ve sonuç üzerine bende başladım. 2 aylık takipli online diyet şeklinde çalışıyoruz. Amacımız bir uzmanın yönlendirmesiyle sağlıklı kilo vermekti. Emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyorum. Melis hanımın mesleğini seven, işini ciddiye alan bir uzman olduğuna inanıyor ve tavsiye ediyorum. Kendisiyle yüzyüze tanışmadık. Çalışan biri olduğum için online takipli diyet olması işime daha çok yaradı. Melis hanım benimle sürekli iletişimde oluyor.Diyetin nasıl gittiğini sorması, şu içmenin önemli olduğunu hatırlatması arada bugün nasilsınız diyetimiz nasıl gidiyor demesi yani işini ve beni önemsemesi benim için önemli bir durum. Bir süre çalışınca aileden biri gibi hissediyorsunuz. İletişimimizden güleryüzlü, kibar, gerektiği derecede mesafeli ve mesleğini iyi yapan bir uzman olduğunu söyleyebilirim.
     5 Beğeni    

 melis (Danışan)
 IP: 212.252.140.YBW

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101967
melis hanımın ismini arkadasim tavsiyesi uzerine instagramdan buldum.online diyet uzerine bir hizmet aliyorum.ilk basta biraz tereddutlu olarak basladim ama suan melis hanimdan hizmet aldigim icin cok mutluyum.en buyuk sorunum olan dogum sonrasi kilolarimi vermeye basladim.melis hanımın yeni bir danısanı olmama ragmen 3 kelimeyle anlatirsam;sıcak,açıklayıcı ve başarılı bir hekim.melis hanım icten,her sorduğum soruyu uzun uzun anlatan ve motivasyonu cok yüksek bir hekim.melis hanımla calıstığım icin ve tanıdığım icin cok mutluyum.simdiden hersey için çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Evrim iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.227.YZF

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101964
Melis hanımın ismini ilk defa,insanların birbirine tavsiye ettiği bir ortamda duydum. Başarıları ortada, inanılmaz ilgili olduğu söyleniyordu. Ben açık kalp ameliyatı olmuş, sağlık sıkıntıları olan bir insanım. Sanırım çalışılması en zor gruplardan biriyim. Ama beni kabul etti, ilaçlarımı ve durumumu göz önüne alarak beslenme sistemi oluşturdu. Kendisi ile sağlıklı zayıflama yolunda emin ve keyifli bir çalışma sürdürüyorum. Sorduğum her soruma güncel bilgilerle cevap veren, benim gibi pinpirik bir insani bile dize getirip rahatlatan Harika bir insan, her hali ile bir hanımefendi, sürekli kendini yenileyen, bilgilerini tazeleyen çok iyi bir diyetisyendir. Uzun vadeli yola çıkmak isteyen, her koşuldan insana; can-ı gönülden kendisi ile çalışmasını tavsiye ederim. İnanın pişman olmayacaksınız..
     2 Beğeni    

 Ezgi (Danışan)
 IP: 46.196.204.YZW

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101963
Bir tanıdık sayesinde Melis Hanım ile tanıştım. Aç kalmadan hem kan değerlerimin düzelmesi hem de kilo vermek için Melis Hanımın online diyet danışmanlığını aldım. 6 ayda yaklaşık 13 kilo verdim ve bu süreçte asla aç kalmadım ayrıca kan değerlerim de düzeldi. Listelerimiz hem doyurucu hem de çok keyifliydi. İlk günden itibaren sık sık mesaj atıp süreç hakkında hem bilgi alıp hem de size destek oluyor. Her haftanın sonunda tartıda aldığınız sonuçların sizi mutlu etmesinin yanısıra verdiği destek ve motivasyonla kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 S.K (Danışan)
 IP: 78.168.204.ZJD

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101961
Melis hanımı bir arkadaşımdan duydum online diyet danışmanı olarak çalışmış ve iyi sonuçlar almış bende kendi çabalarım ile diyet yapmaya çalışsamda başarılı olamıyor her gecen gün kilolarım artıyordur Melis hanıma baş vurmaya karar verdim ve iyiki vermişim watsapdan devamlı iletişim halindeyiz çevreme ve herkese tavsiye ediyorum onun sayesinde bu sefer kilolara elvada nasıl gidiyor diye bir mesaji bile beni motive ediyor o gün içinde .Tartı günüm geldiği gün eksi çıkdımı ona mesaj atmak dahada büyük mutluluk benimle birlikde onunda sevinmesi benim adıma ne kadar güZel yürekli bir insan oldunu gösteriyor ona çok teşekkür ediyorum hedefime ulaşmamda bana yol gösterdiği için 🌷👏
     2 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 88.228.225.B

