2007'den Bugüne 85,185 Tavsiye, 26,639 Uzman ve 18,975 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa sminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

26,639

Uzman Makaleleri:

18,975

Yayınlanan Tavsiye :

85,185


Kayıtlı Pedagog : 149
Pedagog Tavsiyeleri : 1,889

Şu anda sitemizi 2133 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (18,975)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (4829)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (466)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Almanya'da Terapi ve Psikoterapi Hizmetleri. Almanya'da Psikoterapist Nasıl Olunuyor?
[Abdullah ÖZER]
Maske Takmayanların Psikolojisi, Neden Maske Takmak Zor Geliyor?
[Psk.Ceren TATAR]
İstemekten Fazlası, Umut…
[Psk.Dnş.Esmanur BOLAT]
Bağlanma
[Psk.Müge ADALI]
Sosyal Medya Psikolojisi
[Psk.Dnş.Havva BAYAR]
Hayatta Bu Kadar Acı Varken Nasıl Sağlam Durulur: Psikolojik Sağlamlık (Resilience)
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
İlişkilerde Sınırlar Neden Önemlidir? Sınırlarımızı Nasıl Belirleriz?
[Psk.Beliz EREREN]
Depremden Güçlü Çıkabilmek
[Psk.Dnş.Hasan DAĞ]
"Hep Yanlış Gidenlerin Ardından Yorulmasaydık" (Obsesif Kompulsif Bozukluk)
[Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN]
Kaygılı Olmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Duygusal Boğulma
[Psk.Namık ACAR]
Travma Sadece Psikolojik Değil, Bedenseldir: Bütün ve Tam Olduğumuzda Travma İyileşir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Anksiyete Nedir?
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Okul Öncesinde Ne Normal? Ne Normal Değil?
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukların Dünyasından Korona Virüsü
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukluk Çağı Travmaları
[Psk.Serap BOZAN]
Dasein Analizi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Terapötik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Felsefe Terapisi Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Uygulamalı Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Corona Salgınının Sosyal-Psikolojik Etkileri ve Korunma Yolları
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Corona Pozitif Misiniz?
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Panik Bozukluğu ve Emdr Tedavisi
[Psk.Dila HOTLAR]
Narsistik Kişilik Bozukluğu Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Aşırı Yemek Yeme Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Çift Terapisi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Aile Terapisi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Hastalık Hastalığı Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Hale SERT, Mardin, Pedagog
Fatma ÖZGEN, Ankara, Pedagog
Dr.H. Billur ÇAKIRER, İstanbul, Pedagog
Selma BÜYÜKÇULHACI, İzmir, Pedagog
Sena TOPALOĞLU, İstanbul, Pedagog
Melike Türkan TAŞYÜZ, İstanbul, Pedagog
Merve BAŞER, Sakarya, Pedagog
Adem TOY, Kütahya, Pedagog
Aysun CENGİZ, Ankara, Pedagog
Burcu ARSLAN, İstanbul, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Uzm.Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi218 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : NAZLI , 14-11-2020 23:25
Ne zaman ki oğlumuz ara ara takılmalara başlayıp “anne ben neden böyle arada takılıyorum, böyle konuşmak istemiyorum” dedi işte o zaman, öylesi detaylı bir araştırmaya başladık ki aklınıza gelebilecek her türlü doğru adres ve kişiyi bulma yollarını denedik.Sonuç: Mersin Veysel Kızılboğa oldu.Araştırmalarımız sonucu buna bu sitedeki yorumlarda dahil gözümüz kapalı Trabzon’dan Mersin’e gitme kararını hiç tereddütsüz verdik.Her şeyden önemlisi böylesi yorumlar yazılan bir kişiyi bırakın derdimize deva olmayı “kim bu Veysel Bey?İzlediği yol nasıl ki , böylesi cümleleri bu insanlara yazdırabilmiş “ duygusunun merakı bile o danışmanlık merkezine gitmemizi kaçınılmaz kılmıştı.Sonuç ne mi? İşte ben de o cümleleri yazacak hatta yazarken tarif etmek de yetersiz kalacak danışanlardan biriyim artık.Veysel Kızılboğa’nın kişisel özelliklerini burda yazmak duygularımı tam karşılamayacaktır.Sadece şunu diyebilirim: O bizim sihirli değneğimiz...Hani şu sadece masallarda olduğuna inanılan...Artık biz artık öyle düşünmüyoruz kendisi ve ekibi sihirli değneğin ta kendisi.Biz öğretmeniz ve şunu anladık ki herkesin bilgisine inanıp yola çıkılmaz.Bilgi kıymetli ve değerlidir bu yüzden sadece gerçek uzmanının elinde kimlik kazanır.Kekemelik üzerine nette yazan bütün bilgilerin ne yazık ki miladının dolduğunu Veysel Öğretmenimiz bize ispatladı.O yüzden o ekibin rakibi olamaz..5 günlük hızlandırılmış terapide neler yaptığımızı burda yazmayacağım ama hani sisin içinden çıkıp masmavi berrak ufuk çizgisin... [Devamı..]
     1 Beğeni    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Uzm.Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi218 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Derya , 14-11-2020 15:12
Biz batmanda oturuyoruz oğlum 5 yaşında yaklaşık 8 aydır kekeliyordu ve gittikçe kötüye gidiyordu üniversite hastanesine ve birkaç merkeze götürdüm hiç geçmeyecek zannediyordum.sonrasinda birinin tavsiyesiyle veysel hocayı buldum aynı gün 3seansla neredeyse düzeldi sonrasında veysel hocanın tavsiyelerini uyguladık şuanda hicbir sorunumuz kalmadı bu süreç toplamında 3 ay kadar sürdü herkese tavsiye ediyorum hergununuzu stresle geçirmektense farklı arayışlara girmektense işin uzmanına veysel hocaya gidin
     1 Beğeni    

