2007'den Bugüne 87,094 Tavsiye, 27,005 Uzman ve 19,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,005

Uzman Makaleleri:

19,261

Yayınlanan Tavsiye :

87,094


Kayıtlı Diğer : 158
Diğer Tavsiyeleri : 337

Şu anda sitemizi 1153 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,261)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5137)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (468)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Öz Şevkat Nedir Ne Değildir?
[Psk.Tolga Nasuh ARAN]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Çocuklarda Saldırganlık
[Psk.Dilara ZEYBEK]
Pozitif Psikoloji Nedir? Genel Bir Bakış
[Psk.Dnş.Kübra DÖRTYOL]
Yaşamsal Netlik
[Psk.Namık ACAR]
Pandemi ve Ekran: Şeytani İkili
[Psk.Tuğçe ŞAHİN]
Bağımlı Kişilik Sendromu
[Psk.Namık ACAR]
Anksiyete ile Baş Etme(Yaygın Anksiyete Bozuklukları)
[Psk.Dnş.Nurullah SARI]
Çocuklar Anne Babadan Ne İster?
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Boşanma
[Psk.Dnş.Enis TUŞTAŞ]
Ergenlik Döneminde Stres ve Etkileri
[Psk.Dnş.Büşra EMÜL]
“felaket Öngörülerinden Kronik Kaygılara Ne Fazla Ne Eksik?”...... (Yaygın Anksiyete Bozukluğu)
[Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN]
Sistemik Cinsel Terapi Süreci ve Danışma Oturumları İçeriği
[Psk.Aydın Deniz YÜCE]
Toplumsal Cinsiyet Rolleri
[Psk.Aydın Deniz YÜCE]
Depresyon Nedir
[Psk.Ömer ÖZSELÇUK]
Wisc-4 Zeka Testi (Wisc Son Sürümü)
[Psk.Aysu AVCI]
Sınav Kaygısı Nedir?
[Psk.Furkan YAVUZ]
Kadına Yönelik Şiddet Nedir?
[Psk.Furkan YAVUZ]
Koronavirüs (Covid-19) Sürecinde Doğru Okul Seçimi Rehberi
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Günah, Utanç ve Suçluluk: İşe Yaramayan Döngüden Çıkmak
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Sirkadiyen Ritim ve Beslenme
[Dyt.Funda ÜNAL]
En İyisini Bekleyin: Beklentinin Gücü
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Agorafobi
[Psk.Burcu BÜGE]
Değersizlik Duygusu
[Psk.Mehmet GÖRÜROĞLU]
Veteriner Dermatoloji - Veteriner Deri Hastalıkları
[Vet.Hek.Doç.Dr.Ali AYYILDIZ]
Hayır De!
[Psk.Dnş.Ümran ÖRKÜN]
İmplant Tedavisi Hakkında Merak Edilenler
[Dr.Dt. Canan ÇOLAK]
Psikoterapi Beyni Değiştirir
[Psk.Gülcem YILDIRIM]
Sınav Stresi Nasıl Yenilir? Sınav Kaygısı Tedavisi, İşinize Yarayacak Öneriler
[Psk.Feyyaz ENGİN]
Aile Bağımlılığının Evliliklere Yansımaları
[Psk.Namık ACAR]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Emine BULUT, Trabzon, Diğer
Ayhan ADMIŞ, Çorum, Diğer
Merve GÜZEL, Tekirdağ, Diğer
Samet NERGİZ, Kahramanmaraş, Diğer
İsmail DOĞAN, İzmir, Diğer
Çağla ÇETİN, İzmir, Diğer
Sıla Cansu ÇALIŞKAN, İçel (Mersin), Diğer
Kamile ÇETİN, İstanbul, Diğer
Sena KURTULMUŞ, İstanbul, Diğer
Özde ARAS, Antalya, Diğer
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi53 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : T. TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 07-05-2021 15:54
Meme sonlandırma süreci, emzirmeye başlamak kadar önemli fakat maalesef ki toplumumuzda acı sürme gibi yöntemlerle bebeğin ilk ayrılık süreci olumsuz bir deneyimle sonlanıyor. Oğluma böyle bir deneyim yaşatmak istemiyor ama ne yapacağımı da bilemiyordum bu yüzden eşimle bir danışman arayışına girdik ve eşim Güliz hanım’ı internet aracılığıyla buldu. İyiki kendisiyle yollarımız kesişti. Hikayemiz; 2,5 yaşında oğlumu; gündüz, gece kısacası canı ne zaman istese emziren biri olarak nasıl ayrılacağı konusunda kaygılı ve kararsızdım. Üstelik çevremden 2,5 yaşında artık hala emiyor mu gibi söylemler duyduğum için Güliz Hanım’ı ararken bile çekindim. Fakat tam olması gereken zamanda bırakıyorsunuz diyerek aldığım eleştiriler için de beni rahatlattı. Sonuçta her annenin dinamiği farklı; bu yüzden çok anlayışlı birisi... Ve sonra yöntemlerini sıraladı. Gerçekten de asla bırakamayız gibi düşüncem sürece başlamamızla son buldu. Ne zaman arasam da kendisine ulaştım. Bu da çok büyük bir ayrıcalıktı. Pozitif enerjisi de cabası. 2 seansta bitecek olan süreç 1 seansta bitti. Kendisini tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi53 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : P.B.T , 26-04-2021 23:05
