2007'den Bugüne 92,137 Tavsiye, 28,188 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Fatih SÖNMEZ
Doktor Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog / Ergen -Bireysel Sorunlar-Aile ve Çift Terapisi

Fatih SÖNMEZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi79 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

79

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 2
Dr.Fatih SÖNMEZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3159
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Fatih SÖNMEZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Fatih SÖNMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Herkesin bir anlam tarifi,herkesin bir varoluş açıklaması,herkesin bir hedefi,tutmuş olduğu bir yol,çevrildiği ve takip ettiği bir yön vardır.Bazen başkalarının yolundan gider,başkalarının yönlerine ihtiyaç duyar ya da başkarının hayatını onların sorumluluğunda ama risk almadan yaşarız.Başkalarının arzularının kahyalığını yapar,kendi arzularımızı arzulamaktan korkarız.İstemek bir bedel,arzulamanın sonunun ölüm olduğunu düşünürüz.Yasaklardan hoşlanmadığımız için istemekten vazgeçer sadece ihtiyaç...
 
Dr.Fatih SÖNMEZ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pandemos Ataşehir Psikolojik Danışmanlık
Atatürk Mahallesi. Gardenya 5 22-E Kat 1 Daire. 8 Ataşehir/İstanbul
Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1971 (53 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1997 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2001 Mezunu)
Doktora
Universidad Azteca Doctor Of Philosohy İn Psyhology (Phd) (Klinik Psikoloji Doktora) (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Fatih SÖNMEZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kendine Zarar Verme Davranışları(Self Mutilation
Yeme Bozuklukları
Kaygı bozuklukları, Depresyon
Bağımlılık
İlişki sorunları
Çift ve Aile Terapisi
Ergenlik
Kişilik Bozuklukları

Dr.Fatih SÖNMEZ Özgeçmis CV Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ'in Özgeçmişi
1971 İstanbul doğumlu.1997 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. 1999-2001 yılları arasında istanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Klinik Psikoloji Üzerine Yüksek Lisans yaptı.Meksika Universidad Azteca da doktora. 1996 2000 yılları arasında diyaliz merkezlerinde değişik klinik ve hastanelerde kronik hastalarla çalıştı ve psikoterapi uyguladı.2000-2011 yıları arasında Fransız Lape Psikiyatri Hastanesinde uzman klinik psikolog olarak çalıştı.11 yıllık süreç içerisinde nevroz ve Psikoz servislerinde hasta gördü projektif testler uyguladı ve grup terapileri düzenledi.
Uzmanlık alanı olarak kendine zarar verme davranışı,alkol madde yeme bozuklukları,obezite yer almaktadır.
Belçika Projektif testler kogresinde Kendine zarar verme ile ilgili sunumu vardır.
2011 yılında Kendine Zarar verme adlı kitabı yayınlanmıştır.
1997 yılında İstanbul Ulusal psikoloji Kongresinde sunum yapmış...[Devamı...]

Dr.Fatih SÖNMEZ'in Makaleleri Dr.Fatih SÖNMEZ'in Makale ve Yazıları
143 Makale
► Şiddet
► İlişki
1 Yazı/Döküman

Dr.Fatih SÖNMEZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hakan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109753
Kendisi etik ilkelere uyan ,işine ciddiyetle yaklaşan ve mesleğine hakim bir uzman.Sorunlara yaklaşımı , çözüm için sizi dusundurmesi, kendinizi ve degerinizi kesfetmenize yardımı paha biçilemez. Kendisi ile tavsiye üzerine tanıştım.psikoterapiye olan onyargilarim sayesinde değişti.Yetiskin olmanın sadece evlenmek ve çocuk sahibi olmak anlamına gelmediğini anladım. Nazik ,sizi bekletmeyen biri. mesleğine ciddiyetle yaklaşımı devam etmemi sağladı terapiye. Kendisini terapist ve psikolog olarak tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Şirin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103991
La Paix’deyken yıllarca uğraştı benimle. Ruhumu kurtardı Fatih bey. Öyle değerlidir, öyle sakin, huzurlu ve berraktır ki, eğer siz de isterseniz tutup çıkarır sizi kendi karanlığınızdan. Sabırla..... Sonraları çok istedim bir arayıp sormak, uğramak, bir çiçek götürmek en azından, Gülay hanımla birlikte emeklerini asla unutmam. Ama ben taşındım İstanbul’dan, Fatih bey de La Paix’den ayrılmıştı... bi de ne denir ki?! Bu adam benim hayatımı kurtardı, ruhumu kurtardı, beni kurtardı... teşekkür, çiçek vs... son derece hafif kalıyor. Hala kocama, dostlarıma bahsederken uzun uzun anlatırım Fatih beyi, ve bugün hala onun hakkında yazarken ya da düşündüğümde mutluluktan ağlıyorsam, onun o güzel aklının, ruhunun, bilgisinin, emeklerinin sayesinde. Yolunuz açık olsun Fatih bey En içten sevgi ve saygılarımla Şirin
     1 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2018
TavsiyeNo: 102814
Merhaba, Fatih Sönmez Bey’i tesadüfi bir şekilde bir danışanının tavsiyesi ile öğrendim. O sırada eşim ve ben ciddi anlaşmazlıklar yaşıyor ve boşanmaya doğru yaklaşıyorduk. Fatih Bey’in gerçekçi ve samimi yaklaşımları sayesinde nerede hata yaptığımızı, nasıl düzeltebileceğimizi öğrendik. Artık eşimle iyi kötü herşeyi dürüstçe konuşabiliyor ve sorunlarımıza çözüm bulabiliyoruz. Birbirimize net ve açığız, küsmüyoruz. Anlaşmazlıklarımızı büyük kavgalar etmeden sonuçlandırmak için gayretimiz var. Bir aradayız ve mutluyuz, Fatih Bey’ e çok teşekkür ederim. Onu bir dinleyin ve sorunlarınıza başka gözle bakıp çözmeyi öğrenin derim.