Tuğba KOÇ Fotoğraf
Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : A.Ç , 09-11-2020 11:23
Çok araştirdim sonunda Tuğba hanima gitmeye karar verdim.Oglumda dikkat eksikliği var saniyordum ama yaptigi testle öyle bir sorunumuz olmadığını oyun terapisine ihtiyacı oldugunu söyledi.Yine Tuğba hanım la devam etme karari aldik.8 seans sonunda korkularini ,öfke problemini yendi ve kendine güveni geldi.Oglum Tuğba hanim a gideceği günü iple çekiyordu.Biz Tuğba ablamizi çok sevdik ,hala soruyor msj atabilir miyim özledim diye . Kesinlikle Tuğba hanım la tanışıp görüşmeden karar vermeyin.Çocuklarinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz,pısman olmayacaksiniz.
     1 Beğeni    

Ömer CİMEM Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Ömer CİMEM
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ahmet ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 09-11-2020 09:50
Daha önce bir çok Psikolojik danışmanlık hizmeti aldım. Maalesef bu hizmetlerimde paramı, kendi vaktimi ve bunlardan daha da önemlisi çocuğumun vaktini kaybettim. Yanlış teşhislerden dolayı en az 2 sene kaybettik. Omer beyin ne kadar doğru bir el olduğunu 1 ay içinde Çocuğumuzun gelişimiyle hemen gördük. Doğru teşhis ve doğru tedavi ile çok hızlı gelişim gördük. Ve şu anda çocuğumuz çok şükür örgün eğitimde eğitimini alabiliyor. Çok teşekkürler Ömer Hocam. Allah razı olsun...
     Beğenin    

Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Müberra , 08-11-2020 20:59
Kızım her gece ağlayarak ve korku içinde uyanıp birdaha da uyuyamıyor du bir sabah internetten buldum kurumu da uzmanımızı da Gaziemir de olduğu için tercih ettim . İlk seansımız da da Güler yüzlü ve samimi tavırları ile kızımla iletişim kurdu konuyla ilgili benden de Bilgi aldı ve yol haritamızı çizdi ilk seanstan çıkınca kızım kendisini rahatlamış hissettiğini ifade etti ve sonraki seanslarda çok kısa sürede başarıya ulaştık artık kızım korku avcısı 😊 Bence kendisini genç olmasına karşın gayet geliştirmiş ayrıca süreci çok iyi yönettiğini düşünüyorum. Ciddi saygılı işine odaklı (Kızıma göre de onu önemsediği için çok iyi bi abla) Açıkçası kurum ve çalışanlar ile ilgili yazabileceğim tek şey Randövü takip çok iyi onun dışında herhangi bir iletişimim olmadı fazlasına da gerek yok bence Ben Gamze hanıma tekrar sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.
     1 Beğeni    

