2007'den Bugüne 87,054 Tavsiye, 27,000 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fulya İlksen AKSOY
Diyetisyen - İstanbul

Fulya İlksen AKSOY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi74 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

74

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fulya İlksen AKSOY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Fulya İlksen AKSOY'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fulya İlksen AKSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kısa süreli kamp döneminden oluşan kısıtlı ve gerçekçi olmayan listelerde değil, yasaksız beslenme programıyla sürdürülebilir bir şekilde, size özel listeler hazırlıyorum. Motivasyonu yüksek bir süreç geçirip hedefimize ulaşıyoruz.
Fulya İlksen AKSOY'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetisyen Fulya Aksoy
Bağdat Caddesi Bostan Tüccarı Sk. Beyazgül Apt. No:5/13 Çatalçeşme Istanbul, Turkey Istanbul, Turkey
İstanbul
Dyt.Fulya İlksen AKSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce-İyi arapça-İyi almanca-Orta
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fulya İlksen AKSOY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo Kontrolü
Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
Sağlıklı Kilo Alma Danışmanlığı
Bariatrik Cerrahi Beslenme
Obezite Ve Kilo Kontrol Yönetimi
Toplu Beslenme Menü Planlama
Kurumsal Danışmanlık
Gebelik Öncesi/ Sırası/ Sonrası Beslenme Ve Kilo Kontrol Yönetimi
Yeme Davranışı Bozukluklarında Beslenme Tedavisi
Diyabet Ve Diyet Tedavisi
Polikistik Over Ve Beslenme
Metabolik Hastalıklar Beslenme
Okul Çağı Çoçuklarında Beslenme
Sporcu Beslenmesi
Kronik Ve Kompleks Hastalıklarda Beslenme

Fulya İlksen AKSOY Özgeçmis CV Dyt.Fulya İlksen AKSOY'un Özgeçmişi
2014 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimine başladım.
2018 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesinden başarıyla mezun oldum.

Lisans bitirme çalışmasını Psikonöroimmünoloji üzerine yaptım.

2018 Yılında;
Citys Pilates Spor Salonunda; Online Ve Yüz yüze Danışmanlık ile, kişiye özel beslenme listelerinin oluşturulması ve takibini sağlanması, koşu organizasyonlarının düzenlenmesi, beslenme ve spor bilincini geliştirmek adına; seminer ve workshoplar düzenlendim.

2019 Kasım Ayı İtibariyle;
Bağdat caddesindeki ofisimde; Online Ve Yüz yüze Danışmanlık ile, kişiye özel beslenme listelerinin oluşturulması ve takibini sağlanmaktayım.
Danışan ve öğrencilere özel eğitimlerin düzenlenmesi, Fit worksop düzenlenmesinde aktif olarak rol almaktayım.

2014-2018 yılları arasında;...[Devamı...]

Fulya İlksen AKSOY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ6.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120136
Fulya hn la yeğenlerim sayesinde tanıştım. Bana 3 aylık paket hediye ettiler. O kadar memnun kaldım ki ikinci 6 aylık paketimi aldım. Yıllardır kilo sorunum var çok, denedim bir türlü başaramadım. Ama fulya hn sayesinde o kadar rahat kilo verdim ki. Listeyi beraber hazırlıyoruz. Eğer o hafta programın varsa ona göre hareket ediliyor İstediğiniz her an ulaşabiliyorsunuz. Eğer listeye uyamayacağınız bir durum oluştuysa hemen yardımcı oluyor Aslında Fulya hn la yaptığımız sağlıklı yaşam. Fulya hm sayesinde hem ruhen hem bedenen hafifledim. Fulya hn a danışın tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Nezihe GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120129
Sevgili Fulya hanımla yaklaşık 1 yıl önce tanıştık. İnsülin direncim vardı ve daha önce denediğim diet programlarında da uzun süreli başarılı olamadım. İkiz hamilelikten sonrasında da umutsuzdum artık. Bu dieti diğerlerinden farklı kılan yiyerek, sevdiğiniz yiyecekleri o hafta içinde uygun saate ve güne programlayan bir diet olması. Bu nedenle sağlığınız da yerine geliyor. Bunun yanında enerjisi de çok güzel. Bilgileri taze Yeni mezun bir genç diyetisyenden akılcı ve kısa zamanda tekrar kiloya dönüşmeyecek, sağlıklı bir yeme disiplini kazanabilmeniz için şiddetle öneririm kendisini..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Damla DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120102
Fulya Hanımla, ablamın sayesinde tanıştım, yaklaşık 2 yıl önce ablamın diyetisyeniydi. Çok hızlı kilo almam ve sağlık problemlerimin çıkması üzerine ablam Fulya Hanımı tavsiye etti. Bunun üzerine Fulya Hanımla online olarak devam ettiğim 10 ay süren (Pandemi sürecinde) mükemmel bir kilo verme süreci yaşadım. Hayatımın hiçbir döneminde bu kadar kilo almamış olan ben 6 yılda yaklaşık 30 kilo aldım ve önüne gecemedigim, durdurulamaz bir yerdeydim, ta ki Fulya Hanımla tanışana kadar :) Fulya Hanımla başlamadan önce fazla kilo almam dolayısıyla, tansiyon problemi yaşamaya başladım ve şeker problemi yaşıyordum. Ani şeker oynamaları, yüksek tansiyon problemi ( ilaçla tedaviye mecbur kalındı). Bu sürece başlarken 164 boyunda ve 88 kilo olarak başladım. Bugün itibariyle, tam tamına 27 kilo vermiş bulunmaktayım. Bu sürecin, bu şekilde olmasının en büyük sahibi Fulya Hanımdır... Ayrıca tansiyon ilacı artık kullanmıyorum ve şeker problemim bitti;) Diyet sürecinin, hiçbir anında sıkılmadım, yorulmadim ve hiçbir yemekten geri kalmadım. Canım ne zaman, ne istediyse yedim, hiç bir zaman hayır yiyemezsiniz diye bir cümle duymadım. Siz farkına bile varmadan, size o kadar güzel dengeli ve sağlıklı beslenmeyi öğretiyor ki, şimdi dönüp baktığımda daha da net anlıyorum. Yolumun kesiştiği en mükemmel insan iyi ki tanıdım sizi. Hiçbir zaman diyetisyen olarak görmedim Fulya Hanım`ı sizi o kadar güzel motive ediyor ki inanmazsınız;) bu arada haftalık görüşmeler dışında WhatsApp üzerinden sizi sürekli takip ediyor ve siz hangi saatte ne zaman yazarsaniz yazın size mutlaka dönüş yapıyor.. Benim için diyetisyenden öte oldu kesinlikle tavsiye ederim başka kişilerle yola devam etmeyin, şiddetle tavsiye ediyorum. İşini ve danışmanlarını bu kadar seven bir diyetisyenle tanışmaktan dolayı çok mutluyum. Bugün itibariyle benim kilo verme sürecim bitmiş olsa da, eşimin Fulya Hanımla kilo verme süreci devam etmekte:) ve eşimde şuan itibariyle -26 kiloyla devam ediyor. Sürecim bitmiş olsa da Fulya Hanım hep hayatımda ve artık ailemizden bir parça... Kesinlikle kafanızda ufacık bir tereddüt bile olmasın ve koşulsuz güvenin:). İnanın farkına vardığınızda, nasıl bu sürecin bittiğini ve o kadar kiloyu nasıl bu kadar güzel incelerek verdiğinizi anlamayacaksınız;) Ben bu başarıya Fulya Hanım sayesinde ulaştım ve çok ama çok mutluyum. Siz de başlamayı düşünüyor cesaret edemiyorsanız kesinlikle Fulya Hanımla yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim. Fulya Hanımın mesleki yönden kendini geliştirmesi gereken herhangi bir yanı olduğunu düşünmüyorum çünkü zaten işini o kadar çok severek yapıyor ki hep kendini yeniliyor. Diyetisyenliğinin yanında çok samimi, cana yakın, sıcakkanlı ve iyi niyetli. Diyetisyenden öte canım diyetisyenim :)
     4 Beğeni    
Bihter KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120100
