2007'den Bugüne 89,861 Tavsiye, 27,681 Uzman ve 19,691 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aysel KOÇANOĞLU
Psikolog - İstanbul

Aysel KOÇANOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aysel KOÇANOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aysel KOÇANOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aysel KOÇANOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kişiye özel psikolojik danışmanlık. Soruna özel profesyonel yardım. Danışmanlık süreci, ancak gerçekten bir uzmanı tarafından yapıldığında beklenen sonucu verir. Korto Psikoloji'de çalışma arkadaşlarımla danışanlarımıza profesyonel hizmet sunuyoruz.
 
Aysel KOÇANOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Korto Psikoloji
Kozyatağı - Bağdat Caddesi - Kadıköy - Cihangir - Taksim
İstanbul
(3 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz: Kozyatağı, Şaşkınbakkal ve Cihangir)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aysel KOÇANOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Erken ve geç yetişkinlikte;

- İlişkiler (eş, aile, arkadaş, iş yeri ilişkileri)

- Kaygı ve korkular (özellikle ölüm kaygısı ve sosyal kaygı)

- Depresyon ve stres

- Öfke

- Kişisel gelişim

Aysel KOÇANOĞLU Özgeçmis CV Psk.Aysel KOÇANOĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman Aysel Koçanoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans, aynı üniversitede Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Programı'ndan yüksek lisans derecelerini aldı. Uzmanlığını ölüm kaygısı ve korkusu üstüne tamamladı. ODTÜ Eğitim Bilimleri Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı, araştırma projelerinde görev aldı. Sonrasında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mediko-Sosyal Sağlık Merkezinde Psikolog olarak çalıştı. Burada çok sayıda danışana bireysel psikolojik destek hizmeti sağladı. Yeditepe Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak lisans ve yüksek lisans öğrencilerine dersler verdi. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi’nde Uzman Psikolog olarak çalışan Koçanoğlu, aynı zamanda Korto Psikoloji’de Uzman Psikolog ve Danışman olarak birey ve ailelerle çalışıyor.

Aysel Koçanoğlu, formal eğitimleri dışında çok sayıda eğitim ve süpervizyon aldı. Bunlar arasında;
- Young Şema Terapisi, ...[Devamı...]

Aysel KOÇANOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sezin ÇELİKKANAT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80663
Aysel Hanım ile Bahçeşehir Üniversitesi'nde psikoloji öğrencisi olduğum zaman danışmanlık hizmeti aldım. Kendisi olmasaydı o zamanlarda yaşadığım sıkıntılarımı gerçekten zor atlatırdım. Kendisinin "etik doğrular çerçevesinde" bana uygulamış olduğu terapiden memnun kaldım. Henüz meslek hayatıma atılmadan önce kendisiyle görüşme imkanım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü hiçbir terapist terapi almadan "ben oldum" dememeli. Zorlu süreçleri planlanmış olan zaman içerisinde rahatlıkla atlatmanıza yardımcı olan bir psikologdur kendisi. Meslek hayatımda da kendime örnek aldığım kişilerin arasındadır. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
İlhami
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45501
Geçtiğimiz sene Aysel Hanım ile çalıştığı psikolojik danışmanlık merkezinde (Korto) psikolojik danışma aldım. Eşimle ve genel olarak yakın çevremle iletişimlerimde sorun vardı. Öfke sorunu da yaşıyordum. Bir de bu nedenlerden sanırım deprsyondan şüphelenmiştim. Bu merkezi facebook sayfasından bulmuştum. Aysel Hanıma yönlendirdiklerinde kendisini tanımıyordum ama daha sonra iyi ki o uzmanla eşleşmişim dedim. Çünkü çıkmaza girdiğimi düşündüğüm bir dönemde bana çok yardımcı oldu. Daha sonra kardeşime de tavsiye etmiştim. O da Aysek Hanımdan yardım aldı, hatta devam ediyor. Aysel Hanım kültürlü, bilgili, sıcak, profesyonel, sabırlı bir uzman. Sıcakkanlı olması ciddi olmadığı anlamına gelmiyor. İşini ciddi yapıyor ancak psikologların bize sıcak yaklaşmaları da çok önemli. Bir de hasta gibi davranmıyor. Normal biri gibi görüyor ve sorunlarımızla başa çıkmak için yardımcı oluyor. Kendisi ve aynı zamanda çok olumlu tecrübem olan Korto danışmanlığı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
A.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45135
Aysel Hanim'la Korto Psikoloji bünyesinde tanıştım. Korto'ya başvurduğumda beni kendisine yönlendirdiler. Aysel hanım ailemle ilgili bazı sorunlarımı çözmekte çok zorlandığım bir dönemde bana yardımcı oldu. Hem psikolojik danışmaya olan bakış açım olumlu hale geldi, hem desteği ve uzmanlığıyla sorunlarımla nasıl başa çıkacağımı öğrendim. O dönem yaşadığım sıkıntılarımı yendim. Kendisi bir psikolog olarak işini gerçekten çok iyi bilen, oldukça bilgili, insancıl ve profesyoneldi. Bu nedenle psikolojik desteğe ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Çalıştığı kurum da oldukça iyi hizmet vereni asistanlarının çok kibar ve yardımsever olduğu bir kurumdu.
     5 Beğeni    
Edi Jones
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34843
kendisiyle çok samimi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.benimle arkadaşça konuşması ve kendimi rahat hissetmem sonraki süreçte çok yardımcı oldu. Ben aşk acısı çekiyordum ağır bir şekilde ve o zamanda duymam gereken en doğru cümleleri söyledi ona minettarım. mesleki açıdan otorite olmadıgım için ve ilk psıkolog tecrübem oldugu için pek bir kıyaslama yapamayacagım tek bildigim şu ki beni o durumdan freud bile kurtaramazdı ki ben böyle konularda konservative bir yapıya sahibim ama zorlanmadım. Bu kişiyi şu 3 kelimeyle tanımlayabilirim: 1-samimi..2-işini iyi bilen..3-sabırlı calıştıgı yer acısından bakmadım işine hakimdi o yetti bana ve zaten kendisi bu şekilde çalışmaya devam ederse cok daha iyi yerlerde olacaktır
     11 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Korto Psikoloji
Kozyatağı - Bağdat Caddesi - Kadıköy - Cihangir - Taksim
İstanbul
(3 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz: Kozyatağı, Şaşkınbakkal ve Cihangir)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 385 71 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü
Mezuniyet Yılı
2002
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Aysel KOÇANOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aysel KOÇANOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

04:09
Top