2007'den Bugüne 90,329 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,802

Uzman Makaleleri:

19,735

Yayınlanan Tavsiye :

90,329


Kayıtlı Pedagog : 172
Pedagog Tavsiyeleri : 2,070

Şu anda sitemizi 436 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,735)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5437)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (485)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Alkol Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Bakım Verenin Bakımı: Uzun Süreli Bakım Gerektiren Yakınlarına Bakanların Kendilerine Bakım Vermeleri İçin Bazı Öneriler
[Psk.Meltem ŞAHİNER]
Çocuklar ile Etkili İletişim
[Psk.Damla KANKAYA]
İnsan ve İletişim
[Psk.Dnş.Muhittin DAR]
Unutkanlıklar ve Duygu Değişimlerinin Nedenleri
[Psk.Gonca BİLGİÇ]
Terapi İlişkisinde Mutluluk
[Psk.Funda DOĞAN]
Kumar Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Tartışma Pozitif Sonuçlar Getirir mi?
[Psk.Samet BADAL]
Sigara Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Yüksek Tansiyon Kalp Yetmezliği Sebebi
[Prof.Dr.İlke SİPAHİ]
Shadow Work: Aradığın Şeyi Gölgende Bulacaksın
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu: İnsani İlişkilere ve İş Hayatına Etkisi
[Psk.Ezgi YURDABAK]
Romatoid Artrit Tanısı Almış Hastalara Psikolojik Destek
[Psk.Atiye KAYTAZOĞLU]
İş Hayatında, Ailede, Sosyal İlişkilerde Olan Narsizm
[Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV]
Ebeveyn ve Çocuk İlişkisi
[Psk.Ecem DOĞANAY PIÇAK]
Aile Dizimi Hakkında En Çok Merak Edilenler
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Depresyon Nedir?
[Psk.Şahin VURAL]
İlişkide Yok Olmak: Bağımlı Kişilik
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Okb - Emdr Terapisi ile Çözümü
[Psk.Bayram ŞİMŞEK]
Panik Atak Nedir? İlaçsız Çözümü Var mı?
[Psk.Bayram ŞİMŞEK]
Migren ve Botulinum Toksini
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Egzersiz Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Stresle Baş Edebilme Becerisi Nasıl Kazanılır?
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Sakın Kanmayın, Sağlığınızdan Olmayın!
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Benlik Saygısı ve Gelişimine Etki Eden Faktörler
[Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN]
Çocuklarda Kaygı
[Psk.Mısra Nur NİŞANCI]
Çocukluk Çağı Travmalarının Erişkin Dönemdeki Yaşantıya Etkileri
[Psk.M. Emin BAYRAKTAR]
Gıda Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Kediniz Neden Su İçmiyor ve Günlük Tüketeceği Su Miktarı Nedir?
[Vet.Hek.Uveys Veysel BECERMAN]
Başarı İçin Öğrenci Koçluğu
[Zekeriya GUTER]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Büşra EKŞİOĞLU, İstanbul, Pedagog
Eda BATTAL, Kocaeli, Pedagog
Bahar ATVAR, Muğla, Pedagog
İrem AYSELİ, Kocaeli, Pedagog
Esra TEKE, Konya, Pedagog
Ali ÇETİN, Manisa, Pedagog
Ramazan ANLI, Yalova, Pedagog
Rabia SANCAR, Kocaeli, Pedagog
Nazlı KAŞAKCI, İstanbul, Pedagog
Meryem KALABEY, Kayseri, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi109 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : burak , 04-12-2022 15:52
