2007'den Bugüne 90,540 Tavsiye, 27,853 Uzman ve 19,764 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nilüfer YALINÇETİN
Uzman Psikolog - Balıkesir

Nilüfer YALINÇETİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi88 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

88

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilüfer YALINÇETİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

182
(%95.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nilüfer YALINÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilüfer YALINÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendi kalbine bakamayanın yaşamı bulanıktır. Kendi yüreğine bakabilme cesareti gösterenler gönlünün muradını keşfedenlerdir. Dışarıya bakan rüya görür, hayal dünyasında kaybolur, içeriye bakan, uyanır kendini keşfeder.
 
Nilüfer YALINÇETİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Viya Gelişim Psikoloji
Hamidiye. Mah. Azerbeycan Bulv.Sabriye Celik Apt. No.22b D.2 Edremit
Balıkesir
Adres 2:
İzmir
Mimar Sinan Mahallesi, 1404. Sokak No: 3 Kat: 3 D: 5, 35220
İzmir
Uzm.Psk.Nilüfer YALINÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Edremit)
Telefon 2 :
(İzmir İçin)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (39 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Psikiyatri Anabilim Dalı Bağımlılık Danışmanlığı Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilüfer YALINÇETİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İleri Hipnoz

Bireysel Psikoterapi
Depresyon
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve Panik Bozukluk (Panik atak)
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Fobiler (Sosyal Fobi, Özgül Fobi, Agorafobi)
Yeme Bozuklukları (anoreksiya nervoza, bulimia nervoza)
Obezite

Cinsel Terapi
Vajinismus
Erken Boşalma
İktidarsızlık
Cinsel İsteksizlik
Eşcinsellik
Orgazm Olamama

EvlilikTerapisi
Çift Terapisi
Aile Danışmanlığı
İlişkilerde Çatışma Çözümü
Boşanma Danışmanlığı
Evlilik Öncesi Danışmanlık

Bağımlılıklar (İnternet, seks, alışveriş, ilişki, spor...)
Sigara (Tütün) Bağımlılığı
Alkol Bağımlılığı ve Alkolizm
Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı

Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerde Öfke Kontrolü ...[Devamı...]

Nilüfer YALINÇETİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Nilüfer YALINÇETİN'in Özgeçmişi
Nilüfer YALINÇETİN

Uzman Psikolog -Psikoterapist- Aile Danışmanı- Bağımlılık Danışmanı

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamlamış aynı yıl Ege Üniversitesi'nde uzman olarak bireysel, çift ve grup psikoterapileri alanında çalışmıştır.

Klinik uygulamalarında, Bilişsel Davranışçı Terapi, Gestalt Terapisi, Şema Terapisi ve Hipnoz tekniğini Transaksiyonel Analiz yaklaşımına entegre ederek kullanmaktadır.

Bireysel, Eş, Aile ve Grupla Danışmanlık uygulamaktadır. Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra profesyonellere yönelik eğitim ve süpervizörlük çalışmalarına devam etmekte, çeşitli yerel ve ulusal gazetelerde yazılar yazmaktadır.


ALDIĞI EĞİTİMLERDEN BAZILARI:

İntegrative and Relational Transactional Analysis,Richard Erskine

Transaksiyonel Analiz Temel Eğitimi, Füsun Akkoyun
...[Devamı...]