Tuğba KOÇ Fotoğraf
Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : H. E. , 06-11-2020 09:51
Merhaba, Çocuğumla ilişkimin giderek sarpa sardığı bir dönemdi. Çok ağlıyor, çok mızmız, öfkeli, kızınca bağırıyor kafasına vuruyor ve hep mutsuzdu... Geceleri çok kez korkuyla uyanıyor, ağlıyor, asla odasına yatmıyordu... Haliyle benim de manevi yorgunluğum içinden çıkılmaz bir hal aldı, stresim arttı... Daha küçük yaşlardan itibaren hep bir yardım almak istedim ama çekindim, nasıl olur, olur mu, nasıl yardım edecek ki, hangi birini düzeltecek vb gibi sorular beni hep tuttu ... Çocukla benim ilişkim bir tablo ise, bu benim için aynen binlik bir yap-bozdu, dağılıp yerlere saçılmış... Tuğba Hanım çok içten, sıcak ve en önemlisi çok profesyoneldi. Önce dinledi, notlar aldı, yapbozu beraber toplamaya başladık, her parçayı eline aldı, tek tek tanıttı, herşeyi yerli yerine oturttu, ebeveyn olarak durmam gereken yeri, nasıl yaklaşmam gerektiğini, çocuğun aslında ne hissettiğini, tepkileriyle ne anlattığını anlattı, çocuğun dünyası nasıl işliyor gösterdi, parçaları beraberce yerleştirdik ve tamamlandıkça o güzel renkler çıkmaya başladı ortaya... Çocuk sakinleşti, mutlu anları giderek arttı, tepkileri değişti, odasında huzurlu uyumaya başladı... Ve en önemlisi sadece çocuk değil, ben de ebeveyn olarak gelişmeye başladım... Tabloyu şimdi çocuğumla tamamlamaya devam ediyoruz, sakin yaklaşmayı öğrendik, parçaları tanıyoruz, yerine koymak için ip uçları elimizde, bu yüzden stres yok, panik yok, bu bir süreç, bir yol... Yazarken duygulandım... Ne güzel bir dokunuş bu, nereden nereye... [Devamı..]
     1 Beğeni    

Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Feyza , 05-11-2020 17:26
Gamze hanıma oğlumun takıntıları ,öfke problemi ve yaşıtları ile uyum problemi yaşaması sebebi ile başvurduk.Oğlumuza olan yaklaşımı ve bize verdiği tavsiyeler ile 3. Seanstan itibaren değişimi gözle gördük .Oğlumun severek gittiği bir oyun ablası oldu Gamze hanım .Verdiği tavsiyelerle aile içindeki yanlışlarımızı da fark edip çocuğumuza kullandığımız ifadeleri düzeltmemizi sağladı hatta aile içi ilişkimizi de rayına oturtmamızda yardımcı oldu.Artık biliyorum ki oğlumla alakalı kafama takılan bir durum olduğunda güvendiğim bir danışmanım var .bana çocuk konusunda uzman soran herkese Gamze hanımı tavsiye ettim ve ediyorum.
     1 Beğeni    

