2007'den Bugüne 88,443 Tavsiye, 27,377 Uzman ve 19,492 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ahmet ANADOL
Psikolog - Antalya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ahmet ANADOL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

53
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Ahmet ANADOL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet ANADOL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dt.Belma YENER
İstanbul
Diş Hekimi
Abdullah ERDOĞANDoç.Dr.Abdullah ERDOĞAN
Antalya
Doktor
Göğüs Cerrahisi
Bengü TOROSLUOĞLUPsk.Bengü TOROSLUOĞLU
Bengü Hanım, henüz lise öğrencisiydi tanıştığımızda! Babaları ile hukuktur-psikoloji bölümüdür çatışması içindelerdi! Babaları, "psikoloji okuyup...
Dr.Erhan ÖZCAN
Antalya
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Ahmet ANADOL'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1971 (50 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ahmet ANADOL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kaygı ve Duygu Durumu Bozuklukları; (Depresyon, Obsesif Kompülsif bozukluk, Panik atak, Stresle Başaçıkma), Gençlik ve Ergen Sorunlerı, Evlilik-İlişki Terapisi, Sigara Bırakma, Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Vajinismus, Erken Boşalma,Cinsel İlgi ve İstek Kaybı)

Ahmet ANADOL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sevdenur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80317
İlk psikoloğum dün kendisi ile tanıştık. Kendimi çok kötü hissettiğim için kendi başıma işin içinden çıkamayacağıma anlayınca internet üzerinden araştırarak buldum Ahmet Beyi. Konuşmaları beni çok rahatlattı. Kendi tecrübeleri, fikirleri ve kişi analizi çok iyi. Ben kendimi bu kadar rahat hissedeceğimi hiç düşünmemiştim. Yanından ayrıldıktan sonra kaç gündür boşuna yıpratmışım kendimi dedim. Bu işi para için yapmadığı çok belli ve bu işi hakkıyla yapıyor kesinlikle düşünmeden herkese tavsiye edebilirim.
     7 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57357
Her meslekte olduğu gibi,etik ve mesleki bilgiye hakim kisi bulmak güçtür.Kendisi ile oldukça keyifli bir sohbette tanıştık .Ahmet bey vizyonunu korumuş ve sohbetinden son derece zevk alınabilecek bir uzman.Olaylara bakisi ve yorumlamasi,objektif tarzini hissettirmekte.Kendisinden yardım alan danisanlarimizda da aynı izlenimi bıraktığından şüphem yok.Mesleki gelişimi ve kişisel duruşundan dolayı kendisini takdir eder,basarılarının devamını dilerim.Saygilarima Uzm.Psk.Dan.Selma AKBULUT
     6 Beğeni    
Hayat Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26472
merhaba benim ismim hayat bir yıl once bır arkadaşım varsıtasıyla tanıdım.ahmet beyı benim sıgarayı bırakmamda yardımcı oldu.ve şu an bir yıl oldu.ben günde 1/5 paket ıcıyordum.kendım bıle ınanamadım bırakabılıcemı.ve terapıye başlamadan önce son sıgaramı ahmet beyle kahve ıcerek ıctım ve bır mucıze basarardık.eşim arkadaşlarım bakkalım bıle benımle ıddaya gırdı.ben hayır ahmet beyle biz başardık artık sıgarayı icmıyorum.hem cok kotu bır yıl gecırmış olmama ragmen.duşunuyorumda bukadar kötü bir yıla ragmen icmediysem gercekten mucize oldu...güvenilir ve herşeyın başında yaptıgı işin arkasında duran bir uzman...tebrikler AHMET BEY.
     12 Beğeni    
Psk.Pelin UMDE GÜLER
7.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23027
Eğer gerçek bir başarı örneği görmek ve mesleğini bilimsel bilgiden taviz vermeden,sadakat,sürekli gelişim ve çalışkanlıkla yürüten bir psikolog ile tanışmak ve yardım almak isterseniz size Ahmet Anadol 'u ısrarla tavsiye ederim. Yanlızca danışan/hastalarına değil,aynı zamanda meslekdaşlarına da gösterdiği yardımsever ,paylaşımcı tutumu ile son derece nazik,empatik ve bir o kadar da etiktir.Bireysel ve mesleki anlamda başarılı ve saygın, çizgisini hiç bozmadan yürüdüğü yolda sevgili ve değerli arkadaşım Ahmet'in uzun yıllar çalışmalarına sağlıkla devam etmesini dilerim.
     16 Beğeni    
Bülent K.