     Beğenin    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2018
TavsiyeNo: 102801
Uzun süreli bir ilişkimin sonucunda yıkıma uğradığım dönemde gitmiştim Fatih Hocaya.Şimdilerde ne kadar iyi bir seçim yapmışım diyorum. Duygularımı pek ifade etmiyordum o dönemlerde. Önce duygularımı rahatça açmam üzerine çalışmıştık. Daha sonra anlatmıştım... Anlattıklarım üzerinden sebep sonuç ilişkisi ile bana anlatarak destek olmaya çalıştığını hatırlıyorum. Gittiklerim içinde en yoğun duygu, düşünce, değişim fırtınası yaşadığım bir dönemdi. Herşey için teşekkürler Fatih Hocam 😊
     2 Beğeni    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102778
Merhaba, Evliliğimizin bitmesini hissettiğimiz günlerde Eşimle birlikte radikal bir karar alarak kısa bir net araştırması sonucu ataşehirdde ofisi olduğunu öğrenir öğrenmez gittiğimiz ve bambaşka bakış açısına sahip olduğumuz, farkında lığımızın arttığı, neleri yanlış değerlendirdiğimiz ve neleri göremediğimizi bize gösteren, konusunda oldukça başarılı bir hekim. Evlilik çok kutsal ve hele ki çocuğunuz var ise mutlaka bitirme yada devam ettirmeye karar vermeden önce Fatih hoca ile konuşmanız da fayda olacağını düşündüğüm için yazıyorum. ismimi yazmakta dahi çekinen biri olarak biz tabularımızı kırarak gittik ve şükürler olsun ki o çok havalı olan empati kurmanın nasıl yapıldığını öğrendik. en önemlisi biliyorum demekten vazgeçtik. kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
7.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100701
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    
Begum Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
18.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92100
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Esin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86775
Merhabalar,umarım yazımı biçok kişi okurda Fatih Bey'in yanına giderek sorunlara gerçek anlamda nasıl çözüm bulunabiliniyora şahit olurlar,yani kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar.Ben asosyal bir insandım toplum karşısına çıkmak ve toplumda bir yer edinebilmekle alakalı fobim vardı.Benim bu korkularımı,içe kapanıklığımı çok kısa bi sürede tedavi ederek kendime olan güvenimi bulmamı sağladı..aslında bende var olan güveni yardımlarıyla dışa çıkarmamı sağladı.Kendisi gerçekten bu işi profesyonel olarak yapan;zekası,sabrı ve tabi ki bilgi birikimi ile sonuca ulaştırdı.Tekrar çok teşekkürlerimi sunuyorum.Net çözüme ulaşmak isteyen herkes mutlaka Fatih Bey'le tanışmalı.
     6 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86772
Bir sene öncesinde ailevi ve dış ilişkiler konusunda çok fazla sorunlarım vardı. Bunun yanı sıra anksiyete bozukluğu... Psikolojik yardım konusunda kimseye güvenemiyordum. Ailemin ısrarı üzerine gidip Fatih bey ile görüştüm.Kısa sürede çok fazla yol katettik. Hayatımda tarif edemeyeceğim bir yapılanmaya vesile oldu kendisi ve korkularım, kaygılarım hepsi sayesinde son buldu. Kötü düşündüğüm ne varsa hepsini tam tersine çevirdi, kendimi sürekli suçlamak yerine iyiki dedirtebildi bana. Fatih beye çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Kendisi sonuna kadar güvenebileceğiniz bir dinleyici.
     3 Beğeni    
Sevil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86767
Fatih beyle bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Kendi ofisine kişisel sorunlarımı çözmek amaçlı gittiğimde kendisinden çok fazla destek gördüm ve sorunlarımı fatih beyin yardımıyla hallettim. Bir daha ki seansa daha sağlıklı gideceğimden hiç şüphem yok. Kafasında sorunlarını halledemeyen herkese de Fatih Sönmez'i tavsiye ediyor şiddetle öneriyorum. Şimdi hayata bakış açımın değiştiğini her olaya daha olumlu baktığımı fark ediyorum. Hayatın zorluklarına karşı güç aldığım uzmanıma teşekkür ediyor sevgilerimi yolluyorum.
     Beğenin    
Doğanalp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2016
TavsiyeNo: 86735
Fatih beyle derslerimde ki başarısızlıklar hakkında ailemin zorlamasıyla tavsiye almak için görüştüm. Doktor hasta ilişkisinden çok benim için bir abi kardeş gibi oldu. Onun sayesinde derslerim de ki başarılarım kısa bir süreçte artma gösterdi. Okulu bana evim kadar sevdirmeyi başardı. Görüşmelerimizde bana gösterdiği ilgi ve alaka gerçekten hayranlık bırakıcak şekildeydi. Kendisine bana verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum ve herkeze tavsiye ediyorum kesinlekle iyi bir sonuç alıcağınız garanti. İyi ki varsın Fatih abi.
     Beğenin    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 81065
Bir süredir eşimle yasadığımız sorunlar nedeni ile ilişkimiz bir çıkmaza girmişti. Sekiz yıllık evliyiz ve birkaç ay önce oğlumuz dünyaya geldi. eşimden ciddi ciddi boşanmayı istediğim bir dönemde bir tavsiye üzerine Fatih beyi aradım. Aramızdaki sorunu nasıl da devam ettirdiğimizi ve bizim aslında çözelim derken nasıl daha da birbirimizden uzaklaştığımızı, birbirimizi nasıl da uzaklaştırdığımızı sayesinde anlamış durumdayız. Bireysel ne kadar çok etkenin ilişkide nasıl rol oynadığını anlıyorum artık. Çok yerinde bazı teknik önerilerde bulunup artı konuşamayacak duruma gelmiş iki kişiyi o odada konuşabilir hale getirdiğinin canlı tanığıyım. Eşimin söylediklerini nasıl olup da hiç duymadığımı ve devamlı karsımdakinin hatalarını bulup çıkarmaya çalıştığımı emin olun hiç görmüyordum. Eşim beni tanıyamadığını söylüyor yani artık iyi anlamda söylüyor tabii. Konuşabilmek bir ilişkide çok önemli. Bizi yeniden düşünmeye sevk ettiği ve birbirimizle konuşabilir hale getirdiği için Fatih beye minnettarız.