Mehmet Aksüt hocayla tanışma geçmişim çok uzun sureye dayanmaktaydı. O zamanlar bir berber çırağıydım ve ilk ensesini alarak tanışmıştık :) Zaman su gibi akıyor ki aradan 7-8 yıl geçmiş . Çalışma hayatımızda olsun , ikili insan ilişkilerinde olsun şuan geldiğim pozisyonda kendisinin çok güzel dokunuşları oldu. Gerçekten doğruyu bulmamı, olaylara biraz daha empati yaparak bakmamı sağladı. Mehmet Aksüt Hoca sayesinde önüme çıkan ufak tefek sorunlara karşı susmayı değil de, konuşmayı ögrendim. Fark ettim ki dışa vuramadığımız duygu, duygu değilmiş :) Birgün beni çalışma yerine davet ettiğinde çok şaşırmıştım, ve sevinmiştim de. Çünkü o, yine yolunda gitmeyen birtakım şeyler görmüştü ve müdahale etmek istemişti .Bir isim vermek gerekirse eğer Mehmet Aksüt hoca benim için bakan gözdür. Hiç bir şeyden bahsetmeseniz de o, siz anlatmadan her şeyi görür :) Teşekkürler Hocam İYİ ki varsın ..
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi109 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : S. O. , 02-12-2022 10:38
Mehmet hocamla tanışıklığımız tavsiye üzerine oldu. Kendisi tam baba gibi baba tabiri için yaratılmış. O kadar sıcak o kadar samimi bir uzmanla karsılaştık ki kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Her zaman telefonun ucunda ne zaman zorda kalsak arayabileceğimiz biri. Seans ucretleri konusunda asla insanı zorda bırakmayan anlayışı için de kocaman sevgilerimizi gönderiyoruz. İşini para için değil insanlık için yapıyor öncelikle. Seanslara kızımız niye gittiğini bilmeyerek gitti şimdi arkadasına gidiyor gibi ne zaman gidiyoruz diye soruyor. İlerleme katettik. Tekrardan teşekkür ederim.
     Beğenin    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi113 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Hatice Ç. , 26-11-2022 22:36
Biz Dila Hanım ile internet aracılığı ile tanıştık. Kendisini ilk gördüğümüzde de nekadar gunler güzlü,sıcak ve samimi bir kişi oldugunu anlaşmıştık tanıdıkçada düşüncelerimizde ne kadar haklı oldugumuz anladık. Biz 13 yaşındaki kızımız için başvurduk ergenlikteki sıkıntılarımız ve sınav kaygılarımız için daha tanışalı cok olmamasına ramen kızımızdaki değişiklikler bizi mutlu etmeye yetti çünkü Dila Hanım kızımıza uzman hasta ilişkisinden çok iki arkadaş gibi davrandığı için kızımız Dila Hanımı cok sevdi ilkgün terettütlü bir şekilde isteksizce gelen kızımız şimdi iyiki Dila Hanımı tanımışım diyor Dila Hanım guler yüzlü. Konuşkan. Samimi biri. Biz henüz yolun başındayız şimdiden Dila Hanım ile cok yol kattettik ve dahada yolumuz var inanıyor ve güveniyoruz ki herşey çok daha güzel olacak iyiki sizi tanımışız. yanıda çalışan arkadaşlarada güler yüzlü davranışlarından tesekür ederız. çalıştığı yerde çok güzel denize karşı insana huzur veriyor. Dila Hanım size çok tesekür ederız. İyiki sizi tanımışız. Bu sayfayı okuyan arkadaşlara da gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.
     1 Beğeni    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi64 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 11 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cigdem A. , 16-11-2022 17:26
16 yaşında bir kızım var, kızımın çocukluk dönemine dayanan kaygıları vardı. Özellikle ergenlik dönemine girdikten sonra yaşadığımız problemler daha da artmaya başlamıştı. Artık kızımla konuşamaz haldeydik, sürekli tartışıyorduk. Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Elda hanımla yollarımız kesişti. Kendisi güler yüzlü, sevecen ve oldukça empati odaklı bir uzman. Kısa sürede kızımızla ilgili yaşadığımız sorunları aşmamız konusunda Elda hanım bize yol gösterdi . Ayrıca kızım da çok severek gidiyor, Elda Hanımın kızımla da çok iyi bir bağ kurduğunu düşünüyorum. Destek almak isteyen herkese Elda hanım’ı tavsiye ederim.
     Beğenin    