Her anne gibi doğum öncesinde de, sonrasında da kafamdaki sorulara cevap ararken Güliz Hanım’ın yazılarına denk geliyordum. Memeden Aşkla Ayırma hakkında yazısını okuduğumda kendisine danışmaya karar vermiştim. Aslında doğum öncesinde hayatımda çok değişiklik yapmayı düşünmezken kızım doğduktan sonra bir tek onu düşünür olarak buldum kendimi. Emzirme sürecini de tabii ki planladığım gibi yönetemedim çünkü bu kadar güzel ve büyük bir bağ olduğunu tahmin edememiştim. Doğum öncesinde 6 ay bilemedin 1 yıl emziririm derken bir baktım 18 ay olmuş. 2 yaş dönemi öncesinde Güliz Hanım’la iletişime geçmenin doğru olacağına karar verdim. Ama son dakikada kızımın belki de kendi kendine emmeyi bırakmak için 2 yaşını beklediğini düşünerek biraz daha emzirmeye devam ettim. 2 oldu 2 buçuk, 2 buçuk neredeyse oldu 3.. Biraz daha bu süreci duygusal olarak devam ettirirsem bunun böyle devam edeceğini tahmin ederek sonunda Güliz Hanım’dan gerçekten destek almam gerektiğinin bir kez daha farkına vardım. Bir yandan bu zamana kadar ağlatmaya kıyamadığım kızım yerine karar almam, bir yandan ondan kopacakmışım gibi hissetmem, diğer yandan fiziksel olarak kendimi rahatsız hissetmem, diğer yandan kızımın gelişimi derken psikolojik olarak çok karışık bir durumdaydım. Kendimi suçlu hissetmeden (tek taraflı bir karar olduğunu düşünerek ve kızımla bağımıza zarar verme korkusuyla) kızımın da artık büyüdüğünü kendisine ispatlamasını istiyordum. Güliz Hanım’ın sakin ve rahatlatıcı yaklaşımıyla ke... [Devamı..]
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi53 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Seda mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 21-04-2021 11:41
Guliz hanimla daha onceden egitimlerine katildigim ve bunyesinde yer aldigim Doum studyosu sayesinde tanistim. Hocalarimdan birinin tavsiyesi ve kendi arastirmalarim sonucunda meme teddi yasadigim 4 aylik oglumla ilgili gorusmek icin kendisinden online danismanlik aldim.En bastan beri olumlu tabri, rahatlatan yumusatan, akisa guvenmemi saglayan karakteri ile oncelikle sorun cozulemese bile kendisiyle denemis olmanin rahatligini bana hissettirdi. Bunun yaninda diger meslektaslarini, doktorlari kotuleme, hepsinden iyi biliyorum tavrinda olmamasi ve nezaketi ile beni daha da cok etkiledi. Daha onceden bildigim bircok emzirme danismaninda hep anneleri o ana kafar yaptiklarindan dolayi suclu hissettiren, hatalari/ yanlislari / eksiklikleri yuzune vuran ve burdan neden kendilerine ihtiyaclari oldugunu anlatmaya calisan bir grupun tam zitti bir danismanla karsilasmak oncelikle anne olarak ruhuma cok iyi geldi..Sonrasinda bebegimle sessizce anlasmislar gibi once silikon uc sonra normal tenle emme derken, uyku oncesi/sonrasi emen bebekten normal zamanda emen bebege dogru evrilen muhtesem bir surec yasadik.. Aldigimiz mamayi azaltma noktasina dogru geldik.. Bundan sonrasinda da mamayi azalta azalta devam edecegimizi biliyorum.. Guliz hanimin dedigi gibi askla besledikce, sarildikca, beraber dans edip uyudukca; meme ve bebegim tekrar baglandi.. biz tekrar baglandik.. tesekkurler hocam, iyi ki geldiniz<3
     Beğenin    