Nilüfer YALINÇETİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111121
Nilufer Hanim'i gecen sene internet üzerinden buldum fakat bu sene seans almaya başladım. Öncelikle çok tatlı ve sıcakkanlı bir insan o yüzden giderken kesinlikle "Acaba rahat olur muyum?" diye düşünmeyin. Ilk seanstan itibaren güler yüzü ile sizi rahatlatmayı başarıyor :). Ve gerçekten alanında iyi ve sürekli kendini geliştiren biri oldugu, işini severek yaptığı o kadar belli ki.. Su ana kadar 5 seansimiz oldu, şehir değişikliği sebebiyle ayrılıyorum ama internet üzerinden devam edeceğiz görüşmelere. Terapiler problemlerle ve kendinizle ilgili fazlasıyla farkındalık sagliyor. Nilufer Hanim in seans yönetimi harika. Iyi ki tanımışım. Terapi ile ilgili tereddütü olan kendisiyle mutlaka tanışmalı.
     3 Beğeni    
O.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106456
Biz 4 yıllık evliyiz cok severek evlenmemize rağmen zamanla vajinusmus olduğumu öğrendim 4 yıl boyunca denemediğim yol kalmadığı halde aşamadık sonra internette bir araştırma sonucu nilufer yalıncetin hanım efendiyi bulduk ve ilk seansa başladık toplamda 2 seansta çözüldü başta allahin izini ile sonra nilufer hanimin tecrübesiyle güleryüzü ile bize o kadar içten davrandı ki cok sukur aştık simdi cok daha mutluyuz nilufer Hanımın dediği gibi ağrı yok acı yok iyiki tanıdım sizi iyi ki varsınız 😍😍😍 sizi seviyoruz
     4 Beğeni    
Cansu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103568
Merhaba, şuanda bu yazıyı okumaya başladıysanız,kendi hayatınızda bir çıkmazda,kararsızlık içinde,yönünü kaybetmiş,nedenlerin içinden çıkmaya çalışırken hep aynı şeyleri yaşamaya başlamış olabilirsiniz.Kendini tekrarlayan olaylar ve duygulardan kurtulmak için artık bir şeyleri değiştirmek gerektiğini farketmişsinizdir tıpkı benim bundan 3 yıl önceki halim gibi.İşte hayatımda böyle şeyler hissettiğim dönemde,kendime çare arayışına girdim.Bu süreçte beni daha çok çaresizliğe iten yanlış yönlendirmeler yapanlarla da karşılaştım.Hayattan aradığın neyse onun seni gelip bulduğuna inanıyorum.Bir arkadaşımın,benim bu arayışımdan bağımsız,Nilüfer hanımla gerçekleştirdiği psikotepisinden bahsetmesi üzerine ben de Nilüfer hanımla psikoterapi sürecine başlamış bulundum.Geriye dönüp baktığımda hayatımda aldığım en doğru kararmış diyebilirim.Çözüm odaklı yaklışımıyla çok kısa sürede değişim sürecimi gerçekleştirdik.Terapiden sonraki hayatımın kontrolü artık benim elimdeydi.Bakış açım,olayları algılayışım,davranışlarım,büyük oranda değişti.Hayattan aldığım zevkim çok yükseldi.Değişim kolay gerçekleşen bir durum değil,illaki değişmek sizi kokutacak ve buna karşı direnç geliştireceksiniz.Bu konuda tavsiyem vazgeçmeden terapiye devam etmeniz olacaktır.Son olarak bu yazıları okuyorsanız çok şanslısınız, çünkü kesinlikle doğru adrestesiniz.
     2 Beğeni    
Biricik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103544
Hayatimin donum noktasindaydim. En zor karari vermek uzere ve kafamin en karisik oldugu donemdeydim. Bana dost Bana arkadas beni tarafsiz dinleyip cozmeme yardimci olan bir arkadas oldu. Yasadigim sıkıntılî donemi hic atlatamayacagimi sandigim dunyamin basima yikildigini dusundugum o gunlerde en yakinim da oldun. Ince ince her hafta tavsiyelerini uyguladim bir sonraki hafta aglayarak girdigim odaya sanki gezmeye gelmis gibi hissettim. Her gecen hafta daha iyi geldin Iyiki varsin iyiki seni tanimisim. Herkese herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103282
Nilüfer Hanım bana 2 yıl kadar danışmanlık yaptı.Kendisi insanı hiç yargılamadan dinleyen, kesinlikle kırmayan ya da konuşmak için konuşmayan, son derece anlayışlı kısacası nadir bulunan niteliklere sahip bir insan ve profesyonel de bir psikologdur. İki sene boyunca iş yerimden her ayrılmak istediğimde ona bir şekilde telefonla dahi olsa iş yerinden ulaşıp kriz zamanlarımı bir şekilde atlattım. Ben de belki olağanüstü değişiklikler olmadı ama eskiye nazaran daha güçlüyüm sanki zaman zaman gelgitlerim olsa da hayata daha pozitif bakıyorum. Şimdi de sıkıntılarım var ama kendime acımıyorum kesinlikle.
     Beğenin    
B.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102786
Sorunlarımın hiç çözülemeyeceğimi düşündüğüm bir dönemde internetten araştırarak gittim sevgili Nilüfer hanıma.İyiki de gitmişim.Çok güler yüzlü ve anlayışlı.Söylemek istediklerini kırmadan anlatıyor.Kitap önerileri bir harika.Olaylara bakış açımı değiştirerek doğru bir şekilde yorumlamama yardımcı oldu.Kendisini tanıdığım için çok ama çok memnun oldum.İyiki varsınız Nilüfer Hanım.Gitmek için tereddüt eden herkese tavsiye ediyorum.Sorunumu anlatmakta zorlanırım veya anlatamam düşüncesinde olan varsa boşuna zaman kaybetmeyin derim.
     3 Beğeni    
Yeşim CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98858
Nilüfer Hanım'a, psikolojik olarak sancılı bir dönemden geçtiğim esnada tavsiye üzerine başvurdum ve aynı ilde yaşamadığı için sadece beş seans gidebildim. Farkındalığımı oluşturmada, derin bir yolculuğa çıkmamı sağlamada katkısı çok büyüktür. İşinde uzman olmasının yanı sıra güvenilir ve öngörülere sahip, sakin, sabırlı, canayakın olması kendimi daha iyi hissettirdi. Güvenilir ellerde olma duygusu çok önemlidir bir danışan olarak. Kendisine teşekkürü bir borç bilir, kafası karışık olup 'kime gitsem gerçekten faydası olur?'düşüncesinde olan ve aydınlanmayı isteyen herkese Uzman Psikolog Nilüfer Yalınçetin'i öneririm. Sevgiyle ve her zaman umutla kalın...
     2 Beğeni    
Ethem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97715
Kendisini tavsiye üzerine değil internetten buldum. İlk gittiğimde beni ciddiyetle dinledi ve çevremde anlatamadığım ya da anlattığımda çevremdekilere garip gelen şeylerin garip olmadığını bana anlattı, Her konuda olduğu gibi insan hayatında ve düşüncelerinde de alternatifler vardır ve Nilüfer hanım bana bu alternatifleri görmemde çok yardımcı oldu, insan hayatında düz bir çizgi çizerse, önüne engeller çıktığında zorlanabileceğini, oysa zaman zaman çizginin yönünün değişmesinin insana zarar vermediğini tam tersine çizginin önündeki engeli aşmaya çalışmaktan daha kolay olduğunu gösterdi. Çok sıcak, samimi, cana yakın, yeni gelişmelere açık ve de her gittiğimde bugün anlatacak bir şeyim yok dediğimde bile onun karşısında mutlaka anlatacak bir şeyler çıkıyor. Her seanstan çıktığımda kendimi rahatlamış ve birisi tarafından anlaşılmış buluyorum. Yanında çalışanı da kendisi kadar sempatik, güzel bir çalışma ve bekleme ortamı var. Uzman bir psikoloğa ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla başvurabileceğiniz bir uzman psikolog
     3 Beğeni    
M.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97632
