2007'den Bugüne 83,873 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esin SELİMOĞLU
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi - Ankara

Esin SELİMOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esin SELİMOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(%60.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Esin SELİMOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esin SELİMOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Esin SELİMOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Esince Çocuk
Malcolm X Caddesi No:8 
Ankara
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esin SELİMOĞLU Özgeçmis CV Esin SELİMOĞLU'nun Özgeçmişi
1987 yılında Trabzon’ da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Trabzon’da tamamladım. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun oldum. Okul öncesi ve özel eğitim kurumlarında çocuk gelişim uzmanlığı, eğitim koordinatörlüğü, kurum yöneticiliği, tıp merkezinde çocuk gelişim uzmanlığı görevlerinde bulundum..

Çalışma alanlarım içerisinde;

--0-12 yaş çocuk gelişim takibi

-Sağlıklı Çocuklara uygulanan gelişim destekleri(Sosyal, Kişisel sosyal, Zihinsel, Konuşma,ince ve kaba motor beceriler)

-Riskli bebeklerin gelişim takibi

-Gelişime uygun güvenli oyun ve oyuncak tercihi

-Çocuklarda yemek, uyku düzeni ve tuvalet alışkanlığının düzenlenmesi

-Kardeşler arası ilişkilerin düzenlenmesi

-Davranış bozuklukları(alt ıslatma, tırnak yeme, parmak emme, hırçınlık, inatlaşma vb)
...[Devamı...]

Esin SELİMOĞLU'nun Makaleleri Esin SELİMOĞLU'nun Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Esin SELİMOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İrem NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105491
Esin Hanım ile tanışıklığımız oğlum 6 aylık iken başladı. Gelişiminin her aşamasında hem bilgisine çok güvendiğim hem de enerjisi ile beni mükemmel şekilde motive eden insan olarak yanımızdaydı. Uyku düzeni,huy değişimlerine karşı tavrımızın ne yönde olması gerektiği,beslenmesinin en sağlıklı düzeye nasıl ulaştırılacağı,kendi davranışlarımda bile nelere dikkat etmem gerektiği konusunda ciddi anlamda yardım aldım danışmanlığından.Oğlum şu anda 19,5 aylık ve Esin Hanımın yardımı sayesinde gündüz uykusunda da gece uykusunda da kendi kendine uykuya dalabilen, uyandığında yardımıma ihtiyaç duymadan tekrar uykuya geçebilen bir çocuk. Akranlarıyla olan ilişkilerinde oldukça uyumlu ve her yaştaki insanla iletişimi çok güçlü. Çocuğumun erken zamanında aldığım bu danışmanlık hem çocuğum hem de benim için fazlasıyla etkili oldu.Her an yanımda olduğumu ve bana başarabileceğimi söylemesi ile beni her an desteklediği için çok teşekkür ederim :) Daha uzun yıllar birlikte olmak isteyebileceğim bir insan..
     Beğenin    
Yücel DeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97151
Öncelikle böyle bir imkan için site kurucularına teşekkür ederim. Esin Hanım ile 3 yıl önce ilkokula yeni başlayan oğlumun okula uyum sağlama ve öz güven sorunun için birinin tavsiyesi üzerine tanıştık. İlk başta olayın ciddiyetinin farkında olmadan basit bir danışmanlık hizmeti alacağımızı sanarak önemsemedim sorunlarımıza nokta atışları ile müdahalesi ve elde ettiğimiz sonuçlar için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. ikinci çocuğumuz olduktan sonra bile halen ara sıra danışmanlık hizmeti alıyoruz. Kendisi bize ve oğlumuza bir doktoran çok arkadaş gibidir, halen bile telefonla saat kısıtlaması olmaksızın destek de alıyoruz, oğlum dahil sohbet de ediyoruz, böyle bir imkanı başka bir yerde bulabileceğimizi sanmıyorum. Çocukları ile ilgili sorunlarında tüm ailelere ile kendisini tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Alperen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97146
Esin hanımdan oğlumuzun gelişim takibi, agresif hareketlerini yönetme ve gelişimi için yapabileceklerimiz konusunda çok değerli bilgiler aldık. Şahsen çocuk doktoru ve gelişim uzmanlarında benim aradığım şey en başta çocukla iletişim kurmayı başarmasıdır. Kendisinin enerjisi ve mesleğine duyduğu saygıdan dolayı hemen oğlumla iletişim kurdu.Şu anda 18 aylık olan oğlum uzun yıllar Esin hanımın takibinde büyüteceğimi bildirerek, bana ne kadar güven sağladığını belirtmek isterim. Kendisine sonsuz saygılarımı sunarım.
     4 Beğeni    
Cengiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97107
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Esin Hanımla tanıştık ve iyikide tanışmışız.İki çocuğumun arasında inanılmaz kıskançlık problemi vardı ve bu öfke nöbetlerine sebep oluyordu.Çocuklarımızla aramızda iletişim problemleri artık büyük bir sorun haline gelmişti.Eşim ve ben ne yaparsak yapalım çocuklarımızı mutlu edemez hale gelmiştik ve ev içinde bir kaos ortamı vardı.Esin hanım sayesinde hiç düzelmeyeceğini sandığımız problemlerimiz yoluna girdi ve iletişim problemlerimiz düzeldi böylece diğer problemlerimizi de kolaylıkla çözebilecek duruma geldik.Anne baba olarak yaptığımız yanlışların farkına vardık. Esin Hanımın çocuklarla iletişimi o kadar güzel ki bizlere de verdiği enerji sayesinde seansların bitmesini hiç istemiyoruz. Güleryüzlü,anlayışlı,insancıl ve alanında uzman birisi.Herkese tereddütsüz tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Güliz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94903
Esin Liman Hanım'la danışmanlığını yaptığı kreşte olan oğlumun psikolojik gelişimi ile ilgili bilgi almak için gittiğimde tanıştım ve o anda doğru kişi ile karşı karşıya olduğumu anladım. Çocuğumuzla ilgili pürüzleri çok güzel ve yerinde tespit edip çözüme ulaşmamıza yardımcı olmuştur. Ayrıca pozitif yaklaşımı, sevecenliği ve oğlumuzun kendisini çok sevdiğinide belirtmeden geçemeyeceğim . Burası vasıtası ile kendisine sevgi ve saygılarımızı iletiriz.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Esince Çocuk
Malcolm X Caddesi No:8 
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 284 06 61  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Esin SELİMOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Esin SELİMOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

05:20
Top