Özde ARAS Fotoğraf
Uzm.Özde ARAS
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Ebru Yıldırım , 18-03-2021 17:21
Hayatım boyunca bir çok eğitmen ile sohbetim arkadaşlığım oldu ama özde ARAS kadar işini aşkla yapan özenle anlatan daha nazik daha kibar daha mütevazi bir eğitmen tanımadım gerek samimiyeti gerekse mesleğindeki başarıyı gerçekten içten lik ie söylüyorum tanımadım kendisi gibi birini mesleği dışında tiyatro sahnesindeki başarısı, da göz ardı edilemez o mükkemel bir müzik eğitmeni mükemmel bir anne mükemmel bir dost kendisini daha güzel yerlerde görmeyi temenni ediyorum saygılarımla. ❤️😇
     2 Beğeni    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nesli , 13-02-2021 22:07
Didem hemşire ile Ataşehir Memorial hastanesinde tanıştık. Kendisini daha önceden de sosyal medyadan takip ediyordum. Doğum yaptığım andan itibaren emzirme ve süt sağma konusunda çok destek oldu.sezaryen sonrası sütüm hemen gelmişti fakat azdı Didem hemşire sayesinde sütüm çoğaldı ve hatta stok bile yapabildim.Eve dondurucu bile almak zorunda kaldık😂 Kendisinin en sevdiğim özelliği ise Güleryüzlü samimi içten ve çok yardımsever olması🤗Bunun yanı sıra da işini severek ve en güzel şekilde yapan bir hemşire. Didem hemşireye takıldığım her konuda soru sorabiliyorum ve mesajlarıma anında cevap veriyor. Kendisinden çok şey öğrendiğim doğrudur 🥰 Sizi çok seviyoruz Didem hemşire😍
     Beğenin    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sevil , 12-02-2021 02:56
Merhaba, Didem Hanımla 29 ekim 2020 de memorial ataşehir hastanesinde sabah doğuma gittiğimde tanıştım 🙏 doğuma girmeden beni hazırlayan bana verdiği moral motivasyon olsun eşimi sakinleştirmesi gerçekten çok samimiydi ve doğumdan sonra her zaman destekçimiz oldu. Oğlumun ilk banyosunu yaptıran kişiydi🥰 bize ne yapmamız konusunda hep eğitimler verdi. Yatış sürem boyunca sürekli eli üzerimdeydi sağolsun kendimi hep güvende hissettirdi sonuçta ilk doğumum oldukça tecrübesiz ve covidden dolayı annemlerde yanımda yok sadece eşim olabildiğince destekliydi ama bilen bir kişinin bu kadar yardımcı olması gerçekten çok güvende hissettirmişti çok teşekkür ederim. Hastaneden çıkacağımız gün bize evde yapmamız ve yapmamız gerekenlerle ilgili bi eğitim verdi tam gaz eve gittik ama benim emzirmeyle ilgili sorunum başladı tek göğsüm tıkandı yaralar vs. Canım inanılmaz yanıyor ve bebeğimi emziremiyorum sonra yine hastaneye gittik didem hemşire nasıl emzirmem gerektiğini anlattı tıkalı göğsümü sağdı ağlata ağlata ama bunu yapmamız gerekiyor dayan bebeğin için dedi ve öylede oldu sağolsun bebeğim öyle emmeyi seven bir bebek ki şuan kendi ayında olan bebeklerden önde gidiyor kilosu tam bir tosuncuk sağlıklı üstelik sarılık geçirdi 2 ay sürdü (uzayan sarılık)tek çarem emzirmem gerektiğini söylemişti doktorumuz didem hanımın ciddi yardımlarıyla atlattım iyi ki yolumuz kesişmiş herşey için en özel ve zor günlerimde beni hafiflettiğin ve yanımda olduğun için çok teşekkür ederim dide... [Devamı..]
     1 Beğeni    

