2007'den Bugüne 81,733 Tavsiye, 25,951 Uzman ve 18,158 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Elvan DİRİK
Psikolog - İzmir
Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi var

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Elvan DİRİK

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Elvan DİRİK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elvan DİRİK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Elvan DİRİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elvan DİRİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Ali BACANLI
İzmir
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Elvan DİRİK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Boşanma süreci ve aile içi iletişim
Özel öğrenme güçlüğü (disleksi)
Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu
Anksiyete Bozuklukları
Depresyon
Beslenme Bozuklukları
Alt ıslatma
Çocukluk çağı takıntıları
Çocuklarda ölüm kaygısı (Yas Süreci)
Ergenlik çatışmaları

Elvan DİRİK'in Makaleleri Elvan DİRİK'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Elvan DİRİK Tavsiye Yazıları Elvan DİRİK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Günay BAYDAROĞULLARI Fotoğraf  Psk.Günay BAYDAROĞULLARI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-09-2014
 TavsiyeNo: 71642
Elvan'ı liseden bu yana tanımaktayım, o dönemde çok yakın dostluğumuz olmuştur, daha sonrasında aynı üniversitede aynı mesleğe adım atarak, meslektaş olarak arkadaşlığımız sürmüştür. Onun gibi sevecen, tatlı dilli, temiz kalpli, çalışkan hepsi bir arada bulunan ender insanlardan biridir. Her zaman güler yüzlüdür. Bulunduğunuz ortamda size kesinlikle pozitif enerji vericektir. Danışmanlık almak isteyen hemen hemen herkezin memnun kalabilceğinden emin olduğum bir uzmandır.
     Beğenin    

 selvi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.66.DL

17-03-2011
 TavsiyeNo: 40383
Elvan Hanım ile çok uzun zamandır tanışıyoruz. Kendisiyle yaklaşık 1 yıldır aynı kurumdayız. Onunla tanıştığımızda gözünüze çarpan ilk özelliği güler yüzlülüğüdür. Kendisinin danışanları ile ilişkisi içten ve samimidir. Alanı ile ilgili sürekli araştıramalarda bulunan, sürekli kendisini geliştirmeye çalışan genç ve dinamik bir arkadaşımızdır. Kendisini emeği ve çalışmalarından dolayı kutluyorum. Gönül rahatlığıyla Elvan Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Eylem Metin ÖZKURAL Fotoğraf  Psk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL
İzmir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-03-2011
 TavsiyeNo: 40282
Elvan hanım mesleğine bağlı ve sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışan, çalışkan , güleryüzlü üretken bir psikologdur. Danışanlarına gösterdiği sıcak , samimi tavrı ve onların sorunlarına profesyonel yaklaşımı onu diğerlerinden ayırıyor. Problem davranışlar , özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında güvendiğim ve zaman zaman fikirlerine danıştığım, danışanların güvenle konuşabilecekleri alanında uzman olan bir arkadaşımdır.
     1 Beğeni    

Anıl TÜZÜN Fotoğraf  Anıl TÜZÜN
İzmir - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-12-2010
 TavsiyeNo: 38129
Elvan Dirik, donanımlı bir eğitim alıp, bu eğitiminin üzerine her fırsatta yeni bilgi ve deneyimler edinebilmek için çaba gösteren enerjik ve çalışkan bir uzmandır. Elvan hanım davranışsal sorunlar konusunda pratik ve bilimsel çözümler sunan, duygusal ve psikolojik süreçlerle ilgili anne ve babaları olumlu şekilde yönlendiren ve bilgiendiren, meslek hayatının başında olmasına rağmen danışanlarına güven veren, kendisini yaptığı iş ile ortaya koyan başarılı bir psikologtur. Meslek etiğine sonuna kadar bağlı pşmaso kendisine duyulan güveni daha daarttırmaktadır. çözümsüz kaldığınızda Elvan Hanım a danışmanızı tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

 Mine GÜR
İzmir - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-10-2010
 TavsiyeNo: 36543
Elvan hanım mesleğine gönülden bağlı ve alanıyla ilgili olarak "daha fazla neler yapabilirim?" sorusunu sürekli soran yaratıcı, üretken bir psikologdur. Problem davranışlar, aile eğitimi,çocukların tüm psikolojik ve duygusal süreçleri , öğrenme bozuklukları ( özellikle özel öğrenme güçlüğü ) dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi alanlarda oldukça pratik yaklaşımlar sunan bir bakış açısına sahiptir. Mesleğine bu kadar bağlı ve yaratıcı bir psikolog olan Elvan hanımla , sorunlarınızla ilgili olarak diyaloğa geçmenizi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Dr.Ali BACANLI
İzmir - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-10-2010
 TavsiyeNo: 36517
ELVAN DİRİK ile çalıştığım kurum olan Ege Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi bölümünde staj yaparken tanıştım. Bölümümüzde özellikle de dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu ve disleksi (özel öğrenme güçlüğü) polikliniğinde birçok görüşmeye katıldı. Hem bu rahatsızlıkları olan çocuklarla hem de aileleriyle çalışmalar yaptı. Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu ve disleksi (özel öğrenme güçlüğü) olan çocukların tedavisinde önemli bir yer tutan aile eğitimleri, okul-öğretmen bilgilendirilmeleri ve sorunlara ortak çözümlerin bulunması alanlarında kariyer sahibi bir uzmandır. Çalışkan, güleryüzlü, mesleğine ilgili ve mesleğinin getirdiği sorumlulukların farkında olan, danışanların sorunlarına bütüncül yaklaşımıyla ailelere her zaman yardımcı olacak iyi bir kılavuz olarak görüyorum, tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 GÖKHAN KARATEPE (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.107.196.BZ

02-10-2010
 TavsiyeNo: 36247
Elvan DİRİK mesleğinin henüz başında olmasına rağmen alanında oldukça bilgili mesleğini kendisiyle özdeşleştiren ve ilgilendiği vakaların hepsini en ince ayrıntılarına kadar takipedip sonlandıran, özellikle disleksi(özgül öğrenme güçlüğü)hiperaktivite,davranış bozuklukları,gelişim dönemleri,anne-baba tutumları konularında ve bu süreçlerin tanılanması sürecinde oldukça başarılı bir uzmandır.Danışanların hiç çekinmeden ailelerinden biri olarak hissedebileceği bir profesyoneldir,tavsiyeediyorum...
     2 Beğeni    

 d. küçük (Danışan)
 IP: 78.179.27.YCY

02-10-2010
 TavsiyeNo: 36243
Bir arkadaşımın bana tavsiyesi üzerine Psikolog Elvan Hanımla tanıştım. O dönem yeğenim, hiperaktivite bozukluğu nedeniyle okulda sorunlar yaşamaktaydı. Tedavi süresince hem ailenin hem de okulun katılmasını sağlayarak bize verdiği tavsiyeler sonucu daha sağlıklı yol katetmemize yardımcı oldu. yeğenimin bu yaklaşımlar sonrası hem okul başarısında artma hem de arkadaşlarıyla ilişkilerinde iyileşmeler oldu. Bu arada sıcak yaklaşımı, güler yüzlü oluşu, tatlı dili sorunlarla başetmemizi kolaylaştırdı. Buradan kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     5 Beğeni    

Elvan DİRİK'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Antalya Aile Danışmanları Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(32 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elvan DİRİK'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca


Elvan DİRİK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elvan DİRİK Mesleki Videolar Videoları
-02:38
Top