2007'den Bugüne 86,014 Tavsiye, 26,783 Uzman ve 19,115 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nilgün GÜMÜŞLÜ
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi - Antalya
Pedagog-Aile Danışmanı-Evlilik Aile ve Çift Terapisti

Nilgün GÜMÜŞLÜ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilgün GÜMÜŞLÜ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

29
(%44.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nilgün GÜMÜŞLÜ'nün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilgün GÜMÜŞLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nilgün GÜMÜŞLÜ'nün İletişim Bilgileri
Nilgün GÜMÜŞLÜ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilgün GÜMÜŞLÜ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik Aile Çift Terapisi
Çocuk ve Aile Danışmanlığı
Cinsel Terapi
Erken Tanı ve Erken Çocukluk Özel Eğitimi Programları
Okul Öncesi Eğitimde Dramada İleri Teknikler
Ankara Artikülâsyon Testi Kullanım Sertifikası
Yutma Bozukluklarında Değerlendirme ve Terapileri
Engelli Çocuklarda İletişim ve Dil Geliştirme Strateji
Okul Öncesi Dönemde Çocukların Yaşam Değişikliklerine Uyumu
Anne Babalığın Farkında Olmadığımız Yanları
Okul Öncesi Eğitimde Orff ve Müzik eğitimi
Okul Öncesi Dönemde Dramatik Etkinlikler
Metropolitan Okul Olgunluk Testi
Goodeneough-Harris İnsan Resmi Çiz Testi
Porteus Labirentler Testi
Peabody Resim Kelime Testi
Bir Aile Çiz Testi-Bir İnsan Çiz Testi
Mental Aritmetik Eğitmenlik Eğitim Programı
Çocuk ve Aile Danışmanı
Evlilik ,aile ve Çift Terapi Eğitimi
Çözüm odaklı danışmanlık yaklaşımı...[Devamı...]

Nilgün GÜMÜŞLÜ'nün Makaleleri Nilgün GÜMÜŞLÜ'nün Makale ve Yazıları
3 Makale
1 Yazı/Döküman