Çağdaş KARSAN Fotoğraf
Çağdaş KARSAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : E.Ö. , 09-02-2021 20:29
Bundan yaklaşık 5 ay önce çağdaş beyin kapısını çalmıştık iyi ki yolumuz düşmüş kızımın 3.5 yaşında kekemeliği başladı 6 ay sürdü ve düzeldi bu düzelmede bir 6 ay sürdü tam pandemi başladı kızımda daha ağır seyreden bir kekemelik başladı tamam dedim artık yapacak bişey yok terapi almamız gerekiyor araştırmalarım sonucu çağdaş bey bizim için uygun bir terapisti. Çok güler yüzlü net bir insan 5 ay zarfında aile gibi olduk sabrına hayran kaldım çok şükür artık kızım daha rahat ve akıcı konuşabiliyor kızımın oyun arkadaşı çağdaş abisi iyi ki varsınız kızımın yanı sıra konuşmalarınızla beni bile duyarsızlaştırdınız çok ama çok teşekkür ederiz herşey için iyi ki varsınız
     1 Beğeni    

Sena KURTULMUŞ Fotoğraf
Sena KURTULMUŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sena Şimşek , 08-02-2021 21:02
Dil ve Konuşma Terapisti Sena Kurtulmuş ile Biruni Üniversitesi hazırlık sınıfından tanışıyoruz. Eğitim süremiz boyunca, Sena Hanım’ın pek çok akademik çalışmada gözlem yaptığını ve çeşitli staj imkanlarını değerlendirdiğine şahit oldum. Aynı zamanda, Lisans eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Yabancı dil konusunda İngilizceye oldukça hakimdir, bu sebeple ingilizce dil ve konuşma terapisi yapabilmektedir. Buna ek olarak, Fransızca ve Arapça da bilmektedir. Şu an İstanbul’da kendi danışmanlık merkezinde her yaştan danışanla çeşitli dil ve konuşma bozukluklarına yönelik terapi yapmaktadır. Terapilerinde çok iyi sonuçlar elde ettiğine şahit olmaktayım.
     4 Beğeni    

Yeliz YEKDAR Fotoğraf
Yeliz YEKDAR
Uşak
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Emine Ç. , 26-01-2021 15:54
Yeliz hoca ile Serter Akbuz özel egitim ve rehabilitasyon merkezinde tanıştım. Yaklaşık 5 ay önce terapilere başladık. Hala devam ediyoruz. Terapiler çok verimli ve eğlenceli geçiyor. Ayrıca bu kısa sürede çok iyi ilerlemeler kaydettik. Kendisi çok ilgili, pozitif ve güler yüzlü bir terapist. Aynı zamanda profesyonel yaklaşımı gerçekten güven verici. İşini bilerek ve severek yapıyor. İyi ki tanışmışız diyorum. İhtiyacı olan herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Özde ARAS Fotoğraf
Uzm.Özde ARAS
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Dilek , 22-01-2021 11:55
Kendisiyle çok eğlenceli ve çok Güler yüzlü Keman eğitimi aldım saatlerim uymadığı için bıraktım kendisi çok kibar ve çok destekleyici bir öğretmendir özgüvenin yerine gelmesini sağlayan bir hocadır gerçekten daha uzun süre gitmiş olsaydım kendisiyle çok güzel yerlere gelebilirdik bana çok faydalı olacağını düşünüyordum sattleri ayarlayamadığım için devam edemedim kendisi aynı zamanda yaklaşımı çok kibar çok anlayışlı Buda derslere gitmek için özde hanımı seçmek için gerekli bir sebep. :))
     7 Beğeni    