Ayşe KESKİN BULUTLU Fotoğraf
Pdg.Ayşe KESKİN BULUTLU
Tekirdağ
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : OY , 05-11-2020 11:25
Oğlumun en zor zamanlarında bulduk kendisini. İyi ki de bulmuşuz. Oğlum dibe doğru giderken elinden tutup çıkardı resmen. Çocuklara bir anne şefkatiyle yaklaşarak onlar ile çok güzel bir bağ kuruyor. Oğlumun obesis problemlerini onunla aştık.LGS öncesi oğlumu çok güzel sınava hazırlayarak neredeyse sıfır stres ile sınava girdik. Söylediği her şeyi harfiyen yerine getirdik. Oğlum şimdi çok güzel bir lisede. O bizim artık Ayşe Teyzemiz.Hala onunla görüşürüyoruz. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Aysel ŞENTÜRK Fotoğraf
Aysel ŞENTÜRK
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Demet , 04-11-2020 02:06
Aysel hanıma 8 yaşında olan kızım için gittik tam bir anne şefkatiyle ve sıcak kanlılığıyla bizleri karşıladı daha ilk seansta bile bizleri rahatlatarak çok iyi bir yol gösterici oldu.Ne zaman ve nerde olursa olsun kafamıza takılan herseyi sabırla bizlere anlattı ve aile olarak kendimizi bulmamızı sağladı.Aysel hanım sadece çoçuğumuza değil bizlere de çok şey kattı iyi ki gitmişiz ve herkese tavsiye ederim.Kendini işine adayan ender insanlardan.Ne konuda olursa olsun her zaman danışabileceğimiz iyi bir danışman.
     Beğenin    

Esra ÇELİK YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Demet , 04-11-2020 01:52
Esra hanıma 8 yaşında olan kızımın korkuları ve tikleri olduğundan oyun terapisi almak için gittik.İlk gittiğimizde o kadar çaresizdik ki kendisine durumu açıkladığımızda bize sabırlı olmamızı ve bu durumun geçeceğini söyledi.Kızım daha oyun terapisinin 2.seansında bile rahatlamıştı.Esra hanımın sabrı ve özverisi ile 3 aylık kısa bir sürede kızım korkularından kurtuldu.Hem kızımın kendisine olan öz güveni arttı hem de bizler aile olarak kendimizi geliştirdik.Esra hanım hem çocuğumuza hemde bizlere iyi bir yol gösterici oldu. Aileler gönül rahatlıyla esra hanıma gidebilirler.
     Beğenin    

Tuğba KOÇ Fotoğraf
Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : F.T , 02-11-2020 13:37
Tugba Hanım ı uzun araştırmalar sonucu buldum. Oğlumun başaramadığı konular sonucunda ağlama krizleri ve bağırmaları ya da odaya kapanmaları oluyordu. Nasıl konuşursak konuşalım üstesinden gelemiyorduk. Pandemi süreci ile bu süreç daha da zorlaştı. Sonunda Tuğba Hanım ile tanıştık. Oyun terapisi yöntemi ile oğlumun yüreğine dokundu. O kadar çok sevdiki Tuğba ablasını gitmek için hep gün saydı. Seyans süreleri yetersiz geliyor hep çok az kalıyorum diye üzülüyordu. İyi ki sizinle yollarımız kesişmiş. Şimdi herşey yolunda oğlum duyguları ile başetmeyi öğrendi sayenizde , bizde o anlarda ona nasıl yaklaşacağız onu öğrendik. Herşey için çok teşekkür ederiz ve herkese hiç düşünmeden tavsiye ederiz.
     2 Beğeni    

Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nuvit , 01-11-2020 12:52
Gamze hocadan oglumun kaygi sorunlari sebebiyle yaklasik 2 aylik surecte destek goruyoruz. Ilk seanstan itibaren rahatlatici, olumlu bildirimleri ile ebeveyn olarak oncelikle bizleri destekledigini belirtmeliyim. Oglumun gelisimi adina adim adim farkindalik kazandirdi bizlere. Oglumla arasinda kurdugu guven muthis. Severek ve huzurla gidiyoruz. Mevcut ilerlememizde oglumun kaygilardan Arinmis durumda oldugunu hem kendisi hem bizler fiziken goruyoruz. Daha da iyi olacagimiz calismalarda hep Benim ve oglumun yaninda olmasini diliyorum. Tereddutsuz guven veren uzman kendisi. Tesekkurler
     1 Beğeni    

