2007'den Bugüne 91,493 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Mine TOP
Fizyoterapist - Isparta

Mine TOP Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mine TOP Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mine TOP'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mine TOP'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Mine TOP'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Öncü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Modern Evler Mahallesi Şehit Ast. Yaşar Topçu Caddesi No:133 
Isparta
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1998 (25 yaşında)
Doğum Yeri : Isparta
Mezun Olduğu Üniversite
Celal Bayar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mine TOP Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Pediatrik Rehabilitasyon
Duyu Bütünleme
Nörolojik Rehabilitasyon

Mine TOP Özgeçmis CV Fzt.Mine TOP'un Özgeçmişi
Lisansımı 2017-2021 yılları arasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladım. Aynı yıl Ayvalık Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde meslek hayatıma başlayarak pediatrik, nörolojik rehabilitasyon alanında hastalarla çalıştım. Ağustos 2022 tarihi itibariyle Isparta’da Öncü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım. Yoğun olarak; Hacettepe Üniversitesinden aldığım Riskli Bebeklerde Nöromotor Değerlendirme ve Tedavi eğitimiyle gelişimsel geriliği olan bebek ve çocuklarla, Serebral Palsi, Down Sendromu gibi pediatrik gruplarla çalışmaktayım. Aynı zamanda 2022 Kasım ayında Duyu Bütünleme eğitimimi tamamlayarak Duyu Bütünleme Terapisti ünvanına sahibim.

Mine TOP Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kader
14.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126094
Hayatımın en önemli en kritik anında klinik boyunca yeni bilgilere aç olduğumuz bir dönemde Mine Hocamız ile tanışmak en büyük şansımdı. Çalışmış olduğu kurumda staj esnasında tanımış olup gerekli her türlü konuda bilgi ve tecrübelerinden yardım aldım.Pediatri alanında nasıl kendimizi geliştirebileceğimizi, özel çocuklarımıza nasıl yaklaşabileceğimizi, Çocukların nasıl bir tedaviye ihtiyacı olduğunu, tedavide fonksiyonelliğin önemini ve çocukların ihtiyacı olanı fonksiyonelleştirerek tedavide yer etmesi ile tam olarak örnek alınması gereken bir terapisttir.Tedavide sadece egzersiz değil aynı zamanda tedaviyi oyunlaştırarak çocukların dikkatini çekmek ve katılımını arttırarak kendisine ayrılan süreyi dolu dolu geçirmektedir.Kısacası gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebileceğimiz donanımlı bir fizyoterapist, eğitmen ve en güzeli yüreği güzel bir insandır.Aynı zamanda başarısı,bilgisi ve tecrübesi sadece bu alanda olmayıp nöroloji,ortopedi gibi alanlarda da yeterli bilgi ve donanıma sahiptir.Güler yüzlülüğü , çocuklara yaklaşımı ve bilgisi ile parmakla gösterilebilecek bir fizyoterapisttir.
     1 Beğeni    
Özge
4.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125717
Fizik tedavi ve rehabilitasyon son sınıf öğrencisiyim. Klinik uygulama dersi kapsamında dördüncü sınıf ikinci rotasyon stajında Mine hocamızla birlikteydik. Pediatrik hastalarla çalışma konusunda ön yargılı olarak geldiğimiz bu özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde tanıştığı tüm öğrencilere özel eğitimi sevdiren ve ön yargıları yıktıran bir hocamız. Özel gereksinimli çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiğini, nasıl fonksiyonel çalışılabileceğini, her çocuğa özel rehabilitasyonun nasıl sağlanabileceğini gerek kendi uygulamaları ile gerekse bize bir egitimci gibi konu anlatması ile kendisinden ögrenmiş olduk. Zaten kendisi de pediatri alanında birçok yeniliği takip eden ve özel olarak da eğitimlerini alarak tüm çocuklarında (öğrencileri değil bence çocukları, çünkü bir anne ancak bu kadar şefkatli yaklaşabilir) gerekli çalışmaları uygulamakta. Tüm öğrencilerine asla ayrım yapmaksızın güzel şevkat dolu yaklaşımı, çocuklardan ve ailelerinden alınan olumlu geri dönütleri ve memnuniyetlerini gördüğümde stajeri olduğum için çok şanslı olduğumuzu anladım. MİNE TOP hocamızı herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Emekleri için de çok teşekkür ediyorum. Umarım sizi daha iyi yerlerde görürüz hocam🙏🏻
     2 Beğeni    
Ramazan Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125091
Sayın Mine Top ile bir aile dostumuz sayesinde tanıştım. Kendisine geçirdiğim bisiklet kazası sebebiyle kolumda oluşan kas yırtılması sonucu çalıştık. Tedavi sürecimin ilk başından sonuna kadar gösterdiği ilgi oldukça samimiydi. Sahip olduğu teknik ve teorik bilgilerle problemimin ve çözümünün ne olduğunu kolay bir şekilde anlayıp etkin bir şekilde tedaviye başladı. Tedavi süresi boyunca ilgisini hiçbir zaman esirgemeyip her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Fizyoterapiste ihtiyacınız var ise sayın Mine Top'u şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Yasin Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125090
Kızımın rahatsızlığı sebebiyle mine hanımdan fizik tedavi aldık. sonuçları gerçekten memnuniyet verici. çok profesyonel ve ilgili, her seans sonunda kızımın rahatladığını görüyoruz. Kızımın iyileşmesi için her şeyin yapıldığına inanıyorum ve tavsiye ederim tedaviyle hareket kabiliyetinin arttığını gözlemledik. kızımın durumunu sürekli izliyor ve tedavi programını buna göre ayarlıyor. Bu sayede kızımın iyileşme süreci hızlandı. Kurduğu iletişim ve dille tedavi esnasında ikna kabiliyeti yüksek ve motive edici. Teşekkürlerimizle
     2 Beğeni    
Ö.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125087
Mine Hanımı arkadaşlarımızın tavsiyesiyle tanıdık ve tanışmamız bizim için büyük bir şans. İşini özenle ve dikkatle yapıyor. Bunların yanı sıra güler yüzüyle pozitif enerjisiyle neşe saçıyor. Çocuklar onu çok seviyor sevgisi ve şevkatiyle çocuklar için fizyoterapistten öte bir abla hatta bir oyun arkadaşı. Sadece çocuklarla değil aileyle kurduğu iletişimle de hem gerekli bilgiyi veriyor hem de destek oluyor. Hocamızın bilgisi ve ilgisinden çok memnun kaldık ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Öncü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Modern Evler Mahallesi Şehit Ast. Yaşar Topçu Caddesi No:133 
Isparta
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 682 98 27  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1998
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Isparta
Mezun Olduğu Üniversite
Celal Bayar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü
Mezuniyet Yılı
2021
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Mine TOP Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Mine TOP Mesleki Videolar Videoları
-

18:57
Top