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99904
Merhabalar ben daha önce yaptığım diyetlerde hiç bu kadar istikrarlı değildim.Ta ki Melis hanımla tanışasıya kadar Melis hanımıa diyete arkadaşım vasıtasıyla başladım ve inanılmaz memnun kaldım.iki ayda sekiz kilo verdim.Artık Melis hanımdan öncesi ve sonrası bir ben varım💪🏻Melis hanımla beraber beslenme alışkanlığımı değiştirdim ve Melis hanımın sürekli iletişim halinde olmasının da bunda çok büyük etkisi var.Sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlere şiddetle Melis Destereci yi tavsiye ediyorum.İyiki varsınız Melis hanım 🙏😍😍
     3 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 178.247.138.ZYJ

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99870
Diyet beni her zaman tedirgin eden birşeydi.Kilo vermeye karar verince melis hanımla iletişime geçtim. Bana o kadar pozitif ve samimi davrandi ki diyet ile ilgili bütün olumsuz düşüncelerim son buldu .Bana verdiği ilk listeyi gördüğümde çok sasirmistim çünkü benim yediklerimden bile fazlaydı listedekiler. Zamanla melis hanimdan çok şeyler ogrendim.Doğru beslenmeyi bana öğrettiği için ona çok hemde cok tesekkur ederim.İstediğim ve mutlu olduğum kilolardayim iyiki varsınız melis hanim 🤗🤗🤗
     2 Beğeni    

 Sinem şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.47.ZYZ

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99858
Melis destereci adını duydunuzmu ilk şu belirsin kafanızda başarı,sevgi,sabır ve mükemmel sonuclar :) melisimi sosyal medya vasıtası ile tanıma fırsatım oldu iyiki tanıdım çok güzel sonuçlara vardık hedef kiloma çok kısa sürede ulaştık...bana çok güzel şeyler ögretti en önemlisi sabretmeyi ögretti diyetisyenden öte oldu hedefe ulaşınca birlikte ağladık 😌 Listeler çok güzel uygulandığı zaman etkileri ve sonucları mükemmel aç kalmıyosunuz ve sürekli sizinle iletişimde olan bir diyetisyeniniz var Aldıgı parayı sonuna kadar hakkediyor Şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmicaksınız. İyiki seni tanıdım canım iyiki varsın ve hayatımda hep olucaksın ben buna inanıyorum ❤
     3 Beğeni    

 Selin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.167.YJD

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99841
Melis Destereci ile aynı dönemlerde aynı iş yerinde çalışmıştık kendisini o şekilde tanıdım. Zaten normalde de çok güleryğzkü , samimi ve sevecen olan Melis , bana kilo problemim ile ilgili yardımcı oldu. Kilo problemi denilince akla ilk etapta fazla kilolar gelse de , benim asıl problemim kilo alamamaktı. Fazla fazla yediğim halde bir türlü kilo alamıyordum. Taa ki Melis imdadıma yetişene kadar:) öncelikle ölçümlerim yapıldı. Daha sonrasında bana bir diyet listesi hazırladı. neleri yanlış yaptığımı anlattı. Diyet listemle birlikte spora da başladım. İkisini de düzenli olarak uyguladığımda yavaş yavaş kilo almaya başladım. Ve bu beni mutlu etti. Sorduğum her konuyu, besin değişimlerini, bıkmadan büyük bir sabırla defalarca anlattı. Düzenli olarak ölçüm takibi ve kıyaslamaları yapıldığında düzenli ve gğzel bir şekilde kilo aldım. Üstelik kastan:) şuan da da kendisi ile hala koruma diyetine devam ediyorum. Daha düzenli daha sağlıklı besleniyorum . Kendisine ne kadar teşekkür etsem az:) hem diyetisyenim , hem arkadaşım canım Melis'im iyi ki varsın! Basarilarin daim olsun... kesinlikle herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    

 Eda (Danışan)
 IP: 95.10.18.YDC

24-10-2017
 TavsiyeNo: 99825
Melis hanimla birebir calistik tavsiye uzerine buldum kendisinj iyiki bulmusum iyiki ondan hizmet almaya sahip olmusum.sicakkanli samimi hizlandirlmis programina katilarak 2 hafta sonucunda yaklasik 4 kg verdim .verdigi listeler kesinlikle kolay ac kalmiyorsinuz birebir uyguladginiz takdtirde cok guzel kilolar veriliyor.en onemlisi guzel motive ediyor ve isteddiginiz zaman danisma yapabiliyorsinuz.hic dusunmeden kafanizda en ufak soru isareti kalmadan tercih edebilirsiniz
     3 Beğeni    