Ayşe KESKİN BULUTLU Fotoğraf
Pdg.Ayşe KESKİN BULUTLU
Tekirdağ
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : E. T. , 26-10-2020 14:38
Hani hayatınızda değişim noktalarınız vardır ya işte Ayşe hanım tam olarak onlardan biri oldu benim için🤗. Kendisiyle bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Oğlumla ilgili çıkmazda iken, ne yapacağımı bilemezken hem beni hem oğlumu kurtardı. Oğlum başedemediğim derecede çok agresifti. DEHB, Asperger ve disleksi kombinasyonu içinde ikimizde çok yorgunduk. Bu bizim 4 yıldır uğraştığımız ama tam olarak çözüme ulaşamadığımız bir sorundu. Geçmişte psikiyatr ile birçok psikoloğa gittim ama Ayşe hanımın yönlendirmesi, bilgisi, oldukça fazla olan deneyimi, sürekli kendini geliştirmesi, cana yakınlığı vb saymakla bitmez, bize çok iyi geldi. Mesleki alanında mükemmel derecede yetenekli ve başarılı. Oğlum ve ben kendisine müteşekkiriz. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum ve mutlaka dediklerini yapın uygulayın diyorum. Yolumuz iyi ki kesişmiş. Çok teşekkür ederim ❤️
     4 Beğeni    

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi84 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Merve tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 24-10-2020 17:38
Herşeyin sevgi ile duzeleceginin kanıtıdır mehmet hoca.sevgi ver der bilinç altında işler onu sana.konusur konuştukça konuşsun istersin.istersen utanmadan ağla karşısında şefkat dolu sozleri mutlu ediverir birden.suclayici değil çözümcü yaklaşımları vardır.cocuklarin bilge dedesidir.keske izmirde olsak ta yüzyüze de görüşme imkanımız olsa kocaelinde sanki hiç pedagog yokmuş gibi kapısını çalarim.saatin önemi yok sanki akşam bile görüşmüşlugum vardır geri döner size.telefonlariniz yanıtsız kalmaz. uzun süre ihtiyacınız olmamistir belki gorusmemissinizdir uzun süre ama ona rağmen halinizi hatırınızı soran güzel mesajları gülümsetir sizi.ha öylede uçuk kaçık muayene fiyatları yoktur ulaşılabilir makul seviyelerdedir. Bazı insanların enerjisi gerçekten gecer karşısındakine.mehmet hocaya ulaşın.sorun o size kapı açacaktır.acmadimi anahtarını verecektir.vermedi mi o zaman o anahtara nasıl ulaşacağinizi gösterecektir.
     3 Beğeni    