Afife SELVİTOPU Fotoğraf
Uzm.Pdg.Afife SELVİTOPU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi110 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : MAO , 29-10-2022 18:13
Harika bir danışman, kızım için başvurduk kendisine. Bazı sorunların başladığını anladım ve ters giden bişeyler gördüğüm için internetten araştırmaLarım sonucu ulaştım kendisine. Tüm ailemize kökten yardımcı oldu. Gereksiz yere seans uzatmadı, kısa kesip atmadı. Gerçekten tüm yaklaşımları kararındaydı. Taleplerimizin tamamını cevapladı. Bize doğru şekilde anne baba olmayı öğretti. Çevremdeki herkes kızımdaki değişimi gördü. Açıkça belirtebilirim ki olumsuz netice aldığına inanan kişiler verdiği tavsiyeleri layığıyla uygulayamamıştır. Tekrar teşekkür ediyoruz kendisine
     1 Beğeni    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi64 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 11 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : AYSEL ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 20-10-2022 17:50
Merhaba adım Aysel 5,5 yaşında bir kız çocuğum var. Kızımın ismi Derin doğduğundan itibaren saçını çekiyor, tırnaklarını yiyor, çok çabuk sinirlenip hırçınlaşıyor, herşeyin kendisinin olmasını istiyor, herhangi birşey paylaşmak istemiyor ve kıskançlığı biraz fazla. 1,5 yaşına geldiğinde Çapa çocuk psikiyatrisine götürdüm oradaki hocalarımız bir süre sonra buraya getirmemen gerektiğini söyledi. Bu güzel birşeydi çünkü kendisini ifade edebiliyor ve denileni anlayabiliyordu. Fakat sonrasını getiremedim pandemi girdi ve evde dört duvar arasında kilitli kaldı. Birgün iş arkadaşım ile konuşurken Elda hocamızı söyledi ve numarasını verdi. İlk önce eşim ve ben tanışmaya gittik. Görüşüp kızımda ve bizde olan özelliklerimizi elimizden geldiğince anlattık. Hocamız bu konu ile ilgili bizim anlayabileceğimiz şekilde açıklamalarda bulundu ve bizleri elinden geldiğince rahatlatmaya çalıştı. Daha sonrasında Derin ile görüşmeye başladı. Bizimle görüştüğün de Derin ile yaptığı etkinlikleri anlatarak ne anlama geldiklerini yorumlayıp bize açıklamalarda bulundu. Hocamız sanki biz danışanları değiliz de ailesinden birisiymişiz gibi davrandı, anlattı, aradı ve sordu. Derin şimdi bu hareketleri yapmaya devam ediyor ama o kadar azaldı ki kızımın saçının uzadığını görüp toka alabiliyorum veya tırnağının uzadığını görüp oje alıp sürebiliyorum. Benim mutluluğum tarif edilemez ama kızımın gözlerindeki ışığı ve gülümsemesi o kadar tarif edilemez bir duygu ki anlatamam .... Büyüklerimiz demiş ya ağaç yaşk... [Devamı..]
     Beğenin    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi64 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 11 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Şengül K , 18-10-2022 10:27
Selamlar’ Şu an 5 yaşını geçmiş olan oğlumuzda 3 yaşından itibaren bir öfke sorunu vardı herseyi atıyor kırıyor sürekli arkadaşları ile yada bizle kavga ediyor istediği olmayınca kafasını yere vuruyor vs vs En kısası 4 Seans katıldıgımız birkaç danışman dan destek aldık ama sonuç alamadık Kreşe vermek istedik bir hafta sonra geri almak zorunda kaldık Son olarak bir sene kadar önce internet üzerinden Elda hn a ulaştık Hakkında gayet olumlu yorumlar olduğunu görünce kendisi ile iletişime geçtik Birkaç seans sonra değişimi hissetmeye başladık. Şu an oğlumuz hiç zorluk çıkarmadan hatta kendi isteği ile Anaokuluna devam ediyor Arkadaşları ile proplem yaşamadan kavga etmeden iletişim kurabiliyor Evde de gayet uyumlu. Elda hn Önceliği insan olan önceliği mesleği olan harika bir insan. iyi ki karşımıza çıkmış
     Beğenin    