Benim hikayem başka...Funda hanım'ı şeker hastası olan ve kilo problemi yaşayan arkadaşımın sağlığına kavuşması ve ideal kilosuna ulaşmasıyla kendi önerisiyle duydum.Çünkü benimde 10 yıldır 75 ve üzeri kilolarda olmamdan kaynaklı birçok diyeti uygulamama rağmen sonunda tekrar kilo verip almayla dejavu yaşadığım bir dönem yaşıyordum.En son ki kansere yakalandığımı öğrendikten sonra ve tedavilerim sırasında onkolog doktorlarımın izniyle kendisiyle bana ozel diyet listeleri olusturduk.İnsanın sizi ruhen anlayabilmesi ve bu yolda sizinle tüm yaşadıklarınıza empati yapabilerek duygunuzu hissedebilmesi çok önemliydi.Üzerimde baskıyla değil bedenim için neyin doğru olduğunu anlayarak ve ne yaptığımızın farkında olarak aç kalmadan harika bi sürece girdik.Bu yolda görmediğim rakamları görebildiğim için çok mutluyum.Ulaşılabilir diyet listeleri,bugüne kadar yemediğim tadların farkına varmak ve harika tarifleriyle kendisiyle 6.5 kg verdim.Tedavimden kaynaklı halsizliklerim olsa da kendisinin onerdiği egzersizlerle kendimi hiç hasta hissettirmedi.Kilo kaybetmem benim tedavi sürecimdeki motivasyon aracımdan biri oldu.Hayatımda nasıl beslenmem gerektiğini bana öğrettiği ve alışkanlıklarımı değiştirdiği için teşekkür ederim..Beslenme uzmanı ve diyetisyenden fazlası..
     Beğenin    
Demet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ2.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120092
Fulya hanımı birgün kilo ile ilgili depresyona girdiğimde tesadüf instagram üzerinden tanıdım. Birçok diyetisyenle iletişime girmeye çalışsam da hep asistanlar ile muhatap olmak zorunda kaldım. Fulya hanıma ilk bunu sordum ve gerçekten her hafta düzenli bir şekilde online olarak kendisiyle görüştük. 12 hafta süren bu süreçte 88 kilodan 77'ye düştüm ve inanılmaz inceldim. Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. Hangi saate olursa olsun cevap verdiniz, her soruma geri döndünüz, ve Motive ettiniz. İncelemek isteyen herkese tavsiye ediyorum ❤️
     Beğenin    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
YENİ1.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120086
Fulya hanım gerçekten işini hakkıyla yapan Ender kişilerden bir diyetisyen den çok daha fazlası bu süreçte yol arkadaşlığı insanı gerçekten çok motive ediyor samimi içten ve çok iyi niyetli süreç bitikten sonrada hep hayatımda olması istediğim insanların başında geliyor Fulya hanımla sürecimin hiç bitmesini istemiyorum açıkçası gerçekten çünkü bir diyetisyenden çok daha fazlası iyiki var diyorum herzaman iyiki tanımışım onsuz bu süreci bukadar keyifli bi şekilde tamamlıyamazdım çok teşekkür ediyorum tekrar ...
     Beğenin    
Sezen E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119951
Merhaba, Fulya Hnm’ la bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Ondaki değişimi görüp çok şaşırmıştım. Tanıştıktan sonra hemen seanslara başladık. Her hafta düzenli olarak takip edilmek ve uyabileceğim sağlıklı/diyet listeleri yazması işimi kolaylaştırdı. Verdiğim kilolara önce ben bile şaşırdım, demek ki mümkünmüş dedim. Listeleri beraber hazırlıyoruz, eklemek istediğimiz gıdayı tüm listeyi göz önünde bulundurarak ekliyor. Diyetim sürecinde şuna hasret kaldım diyebileceğim bir şey olmadı, her şeyi porsiyon kontrollu belirlii düzende yiyebildim. Öncelikle sağlıklı gıdaların yenmesine alan sağlayan bir disiplin veriyor. Aslında sadece diyet yaparken değil, her zaman bu şekilde beslenmemiz gerektiğini öğretiyor. Bana verdiği yemek yeme disiplini güzeldi, bu disiplini hep uygulamaya çalışacağım. Arayış içinde olanlara tavsiye ederim :)
     Beğenin    
Selma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119846
Merhaba ben yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fulya Hanım’ın danışanı oldum.Uzun süredir yanlis diyetler yaparak bir türlü kilo veremiyordum sonra Fulya Hanim ile kisa sürede 83 kilodan 69 kiloya düsüdüm.69 kiloyu en son 13 yil önce görmüsdüm.Kendimi cok iyi hissediyorum ve cok mutluyum üstelik bir kac saglik sorunumda ortadan kalkmis oldu Fulya hanimin yardimi ile.Fulya hanimi herkeze tavsiye etmeye devam edecegim.Hedefim 65 kilo. Artik bilincli alisveris yapip ve saglikli besleniyorum .Cok tesekür ediyorum Fulya hanima iyiki var❤😊
     Beğenin    
Selda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119548
Kendi kendime kilo veremediğimi anladığımda arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fulya hanım ile tanışmaya karar verdim, kişiye özel profesyonel sağlıklı ve dengeli beslenme şeklini öğretmesi ve listelerinizi sizin yaşam tarzınıza göre hazırlaması ve bunu son derece titizlikle yapması , sayesinde son derece sağlıklı bir şekilde 11 kiloya veda ettim ☺ iyikide Fulya hanım demişim 🙏bu yoğunluğunda bile kendisine heran ulaşabiliyor olabilmem ayrıca lüks bir durum ilgisinden ve samimiyetinden çok memnun olduğumu belirtmek istiyorum, 11 kilodan sonra son derece mutluyum sonsuz teşekkür ediyorum Fulya İlksen AKSOY🌸🙏
     Beğenin    
O.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119385
Fulya hanım kesinlikle " insana " değer veriyor.ilginizi, ihtiyaçlarınızı, o hafta hangi ruh halinde olduğunuzu anlayıp, size bu noktada destek sağlıyor. Diyetisyen, danisman ayni zamanda iyi bir koc. Motive eden görüşmeler, ihtiyacınıza uygun doğru listeler ve disiplinli takip ile kg vermek hem keyifli hem kolay. Ulaşılabilir ve randevu saatlerine her zaman sadıktır. Sadece planlanan görüşmelerde değil, aynı zamanda hafta içinde de nasil olduğunuzu sorarak kesinlikle motivasyon sağlıyor. Sorumluluk bilinci yüksek, işini en iyi sekilde yapmak için sürekli kendisini de geliştiren, guleryuz ve samimiyeti ile sizi de ragat hissettiren harika bir " diyetisyen / danisman " 5 aydır harika bir destekle fazla kilolarimdan kurtulduğum gibi , sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları kazandim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2021
TavsiyeNo: 119381
Fulya hanımla pandemi döneminde, aile üyelerimden birinin tavsiyesi üzerine tanıştım. 27 yaşında aktif bir sporcuyum uzun yıllardır bir çok spor dalıyla ilgilendim ve beslenme düzenimi hep kendim ayarladım. Ancak pandemi döneminde spor salonlarının kapanması ve evde kapalı kalma durumları yaşanırken beslenme düzenim çok bozuldu. Bu noktada profesyonel bir destek alma kararı aldım. Danışmanlık süreci başlamadan, Fulya hanım beni detaylıca dinledi. Amacım minimum kas kaybı yaşayarak, bu pandemi döneminde temiz bir yağ yakışı sağlamaktı. Fulya hanım bu isteklerim doğrultusunda bana özel bir beslenme programı oluşturdu. Yaklaşık 3 aydır danışmanlık alıyorum ve çok ciddi oranda yağ oranım azaldı ve eski formuma döndüm. Şimdi ki hedef ise eski formumdan da daha iyi bir forma ulaşmak ve şuan çok emin adımlarla ilerliyoruz. En önemlisi ise Fulya hanımla çalışmaya başladıktan sonra uyku düzenim yerine geldi, yorgunluk seviyem azaldı ve kendimi çok daha sağlıklı ve dinç hissetmeye başladım. Fulya hanım çok sıcakkanlı ve alanında uzman bir insan, kilo vermek, kilo almak ya da en önemlisi sağlıklı beslenmek ve hayat standartlarını yükseltmek isteyen herkese Fulya hanımı öneririm!
