2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gökhan AYGÜL
Uzman Fizyoterapist - Malatya
Lenfödem, Manuel Terapi, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Uzmanı

Gökhan AYGÜL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökhan AYGÜL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

15
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gökhan AYGÜL'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökhan AYGÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat Geçirmeniz Temennisiyle...
 
Gökhan AYGÜL'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gökhan AYGÜL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
LENF ÖDEM TEDAVİSİ
ORTOPEDİK REHABİLİTASYON
NÖROLOJİK REHABİLİTASYON
EL REHABİLİTASYONU
SPORCU REHABİLİTASYONU
KARDİYAK VE PULMONER REHABİLİTASYON
MANUEL TERAPİ
KURU İĞNELEME
CUPPİNG THERAPY
KİNESİO TAPİNG

Gökhan AYGÜL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Esra D..
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121781
Geçen sene ameliyat olduğum bel fıtığım bu sene aynı yerden tekrarladı. Bir kaç aydır yoğun ağrılar içinde gezmedik doktor koymadım. En son bi tanıdığımızın da bel fıtığınin patladığını, aynı benim gibi çok yoğun ağrıları olduğunu ve Gökhan terapisi üzerine ağrılarının büyük oranda geçtiğini öğrenince bende zaman kaybetmeden Gökhan hocanın yanına gittim. Ilk seansım çok güzel gecti. Ağrılarım büyük oranda azaldı. Belimi çok rahatlamış hissediyorum. Gökhan hocanın mesleki açıdan olduğu kadar insanlık açısından da çok değerli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca samimi ve içten tavırları insana güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık  Ben çok memnun kaldım.
     Beğenin    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121661
Gökhan hocam çok ilgili çok güler yüzlü iletişimi muhteşem biri gerçekten sihirli elleri var boynumda tedavisi mümkün olmayan 3 fıtık ve omur eğriliği var uyguladığı tedavi sayesinde ağrılarım diniyor kendisine düzenli olarak gidiyorum elleri dert görmesin Malatya böyle bir uzmana sahip olduğu için çok şanslı kendisine çok teşekkür ediyorum başımızdan eksik etmesin Rabbim 🙏☺️ Eğer sizin de boyun kas bel omurga gibi sıkıntılarınız varsa mutkala uğramanız gereken bir yer Gökhan Aygül hocam☺️
     1 Beğeni    
Seher N.
9.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121096
Öğretmenim ve meslegim gereği öğrencilerimle göz temasi kurabilmek için eğilip,eğlenceli ve etkili bir ders için daha seri hareket etmem gereken durumlarda belimdeki ağrı hareketlerimi kısıtlıyordu.Sabahları yorgun uyanıyor ,gün içinde hep bel ağrısı ile işlerimi hallediyordum.Uzun süre bir yerde sabit oturduysam ayağa kalkmakta zorlanıyor ,öne ve yana eğik bir şekilde biraz ilerledikten sonra dik durmaya çalışıyordum. Hapşurmak ise benim için bel ağrımı tetiklediğinden tam bir kabustu.Gökhan beyden Şubat ayında 2 seans aldım.Muayeneden sonra belimdeki ağrı yok denecek kadar azaldi.Verdiği egzersiz programını uyguladım ,reformer pilatese gitmemi önermişti , önerisini uyguluyorum.2 seans tedavi sonrası yeni bir emar çektirerek kontrol amaçlı Ağustos ayında bir kez daha gittim ve iki büyük fıtığımın nerdeyse tamamen kaybolduğunu gördüm.Tedavi seansları kişiye göre değişmekle birlikte hiçbir ticari amaç gözetmeden hastanin ihtiyacına göre seans sayısını belirlediğini ,seans sayısı çoğaltmak gibi bir kaygısı olmadığını çünkü yaptığı işin tamamen uzmanı olduğunu da belirtmek isterim.Kendisini birçok kişiye tavsiye ettim,herkes aldığı tedaviden çok memnun kaldı.Güleryüzlü,güvenilir,işini çok iyi yapan bir doktor . Günümüzde hızla çoğalmaya başlayan birkaç farklı cihazla fıtığa , ağrılara çare olacağını söyleyip , omurganın ani manipülasyonu sonucunda eklemdeki gazın ses çıkarmasıyla anlık rahatlama hissi yaşatan ,yeterli bilgisi ve yetkisi olmayan aynı zamanda da tedavinin bilimsel değerini düşüren kişilerle karıştırılmamalıdır. Tedavi sonrası verilen egzersizlere ve tavsiyelere uymak da tedavinin bir parçasıdır bu konuya dikkat edip hayatınızı kısıtlayan ağrılarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Seanslardaki ağrı şiddetini merak edenler için şunu söyleyebilirim ki gün sonunda çektiğiniz ağrıdan çok düşük ve zararsız.Gökhan beye çok teşekkür ediyorum.Dilerim daha çok kişiye şifa olur.
     Beğenin    
E.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119819
Pilates eğitmeniyim. 5 senedir hem kendim hem üyelerim gerekli durumlarda Gökhan hocama gideriz. Bugüne kadar kendisine yönlendirdiğim her üyem hala minnetle anıyor Gökhan hocamı. Malatya’da 1 numara. Alternatif aramaya gerek yok. İlgi alakası ve tecrübesiyle nokta atışı tedavi uyguluyor 🙏🏻 doğru yerde ve emin ellerde olacağınıza inanabilirsiniz. Malatya’nın en büyük şansıdır Gökhan hocam 👍 hoş sohbeti ve mütevazılığı da cabası.
     Beğenin    
Isil ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119539
İsindeki uzmanlığı, bilgisi, donanımı alışılmışın cok üzerinde. Bundan da önemlisi hasta ile olan iletişimi ve motivasyonu. Yataktan kalkmayan annemi, ilgisiyle, uyguladığı tedavilerde 2 ay içinde yürür hale getirdi. Hastaligin her aşamasını sabırla takip edip, tedavi sürecine dahil oluyor. Her ihtiyacınız olduğunda kolayca iletişim kurabileceginiz bir uzmanla yola devam etmek hasta yakınina da güven veriyor. Etrafimdaki herkese tavsiye ediyorum. Cok cok tesekkur ediyoruz. Iyi ki var
     1 Beğeni    
Tahsin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118123
Gökhan Bey'e internet üzerinden ulaştım. Bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı kendisine  ulaştım. Süreç gayet iyi ilerledi. Gerek tedavi, gerekse sohbeti ve yaklaşımı çok iyiydi ve kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle hastayı dinlemesi ve korkularının ışığında hareket etmesi çok güzel. Malatya için gerçekten iyi bir hekim kendisi. Sürecin başından sonuna kadar kendisiyle çalışabileceğime gerçekten inanıyorum. Özellikle sizi fizyolojik olmasının yanı sıra psikolojik olarakta rahatlatıyor bu çok önemli bir kıstas.