5.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21878
"bir insanı sevmekle başlar her şey" ahmet abi de önce insanı sevdi, sonra doğayı, hayvanları ve de işini işni severek yapan birinin "iyi" olmaktan başka şansı var mıdır? tanıdığınızda anlayacaksınız ki mesleği, kişiliği ve yaşam biçimi bütünleşmiştir. ben mi a) meslek öncesinden ilk danışanlarından b) oyun, ders arkadaşı c) hali hazırda başı dara girdiğinde kendisini ahmet abisinin yanına atacak potansiyel danışanı d) öykülerinden birinde adı geçen bülent kimi zaman ihtiyaç duyduğumuz için değil ihtiyaç duymamak için de bir şeyler yapmak gerekir ahmet abi ile sohbet de benim için öyle bir şey
     7 Beğeni    
Mefkure
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20137
Hepimizin başına gelmiştir. Bazen doğru bir tavsiye hayatımızda değişiklikler yaratır. Hele ki bu tavsiye, bu işlerden iyi anlayan bir dosttan geliyorsa. Ahmet Bey için “işini çok iyi yapan bir psikologdur” demeyeceğim, çünkü; bu onu sadece bir uzmana indirgemek olur. Bunun yerine ben ona gerçek bir dosttur demeği tercih ediyorum. Gerçek dost; sizi gözler,sizi tanır,tepkilerinizi bilir, tavsiyesi istendiğinde size öneriler sunar ama kendi doğrularını size empoze etmeye çalışmaz yada sizi hata yaptınız diye yargılamaz yani gelişiminizi destekler ,kösteklemez. Çalıştığım firma, Ahmet Bey ile, uzun yıllardır Psikolojik Danışmanlık ve Kurumsal Eğitimler konusunda çalışıyor.Bu süreç içerinde kendisi ile hem verdiği eğitimlerde hem de bir danışanı olarak çalışma imkanım oldu. Eğitiminin üstüne ilave ettiği tecrübesi, insanlara olan sevgisi , yaşama ve yaşayanlara duyduğu sorumlulukla oluşturduğuna inandığım ,saygın çizgisinde, başarılarının ve değerli dostluğunun devamını diliyor, bu farkındalığı yaşamaları adına ihtiyaç duyan herkese ,kendisiyle çalışmayı tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    
Hakkı
18.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20116
Sevgili Ahmet Abimi 6 yıldır tanıyorum ve tanımaktan öte hayatta öz abilerimden biridir aynı zamanda... Her zaman kendiside dahil olmak üzere 20 li yaş grubunda tanıdığım ve üstün tecrübesinden anektotlar aldığım için kendimi çok şanslı olduğumu dile getiriyorum.Tabiki ne anektotlar aldığımı bu yazıyı okuyan insanlarla paylaşamıyacağım özel olduğu için değil bu satırların yetmeyeceğinden çekindiğim için..Toparlamak gerekirsem kendisi hayatımda olduğu için öncelikle teşekkür eder ve hazinesini onun tabiriyle aslan parçası kardeşiyle paylaştığı için ayrıca minnettarım.Seni seviyorum Ahmet Abi..
     6 Beğeni    
Mehmet S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20054
Çalışmış olduğum firma vesilesiyle SN. Ahmet ANADOL ile tanışdık. Ahmet Bey; çok içten davranışı, doğallığı ve samimiyetiyle karşısında bulunan insanda güven duygusu uyandırıyor. Kendinizi Ahmet Beyin yanında çok rahat ve güvende hissediyorsunuz. Kendinizi güvende hissettiğiniz andada sorunlarınızı kendisi ile daha detaylı ve açık bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca işine aşık bir insan. kalitesi ve düzgün kişiliği de kendisinin extraları. allah herhese kendisi gibi bir dost nasip etsin. hayatımıza kattığın anlam için sonsuz teşekkürler
     8 Beğeni    
S.Gorgun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19995
Çalışmış olduğum firma vesilesiyle SN. Ahmet ANADOL ile birçok projede çalışma fırsatı buldum. Bu projelerde bir uzman psikolog olarak insana dair bakış açımızı genişletmemizi, daha insancıl bir iş kültürü edinmemizi ve bireysel olarak herkesin biricikliğinin farkına varmasını sağlamak üzere yol gösterici oldu. Profesyonel bakış açısı, yansızlığı, insana değer vermesi, saygısı, dürüstlüğü, pozitif düşünmesi vb. üstün nitelikleriyle diğerlerinden kolayca ayırabileceğiniz bir danışman. Ekip arkadaşlarım ve kendi adıma verdiği katkılardan dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye yazısının ziyaretçimizin çalıştığı firmanın insan kaynakları bölümden gönderildiği kurumsal eposta adresiyle teyid edilmiştir.
     11 Beğeni    
H.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19980
Sayın Ahmet ANADOL Bey ' e bir danışanı (benimde arkadaşımın) tavsiyesi ile başvurdum ve sigara bırakma dan başlayan kişisel gelişime kadar bir çok konuda profosyenel hizmetler aldık. Psikolog denilince bizlerin aklına ilk gelenlerden çooooook öte ve kendini çok geliştirmiş ; birey ve toplulukların başta sağlığı ; daha sonrada verimliliklerini hayattaki anlamlılıklarını ve iş kazanımları nı toplamda KAZANÇ larını arttıran bir Uzman. Firmamızın 2008 deki en iyi yatırımını sağlayan ; en az yatırıp en çok kazanan olmamıza katkılarını esirgemeyen Ciddi , Güvenilir , Başarılı bir Uzman Herkezin ulaşabilmesi dileği ile .