     Beğenin    
H KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119087
Fulya hanımla çıktığım diyet yolculuğunda 13 kilo verdim ama en önemlisi diyet yapmanın aç kalmak ve sevdiğim yiyeceklerden mahrum kalmak olmadığını öğrendim.Verdiğim kilolarla beraber tansiyon problemim düzeldi.Dizlerimdeki ağrılar geçti.Çok ama çok mutluyum onunla tanıştığıma .Bana doğru beslenmeyi öğretti. Sayesinde daha sağlıklı ve fitim.Tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.Güler yüzü ve tatlılığı da cabası.Umarım tekear kilo almam am alırsam uğrayacağım ilk adres Fulya hanım olur.
     1 Beğeni    
S.F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119083
Merhabalar, Fulya hanım ile eşim sayesinde tanıştım evlenmeden önce eşim diyet yapmış ben listesini görünce şok oldum nasıl olurda herşeyi veren bu kadar dopdolu bi liste olur şaşırmıştım ve bende diyet yapmaya karar vermiştim benim için en iyi bana yardımcı olabilecek hiç sıkılmadan benle ilgilenebilecek birini arıyordum tam da öyle biri Fulya hanım gerçekten mükemmel Mesleğinde başarılı, motive edici,Güler yüzlü en güzel yanı da bu değil mi arkadaş gibi o denli samimi biri çok sevdim ve çok çok memnun kaldım ilk defa diyet yapmaktan sıkılmadım aksine zevk aldım beni daha da hırslandırdı herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Görkem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119008
Fulya ile bir arkadaşım vasıtası ile tanışma fırsatı buldum. 130 kilo ile başladığımız maceraya 94 kilo olarak devam ediyorum. Koruma evresindeyim. Kilo verirken zorlanmadım, günü geldi Burger King Menü'leri, günü geldi 1.5 kişilik döner yedim ve nasıl kilo verdiğimi anlamadım. Dolma, sarmadan bahsetmiyorum bile, ki kırmızı çizgimdir. Mesleğinde başarılı, motive edici, iyi bir insan. Sizi motive eden kısmı da bu zaten. Yani hem kilo veriyorsunuz hem de yeni bir arkadaş edinmiş oluyorsunuz. Size ne yapmanız gerektiğini sürekli hatırlatıyor, iş koşturmasından siz bir şeyleri unutursanız bile o unutmuyor. Çok iyi bir hayat koçu. Sağlıklı yaşamı hayatınıza empoze ediyor ve nasıl yaptığını bilmiyorsunuz. E ben de aynı şeyleri yiyorum diyorsunuz ama her zaman yediğinizden fazla yiyerek zayıflıyorsunuz. Nasıl yapıyor, ne yapıyor bilmiyorum ama yapıyor. Az önce de yazdığım gibi artık 94 kiloyum ve Fulya sayesinde artık sağlıklı besleniyorum, aynaya bakabiliyorum. İstediğim her şeyi giyebiliyorum. Fulya'yı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Tulin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118857
55 yasindayim insulin direncim ve kolestrol nedeniyle doktorum kilo vermem gerektiğini soyledi .Uzun yillar bir çok diyet denemelerime rağmen kilolarimdan kurtulamiyordum.Kizimin tavsiyesiyle Fulya hnm la online çalismaya başladik.Kizim daha once Fulya hnm dan danismanlik almis ve cok memnun kalmisti.Pozitif enerjisiyle,surekli takip etmesiyle,beni yormayan ve surekliligi olan haftalik beslenme programi sayesinde istedigim kiloya indim.Benim icin en onemlisi Fulya hanim sayesinde dogru beslenme alişkanligi kazandim. Insulin ve kolestrol degerlerim dustu ve sağlima kavustum.Saglikli ve enerjik kalmak istiyorsaniz kesinlikle Fulya hnm i tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118827
Fulya Hanım'ı bir arkadaşımın gözümün önünde her şeyi yiyerek zayıfladığına şahit olarak kesfettim. Sayesinden sevdiğim yemekleri yiyerek 10 kilo verdim. Çok fazla diyetisyene gittim ama Fulya Hanım'ı diğerlerinden farklı yapan yasaksız listeleriydi ayrıca çok çabuk düşen motivasyonum için diyet yaptığım süre içerisinde bana rehberlik yaptı diyebilirim sonucunda birlikte başardık. Ayrıca sayesinde spor yapmanın ne kadar keyifli olduğunu da farketmiş oldum. Her hafta koyduğu kotolarla disipline oldum ve artık spor yapmak hayatımın bir parçası oldu. Kendisiyle tanıştığınızda beni çok iyi anlayacaksınız. Eğer beslenme ile ilgili bir probleminiz varsa lütfen Fulya Hanım ile tanışarak kendinize bir iyilik yapın. :)
     3 Beğeni    
Gül Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118749
Fulya Hanımla kız kardeşimin tavsiyesiyle tanıştım. Kendime diyet konusunda hiç güvenmiyordum. Ama Fulya hanımın verdiği listeyi kardeşimin yoğun iş hayatına rağmen hiç zorlanmadan uygulayabilldiğini öğrenince Fulya hanımla tanışmak istedim. Onunla tanışmak hayatımdaki doğrulardan biri oldu. İlkkez bilinçli alışveriş yapmaya başladım. Yanlış beslenme alışkanlığımı onun sayesinde hiç zorlanmadan değiştirebildim. Tatlılığı ve samimiyeti sayesinde çok güzel bir dönem geçirip istediğim kiloya ulaştım. Çok teşekkür ederim🙏🏻
     2 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118436
Merhabalar, Fulya Hanımın sağlıklı beslenme danışmanlığı arkadaşımın bana doğumgünü hediyesiydi, kendisiyle bu yolculuğa başlayınca en anlamlı doğumgünü hediyelerimden biri olduğunu fark ettim,hazırladığı listelerle ve sıcacık enerjisiyle ve hatta motive edici yönlendirmeleriyle aslında bir diyetisyenle değilde sanki bir yaşam koçuyla tanıştığımı hissettim, emzirme döneminde verdiğim 10 kg beni çok mutlu etti, şimdi aynı faydayı görmesi için 7 yaşındaki büyük kızımı da kendisine teslim ettim, kilo veremeyeceğini düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Başak KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118426