     2 Beğeni    
Ftc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80727
Fatih beyin tavsiyeediyorum.com sitesindeki yazdığı evlilik sorunları üzerine makaleleri kendisini tercih etmeme sebep oldu. Eşimle ve ailesiyle olan iletişim kopukluğumuz eşimle ciddi sorunlar yaşamamıza neden oluyordu. Fatih bey samimi, güven veren ve dürüst duruşuyla eşimle ve ailesiyle olan sorunlarımı çözüme kavuşturmamda en büyük destekçim oldu. Sorunlara kendi hatalarımı görerek, karşı tarafın açısından bakarak daha anlayışlı bir şekilde yaklaştığımda sorunların yavaş yavaş çözüme kavuştuğunu, bendeki olumlu değişimin aynı şekilde karşı tarafa da olumlu etkisini görebiliyordum. Fatih bey sayesinde doğru iletişim kurabilmeyi öğrendim ve bu sayede sorunlarımı büyük ölçüde çözüme kavuşturmayı başardım. Fatih beye ve Fatih beyle tanışmama vesile olan tavsiyeediyorum.com sitesine sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80685
Öncelik Fatih beyle bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım ve tanıştığıma çok memnun oldum kendisi sıcak kanlı ve yaklaşımı insanın rahat hissetmesini sağlıyor kendisinin iş disiplinine hayran kaldım iş hayatımla ilgili ve ailevi problemlerimle alakalı bana çok yardımcı oldu ve bu yardım sonucunda işime daha iyi motive olup başarısız noktalarımı artıya çevirdim Ailevi yaşantımdaki problemlerimin üstesinden gelebildim bunun için Fatih bey'e teşekkürlerimi sunuyorum ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Mrv
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
11.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80627
Bu güne kadar sayısız diyebileceğim psikoloğa gittim. Ama beni anlamadıklarını düşündüm. Ya da bana cevap veremiyorlardı. Umudum kırılmıştı ve ilaç da kullanmak istemiyordum. Çünkü bunu da denedim, bu güne kadar bir sürü anti-depresan kullandım. Ama ilaçları bırakınca sorunlarım tekrar geri geliyor, düşüncelerim eskiye dönüyor ve kafam karışmaya başlıyordu. Bu yüzden imtina ederek ama başka çarem olmadığını da düşünerek araştırmaya giriştim. Benim için artık tecrübesi, eğitimi, bu konuda kendisini yetiştirip yetiştirmediği ve beni anlayabilecek olgunlukla birisine ihtiyacım vardı. Birkaç isim içinde hem yaşı, hem bilgisi, hem de bu işin doktorasını yapmış olması nedeniyle fatih beyi buldum. İlk seans daha önceki olumsuz tecrübelerimden dolayı ona karşı ön yargılı idim, o beni sadece sakince dinledi ve beni anlamaya çalıştığını gördüm. Onun sakinliği beni sakinleştirdi diyebilirim. Sadece beni dinliyor, hiç not almıyor ve sadece bana odaklanmış olması beni oldukça memnun etti. Ve ona devam etmeye karar verdim. Bu süreç içinde gerçek anlamada geçmişimi ve kendimi incelemeye aldım. Öfke kontrolümde ciddi ilerlemeler var. Artık düşünmek, öfkemin ve fevri davranışlarımın yerini aldı. Daha bir sürü şey sayabilirim ama çok fazla uzatmak istemiyorum. Mesleğin hakkını veren ve bu konuda yıllardır bu işe kendisini adamış olan fatih beyi kesinlikle öneriyorum. Kendisine saygılar sunuyorum. Şanslı olduğumu düşünüyorum.
     Beğenin    
Esin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80545
Arkadaşımın referansıyla tanıştım fatih beyle. Eşimle ilişki problemlerimiz vardı. Eşimi ikna etmekte zorlandım ama bir şeklide fatih beyden randevu aldık. Fatih bey ilk seansta dikkatle beni ve eşimi, yargılamadan ve büyük bir dikkatle dinlediğini ve sözümüzü kesmeden ama tamamen kontrolü bize de vermeden aralarda çok isabetli sorular sordu. Eşim ve ben hayran kaldık. Çünkü sorduklarını hiç düşünmemiştik. Onun yanında konuşabiliyorduk. Tamamen kendimizi bıraktık. Bu zor bir şey ama sanki bir sihir gibiydi. O ortamda insan kendisini bırakabiliyor. Belki de insan kendisini bırakabilince düşünüp, değerlendirebiliyor. Hayatımdaki ilk psikolog deneyimim. Onun soruları ile aslında biz düşünüp karalar alabiliyor ve ilişkimizi masaya yatırıyorduk. Gün geçtikçe tartışmalarımız azaldı. Sanki daha bir yakınlaştık. Bunu eşimde söylüyor. Daha iyi olacağına eminim, fatih beyle tanışmam fırsatı yarattığı için önce arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Sonra da fatih beye sonsuz teşekkürler ediyorum. Anlaşılmak ve anlamak güzel bir şey. Fatih beye çok rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bu konuda ihtiyacı olanlara faydalı olacağından hiç kuşkum yok.
     2 Beğeni    
T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80500
Fatih bey Fransız lape hastanesinde çalışıyordu. Onunla orada tanışma fırsatı buldum.O zamanlar aile ve bununla birlikte alkol sorunum ve alkole bağlı korkularım ve kaygılarım vardı. Fatih beyle orada seanslara başladık. Ve hastaneden çıktıktan sonrada seanslarıma devam ettim. Alkol kullanmama neden olan farkında olduğum ve olmadığım sorunlarımı anladıkça alkolden uzaklaştım. Şimdi kullanmıyorum Ama bunun uzun soluklu bir süreç olduğunu ve alkolü bırakmanın ve temiz kalmanın kolay olmadığı bilinci ile seanslarıma devam ettim. Kendimi iyi hissediyor, yaşadığım hayatın anlamını ve değerini daha iyi biliyorum. Fatih bey, profesyonel birisi, işinde sağlamcı ve sabırlı. Bu yüzden Fatih beyi herkese öneriyorum. Saygılar.
     3 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80444
Fatih beyi internette araştırma yaparken buldum. Dikkatimi çeken, eğitimi, makaleleri ve kitabıydı. İnternetten psikolog bulmak ve gitmeye karar vermek benim için kolay bir şey değildi. Karar verdim ve gittim. İlk önce kendisini çok soğuk buldum .Mesafeli idi. Ben biraz daha filmlerdeki gibi zannediyordum. Fakat fatih beyin tavrı aslında profesyonelliğinde ve objektivitesindeymiş. İnsanın kendisini anlamasına yardım ediyor. Kendimi anladıkça içimdeki isteksizlik, keyifsizliğim ortadan kalkıyordu. Çünkü benim aslında başka sorunlarımın olduğunu fark ettim ve onlar üzerine eğilmeye başladım. Şu anda terapi görüşmelerim devam ediyor ama şimdiden çok yol kat ettim. diyebilirim. Yaklaşım tarzı farklılığı ile gerçekten tedavi olduğumu hissediyorum. Bu yüzden Fatih hocayı öneririm.
