2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!M.Abdullah YÜKSEL
Psikolog - İstanbul

M.Abdullah YÜKSEL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
M.Abdullah YÜKSEL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

M.Abdullah YÜKSEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar M.Abdullah YÜKSEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fatih DOĞANPsk.Dnş.Fatih DOĞAN
Çok değerli meslektaşım Fatih DOĞAN bey ile uzun zamandır tanışmaktayız.Aldığımız çeşitli eğitimler sayesinde ortak bir çok noktada buluştuğumuz zaman...
Psk.Mustafa ÖZAY
Değerli meslektaşım Mustafa Özay ile ortak aldığımız eğitimler sırasında tanıştık.ve arkadaşlığımız uzun süredir devam etmektedir.Kendisi sürekli kend...
Şanver YEREBAKANPsk.Şanver YEREBAKAN
Şanver Yerebakan Bey ile Bütüncül psikoterapi eğitimi sırasında tanıştık. Tanıştığım ilk andan itibaren bu kadar samimi olduğum ender insanlardan biri...
Mehmet Akif AYDINPsk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Mehmet Akif Aydın bey ile Travma ve YAs terapisi eğitiminde tanıştık.Daha sonra birçok eğitimde beraber olma imkanına sahip olduk.Ve kendisinin vizyon...
Feyzullah ALPMANUzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
feyzullah beyle birey aile çocuk terapileri derneği tarafından düzenlenen aile danışmanlığı eğitimi sırasında tanıştık.Daha ilk karşılaşmada çok içten...

 
M.Abdullah YÜKSEL'in İletişim Bilgileri
Psk.M.Abdullah YÜKSEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
M.Abdullah YÜKSEL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ERGEN VE YETİŞKİN BİREYSEL DANIŞMANLIK
İç dünyamızda sürekli olarak dolduramadığımız boşluk hissi
Kariyer Danışmanlığı
Depresyon ve depresyon zannedilen belirsizlikler
Eşler arası ilişki problemleri

M.Abdullah YÜKSEL Özgeçmis CV Psk.M.Abdullah YÜKSEL'in Özgeçmişi
2007 yılında Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitiren Abdullah YÜKSEL yüksek lisansını Eğitim Yönetimi alanında tamamlamıştır .
2007 yılından bu yana Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı yapmaktadır. Ergenlik dönemi problemleri ve ergen- aile iletişimi ile yoğun olarak çalışmaktadır.
2011 yılında psikoterapi alanına yönelmiş olup; kişiye özgü, kültürel yapı ve aile sistemini de ele alan Gelişim Odaklı Psikoterapi yöntemini kullanmaktadır.
Uzmanlık alanları; gençler ve genç yetişkinlerde görülen kişilik problemleri, anksiyete bozuklukları, depresyon, panik atak, sosyal fobi ve duygu durum bozukluklarıdır.
Çiftlerde ve ailelerde ise ilişki problemleri, bireysel problemlerin aile sistemini durdurması, cinsel problemler ve evlilik yorgunluğu gibi konularda çalışmaktadır....[Devamı...]

M.Abdullah YÜKSEL'in Makaleleri M.Abdullah YÜKSEL'in Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

M.Abdullah YÜKSEL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93160
Merhabalar.Ben yaklaşık 8 aydır Abdullah Hoca ile seanslarıma devam etmekteyim. Ben de psikoloji mezunuyum ve kendimi daha iyi hissetmek için, kendi içimdeki çıkıntıları düzleştirmek için ve mesleki hayatımda daha başarılı olabilmek için Abdullah Hoca ile seanslara başlamak istemiştim.Kendi içinde direnci çok yüksek olan bir insanım, kendimle ilgili yüzleşmekten korktuğum şeyler duyunca hemen kaçarım.Korktuklarımın farkında olsam bile o şeyler hep derinlerde kalsın gözümün önüne gelmesin isterim.Bu yüzden terapilerimin en başlarda çok zor ve sıkıntılı geçeceğini düşünüyordum. Fakat Abdullah Hoca profesyonelliği sayesinde beni hiçbir şekilde ürkütmeden ve kaçırmadan seanslarına devam etti. Benim derinlere itilmiş olan tüm olumsuzluklarımı gün yüzüne yumuşak müdahaleler ile çıkardı. Kendimi çürük bir diş iken tertemiz olmuşum gibi hissediyorum. Kendisini şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89143
Abdullah hocaya kariyer planlaması için gitmiştim.Kendisini tanıyana kadar eğitimim hakkında en ufak bir fikrim yokken seanslar sonrasında hem kendim hem kariyerim hakkında aslında olması gerekenin ne kadar farklı şeyler olduğunu anladım.Sadece okul, eğitim, aile konularında değil bireysel olarakta bana çok şey katmıştır. İnsan ilişkilerinin aslında ufak nüanslarla nasıl değişebileceğini gösteren sizi sizinle tanıştıran ufkunuzu açan tanımaktan mutluluk duyduğum Abdullah hocaya çok teşekkür çok ederim.