Fulya kesinlikle çok motive edici bir insan harika bir arkadaş oluyor size bir diyetisyenden önce . Diyete uyum sağlanamadığı zaman sorunlar olduğu zaman sizi yol arkadaşınız olarak dinliyor tavsiyeler veriyor tam bir destekçi yol arkadaşı . Kesinlikle çok samimi bir insan . günden güne hem kendisine hem size sürekli bir şeyler katıyor . Ayrıca tarifleri çok lezzetli ve pratik . Öğünler yasaklı değil . Canınız bir şey istediği zaman uygun şekilde listeye ekliyor . Sizi dinliyor . Siz ona değil o size uyuyor ve ona göre bir plan hazırlıyor . Kesinlikle pişman olmazsınız. Tanıştıktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız 🙏
     2 Beğeni    
B.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118392
Fulya hanımla arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Kendisi fulya hanımla 27 kiloyu aç kalmadan sevdiği yiyecekleri vermişti bu durum ilgimi çekti ve kendisiyle iletişime geçtim. Fulya hanım çok içten güleryüzlü samimi biri size liste oluştururken sizi iyi dinliyor isteklerinizi göz önünde bulundurarak sürdürülebilir listeler hazırlıyor. Listeleri bilinen diyet listelerinin aksine çok çeşitli ve uygulaması çok keyifli ve kolayca bulabileceğiniz şeylerden oluşuyor. kendisine ne zaman mesaj atsanız size destek sağlıyor. Fulya hanımdan sporcu beslenmesi konusunda destek aldım. Kas kütlemi arttırıp yağ oranımı azalttım. Daha kaslı ve sağlıklı bir birey oldum. Yıllardır düzenli spor yapan biri olarak ne kadar yanlış ilerlediğimi ve bildiğim doğruların ne kadar yanlış olduğunu bana hem öğretti hemde hayatımda kalıcı değişiklikler yaptı Fulya hanım sadece liste planlamıyor her sorunuzu cevaplıyor ve görüşme sırasında listeye yazdıklarını size anlatarak ilerliyor böylece hem hedefime ulaştım hemde çok sey öğrendim kendisine minnettarım.
     1 Beğeni    
Evrim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118201
Merhaba fulya hanım ile yaklasik 7-8 ay birlikte çalıştık.Öncelikle zayiflamaya dair bildiğim ve beni diyet yapmaktan kaçıran bir cok düşünce fulya hanım sayesinde değişti.En önemlisi de zayıflamak için aç kalmak zorunda olmadıgımı öğrendim.Uzun vadede sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Fulya hanım ile çalışmanın bir diğer artısı ise esnek çalışma saatleri olan insanlara uyum sağlama becerisi .Yani zayıflama süreci boyunca yemek saatiniz yemek düzeninizi tutturma konusunda gerilmiyor zorlanmıyorsunuz.sizi bütün alternatifler konusunda bilgilendiriyor. Birlikte bir amaç için çalıştığınız bir insan olması gereken en önemli özellik bence empati yeteneği.Bu da Fulya hanımda fazlası ile var.Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkese gönül rahatlığı ile fulya hanımla birlikte çalışmayı tavsiye ediyorum. Psikolog Evrim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı.
     1 Beğeni    
Ferii
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118188
Fulya Hanım'la tanışıklığımız spor hocam sayesinde oldu. Kilo vermek için bir uzman arayışı içinde idim. Online diyetisyen fikrine ilk başta çok sıcak bakmıyordum fakat Fulya Hanım'la başlayınca bu tereddütlerim son buldu. Kendisi sıcak, anlayışlı ve güler yüzlü. Bu yüzden sıkılmadan geçirdiğim bir süreç oldu. 3 ayda 7 kilo verdim. Eğer diyet listelerine tam uysaydım eminim daha fazlası gidecekti. :) Ne yemek istiyorsanız ona göre diyet listesi yani kişiye özel bir haftalık yemek planı çıkarıyor. Her hafta takibini gerçekleştirip sıkılmadan dinliyor ve not alıyor. Vucüdünuzdaki değişime göre listeler değişiyor. Whatsapp üzerinden sorduğum her soruya cevap verdi. Listelerde en sevdiğim kısımlar sağlıklı tariflerdi. Buna değinmeden geçemezdim. :) Özet olarak Fulya Hanım ile geçirdiğim 3 ay güzel bir deneyimdi. Hem lezzetli ve sağlıklı tarifler öğrendim en önemlisi hem de beslenme düzenim oluştu. Benim gibi yaramaz bir danışana gösterdiği anlayıştan ötürü teşekkür ederim. :)
     1 Beğeni    
Mete ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118133
Kendisiyle arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım. Arkadaşlarımın danışmanlığını yapıyordu ve arkadaşlarımdaki önemli ölçüde kilo kayıpları göz ardı edilir olmadığı için bende Fulyayla tanışmak istedim ve o şekilde başladı danışmanlığı. Benim önceliğim reflü rahatsızlığım ve düzensiz, sağlıksız beslenme sonucu şiddetli baş ağrılarımdı. Fulyanın doğru ve sağlıklı tavsiyeleri sonucu ilaç kullanmayı bıraktım . Danışmanlığımız sonunda 7-8 kilo kaybımız oldu ve bu kayıp yağ kütlesinden oldu. Hiçbir şekilde aç bırakmayan sürekli günlük hayatımdaki planları soran benim hayatıma ve yaşantıma uygun her detayı düşünerek hazırlanmış listeler sayesinde şimdi daha sağlıklıyım. Her şey için teşekkür ederim Fulya.