2012'den beri aralıklarla devam eden bir sürecimiz oldu. Kendisi ile tanıştığımda özgüveni eksik, çaresiz bir üniversite sınavı hazırlık öğrencisiydim. Ailemin baskısından hayatıma yön veremiyordum. Sebepsiz şiddetli mide bulantılarım ve kusmalarım vardı. Bunların stres kaynaklı olduğunu düşünerek danışmaya başlamıştım. Nilüfer Hanım ile bu mide bulantılarının sebebini tespit etmek ve olduğunda başedebilmem için çalıştık. Anne-babamın ayrılık sürecinde ergenlik döneminde yaşadıklarımın etkisi altındaydım. Kendimi suçladığım çok konu vardı bunları onun aydınlatmasıyla çözdüm. İnsanlar içinde kendimi ifade edemezdim, bir yere ödeme yaparken ellerim titrerdi, yalnız dolaşmaktan korkardım, evden çıkamazdım bunların hepsini öncelikle onun sayesinde 2012 yılında aştım. Antalya'ya gidişi ve benim hayatımda yeni bir dönem başlaması sebebiyle sürecimize ara verdik. 2017 yılında sürecimiz yenilenerek tekrar başladı. Aile, ilişki, arkadaşlık ile ilgili çözemediğim, daha önceki rahatsızlıklarımdan kalan konularla birlikte tekrar ondan destek almaktayım. Yaşananları farklı bakış açısı ile ele alması, doğruları sizin keşfetmenizi sağlaması, size güç ve enerji veren konuşması ile harika bir Psikolog. Daha önceki süreçte 2 ayrı psikologla görüşmüş ve hiç ilerleme kaydedememiştim. Nilüfer Hanım ile tanıştık 3 ay içinde kendimdeki değişime ben bile inanamıyordum. Uzak geçen süreçte ilerlememin durduğuna inanıp tekrar görüşmek istedim ve devam ediyoruz. Umarım her geçen seansta daha da güçlü hissedeceğim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     2 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97614
Benim oğlumun davranış sorunları vardı. okulda herkese saldırıyor öğretmenlerini dinlemiyordu istanbul'da yaşıyorduk o zamanlar. Sonra edremit'e yerleştik. istanbul'da da birçok yere gitmiştik. Nilüfer Hanım'ı karşı komşum tavsiye etti. O da oğlunu götürmüş memnun kalmış. Oğlumu götürdüm sonra kendim de gitmeye başladım. Oğlum anlayamayacağım şekilde sakinleşti ben de öyle minnettarim çok samimi içten o kadar da profesyonel biri. kendisine en içten samimiyetimle öneriyorum
     1 Beğeni    
Aynur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97613
Merhabalar herkese. Iliskimle ilgili sorunlarim vardi. Mutsuz ve umutsuzdum. Psikiyatristim tavsiye etti Nilufer Hanimi. Cok caresizdim. Randevuyu aldiktan sonra bile gidip gitmeme konusunda kararsizdim. Bir deneyeyim diye gittim. Cok sicakkanli o kadar sicak bakiyor ki Nilufer Hanim sanki uzun yillardir tabisiyormusuz gibi gecti gorusmemiz. Terapilerimiz baslangicta sikti ancak simdi daha da seyreklestirdik. Bilissel davranisci terapi ve hipnoz kullandik. Iliskimdeki sorunlar benimle ilgiliymis megerse. Kendisine cok tesekkur eder herkesin Nilufer Hanimi tanimasini oneririm.
     1 Beğeni    
Özlem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97219
uzman yaklaşımıyla ve pozitif enerjisiyle yıllardır alt etmeye çalıştığım anksiyete, panik atak sorunum için bana henüz 4 seans sonunda çok yardımı dokunan bir uzman psikolog nilüfer hanım. tavsiye üzerine terapisine gittim, güleryüzü, enerjisi ve doğru yaklaşımıyla kendisine daha ilk seansta güvenmeme, uzmanlığına inanmama sebep oldu. seanslarımız devam edecek ve ben hayata karşı çok daha güçlü ve özgür olacağım. benim gibi uzun süredir anksiyete veya panik atak ile mücadele eden herkese özellikle tavsiye ediyorum. sevgilerle nilüfer yalınçetin.
     2 Beğeni    
Doğan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96663
Karanlık günlerimin en koyu anında,bir umut ile psikolok'a gitmeye karar verdim.psikolog ile yapacağım seans hayatımda yaşayacağım en değişik tecrübelerden birisiydi.ama ilk seansıma girdiğimde,bir pisikologtan okadarda korkmamam gerektiğini,onların da birer "insan"olduğunu anladım.Tabi seansına girdiğim psikoloğun "NİLÜFER YALINÇETİN"olduğu gerçeği ve onun mesleğinde ne kadar profesyonel bir insan olduğu benim heyecanımı tam anlamıyla yatıştırmıştı.mesleğinde olan 10 yıllık tecrübesi sayesinde hastalarıyla olan seansları son derece verimli geçiyor.onlara uygulayacağı tedavi yöntemlerini iyi seçiyor ve profesyonel bir şekilde uyguluyor.benimde tedavi için nilüfer hanımı seçmemin en büyük etkenlerinden biriside, internette yaptığım araştırmalar sonucu,nilüfer hanıma yapılan olumlu yorumlar.onun gibi bir uzmandan yardım almak beni, kalan hayatımı şekillendirmemde çok etkili oldu.onun gibi bir insan ile tanışmak beni çok onurlandırdı.ona bir kez daha teşekkürlerimi buradan iletiyorum.ileriki yaşamında ve meslek hayatında başarılar diliyorum.iyiki varsınız...
     2 Beğeni    
Srpttk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96530
Ben viya gelişim, Nilüfer hanima internet araciligiyla ulaştim. Iyiki Nilufer hanimla tanişmişim. Rahat huzurlu,konforlu bir ortamda, güler yüzü ve içtenliği ile öncelikle kendinizi huzurlu hissedeceginiz, rahatça çalabileceginiz bir kapı Nilüfer hanım. Sorunlarımı çözüme ulaştırmamda, bakış açımi geliştirmemde,kendimi tanimamda ve yaşamima daha kararli bakmamda çok büyük katkilari oldu. Deneyimlemiş biri olarak güvenle,iictenlikle inanarak tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Şule A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96404
Nilüfer hanımla Antalya'da ilişki terapisti aradığım bir dönemde internet üzerinden yaptığım araştırmalarım sonucunda tanıştım. Zorlu bir mezuniyet ve sınav sürecinden çıkmış, esas olarak ilişkimde yaşadığım problemler dolayısıyla istemiştim bir uzmanla görüşmek. Daha önce farklı nedenlerden de psikologa gitmiş biri olarak güleryüzlülüğü, sıcakkanlılığı, yardımseverliği seanslarda daima rahat hissetmemi ve açık olmamı sağladı. Esas olarak ilişki terapisti olduğu için tercih etmiştim ama bunun yanında anksiyete, yas dönemi, tekrar sınav süreci, yeni bir mesleğe başlama sürecimde bana katkıları sonsuzdur. Özellikle konuya odaklanması, seanslarda problemimi irdeleyerek yaptığımız çalışmalar ve kitap önerileri sorunlarımı daha kolay çözümleyebilmemde yardımcı oldu, anlaşıldığımı hissettim. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.
     Beğenin    
Birol BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96155