     Beğenin    
Seda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
9.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89142
Abdullah hocayı 2 yıla yakın bir süredir tanıyorum.Kendisi sadece uzmanı olduğu ergnelik konusu değil, bireyin hayata dair yaşadığı tüm sorunlara profesyonel yaklaşan işinin ehli, işini son derece iyi yapan bir psikolog. Anne baba ve çocuk arasında yaşanan sorunlara nokta atışıyla çözüm bulan nadide hocalardan olduğunu düşünüyorum.Hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye edebileceğim işinin uzmanı, insan ilişkileri iyi olan, bilgi birikiminin ve tecrübelerinin çok olduğunu düşündüğüm Abdullah hocaya başarılarının devamı dilerim
     1 Beğeni    
Hülya D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88737
Abdullah bey e oğlum u götürdük .Oğlumun ders çalışmak ve sosyalleşme konusunda sıkıntıları vardı. Bu konuda önemli yol kat ettik ,bize çok yardım etti .Okulda öğretmenler hem ders konusunda hem tavırlarında çok büyük gelişme olduğunu söylüyorlar bizde bu değişimin farkındayız. Oglumun kendine güveni geldi .Abdullah bey in ılımlı ve sakin bir tavrı var insanları yargılamadan en uygun şekilde yaklaşıyor geçici değil ,kalıcı çözümler sunuyor kendisine teşekkür ediyorum .
     4 Beğeni    
Mustafa ÖZAY Fotoğraf
Psk.Mustafa ÖZAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88721
Abdullah Bey ile son birkaç yıldır tanışıyorum. Kendisi oldukça samimi ve fikirlerine önem verdiğim değerli bir meslektaşım,arkadaşım,dostumdur. Zaman zaman mesleki paylasimlarimiz bana çok şey katmistir. Yeniliklere kendini gelistirmeye oldukça açık, zeki ve danışanlarını fazlasıyla önemseyen iyi bir profosyonel olduğunu düşünüyorum. Kendisi benim icin iyi bir arkadas danisanlari icinse iyi bir profosyoneldir. Yardım almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Merve Küçük
15.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88671
Hem mesleki hem kisisel olgunlukta son derece kendini gelistirmis biri.Mesleki anlamda cok yonlu.Duzgun bir diksiyon, yonlendirme kabiliyetine sahip.Psikolog unvanina gercekten yakisan ve tasiyan biri. Yonlendirmeleri ise karsilikli sohbet havasi samimiyeti icinde.Insani yargilamayan ,germeyen , her ne olursa ne dusunurse dusunsun suclamayan bir yapida.Bu da onun sevilmesini ve basarili olmasini saglayan en onemli ozellik bence.basarilarinin devamini diliyorum...
     Beğenin    
Zehra
14.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88657
Abdullah Bey ile iş arkadaşıyım. Birlikte çalıştığımız süre boyunca özellikle mesleki anlamda kendini geliştirmeye yönelik eğitimlere katıldığına, danışanlarına yardımcı olmak için büyük bir özveri ile çalıştığına şahit oldum. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan yakınlarımı da gönül rahatlığı ile yönlendirebildiğim ve güvenebildiğim bir meslektaşım olduğu için oldukça memnunum. Hem akademik açıdan hem uygulamaya yönelik çalışmalarını devam ettirmesi bilimsel yöntemler ile pratik meseleleri çözümleme konusunda kendisini ehil hale getirdiğini düşünmekteyim.
     2 Beğeni    
Meryem
23.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88121
Aynı üniversiteden mezun olduğumuz Abdullah Beyi 5 günlük bir eğitim esnasında yakından tanıma imkanım oldu.Sakin, sabırlı halleri, yüksek toleransı,mesleki donanımı ve farklı bakış açıları bana şunları düşündürttü: 'KEŞKE ÇOCUKLARLA DA ÇALIŞSA; BEN DE İHTİYACI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM ÖĞRENCİLERİMİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YÖNLENDİREBİLSEM' 9 yıldır bu alanda hizmet veriyor olması teorik kuramların uygulamaları konusunda kendisini oldukça canlı tutmasını sağlamış. (Ergen ve/veya yetişkinlere hizmet veriyor.)