     1 Beğeni    
Zeynep ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118115
Mutsuz ve umutsuz saçma sapan yaptığım diet ve diyetisyenler yüzünden tam inancım kalmadı yapamıcam başaramıcam 1 kg bile veremiyorum derken arkadaşımın önerisi ile Fulya hanımla tanıştık ve iyi ki tanıdım kendisini🙏 En çok tüketmeyi sevdiğim ürünler ile zengin listesiyle hiç zorlanmadan o veremediğim 1 kilodan 1er 1er vermeye başladım hem motivasyonu hemde Güler yüzü ile samimiyeti içtenliği listeyi takip etmenizi ve her hafta yeni liste tarifler için sabırsızlıkla bekler oluyorum.Arada yaptığım alkol kaçamaklarına rağmen ertesi gün ne yapmam gerektiği konusunda bile yardımcı olduğu için düzenli kilo vermem devam etti.şu an yeni fiziğimle ayrı bir özgüven yaşıyorum yeni kıyafetler giyemediğin kotlarıma girmek beni aşırı mutlu ediyor.kendisine bir kere daha teşekkür ediyorum iyi ki hayatıma dokundunuz🙏❤
     1 Beğeni    
Özgül YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116964
Sağlıklı olmak adına bi danışmanmı arıyorsunuz kesinlikle Fulya hanım derim. İnanılmaz enerjisi, pozitif yaklaşımı, en önemlisi sizi dinlemesi, empati kurması ve sizin istek ve olanaklarınıza göre yeme programınızı oluşturması ile çok başarılı. Kendisi ile doğum sonrası kilolarımı vermek amaçlı farklı şehirlerde olduğumuz için online görüştüm. Daha önce yüz yüze görüştüğüm danışmanlar olmuştu fakat bu şekilde hızlı sonuç aldığım olmadı.Hem sevdiğimiz hem de ekstra masraflar yaptırmadan hepimizin evinde olabilecek yiyecekler ile listemizi oluşturuyor üstünede sağlıklı bi okadarda basit tarifler veriyor ve kısa sürede istediğimiz sonuçları sıkılmadan almamızı sağlıyor. Kısaca bizlere yeme alışkanlığını doğru şekilde öğretiyor. Gereksiz detokslar, pahalı diyet ürünler olmadan. Kendisine, kısa sürede doğum öncesi kilomun dahada altına düşürttüğü ve 3 aydır destek almadığım halde korumayı öğrettiği için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerimle, Özgül
     2 Beğeni    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116714
Arkadaşımın tavsiyesiyle danışanı oldum ve iyi ki olmuşum. Online olarak hizmet alıyorum. Haftada birkez skype dan görüşüyoruz. Sormak istediklerimi whatsappdan sorup hızlı bir yanıt alıyorum bu benim için çok önemli.Çok samimi ve ilgili. 3 haftada 7,5 kilo verdim. Çok mutluyum. Verdiği diyet listeleri de çok makul ve uygulanabilir şekilde. Aç kalmadan zayıflamak mümkün. Sevmediğim hiç birşeyi listeyi eklemedi. Listeyi hep bana sorarak hazırladı.çok lezzetli sağlıklı tarifleride var. verdiği spor programıda çok güzel ve işe yaradı.Çok güler yüzlü ve anlayışlı. Kesin sonuç almak istiyorsanız mutlaka fulya hanımdan destek alın ❤
     2 Beğeni    
Dilara ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116624
Fulya hanımla bir arkadasım vesilesi ile tanıştım.Hayatı boyunca hiç diyet yapmayan biri olarak doğum sonrası kilolarımdan kurtulmak için doğru kişiyi bulmuştum :) Pozitif enerjisiyle terapi gibi gelen konusmasıyla bana ilk deneyimimde diyeti sevdirdi aslında diyet demeninde yanlış oldugunu ondan öğrendim sağlıklı beslenme demek daha dogru.Fulya hanımla tanışmadan önce yeme kontrolümün olmadığını farkettim.Görüştüğümüz süre boyunca herşeyden yedim kontrollü şekilde tabiki ve çokta güzel kilo verdim ve sağlıklı beslenme sayesinde sütüm arttı ve bebeğimi daha çok emzirdim.Ve en önemlisi benim gibi tembel birisine sporu sevdirdi.Kısacası sağlıklı sekilde kilo vermek icin porsiyon kontrlolü sağlamak için ve daha hareketli bir yaşam için Fulya hanım tek tercihimdir.
     2 Beğeni    
Barış Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115991
Fulya hanımla, eşimin iş yerinde birlikte çalıştığı diğer danışmanların tavsiyeleri üzerine tanıştım. Kendisinden bahseden herkes, kendisinden ne kadar memnun olduklarından ve nasıl iyi iletişim kurduklarından bahsediyordu. Fulya hanımla çalışmaya başladığımda da anladım ki gerçekten anlattıkları kadar iyi nazik bir insan :) Kendisinden 3 aylık bir danışmanlık hizmeti aldım. Kendisi aslında danışmanlarına diyetislenlikten cok beslemne anlamında yaşam koçluğu hizmeti veriyor ve bu gerçekten onu farklı kılan bir özellik. Yani bunu ye bunu yeme değil de, nasıl beslenirsen nasıl sonuçlar alırsın bunu öğretiyor. Sizi sıkmadan isteklerini göz ardı etmeden herşeyi kararınca, ayarında nasıl yemeniz gerektiğini öğretiyor ve bilinçlendiriyor. Kendisini çevreme, aileme çok övdüm ve bu yazıyı okuyan herkese de tavsiye ediyorum. Bu nazik ve sevecen insanla kesinlikle tanışmak isteyeceksinizdir :)
     2 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115837
Fulya hanim ile bir arkadasim araciligiyla tanisma firsati yakaladim. Tanistigim ilk gun itibariyle herkese Fulya hanim icin cok icten, anlayisli ve diyet yaparken bile enerjimi bu kadar yukseltebilen bir insan olmasi cok motive edici diyordum. Yillardir 1-2 kilo verip onu da hizlica geri alan bir insan olarak Fulya hanimla tanistigim hafta itibariyle hic bir sosyal yasantimdan geri kalmadan kendimi diyette gibi hissetmeden hayal ettigim kilolara ulastim. Benim icin en onemlisi tum hayatim boyunca devam edecegim aliskanliklar edinmis olmamdi. Fulya habimi onerdigim her arkadasimdan ayni motivasyonla tesekkur telefonu aldim cunku muhtesem bir enerjisi ve ilgisi var ve sanirim sayesinde bir daha asla kilolu bir insana donusmeyecegim :) surdurulebilir listelerimi, yepyeni aliskanliklarimi ozelikle motivasyon ve enerjisini dusununce iyi ki tanimisim kendisini🙂 her hafta canimin cektigi her seyi yiyerek zayiflayabilmek, attigi mesajlar sayesinde evde yatarken kendimi yuruyuste bulmak, bol kahkahali seanslar gecirmek ve kendimi asla diyette gibi hissetmemek... kendisini ve enerjisini cok seviyorum 🥰
     1 Beğeni    
Nihal A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115568
Fulya Hnm, o kadar motivasyonu yüksek ve pozitif biri ki diyet sürecini en güzel şekilde yöneterek danışanına kolaylaştırıyor. Üstelik en sevdiginiz besinlere de hasret kalmanıza izin vermiyor:)) 2 yıldır gitmeyen inatçi kilolarımdan beni kurtardı.. Her soruma sabırla ceval verdi, arada bir moralim bozulunca psikolojik olarak dahi destekledi. Sayesinde çocukluğumdan beri degismeyen yanlış beslenme sistemimi çökerttim ve bundan sonra da bunu devam ettirmeye kararlıyım. Hem profesyonel yardımı hem de arkadaşlığı için ona çooook ama çokkkk teşekkürler:))
