2007'den Bugüne 90,056 Tavsiye, 27,721 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aykut ÖZYALÇIN
Fizyoterapist - Kocaeli
FİZYOTERAPİST

Aykut ÖZYALÇIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

26

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aykut ÖZYALÇIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aykut ÖZYALÇIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aykut ÖZYALÇIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama hoşgeldiniz; Ağrısız ve Sağlıklı günler dilerim...
 
Aykut ÖZYALÇIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi
Körfez,orduevi Sk. Merkez/İzmit
Kocaeli
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1989 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Malazgirt
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aykut ÖZYALÇIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Manuel Terapi - Manipulasyon ve Mobilizasyon Teknikleri
Kinezyolojik(Kinesiotaping) ve Sporcu Bantlamaları
Nöromobilizasyon
Pediatrik Rehabilitasyon
Nörolojik(felç) Rehabilitasyon
Multipl Skleroz (MS) reh.
Parkinson rehabilitasyonu
Omurilik Yaralanması Rehabilitasyonu
Kafa Travması Rehabilitasyonu
Ortopedik Rehabilitasyon

Aykut ÖZYALÇIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
H.K
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121383
Aykut Hoca ile bir rehebilitasyon merkezinde tanıştık.Kendisini bir seneye yakındır tanıyorum. Biz onunla fiziğe baslamadan önce kızım ayakta bile duramıyordu. Fizik tedavilerine basladıktan sonra aradan cok zaman geçmeden kızım ayakta durmaya ve daha sonrasında yürümeye başladı .Kendisi işinde son derece basarılı ve güvenilir bir fizyoterapist. Güler yüzlü hoşgörülü konuşkan bırısidır. Çocuklarla olan iletisimi gayet güzel bir sekilde . Gonül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Gülcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121328
Aykut ÖZYALÇIN beyi 2013 yılından bu yana kendisini tanıyorum her şeyden önce mesleğini hakkıyla ve özenle yapıyor. Oğluma çok yardımı dokundu 8 yıl içinde oğluma çok katkısı oldu oğlumun üzerinde emeği çok. Çalışma prensibini çok beğeniyoruz kurumda hastalarıyla birebir ilgileniyor Seanslarda kendisinden çok memnunuz oğlumda kendisini çok seviyor. Öğrenciler ve veliler ile iletişimi gayet iyi ve bilinçli bir fizyoterapist. Mütevazı samimi merhametli yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde güleryüzlü kişiliğiyle ben ve oğlum için diğer meslektaşlarından daha ön planda. Saygı ve sevgilerimle
     12 Beğeni    
Seda
13.Mart.2018
TavsiyeNo: 102572
Aykut hoca ile aynı kurumda çalışmaktayım.Kendisine üç yıldır dizimde var olan ve benim yeni keşfettiğim kondromalazi patellanın varlığını söyledim.Kendisi dizimi inceleyip sadece kondromalazi patella değil buna bağlı gelişen instabilite patellaninda var olduğunu söyledi.Dizime bantlama işlemi yaparak benimle çok iyi şekilde ilgilendi.Yapmam gereken egzersizleri uygulamalı olarak anlatarak kalıcılığı sağladı.Gerek uzmanlığı gerekse hastalara yaklaşımı çok iyi olmakla birlikte hastaların gerilmeyeceği düzeydedir.Aykut hocanın bana verdiği bilgilerden sonra artık dizime daha dikkat edip egzersizlerimi yapiyorum.