     Beğenin    
Sb
20.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88067
Abdullah Hocamı staj sayesinde tanıdım. Yaklaşık 12-14 haftalık bir süreçti ve bu süreçte ondan çok şey öğrendim. Gerek mizacı gerek staj süresince verdiği bilgiler ile staj hem eğlenceli hem de bilgilendirici oldu. Kendisinden terapi almayı çok isterdim bir danışan olarak. Kendim de psikoloji alanında olduğum için çok rahatlıkla terapi sürecinde de Abdullah Hocamın aynı mizacı, kendinden emin oluşunu, karşısındakini anlayan ve bunu ileten sözlerini göreceğinizi düşünüyorum. Aldığı eğitimler ve tecrübeyi de eklersek hocamın danışanı olmak kendini gerçekleştirme yolunda atılabilecek en sağlam adımlardan olur diyebilirim. Kendisine başarılar diliyorum ve kattıkları için de çok ama çok teşekkür ediyorum. Stajım bitmiş olsa da hala hocamdan ve tecrübesinden aldıklarımı günlük hayatımda uygulama fırsatı buluyorum. Başarılar Hocam :)
     Beğenin    
Mısra Akpianr
20.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88057
Abdullah Bey'in yaninda staj yapma imkanım oldu. Kendisi teorik ve prarik olarak terapi anlaminda bana birçok şey öğretti. Fazla danışan görmüş olmasi ve vakalara karşı olumlu tutumuyla herzaman bana örnek olmuştur. Aldigi egitimlerle hem yol gosterici hem de problem cozme yolundaki bilgileriyle herzaman beni aydinlatmistir. Meslegimizin getirisi olan danisanlara karşı kosulsuz kabulü en iyi sekilde uygulayan bir psikologtur. Meslek yasantimda da herzaman bilgi alisverisinde bulundugum bir hocamdir. Sevgilerimle.
     Beğenin    
Yasemin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88006
Abdullah bey ile bir tavsiye üzerine tanışma fırsatı buldum. Abdullah beyin danışanı olmadan önce farklı ünlü doktorları denedim ancak hastalığım terapiyi bırakmamla birlikte tekrar eder duruma geldiğini görünce daha terapiye inancım kalmamıştı. Abdullah beyin de buna benzer uygulaması olacağı önyargısı ile terapilerine başladım. Terapilerindeki yaklaşımının neden sonuç ilişkisine dayandırması ve problem odaklı terapi yönetmeyip problemin insan kişiliği ile ilintilerine değinerek farklı bir ufukla terapi yönetmesi bende farkındalık oluşturdu ve kısa zamanda hızlı yol almamı sağladı.Hayatımda gerçekleşen iyileşmeleri gördükçe bu zamana kadar gittiğim doktorlar ile boşuna vakit kaybettiğimi anladım. Psikolojik yardım almak isteyen herkese Abdullah Yüksel Bey'i gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ty
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87998
33 yaşındayim. Hayatımda sosyal fobi, hassaslık, yersiz endişeler, tedirginlik, huzursuzluk, çekingenlik.. vs gibi birçok problem yaşıyordum. Daha önce bu problemleri çözmek için psikologa gittim belli bir zaman faydasıni gördüm fakat tam geçmedi. Sonra Abdullah beyle tanıştım. Anladım ki önceki psikolog meseleyi yüzeysel ele almış. Ve yaşadığim problemlerin 0-6 yaş arası çocukluğumda yaşadığım problemlerden kaynaklandığını oradaki kısır döngülerin hayatıma nasıl olumsuz yansıdığını gördüm. Çözüldükçe İnanılmaz güzel birşey oldu benim için. çünkü yıllardan beri yaşadığım problemler bir bir çözülüyordu. İçim rahatliyordu. Kendisine az gitmeme ragmen çok faydalandim hala terapiye devam ediyor, şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Hilal Gürpınar
17.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87981
Abdullah Yüksel hocayı staj yaptığım kurumda tanıdım. Kendisi ile seans aralarında konuşma fırsatı bulup mesleki sorular sordum ve bir eğitimine katıldım. Staj yaptığım dönemde kendimi bu alanda geliştirmemde yardımcı olmuştur. Kendisi işinde oldukça başarılı,ilgili ,bilgili, alanında yardımcı ve yol göstericidir. Abdullah hoca mesleği konusunda sürekli geliştirdiğini ve işini çok severek, isteyerek yaptığını bilmekte ve gözlemlemekteydim. Bu yüzden hiç tereddüt etmeden kendi kuzenimi problemlerini aşmasında yardımcı olabilmesi için Abdullah hocama yönlendirdim. Kısa dönemlik bir terapi süreci geçiren kuzenimin sosyal hayatında ciddi anlamda değişiklikler olmuştur. Bu yüzden profesyonel yardım almak isteyen herkese faydalı olabileceğini düşünüyorum.