     1 Beğeni    
Pınar A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115566
Fulya hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Emziren bir anneyim.Evlilikten ve doğumdan sonra yaklaşık 12 kilo aldım ve almaya devam ediyordum. Sağlıksız ve düzensiz bir şekilde besleniyordum. Fulya hanımla tanıştıktan sonra öğünlerim düzene girdi ve sütüm arttı. Daha enerjik ve sağlıklı hissetmeye başladım.Süt kalitem ve miktarı ciddi oranda arttı.Listeleri alışılageldiğimiz diyet listeleri gibi değildi.Her sağlıklı şeyden ölçülü oranda aç kalmayarak beslendim.Fazla kilolarımın hepsi gitti.Hayatımda hiç olmadığım kilolara düştüm ve üstelik çok sevdiğim abur cubur şeyleri yiyerek kilo verdim.(mantı,tatlı, börek çörek..) Porsiyon kontrolü yapmayı öğrendim.Öğün atlamamayı öğrendim. Şimdi koruma dönemindeyim ve hala emzirmeye ve kilo vermeye devam ediyorum. Ayrıca spor konusunda da çok motive ediyor. İlgilenmeyi asla bırakmıyor ve 7/24 destek oluyor. Onun sayesinde artık düzenli ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve bundan sonra kilomu koruyacağımı biliyorum.Kendisi çok güleryüzlü ve arkadaş canlısı beslenme konusu dışında diğer konular hakkında sıkıntılarımı herzman dinleyip destek oldu.Onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
     2 Beğeni    
Elif ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114831
Fulya ile yollarımız gittiğim pilates salonunda kesişti. Yıllardır kendi kendime kilo verebileceğimi iddia edip, her geçen gün sene aksine daha kilo aldım. Bir gün pilatese gittiğimde Fulya ile konuştum ve bir anda diyete başlamaya karar verdim. Aslında diyetisyen lafı hep gözümü korkutmuştur, katı diyetlerle hayattan soğuyacağım diye hep uzak durmuşumdur. Ben ki genelde bir işe araştırmadan bir işe kalkışmayı hiç sevmem o gün Fulya ile konuşurken bir anda tamam dedim. Enerjisiyle beni kolayca ikna etti. Diyet süresince normalde yediğimden daha çok yedim. Kendime özel yemek hazırlamama bile gerek kalmadan ( öğle yemeğini şirket menüsünden belirliyorduk daha ne olsun); çok isyan ettiğimde canımın çektiği yemekleri yiyerek hiç sıkılmadan ama sağlıklı beslenmeyi öğrenerek sayesinde 12 kilo verdim. İyi ki bu yolda seni tercih etmişim. Her şey için çok teşekkür ederim:)
     Beğenin    
Yaren ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114750
Fulya hanımla konuşmadan önce diyetisyenlerin genellikle kilo verdirmek için çabaladıklarını sanıyordum, ama düzgün bir yaşam ve özelliklede sağlıklı bir hayat için aslında herkesin bir diyetisyene danışması gerektiğini anladım. Benim fazla kilo sorunum yoktu, tam tersi kilo alırken çok zorlanıyordum, tek başıma internetten araştırarak kilo aldıran besinleri yemeğe çalıştım ama profesyonel birinin yardımı olmadan olmadığını anladım. Fulya hanım çok başarılı, güler yüzlü ve cana yakın bir insan. Listemi hazırlarken öncellikle bütün sevip sevmediğim gıdaları tek tek not alıp ona göre kişiye özel menüler hazırlamasıyla tüm güvenimi kazandı. Her hafta özel bir isteğimi, canımın çektiği birşeyin olup olmadığını sorarak çok keyifli bir süreç geçirdik birlikte. Görüşmelerimizin dışında sorularımın olduğu zaman kendisi müsait bir anında bana geri dönüş yapması bana mesleği ile ne kadar iç içe olduğunu gösterdi. Fulya hanım sayesinde beslenme hakkındaki bütün altın kuralları öğrenmiş oldum, düzgün ve sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli ve aslında çokta basit olduğunu bana gösterdi kendisi. Kendisine bu kadar ilgili ve bıkmadan benimle uğraştığı için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Enes YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114621
Fulya hanımla sosyal medya aracılığıyla tanıştım. Öğrencisiyim ve diyet yapma konusunda cok fazla tereddüttlerim vardı yurtta kalıyorum yapabilir miyim aç kalır mıyım diye fakat Fulya Hanımın benim bulunduğun koşulları değerlendirerek isteklerimide göz önünde bulundurarak liste hazırlaması doğrultusun zorlanmadan ve aç kalmadan 23 kg verdim. Her hafta liste değiştirdiği için sıkılmadan keyifle diyet yapıyordum. Çok sağlıksız ve genellikle tek öğün besleniyordum ve bu öğünüm fast food oluyordu spor yapıp fit bir vücuda sahip olmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için Fulya hanıma başvurdum. Sağlıklı beslenmeyi öğrenerek hayatıma adapte ettim kendisine teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Yeter
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114578
Fulya Hanım'la tanışmamız bir çekiliş sonrası olup, sonrasında diyet serüvenime onunla devam etme kararıyla sürdürdüm. Gerek mesleğine saygısı gerekse danışanlarına düzenli olarak whatsapp ,gerekse telefon üzerinden randevu zamanı gelmeden kontrol etmesi benim için çok önemliydi. Güleryüzü ve herzaman evde olan gayet tok tutucu listeleri paha piçilmez diyebilirim. Serüvenimiz henüz bitmedi .Covit nedeniyle biraz ara vermek zorunda kaldık ama en yakın zamanda annemle beraber onunla kaldığımız herden devam edeceğiz.
     Beğenin    
Pınar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114398
Fulya İlksen Aksoy ile 27.05.2019 dan beri çalışıyorum. İlk başladığımızda 67,7 Kg tartıldım, 11 aydır kendisinden hizmet alıyorum, yaklaşımı, tavsiyeleri, yönlendirmeleri kesinlikle motive edici. İlk günden bu zamana 14 kilo verdim, 3 kilo daha verdikten sonra koruma aşamasına geçeceğim. Bu süreci hiç sıkılmadan ve istediğim her şeyi yiyerek geçirdim. İlk başlangıçta hayatta hiç vazgeçmek istemeyeceğiniz yiyecekler neler diye sorması benim bu programa çok güçlü başlamama sebep oldu. Kendisine verdiği destek ve motivasyonlar için çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Esel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114354
Merhaba Fulya hanimla calismadan once baska bi uzman ile calisiyordum ve hep haslanmis yiyecekler yiyordum kilo veriyordum ama hep ac hissediyordum kendimi bi turlu doyamiyordum sonra fulya hanimla tanistim kendisi isinde cok iyi biri verdigi listeyle hem tok oluyordum hemde herseyi yiyebiliyordum ve buna ragmen kilo verebiliyordum sayesinde baya kilo verdim hemde hic bir sikinti yasamadan herkese tavsiye ederim. Her danisanina guler yuzlu ve esit davranan biri isini hakkiyla sonuna kdar yapiyor keske herkes onun gibi olsa.