     2 Beğeni    
Ugur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
27.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80350
Fatih beye bir tavsiye üzerine ulaştım. Ben 24 yaşında bir gencim. Gerek üniversite yaşantımda gerekse ailevi sorunlarım yüzünden bayağı bunalmış bir durumda idim. Hayatımda ilk defa böyle bir sürece girmiştim. Kafam çok karışıktı. Ne yapacağımı bilmez halde idim. Fatih beye başladıktan sonra asıl sorunlarımın kaynağını anlamaya başladım, biraz daha fazla baş etmeye ve yaşadıklarımı anlamlandırmaya başladım. Kendime değişik hastalıklar yakıştırıyordum çünkü bana ne olduğunu anlayamıyordum. Şimdi kendimi daha dingin hissediyorum. Zaten fatih beye referansla gittiğim için benden önce gidenlerinde nasıl değiştiğini ve farklı düşünmeye başladıklarını görmüştüm bu yüzden zaten doğru bir tercih olduğunu biliyordum. Fatih beye sonsuz teşekkür eder ve kendisini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Emre.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79906
Fatih bey ile Lape hastanesinde tanıştım.Daha önceden birkaç psikoloğa gittiğim için,ilk başlarda önyargılıydım.İçine düştüğüm boşluktan beni kimse kurtaramaz diye düşünüyordum.Zamanla psikologlara bakışım değişti.Fatih bey değişik tarzıyla bana çok iyi geldi.Çevremdeki insanlardan yönlendirdiğim herkes yaşadığı sıkıntıdan kurtuluyor;adeta yeni bir insan oluyor.Fatih beye kendimi bulmama yardımcı olduğu için ne kadar teşekkür etsem az.Umarım minnetimi bu şekilde ifade edebilmişimdir.
     1 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79893
Fatih bey güleryüzlülüğü samimiyeti içtenliği ve kendinden emin duruşuyla daha ilk görüşmenizde güveninizi kazanıyor. Fatih beyin sorunlarınıza ciddi bir titizlilikle yaklaşımıyla ve olaylara farklı açılardan bakış açısı kazandırarak çözüm üretmesiyle mesleki açıdan ne kadar donanımlı biri olduğu anlaşılıyor. Fatih beye desteği ve yardımları için çok teşekkür ediyor Fatih beyden psikolojik destek almak isteyenlere gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Falcon
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79868
Fatih beyle Memorial Ataşehir hastanesinde tanıştım. Daha sonrada nişantaşındaki ofisinde terapilere devam ettim. Nedenini bilmediğim iç sıkıntılar, yaşamda anlamsızlık gibi duygular hisisediyordum. Ve bunları bastırmak için alkol kullanıyordum. Hem alkol problemim, hem de kendi içimdeki mücadeleler beni yorgun bırakmıştı. Hayat her geçen gün anlamını yitiyordu. İlaçta kullanıyordum ama benim hissettiğim kadariyle bu biyolojik bir şey değil, sanki benim kişiliğim ve geçmiş yaşantımla ilgili idi. Fatih beye gidene kadar hen kendim halledebilirim diye düşünüyordum. Neticede kontrol bende idi. Benim dışımda kimse bana bir şey yapamazdı. Fakat kendim tek başına halleledemeyeceğimi düşündüm.Ve Fatih beye gittim. Tabi ki terapi uzun ve zor bir süreç ama eğer kendinizi anlamak istiyorsanız, çözüm terapide. Özellikle Fatih bey gibi hem hastane deneyimli, hem de tecrübeli bir uzmana giderseniz. Herkesin faydalanmasını isterim. Fatih bey profesyonel biri, tedavi edebilecekleri ile edemeyeceklerini iyi ayırt etmiş birisi. Bilinçli bir profesyonelle çalıştığım ve bunları halledebildiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Saygılar.
     2 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79817
Panik atak hastasıyım. Fatih beye bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Öğüt veren, nasihat veren bir tavrı yok. Öncelikle bunu bekleyerek gitmiştim. Fakat fatih beyin yerinde müdahaleleri ve bana farklı açılardan problemlerimin çözümüne nasıl yaklaşılacağını yorumları ile göstermesi, bana farklı bakış açısı ve değerlendirme biçimi kazandırdı. Bana düşünmeyi öğreten, stresle nasıl baş etmek gerektiği konusunda, kendi içime bakmamı sağlayan ve benim içsel yolculuğuma yönlendiren fatih beye teşekkürler ediyorum.
     2 Beğeni    
D.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79782
Fatih beyi internette psikolog ararken buldum. Bir kaç isim arasındaydım. Otobiyografisine baktığımda onunla görüşmeye karar verdim. İyi ki de vermiştim bu kararı. Kendisinden psikoterapi hizmeti aldım. Ağır depresyon hatsasıydım. Uzun yıllardır ilaç kullanıyordum. Belli bir süreç terapiye devam ettim. Depresyonumun çözülmeye başladığını ve hayattan zevk almaya başladığımı gördüm. Tıpkı eskisi gibi hayattan tat alabilmek çok mutluluk verici bir şey. Fatih bey mesafeli ama insancıl , yargılamadan duruşu, samimiyeti ve yeteneği ile işini çok iyi yapan ve başarıyı hak eden bir uzman. Güvenilir, bilgili ve başarılı derin bakış açısına sahip.. İnsani açıdan ise: sıcak kanlı, vicdanı ve dürüst bir insan olduğu kanısındayım. Kendisiyle görüşürseniz dediklerime katılacağınıza eminim. Herkese acil şifalar dilerim. Bu arada makalelerini okumanızı tavsiye ederim. Teşekkürler Fatih hocam.
     3 Beğeni    
Birkin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79066
Fatih Beyle internet üzerinden tanıştım.Çok yoğun bir iş programım vardı bu nedenle hiç mutlu değildim.Kendimi sadece çalışmak için dünyaya gelmiş gibi hissettiğim zamanlar oluyordu.Sıkılgan ve kararsız biriyimdir.Hep endişeli gelecek kaygısı yaşayan ne olacak diye kendime hayatı zindan eden bir yapım vardır.Sonunda karar verdim. Fatih Beye gitmeye uzun araştırmalarım sonunda gittim.ilk seansımız çok rahatlatıcıydı ses tonu karşılaması bana doğru yerde olduğum hissini verdi.Kendisi beni dinlerken hiç not almadı ama bir önce anlattığım yada daha eski yaşanmışlıklarımla ilgili öyle bağlar kuruyordu ki hayretler içinde kalıyordum.Anlamsız gelen Niye dediğim herşey net ve daha görünür.Ben Kendimi Tanımak için çıktığım bu yolculuğa devam ediyorum Aralıksız.Sizlere tavsiyem öylesine yaşamayın kendinize Fatih Bey'le bir şans verin...
