2007'den Bugüne 88,758 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!S.Berna EYGÜN
Psikolog - İstanbul

S.Berna EYGÜN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
S.Berna EYGÜN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

161
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

S.Berna EYGÜN'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar S.Berna EYGÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yücel SÖZERPsk.Yücel SÖZER
Yücel Beyle; çalıştığımız kurumlar ve eğitimler sayesinde tanışıyoruz. Psikolog mesleğinin tüm kriterlerini layıkınca taşıdığına inanıyorum. Mesleğini...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her İnsanın Psikoloğa İhtiyacı Vardır
 
S.Berna EYGÜN'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Gri Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Adnan Adıvar Cad. No:20/5 Haseki Hastanesi Karşısı Aksaray/İstanbul
İstanbul
(05052664263)
Adres 2:
Aşkım Kapışmak Akademi
Susam Sokak No:11 Daire:5
İstanbul
(CİHANGİR/BEYOĞLU)
Psk.S.Berna EYGÜN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(0 532 733 03 21)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (40 yaşında)
Doğum Yeri : Antalya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
S.Berna EYGÜN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Öfke Kontrolü,Depresyon,Panik Atak,Fobiler,Sınav Kaygısı,OKB(Takıntılı Davranış ve Düşünceler)Çocuklarda Davranış Sorunları,Kendine Zarar Verme Davranışı,Aile Danışmanlığı,Gestalt Tarapisi,Ergenlerin Cinsel Sağlık Hakları,Aile Eğitimi,Alkol ve madde bağımlılığı,kekemelik ve konuşma bozuklukları, ergenlik sorunları vs konularda sertifika ve katılım belgelerim mevcut.

S.Berna EYGÜN Özgeçmis CV Psk.S.Berna EYGÜN'ün Özgeçmişi
Selma Berna Eygün; 1982 Antalya doğumludur. Dicle Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunudur. 2006 yılında Avrupa Birliği Avrupa Konseyi kapsamında “Gestalt terapisi ve Transaksiyonel Analiz Eğitimini” ve “Öfke Kontrol Eğiticisi Eğitimi''ni tamamladı. 2007 yılında Doc. dr. Ayşen Ufuk Sezgin tarafından Semiha Şakir Vakfının verdiği “Çocuk ve Ergenlerin Cinsel Sağlık Hakları Eğiticisi Eğitimi”ni almıştır. Yard. Doc. Dr. Önder Kuzu tarafından “Somatizasyon Bozuklukluları ve Süpervizyonu”nu tamamladı. 2007 yılında “0-6 yaş Çocuk Gelişimi” ve “0-18 yaş Aile Eğitim Programı”nı tamamladı. 2008 yılında Prof. dr. Kültegin Ögel'in yürüttüğü “Alkol ve Madde Bağımlılığı Programı” ve “Çocuklarda Davranış Problemleri Eğitimi”ni bitirmiştir. Halen Şizofreni derneği aktif üyelerindendir.
Özel eğitim alanında zihinsel engelliler ile davranış problemleri ve ailelerin kabullenme süreçleri ile ilgili çalışmalar yürüttü.
Yaklaşık 2 yıl Futbol Takımı mentörlüğü yaptı....[Devamı...]