Herkese merhaba. Nilüfer hanımı web siteniz sayesinde buldum. Panik bozukluk tehşisi ile son derece zor günler geçirip semptomların üst seviyede olduğu bir dönemde ilk seansıma gittim. Yaşadığım süreci bütünü ile kendisine anlattım. Filmlerde olduğu gibi hastanın sürekli anlattığı ve psikologun onu sürekli dinlediği tarzda bir terapi değildi. Nilüfer hanım ilk seansta tüm dikkatimi farkındalık üzerine çekmeyi başarmıştı. Bana ne olduğunu bilmemin ve doğru yorumlamanın ne olduğu çok kolay bir şekilde algıladım. şuan tedavim Nilüfer hanımın Bilişsel Davranış Terapisi eşliğinde devam ediyor. 20 gün içinde kat ettiğimiz yol harika. 20 günlük süre bile panik bozukluğun geçici ve atlatılabilir bir sorun olduğuna olan inancımın tam olmasına yetti. Gittiğimde durumum on üzerinden 3 ise suan on üzerinden 7 yim diyebilirim. Kendisine sonsuz teşekkürler. Panik bozukluk yaşayan arkadaşlarada tavsiyem. Yalnız değilsiniz. ve bu beyninizin sizle oynadığı bir oyun sadece. fiziksel belirtileri çok sinir bozucu evet zor bir durum ama bu durumu Nilüfer hanım gibi profesyoneller ile lehinize çevirmek sizi elinizde. Kaygılarınız sizi değil siz kaygılarınızı yönetebilirsiniz. Başarmak için inanmak gerekir. Tekrar teşekkürler Nilüfer hanım. Ofisinize terapi almak yerine , ziyarete çay içmeye geldiğim gün bir tavsiye daha ilave edeceğim.
     2 Beğeni    
Şener KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94422
Ben yüksek kaygısı olan kaygı sebebiyle yaptığım hiç bir işten verim alamayan bir insandım... Psikolog araştırmalarım sonucunda internet sraciligiyla nilüfer hanıma ulaştım... Ofisine gittim kendiyle tanıştım ve hayatımın geri kalanını daha sağlıklı yaşamanın da mümkün olabileceğini ilk seansın sonunda anlamam mümkün oldu... Çok başarılı, donanımlı ve güven veren bir uzman .Güler yüzlü samimi bir insan . Kaygi bozukluğumla alakali terapi aldim.Herşey yoluna girdi benim acimdan . Herkesin tanımasını Tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    
Senem ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94410
Nilüfer hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi uzerine tanıdım. Gercekten zor bir donemden geciyordum. Ilk gorusmemizden itibaren uygulamis olduğu terapi ile oyle guzel bir yol katettikki. Yasadigim olaylar neticesinde olusan olumsuz dusuncelerim basarisiszlik hissim gereksiz yasamis oldugum sinirlenmelerim hepsini çözdük.Suan yeniden dogmus gibiyim. Artik sorunlarimin ustesinden kendim gelebiliyorum. Nilufer hanimla tekrar gorusecegim. Fakat bu sefer sigara bagimliligim yüzünden. Çünkü bir cok arkadasim uyguladigi hipnoz tedavisi ile bu bagimliligindan kurtuldu. Simdide sira bende..
     Beğenin    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94384
Nilüfer Hanımı güvendiğim bir doktor tavsiyesi ile tanıdım. Takıntılarım ve paniklerim ile ilgili kendisinden danışmanlık aldım ve çok memnun kaldım çünkü işini bıkmadan ve usanmadan danışanına güven vererek yapıyor. süreç boyunca sizin gibi tedavi için elinden gelen çabayı harcıyor. daha önce de bir süre terapiye gitmiştim ancak Nilüfer hanım ile görüşmelerimizden aldığım verimi alamamıştım. süreç sonunda kendimle ilgili farkındalığım ve kendime güvenim arttı. güler yüzlü, kendinden emin duruşu bana çok iyi geliyordu. kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum. Antalyadan taşınmasına üzülmedim desem yalan olur :) umarım yolu açık olur.
     Beğenin    
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92731
SİHİRLİ DEĞNEĞİ VAR BENCE 😊 Kendisini bu sayfa aracılığıyla buldum. İl merkezinde yaşıyorum bi psikoloğa burda çok daha rahat ulaşabilecekken fotoğrafına baktığımda kendimi nilüfer hanıma çok yakın hissettiğim için edremite gitmeyi tercih ettim. İlk seansa giderken nerden başlasam ne anlatsam hangisi daha önemli diyerek gittim ama çıktığımda anladım ki kendimi anlatmak için ne yorulmama ne de bir ön hazırlığa kesinlikle gerek yokmuş. Çünkü kendisi sorularıyla toparlayıp konusmanizi sağlıyor zaten. Benim sorunum SOSYAL FOBİydi. Annemle konuşurken bile zorlanıyordum. Bir öğretmen adayıyım ve şimdi 40 kişiye gayet rahat ders anlatıyorum. Üstelik bunu sadece 4 aydan bile kısa bir sürede yapabildim. Daha önce de destek almayı denedim ama hepsinde yargılayan bir tavır sezdiğim için bıraktım. Ağladığım anda birazdan o da ağlıycakmış gibi bakıyor bana. Beni, ne hissettiğimi anlıyor demek ki gerçekten. SAMİMİ, GÜLERYÜZLÜ, İŞİNİN EHLİ... Tanıştığım için çok şanslıyım. Şiddetle tavsiye ediyorum tanışılmasını. Bana psikolojik danışmanların elinde sihirli bi değnek yok demişlerdi. Bence nilüfer hanımda en az bir tane var. 😉🤗
     Beğenin    
Sonnur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92682
merhaba..ilk olarak Nilüfer hanıma bu site vasıtasıyla ulaştım bunu belirtmek isterim..öyle bir zamanda elimi tuttu ki benim. hem ailevi hemde sosyal olarak bütün hayatta kendimi soyutlamış bir kişi olarak gittim kendisine..babamın vefatından sonra karşılaştığım sıkıntılar ve travmatik sentomların sonucu danışı olarak başvurdum kendisine.. ilk olarak karşısına ürkek,korkak,karamsar,mutsuz ve hatta hayattan hiç zevk almıyordum. tam bir çıkmaz sokaktım.. korkak ve güçsüz olarak karşısındaydım.. Ama nilüfer hanımın içtenliği güler yüzlülüğün ve pozitif enerjisi bana karşı yaklaşımı beni tekrar kendimi gelmemi sağladı.. yaklaşık 3 aydır tanımama rağmen hayattınızda yaşamanın ne kadar güzel olduğunu eğrisiyle doğrusuyla sizinde birer birey olduğunu unutan ben benimde bir hayatımın olduğunu anlamama yardımcı oldu. etrafındaki önceliklerimin farkında olmadan çevremdeki kişilere yönelten beni kendisi içinde bir hayatı olduğu öğretti bana. en önemliside artık karamsarlıklardan nasıl çabuk hayatıma döneceğimi gördüm.. ve şunu da belirtmek isterim.. herkesin kendisini soyutlamaması gerektiğini kimse için kendinden ödün vermemesi gerektiğini hayatınızı başkalarının üzerine kurmamam gerektiğini ve fedakarlıkların sonucunda insanların sizi kendi gözünüzde bile değersiz hissettirdiğini anladım. bunlar benim yaşadığım sorunlardan bir kaç tanesiydi.. sağolsun Nilüfer hanım benim tekrar gülmemi sağladı..hayata yeniden başladım. eğer benim durumdaysanız sizlere Nilüfer hanıma kendiniz kayıtsız teslim edebilirsiniz.iyi ki varsınız Nilüfer hanım size çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Yusuf CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92678
Nilüfer hanımı internet uzerinden buldum.Hayatımın artık en çaresiz en tükenmiş zamanıydı kendisine ilk gittiğimde yaşamak için tek umudum olarak gitmiştim.eşcinselim ve yıllardır bunun verdiği sıkıntılar üzerine uğraşıyordum, artık boğuluyorum dediğim anda gittim kendisine. Eşcinsellik bir seçim veya tercih değildi. Bunun için kaygı ve korku duymamayı öğrendim, çevremdeki insanların benim hakkımda ne düşündüğü artık onemli değildi benim için, sosyal fobim ciddi derecede azaldı, artık geleceğimden korkmaz hale geldim.Ailem ve çevremdeki insanlara nasıl daha iyi davranacağımı öğrendim En önemlisi gerçekten kendi problemlerimi kendim fark etmesini öğrendim, farkındalığım arttı. Nilüfer hanıma ilk gittiğimde eşcinsellik için gitmiştim ama eşcinselliğimden çok daha derin problemlerim olduğunu birlikte keşfettik . Nilüfer hanımla terapilerimiz bir sene oldu ve hala terapilere devam ediyoruz. O geçen bir senemi hayatımın dönüm noktası diyebilirim, Çünkü bana nasıl yaşayabileceğimi öğretti. Eğer gerçekten bir terapiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız nilufer hanımı tavsiye ediyorum. Sorunlarınızı birlikte bulup birlikte çözebileceğiniz, güler yüzlü samimi bir terapist .
