2007'den Bugüne 87,022 Tavsiye, 26,990 Uzman ve 19,256 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU
(Önceki 1400 özel mesajı okuma oranı: %94.4]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Ortopedi ve Travmatoloji
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.235.245.219
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU'nun Size Özel bir Notu Var:

Danışacağınız durumlar için Lütfen aşağıdaki durumlara dikkat ediniz. Bu şekilde daha fazla ve ayrıntılı yardım alabilirsiniz. Sağlıklı günler... Sorularınızda Mutlaka belirmeniz gerekenler: 1.) Yaş, meslek, varsa özel uğraşılarınız (spor, hobiler vs.) 2.) şikayetlerin başlangıç tarihi ve ayrıntılı seyri (hikayesi) 3.) Daha önce yapılan tedaviler ve ayrıntıları 4.) Film MR ve tahlil varsa ayrıntılı bilgileriMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

10:19
Top