S.Berna EYGÜN'ün Makaleleri S.Berna EYGÜN'ün Makale ve Yazıları
3 Makale

S.Berna EYGÜN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep Çukadar
12.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79470
Berna EYGÜN, yaşamımda tanıdığım en zeki, en yaratıcı kadınlardan birisi olması sebebiyle alanında doğal bir yeteneğe sahip olan nadir insanlardan birisidir. Duygusal zekasının son derece gelişmiş olması sebebiyle, bu yeteneklerini kusursuz bir şekilde kullanma becerisine sahiptir. Yaptığı işe gönül vermesi tüm bu durumları birleştirmesini sağlar. Bu nedenledir ki, Berna Hanım bir kişiye yardım ederken, olayları çok yönlü görüp, kişinin esas sorunlarını algılamada çok başarılı olmaktadır. Onun bu özelliği aslında onu aranan kişi yaparken, mizacından getirdiği alçak gönüllü tarafıyla her zaman bir işe ilk kez başlıyor gibi dikkatli ve özverili çalışmasına sebep olur. Ondan danışmanlık almak, aslında sanıyorum sorunların çözümü için en gerekli olan ilk adımı yani doğru kilidi bulmaktır. Doğru kilittir Berna EYGÜN, gerisi ise sizin danışmanlık almaya ne kadar hazır olduğunuzla alakalıdır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
A.
9.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74871
Akademisyenim, sitenizi İzmir'de konsantrasyon sorunları ile ilgili bir uzman ararken buldum. Yaklaşık 7 yıl Elazığ'da çalıştım ve Berna ile orada tanıştım. İlişkimiz sadece arkadaşlık boyutunda olduğu zamanlar, onun danışanlarına karşı nasıl özverili bir insan olduğuna şaşırırken yaklaşık 5 yıl önce benim de içine düştüğüm karanlığın içinde ışığım oldu. Nefes almakta zorlandığım sadece yaşadığım kapkara bir dönemdi. Sabrı, sevgisi ve şefkati en önemlisi yargılamadan ve didaktik kuru tavsiyeler vermeden beni dinlemesi beni adım adım aydınlığa çıkardı, güç verdi. Arkadaşlık bağımı bir kenara bırakarak danışanlarının neden ona bu kadar bağlandıklarını ve kopamadıklarını anlıyorum. İyi bir psikolog olmak için sadece eğitimin yeterli olmadığını düşünüyorum. Bence kişilik özellikleri işi insanla olan bir meslek grubunda çok önemli bir. Bu nedenle sadece kitabi, pratikte hiçbir karşılığı olmayan önerileri sıralamak insanı anlamak ve çözmek için yeterli değil. Gerçek ilgi ve sabır arayan kimseler için Psikolog Berna Eygün'ü tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Psk.Halil İbrahim AKYILDIZ
20.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73415
merhaba, Psikolog Berna hanım ile tanışıklığımız 3 yıl öncesine dayanmaktadır.Berna hanımın mesleki tecrübesine, aldığı eğitimlere ve bilgi birikimine son derece güvenirim. Ezbere değil, yaratıcı sorularla kendi benliğinizin farkına varabileceğiniz tedaviler uygulayıp sonuç alabileceğiniz bir uzmandır. İnsanları sadece ilaçların değil; düşünce gücünün, fikir alışverişinin ve insanın kendi ile yüzleşmesi ile tedavi olabileceğini kanıtlayan nadir uzmanlardan. Kendisi klinik ve sağlık psikolojisi alanındaki güncel araştırmaları ve uygulamaları takip eden ve mesleki etik ilkelere bağlı ve kendini sürekli yenileyen hem ulusal hemde uluslararası alanda yetkin bir uzmandır. Profesyonel alanda tavsiyelerine ve yönlendirmelerine güvenim tamdır. Kendisini psikolojik destek almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Nilüfer ÖNDER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72379
Berna Hanım'ı birlikte vermiş olduğumuz eğitimlerde tanıma fırsatı buldum. Eğitim verirken hem profesyonel hem de samimi iletişimi sayesinde insanlarla güler yüzlü ve pozitif ilişki kurması mesleki olarak en büyük avantajlarından birisi. Kişilik yapısı itibariyle sıcak ve samimi olan, size anlaşıldığınızı hissettiren ve güven veren yapısı, danışanlarıyla kısa sürede terapötik ilişki kurmasını sağlıyor böylece danışanların sağaltımlarını kolaylaştırıyor. Ayrıca teorik alt yapısı ve mesleki olarak kendisini sürekli güncelleme alışkanlıkları sayesinde de insanı ve psikolojik durumunu çok iyi analiz edebiliyor. Berna Hanım'ın hem teknik alt yapısının güçlü olması hem de kişilik özelliklerinin meslekle çok uyumlu olması sebebiyle bir psikolog olarak çantasının dolu olduğunu söyleyebilirim. Berna Hanım'ı herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
M.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71206