     45 Beğeni    
Sümeyye Ç
21.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99762
Aykut Hocayla aynı kurumda çalısıyoruz.Kendisi hasta ve yakınları tarafından çok sevilen bir fizyoterapisttir.Bir hevesle sağlık amaçlı spora başlamaya karar verdim.Fakat 3 günden sonra sporun 4.gününde ayak baş parmağımdan başlayarak dizime kadar yayılan dayanılmaz bir ağrı ortaya çıktı.Yürüyemez seviyeye geldim.Aykut hocaya durumu anlattım koşucu bacağı olabileceğimi söyledi.Daha sonra yaptığı fiziksel muayenede koşucuğu bacağı olmadığı sinir sıkışması olduğunu söyledi ve bantlama yapmaya karar verdi.Sadece bu uygulamayla dayanılmaz ağrım geçti, rahat yürümeye başladım.Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     60 Beğeni    
Özgür GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96427
Aykut Bey Babamın tedavisi sırasında hem babamın tedaviyi kabul etmesi sırasında hem de sonrasında çok etkili olmuş bir Uzmandır. işini çok seven ve bunu işine yansıtan, babamın tüm kaprisleriyle uğraşan ve onun yeniden ayağa kalkmasını sağlayan kişidir. Sayesinde babam hem ayağa kalktı hem de artık yürüyebileceğine yeniden hayata tutunabileceğine inandı. Babam beyin kanaması sonrası, kalp krizi geçirdi ve sonra böbrekleri de iflas edince diyalize de girmeye başladı tüm bu yaşadıklarından sonra yatağa bağımlı kalmayı kabul etmişti. Ama yeniden bir umut Aykut Bey'i bulduk . Babamı yeniden adım atabileceğine ikna etti artık babam walker ile yürüyebiliyor ,yeniden gülüyor ve artık kendine güveniyor, Herşey için teşekkürler. Babam için yaptığınız herşey için hem moral, hem fizik tedavi için teşekkürler iyi ki sizi bulmuşuz. Kesinlikle dürüst ve işini seven bir Uzman tanıyınca siz de hak vereceksiniz.
     75 Beğeni    
D.K
9.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95849
Aykut hocayla Altın Yıllar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde staj yaparken tanışma fırsatı buldum.Staj süresi boyunca mesleki tecrübelerini benimle paylaşarak kendimi geliştirmemde yardımcı oldu.Aykut hoca hastasının iyileşmesi için tüm bildiklerini mükemmel bir şekilde uygulayan ve bu tedavi programıyla kısa sürede sonuç alabilen, meslekteki güncel yaklaşımları takip eden,hastalarla iletişimi çok iyi olan ender fizyoterapistlerden biri.Uygulanan tedaviden sonuç olmak isteyen herkese Aykut hocayı tavsiye ederim.
     74 Beğeni    
Güllüzar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91830
Aykut beyle ıstanbul GATA' da tanışmıştık. Ben skolyos ameliyatı sonucu prapleji olmuş bir hastaidim. Haliyle ağır bir vaka denilebilir benim durumuma. Aykut beyden manuel terapi aldım. Hem işi konusunda hem de hastanın psikolojisi açısından hastaya yaklaşımı konusunda oldukça özverili duyarlı bir Terapistti. Ayrica is arkadaşları ile uyumlu ve oldukça idareci bir kişiliğe sahip gördüm kendisini. Işini son derece eksiksiz ve büyük bir ciddiyetle yapmaktaydı. burdan kendisine çok teşekkur ediyorum. Ayrica Onunla tedavi süreci çok zevkli geçiyordu.
     91 Beğeni    
Şeyma Yıldırım
29.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89957
Aykut hoca ile kardeşimin gittiği rehabilitasyon merkezinde tanıştım. Bu yaz yanında gönüllü stajerlik yapma fırsatı buldum. Stajım boyunca sorduğum soruları bıkmadan usanmadan cevapladı ve beni her zaman daha fazla bilgilendirdi. Ayrıca Aykut hocanın kendisini nörolojik, pediatrik ve manuel terapi alanında çok iyi bir şekilde geliştirdiğine tanık oldum. Onun hastalara karşı güleryüzlü, sabırlı, güven veren tutumuna ve hasta yakınlarını ise sürekli bilgilendirmesi ile onlarında güvenlerini kazandığını görmüş oldum. Hasta ve hasta yakınlarının Aykut hocanın uyguladığı tedaviden memnun olduklarına tanık olduğumdan Aykut hocayı içtenlikle tavsiye ediyorum. Hocama bana olan desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.