     Beğenin    
Sibel ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115523
İlgisi, samimiyeti, işine olan sevgisi ve saygısıyla minnetimizi kazanırken, kendisinden önce uygulanilan, gördüğüm tedavilerde alamadığım faydayı çok kısa sürede uyguladığı tedaviyle görmemi sağladı. Geçirdiğim diz protezi ameliyatından sonra hastanenin tavsiyesi üzerine gördüğüm 1 aylık fizik tedavi sürecinden hiç bir fayda alamadığım için arkadaşlarımın tavsiyesiyle kendisiyle görüştüm ve randevu aldım. Yürümekte çektiğim zorluk nedeniyle evime kadar gelerek uygulayacağı tedavi yöntemleri ve süreçle ilgili bilgi verdi. Samimiyetine inanarak tavsiyelerine uyarak yürümekte yaşadığım zorlukların çok büyük bir kısmından, ağrılarımdan çok kısa sürede kurtuldum. Sayesinde çok daha rahat hareket edebiliyor, günlük yaşantıma devam edebiliyorum.
     Beğenin    
Ali Delibaş
4.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111261
Alanında çok bilgili deneyimli bir fizyoterapist her gittiğim de benimle fazlasıyla ilgileniyor teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.Doktorumun tavsiyesiyle kendisiyle tanıstım.Güleryüzlü ilgili konuskan ve her soruya güzel ve tatmın edici cevaplarla hastayı motive etmesi.meslektaşlarından onu ayıran en iyi özellik hastanın her anınıyla ilgilenmesi ve çözüm için çalısmalar yapmasıdır..Dirsek operasyonundan sonra kolumun açılarını ve gücünü artırmada yardım aldım
     1 Beğeni    
İlke A.
2.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107019
5 yıldır boyun düzleşmesi ve bel boyun fıtığı kaynaklı ağrılarım vardı. Pek çok doktora gidip fizik tedavi gördüm fakat iyileşemedim. Günlük işlerimi zorla yapar hale gelmiştim. İnternetten araştırıp Gökhan hocamı ve tedavi kliniğini buldum. Kliniğine gittim ve ilk seanstan uyguladığı tedavi yöntemleri sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Gökhan hocam son derece profesyonel, ilgili, güler yüzlü ve kendini sürekli geliştiren bir uzman. Canınızı gözü kapalı emanet edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Rahoş
22.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106814
Değerli Gökhan hocam sizinle annemin 2 aydır kaldıramadığı kolu için tanışma firsatımız oldu.Annem iki aydır saçlarını kendisi toplayamıyordu.Anneme yaptığınız boyun ve koltuk altı manuel işlemlerden sonra annem çok rahatladı.Şuanda kendi saçlarını kendisi toplayabiliyor, kollarını istediği gibi kaldırabiliyor. Ben ise boyun ve bel ağrılarından senelerdir acı çekiyordum.Gökhan Hocama gittikten sonra her birinden bir seans görmem bile ağrılarımın geçmesini sağladı.Hocamın verdiği eğzersizlerle beraber düzenli bir hayatım oldu.Boynuma yapılan işlemlerden sonra yüzüme kan geldi.Daha önceden yüzüm çok solgundu.Hocamın yaptığı işlemlerden sonra kan akışım normale döndü ve yüzüme renk geldi.Çok teşekkür ediyorum Gökhan hocam.Başarılarınızın devamını diliyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Beyzanur
17.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105179
20 yaşındayım. Birçok nedenden ötürü bende büyük bir bel fıtığı oluştu. 2 dkdan daha fazla yürüyememeye başladım. Fizik tedavi ve daha pek çok alternatif tıp denedikten sonra ayakta kalma sürem 7 dk ya cıktı. Ama doğal olarak yetmedi. Gökhan Hoca sayesinde ben şimdi iyileştim. Nasıl mı? Her hastalığın psikolojik boyutu hastalıktan daha önemli. Ilgi,alakası ve gerçekten düzelteceğine olan inancı benim de son çare olarak gördüğüm manuel terapide ilerlememi sağladı. Ve bunun hiçbir yan etkisi yok. 2 ay boyunca yürüyemedim denedigim diger yöntemlere nazaran ilk terapinin sonunda bile çok büyük bir yol kat ettim. Hepsi onun sayesinde. Muayenesine ilk gittiğimde çaresizlikten ağlarken son çıktığımda mutluluktan ağlıyordum. Emeğinize sağlık. Iyi ki varsınız.
     1 Beğeni    
Hasan Güneş
7.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103156
Profesyonel olarak fitnes sporuyla uğraşıyorum. Son zamanlarda çalışma yaparken fazla zorlamadan dolayı belimde ağrılar ağrılar başladı. Bu durum bazı hareketleri yapmamamı zorlaştırıyor ve ağrılara sebep oluyordu doktora gittiğim de fıtık olabileceğini söyledi ve mr istedi mr sonucunda fıtık olduğunu gördü ve fizik tedavi verdi 15 seans fizik tedavi verdi aynı zamanda da kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlara da başladık fakat tedavi sonunda hiç fayda görmedim hatta tam tersine ağrılarım arttı sonra internette dolaşırken Gökhan beye rastladım randevu alıp yanına gittim bana farklı tedavi teknikleri uyguladı bir kaç seans da ağrılarım çok azaldı çok rahatladım şimdi egzersize devam edip kontrollere gidiyorum şimdi çok iyiyim eski hattıma geri döndüm Gökhan beye çok teşekkür ederim
     2 Beğeni    
Fatih
17.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99681
Merhaba ben fatih gökhan beyle okuldan tanışıyoruz. Bel fıtığından çok rahatsızdım hiç yürüyemiyordum yerimden bile kalkamıyodum zaten önceden bi defa ameliyat olmuştum ve yine gittiğim cerrahlar ameliyat olman gerekiyo dediler. Fakat ben ameliyat olmak istemiyordum tam o dönemde alternatif yöntemler ararken internetten manuel terapi diye bişey gördüm ve karşıma gökhan hocam çıkınca hemen iletişime geçtim ve sağolsun hocam benimle çok ilgilendi yaklaşık bi 8 -10 terapi yaptıktan sonra çok rahatladım Allaha şükür. Şimdi rahatca yürüyebiliyorum ve işlerimi yapabiliyorum çok şükür. Allah gökhan hocam dan razı olsun inşallah Rabbim yolunu açık etsin bel fıtığından rahatsız olan herkese ısrarla tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    