Berna hanımı psikolojik danışmanlığa ihtiyacım olduğu bir dönemde bu site aracılığıyla buldum. Berna hanımdan önce bulunduğum ilde (Elazığ'da) bazı psikologlara gittim. Benim istediğim karşımdaki kişinin benimle empati kurarak konuşma tedavisi uygulamasıydı. Bunu Berna hanımda buldum. Beni tanıdıktan ve sorunumu anladıktan sonra bana bazı ödevler verdi. Tabi beni ilk başta açması zor oldu ama bunu fazlasıyla başardı. İnsanlara çok fazla açılabilen, güvenen biri değildim o dönemler. Açıkçası Berna hanımla görüşmeden önce gittiğim psikologlardan bu faydayı sağlayamadım. Berna hanımdan bu yardımı 5-6 sene önce almama rağmen irtibatı koparmak istemedim. Berna hanım benim için bir psikologdan öte oldu. Hiç kaybetmek istemediğim bir arkadaş, sırdaş... olarak da yorumlayabilirim bunu. Bana vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyorum Berna hanım. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum...
     4 Beğeni    
Erhan
3.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69188
Selma Berna EYGÜN; Elazığ E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Oluşturlan Rehabilitasyon Bölümünde görev yaptığı 7(yedi) yıl süresince tek başına sevk ve idare etme başarısını gösteren bir meslek elemanıdır. Bunun yanında, hükümlü ve tutukluların sorunlarına yönelik problem çözme becerisinden kaynaklı çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kurduğu iletişimler en çok beğendiğim ve takdir ettiğim güçlü yönleridir. Ayrıca ergen çocuğuma yönelik almış olduğumuzu danışman hizmetinden de oldukça memnun kaldığımız belirtmek isterim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Ümit
2.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69178
Berna Hanımı yaklaşık bir yıldır tanıyorum. Çalışkanlığı, işine karşı olan hassasiyeti, güler yüzü, kendini sürekli geliştirme azmi ve bitmeyen enerjisi benim en çok beğendiğim yanlarından sadece birkaçı... Berna Hanımı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; başladığı bir işi bitirme konusundaki çabası gerçekten taktire şayan. Kendisini iyi bir arkadaş, sırdaş bir dost gibi düşünüp problemlerinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz...
     5 Beğeni    
Erhan
29.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69068
Berna ablamı tanıma fırsatı bulan şanslı insanlardan biriyim. Berna ablam , güler yüzü, sağduyulu yaklaşımı, sorunları çözüme kavuşturma becerisi ile bilgi birikimini harmanlamış deneyimli bir psikologtur. İnsanlara yardım etmeyi hayat anlayışı haline getirmiş ve danışanlarından da her zaman olumlu geri bildirimler almıştır. Şuana kadar çalıştığı ve çözüme kavuşturamadığı hiçbir danışanı olduğunu görmedim. Zorlu durumların bile kolaylıkla üstesinden gelmeyi başarır. Danışanlarındaki değişimi bir kaç görüşmeden sonra bile fark etmeye başlarsınız. Sakin ve samimi kişiliği ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlar, sizi anlar ve sorunlara gerçekçi bir bakış açısı kazandırır. Eğer çözmeniz gereken problemleriniz, değiştirmek isteyip te değiştiremediğiniz davranışlarınız varsa bilgi birikimi, deneyimi ve kullandığı teknikler ile size kesinlikle yardımcı olacaktır. Berna ablamı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Ergin
28.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69031
(Psk.S.Berna EYGÜN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     4 Beğeni    
Taylan Kaya
18.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68828
8 yıldır Berna Hanımla tanışıklığımız var. İş konusunda Berna Hanım asla pes etmeyen ,üretken pozitif,sağduyulu,insancıl,yaklaşımı, sorunları çözüme kavuşturma becerisi ile bilgi ve becerisini harmanlamış deneyimli bir psikologtur.. Kendi hayat felsefesinde POZİTİF olmakla birlikte İnsanlara yardım etmeyi hayat anlayışı haline getirmiş ve danışanlarından da her zaman olumlu geri bildirimler almıştır. Zorluk karşısında asla pes etmeyen ve üstesinde gelmeyi başarır. Mesleki donanımını eğitimlerle,kişisel gelişim ve bu işini sevdiğinden dolayı her zaman GÜNCELİ takip ederek mesleki anlamda iyi olmayı hedeflemektedir. DANIŞANLARINI anlar ve sorunlara gerçekçi bir bakış açısı kazandırır. Sorun karşısında , problemleriniz, karşısında değiştiremediğiniz davranışlarınız varsa deneyimi ve kullandığı teknikler ile size profesyonel anlamda olacaktır. Berna hanımı samimiyetimle ve mesleki anlamda gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
Seçil YİKAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68792