     79 Beğeni    
Fzt.Alper KIZIL
2.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88356
Aykutla üniversite yıllarında tanıştık. Üniversite yıllarında birlikte çalışma imkanımız olduğu için mesleki bilgi,beceri,ilgisini yakından biliyorum. Üniversite yıllarımızda aynı çalışma gruplarında ve aynı klinik uygulama gruplarında çalıştık. Birlikte güzel anılarımız oldu. Hastalarına hep empatiyle yaklaşan, kibar, olgun bir kişilik. Meslek hayatında da gayet başarılı olduğunu izliyor ve duyuyorum.Hastalara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     77 Beğeni    
Erald Bakiu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87062
Merhaba, ben Türkiyede okuyan bir yabancı öğrenciyim. Aykut abiyle GATA hastanesinde tanıştım. Ön çapraz bağ ameliyatı geçirdikten sonra, Aykut abinin görev yaptığı, FTR bölümüne sevk edildim. Kendisinin uyguladığı tekniklerin sayesinde ağrılarım ve hareket kısıtlılığım yok denecek kadar azaldı.Aykut abi dizimi manual terapi, bantlama ve bazı yöntemlerle tedavi etmiştir. Ayrıca günlük hayatta neler yapmam gerektiği ile ilgili beni yeterince aydınlatmıştır. Aykut abi uzmanlığıyla ve güleryüzlülüğüyle mükkemmel bir fizyoterapisttir. Post opere sorunları olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     78 Beğeni    
Burcu K.
26.Mart.2016
TavsiyeNo: 86812
GATA'da sjaj yaparken tanıma fırsatı bulduğum aklıma takılan tüm sorularda bana engin bilgi ve tecrübeleriyle bıkmadan sıkılmadan yol gösteren değerli bir kişilik olmasının yanısıra pediatrik,nörolojik,ortopedik,manuel terapi,kineotape ve bir çok alanda kendini yetiştirmiş teorik bilgilerini pratikte çok verimli bir şekilde kullanan iyi bir fizyoterapist.Güzel enerjisini çalışma salonuna ve hastaya yayabilen ve şu anda izinde olmasına karşın gelen hastaların sordukları Aykut abi bana kattıkların için teşekkür ediyor ve tüm hastalara tavsiye ediyorum.
     74 Beğeni    
E. Kapı
10.Mart.2016
TavsiyeNo: 86457
Aykut Bey ile Gata da staj yaparken tanıştım.Stajim sırasında iyi ki onu gözlemleme ve tanıma şansı yakaladığımı anladım çünkü fizyoterapi mesleğini hakkıyla yapan ve hastanın problemini çözmeyi hedefleyerek en doğru Tedaviyi uygulayan fizyoterapistlerden birisi. Stajım boyunca aldığı her hastayı tedavisinden mutlu ve umutlu bir sekilde eve yolladığını gördüm. Gerek hastaya yaklaşımı gerekse uyguladığı yenilikçi tedavi yöntemleri ile ideal bir fizyoterapist, bu nedenle Aykut beyi gercekten iyileşmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     75 Beğeni    
Emre ADIGÜZEL Fotoğraf
Fzt.Emre ADIGÜZEL
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Mart.2016
TavsiyeNo: 86411
Aykut beyle meslek tercihi yaptığım günlerde tanışma fırsatı buldum ve onun sayesınde fizyoterapi mesleğinin içerisindeyim . Son sınıf stajımda beraber çalışma fırsatı buldum ; ortopedik ve norolojık rehabilitasyon konularında bilgilerinden ve pratık tecrubesınden cok faydalandım . Ondan öğrendıgım bilgileri hastalar üzerinde kullanıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyorum . Kendısının hastaları ile ilişkileri de çok iyiydi. Bütün hastalara tavsiye ederim .