     3 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92303
Nilufer hanimi internetteki yorumlar üzerine bulmustum oyuzden buraya yazilan herseyin ciddi onemi oldugunu düsünüyorum kendisi hakikaten oyle icten ve güler yuzlü ki bu insana ayri bir yakınlık samimiyet veriyor ama onun yani sıra gerçekten işinde başarılı olabilmiş bilişsel davranışcı yaklasimla sorunun temeline inmesi kesin çözümler üretmek konusunda çok başarılı kendimde bilmedigım farketmedigim seylerle birebir yuzleşmeme yardım.etti ve gerçekten sorununuzu dinlerken jestleriyle mimikleriyle seni dinliyorum diyor ve buda muthiş.güven veriyor.eger gerçekten kaygılarinizi sorunlarınızı KALICI bir sekilde çözmek istiyorsaniz ben nilufer hanımı yürekden tavsiye ederim 😊
     Beğenin    
Cemile PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91775
Nilüfer hanıma sizin siteniz aracılığıyla ulaştım. Diğer tavsiyeleri okudum ve kendisinden randevu almaya karar verdim... Önce mesaj yazıp bilgi almak istedim , ertesi gün nilüfer hanım bana dönüş yaptı... Dönüş yapmasi beni gorusme için cesaretlendirdi. Gorusmeye karar verdim... Kendimi kontrol etmek konusunda sıkıntı yaşayan bir insandim ,öfke problemi vardı... Uzaktan geldiğim için seanlari siksik almam gerekti. Su an 4. Seansimizi tamamladık. Ofkemin nedenlerinin farkına vardım. Daha kötü sonuçlar doğurmadan durdurabiliyorum. Çok az yolumuz kaldı.. Şimdiden kendisine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
B.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91399
kendisini internette araştırırken bulup randevu aldım ilk günden beri sevecen ve pozitif davranışlarıyla hastaya güven veriyor okb ve psikolojik sıkıntılar konusunda uzman biri bana özellikle okb hakkında çok yardımcı oldu. Kendisi bilişsel terapi konusunda uzman terapiyi size göre şekillendirebiliyor iş arkadaş canlısı tutumuyla hastaya güven veriyor .Bana özellikle takıntılarım ritüellerim ile ilgili çok yardımcı oldu sayesinde epey azalttım obsesyonlarımı ve kompulsyonlarımı kendisine burdanda teşekkür ediyorum
     Beğenin    
Şirin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89780
Sevgili Psikiyatrim Mehmet Eryılmaz sayesinde tanıdım Nilüfer Yalın çetin’i. Mehmet Eryılmaz Antalya’nın en iyi psikiyatrisidir. Bunu zaten tavsiye ettiği Nilüfer Yalın çetin’den anlamak mümkündür. Nilüfer hanıma gittiğimde beni sıcacık karşılaması bile benim en kötü dönemlerime ilaç olacağına zaten işaret etmişti gözleriyle. Ki ben on yıldır şehir şehir psikolog ve psikiyatrisiler elinden geçmiş biri olarak diyebilirim ki; Umudum kesilmişti kendimden. Hatta hiç mübalağa etmeden söyleyebilirim ki; küsmüştüm kendime. Son noktadaydım. Majör depresyondaydım ve ayrıca bedensel sıkıntılarımda vardı. Son çare olarak kendime verdiğim bir şanstı Nilüfer Hanım o dönemlerde. Haftada bir görmüş olduğum terapiyle artık ailemden biri olmuş gibiydi. Aslında onu kelimelere Sığdırmak mümkün değil benim için. Bana verdiği özgüven, yanlışlarımdaki tutumları görmemi sağlayacak gözleri, ancak onun gözlerinin içine baktığınızda; anlaşılabilir bir durum. Mesleki açıdan bugüne kadar tanıdıklarımla hiç ilgisi olmayan biriydi kendisi ayrıca. İşini sadece iş olarak görmeyen birisiydi her şeyden önce. İnsandı, candı, Eğer insana yardım diye bir şey varsa bu dünyada, seni kendin için yardım etmeye zemin hazırlayan bir danışanın periyodik açıdan doğru zamanda doğru soruyla yaklaşması gerekir. Bunları sonradan anladım. Bu yüzden ben, Nilüfer hanımı hayatımın bir döngüsü ve çıkışı olarak görürüm her zaman. Profesyonelce kurduğu iletişimden tutun da sabrını geçin de sıcak gülüşü ve insana kendisini iyi hissettiren bakışları artık size kaç yaşında olursanız olun iyi olacağınıza dair bir fikir veriyor ve siz yürüyebiliyorsunuz diyebilirim emin adımlarla hayatın içine doğru. Onunla geçirdiğim her tedavi artık heyecanla beklediğim günlerdi o dönemler. Yanında çalışanları da aynı onun gibiydi sıcak sevgi dolu ve nezaketli. Çalışma ortamına hep erken gitmeye çalışırdım genelde. Huzur oralarda bir yerde saklı da beni kendine çeker gibi bir ortamdı. Kısaca iyileştim. Şimdi onu üç kelimeyle tanımlamak istesem; sevgi sabır ve güvenle birleşen bir aile buldum onun içinde. Orada kendime geldim. Şu an artık çok iyiyim. Tavsiye yazayım dedim sonra ama yine eksik anlattım. Eğer olurda buradan okuma imkânı olursa bir gün; ona kalbimi gönderiyorum kendi elleriyle yardım edip sevgi dolu bıraktığı kalbimi. Her şey için çok teşekkür ediyorum ona. Çünkü insanın hayatında nadirdir böyle psikologlar. Ki ben on yıl gezdim. Ama ondaki istikrarı, sıcaklığı ve bilgece yaklaşımı işinin ehli olduğunu gösteren bakışlarını kimse de görmedim. Şans biraz da sanırım. Umarım bu şans size de vurur. Tavsiyemdir Nilüfer Yalınçetin. Dünyanın bir ucunda bile olsa, bulun da gidin derim.
     Beğenin    
A.ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89425
Benim ofke kontrol sorunum vardı. Isyerimde ailemle aramda sorunlara neden oluyordu. Nillufer hanımı bu sitede gördüm. Kendisi ile gorusmeye gittim. Oldukca sicak kanlı. Hic yargılamadan beni dinledi. Sorular sordu. Testler uyguladi. Neden ofkeli oldugumu ofkeme neden olan seyleri gormemi sagladi. Sordugu sorular bazi seyleri ilk gorusmedede olsa farketmemi sağladı. Ofisi oldukca sicak ve samimi bir yer. Insan kendini bir tanidigina ziyarete gitmis gibi hissediyor. Suan devam ediyoruz. Ve en onemlisi gorusmelerimiz disindada nilufer hanimi her aradigimda yardimlarini her zaman gordum. Artik ofkelenecegim zamanlari ben seciyorum.
     Beğenin    
Fergider
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89302
Kilo ile ilgili basvurmustum. Kilo veremiyorum bazen her seyi yiyordum. Internette gezinirken denk geldim nilufer hanima. Deniyeyim dedim. Muayenehanesi cok sicak kendisi de zaman tutmuyor. Yarida birakmiyor. Cunku daha once gittigim psikolog zaman doldu demisti. Bir saat kadar gorustuk neyin yememe neden oldugunu ogrendim. Hipnoz uyguladi. 4 seans devam ettim simdi iki haftada bir gidiyorum.kilo vermeye ve kendimi kontrol etmeye basladim. Hayalimdeki kiyafeti giymeme az kaldi. Minnettarim.
     1 Beğeni    
Soner
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89274