Gökhan AYGÜL'ün Kitap ve Yayinlari Gökhan AYGÜL'ün Basılı Kitap ve Yayınları
ALINAN ÖZEL EĞİTİMLER
AC-OMT ACUPUNCTURE (23-26/04/20016)
AC-OMT OSTEOPATHIC MANUEL THERAPY (23/04/2015)
OMT KALTENBORN EVJENTH CONCEPT MANUEL THERAPY (13/04/2014)
MANUEL LYMPHATİC DRAİNAGE (PART 1) (19-22 /12/2013)
MANUEL LYMPHATİC DRAİNAGE (PART 2) (16-19 /01/2013 )
CYRİAX CERVİCAL MOBİLİZASYON MANUPLASYON (3-4/11/2012)
CYRİAX ALT EKSTREMİTE MOBİLİZASYON MANUPLASYON (11/12/2012)
CYRİAX ÜST EKSTREMİTE MOBİLİZASYON MANUPLASYON (26-27/03/2011)
KİNESİO TAPİNG ASSOCİATİON İNTERNATİONAL 12-13/02/2011
CYRİAX LUMBAL & SAKROİLİAK BÖLGE MOBİLİZASYON (18-19/12/2010)
O.M.T CERVİKAL BÖLGE PALPASYON VE MOBİLİZASYON (07-08/03/2009)
O.M.T ALT ÜST EKSTREMİTE GERME STRETCHİNG COURSE (30-31/08/2008)
O.M.T ALT EKSTREMİTE PALPASYON VE MOBİLİZASYON (26-27/04/2008)
O.M.T ÜST EKSTREMİTE PALPASYON VE MOBİLİZASYON (15-16/12/2007)

Gökhan AYGÜL'ün Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 265 56 22
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Fzt.Gökhan AYGÜL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gökhan AYGÜL'ün Mesleki Anilari Mesleki Anilari

12:01
Top