2007'den Bugüne 76,520 Tavsiye, 24,914 Uzman ve 17,134 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL
(Önceki 52 özel mesajı okuma oranı: %86.5]
Meslek :
Diyetisyen
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.198.3.15
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dyt.Ayşe Tuğba ŞENGEL'in Size Özel bir Notu Var:

Merhaba Sevgili Danışanım, Kilo vermek, Sağlığını korumak , Yaşam kaliteni artımak, Daha önceki sağlıksız tecrübelerini düzeltmek ve unutmak, Ve tüm bunları doğal yaşam koşullarında başarmak istiyorsan tüm bilgi ve tecrübelerimle senin yanında olacağım. Sağlıklı günler dilerim.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

20:57
Top