uzun süredir kendimle ilgili sorunlarım var. kendimi durduramıyorum öfkeleniyorum zaman zaman bağımlılıkla ilgili sorunlarım oldu. Ailem illaki tedavi almam için beni zorladı. en sonunda onların baskısına dayanamadım ve kabul ettim. Nilüfer hanımı onlar internetten bulmuş. aslında ben butür şeylere pek inanmam onlar istedi diye gitmiştim. hatta bir birbuçuk saat sürüyor dediklerinde nasıl dayanıcam demiştim. ama ne olduysa ilk görüşmede kendimi konuşurken buluverdim. herşeyi anlatmaya başladım zamanın nasıl geçtiğini anlamamışım bile. Nilüfer hanım çok sıcak kanlı ve insan konusuna hakim olduğunu anlıyor güven veriyor. eleştirmiyor. sonra haftada bir görüşmeye başladık hipnoz uyguladı kendime güvenim geldi bağımlılığı öğrendim öfkemle ilgili sorunlarım azaldı. şimdi iki haftada bir görüşüyoruz. artık psikologlarla ilgili olumsuz düşüncelerim yok. ofisi ev gibi insan rahat hissediyor.
     Beğenin    
B.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85308
Kendisiyle tanıştığımda karakteri tam oturmamış savruk düzensiz bir insandım. Zamanın ve kendisinin sayesinde şimdi çok daha sağlam adımlar atan dengeli iradeli ve sabırlı bir insanım. Küçüklüğümden beri birçok doktora gitmeme rağmen bana karşı en sıcak en içten ve en ilgili davranan Nilüfer hocamdı. Alanında uzman olduğunu düşündüğüm için ruh sağlığımın gidişatı iyi olsa bile hayat tarzımı dahi konuşmak istediğim, beni önyargısız dinleyeceğini ve genel ve somut yorumlar yapacağından emin olduğum kişilik diyerek tanımlayabilirim. Kendisi İzmir gibi modern bir şehirde büyümüş modern ve günümüzün dışında önümüzdeki zamanı da ön görebilen bir psikologtur. Kendisine tavsiye üzerine ve istemeye istemeye gelmiş olmama rağmen şimdilerde görüşmelerimizde aksaklık olduğunda en erken randevuyu almaya çalışıyorum. Bence Antalya'nın en değerli danışmanlarından bir tanesi. Koltukları çok rahat ve aurası çok güzel. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Tsbk_07
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83164
İşini titizlikle yaparken aynı zamanda çok keyifli sohbet edebildiğim bir terapi süreci geçirdim. Her zaman güler yüzlü tavrıyla kendimi yakın bir arkadaşıma anlatıyor gibi hissettim hep. Şuan çok rahatlamış olarak gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye ediyorum.Kaygı sorunum vardı. Bana yanlışlırımın farkına varmamı ve üstesinden geleceğim teknikleri göstererek kısa zamanda çok yol almama rehberlik etti. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Sizler de kaygı problemi yaşıyorsanız bunun üstesinden kendiniz gelemiyorsanız doğru bir danışman, uzman Nilüfer hanım. Umarım herkes çözümsüzlüklerine çözüm bulur.
     Beğenin    
Soner OrSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83058
Nilufer hanima internet üzerinden ulastim .çok tedirgindim fakat guler yuz ve samimi bir diyolog ile karsilastigimda yapbilcegime inandim . Sorunum neydi , sorunum cok fazla sigara iciyordum ve asiri kilo problemi cekiyordum . Defalarca birakma sureclerine girdim ama basarili olamadin . Kilom ise cok fazla beslenme uzmanina basvurdum ama adepte olamiyordum tek problem buydu . Ne yaptiysam ne spor yapabiliyor ne dikkat edebiliyordum . Bundan 3 hafta once nilufer hanim ile tanistim ve benimle icten ve problerim odakli ve en ince ayrintiya inerek bir hipnoz dönemine basladik. 3 hafta oldu suan 2 paket sigaradan yarim pakete kadar düstüm ve kilom ile ilgili calismalarimda daha dirayetli hale geldimm . Bu sorunlarim onumde engel ve beni cok huzursuz oluyordum . Bununla ilgilide cok fazla kaygilarim vardi ve bunlarida bulup cikardik . Suanki düzene girmekte olan bir sosyal yasantim ve ozel hayatim var bunun icin nilufer hanima cok tesekkur ediyorum gittigim diger doktorlarda bosa vakit harcadigimi anladim benim ihtiyacim enerjik guler yuzlu ve tamamiyle ben odakli bir psikologmus tesekkurler NILUFER hanim
     Beğenin    
Ezgi Eylem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83001
Nilufer hanimla tanisali tam 3 ay oldu kendisine kaygilarim icin basvurmustum . Ve devam etmekte oldugum bi danismanlik surecim devam ediyor. Hayatimda o kadar buyuk degisiklikler olduki artik net kararlar alabilen sosyal ve aile yasantimda kendini dogru ve net ifade edebilen kaygilarindan tam olmasa suan icin sıyrılmış bir insan var . Bunları basarmamda ilerlememde bu kadar profesyonel ve sadece danısan odaklı tedavi sürecinde enerjisi ve mudahaleleri ile beni hayata bagladı daha fazla zevk almaya basladigim hayatim kafamin icinde donen milyonlarca sorulardan. Kutulmaya basladim tavsiye ederimki hayatiniz o kadar yasanası ve mutlu edici anlardan olusuyorki ve bunlardan geri kalmamanizi. Tamamiyle kendinizi NİLUFER hanima bırakmanizi sizi verdigi profesyonel yonlerdirmeler rotanizi yeniden çizdirmeye sebep olacaktır .
     1 Beğeni    
Erdoğan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81666
Kendisini internetden buldum, bilişsel ve davranışçı terapi diye arattım, randevu aldım memnun kaldım, mesleğinde uzman, güleryüzlü, sempatik, bilişsel ve davranışçı tedavi uygulayabilen ( psikoteknikte en etkili yöntemlerden biri), aşırı memnun kaldığım bir uzman Nilüfer Hanım, daha ilk seansta gelişimi hissettim, ikinci seansta herşey harikaydı,anksiyete sorunum çözüldü, hayata bakışım değişti, gönül rahatlığıyla gidin, şiddetle tavsiye ediyorum, melek gibi bir insan :)
     2 Beğeni    
Bugünün Danışanı, Yarının Danışmanı :)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78667
19 yaşındayım. İyi bir liseden mezun oldum ve üniversiteye hazırlanıyorum. Küçüklüğümden beri psikolojiye hep bir ilgim vardı fakat yeterli bilgim yoktu. Çocukluğumda oldukça sessiz, hatta içe kapanıktım. Hiçbir sebep yokken sıkılır, hüzünlenirdim bazen. Ergenliğin de etkisiyle zaman zaman bunaldığım, aklımdaki sorulara yanıt bulamadığım zamanlar oldu. Acaba bir psikologa gitmeli miyim, ben normal miyim, acaba bir hastalığım mı var, psikolojik bir rahatsızlığım mı var gibi sorular kafama takılırdı. Fakat belirgin bir neden bulamıyordum. Psikologa gitmek istiyordum bir yandan ama ne diyecektim ki, ailem neden derse ne cevap verecektim?.. Hem sonuçta kendi sorunlarımı kendim çözebilmeliydim öyle değil mi?.. Geçen sene üniversite sınavı vesilesiyle/bahanesiyle psikologa gitmeye karar verdim. Yakınlarımın tavsiyesiyle Nilüfer hanımdan psikoterapi almaya başladım. İlk seansta çok gergindim, sesim bile çok kısık çıkıyordu. Yeni bir ortama girdiğimde bile elim ayağım dolaşıyordu, şimdi nasıl olacaktı da hiç tanımadığım bir insana bütün sorunlarımı anlatacaktım? İlk önce psikoterapi nedir, nasıl olur güzelce anlattı. Seanslarımızın sıklığını haftada bir olarak belirledi. Günlük tutmamı istedi. Görüşme gününün gelmesini iple çekiyordum. Gün içinde yaşadıklarımı, hissettiklerimi yazıya döküp seansta ona anlatıyordum; o da bana tavsiyelerde bulunuyordu, duygularımın altında yatan düşünceleri irdeliyorduk beraber. Böyle anlatırken çok basit görünüyor ama, aslında