Berna ile çalışma fırsatı bulan şanslı insanlardan biriyim. Berna, güler yüzü, sağduyulu yaklaşımı, sorunları çözüme kavuşturma becerisi ile bilgi birikimini harmanlamış deneyimli bir psikologtur. İnsanlara yardım etmeyi hayat anlayışı haline getirmiş ve danışanlarından da her zaman olumlu geri bildirimler almıştır. Şuana kadar çalıştığı ve çözüme kavuşturamadığı hiçbir danışanı olduğunu görmedim. Zorlu durumların bile kolaylıkla üstesinden gelmeyi başarır. Danışanlarındaki değişimi bir kaç görüşmeden sonra bile fark etmeye başlarsınız. Sakin ve samimi kişiliği ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlar, sizi anlar ve sorunlara gerçekçi bir bakış açısı kazandırır. Eğer çözmeniz gereken problemleriniz, değiştirmek isteyip te değiştiremediğiniz davranışlarınız varsa bilgi birikimi, deneyimi ve kullandığı teknikler ile size kesinlikle yardımcı olacaktır. Berna hocamı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43716
berna hanımı tanımadan önce tıpkı güneşten korkan bir kardelen çiceği gibi hayattan korkuyodum.ta ki berna hanım karşıma çıkanadek o hayatıma girdikten sonra bir kardelenin güneşe direndiği gibi bana hayata karşı direnmeyi öğretti iyi ki onu tanıdım iyi ki şuan hayatımda benim yeniden doğmamı sağladığı için ona minnettarım.herkese şiddetle tavsiye ederim o bir doktordan çok bir arkadaş bir kardeş .Konu berna hanım olunca kelimeler bile kifayetsiz kalır kelime dağarcığım onu anlatacak kadar geniş değil. Sonsuz teşşekkürlerimle Yasemin ..
     21 Beğeni    
Nurgül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27284
insanların dertlerini dinleyen doktordan daha öte bir arkadaş bir dos belkide bir sırdaş onunla tanıştığımız dan bu yana kendimi daha iyi hissetmeye başladım sanki o benim sabır taşım..bütün sıkıntılarımı anlattığımbelkide midasın kuyusu sevgili nadide sabır taşım elmastan olduğunu düşünüyorum hep parlamaya devam et ve sakın çatlama berna hanımı ıhtıyacı olan herkese tavsiye ediyorum memnun kalacağınızı biliyorum sevgi ve selamlarımı sunuyorum...
     27 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27089
23 yaşındayım.elazığda yaşıyorum.ve çok ciddi problemlerim sebebiyle berna ablayla tanıştım.ABLA diyorum çünkü okadar sevecen,okadar içten,okadar samimi ve özgüveni okadar yüksek bir insanki bunu kolaylıkla karşısındakine geçirebiliyo.sadece terapist değil herzaman,heryerde,her saatte yanımda olan bi dost,abla,sırdaş...sadece bi psikolog değil aslında.milyontane cümle kurulsa mükemmelliyrtini anlatamam sanırım.mükemmel bi yüreğe sahip profesyonel bir insan.kesinlikle şiddetle tavsiye edebilirim..'ASLA'ASLA dememeyi öğretebilen,bu hayata tutunmak için milyonlarca geçerli sebep sunabilen ÇOK DEĞERLİ bir insan...
     19 Beğeni    
Belma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26575
berna hanım, benim yakınım olur. Ciddi ailevi problemlerim vardı ve çok sıkıntılı idim. Kendisi zaman zaman benimle görüşerek bana telkinlerde bulunurdu. Öncelikle sabrı, objektifliği ve profesyonel bakış açısı beni çok etkiledi. Onun sayesinde pek çok konuda farkındalık kazandım. Boşanma sürecimi daha kolay atlatabildim. Berna hanımın mütevaziliği ve güler yüzü iletişimizi kuvvetlendiriyor. Bu sebeplerle berna hanımı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     22 Beğeni    
S.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2008
TavsiyeNo: 10939
Merhaba;Elazığ'da yaşıyorum. 2004 yılında babamı kaybettim. Depresyon teşhisi konuldu. Uzun süre psikiyatrist kontrolünde ilaç kullandım. Daha sonra gerek televizyon programlarından gerek internetten hastalığımla ilgili yaptığım araştırmalarda terapinin de gerekli olduğunu öğrendim. İyi bir psikolog araştırırken Berna hanımı tavsiye edenler oldu. Kendisiyle 4 ay kadar önce tanıştım sıcaklığı,içten ve samimi tavrıyla beni çok etkiledi. İşinde oldukça profesyönel olduğunu düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : İsim site editörlerimiz tarafından kapatıldı.
     67 Beğeni    

S.Berna EYGÜN'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Eskişehir Şizofreni Derneği Üyesiyim

S.Berna EYGÜN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar S.Berna EYGÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yücel SÖZER
Psk.Yücel SÖZER
Yücel Beyle; çalıştığımız kurumlar ve eğitimler sayesinde tanışıyoruz. Psikolog mesleğinin tüm kriterlerini layıkınca taşıdığına inanıyorum. Mesleğini...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Gri Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Adnan Adıvar Cad. No:20/5 Haseki Hastanesi Karşısı Aksaray/İstanbul
İstanbul
(05052664263)
Adres 2:
Aşkım Kapışmak Akademi
Susam Sokak No:11 Daire:5
İstanbul
(CİHANGİR/BEYOĞLU)
Psk.S.Berna EYGÜN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 266 42 63
Telefon 2 :
0(532) 733 03 21
(0 532 733 03 21)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.S.Berna EYGÜN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

S.Berna EYGÜN Mesleki Videolar Videoları
-

18:04
Top