 Tuğba (Danışan)
 IP: 178.246.159.YCJ

24-10-2017
 TavsiyeNo: 99822
Bence Melis anlatılmaz yaşanır. :) çikolata ya da yemek yemenin beni mutlu ettiğini sanırdım ama hep yanılmışım, aslında bunları tadında ve saglıklı bir şekilde yemek mutlu ediyormuş. Aslında mutluluk Melisde saklı o öğretti. Doyularak yedirerek zayıflatan danışanın isteklerine cevap vererek zayıflatıyor Melis. Hep diyeti aç kalmak sanırdım ama bunun yanlış oldugunu melisle ögrendim,iyiki tanımışım.şiddetle ama şiddetle tavsiye ediyorum. 💪🏼
     2 Beğeni    

 Tolga Aykanat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.221.YYZ

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99816
Melis hanıma gördüğüm en iyi diyetisyen dersem çok doğru söylemiş olurum . Çünkü ilk zamanlar diyet konusunda ön yargılarım vardı ve aç kalmak hiç istemiyordum. Diğer diyetisyenler genelde yazdıkları diyet programları aç bırakır cinsten yazıyor ve bildiğiniz survivor oluyorsunuz. Ama melis hanım diyet yazayım paramı alayım bakış açısıyla yaklaşmıyor. Tamamen inceliklerini anlatıyor beslenmenin bu yüzden de başarılı bir diyetisyen bence ilk gittiğimde melis hanımın yanına beni çok motive etti ve şu an hala onunla çalışıyorum. Gelelim nasıl yardımcı olduğuna ilk olarak bazı testler yaptırmamı istedi ve metabolizmama göre diyet listemi oluşturdu. Bunun dışında en güzel yönü takip etmesi tartı günlerini çok iyi takip ediyor onun dışında bazen hal hatır sormak ve memnuniyetimizi kontrol amaçlı arıyor bu bence en güzel yanı ve verdiği diyet listesinde ki öğünlere verdiği alternatifler gerçekten sağlıklı beslenmeye birebir. Temel prensibi yavaş ve doğru kilo vermek olduğu için alternatif yollara hiç yönelmedim. 3 aydır onunla çalışıyorum ve vücuduma daha fazla güveniyorum. Psikolojik olarak daha iyi hissetmem de cabası çevremde ki arkadaşlarım da çok memnun ve onlarda başarılı sonuçlar aldı. Güler yüzünüz, ilginiz, sıcak kanlılığınız ve uzmanlığınız için çok teşekkürler Melis hanım başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım tavsiyem gerekli kişilere ulaşır.
     4 Beğeni    

 BrrnDSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.226.106.LJ

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99801
Akrabam'dan öğrendim ve intagram vs gibi takip etmeye yazılarını okumaya başladım. Karşılıklı birkaç soru cevaptan sonra profosyenel olarak yardım almaya niyetlendim. Beraber çalışmaya başladık. İyi sonuçlar alıyoruz. Kendisini ,güler yüzlü ,dürüst ,net cevap veren kişi olarak tanımlamak isterim. Soru sorup ta cevap alamadığım bir konu olmadı bugüne kadar. Sosyal medyada ki paylaşımlarını ve biz danışmanlarını aydınlatmasını beğeniyorum . Bana gönderdiği listeler ile kilo verip sağlıklı hale gelmeye çalışıyorum. Bu arada birçok soru cevapla bunu hayat tarzı şekline getirmeye çalışıyorum . Kendisinin de hep okuyarak ,araştırarak geliştirmeye yönelik faliyetlerde bulunduğunu gözlemliyorum . Güler yüzlü ,konuşkan ve danışmanlarıyla konuşma dili gayet güzel seviyeli ve hatta çoğu zaman arkadaş gibi dertleşilebilen bir kişi. Bir danışan olarak çok rahat soru soruyorum ve cevap alıyorum. Geri dönüşleri kısa zamanlar da oluyor. Ulaşamadığım bir zaman olmadı . İşine gösterdiği hassasiyet ve ciddiyet bana çok iyi geliyor. Diyetisyenim tarafından önemseniyorum ve beni motive ediyor. Yolu açık olsun. Online takibi bana çok uyan ve bana çok iyi gelen bir sistem oldu. Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim. Böyle genç ,böyle dinamik ,böyle işine ciddiyetle önem veren genç beyinlere her zaman ihtiyacımız var. Teşekkür ederim
     3 Beğeni    