Zeynep Handan AĞILÖNÜ Fotoğraf
Zeynep Handan AĞILÖNÜ
Çanakkale
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Aslı.H.K. , 28-09-2022 13:20
Herkese merhaba, ben 5,5 yaşında bir erkek çocuk annesiyim. Oğlumun gece alt islatmalari ve büyük tuvaletini gece bezine yapma sorunu vardı. 4 yaşından beri klinik psikolog, oyun terapisi vs aldık Zeynep Hanım 3.doktorumuzdu. Bir arkadaşımızın tavsiyeyisyle ulaştık kendisine. Zaten ilk seansta çok memnun kaldık, önce anne babayla sonra da çocukla ayrı ayrı görüşmesi bile işinde çözüm odaklı biri olduğunun göstergesiydi. Daha ilk seansın ertesi günü büyük tuvalet sorunu çözüldü şaka gibi çok şaşırdık, gece islatmalarinda da adım adım ilerleme kaydediyoruz, bundan sonra kafamdaki bütün soru işaretleri için adresim belli, keşke daha önce tanısaymışım Zeynep Hanımı 🙏
     3 Beğeni    

Esra ÇELİK YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Nbe , 28-09-2022 10:33
Esra hanımla 6 yaşındaki koruyucu ailesi olduğum kızım için yaklaşık 6 ay süren bir oyun terapisi süreci yaşadık. Çıkmazda olduğumuz bir dönemde karşımıza çıkması, güler yüzüyle, herşey yoluna girecek diye her daim sabırla sakinleştirmesi bizim için çok büyük bir şanstı. Kızımın bu süreçte nasıl değiştiğini inanılmaz bir şekilde gördük. Her hafta koşarak gittiğimiz terapimizi yine Esra hanımın tavsiyesi üzerine iki gün önce sonlandırdık. Sadece kızıma değil ailemize de gerek kişiliği gerek bilgi dolu deneyimiyle verdiği manevi desteğini asla unutmayacağız. Herşey için çok teşekkür ederiz... Her daim kızımın tatlı oyun ablası olarak kalacaksınız iyiki varsınız...
     2 Beğeni    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi113 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : D.G. , 06-09-2022 14:17
Dila Hanım alanında son derece başarılı ve profesyonel bir uzman.Güler yüzü ve pozitif enerjisi ile insana güven veriyor.12 yaşındaki kızım için randevu almıştık Dila Hanımdan .İnternetten araştırıp bulmuştum kendisini.Almış olduğu eğitimler ve danışanlarının olumlu ve memnuniyet içeren yorumları, onu tercih etmemizde çok büyük etken olmuştu.Şuan 7. seanstayız ve kızım Dila hanımın desteği ve yardımı ile çok büyük ilerleme kaydetti.Kendisine çok teşekkür ederiz.Gönül rahatlığı ile Dila hanımı tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi113 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : nehir , 19-08-2022 19:49
Merhaba,Dila hanımla tanışmam tavsiye eden kişiler vesilesiyle oldu.11 yaşında olan bir kızım var.Ve davranış bozuklukları ve birçok problemi vardı.Dila hanıma gelmeden önce farklı pedagoglarlada tanışmıştık.Dila hanım güleryüzlü ve anlayışlı davranışları sayesinde kızımın ve benim gönlümü aldı.Hiç istemeyerek gidilen uzmanlar Dila hanımla son buldu.Kendisi kızıma yeri geldi arkadaş ,yeri geldi doktor,yeri geldi öğretmen oldu.Bana ve kızıma çok fayda sağladı.Kesinlikle önerebileceğim bir insandır Dilan hanım.Bu konularda sıkıntısı olan her insana kesinlikle önereceğim bir insan.Gerçekten harika bir karakter.Düşünmeden tercih edebilirsiniz.Kendisine özverisi ,sabrı anlayışı için çok teşekkür ederim.Yollarımız kesiştiği için çok mutluyum.Gerçekten bu konuda uzman kişilerle tanışmak yolu hızlı ve doğru almamızı sağlıyor..Gönülden tavsiye ederim...
     2 Beğeni    

Esra ÇELİK YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : M.K , 05-08-2022 23:02
Esra Hanım’la oğlumuzun okula uyum sürecinde tanıştık. Yaklaşık 8 ay süren danışma sürecinde, ilk günden son güne kadar samimi içten ve yalın kişiliği ile bu zorlu süreçte hem bizden hem de çocuğumuzdan desteğini esirgememiştir. Bu süreçte çocuğumuzla yapmış olduğu oyun terapisi ve bizleri ebeveyn olarak davranışlarımız konusunda yönlendirmiştir. Çocuğumuzun tabiriyle OYUNCU TEYZEMİZE çok teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    

