2007'den Bugüne 88,737 Tavsiye, 27,441 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melike ÇAVUŞ
Diyetisyen - Tekirdağ

Melike ÇAVUŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Melike ÇAVUŞ'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melike ÇAVUŞ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Rakamlar arka planda yer alsın. Siz biriciksiniz, eşiniz benzeriniz yok. Öncelikle kendinizi sevin, kendinize inanın ve sağlığınızı önemseyin. Başaramayacağınız hiçbir şey yok! Ben bu yolda seve seve size eşlik edeceğim.
 
Melike ÇAVUŞ'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Alipaşa Mah. Sülün Cad. Ballıoğlu Business Center No:6-1 Kat:3 Ofis No:301 59850 Çorlu/Tekirdağ
Dyt.Melike ÇAVUŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1997 (25 yaşında)
Doğum Yeri : Saray
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melike ÇAVUŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel olarak beslenme danışmanlığı hizmeti alabileceğiniz alanlar:
• GentestDiet
* Bireyi başkalarından ayıran temel özelliği genetik yapısıdır. GentestDiet beslenme ve genetiğin bir araya getirildiği ‘nutrigenetik bilimi’nin ileri bir uygulamasıdır. GentestDiet ile size özel yaşam planınıza sahip olabilirsiniz.
• Mikrobiyota analizi
* Beslenme ve bağırsak sağlığı çok yakından ilişkilidir. Yapılan çalışmalardan, günümüzde yaygın olarak görülen birçok hastalığın bağırsak mikrobiyotasındaki dengesizliklerden kaynaklandığı bilgisine ulaşmaktayız.
• Online beslenme danışmanlığı
* Görüşmeler telefonda sesli veya görüntülü, mail ortamında veya mesajlaşma uygulamaları üzerinden gerçekleşmektedir.
• Kilo alma, kilo verme, kilo koruma dönemlerinde beslenme
• Hastalıklarda beslenme
• Çocuk, adolesan, yetişkin ve yaşlı bireylerde beslenme
• Gebe ve emziren annelerde beslenme

Melike ÇAVUŞ Özgeçmis CV Dyt.Melike ÇAVUŞ'un Özgeçmişi
Saray/Tekirdağ doğumlu. Bezmialem Vakıf Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi'nde Aşçılık bölümünde devam etmektedir. Mesleki eğitimi sürecinde birçok seminer, kurs, konferans, sempozyuma katılım gerçekleştirdi. Staj ve iş hayatında nutrigenetik alanında tecrübeler edindi. Nutrigenetik beslenmesi konusunda eğitimler alarak kişiye özel beslenme konusunda kendisini geliştirdi. Ekim 2020'den itibaren Çorlu'da kurucu diyetisyeni olduğu Diyetisyen Melike Çavuş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi'nde hizmet vermektedir.