 Dosder (Danışan)
 IP: 85.96.187.ZBF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99797
Mükemmel işinin ehli ve gerçekten uzman bir diyetisyen son muayene sonrası verdiğim kilo 13 kg dahada devam edecem melis hanım la hedefimiz 25 kg mesleki ve kişisel tecrübelerini paylaşmaktan çekinmeyen genç yaşına rağmen profesyonelce mesleğini icra eden uzman bir kişi çok yiyerek tabii ki sağlıklı zayıflamak hayal bile edemeyeceğim bir şeydi düzenli olarak melis hanımın tavsiyelerini dinlemek psikolojimi düzelttin işlerinde başarı mı arttırdı kendime olan güvenimi yerine getirdi kendisinin de ilgisi güleryüzü beni motive etti uzmanlığı tecrübesi zor durumlara olan yaklaşımı ikna edici kabiliyeti bütün dostlarıma kendisine tavsiye etmeme sebep oldu Melis Desterecıye kendi ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    

 A.k (Danışan)
 IP: 78.162.20.YBW

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99795
Merhabalar, Melis Hanımı sosyal medya (instagram) aracılığı ile tanıdım çevremizde olumsuz olan birçok örnekle kıyaslarsak kendisini daha önce hiç tanımamış olmama rağmen samimiyetine inandım güvendim ve yanılmadım☺ kendisini şiddetle tavsiye ediyorum çünkü mesleğinde oldukça iyi bir diyetisyen daha önce defalarca diyete başlayıp sonuç alamamış biri olarak söylüyorum eğer Melis Hanım ile başlarsanız aksi durum söz konusu bile olamaz. Üstelik görebileceğiniz en özenli, en tatlı, en sıcak kanlı, danışanlarıyla fazlasıyla ilgili ve çok çook iyi bir insan kesinlikle memnun kalacaksınız. Sevgiler..☺
     4 Beğeni    

 Selçuk ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.168.100.YW

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99794
Merhabalar. Sevgili diyetisyenim Melis Hanımla sosyal medya sayesinde tanıştım. Önceleri sadece takipçisiydim, şimdi de danışanı. ;Kendisini takip ettiğim süre içerisinde bilgi paylaşımları ve danışanlarının başarı hikayeleri gördükten sonra online olarak profesyonel hizmet almak istedim. Çünkü bu hizmete oldukça fazla ihtiyacım vardı. Melis Hanımla ilk iletişime geçtiğimde ban hissettirdiği sıcak iletişim kendisinden destek almam konusunda yardımcı oldu. Destek almaya başladığım ilk günden itibaren listemi tamamen benim çalışma saatlerime ve yaşam biçimime göre ayarlaması ve bunu yaparken gösterdiği titizlik gerçekten daha yolun başındayken doğru yerde olduğumu fazlasıyla hissettirdi. Danışanıyla iletişim halinde olması güler yüzü verdiği tavsiyeler bahanelerin arkasına sığınmaya çalışan beni daha fazla motive etti. Destek almaya halen devam ediyorum ve iyiki Melis hanımla çalışıyorum diyorum. Bu forumu okuyan ve aklında herhangi bir soru işareti olan kişiler varsa ilk adımı Melis Hanımla iletişime geçerek atabilirler.Asla pişman olmazlar. Melis Hanım iyi ki varsınız :)
     5 Beğeni    

 Hülya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.187.ZBF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99793
Melis hanimin güler yüzü ve samimiyeti sözle tarif edilemez. Hizli bir sekilde ve bilincli olarak bana ve tavsiye ettigim bütün dostlarima kilo verdirdi. Ilk tahlilerimizi isteyerek yasimiza saglik durumumuza gore liste yazmasi yag olcumumuzu kilo takibimizi hassas bir sekilde takip edisi listeyi yeme aliskaliklarimizi goz onunde tutarak yazmasi guven verici.Bugune dek pek cok yol denedim ama yiyerek ac kalmadan zayiflamak cok keyifli uzman yaklasimi takibi ilgisi cok guzel ve profesyonelce.arkadasim araciligiyla tanistim yiyerek zayiflamak onceleri bana inandirici gelmiyordu ama Melis hn beni ikna etti detayli olarak bilgilendirdi artik benim icin dr gitmek keyifli saatler haline geldi teşekkürler.
     4 Beğeni    

Melis DESTERECİ'nin Kitap ve Yayınları Melis DESTERECİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
Anoreksiya Nervoza'ya Diyetisyen Yaklaşımları (Lisans Tezi)
Özel Bir Polikliniğe Başvuranların Yeme Tutumlarının EAT-40 Ölçeği ile Belirlenmesi (Yüksek Lisans Tezi)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Melis Destereci Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi
Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi, Piazza Konutları, No:69 Kat:9 Daire: 48 Maltepe/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(552) 311 28 12  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Melis DESTERECİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Melis DESTERECİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Melis DESTERECİ Mesleki Videolar Videoları
-10:54
Top