     Beğenin    
Ozan FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114349
Fulya ile o arkadaşlarımın tavsiyesi ile tanıştık.İlk görüşmemizden sonra hiç aklımda olmasada ve hatta hep bahane bulup kaçsamda,güzel enerjisi ve zorlamayan tavrı ve samimiyetiyle biranda diyet şeklinde sağlıklı beslenme programına başladık.Sürekli aslında dengesiz beslenen,junk food dediğimiz,anlık ne buluyorsam onu yeme alışkanlığı olan ve hatta bunu yıllarca böyle devam edem biri olarak,programımızın daha birinci haftasının bitiminde kendimdeki değişikliği gördüğümde ve hissettiğimde inanamadım ve dahada zevkle devam etme yoluna girdim.Birkaç ayda hemde gerdekten açta kalmadan sağlıklı verdiğim kilolarla enson 15 yıl önce olduğum kiloya ulaştım.Hiç yemediğim,içmediğim besinlerin nekadar lezzetli olduğunu farkettim bu dönemde.Her istediğimde Fulya’ya herseyi sorarak ve bilgikenerek çokta şey öğrendim.Ve aslında kilo vermenin aç kalmak değil,sağlıklı beslenmek olduğunu öğrendim en önemlisi.Fulya bir yandan hem çok tatlı ama öbür taraftan işini okadar doğru yapıyor ve insanları idare ediyorki,bu bence başarısının sırrı.Beraber çalıştığımız dönem kendimi hem fiziksel hemde ruhsal olarak kendimi en güçlü ve mutlu olduğum dönemdi. Biranda hayatıma girdiği ve bunları bana kattığı için herzaman yeti çok özel.Bundan sonrada hemde arkadaş olarak hep olacak.Yaşamanız lazım..
     Beğenin    
Alev S.R.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114334
Fulya hanımı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım . Arkadaşım onun danışanı olmuş ve Online diyetleri sayesinde yasaksız bir menüyle yaklaşık 17 kilo verip ideal kilosuna kavuşmuştu. Tüm bu kiloları verirken en önemlisi hiç bir sağlık sıkıntısı yaşamamıştı. Bende bunun etkisiyle Fulya hanımla Online diyete başladım . Değişen mesai saatlerim günlük yaşam rutinim özel gün ve planlarım kutlama ve tatiller im hepsi Fulya hanımla tek tek planlanıp tamamen bana özel oluşturulan listelerle diyete başladım . Hiç bir yasaklı besin yoktu. Çoğu zaman vermem gereken kilo fazla olduğu İçin umutsuzluğa kapıldım ve her defasında Fulya hanım hiç yılmadan motivasyonumu yükseltmek için ne gerekiyorsa yaptı . Bu süreçte her zaman samimiyetini ve öZverisini hissettirdi.Daha önce çok diyet yaptım ve çok diyetisyene gittim .hepsinde hazır bir şablona birşeyler karalayıp geçiştirildiğimi düşünüyordum. Fulya hanımla çalışırken beni çok iyi dinlediğini ve tamamen bana yönelik planlama yaptığını gördüm . Gerek telefon görüşmeleri gerek mail gerekse motivasyon dolu sıcak mesajları beni süreç boyunca çok iyi yönlerdirdi. 9 kilo verdim yaşadığım talihsiz bir kaza bir süre beni yatağa bağladı . Kırıklarımın ve yaralarımın iyileşmesi için bu süreçtede tamamen dostane bir şekilde beni destekleyip yol gösterdi. Şuan onunla çalışmasamda hala desteğini ve iyi niyetini benden esirgemeyip sürekli sağlık durumumla ilgilendi . Umarım kısa zamanda daha da iyileşip kendisiyle tekrar çalışırım .teşekkürler
     Beğenin    
Gözde ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114331
Fulya Hanım’ın birkaç yıldır danışanıyım. Kilo verme sürecimde kendisinin yardımları ve güzel desteği için çok teşekkür ederim . Kendisi sayesinde doğru ve sağlıklı beslenme yollarını öğrendim. Kendisi her zaman siz neleri seviyorsanız sizi o menüye yönlendirir ve takibini yapar. İstediğiniz zaman kendisine ulaşmanız kolaydır size en müsait anında geri dönüş sağlar. Bir diyestisyen olmanın yanı sıra yanınızdaki bir rehberinizdir. İyi ki varsın. Sevgiler
     Beğenin    
Bilgehan
27.Mart.2020
TavsiyeNo: 114259
Merhaba, ben fulya hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve çok memnun kaldım 1 ayda tam 6 kilo verdik birlikte 😊 sıkı ve disiplinli bir diyetin ardından istediğim kiloya ulaştım🙏🏻 Yeri geldi tatlıyı çok kaçırdım yeri geldi alkol aldım ama sonucunda yinede birlikte dengeledik, verdiği tariflerden bahsetmiyorum bile diyet zamanında hepsini ayrı bir deftere yazdım yine yapmak için, emeğiniz için çok teşekkür ederim artık sağlıklı beslenmeyi ve sporu hayatımın merkezine koydum 🌸
     Beğenin    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2020
TavsiyeNo: 114199
Bende Fulya hanımla bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşım Fulya Hanımın danışmanlığı sayesinde yaklaşık 13-14 kilo vermişti. Bende o sıralarda hiç alışık olmadığım bir kiloya çıkmış ve bir yerde dur demezsem de almaya devam edeceğimi hissettiğim bir dönemdeydim. Arkadaşımdan randevusuna giderken beni de götürmesini istedim ve o gün Fulya Hanım'dan danışmanlık almaya başladım. İyi ki de böyle bir karar vermişim. 9 haftalık bir süreçte bana verdiği destek ve danışmanlık sayesinde ideal kiloma (49,2) ulaştım. Gerek ilgisi ve gerek sıcak kanlılığı için kendisine çok teşekkür ederim. Benim gibi sizde karar verdiyseniz ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız kesinlikle Fulya Hanım'ı size tavsiye ederim.
     Beğenin    
Eray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2020
TavsiyeNo: 114179
Öncelikle Fulya Hanımla ev arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisi benden önce diyete başlayarak az bir sürede gözle görülür bir şekilde kilo verdi ve bu benim dikkatimi çekti. Senelerdir yaşadığım kilo problemi nedeniyle artık bir şeyler yapmak gerektiğini düşündüm ve Fulya hanıma basvurdum . Aralara tatil sınav arası girmesi nedeniyle yaklasık 5 aydır birlikte diyet programımızı yürütüyoruz . Verdiği tavsiyeler ve olusturdugu saglıklı diyet listeleriyle hem aç kalmadan hem de gayet güzel bir şekilde kilo veriyorum . Listeye başlamadan bu hafta bir programın var mı diye sorup ona göre varsa onu da dahil edip listeyi olusturması kişisel anlamda herkese yardımcı oldugunu gayet acık bir sekilde gösteriyor. Eger siz de bir değişim gecirmek istiyorsanız Fulya hanımın size de yardımcı olacagını düşünüyorum .
