2007'den Bugüne 79,657 Tavsiye, 25,516 Uzman ve 17,803 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ferhat ŞEN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Ferhat ŞEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ferhat ŞEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Ferhat ŞEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ferhat ŞEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

87
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFerhat ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ferhat ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hakan TOKGÖZUzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
sevgili meslektaşım hakan beyi yüksek lisanstan tanımaktayım. Kendisi; mesleki deneyimi, donanımı ve bilgi birikimi, sıcak ve samimi tarzı, mesleki m...
Abdullah ALPASLANUzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
Abudullah bey ile yüksek lisans eğitiminden tanışmaktayız. Sevgili meslektaşım, mesleki donanımı, ilgi alanının çeşitliliği, entellektüel bakışı ve sa...
Nazan PARLAKUzm.Psk.Nazan PARLAK
Psk.Dan. Nazan hanımla Klinik Psikoloji yüksek lisansından tanışmaktayız. Nazan hanımın çevresine yaydığı pozitif enerjisi, güçlü ve etkili iletişim b...
Şahin UÇARUzm.Psk.Şahin UÇAR
Şahin bey ile Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitiminden tanışmaktayız. Uzun yıllar alanda çalışmış olmasının verdiği tecrübe ve bilgi birikimi kendis...

Ferhat ŞEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL PSİKOTERAPİLER
- Travma sonrası stres bozukluğu
- Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
- Panik Bozuklukları (Panik Atak)
- Obsesif Kompulsif Bozukluk
- Fobiler (sosyal fobi, nesne fobileri )
- İletişim Problemleri
- Özgüven Problemleri
- Depresyon (manik, majör, distimi)
- Kayıp, yas
- Kişilik Bozuklukları

AİLE DANIŞMANLIĞI
- Evlilik öncesi Danışmanlık
- Aldatma / Aldatılma
- Boşanma süreci problemleri
- Aile içi iletişim sorunları
- Ebeveyn Eğitimleri ve Danışmanlık

Ferhat ŞEN'in Makaleleri Ferhat ŞEN'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Ferhat ŞEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Ferhat ŞEN'in Özgeçmişi
Psikoterapist- Klinik Psikolog Ferhat ŞEN 1984 yılında Erzurum da doğdu. Lisans eğitimi Dicle Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Aynı dönemde Çift anadal programıyla Sosyoloji eğitimi almıştır. Lisans eğitimi süresince çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalarında bulunmuş, 2008 yılında hazırladığı projeyle ‘Avea Hayatımın Fikri’ proje yarışmasında birinci olmuştur.
Lisans eğitiminden sonra uzun süre kurucusu da olduğu psikolojik danışmanlık merkezinde terapist olarak vaka çalışmalarında bulunmuştur.
2015 yılında İstanbul Esenyurt üniversitesi Klinik psikoloji Yüksek Lisans Programından ‘Şizofreni hastalarına bakım verenlerde Dissosiyatif bulgular’ adlı çalışmasıyla mezun olmuştur.
2014-2017 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları Hastanesi yetişkin servisinde ve psikoloji laboratuvarında psikolog olarak görev almıştır.
...[Devamı...]

Ferhat ŞEN Tavsiye Yazıları Ferhat ŞEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Hakan TOKGÖZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
Konya - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-01-2016
 TavsiyeNo: 85174
Ferhat beyle Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminden tanışıyorum. Hemen ilk özelliğini belirteyim; kendisi son derece doğal, sempatik ve ölçülü esprileriyle ön plana çıkan bir kişiliktir. Etrafına pozitif enerji saçan arkadaşımın meslekte çok ciddi deneyimleri var. Mesleğine ve danışanlarına karşı duyarlılığı ve sorumluluğu yüksek seviyede olan, bilgi birikiminden ve deneyimlerinden faydalandığım arkadaşımı yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Abdullah ALPASLAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-10-2015
 TavsiyeNo: 82482
Değerli meslektaşım Ferhat bey ile yüksek lisans programında tanıştık. İnsanların içinde doğal ve samimi kişilik yapısıyla kendini olduğu gibi ortaya koyan bir özelliğe sahiptir. Zaman zaman kendisi ile yaptığımız vaka paylaşımlarımızda bilgi ve birikimini farklı bakış açılarıyla ortaya koyması her zaman dikkatimi çekmiştir. Danışanları ve hastalarından söz ederken gösterdiği saygı ve hassasiyet de ayrı bir taktir konusudur benim için. Kendisine ruh sağlığı alanlarında yardım talebiyle başvuran kişilerin ciddi fayda göreceğini düşündüğüm değerli meslektaşımı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

