2007'den Bugüne 89,872 Tavsiye, 27,682 Uzman ve 19,693 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!H. Burcu TATOĞLU
Psikolojik Danışman - Antalya
Psk.Danışman

H. Burcu TATOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
H. Burcu TATOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

16
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

H. Burcu TATOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar H. Burcu TATOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Serhat MAVRUK
Serhat Mavruk sadece meslektaşım değil aynı zamanda sınıf arkadaşımdır. Okul hayatı boyunca her zaman rahat, stressiz (onun rahatlığı bende strese se...
Seda KAYAUzm.Dyt.Seda KAYA
kendisini tanıdığım süre boyunca hep başarılı olduğuna şahit olduğum 12 yıllık dostum seda hanım. Hem yakınlarına hemde danışanlarına ilgiyle, anlayış...

 
H. Burcu TATOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı, Rüyam Kent 1 Sitesi, C Blok , Daire 3
Antalya
(Laura Avm Kapısı Karşısı)
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : Antalya
Yabancı Dil : Almanca-İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
H. Burcu TATOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kanser hastaları ve ailelerine psikolojik danışmanlık
Cinsel İşlev Bozukluğu
Depresyon
Kayıp-Yas
Obezite
Dinamik Yönelimli Psikoterapi

H. Burcu TATOĞLU Özgeçmis CV Psk.Dnş.H. Burcu TATOĞLU'nun Özgeçmişi
1985 yılında Antalya’da doğdum. Ortaöğretimini Adem Tolunay Anadolu Lisesinde tamamladım.
2008 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun olarak Psikolojik Danışman ünvanını aldım. Lisans öğrenimimin 2006-2007 güz dönemini Almanya Bremen Üniverstesinde “Almanya’ya Yerleşen Türk öğrencilerin (ilköğretim-ortaöğretim)Uyumu “ projesi ile tamamladım.
2008-2009 Andeva Doğu Garajı Tıp Merkezinde Psikaytrist Dr.İbrahim Ateş ile birlikte Psikolojik Danışma birimini oluşturdum ve burada çalıştım. Daha sonra Dr. İbrahim Ateş’in kurduğu Nevrotik Psikiyatri ekibine katıldım.
2009-2010 ,2 dönem Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv Bölümün Psikoloji Derslerine Misafir Öğretim Görevlisi olarak katıldım.
2010 Cinsel işlev bozukluğu ve tedavileri konulu çeşitli eğitim seminerlerine katıldım ve CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) Cinsel Terapi 1. modulünü tamamladım....[Devamı...]