Melike ÇAVUŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özgür ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122191
Melike hanımı sosyal medya yoluyla tanıdım.Kendisinden iki ayrı dönemde danışmanlık aldım.Halihazırda ikinci dönemimdeyiz.Güler yüzü, motive edici ve çözüm odaklı tavrıyla hedef kiloma emin adımlarla ilerliyorum.En büyük özelliği kısa vadeli kilo vermeyi değil ömür boyunca insana yardım edecek kalıcı kiloyu sağlamak ve sağlıklı beslenmeye yönelik tavsiye vermesi benim nazarımca .Bu arada Ankarada yaşıyorum kendisinden online danışmanlık alıyorum.Hiçbir problem yaşamadım.
     Beğenin    
Vildan Bayram
31.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118285
Kendisi ile tanışıklığım Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesi okulundan mezun öğrencimiz olmasıdır. İşinde güvenilir samimi ilgili alakalı bir kişidir. Yaptığı işi takip eden geri dönüş yapan iletişime geçen diyetisyendir. Bilgili ve donanımlıdır. Materyalleri fazladır. Kişiyle birebir ilgilenir bireyin özelliklerine göre yol izler. Kendisi benim diyetisyenimdir. 6 ay gibi bir süredir birlikte güzel bir yol kattettiğimizi düşünüyorum. Kendisini herkese tavsiye ediyorum yolun açık olsun Melike Hanım.👏
     Beğenin    
Z.M.
29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118253
Melike Hanım ile yakın bir zamanda tanıştık. Kendisi Tekirdağ Çorlu'da hizmet vermekte, genetik ve beslenme ile ilişkili kişiye özel diyet konusunda oldukça güzel çalışmalar yapmaktadır. Dinamik, samimi, güler yüzlü ve işini ciddiye alan başarılı bir diyetisyendir. Online çalışmalar da sürdürerek danışanlarını fazlasıyla önemsemekte. Bilgisini karşısındaki kişilere aktarmada oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Oldukça güzel bir ofisi var. Beslenme konusunda bir uzman arıyorsanız kolaylıkla ulaşıp gidebilirsiniz.
     Beğenin    
Vahide
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118237
Sevgili Melike Çavuş dan online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyorum . Kendisi son derece samimi ve kendini geliştiren bilgilerini çok net aktaran önceliği kesinlikle sağlık olan bir uzman. Kendisinde en sevdiğim kalıplaşmış listelerden uzak kişinin yaşam tarzına uyabilecek programlar hazırlayıp alternatif ara öğün seçenekleri ve tarifleri ile 7 24 cevap alabilecegim bir uzman. Kendisiyle birlikte 11 günde doya doya 3 sağlıklı kilo vermekle kalmadım sağlıklı beslenmeyi sağlıklı ürünler ile yemek yemeyi yaşam tarzım haline de getirdim çok teşekkür eder, ve şiddetle tavsiye ediyorum 👌
     Beğenin    
Berna K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118233
Tavsiye üzerine kendisi ile iletişime geçtim. Bilgisini aktarma biçimi ve yönlendirmeleri etkileyici. Doğru yönlendirmeleri ve takibi sayesinde gidişatımdan çok memnunum. İlgili, samimi ve bilgili. Ne zaman bir sorum olsa kendisine ulaşabilmekte ve çok hızlıca dönüt alabilmekteyim, bu benim için çok önemli. Takip noktasında çok güçlü ve daima motive edici. Sayesinde daha önceden yapmayı sıklıkla denediğim ve başarılı olamadığım sağlıklı beslenme düzenimi oluşturmakta çok yol katettim. Bu noktada desteğe ihtiyacı olanlara kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Bengi Berk
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118222
Çok sıcakkanlı ve içten biri, işinde de çok iyi ve bilgili, nutrigenetik alanında tecrübe sahibi olup işinde iyi diyetisyenlerin yanında uzmanlaşmış bir diyetisyen. Çorlu'daki ofisinde birebir görüşmelerini sürdürmekte olup online danışmanlık da veriyor. Ayrıca instagram sayfasında yaptığı çekilişlerle maddi imkanı olmayan kişilere de danışmanlık alma fırsatı sağlıyor. Bunun yanında yine sosyal medyada ücretsiz olarak erişilebilir bilgilendirme videoları yayınlıyor. Sağlıklı beslenme önerileri yanında herkesin anlayabileceği gündelik bir dille vücut sağlığıyla ilgili tıbbi bilgilendirmeler de yapıyor. Güvenilirliği ve çalışkanlığıyla gözü arkada bırakmayacak bir uzman. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Hatice ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118215
Tanıdıklarım kendisinden destek alıyorlardı. Çok da memnundular. Kendisiyle yaptığımız ilk görüşmede bilgisi ve tavsiyeleriyle beni çok etkiledi. Samimi,güleryüzlü, ilgili biri. Ben kendisine hem beslenme alışkanlıkları hem de kilo kontrolu için başvurdum. Düzenli takipleri, ve çok iyi yönlendirmeleri var. Benim gibi alışkanlıklarından kolay vazgeçemeyenler için iyi iletişim kuruyor. Ve bu konuda güzel ikna ediyor. Hele şu pandemi sürecinde bir çoğumuzun ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Melike Hanım ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Dilara
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118212
Diyetisyen Melike Çavuş, üniversiteden çok sevdiğim bir sınıf arkadaşımdır. Okuldaki başarısıyla, mezun olduğunda kendine kattığı tecrübe ile başarılarına başarı kattı. Pozitif, güleryüzlü, sıcakkanlı ve insanlarla iletişimi, işbirliği çok iyidir. Beslenme ve Diyetetik bölümünü hep bilimsel yönden inceleyen ve sürekli araştırmalar yapan, kendini hep güncel tutan başarılı bir diyetisyendir. Onu tanıdığım ve kendisine her konuda danışabildiğim için çok şanslıyım. Siz de bir tanıyın, danışın derim.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alipaşa Mah. Sülün Cad. Ballıoğlu Business Center No:6-1 Kat:3 Ofis No:301 59850 Çorlu/Tekirdağ
Dyt.Melike ÇAVUŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 937 42 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1997
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Saray
Mezun Olduğu Üniversite
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Melike ÇAVUŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Melike ÇAVUŞ Mesleki Videolar Videoları
-

02:03
Top