H. Billur ÇAKIRER Fotoğraf
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Öznur T. , 19-10-2020 00:10
Billur’u uzun zamandır tanıyor olmama rağmen, ayrıca bir meslektaşı olarak da onu hayranlıkla izliyorum. Onun kendisini sürekli geliştirmesi, kendisine ve mesleğine olan maddi ve manevi yatırımı, etik ilkelere ve sınırlara olan saygısı, öğrenci gibi sürekli meraklı oluşu ve bu süreçte enerjisini ve motivasyonunu hiç yitirmeyişi onu farklı kılıyor. Günümüz dünyasında sadece bilmenin değil, bilgi birikimini paylaşırken kurulan iletişimin, samimiyetin ve güler yüzün önemi mesleki pratikte fark yaratan bir özelliktir. Billur bunu size hissettiriyor ve alanda uzmanlaşmanın önemini hep vurguluyor. Ben hem arkadaşı hem de meslektaşı olarak kendimi şanslı sayıyorum, umarım sizler için de öyle olur.
     Beğenin    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi78 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Leyla alSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 17-10-2020 17:21
Merhaba öncelikle dila hanıma teşekkür ile başlamak isterim sözlerime. Bundan yaklaşık 3 ay önce tavsiye üzerine kendisine gittim. Oğlum özel gereksinimi olan ve görme engelli bazı hırçınlıkları vardı. 5.seansımız oğlum davranış ve tavırları ile o kadar çok farklılıklar var ve bunların yanı sıra aile içi problemlerimize de ışık tuttuğu için çok şanslı olduğumuzu hissediyorum. Sizlere sadece şunu söylemek isterim mutlaka gidip kendisi ile bir uzman değil aileden biri olarak size destek olduğunu sizin de birebir görmenizi isterim. Saygılar
     3 Beğeni    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi78 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Önder Bilge , 14-10-2020 18:39
Dila hanımı uzun zamandır tanırım. Mesleğine olan hakimiyeti, donanımı, insan sevgisi, hayata baktığı çözüm ve yardım odaklı penceresi ile mükemmel bir psikologtur. Elbette tüm bu yeteneklere dahil olan güler yüzü, profesyonel yardım alan insanlara güven ve huzur veriyor. Şahsen kendisinden profesyonel yardım almasam da arkadaşım olarak her zaman her konuda beni yönlendirdiği farkli bakış açılarını görmemi sağlıyor Bu, her defasında beni şaşırtmakla birlikte, arkadaşım olduğu için de ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor. Tavsiye etmekle kalmayıp kendisine iyi ki varsın diyorum.✌
     4 Beğeni    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi78 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nur , 14-10-2020 11:06
Dila hanımı ile Google de çocuğum için araştırma yaparken buldum. İyiki bulmuşum. Bize ve çocuğuma çok faydalı oldu. Konuşurken hem hatalarımızı görmemizi sağladı hemde nasıl bir yol izlememiz gerektiğini anlattı. Önemli olan çocukla iletişimiydi bence ve bunu gerçekten özenle istekle yaptığını görüyorsunuz. Çocuğumda güven sorunu olmasına rağmen Dila Hanım kendisine güveni sağladı. Dila Hanım çok güler yüzlü gitiiğiniz de huzur buluyorsunuz. Çocuğum severek ve istiyerek gitti seanslara. Şimdi çocuğumla iletişimim daha iyi Herşey için çok teşekkür ederiz Dila Hanım 🤗Ayrıca çalışma arkadaşlarınıza da ilgilerinden samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Uzm.Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi218 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ceylan , 13-10-2020 21:54
