2007'den Bugüne 87,434 Tavsiye, 27,083 Uzman ve 19,340 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.A.Emre İLHAN'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.A.Emre İLHAN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.A.Emre İLHAN'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.A.Emre İLHAN
(Önceki 778 özel mesajı okuma oranı: %47.6]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Kulak, Burun, Boğaz - KBB
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.233.219.62
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.A.Emre İLHAN'ın Size Özel bir Notu Var:

Merhaba bana kulak burun boğaz hastalıkları, burun estetiği ve yüz estetik cerrahisi konularında tüm aklınıza takılan soruları sorabilirisiniz.Tüm sorularınızı bizzat yanıtlıyorum... Op.Dr.A.Emre İlhanMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

10:48
Top