     3 Beğeni    
Elif
25.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78999
Fatih Sönmez çalışma arkadaşım olması nedeni ile kendisinden profesyonel yardım alamadım. Ancak hayatımın en zor dönemindeki rehberliği ve tavsiyeleri bana bir yol haritası çizdi. İnsanın kendisini değiştirip geliştirebileceğine inanmazdım. Ben bile kendimdeki değişime inanamıyorum. bir terapistten yardım alma konusundaki çekincelerimi, bu yardımın hiç bir şeye yaramayacağına dair rijit yaklaşımlarımı sayesinde aştığımı söylemeliyim. Beni dikkatle ve sabırla dinledi. Tanışıklığımız nedeni ile kendisinin danışanı olamadım ama bana verdiği destek ve doğru yönlendirme ile hayatım ve kararlarım hiç olmadığı kadar tutarlı, duygularım ve mantığım hayatımda dengeli bir seyir izliyor. ilk kez ne istediğimi ve neyi istemediğimi bu kadar net biliyorum. Kendimi daha iyi ifade ediyor ve sınırlarımı daha iyi koruyorum. Etik kurallara olan bağlılığı ve mesleki yetkinliği kendisini tanımlarken bahsedeceğim ilk iki unsur olacaktır.Size doğru yürümeyi öğretip gerektiği yerde sizi bırakacaktır emin olun ki o bıraktığı nokta sizin için en doğru nokta olacaktır. Öyle ki benim çevremde de yönlendirdiğim kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti de bu kişinin doğru adres olduğu konusunda beni onore etti.Teşekkürler SAYIN SÖNMEZ
     2 Beğeni    
Nuray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78760
Bu uzmanla nasıl tanıştınız obsesif kompulsif bozukluk vardı bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim...çok iyi psikolog takıntı ve geçmişimle hesaplaşmayı yüzyüze getirerek tedavi etti...konuşması ve iknası hayatta daha başka açıdan baktırarak Arkadaş canlısı,güleryüzlü, konuşkan muayenehane değilde evinde gibi hissetirdi...mesleki açıdan çok başarılı ve tedavi sonuçuna vardırdı kendime güven verdi... ve korkmadan kim ne diyecek olgusunu yok etti..Kendine güven ve iyleştirme ilgili üstün körü değil detayın en ince noktasına kadar inmesi...
     2 Beğeni    
Sevgi434
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77891
Fatih Beyle tanışmam asistanı sayesinde oldu.Her insan gibi dönem dönem yaşadığım sorunlar içinden çıkılmaz bir hal alınca kendisine başvurdum.Panik atak kapalı yerlere gireme me (alışveriş merkezleri)ve her yaz geldiğinde uçağa binme fobisi nedeniyle başvurdum. Fâtih Bey seanslara devam ediyorum düzenli olarak.Kattediğim ilerlemeye ben bile şaşırdım.Kendisi bu işi profesyonel olarak yapan her konuda yardımcı ve her aradığımda ulaşabildigim en özel insana en içten Teşekkürlerimle.
     5 Beğeni    
Ahmet Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77769
Fatih Beyi arkadaşlarımız aracılığıyla bulduk.Onlarda bizim gibi sık sık kavga eden ama birbirini seven evli çiftlerden idi.Fatih Beye gittiklerini öğrendikten sonra biraz şaşırmadım değil.Bizde gidelim diyen eşime önce hayır ne işimiz var demiştim.Aşırı kıskançlığım beni ve eşimi öyle yıpratmaya başlamadan önceydi.Temel bazı sorunlarımız vardı benim görmek istemediğim kabul etmediğim Güvensizlik sorunu en başlıcasıydı.Ayrılma kararı aldığımızda arkadaşımla paylaştım bana hemen aramam için numarasını verdi Fatih Be'yin aramadım arayamadım.Aramadığımı öğrenen arkadaşım numaramı vermiş Fatih Beye ilk aradığında beni çok kibar naif ve içten bir sesle selamladı.Bana buraya gelmeniz şart değil ama mutlaka yardım almam gerektiğini söyledi.Eşime gitmek konusunda itiraz etmiştim şimdi benimle gelmek istemez ise diye endişe ederken Fatih Bey önce bireysel olarak benimle sonra Çift olarak çalışmaya başladık.Herşey bizim elimizde yeter ki isteyelim ve FATİH BEY gibi doğru insanlarla biraraya gelmek sorunların üstesinden gelebileceğimizi bize gösterdi.İyi ki Fatih Beyi tanıma fırsatı bulmuşuz onun sayesinde kendimize bir şans daha verdik.Sizler de hep bir şansınız olduğuna inanın. Yeter ki size yardım edebilecek doğru insanla karşılaşın.Fatih Bey bu isimlerden.Mesleğini seven ciddi prensipli ve size önem veren bir Psikolog.Kendisine minnettarım.Çok teşekkürler Fatih Bey iyi ki varsınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Tunder
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77685
Fatih Beyi arkadaşlarımızın sayesinde tanıdık kendisi bizi daha ilk günden çok etkiledi çıktığımızda başka bir şey oldu sanki.İyi geldi birşeylerin çözümü bir yerlerde saklıymış da yıllarca gözümüzün önünde duran anlaşmazlıklar çatışmalar söylenmeyi bekleyen sözler birdenbire açığa çıktı.Aslında her yetişkin insanın bu analize ihtiyacı var.Hayatınızda bir fark isterseniz burası doğru adres.Gelmekten asla çekinmeyin her geldiğinizde size bir başkası olma fırsatı verecek Fatih Bey.Hayat şimdi daha anlamlı ve güzel.Teşekkürler FATİH BEY.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Arna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2015
TavsiyeNo: 77568
Bu zamana kadar ki süreçte benim için yaptığınız herşey için size teşekkür ederim.Belki size göre sadece işinizi yaptınız.Ama bana göre işinize insanlığınızı ve duruşunuzu da kattınız.Bunun için size hep minnettar kalacağım...Pek çok hastanızın olduğu gibi benim de hayatıma dokundunuz.Alacağım her kararda her doğru adımda payınızın olacağı düşüncesinin haklı mutluluğunu sonuna kadar yaşamalısınız.Yaşamınız boyunca herşey hakettiğiniz gibi şekillensin.Sizi iyi ki tanıdım ve çok seviyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Revulatıon