     72 Beğeni    
Kadir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85982
Aykut beyle yolumuz ikimizde askerlik görevini yerine getirirken kesişti. Tabi ben asteğmen adayıyken kolumu kırmıştım ve geçici terhistim. Aykut bey ise sağlıkçı fizyoterapist olarak Gata Haydarpaşa eğitim hastanesinde hem mesleğini hem de askerlik görevini yerine getiriyordu. Ben ortopedi servisinden fizik tedaviye sevk edilmiştim. Humerus distal şaft kırığı ile 25 dikiş 10 vida 15 cm lık bir platin ile başarılı bir ameliyat geçirdim. Kolum uzun süre aynı pozisyonda kaldığı için dirsekten %40 lık bir açma kapama kaybı oluştu. Ve bu çok canımı çıkıyordu. Aykut beyle 1 aylık bir çalışmamız oldu. Kendisi Anadolunun bağrından kopmuş gelmiş yüzünde hiç eksik olmayan tebessümü hastalara daima pozitif enerjisini yansıtan yaşlı hastalara merhametli işini çok severek yapan çok beyefendi bir insan. Kendine has teknikleri var. Aynı anda 3 doktorun yapabileceği işi yapabiliyor. Benim kolum için elinden geleni yaptığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ortopedi ameliyatı olduktan sonra fizik tedavi almak istiyorsanız kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Tedavi bitiminde o tegmenlige terfi ederken ben ise asteğmen aday adayı olarak mayıs celbini beklemekteyim gelse de gitsem artık yılan hikâyesine döndü bu askerlik neyse Aykut bey çok kral bir doktordur. Eline düşen hastalar çok sanslısınız iyilestirmeden bırakmaz haberiniz olsun :)
     73 Beğeni    
Damla K.
15.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85828
Aykut abiyle GATA stajim sayesinde tanısma firsati buldum.Kendisi mesleki anlamda teorik ve pratik açıdan gerekli olan bircok bilgi ve deneyime sahip.Staj sirasinda teorik, pratik bilgilerin yani sira bir hastaya nasil davranilmasi gerektigini de ondan çok guzel bir sekilde gorme firsati buldum.Meslekteki başarisinin yani sira insanlara faydali olmaya calisan , guler yuzlu ve samimi bir kisi stajim sirasinda bircok soruma guler yuzlu ve samimi bir sekilde cevap alabildim ve benim mesleki gelisimim açısindan bana da faydasi oldu.Bana danısacak kisilere hic dusunmeden tavsiye edebilecegim bir fizyoterapist.
     70 Beğeni    
Özge
20.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84281
Acıbadem Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. GATA 'da staj yaptığım sıralarda aykut abiyle tanışma imkanı buldum. Kendisi samimi , güleryüzlü olduğu kadar mesleğe olan hakimiyeti ,pratik ve teorik bilgisiyle gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir fizyoterapist. Okulda öğrendiğimiz bilgiler kadar stajlarda edindiğimiz deneyimler de bizim için çok değerlidir. Aykut abi bilgisini hiçbir şekilde esirgemeden tüm sabrıyla bizim öğrenmemiz için çabalamış mesleki deneyimlerini , hastaya nasıl yaklaşılması gerektiğini, nasıl değerlendirmemiz ve tedavi etmemiz gerektiğini bize aktarmıştır. Kendisine bize göstermiş olduğu sabır ve emekten dolayı bu platormdan teşekkür ederim:)
     77 Beğeni    
H.P.İkiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84280
Radius kırığı tanısıyla geçirdiğim bir ameliyat sonrasında bileğime platin takıldı. Operasyon sonrasında yaşadığım hareket kısıtlılığı ve sinir yapışması sorunları nedeniyle ameliyat olmam gerektiğini söyleyen doktorların tersine fizik tedavi uzmanım ilaç tedavisi ile birlikte fizik tedavi görmemi önerdi (sonuç alamazsam ameliyat olmam gerekecekti). Aykut Bey’in uyguladığı fizik tedavi ve öğrettiği ev egzersizleri sonucunda hareket kısıtlılığı yok denecek kadar azaldı ve en önemlisi tekrar ameliyat olmaktan kurtuldum. Acı ve ağrılarımızı ellerine teslim ettiğimiz fizyoterapistlerin güleryüzlü olması ve güven vermesi tedavinin önemli bir parçası. 30 seans boyunca tecrübesini ve güleryüzlülüğü ustaca birleştiren Aykut Bey’e sonsuz teşekkürler.