Özde ARAS Fotoğraf
Uzm.Özde ARAS
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Brfn12 , 19-01-2021 09:12
Özde hocayla yarım dönem piyano dersi yaptık ve bu süreç benim için çok öğreticiydi. Ayrıca İstanbul gibi bir büyük şehirde evine rahatlıkla gidebildiğimiz hocamız bizlere aile sıcaklığı sağladı. Keman ve piyano alanında sayısız öğrenciler yetiştirmiş birisi. İşini seven fazlasıyla öğrencileri ciddiye alan ve disiplini olan bir hoca. Diğer hocalardan farklı olarak çok sıcakkanlı derse başladığınız gün bile bir samimiyetiniz oluyor sadece öğretmen ve öğrenci ilişkisinden ibaret değil kendisine teşekkür ederim
     8 Beğeni    

Murat GENÇOĞULLARI Fotoğraf
Murat GENÇOĞULLARI
Hatay
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Çetin CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-11-2020 22:37
Bir süredir hem çift hem de bireysel olarak terapilerimize devam etmekteyiz. Murat beyin seans sürelerinde göstermiş olduğu hassasiyeti ve zaman kısıtlamasının olmayışı, sorunların çözülmesine yönelik vermiş olduğu örneklemeleri ve özellikle ilk seanslarda paylaştığımız en ince detayları bile hatırlaması bizi son derece memnun ediyor. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi adına yapmış olduğu yorumları ve samimi yaklaşımı memnuniyetimizin daha da artmasına neden oluyor. Bu süreçlerin zorlu ve uzun olduğunun bilincinde bireyler olarak, Murat Hocamızla yol almaktan son derece mutluyuz.
     Beğenin    