Merhabalar.oncelikle bu yazıyı yazarken nette araştırma yapan ebeveynleri düşünüyorum. Çünkü ben de o kadar çok araştırdım ki.umarim arasta olan anne babalara biraz olsun ulaşabilirim.oglum iki buçuk yaşında, gayet iyi iletişim kuran,hayat dolu bir çocuktu ta ki bir gün takıldığını fark edene kadar.birden bire konuşmada o kadar zorlandı ki çocuğun ruh hali değişti. Huysuz ve sürekli aglayan bir çocuk oldu.istedigini söylemiyordu artık sadcee işaret yoluyla anlatmaya çalışıyordu. Nette çok araştırdım. Kimi yerlerde görmezden gelin diyordu. Baktım olacak gibi değil. Çocuğum ağlıyordu onunla birlikte biz de ağlıyorduk. Neyse ki Veysel hocamızı bulduk.onun deyimiyle rahat konuşma öğretmeni.20 ağustosta kendisiyle görüştük. Bizimle bile konuşmayan oğlum rahat konuşma öğretmeniyle ileşitim kurdu ve gerçekten çocuğa yaklaşımı tam bir uzman tavriydi.gorusmemizde neler yapmamız gerektiğini söyledi ve ben gerçekten çocuğuma iki ay boyunca nasıl yanlış davranmışım onu gördüm. Daha ilk haftada çocugumda ilerleme oldu en azından davranışları düzenlemeye başladı. Diyarbakır da oturuyoruz ama hocamızla sürekli iletişim halindeydik.ilgisi insana iyi geliyor.ve son üç gündür takılmaları neredeyse hiç yok.biz kendisine o kadar çok dua ediyoruz ki ...kesinlikle çocuklarınıza ve kendinize eziyet çektirmeyin ve veysel hocama ulaşın gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Gülşah ÖZTÜRK ERTEN, İstanbul, Pedagog
Afife SELVİTOPU, İstanbul, Pedagog
Selma DEMİRHAN TULPAR, Kocaeli, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Hale SERT, Mardin, Pedagog
Fatma ÖZGEN, Ankara, Pedagog
Dr.H. Billur ÇAKIRER, İstanbul, Pedagog
Selma BÜYÜKÇULHACI, İzmir, Pedagog
Sena TOPALOĞLU, İstanbul, Pedagog
Melike Türkan TAŞYÜZ, İstanbul, Pedagog
Merve BAŞER, Sakarya, Pedagog
Adem TOY, Kütahya, Pedagog
Aysun CENGİZ, Ankara, Pedagog
Burcu ARSLAN, İstanbul, Pedagog
Arzu ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Gülay IŞIK, Ordu, Pedagog
Esra DEREOBALI, İzmir, Pedagog
Gamze GÜDER, İzmir, Pedagog
Beril ÖZSOY, İzmir, Pedagog
Ayşe Nur AKBULUT, İzmir, Pedagog
Deniz KARAKUŞ GÜZELTAŞ, Ankara, Pedagog
Gizem Nur ŞANLITÜRK, Ankara, Pedagog
Berna BÜYÜKMUMCU, Kayseri, Pedagog
Nesil SAĞIN KÜÇÜK, Eskişehir, Pedagog
Gözde Handan YAVUZ, İzmir, Pedagog
Berra KURUCA, Antalya, Pedagog
Merve TAYIZ, Afyon, Pedagog
İrem TURGUT, Ankara, Pedagog
Merve YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Tuğçe YORULMAZ, Bitlis, Pedagog
Onur CAN ÖNCÜL, Hatay, Pedagog
Mevla KARAKAŞ, Konya, Pedagog
Beyza Nur AKKURT, İstanbul, Pedagog
Mustafa ÜN, Diyarbakır, Pedagog
Zeynep AYDOĞMUŞ, İstanbul, Pedagog
Cansu ÖZKAZANÇ, İstanbul, Pedagog
Tuğba KOÇ, Denizli, Pedagog
Dilara BİLGE, Samsun, Pedagog
Suzan SARITAŞ ÇAKMAK, Sivas, Pedagog
Sıla SALANTUR, İzmir, Pedagog
Safiye KILIÇ METİN, Ankara, Pedagog
Ömer CİMEM, İstanbul, Pedagog
Okan BAL, Gaziantep, Pedagog
Murat ACAR, Adana, Pedagog
Gül Elmas AHLATÇI, Çorum, Pedagog
Ayşenur KARAASLAN, Elazığ, Pedagog
Hilal KÜÇÜK, Bursa, Pedagog
Dila ISITAN, İzmir, Pedagog
Esin SELİMOĞLU, Ankara, Pedagog
Figen ÇALBIYIK, İstanbul, Pedagog
Burcu TÜRKTUNÇ, Gaziantep, Pedagog
Esra TIKLAR, Ankara, Pedagog
Tuba SÜTÇÜ ULUSOY, Antalya, Pedagog
Pınar KAYA DÖŞLÜ, Adana, Pedagog
Özge DEMİRCİ, Tekirdağ, Pedagog
Meltem VARAN, Denizli, Pedagog
Hülya EĞİN, Kocaeli, Pedagog
Derya YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Aziz KÜÇÜKKELEPÇE, İstanbul, Pedagog
Esra ÇELİK YILDIRIM, Bursa, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Ebru YEREBAKAN, İstanbul, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Şerife ERASLAN, Ankara, Pedagog
Elda TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Ömür KAHRAMAN, Kocaeli, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Esra YIKICI, Kayseri, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, , Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Koray AYDIN, Antalya, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog

Psk.Dnş.Miralem GÜR
Psikolojik Danışman
Kocaeli
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
İskender YUSUF FotoğrafPsk.İskender YUSUF
Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Dr.Şengül CAVAS
Psikiyatrist
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Barış İLHAN FotoğrafPsk.Dnş.Barış İLHAN
Psikolojik Danışman
Denizli
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
İbrahim GÜLYAŞAR FotoğrafPsk.Dnş.İbrahim GÜLYAŞAR
Psikolojik Danışman
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Esra ÜNAL ŞENGÜL FotoğrafPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 96 Üyemiz : Psk.Dnş.Miralem GÜR (Psikolojik Danışman), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Dr.Şengül CAVAS (Psikiyatrist), Psk.Dnş.Barış İLHAN (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.İbrahim GÜLYAŞAR (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Ayfer SUMMERMATTER (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Beliz EREREN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN (Psikolog), Psk.Şimal SONGUR (Psikolog), Psk.Büşra ÜSKÜP KOCA (Klinik Psikolog), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Psk.Büşra KUTLU (Psikolog), Psk.Caner ÖZDEMİR (Psikolog), Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Uzm.Psk.Dnş.Esra DEĞİRMENCİ (Psikolojik Danışman), Psk.Alper KORKMAZ (Psikolog), Uzm.Psk.Ebru ÖZER (Klinik Psikolog), Dyt.Nursel EROĞLU (Diyetisyen), Psk.Dnş.Esmanur BOLAT (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Aslı DENİZ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Didem ERTAŞ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Aycan KUL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN (Psikolojik Danışman0), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Uzm.Psk.Halil İbrahim YALÇIN (Klinik Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Feyyaz ENGİN (Psikolog), Uzm.Psk.Arzu GÜNEŞ (Psikolog), Dyt.Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ (Diyetisyen), Fzt.Doğan PERKSARI (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Özgecan NURYÜZ (Psikolog), Dyt.Kevser NİZİPLİOĞLU (Diyetisyen), Uzm.Psk.Ecem MİZMİZLİOĞLU (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dila ISITAN (Psikolog), Uzm.Psk.Gülay ARSLAN (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Dr.Murat KAYA (Çocuk Doktoru), Psk.Ali Olcay AKÇAY (Psikolog), Psk.Kübra GÜVEN DİRİCAN (Psikolog), Psk.Yasemin UÇAL SALİHOĞLU (Psikolog), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Uzm.Psk.Özlem AKKEL (Klinik Psikolog), Dyt.Zeynep KATI (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dicle CAYMAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi AKAT (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Berat Onur TAŞBAŞI (Psikolog), Dr.Mehmet TEKNECİ (Psikoterapist), Psk.Ümmü Nur GÜNLÜ (Psikolog), Uzm.Fzt.Gökhan AYGÜL (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Abdullah KORKMAZ (Psikolojik Danışman), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Psk.Fatma İnci EKEN (Psikolog), Psk.Dnş.İnci AYDIN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Beniz YILMAZ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ezgi TANIL (Psikolog), Uzm.Psk.Gözde Merve İLHAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Mehmet Ali TEKEŞ (Klinik Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Özge HIDIROĞLU (Klinik Psikolog), Prof.Dr.Ahmet KARACALAR (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Dyt.Gurbet ÜNAL (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Ezgi SAĞBİLGE (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.İpek ÖRGÜT (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Seyhan BEKİR (Psikolojik Danışman), Psk.Meltem KIRMIZI (Psikolog), Psk.Ezgi AYDIN BİLGİNER (Psikolog), Psk.Duygu DEMİR BARLIK (Psikolog), Uzm.Psk.Merve BAYDAR EMEK (Psikolog), Psk.Kamil DEMİR (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep YALÇIN (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Okan TİRİNG (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ (Psikolog), Psk.Dnş.Fatih FİDAN (Psikolojik Danışman), Psk.İbrahim BALKI (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Mehmet Emin SARIKAYA (Klinik Psikolog), Psk.Engin EKER (Psikolog), Uzm.Psk.Serdal GÜR (Psikolog - Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Esma KILIÇ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Merve Nur ÇINAR (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Serap CIRMAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Esra TOPRAK (Klinik Psikolog), Doç.Dr.Murat Eren ÖZEN (Psikiyatrist), Psk.Şenay ÖLMEZ (Psikolog), Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA (Psikolog), Uzm.Psk.Doğancan DURSUN (Klinik Psikolog), Uzm.Merve MALAS (Psikolog / Psk.Danışman), Dyt.Hüsna KAYA (Diyetisyen), Psk.Lütfi ATABEY (Klinik Psikolog), Dr.Cem YALÇIN (Psikiyatrist), Psk.Bilge ARSLAN (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

22:36
Top