     Beğenin    
B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2020
TavsiyeNo: 114138
Daha önce başka diyetisyenlere de gittim ancak başarılı olamadık diyet konusunda nedeni bir çok şeyi yasaklaması bundan dolayı da insanın bir süre sonra sıkılıp bırakmasıdır ve bende de öyle oldu ancak Fulya hanımın verdiği listeler hem doyurucu olup hemde bir çok şeyi yasaklamaması çok güzel ve sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağlamıştır daha sonra verdiği koruma listeleriyle de kilomu korudum verdiği listeler neticesin de 14 kilo vermiş bulunmaktayım ve 5 aydır kilo alma gibi bir sorunum yok sayesinde 81.7 kilo dan 68.00 kilo ya düştüm ve bunu aklımdaki herseyi de yiyerek yaptım gerçekten Fulya hanıma çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Burak YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
12.Mart.2020
TavsiyeNo: 114105
Merhabalar, Fulya Hanım ile diyet-sağlıklı beslenme programına başlamadan önce spor yapmayı bırakmış, düzensiz beslenme ile geçen bir yaşantıya sahiptim. Kilolu olmama rağmen eski formumda olmamam ve bu durumun beni rahatsız etmesinden dolayı kendimi kötü hissetmeye başlamıştım. Paylaşımları ve ortak tanıdığımız insanlardan gördüklerimden dolayı çalışmalarını beğeniyordum. Hayatımı bir düzene sokmam gerektiğini hissettiğim bir anda Fulya Hanım ile diyete başladım. Yemek yeme alışkanlıklarımı düzene sokarak, kısa süre içerisinde sonuçlar almaya başladık ve sonuç aldıkça bunun pozitif etkileri ile daha da düzenli bir hale büründü. Daha önce farklı bir diyetisyenle görüşmemiş olsam da, Fulya Hanımın istediğiniz zaman kolaylıkla ulaşılabilir olması, programda bir değişiklik olabilme durumunda kolaylıkla yeni alternatifler üretebilmesi ve tanışıklığımızdan kaynaklı referans olabileceğim araştırma ve işini severek yapma isteğinden ötürü başarılı olduğunu ve benim gibi birçok insana yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
     Beğenin    
Elçin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2020
TavsiyeNo: 114078
Çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fulya Hanım’ın danışanı oldum. 3,5 ay gibi kısa bir sürede 66 kilodan 53 kiloya düştüm.1.70 boyundayım ve hep belli bir kilodan sonra zayıflamamın zorlaşacağını düşünürdüm ama Fulya Hanım bana bu düşüncemin yanlış olduğunu kanıtladı. 1 hafta bile kilo vermem durmadı.Sosyal aktivitelerimden hiçbir zaman geri kalmadım.Fulya Hanım ile birlikte kilo vermeye devam ediyorum ve diyet benim için bir hayat biçimi artık. Vermiş olduğu diyet tariflerine de değinmeden yapamicam:) Vermiş olduğu her bir yemek, kurabiye, tatlı tarifi birbirinden güzel. Diyet olarak düşünülmesin, sağlıklı yaşamak isteyen herkesin büyük bir zevkle tüketeceği tarifler...Güler yüzü, her daim en şık haliyle bizleri karşılaması, hayat enerjisi, işine olan tutkusu, bilgisi, deneyimi... daha çok güzel şey yazabilirim Fulya Hanım ile ilgili.Şu ana kadar çok diyet deneyimim oldu ama en iyisi en başarılısı ve en önemlisi beni tek sonuca ulaştıran Fulya Hanım’dır. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve diyet yapma hedefi olan herkesin Fulya Hanım ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.
     Beğenin    
Rıdvan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2020
TavsiyeNo: 114077
Bu zamana kadar bir çok diyetisyene gittim ve denedim sonuç alamadım çünkü kurallarla dolu listeler yasakların cezbetmesi durumuyla karşılaştım. Fulya Hanımla kuzenimin gidip çok güzel sonuç almasıyla tanıştım. Acabalarla aradım göstermiş olduğu samimiyet ve vermiş olduğu listeyi görünce şaşırdım çünkü liste doyurucu ve en güzeli kısıtlamaların olmamasıydı 92 kilo ile başladığım programda 6 Hafta gibi kısa bi sürede istediklerimide belirli bi seviyede yiyerek 79 kiloya ulaştım ve şuanda korumaya geçtim bu süreçte beni zorlamadan kilo vermemi sağlayan Fulya Hanıma çok teşekkür ediyorum 😊
     Beğenin    
Mukaddes
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2020
TavsiyeNo: 114076
Fulya isinde cok basarili ve harika bir diyetisyen kendisiyle online diyet almaya karar verdim, yillardir hic yiyemedigim yemekleri bana sevdirdi. Kisiye ozel program tasarladigi için cok memnun kaldim. Is yogunlugumdan Asiri duzensiz bir beslenme programim vardi. Yalnizca 1ayda istedigim ve bir turlu veremedigim 4kg hedefime ulastim kendisine cok tesekkur ederim. Fazlasiyla ilgili ve aldigi ucreti hak eden diyetisyenlerden biri. En kisa surede daha fit olmak icin tekrar devam edeceğim. Hizmet almayi dusunup kararsız kalan varsa hic dusunmesine gerek yok her konuda cok ilgili. Pilates egitmeni olduğum için kendi uyelerimi de gonul rahatligiyla kendisine yönlendiriyorum.
     Beğenin    
Melike
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2020
TavsiyeNo: 114056
Fulya Hanım'a instagram üzerinden ulaşmıştım; iyi ki de tanımışım:) Hayatımda ilk defa 75 kiloya çıkmıştım rahatsızlığım kaynaklı kullandığım ilaçlar yüzünden. Yasaksız sağlık beslenme ile 9 kg verdim. İlk defa zorlanmadan, bunalmadan, diyetteymişim gibi hissetmeden, sosyal hayatımdan geri kalmadan kg verdim, kendisine çok teşekkür ediyorum:) Daha önceleri de 5-6 kg fazlalığımı vereceğim diye 3 farklı diyetisyen denemiş biriyim; hiçbirinden Fulya Hanım ile olduğu gibi samimi bir iletişim ve sonrasında da sürdürülebilir bir beslenme düzeni deneyimi yaşayamadım, diyeti bıraktığım gibi kilolarım geri gelmişti. Fulya Hanım'a istediğiniz zaman istediğiniz sorabilirsiniz; her zaman samimiyet ve nezaketle sorularınızı yanıtlar. Kısıtlanmadan, hayatından geri kalmadan sağlıklı beslenme düzenine geçmek isteyen herkese tavsiye ediyorum ve teşekkür ediyorum=)
     Beğenin    
Zubeyde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113842
2 aylik bir Online diyet uyguladik Fulya hanimla kardesimin dugunun oncesi de , sonuclar harika -6,200kg . Ama arkadaslar , ailem, cevrem hepsi daha cok kaybettin diyor . Fulya hanim sayesinde , omlet yemeye basladim seviyorum artik, kuru incir , bide kefiri ekledim hayatima ❤. Hic ac kalmadim disarda yedim , dogum gunler de pasta yedim pizza yedim , ona ragmen zayifladim. Iyiki Fulya hanimla karsislatim, iyiki onu sectim. Gozlerim kapali tavsiye ediyorum, Bi ara verdim ama tekrar devam edicem son kilolar gitsin diye . ❤
     Beğenin    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 24 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Fulya İlksen AKSOY'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : yoga, pilates, zumba, salsa


Fulya İlksen AKSOY'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Diyetisyenler Derneği, TEMA VAKFI, LÖSEV

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Fulya Aksoy
Bağdat Caddesi Bostan Tüccarı Sk. Beyazgül Apt. No:5/13 Çatalçeşme Istanbul, Turkey Istanbul, Turkey
İstanbul
Dyt.Fulya İlksen AKSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 887 43 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Fulya İlksen AKSOY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-İyi arapça-İyi almanca-Orta

Fulya İlksen AKSOY Mesleki Videolar Videoları
-

15:18
Top