H. Billur ÇAKIRER Fotoğraf
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : S.E.A. , 07-07-2022 18:29
Billur Çakırer’i arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bulup, konumunun da eve yakın olması avantajıyla denemek istedik. Kardeşinin doğumu ve ardından boşanmamız üzerine zorlanan (o zaman) 10 yaşında olan oğlumuz için terapiye başladık. Daha görüşmeden önce bilgi almak için yolladığı formdaki soruların detayı ve kapsamından doğru kişiye gideceğimizi hissetmiştim. İlk görüşmeyi oğlumuz olmadan ebeveynler ile yaptı ve form sayesinde önceden bir görüşme yapmışız kadar bilgiye sahipti. Çalıştığı yer samimi, sevimli ve çocuklar için harika kitaplar ve oyuncaklarla dolu. Kendisi de her zaman samimi ve güler yüzlü (maskesinin şeffaf ağız kısmı sayesinde pandemide bile güler yüzünü görebildik). Biz konuları anlatırken yüzümüze bakarak bizi dinleyip aynı anda deftere bakmadan sayfalarca not alması da bayıldığım özelliklerinden biriydi. Oğlumuzun tam boşanma aşamasındayken başladığımız ve fayda alamadığımız bir pedagog tecrübesi olmuştu. Ayakları geri geri giderek devam ediyorduk. Billur Çakırer ise güler yüzlü ama bir o kadar samimi ve tecrübeli yaklaşımıyla oğlumuz ile kısa sürede bağ kurmayı başardı. Özetle, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.
     Beğenin    