kendimce çok zor zamanlar geçirdim. Cevaplayamadığım sorular vardı sürekli kafamda: "Yaşamanın amacı, anlamı nedir? Bütün bu hayat, dünya, evren ne için?.." Okuyordum, anlamaya çalışıyordum, ne felsefe, ne fen bilimleri; hiçbirinde yoktu sorularımın cevabı. İnsanlar kurulmuş saatler gibi sabah kalkıyor, işlerine gidip çalışıyor, akşam evlerine gelip yatıyor, marketlere gidip alışveriş yapıyor, sürekli tekrarlayan bir düzenin içinde yaşayıp gidiyorlardı. "İyi de neden?!" diye bağırmak istiyordum sokaklara çıkıp. Kendimi öyle yabancı hissediyordum ki her şeye, sanki bir anda, pat diye bu dünyaya atılmış gibiydim. Şaşkın şaşkın çevreme bakınıyor, her şeyi merak ediyor, fakat hiçbir şeye anlam veremiyordum! Arayışlarım hiçbir sonuç vermiyordu. Umudumu kaybetmiştim. Yaşamanın ne anlamı vardı ki? Ne bir hevesim kalmıştı hayata, ne de iyileşebileceğime olan inancım. Çaresizlik... Bunalım… Ölme isteği... Aldığım her nefeste acı çekiyordum sanki. Daha az düşünüp daha az hissetmek için sürekli uyuyordum. Birkaç seans geçti ve Nilüfer abla rahatsızlığımın kaygı bozukluğu olduğunu söyledi, özellikle ölme isteği duyduğumdan psikiyatriste gidip gerekli görürse bir yandan da ilaç tedavisine başlamamı önerdi. Önce biraz canım sıkıldı, ilaç almak geçici bir çözüm gibi geliyordu, kolaya kaçmaktı sanki bu… Bir süre direttim. Ama artık dayanamayacak hale gelmiştim, başka çarem kalmadı, psikiyatriste gitmeyi kabul ettim. Doktorumun verdiği ilaçları kullanmaya başladım, bir yandan da psikoter... [DEVAMI..]
     4 Beğeni    
Na.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72308
Nilüfer Yalınçetin'e psikiyatristimin tavsiyesi üzerine başvurdum. yaklaşık 30 yıldır OKB teşhisi ile psikiyatrik tedavi alıyorum. Uzun yıllardır bu hastalıkla uğraşmaktan çok yorulmuştum ve çözümlenemeyeceğine inanıyordum. görüşmeyede nasılsa işe yaramayacak diye düşünerek gitmiştim. ancak ilk görüşmede hastalık hakkında net bilgiler ve terapinin nasıl olacağına dair açık bilgiler vermesi kafamda birşeylerin netleşmesini sağladı. Diğer görüşmelerde de kullandığı tekniklerle özellikle gevşeme ve hayal kurdurma teknikleri ile tekrarlayan davranışlarım azalmaya başladı. En önemlisi hastalığın çözümlenemeyeceğine dair görüşlerim azalmaya ve mücadele etme isteğim artmaya başladı. Nilüfer Hanım oldukça sıcak kanlı, samimi, iletişim gücü kuvvetli. mesleğine ve kullandığı yöntemlere hakim olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
M.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71741
Nilüfer Hanım'a psikiyatristim yönlendirmişti. Uzun yillardır OKB tanısı ile tedavi görüyorum. İlk görüşme öncesi oldukça tedirgin hissediyordum. İlk kez terapi alacaktım ne yapacağım konusunda endişeliydim. Ancak ilk seans sonrası artık neler yapacağım ne olacağı netleşmeye başlamıştı. 2. görüşmede hipnoz uyguladı. Hiç beklemediğim olumlu değişimler göstermeye başladım. en önemli özelliklerinden biri de kişiye özel bir terapi programı oluşturması. Okumam için kitaplar ve filmler önerdi. Ayrıca çok güleryüzlü ve cana yakın. Bir danışman arıyorsanız daha fazla aramanıza gerek yok.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71638
Nilüfer Hanım' la psikiyatristimin tavsiyesi ile tanıştım. Bulimia nevroza hastasıyım. Kendisiyle tanıştığımda hastalığım ilerlemişti çıkmazdaydım. Nilüfer Hanım sadece hastalığım da değil kişisel problemlerimi de çözmeme yardımcı oldu. Farkındalığım arttı. Ailem ve ilişkimde olan sorunlarımda sorduğu sorularla ve kullandığı çeşitli yöntemlerle sağlıklı kararlar almaya başladım. Kendisini tanıdığımda kendimden vazgeçmiştim hayata anlam bulamıyordum etkili çözümleriyle hayata bakışım değişti. Tedavi sürecim devam ediyor. Nilüfer Hanım' a kadar çok psikologla görüştüm ama onun kadar işini iyi yapan biriyle karşılaşmadım. Tedavi sürecinde doğru tanı kadar doktorda önemli ve iyi ki Nilüfer Hanım' la tanıştım. Eğitimim nedeniyle şuan başka şehirdeyim ama kendisi bu süreçte desteğini benden çekmedi. Hayata dönüşüm ve yaşamı yakalayabildiğim için kendisine çok teşekkür ederim. Güzel gülüşü ve içtenliğiyle iyi ki hayatımda...
     Beğenin    
Muge.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62787
Hayatimda herseyin cikmazda oldugu kendimi kotu, yalniz,huzursuz ve gu ensiz hissettigim bir anda kendisiyle tanistim.Hicbirseye guvenim kalmamisti.Eskiden oldugum kisiden cok farkliydim eski benin ne kadar mutlu ve huzurlu oldugunu unutmustum.Hayatta hicbirsey zevk vermiyordu ta ki Nilufer ile tanisana kadar Nilufer diyorum cunku kendisi o kadar benle bir oldu ki danisan gibi dedil arkadasim beni anlayan bir dost gibi gece gunduz her an arayabildigim beni her durumda rahatlatan dinleyen bir dost.Bende bircok kisi gibi panik atak hastasiydim amam su an yavas yavas asiyorum ve bu bana inanailmaz mutuluk veriyor.Nilufer o kadar ilgili ki durumumu surekli takip etti bende iyilesme surecimi en once onunla paylastim.O benim icin sadece psikologum degil beni her durumda anlayan hem bir profesyonel hemde az bulunur bir dosttur tum samimiyetimle iyiki onunla tanismisim ve panik atagin ilaclarin yaninda bizi anlayan ve dinleyen biriyle nasil iyilestigini bizzat kendimden biliyorum sevgiler;)
     2 Beğeni    
Coskun KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55640
Merhabalar... Herkesin cikmazda oldugu cikamayacagini dusundugu ve kabullendigi anlar vardir. Sorunlarını cozmekten ziyade onlarla yasamayı öğrenmeyi denediği zamanlar gibi. İste boyle bir anda bana danismanlik yapti Nilufer Hanim. Sayesinde sorunların ne kadar kolay cozumlenebilecegini öğrendim ve Su an sadece gecmise bakip mazide kalan, cozumlenmis sorunlarimi dusunup tebessum ediyorum. Hipnoz yontemi ile tanistim sayesinde ve sorunlarimi cozumlememe yardimci oldu kendisi. Tesekkur ederim.
     3 Beğeni    
Anıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55633
Beni Nilüfer hanımla panik bozukluk ve sosyal fobi gibi sıkıntılarım sebebiyle gittiğim psikiyatrist tanıştırdı. Açıkçası ilk giderken biraz şüphelerim vardı. Bana bir faydasının dokunacağına pek inanmamıştım.Durumumun düzeleceğini düşünmüyordum. Terapilere başlayalı 6 ay oldu. Şu an hayal bile edemeyeceğim kadar iyi durumdayım. Öncelikle sorunlarımın kaynağını ortaya çıkardı ve sonra bunların üstüne farklı yöntemlerle gitti.Eğer bir yol başarılı olmazsa farklı yollar denedi. Sonuç çok iyi oldu. 3 yıldır devam eden sorunlarım neredeyse tamamen kayboldu. Keşke daha önce Nilüfer hanımla tanışma imkanım olsaydı. Şu an çok daha iyi bir hayatım olurdu. Ama yine de halimden çok memnunum. Kendisine buradan teşekkür ediyorum..
     4 Beğeni    
Ayd.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53871
