2007'den Bugüne 87,036 Tavsiye, 26,996 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM
(Önceki 100 özel mesajı okuma oranı: %95.0]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.210.184.142
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM'in Size Özel bir Notu Var:

Merhabalar, Estetik Cerrahi ve Saç ekimi hakkındaki danışma ve randevu amaçlı tüm sorularınızı mümkün olan en kısa zamanda cevaplamaya çalışacağım. Lütfen sadece fiyat sorma amaçlı mesajlar atmayınız. Başka uzmanları yerme ve ya övme amaçlı öneri istemeyiniz. Radevu için lütfen 242 322 93 90 nolu telefondan asistanlarımla irtibata geçiniz. Mail yolu ile bana resimlerinizi de gönderebilirsiniz. Saygılarımla, Op Dr Gökhan Özerdem gokhanozerdem@gmail.comMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

00:05
Top