     83 Beğeni    
Halit Anıl TEMİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84279
Aykut beyle yaklaşık 2 ay önce staj yaptıgım GATA Haydarpasa'da tanıştım ve bu 2 aylık süre boyunca kendisinden Nasıl bir fizyoterapist olunacağına dair bir çok şey öğrendim. Hastalara yaklaşımı,bilgisi,donanımı ve eğitmeyi cok seven bir kişilik olmasıyla kendime rol model alacağım insanların basında geliyor. Manipülasyon ve mobilizasyon alanında bize verdiği derslerle bizim icin cok iyi bir eğitmen oldu.Aldığı hastaların gelişimini kendi gözlerimle gördükten sonra bunu herkesle paylaşmak istedim ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     75 Beğeni    
Elif
16.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84188
Aykut abi ile GATA da yaptığım staj sırasında tanıştım.Benim için bir fizyoterapist adayının yanında staj yapması gereken sayılı fizyoterapistlerden biri.Mesleki yönden oldukça donanımlı olmasının yanı sıra hastaya olan yaklaşımı da örnek alınmasıgereken bir fizyoterapist.Aldığı her hastaya kendi ailesinden biri gelmişçesine ilgilenmesi,onları rahatlatmaya çalışması bence sadece fizyoterapistlerin değil tüm sağlık personelinin sahip olması gereken bir özelliktir ve aykut abi de bu özelliklere vakıf olmuş bir insandır.Mesleki açıdan donanımlı,manipulasyon-mobilizasyon tekniklerini,pratik ve teoriği en iyi şekilde harmanlayıp hasta içinde elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.Yanında geçirdiğim staj dönemi çok güzel ve verimliydi bunun için ona bir kere daha teşekkür ediyorum.Yolunuz açık olsun
     78 Beğeni    
Ceren Gençsoylu
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83916
Fzt.aykut özyalcin hastalara karsi uyguladigi tedavi uygulamalar teknikler olarak bircok sey öğrendigim icin tavsiye ediyorum.Sosyal olarak hastalara sergiledigi tutum ve davranislar yaklastigi sicak ve ilimli tavirlardan dolayi hastalar ile dialogunu tavsiye ediyorum.is ortakinda digr fzt arkadaslariyla da gostermis oldugu uyumlu is hayatini tavsiye ediyorum .Yaninda staj yaptigim icin ve bircok seyi bana ogrettigi icin tesekkur ederim .Meslek hayatinda basarilar dilerim.
     73 Beğeni    
Gizem
18.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81534
Merhabalar, Aykut Bey'i GATA'da yaptığım staj sırasında tanıdım. Bir stajer öğrenci için staj yaptığı yerde öğreneceği bilgiler çok önemlidir. Aykut Bey bunun için fazlasıyla uğraştı. Hastaya nasıl davranılacağı, hasta için değerlendirmenin ne kadar önemli olduğunu ve en uygun tedavinin nasıl uygulanacağı hakkında kendisinden çok şey öğrendim. Manuplasyon, mobilizasyon ve bantlama gibi konularda bana ve arkadaşlarıma yardımlarda bulundu ve beraber bir çok uygulama yaptık. İşini gerçekten iyi yapıyor olması, uzmanlığı sayesinde gayet verimli bir staj dönemi geçirdim. Ayrıca cana yakınlığı ve arkadaşlığı için kendisine çok teşekkür ederim. Yolu açık olsun.
     83 Beğeni    
Havva ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81233
Haydarpaşa GATA eğitim ve araştırma hastanesine şiddetli omuz ağrısı ile başvurmuştum. Doktorumun fizik tedaviye yönlendirmesi ile Aykut Bey tedavimi yapmıştır. Gece uykudan uyandıracak kadar şiddetli olan omuz ağrımın temel sebebini bularak myofasial gevşetme, manual terapi, bantlama ve bazı yöntemlerle tedavi etmiştir. Ayrıca günlük hayatta neler yapmam gerektiği ile ilgili beni yeterince aydınlatmıştır. Daha önce gitmiş Olduğum kurumda bu şekilde intizamlı bir çalışma bulamamıştım. Aykut Bey'in titiz ve kaliteli çalışması sayesinde ağrılarımdan kurtulmuş hayat kalitem artmıştır. Donanımlı, bilgili, tecrübeli ve güleryüzlü olan Aykut Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.