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2015
TavsiyeNo: 77482
tek kelime ile ifade edersek o benim TAMAMLAYICIM oldu.Hayatıma öyle bir yerden dahil oldu ki benim bile inanamadığım gelişmeler oldu.Bu kadarını beklemiyordum aslında.Daha önce deneyimlerim olmadı olsaydı ve bu kadar beni etkileyen biri çıkmasaydı karşıma gidermiydim bilmiyorum?Herkese tavsiyem gideceğiniz Uzmanın popülerliğine kadın erkek oluşuna değil gerçekten bu işi mesleği olduğu için yapan ve zeki ve öngörülü olması ile derecelendirin.Fatih Bey öyle biri.Beni aldı götürdü ve benimle buluşturdu.Varolmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.Teşekkürler FATİH BEY.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Grazıa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2015
TavsiyeNo: 77377
Sevgili Fatih Beyle internetteki yazıları vasıtası ile tanıştık.Eşimle bereber gittik farklı bir yerdi ev gibi sıcak ve huzurlu sizi hazırlıyor gibi sanki.Harika bir ilk görüşme çok etik çalışan size olanı biteni anlatan dinleyen ve farklı açıdan bakan biri sizi şaşırtabilir hayatınızı gözden geçirir ve biranda bu BEN miyim dersiniz.Ve değişim başlamıştır kaçınılmaz son artık yenilenmeye ve hayatı kaçırdıklarınız arkasından üzülmek yerine neresinden kurtarabilirim aşamasına getirmiştir.Herkese FATİH BEYİ şiddetle tavsiye ediyorum.Ekibindeki herkes övgüyü hakeder profosyonel insanlardan oluşmakta Dr.dilek Akgül hanımefendiye de ayrıca teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Kara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2015
TavsiyeNo: 77304
Fatih Hocayı çevremden duyarak tanıdım.Kendisi ile 6 aydır çalışıyorum.Öyle böyle değil çok yol aldım.Zor bir dönemdi hayatımda sonlar ve başlangıçlar vardı karamsar kararsız ve dibe vurmuş gibiydim adeta beni çekti o karanlıktan yolumu aydınlattı ben ona bir BEN borçluyum.Çok doğal davranır sizi dinlerken asla not almaz nasıl anlatsam diye düşündüğünüz herşeyi ustalıkla alır ve bir bakmışsınız beraraber en olmadık şeyler hakkında yorum yapar bulursunuz kendinizi.Ben bu anlamda hayranım ona, kendime bile söyleyemediğim herşeyi şimdi ağlayarak bağıra bağıra anlatıyorum hiç utanmıyorum beni ben yapan herşeyi biliyorum onlarla yaşamayı öğreniyorum. Siz siz olun denemekten vazgeçmeyin.FATİH SÖNMEZ gibi biri olmalı herkesin hayatında.Onu tanımak onunla çalışmak benim hayatımı değiştirdi.Binlercekez teşekkür teşekkür teşekkürler siza FATİH BEY
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Staples
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2015
TavsiyeNo: 77297
Fatih Beyi tanıdığım vasıtası ile bulduk.Oğlumla beraber her hafta sonu düzenli gelmekteyiz.Ondaki değişim inanılmaz düzeyde.Eğimtimci olduğum için bu konudaki titiz araştırmalarım Fatih Beyin doğru adres olduğunu gösterdi bana.Derslere ilgisi ve başarısı arttı.Bunlar biranda olacak şeyler değil zaman ve emek istiyor.Benim durumumdaki herkesi buraya çağırıyorum.Ben de her konuda değişmeye ve fark etmeye başladım.Hayatımda çocuğuma yatırım yaptığım EN İYİ ŞEY.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Arda B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2015
TavsiyeNo: 77296
Fatih Bey ile tanıştıktan sonra hayatımda çok olumlu değişiklikler ile bu değişimin getirdiği sayısız artı oldu. Obsesif Kompulsif bozukluk olarak düşündüğüm bir neden ile gitmeme rağmen aslında bambaşka bir tanı ile ilerledik. İş hayatıma ve özel hayatımda yaşadığım ilerleme için kendisine çok teşekkür ederim. Profesyonel destek ile sizler de daha kaliteli ve huzurlu bir yaşam elde edebilirsiniz.Kendisi ile hala beraber ilerlemekteyiz. Fatih Bey benim için çok doğru bir danışman oldu, hepinizin bilgisine sunarım.
     4 Beğeni    
Emma B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2015
TavsiyeNo: 77260
Fatih beyle Fransız Lape hastanesinde çalışırken tanıştım. Madde bağımlılığım sorunu yüzünden Türkiye de ve dünyada çok fazla sayıda rehabilitasyon merkezine ve psikiyatri hastanesine gittim. Maddeyi bırakmak çok zor bir iş ama uzmanını bulunca kolaylaşır. Daha önceki terapistler o zamanlar yoğun olan öfkem ve yıkıcı tutumumla baş etmekte zorlandları.Ve bir şekilde Lapeye yattım. Orada terapist olarak Fatih bey benimle ilgilendi. Uzun zaman onunla bağımlılığım konusunda çalıştık. Ve ben uzun bir zamandır da madde bağımlısı değilim. Temizim yani. Bu konuda fatih beyin sabrı,anlayışı ,profesyonelliği, bilgisi ve konudaki hastane deneyimliliği konusunda bağımlılıkla ilgili sorunun olan herkese tereddütsüz önerir tavsiye ederim.Teşekkürler
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
B.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2015
TavsiyeNo: 77224
Bir çok psikolog denememden oldu.En fazla üç sefer gidip istediğim sonucu alamıyordum.Evliliğim ve psikolojimle ilgili çıkmaza girmiştim.Bu sıkıntılı dönemimde internette arama yaparken Fatih Bey'in sitesine rastladım.Yazılarını okudum ve gitmeye karar verdim.İyiki Fatih Bey'i tanımışım.Sayesinde hayata bakışımdaki karamsar perde kalktı.Bilgi birikimi,profesyel yaklaşımı ile herkesin söylediği sıradan konuların,yaklaşımların dışında derinlerdeki çok farklı noktalarınızı keşfedip sizin kendinize ve olaylara farklı açıdan bakabilmenizi sağlıyor.Ayrıca pofesyonelliğinin yanında içten ve arkadaş gibi.Buradan desteği ve ilgisi için Fatih Bey'e ve güleryüzlü asistanı Evrim Hanım'a çok teşekkür ederim..