Nilgün GÜMÜŞLÜ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İmren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105259
Merhaba 7 yaşındaki oğlumda konuşma bozukluğu vardı. Konuştuğu zaman ağzından çıkan seslerin anlaşılmaz yada yanlış telaffuzu söz konusuydu. Başımızdan geçen üzücü bir olay bizim dönüm noktamız oldu. Evin önüne arkadaşları ile oynamak için inmişti, sonra ağlayarak yukarı çıktı. Bize: Arkadaşlarım benim konuştuklarımı anlamıyorlar dedi. Bir gün sonra ise arkadaşımızın çocuğunun doğum gününe davetliydik. Oğluma bu haberi verdik. Oğlum ise: Hayır gitmeyelim benim konuşmalarımı anlamazlar, benimle dalga geçerler dedi. Biz bu duruma çok üzüldük ve yardım almamız gerektiğini anladık. Nilgün hanıma gittiğimizde çok ciddi konuşma problemimiz vardı. Nilgün hanım tarafından yapılan ölçüm, testler ve değerlendirme sonucunda teşhisi koyup, izlenecek yolu anlattı. Nilgün hanımın doğru tespit ve yönlendirmeleriyle oğlum bir ay sonunda söyleyemediği sesler, dil tembelliği ve konuşma bozukluğunun hepsi çözüldü. Şimdi ise oğlum kendini rahat ifade ediyor, kendine güveni ve cesareti geldi. Arkadaşları onun konuşmasının değiştiğini söylemesi onuda bizide çok mutlu ediyor. Artık okula 1.sınıfa hazırız. Aldığımız sonuçlar kendisinin ne denli doğru bir karar olduğunun ispatı. Oğlumun güler yüzlü, cana yakın, disiplinli ve ilgi öğretmeni Nilgün GÜMÜŞLÜ ' ye çok teşekür ederiz. Nilgün hanımı dil, konuşma ve ses bozukluğu yaşayan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Feride
5.Mart.2013
TavsiyeNo: 58615
Benim eğitimli,donanımlı,Vatana millete hayırlı nesiller yetiştiren ,çok değerli bir arkadaşımdır kendisi. Nilgün ile 6 yaşımızdan itibaren beraber büyüdük ,o hep bir anaçtı,hep korumacı, hep çözümcül.Düşünürdüm hep , çok iyi bir anne olacak bu kız diye :) 7 sinde ne ise 70 inde de odur derler ya o hesap yanıltmadı beni hiç. Kalbinde ki kocaman sevgi yumağıyla aile çocuk okul işlerini başarılı bir şekilde ilerletti.İçinde ki çocuk sevgisi ve azmi ile daha çok yollar katedeceğine inanıyorum.Yolun daima açık olsun canım arkadaşım.
     6 Beğeni    
Emel Özmen
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58591
Nilgün'le yaşlaşık 11 yıldır yakın arkadaşız. Kendisini yakinen tanırım. Kreşini açtıktan sonra iş konusundaki azmi ve tutumu takdire şayan. Şu anda çalıştırdığı kreşi açarken çok heyecanlıdı. Çünkü en başta çocukları çok seviyor, onlarla ileşitişimi o kadar güzel ve ılımlıki hiçbir çocuk O'na hayır diyemiyor. Her zaman planlı programlı çalışıyor. Hiçbir görevini aksatmıyor. Bu nedenle çalışanlarının görevini aksatmasına izin vermiyor. Geçen sene yaklaşık üç ay kadar birlikte çalıştık. İş konusunda yakından gözlemleme imkanım oldu. Kendisi gerçekten iş anlamında çok titiz. Düzgün ve muntazamli çalışıyor. Yaptığı her işi uzmanlık çerçevesinde yapmaya özen gösteriyor ve yapıyorda. Velilerle olan ileşimi kuvvetli. Onları dinliyor, çözümler sunuyor. Okul ve ev çerçevesinde çocuk açısından çözümler sunuyor, düzenlemeler yapıyor. Dolayısıyla aile, çocuk, okul üçgenini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyor. Kendiside çok sevecen, tabi ekibide. Ondan öğrenilcek çok şey olduğunu düşünüyorum. Okulunu açtığından beri olumlu bir şekilde yükselişe geçmişse burada çok başarılı bir ekip ve başkan var demektir. Nilgün'ü çok tebrik ediyorum. İşindeki bu azmi onu daha da yukarılara çıkaracaktır. Yolun daima açık olsun canım arkadaşım.
     2 Beğeni    
Vijdan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58576
Nilgün Hanım ile sahip olduğu kreş sayesinde tanıştım .. Ve ilk günden beri çocukları çok seven ve gerçekten yapması gereken işi yapan kişiyle tanıştığımı düşündüm .. Nilgün Hn bu iş için yaratılmış kısacası. Çünkü, sabırlı, sevgi dolu,zeki, sakin daha da önemlisi çocuk gelişimi konusunda uzman yetiye sahip.. Kızımla ilgili sıkıştığım konularda kendisinden danışmanlık aldım pek çok kez ve gerçekten çok faydalı oldu benim için.Ve kreşinde çalışan öğretim ekibi de gerçekten kendisini yansıtan insanlar .. Sadece çocuk bakmak değil amaç çocuğu sevgi dolu bir ortamda potansiyelini öğrenip yükseltmek ve kişilik gelişimine yardımcı olmak .. İlk söylediğimi son kez de tekrar ediyorum Nİlgün Hanım Çocuk psikolojisini çok iyi bilen tamamen işinde ehil aynı zamanda işini çok çok çok severek yaptığı belli olan ender bir insan ..
     4 Beğeni    
Seyhan Daban
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58569
Nilgün Hanım mesleğinde uzmanlık düzeyinde bilgi ve tecrübeye ulaşmış iyi bir çocuk gelişim uzmanı.ayrıca tüm bilgi,beceri ve tecrübelerini bizlerle de paylaşabildiği bir işletmenin sahibi.HEm çalıştığı ekip hem de kendisinin profesyonel yaklaşımları sayesinde çocuğumun eğlenerek öğrenmesi,krizlere başedebilme yetisini kazanması ve okul öncesi döneme hazırlanmasında ekip olarak katkı sağladıklarına inanıyorum. Ayrıca kurum ve birey olarak gelişime ve yeniliklere açık olduklarını düşünüyorum. Tabi tüm bunların yanında birincilere gelişim uzmanı ve eğitimci olarak eleştirilere açık olması,sorun çözmedeki uzmanlığı ve bir soru ile karşılaştığında ivedilikle geri dönüş sağlaması da diğer olumlu özellikleri. Ayrıca bir anne olmasının da çalıştığı bireyleri anlamasında ve uzmanlığında önemli bir katkı sağladığını düşünüyorum. Son olarak Nilgün hanım ile,bir Veli olarak çalışmaktan son derece memnunum.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Nilgün GÜMÜŞLÜ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 375 94 15
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
2006
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nilgün GÜMÜŞLÜ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Nilgün GÜMÜŞLÜ Mesleki Videolar Videoları
-

13:17
Top