Elda TATLI, İstanbul, Pedagog
Afife SELVİTOPU, İstanbul, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Büşra EKŞİOĞLU, İstanbul, Pedagog
Eda BATTAL, Kocaeli, Pedagog
Bahar ATVAR, Muğla, Pedagog
İrem AYSELİ, Kocaeli, Pedagog
Esra TEKE, Konya, Pedagog
Ali ÇETİN, Manisa, Pedagog
Ramazan ANLI, Yalova, Pedagog
Rabia SANCAR, Kocaeli, Pedagog
Nazlı KAŞAKCI, İstanbul, Pedagog
Meryem KALABEY, Kayseri, Pedagog
Seray ÇAKMAKÇI, İzmir, Pedagog
Meleknaz YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Tuğçe KOÇ, Ankara, Pedagog
Hatice Aslı ŞEN, İstanbul, Pedagog
Şeyda AKKUŞ, İstanbul, Pedagog
Mehmet Emin KARABULUT, Diyarbakır, Pedagog
Büşra KARAKOÇ GÜZEL, İstanbul, Pedagog
Ezgi AKTAŞ, İzmir, Pedagog
Merve GÜZEL, Tekirdağ, Pedagog
Seda KILIÇ, Konya, Pedagog
Hacer KONCA TUTAR, Ankara, Pedagog
Mehtap AYDIN, Tekirdağ, Pedagog
Gizem VARDARLI, İstanbul, Pedagog
Aycan KANTOĞLU, İstanbul, Pedagog
Yavuz Emre YAVUZ, Samsun, Pedagog
Hale SERT, İzmir, Pedagog
Fatma ÖZGEN, Ankara, Pedagog
Çiğdem DAYAN, İzmir, Pedagog
Dr.H. Billur ÇAKIRER, İstanbul, Pedagog
Selma BÜYÜKÇULHACI, İzmir, Pedagog
Sena TOPALOĞLU, İstanbul, Pedagog
Melike Türkan TAŞYÜZ, İstanbul, Pedagog
Merve BAŞER, Sakarya, Pedagog
Adem TOY, Kütahya, Pedagog
Aysun CENGİZ, Ankara, Pedagog
Burcu ARSLAN, İstanbul, Pedagog
Arzu ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Gülay IŞIK, Ordu, Pedagog
Esra DEREOBALI, İzmir, Pedagog
Gamze GÜDER, İzmir, Pedagog
Beril ÖZSOY, İzmir, Pedagog
Ayşe Nur AKBULUT, İzmir, Pedagog
Deniz KARAKUŞ GÜZELTAŞ, Ankara, Pedagog
Gizem Nur ŞANLITÜRK, Ankara, Pedagog
Berna BÜYÜKMUMCU, Kayseri, Pedagog
Nesil SAĞIN KÜÇÜK, Eskişehir, Pedagog
Gözde Handan YAVUZ, İzmir, Pedagog
Berra KURUCA, Antalya, Pedagog
Merve TAYIZ, Afyon, Pedagog
İrem TURGUT, Ankara, Pedagog
Merve YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Tuğçe YORULMAZ, Bitlis, Pedagog
Onur CAN ÖNCÜL, Hatay, Pedagog
Mevla KARAKAŞ, Konya, Pedagog
Beyza Nur AKKURT, İstanbul, Pedagog
Mustafa ÜN, Denizli, Pedagog
Zeynep AYDOĞMUŞ, İstanbul, Pedagog
Cansu ÖZKAZANÇ, İstanbul, Pedagog
Tuğba KOÇ, Denizli, Pedagog
Dilara BİLGE, Samsun, Pedagog
Suzan SARITAŞ ÇAKMAK, Sivas, Pedagog
Sıla SALANTUR, İzmir, Pedagog
Safiye KILIÇ METİN, Ankara, Pedagog
Ömer CİMEM, İstanbul, Pedagog
Okan BAL, Gaziantep, Pedagog
Murat ACAR, Adana, Pedagog
Gül Elmas AHLATÇI, Çorum, Pedagog
Ayşenur KARAASLAN, Elazığ, Pedagog
Hilal KÜÇÜK, Bursa, Pedagog
Dila ISITAN, İzmir, Pedagog
Esin SELİMOĞLU, Ankara, Pedagog
Gülşah ÖZTÜRK ERTEN, İstanbul, Pedagog
Figen ÇALBIYIK, İstanbul, Pedagog
Burcu TÜRKTUNÇ, Gaziantep, Pedagog
Tuba SÜTÇÜ ULUSOY, Antalya, Pedagog
Pınar KAYA DÖŞLÜ, Adana, Pedagog
Özge DEMİRCİ, Kocaeli, Pedagog
Meltem VARAN, Denizli, Pedagog
Hülya EĞİN, Kocaeli, Pedagog
Derya YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Aziz KÜÇÜKKELEPÇE, İstanbul, Pedagog
Esra ÇELİK YILDIRIM, Bursa, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Ebru YEREBAKAN, İstanbul, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Dr.Şerife ERASLAN, Ankara, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Ömür KAHRAMAN, Kocaeli, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 46 Üyemiz : Psk.Ezgi SÖNMEZ (Psikolog), Uzm.Psk.Özlem YALÇIN (Klinik Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Pdg.Uzm.Elda TATLI (Pedagog), Psk.Dnş.Samed BAYRAM (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Fatma KILINÇ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Mustafa KONUK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Muhammet Güven YILDIZ (Psikolog), Uzm.Psk.Merve MALAS (Klinik Psikolog), Dr.Eyaz KARAY (Psikiyatrist), Uzm.Psk.Bakiye Nergiz OVACIKLI (Psikolog), Psk.Dnş.Gözde BOZKURT (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Özge ÖZDİL (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Aygül ŞAHİN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Büşra Nur YORULMAZ (Psikolog), Prof.Dr.Muhammet TEKİN (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Gülden TEZGEL (Psikolog), Uzm.Psk.Cem AKDEMİR (Klinik Psikolog), Uzm.Fzt.Berkay TUTAR (Fizyoterapist), Psk.Fatma DEMİR (Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Uzm.Psk.Didem ERTAŞ (Psikolog - Psikolojik Danışman), İsmet SEZGİN (Yüzme Antrenörü), Uzm.Psk.Duygu DEMİR BARLIK (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT (Psikolojik Danışman), Psk.Zeynep SANDALOĞLU (Psikolog), Doç.Dr.Yunus Keser YILMAZ (Kalp ve Damar Cerrahı), Uzm.Psk.Elif KÜMBET (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Sümbül YALNIZCA YILDIRIM (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Burcu BÜGE (Klinik Psikolog), Dyt.Ayşegül ÖZEN (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dnş.Hasan DAĞ (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Belgin TORUCU (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Cansu Ecem KESGİN (Psikolog), Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN (Psikolog), Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Özge MUTLU (Psikolojik Danışman), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Psk.Elif AKSOY SİNCİ (Psikolog), Fzt.Parvin HEİDARİ ERDİL (Fizyoterapist), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Psk.Dnş.Zeynep KAVAKLI (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

04:14
Top