H. Burcu TATOĞLU'nun Makaleleri H. Burcu TATOĞLU'nun Makale ve Yazıları
1 Makale

H. Burcu TATOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Serhat MAVRUK Fotoğraf
Psk.Dnş.Serhat MAVRUK
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77738
Üniversiteden sınıf arkadaşım olan Burcu Tatoğlu, okul yıllarındaki mesleki merak ve çalışkanlılığını hala sürdürmektedir. İdeallerine sıkıca bağlı, mesleki gelişimine çok önem veren, yeniliklere açık ve alanda tanıdığım en donanımlı psikolojik danışmanlardan biridir. Danışanlarına karşı içten, saygılı ve sorumluluk duygusu yüksektir. Yaptığı çalışmalar ve projelerle Antalya'da adından sıkça bahsettiriyor ve danışanlarından aldığı olumlu geri bildirimleri fazlasıyla hakediyor. Bir meslektaşı olarak başarılarının devamını diler, yardım arayışında olan kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sevilay ZORLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Mart.2015
TavsiyeNo: 77566
Burcu Hanım duyarlı, hassas, düşünceli, etik ilkelere bağlı, özverili ve mesleğini çok seven idealist kendini geliştirmeye açık bir kişidir. Burcu Hanım’ın danışanlarını anlama ve çözüm bulma yolundaki özverisine ve çabasına birçok sefer şahit olmuşumdur. İyi bir dinleyicidir. Bu olumlu özelliklerinin danışanlarına da çok fayda sağlayacağına inanmaktayım. Bunun yanında kendini geliştirmek için sürekli eğitimlere katılmakta ve bilgi birikimine yeni bilgiler katmaktadır. Onu tanıyan pek çok kişiden kendisi hakkında olumlu yorumlar duymuşumdur. Eğer kendinizi tanımak ve daha nitelikli bir yaşama adım atmak istiyorsanız Burcu Hanım’ı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Seda KAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43056
Burcu Tatoğlu canım arkadaşım, can dostum benim.. onu tanıdığım 1996 yılından itibaren, arkadaşlığımızı gün geçtikçe daha da pekiştiridiğimiz, dostluğumuzun artık her şeyden öte olduğu önemli insandır hayatımda! Tüm öğrenimlerimizde beraber iken, meslek seçimlerimizde ayrı yollardan yürdüğümüz arkadaşım, çok ilgi duyarak ve çok isteyerek seçtiği mesleğinde, emin adımlarla ve sürekli kendisini geliştirerek başarılı bir şekilde ilerlemektedir. İlk başta çok güvenilir bir arkadaş olduğunu söyleyebileceğim Burcu hanım, kişilik özellikleri ile bütünleştirdiği mesleki becerisi ile de çok başarılı bir psikolojik danışmandır. onun yakınlarında olduğum sürece her konuda danışmanlığını alabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum ki, her hangi bir konuda psikolojik destek almak isteyen herkesi ya da şöyle sölemeliyim ki, yakın ve samimi sohbet ortamında danışmak istediğiniz birisini arıyor iseniz, çözüm bulamadığınız konular var ise ya da herhangi bir sebepten çıkmazda iseniz, Burcu Tatoğlu tüm bilgisi, güveni ve samimiyeti ile sizin için doğru bir adres olabilir..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Z.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15587
Burcu Hanım'ın bir danışanı olarak söyleyebilirim ki kendinizi onun yanında çok rahat hissediyorsunuz. Sanki çok uzun zamandır tanıdığınız biri gibi. Danışmanlık aldığınız konularda da sizin mümkün olduğunca kendinizi sorgulamanızı ve yanıtlara daha kolay ulaşmanızı sağlayan tarzı ile beklentimin üstüde bir danışmanlık hizmeti aldım. Ayrıca Burcu Hanım, geniş vizyonu ile onun danışanı olduğum süresince, benim göremediğim açılardan olaylara bakmamı sağlayarak bana çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
İbrahim ATEŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15005
Kendisinin, ruh sağlığı üzerine çalışan profesyonellerde bulunması gereken duyarlılığa ve dinginliğe fazlasıyla sahip olduğunu, bu yönlerinin yüksek mesleki motivasyonla birleşmesi sonucunda ortaya başarılı ve etkili bir performans çıktığını düşünüyorum. Mesleğini severek yaptığını ve çözümlenmesi gereken soruna tamamen odaklandığını görürsünüz. Etik bir duruşu vardır. Kendisiyle kolay iletişim kuracak ve anlaşıldığınızı hissedeceksiniz. Kısaca ifade etmek gerekirse, başarılı, idealist bir profesyoneldir.
     12 Beğeni    

H. Burcu TATOĞLU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Dans-sinema-seyahat-resim(karakalem)


H. Burcu TATOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği
CETAD

H. Burcu TATOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar H. Burcu TATOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serhat MAVRUK
Psk.Dnş.Serhat MAVRUK
Serhat Mavruk sadece meslektaşım değil aynı zamanda sınıf arkadaşımdır. Okul hayatı boyunca her zaman rahat, stressiz (onun rahatlığı bende strese se...
Seda KAYA
Uzm.Dyt.Seda KAYA
kendisini tanıdığım süre boyunca hep başarılı olduğuna şahit olduğum 12 yıllık dostum seda hanım. Hem yakınlarına hemde danışanlarına ilgiyle, anlayış...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı, Rüyam Kent 1 Sitesi, C Blok , Daire 3
Antalya
(Laura Avm Kapısı Karşısı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 602 08 02
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.H. Burcu TATOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca-İngilizce

H. Burcu TATOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

05:42
Top