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : İsim ve soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     4 Beğeni    
F.N.Ünsal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19974
Merhabalar.Ahmet Bey'in adını tesdüfen öğrendim. Uzun zamandır uğraştığım ancak çözemediğim sorunlarımın zirve yaptığı bir dönemde kendisini tanımam benim için bir şanstı.Öncelikle benin kendimi tanımama yardımcı oldu. Düşünce ve davranış şekillerimin değişmesi konusunda benimle oldukça uzun bir zaman uğraşması gerektiği halde sabırla umutla çalıştı. Şu anda hayatımda bir şeyleri olumlu yönde değiştirebildiysem ve yaşamım devam ediyorsa O'nun oldukça büyük bir emeği vardır. En önemlisi mesleğini severek yaptığından ve insanları sevdiğinden başarılı olduğuna inanıyorum. Kendisine ailesiyle, sevdikleriyle danışanlarıyla sağlık mutluluk dolu bir yaşam diliyor ve tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Emine Anadol
12.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19922
Mesleğini uygulamakta göstermiş olduğu etik ilke - bilimsellik duyarlılığı ile;Antalya'da psikoterapi ve endüstri psikolojisi'nin sağlıklı olarak yerleşmesine öncülük ettiği için mesleğim adına teşekkür ediyorum.Özellikle endüstri psikoloji uygulamaları ile Antalya'da saygın firmalarla çalışarak;hem işveren ,hem de işçiler üzerindeki olumlu değişimleri gözlemlemek ve bu alanın endüstride gerekliliğini göstermesini sağlaması açısından çok önemli bir alana önderlik ettiğini düşünüyorum.Bireysel ve aile terapileri konusunda da ;profesyonel yardım almanın gerçek anlamını insanların yaşayarak öğrendiklerini ve duygu-düşünce farkındalığı kazandıklarını gözlemlemek,mesleğimin öneminin artmasına neden olmuştur. Ayrıca en iyi meslektaşım ve en yakın hayat arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. Bazen danışanlarını kıskanıyorum.
     13 Beğeni    
Ahmet A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19819
Merhaba; Ahmet beyle 2 yıl önce tanıştım. Zihnimin ve yaşamımın çok karışık olduğu bir süreçti. Üstelik bu durumun sürekli böyle devam edeceğini düşünüyordum. Ahmet Bey, ilk görüştüğümüzden sonra mutlaka bir psikiyatristle görüşmem gerektiğini belirttiler. Piskiyatriste gitme ve ilaç kullanmayakarşı ciddi önyargılarım vardı. Bu peşin hükümlerimi de ortadan kaldırarak ilgili uzmanla görüşmemi sağladılar.Bir yandan ilaç kullanırken, diğer tarftanda terapi desteği almayı sürdürdüm. Tabiiki Ahmet beyden olmak kaydıyla. Yıllardır sırtımda yük olan kalıp yarğılarımın değişmesinde,olaly ve olguları yeniden anlamlandırmamda, kişilerarası ilişkilerde gerekli sınırları oluşturmamda olalğanüstü katkıları oldu. Yalın,gerçekci ve bilimsel yaklaşımları,örnek tutum ve davranışları cesaret verici, ikinci oturumumuzda mutlaka egzersiz yapmam gerektiğini söyledi. Bende bir deneyeyim bakalım diyerek sabahın köründe kendimi yürüyüş parkına attım. Biraz yürüdükten sonra birde karşımda kimi göreyim AHmet bey! Kendisine yardım ve tavsiyeleri için teşekkür ediyorum ve tüm dost ve arkadaşlarıma ısrarla tavsiye ediyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     5 Beğeni    
Mehtap Alpak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19678
Sayın Anadol ile 5yıl önce tanışma şansına sahip oldum.İşine saygılı olduğunu ve işini severek yaptığını gördüğümde,kendisi ile başarılı bir iletişim sağlayabileceğimi düşünüp,mutluluk duydum. Algılama,farkına varma,düşünme,sorun çözme,iletişim teknikleri konularında gelişmemde ve hayata bakış açımı yeniden gözden geçirmemde büyük yardımlar sağladı. Üstün meslek tecrübesi,tutarlı yaklaşımları,saygın yaşam biçimi,kararlı kişiliği ve sahip olduğu sevgi dolu ailesi,hakkında anlatabileceğim son derece önemli ve güven verici kriterlerdir. Umarım içinizden şahsen tanışma ve çalışma fırsatını yakalayabilenler olur.
     11 Beğeni    

Ahmet ANADOL'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Ahmet ANADOL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet ANADOL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Belma YENER
Dt.Belma YENER
İstanbul
Diş Hekimi
Abdullah ERDOĞAN
Doç.Dr.Abdullah ERDOĞAN
Antalya
Doktor
Göğüs Cerrahisi
Bengü TOROSLUOĞLU
Psk.Bengü TOROSLUOĞLU
Bengü Hanım, henüz lise öğrencisiydi tanıştığımızda! Babaları ile hukuktur-psikoloji bölümüdür çatışması içindelerdi! Babaları, "psikoloji okuyup...
Erhan ÖZCAN
Dr.Erhan ÖZCAN
Antalya
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 723 34 37
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1971
(50 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ahmet ANADOL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ahmet ANADOL Mesleki Videolar Videoları
-

00:40
Top