nilufer hanima siteniz araciligiyla ulastim kendimi cok yorgun mutsuz tukenmis hissettigim bir donrmde nilufer hanimdan yardim aldim. ortalama 3-4 sesnsta kendimdeki degisimin farkina varmaya basladim. uykularim duzene girdi. istahim acildi. su an seanslarimiz devam ediyor. isini cok severek yapiyor.icten samimi oldugu kadar profesyonel. kendisini bir sirdas olarak goruyorum. daha evvelki baska uzmanlarla yapmis oldugum seanslari kiyasliyorum da, zor zamanlarimi cok rahat atlabildigimi farkettim. gercekten de kendisine cok tesekkur ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Özgecan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53364
Çok zor dönemler geçiriyordum yalnız yardım almak gibi bir niyetim yoktu. Nilüfer Hanım'la rastlantısal olarak tanıştım. Yaklaşık üç aydır düzenli olarak psikoterapi alıyorum. Görüşmelerin her dakikası çok verimli geçiyor. Çoğu zaman görüşmeye hazırlıklı gitmem gerekiyor (kendimi ifade etmem gereken bir yazı yazmam gibi). Gözümde büyüyen bazı şeyleri birlikte, çözülebilir bir problem olarak ele aldığımızda, kendimle alakalı olan olumsuzluklara dahi daha nesnel daha iyimser yaklaşabiliyorum. Bana "farkında olmak" yetisini kazandırdığı, onunla görüşmeye başladıktan sonra öncesine kıyasla çok daha büyük olan problemlerimi dahi sabırla, gülümseyerek atlatabilmemi sağladığı için ona minnettarım.
     2 Beğeni    
Can
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53196
Nisan başları gibi Antalya'ya geldiğimde Nilüfer Hnm'ı bir arkadaşım tavsiye etti.Kendimce çözemediğim bazı sıkıntılarımı doktorum ile birlikte beraber aştık.Beni anlayan kimsenin olmadığını düşünüyordum fakat çok yanılmışım.Kendisiyle Ortalama 12 seans devam ettim.Kendimde bulamadığım çözüm yollarını bana doğruyu bulmam da yardımcı oldu ve problemi çözdük.Artık sıkıntılarla karşı karşıya geldiğimde ne yapmam gerektiğini sayesinde biliyorum.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Gizem O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53132
Yaşadığım şehirde bir süredir bağımlılık tedavisi alıyordum ve tedavimden çok memnundum. Ama bir süreliğine Antalyaya gelmem gerekti ve tedavim yarıda kaldı. Buradaki bir arkadaşımın tavsiyesiyle Nilüfer Hanım ile devam etmeye başladık. Daha önce aldığım yardımdan da memnun olmamam rağmen Nilüfer Hanımdan çok daha büyük fayda gördüğümü söyleyebilirim. Bilgisinden ve yeterliliğinden her seansta daha da emin oldum. Ve en önemlisi benimli birlikte çaba sarfettiğini gördüm. Bu yüzden de Nilüfer Hanımı tavsiye etmek istedim.. Antalyada kalabilecek olsam kalmak ve tedavime onunla devam etmek isterdim.
     3 Beğeni    
Doğancan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45961
Üniversiteye hazırlık döneminde sınav kaygısını aşmak için kendisinden yardım aldım.Sınav kaygılarımın giderilmesinde çok faydalı oldu şimdi güzel bir şehirde iyi bir üniversitede okumamdaki en büyük etmenlerden biridir psk.nilüfer hanım kendisine çok teşekkür ederim.Kendisiyle bir dostumun tavsiyesi üzerine tanıştım.Güler yüzlü ve ilgili bir danışman işini seven ve size de en yararlı yardımı vermek için çalışan birisidir.
     1 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45840
Nilüfer hanımdan daha önce sigarayı bırakma konusunda yardım alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile yardım aldım.İş hayatının yaratmış olduğu sorunlarla başa çıkmamda önemli yönde faydası olmuştur ki farklı sorunları olan birkaç arkadaşımada tavsiye ettim.Tavsiye etmiş olduğum kişilerinde memnun kaldığını bilmekteyim.Bu sebepten tavsiye etmeye devam edeceğim.Benim gibi sürekli değişik ortamlarda, değişik insanlardan değişik tepkiler alan insanların , gerek yoğun iş temposu gerek ise tek başınıza mücadele vermenin yaratmış olduğu sosyal alanda ve kişisel çözümsüzlüklerde yardım almanın faydalı olabileceği aklımda yokken şuanda, doğru kişiden yardım almanın hayat akışını nasıl değiştirdiği görmekteyim.Doğru yardım, doğru yaşam demektir...
     1 Beğeni    
Gülşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45819
Nilüfer Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kendisi Nilüfer Hanımdan bir dönem yardım almış ve çok memnun kalmıştı. ilişkimde sorunlar yaşarken kronik bir hastalık teşhisi konması ile tüm hayatım değişti. Çıkmaza girmiştim işte o dönemde umutsuz bir şekilde Nilüfer Hanımla tanıştım. O kadar anlayışlı, güleryüzlü, sevecen ve sıcak ki. Bir süre hastalığımı kabullenmem ve daha iyi nasıl yaşayabileceğim üzerine konuştuk. Daha sonra ilişkimdeki sorunları çözmeye çalıştık. Şu an eskisine göre çok daha iyi olduğumu hissediyorum Teşekkürler.
     2 Beğeni    
Şükriye BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45720
Kendisinden yaklaşık 1 yıldır psikolojik destek alıyorum . Eşimle ilgili sorunlarım vardı bana çok yardımcı oldu .Çokta memnunum beni bana anlatan biri . Çok sevecen güler yüzlü onla konuşmaktan sıkılmıyorum .konuştuğumdan beri farklı hissediyorum sanki yeniden doğmuş gibiyim . Geçmişte ne yaşadığıma değil gelecekte neler yaşayacağıma bakıyorum . Bunu bana fark ettirebilen nilüfer hanıma gerçekten teşekkür ediyorum. Sizlerde umarım bu güzel insanı keşfedersiniz..sizlere de tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45712
eşimle ilgili bazı sıkıntılarımız çocuğumuza rağmen bizi boşanma noktasına ulaştırdı.boşandıktan sonra çocuğum ve ben yanlız hayata uyum sağlayamadık.eski eşim maalesefki çocuğunuda ihmal etmekte ilgilenmemekte.sıkıntılarla birlikte psikolojimde çok kötü durumdaydı.iş hayatımıda etkilemeye başlamıştı.nilüfer hanımın ismini duydum ve kendisine ulaştım.güleryüzüyle hemen iletişim kurdu.çocuğumla ayrı benle ayrı görüştü.aradan kısa bir süre geçmesine rağmen normal hayata döndük.şimdi hayatımızdan çok memnunuz ve bu durumu kolayca atlatabilmemizi nilüfer hanıma borçluyuz.kendisine buradan teşekkür eder.yardıma ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 38 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Nilüfer YALINÇETİN'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Viya Gelişim Psikoloji
Hamidiye. Mah. Azerbeycan Bulv.Sabriye Celik Apt. No.22b D.2 Edremit
Balıkesir
Adres 2:
İzmir
Mimar Sinan Mahallesi, 1404. Sokak No: 3 Kat: 3 D: 5, 35220
İzmir
Uzm.Psk.Nilüfer YALINÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(266) 373 80 10
(Edremit)
Telefon 2 :
0(532) 675 87 82
(İzmir İçin)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(39 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Psikiyatri Anabilim Dalı Bağımlılık Danışmanlığı Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Nilüfer YALINÇETİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nilüfer YALINÇETİN'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Nilüfer YALINÇETİN Mesleki Videolar Videoları
-

08:32
Top