Nazan PARLAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Nazan PARLAK
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-03-2015
 TavsiyeNo: 76849
Değerli meslektaşım Psk.Ferhat Şen'le klinik psikoloji yüksek lisansı eğitimlerimiz sırasında tanıştık. Çok yönlü ve aydın kişiliği, işine de yansımış olan bir arkadaşımdır. Durumlara bakış açısı, duruşu ve bilgisiyle her zaman fikir alışverişinde bulanabileceğim bir insan olmuştur, her zaman da olmaya devam edecektir. Dinamik ve girişimci yapısı, bundan sonra da pek çok çalışmaya imza atacağını göstermektedir. Uzmanlığı olan alanlarda kendisini herkese tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 mehmet kurt (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.237.YWD

02-03-2015
 TavsiyeNo: 76625
Ferhat ŞEN ile uzun zamandır tanışıyoruz.Ferhat arkadaşımız öğrencilik döneminde psikolojiye ilgi duyan gün geçtikçe kendini alanında daha uzman ve insanlara yararlı olmak için büyük bir çaba sarf etmiş ve başarılı olmuştur.Şuan yaptığı çalişmalarda da görüldüğü gibi mesleğini seven,kendini sürekli çalişmalara veren akademik anlamda çalişmalar yapan ve güncel konuları takip eden bir arkadaşımızdır.Ferhat Hoca özelikle Rehabilitasyon merkezlerinde yaptığı çalişmalar taktir edilmiş ve öğrenciler üzerinde olumlu sonuç vermiştir.
     Beğenin    

 HATICE KUBRA SEVINÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.164.YDF

14-02-2015
 TavsiyeNo: 76098
Kendisiyle yüksek lisanstan tanişıyorum. Çok başarılı çalışkan ve azimli bir insandir. Hertürlü vaka üzerinde istişare yapılabilir. Meslegine düşkün, bir o kadar da iyi iletişim kuran samimi bir insandir. Her konuda da yardimci olmayi sever. Kendini geliştirmeyi çok isteyen ve bunun için çaba sarfetmektedir. Kendisini bir kaç terapi çeşidinde yoğunlaştırıp diğer ekollere de hakimdir. Her zaman güler yüzlüdür, gelen hastalarını uygun şekilde karşılar o yönden çok takdir ediyorum.
     Beğenin    

Şahin UÇAR Fotoğraf  Uzm.Psk.Şahin UÇAR
Bursa - Psikolog - Uzman Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-02-2015
 TavsiyeNo: 75983
Psikolog Ferhat ŞEN ile Klinik Psikoloji Yüksek lisans programından tanışıyorum. Kendisi İstanbul da Birçok deneyim edinebileceği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görev yapıyor. Buradan edindiği deneyimlerini hastalarına transfer ettiğini gözlemliyorum. Kişisel gelişimini önemseyen Psikolog Ferhat ŞEN in dikkatimi çeken en önemli özelliği girişimciliği ve Mesleki yeterliliklerini geliştirmeye çalışması olmuştur. Duygudurum bozuklukları, anksiyete bozuklukları ile çocuk ve ergenlerde davranış bozuklukları, evlilik ve aile danışmanlığı konularında psikolojik danışmanlık almak isteyen istanbullulara önerebileceğim deneyimli bir psikolog'dur.
     Beğenin    

 YALÇIN ADALI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.38.200.ZBC

10-03-2010
 TavsiyeNo: 31361
Ferhat Bey ile 4 yıl birlikte eğitim aldım.Akademik olarak son derece başarılı, organize etme yeteneği ile ön plana çıkan bir arkadaşımdır.Sınıfta Psikoloji eğitimi almaya hakkı olduğunu düşündüğüm sayılı arkadaşlarımdan biriydi.İlgisi ve sağduyusu ile karşısındakinde farkındalık yaratan ve çok çabuk iletişime girebilen bir insandır.Kendisine verilenle yetinmeyerek sürekli bir değişim ve gelişim arayışı içerisinde kendisini mesleğinde geliştirmek için pek çok kurs ve eğitime katılmış ve bugün Erzurum'da bu alanda çok önemli bir eksikliği tamamlamaktadır.Siz de göreceksin ve ilk görüşmeden sonra çevrenizdekilere tavsiye etmek isteyeceksiniz...
     25 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastahanesi
Bakırköy
İstanbul
(bahçeşehir)


Adres 2:
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi
Zuhratbaba Mah. Bakırköy
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 307 97 40  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1985
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Ferhat ŞEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ferhat ŞEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ferhat ŞEN Mesleki Videolar Videoları
-01:56
Top