     89 Beğeni    
Melisa Uzun
4.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81151
Fzt. Aykut beyle ayni hastanede staj yapma firsatim oldu. Ve izlenimlerim boyunca kendisi hastalara klinik bilgisiyle manipulasyon teknikleriyle daha bir cok yontem ve bilgisiyle yardimci oldu hastalarin hepsi buyuk bir memnuniyet ve gulumsemeyle ayrildi. Fizyoterapi ve rehabilitasyon hizmeti herkesten dogru bir sekilde alinamaz aykut bey isini gercekten hakkettigi gibi yerine getiriyor. Hastanin istegini her zaman goz onunde bulunduruyor. Ve hastanin sosyal hayatinda kendi kendine yetebilme kendi ihtiyaclarini karsilama konusunda hastaya bilgiler veriyor tedavisini buna gore planliyor.Kendisine mesleki hayatinda basarilar dilerim azmiyle daha bircok hastanin duasini alicaktir.
     86 Beğeni    
Çağla Hacıömeroğlu
24.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80888
2015, 3.sinif yaz stajimi yaptigim GATA askeri hastanesinde Aykut beyin ogrencisi olarak bulundum. Aykut bey oncelikle pediatrik, ortopedik ve norolojik rehabilitasyon alanlarinda ve ayrica kinezyoterapi ve manipulasyon tekniklerini uygulamada teorik bilgileri ile klinik tecrubelerini sentezleyebilen ve bilgisine guvendigim bir fizyoterapisttir. Ayrica hastalari ile kurmus oldugu samimi ve guler yuzlu iletisim ve karsiya gecirebildigi guven duygusu bir fizyoterapisin sahip olmasi gereken en onemli ozelliklerdendir. Stajim boyunca engin tecrubelerini benimle paylastigi icin kendimi cok sansli hisseder ve tesekkurlerimi kendisine bir borc bilirim. Mesleki yolu acik olsun...
     87 Beğeni    
Sinem
28.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80380
Merhabalar ben 3. Sınıf fizyoterapist adayıyım. Aykut beyle staj yaptığım GATA Eğitim hastanesinde tanıştım. Kendisi cok iyi pratik ve teorik bilgileri olan bir fizyoterapisttir. Başta pediatri olmak üzere tüm alanlarda engin bilgilere sahiptir. Hastalarıyla gerçekten çok ilgilidir. Ayrıca çok güleryüzlü, yardımsever ve sevecendir. Staj dönemim boyunça birçok konuda kendisinden yardım aldım bana çok şey öğretti kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım meslek hayatı boyunca çok başarılı olur.
     94 Beğeni    
Vedat Okur
2.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79897
Ben Gata Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma hastanesinde staj yapmış olan ve mesleğine atılmasına az kalmış olan bir fizyoterapist adayıyım.Saygıdeğer abim değerli Fizyoterapist Aykut bey fizyoterapi ve rehabilitasyon alanına hakim birisidir.Aykut bey ile gata hastanesinde staj yaparken tanışma fırsatım oldu.Özellikle manuel terapi,pediatrik rehabilitasyon,nörolojik rehabilitasyon,kinezyolojik bantlama ve nöromobilizasyon alanlarında kendisine koşulsuz şartsız güvenebileceğiniz bir fizyoterapisttir.Fizyoterapi ve Rehabilitasyon da Aykut bey bu işi hakkıyla yapan ender kişilerdendir.Bu alanında bana fazlasıyla katkısı olmuştur,kendisine tekrar buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
     99 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi
Körfez,orduevi Sk. Merkez/İzmit
Kocaeli
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 710 43 89 - 89
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1989
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Malazgirt
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Fzt.Aykut ÖZYALÇIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aykut ÖZYALÇIN Mesleki Videolar Videoları
-

18:32
Top