     7 Beğeni    
Süreyya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2015
TavsiyeNo: 77219
Fatih Beyle internet sayesinde tanıştım.Hayatımı zindana çeviren Obsesif kompulsif bozukluk tanısı olan birisi olarak Fatih Beye başvurdum.Günlerim cehennem azabı içinde geçiyor iken Fatih Bey takıntılarımın neye karşılık geldiğini,onlarla nasıl başa çıkacağımı gösterdi.Kendimi ve isteklerimi nasıl dolaylı yollardan ifade ettiğimin farkına vardım.Gerçek Terapi Nasıl Olur? öğrenmek istiyorsanız FATİH SÖNMEZ ile tanışmalısınız.Etik ve ahlaki ilkelere bağlı ve işini ciddiye alan verdiğim paranın son kuruşuna kadar helal ettiğim DEĞERLİ HOCAM İYİ Kİ VARSIN.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Wolwerine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2015
TavsiyeNo: 77148
Arkadaşım aracılığıyla buldum ben Fatih Hocayı.Uzun zamandır beklettiğim çözemediğim herşeyle Fatih Hocanın ofisine gittim.Daha önce de gittiğim yerler vardı.İlkkez bu kadar beni anlayan biri var hayatımda.Dinlerken not almayan benimle anlattığım şeyin içine girebilen sadece karşındakine odaklanmış gerçek biri var ve siz kendiniz oluveriyorsunuz onun yanında.Anlattığınız herşey uzun süreli belleğinde ve muhteşem saptamaları var Fatih Beyin. Kendimi tanımadığımın farkına vardığım anlarla dolu.Şimdi daha iyiye doğru yol alıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum sonsuz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Kanat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2015
TavsiyeNo: 77033
kendisini bir internet sitesi sayesinde buldum kızımın kendine zarar verme durumu var bunun için destek alıyoruz ve fatih beyin bu konuda çok tecrübeli olduğunu kızıma çok faydalı olacağını düşünüyorum.. mesleğini gerçekten insanlara faydalı olabilmek için yaptığını düşünüyorum...Engin tecrübesi ve sonsuz ilgisi bizi çok memnun etti.Fatih Beyin hastane tecrübesi ve hastasına olan saygısı yaşı kaç olursa olsun her konuda bilgilendirmesi anne baba olarak nasıl davranacağımızı bilerek birşeyleri beraber aşabileceğimizi sağladı.Sonsuz teşekkürler fatih bey
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2015
TavsiyeNo: 76984
Fatih Beyi internetten buldum.Çok yoğun çalıştığım bir dönemdi.Kendime zaman ayırmıyor ve çözümlemem gereken herşeyi erteliyordum.Sıradan yaşıyordum sadece iş odaklı ve stresle.Hayatımı geri veren değerli Psikoloğum Fatih Beye bana önceliklerimi öğretti.Ben Değerliyim ve Özellim.Şimdi nerede nasıl bir sorun yaşarsam yaşayım beni donanımlı hale getiren Fatih Beye en iyi dileklerimi sunarım.Pandemos Psikolojik Danışmanlık adına yakışır bir yer.İnsanı hasta eden bir havası yok.Evim burası benim.Gelirken sevindiğim kendimi iyi hissettiğim.Allah yokluğunu göstermesin.Herkese buradan çekinmeden gelebileceğiniz bir yer olduğunu söylemeyi bir borç bilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Starwars
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2015
TavsiyeNo: 76981
Fatih Beyle bir yakınım sayesinde tanıştım.Kendisi ile kısa sürede çok yol aldık.Yaptığı tahliler etkin sizi gerçekle yüzleştiren ve can alıcı.Haftalar boyu nedemek istedi acaba diyerek kendimi sorguladığım anlarla dolu.Seans günümün gelmesini bekleyerek geçirdiğim zamanlar.Benzer tavsiyeleri okuduğum zaman yalnız değilim diye sevindiğim Fatih Beye yazılmış her kelime kazanılmış birer yeni zafer gibi.Benim hayatımın dönüm noktasıdır O. TEŞEKKÜRLER
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Günay Fırat
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76947
30 yıla yakın zamandır tanıdığım, son üç yıldır mutsuzluğunu hem söylemlerinden hem de yüzünden gözlemlediğim arkadaşımın, gözlerindeki ışıltı ve alışkın olmadığım kahkahaları beni şok etti. Sevindim, sanırım aşık oldu diye düşündüm:) yanılmışım.. Bu güzel değişimin mimarı bir süredir gittiği syn. Fatih SÖNMEZ'miş. Fatih beyin gerçekten işinin ehli olduğunu, hayatındaki bir çok olumsuzlukla başa çıkabilmeyi öğrendiğini, bunca yılı umutsuzlukla boşa harcadığının farkına varmasını sağladığından söz etti.. Fatih beyi öylesine övdü ki, netde ismini ararken bu sayfayı gördüm ve yazmadan geçmek haksızlık olur diye düşündüm.. Fatih bey, bana arkadaşımı yeniden kazandırdığınız için, O'ndan bana da yansıyan sıcaklığa ve enerjiye vesile olduğunuz için size yürekten teşekkür ediyor ve en kısa zamanda bu güzel enerjiyi kendi hayatıma da katmak için size uğramam gerektiğini düşünüyorum. Saygıyla..
     7 Beğeni    
Hasan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76936
Merhabalar , Eşimle beraber bir akşam internet üzerinden bireysel danışman araştırmalarda bulunduk.Aileden birisi gibi hissedebileceğimiz olsun Bizde tavsiyeler üzerine fatih hocaya gelen arkadaşları dinledik. Yaklaşık eşim 5 aydır gelmekte çok da memnun bunun yanı sıra eşimin yanında bende bulunmaktayım her seansında onu yakından takip ediyorum bende seanslara girmiş kadar oluyorum :) Burası gerçekten aileden gibi güler yüzlü karşılamaları zamanın çabuk geçtiği huzur dolu bir yeri bazı zamanlar fatih hocayla benimde soracaklarım oluyor sağolsun 5 dakika bile olsa beni dinliyor birazda olsa hocanın söylediklerini dikkate alıyorum. Buraya gelerek kendinizi iyi hissedeceksiniz . Arkadaşlar yukarda yazdıklarımı tüm samimiyetinle söylüyorum. Pişman olmazsınız .