Emine BULUT, Trabzon, Diğer
Ayhan ADMIŞ, Çorum, Diğer
Merve GÜZEL, Tekirdağ, Diğer
Samet NERGİZ, Kahramanmaraş, Diğer
İsmail DOĞAN, İzmir, Diğer
Çağla ÇETİN, İzmir, Diğer
Sıla Cansu ÇALIŞKAN, İçel (Mersin), Diğer
Kamile ÇETİN, İstanbul, Diğer
Sena KURTULMUŞ, İstanbul, Diğer
Özde ARAS, Antalya, Diğer
Rumeysa AKIN, Antalya, Diğer
Eda GÜRSOY, İstanbul, Diğer
Dilara KAYA, Van, Diğer
Muharrem GÖZÜGÖK, Ankara, Diğer
Fatma YÜCE, Ankara, Diğer
Merve KABOĞLU, Rize, Diğer
Emre SAVAŞ, İstanbul, Diğer
Nalan ÜNSAL, İstanbul, Diğer
Nagihan YALIM, Denizli, Diğer
Büşra ÖZKAN, İstanbul, Diğer
Aslı KAYA, İstanbul, Diğer
Sümeyye BİLGİ, Ankara, Diğer
Demet DİŞ, Isparta, Diğer
Özlem TALAY, İstanbul, Diğer
Tansu GÜNGÖR ÇALIŞ, İstanbul, Diğer
Güzin YALDIZ, İzmir, Diğer
Satı AYDOĞMUŞ, Ankara, Diğer
Muhammet MUTLU, İstanbul, Diğer
Berat ACIELMA, Ankara, Diğer
Bilge KARAYILAN, İstanbul, Diğer
Zehra GÖKDUMAN, Uşak, Diğer
Beray DİLMEN, İstanbul, Diğer
Erhan CENGİZ, İstanbul, Diğer
Didem AŞAN, İstanbul, Diğer
Rahime KISA, Ankara, Diğer
Prof.Dr.Sabri EYİGÜN, İstanbul, Diğer
Emirhan KARAKUŞ, Edirne, Diğer
Sefa TURAN, İstanbul, Diğer
Anıl AKKAYA, İstanbul, Diğer
Muhammed Selman BABAR, İstanbul, Diğer
Mehmet Okan ACAR, Denizli, Diğer
Gizem ŞEKER, Tekirdağ, Diğer
Betül YILDIRIM, İstanbul, Diğer
Duygu ÇİLİNGİR, İstanbul, Diğer
Başar AKÇAGÖZ, İstanbul, Diğer
Murat GENÇOĞULLARI, Hatay, Diğer
Yeliz YEKDAR, Uşak, Diğer
Yakup GÜLÜŞÜR, Tekirdağ, Diğer
Yalçın ALGAN, Ankara, Diğer
Gorkem YAMAN, İzmir, Diğer
Kezban ESER, İstanbul, Diğer
Hüseyin ÖZDEMİR, Zonguldak, Diğer
Nurdan YOLDAŞ, İzmir, Diğer
Güldehan AYDIN, İzmir, Diğer
Cidde SELÇUK, Antalya, Diğer
Didem DOĞAN, İzmir, Diğer
Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN, İstanbul, Diğer
Yücel KARADENİZ, İstanbul, Diğer
Tuğba ERİŞ, İstanbul, Diğer
Hürrem KARAOĞLU, İzmir, Diğer
Tuba KAYA, Malatya, Diğer
Fatma SELVİTOPU, İstanbul, Diğer
Zeynep ÖRER, Aydın, Diğer
Nurten TİRYAKİ, Sakarya, Diğer
Merve DEMİR, Konya, Diğer
Emrah Adil Can GÜNDOĞDU, İzmir, Diğer
İnci KAYA, Ankara, Diğer
Muammer AYDOĞDU, İstanbul, Diğer
Canan KARA, Bursa, Diğer
Serap SEZER, Ankara, Diğer
Meryem GÖK, Kayseri, Diğer
İmer ÇARBOĞA, İzmir, Diğer
Ayberk AYGÜN, Zonguldak, Diğer
Enes TUĞRUL, Antalya, Diğer
Ahmet GÜMÜŞ, İstanbul, Diğer
Simge BAYOĞLU, İstanbul, Diğer
Hasan BOZKURT, İstanbul, Diğer
Yahya Can DEDE, Bursa, Diğer
Cemile AKTAN, İzmir, Diğer
Burcu KOPAR, İstanbul, Diğer
Gökçen ÇINAR, İstanbul, Diğer
Hilal BUĞAN, Ankara, Diğer
Utku AKDEMİR, İstanbul, Diğer
Çağrı TAŞDEMİR, İstanbul, Diğer
Samet AYLUÇ, İstanbul, Diğer
Bekir AŞIK, Ankara, Diğer
Doç.Dr.Güliz ONAT, İstanbul, Diğer
Büşra ASLAN, Ankara, Diğer
Nazceylan AYTI, Kocaeli, Diğer
Cahide HASÇUHADAR, Ankara, Diğer
Sevde ŞİŞMAN, Konya, Diğer
Mükerrem Cahide SARAOĞLU, Kütahya, Diğer
Hale HANÇER, Ankara, Diğer
Buse KUZU, İzmir, Diğer
Sezen ÖZKAYA, İstanbul, Diğer
Dilek YILDIRIM, Çankırı, Diğer
Merve KOŞTU, Kocaeli, Diğer
Dr.Arzu ÇALIŞGAN, İstanbul, Diğer
Yasin ÖZ, Antalya, Diğer
Ömer FİDAN, İstanbul, Diğer

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 76 Üyemiz : Uzm.Psk.Dicle CAYMAN (Klinik Psikolog), Psk.Fatih AKALIN (Psikolog), Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK (Klinik Psikolog), Ahmet KARACA (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Dilara ZEYBEK (Psikolog), Uzm.Psk.Burcu BÜGE (Klinik Psikolog), Psk.Pınar KIRDAR (Psikolog), Uzm.Psk.Şeyma AĞAR PEHLİVAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Mehmet GÖRÜROĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Çağla Ebru AY GÜNEYSU (Psikolog), Uzm.Psk.Gaye KAĞAN (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Cansu Ecem KESGİN (Psikolog), Dyt.Büşra YURT (Diyetisyen), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Uzm.Psk.Pınar AYDIN (Psikolog), Psk.Dnş.Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Büşra Nur YORULMAZ (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Kübra USTA (Psikolojik Danışman), Psk.Mustafa GÖDEŞ (Klinik Psikolog), Fzt.Kamil YILMAZ (Fizyoterapist), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Özge Irmak ÇANACIK (Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR (Klinik Psikolog), Uzm.İnci KAYA (Aile Danışmanı), Dyt.Meliha BIYIKLI (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dnş.Sefa KAYA (Psikolojik Danışman), Psk.Aydın Deniz YÜCE (Psikolog - Psikolojik Danışman), Dr.Feridun GÜRLEK (İmmunoloji (Alerji) Uzmanı), Psk.Sabri SALUR (Klinik Psikolog), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi), Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA (Klinik Psikolog), Op.Dr.Mehmet ÇİFÇİ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Uzm.Fzt.Mustafa YALÇIN (Fizyoterapist), Prof.Dr.M. Volkan AYDIN (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Ceren TATAR (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Ebru KARABULUT (Psikolojik Danışman), Dyt.Batuhan ÇİTEMEL (Diyetisyen), Uzm.Abdulkadir ÖZBEK (Aile Danışmanı - Sosyal Hizmet Uzmanı), Uzm.Psk.Nuray ŞAHİN (Psikolog), Psk.Serhat ÖNCÜLER (Psikolog), Psk.İbrahim Halil BARKIN (Psikolog), Uzm.Psk.Cansu İVECEN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Gülay ARSLAN (Psikolog), Psk.Zeynep BALKIZ (Psikolog), Dt.Ömer KAZANCİ (Diş Hekimi), Güldane KAVGACI (Psikoloji Uzmanı), Uzm.Psk.Uğur ŞENOL (Psikolog), Psk.Elif COR (Psikolog), Koray AYDIN (Pedagog), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Prof.Dr.Gökşin ŞENGÜL (Nöroşirurji Uzmanı), Uzm.Psk.Barış YILMAZ (Klinik Psikolog), Psk.Süheyla ŞAHİN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi TANIL (Psikolog), Uzm.Psk.İrem BRAY (Psikolog), Uzm.Burcu KARAKAŞ (Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi), Psk.Dnş.Ahmet Vezir TAYLAN (Psikolojik Danışman), Psk.Ebru Ceylan TEZER (Psikolog), Psk.Ilgın ÖZANT (Klinik Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Ela URAL (Klinik Psikolog), Dyt.Beste PULAT (Diyetisyen), Psk.Dilara Gizem KÖMÜRCÜOĞLU (Psikolog), Psk.Tolga Nasuh ARAN (Psikolog), Prof.Dr.Aytül GÜRSU HARİRİ (Psikiyatrist), Psk.Tuğçe ŞAHİN (Psikolog), Uzm.Psk.Gönül ERSOY SALCIOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Sertaç ÇETİNKAYA (Psikolog - Psikolojik Danışman), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Nezaket NİZAM (Psikolog), Psk.Nazlı BALKANLI (Psikolog), Doç.Dr.Mustafa Hakan KAYALI (Nöroşirurji Uzmanı)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

04:09
Top