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76930
Ailemin yönlendirmesi doğrultusunda Fatih Bey ile tanıştım. Uzun zamandır Fatih Bey ile görüşüyorum ve gelişimimi desteklediğini ve verilen öneriler sayesinde farklı bakışaçılarına sahip olduğumu düşünüyorum. Zor zamanların dışında iyi günlerimde de sağlam bir gelişim göstermem için çok faydalı bir hizmet. Rahat bir ortamın sağlanması ve bu rahat ortamın içinde profesyonelliğin korunması bana güven veriyor.Pandemos Danışmanlık benim ikinci evim gibi.Fatih Bey benim her konuda kapısı düşünmeden çalacağım biri.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76922
Çok bunaldığım bir gün internetten buldum. Beni bunaltan bir takım problemlerim vardı, haftada 1 saatlik bir çalışmaya başladık, yaklaşık 2 ay sonrasında kendimi daha rahat hissetmeye başladım, çevremde de olumlu tepkiler aldım. Mesleki olarak kendisini değerlendirebilecek bir birikimim yok ancak her bir seansımızı net olarak hatırlayıp farklı seanslardaki ilişkileri kurabilmesini çok başarılı buluyorum. Bence işini seven, cesur ve ne yaptığını bilen bir insan. Kişisel özellikleri olarak mesafeli yeri geldiğinde konuşkan yeri geldiğinde de iyi bir dinleyici olduğunu düşünüyorum.Kendisine sonsuz teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Ferhat KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76921
Merhaba.Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım Fatih Bey in yaklaşık 6 aydır danışanıyım.31 yaşındayım.Çok memnun kaldım gerçekten.Hayata karşı birçok güven problemimi aştığımı görüyorum.Beni tutan adım atmamı engelleyen şeylerin farkına vardım Fatih bey sayesinde.Keşke 17 yaşında gelseydim.Şimdi farkındalığım o kadar arttı ki şu anki psikolojim olmadan kaçırdığım senelere üzülüyorum.Fatih Bey le terapiye devam ediyorum.Kendime yaptığım en güzel yatırım olduğunu düşünüyorum.Kendisi çok zeki bir insan.Güvenle tavsiye edebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
M.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2015
TavsiyeNo: 76786
Fatih beyle kuzenimin sayesinde tanıştım. Takıntı hastalığımı çözmeme yardımcı oluyor. Düşüncelerimi,yaşadığım anları ,hislerimi, davranışlarımı neden yaptığımı tespit edip kendimi doğru bir şekilde tanımamı sağladı. Böylece kendimi çok daha rahat hissettim. Arkadaş canlısı konuşkan insanları rahatça anlayabilen birisi. Pandemos bireysel danışmanlık merkezi çok iyi bir yer. Çok hoş karşılandım diğer kişiler içinde geçerli tabi. İnsanı sıkmayan güzel koltuklarla döşenmiş bir bekleme odası var. Buraya geldiğimde kendimi nedense daha rahatmış gibi hissediyorum. Her hafta bıkmadan sıkılmadan geliyorum. Nedenini soracak olursanız Fatih Bey ve Pandemos diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Derya Deniz
2.Mart.2015
TavsiyeNo: 76639
Bedensel veya ruhsal sağlığımız söz konusu olduğunda kime başvuracağımız konusunda belirli bir endişe yaşarız. Ne var ki uzmanı olmadığımız bir alanda seçim yapmak zordur. Doğal olarak uzmanın mesleki becerisine güvenmek ve sonuç alabilmek isteğinde oluruz. Ben de meslektaşı olarak, Uzman Klinik Psikolog Fatih Sönmez'in eğitimsel altyapısı, uzun yıllara dayanan deneyimi, almış olduğu mesleki kurslar, terapilerinin yüzgüldürücü sonuçları, bilimsel düşünce ve etik davranış konularındaki titizliğine vurgu yaparak kendisini, bu alanda uzman arayışı içinde olan tüm danışanlara özellikle tavsiye ederim. Psikolog Dr. Derya DENİZ
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 31 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Dr.Fatih SÖNMEZ'in Kitap ve Yayinlari Dr.Fatih SÖNMEZ'in Basılı Kitap ve Yayınları
Kız Ergenlerde Kendine Zarar verme Davranışların projektif Testlerle değerlendirme.
Mazoşim ve Ergenlik
Histerik bir erkek üzerine Projektif Testlerle İnceleme
Bir vitiligo hastası üzerine çalışma.
Melankoliye Psikanalitik yaklaşım.
Manik Depresif Vaka Çalışması(Manik Tepeler Depresif Yamaçlar).
Louısa Düss Psikanalitik Hikayeler Testi.
Kendine Zarar Verme Ve Yeme Bozuklukları
KENDİNE ZARAR VERME ikinci adam yayınları 2011 adlı kitabım vardır.

Dr.Fatih SÖNMEZ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Rorschach ve Projektif Testler Derneği
Türk Psikanliz Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pandemos Ataşehir Psikolojik Danışmanlık
Atatürk Mahallesi. Gardenya 5 22-E Kat 1 Daire. 8 Ataşehir/İstanbul
Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 607 81 08
Telefon 2 :
0(553) 558 22 22
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1971
(53 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1997
(27 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2001 Mezunu)
Doktora
Universidad Azteca Doctor Of Philosohy İn Psyhology (Phd) (Klinik Psikoloji Doktora) (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dr.Fatih SÖNMEZ Mesleki Videolar Videoları
-
uzman psikolog, çift terapisi, ergenlik problemleri, ergenlikte self injury, kişilik bozuklukları, depresyon, panik atak, madde kullanımı, davranış bozuklukları, obsesif kompulsif bozuklu, evlilik terapisi, kendine zarar verme, obezite, istanbul, nişantaşı, ilişki terapisi, kendini kesme, istanbul psikolog, nişantaşı psikolog, şişli psikolog, kaygı, korku, psikanalitik psikoterapi, yetişkin terapisi, psikanaliz, borderline, fobi, teşvikiye, teşvikiye psikolog, avrupa yakası psikolog, kusma, takıntı, çekinme, psikodinamik, kökensel çözüm, bayılma, ık sık el yıkama, çift problemleri, evlilik sorunları, aldatma, evlilikte mutlu olma, cinsel sapkınlık, bağımlılık ilişkileree ba, ayrılmama, evlenememe, sınır problemi, karı gelen ergenler, çaresizlik, zor ilişkiler, uyuşturucu

06:51
Top