     Beğenin    
Ufuk ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87968
Abdullah hoca psikolog olarakta insan olarakta çok iyi biridir bende bi tavsiye üzerine gittim 2013 yılında tanıştık sıkıntılarım vardı geceleri uyuyamıyordum sıkıntı basıyordu herşeyi çok kafama takıyordum düşünüyordum mutsuzdum hayata dair çok beklentim yoktu mutluluğu geçici olarak alkolde anlık mutluluk verecek şeylerde felan arıyordum ama şükürler olsun şuanda sıkıntılarımı atlattım alkolden uzaklaştım hayatım yoluna girdi önceki gibi herşeyi kafama takmıyorum Abdullah hoca mesleğini iyi yapan biri güzel bir yol çizdi bana ve o doğrultuda gidince çoğu şey hayatımda yoluna girdi çok memnun kaldım halada bi abi , arkadaş gibi görüşüyoruz hiç şüphesiz tavsiye ederim pişman olmazsınız.
     1 Beğeni    
Behram Yüksel
17.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87965
İşinde gayet iyi ve bitirici bir kişiliğe sahip , tamamen profosyonel odaklı çalışıyor . Hiç pişman olmuyacağınız ve tavsiye edeceğiniz bir kişilik . Şiddetle tavsiye ediyorum. Güler yüzü ve samimiyetiyle kendinden emin çalışıyor. İşini severek ve isteyerek yapıyor. Bir arkadaş, dost, kanka vb kritirlere uygun içten samimi .. Ailemiz içerisinde sevilen fikirlerine önem verilen , özlenen ve desteklerini her daim insanlar üzerinden esirgemeyen yapısıyla herkes tarafından sevilir. İşindeki başarısının yanı sıra çizmiş olduğu aile yapısı ile herkesin takdirini kazanmıştır. Çevremizde bi çok insan kendisinden destek almış hayatını maddi ve manevi anlamda düzene sokmuştur. Gönül rahatlığıyla kendiniz ailenizi ona emanet edebilirsiniz
     Beğenin    
Hv Yıldız
11.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87828
Sayın Abdullah Yüksel Beyin çalıştığı kurumda staj yapmaktayım. Kendisinin yetkin bir psikolojik danışman olduğunu ve sürekli olarak kendini geliştirdiğini gördüm. Oldukça profosyonel,bilgisi,tecrübesi ve deneyimleriyle kendini kanıtlamış bir danışman. Eklektik ve bütüncül bir bakış açısıyla olaylara bakması da beni oldukça etkiliyor. Yanında staj yaptığım süre boyunca kendisinden istifade etme şansı yakaladığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Eğitsel, kişisel, sosyal ve mesleki yönden kendime çok şey kattığım bir profosyonel. Genel itibarı ile psikolojik yardım almak isteyen herkese Abdullah Yüksel Bey'i gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ufuk
10.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87822
Abdullah Bey ile lisans eğitimini aynı üniversitede ve aynı sınıfta aldım. Sonrasında da irtibatımız hep devam etti. Abdullah, alanında sürekli kendisini geliştiren, aldığı bütüncül psikoterapi ve aile danışmanlığı eğitimleri ile kendisini uzmanlık yoluna adamış başarılı bir arkadaşımdır. Bilgisi, tecrübesi, güleryüzlü ve sakin tavrıyla tüm danışanlarında olumlu izler bırakıyor. Başarılarının devamını diliyor ve Abdullah Bey i psikoterapist olarak tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A.A.
9.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87748
Abdullah Bey'in çalıştığı kurumda yanında bir süre staj yaptım. Bu alanda yetkin bir profesyonel olduğunu düşünüyorum. Kendini sürekli geliştirmeye çalışan biri.Bilgisi,tecrübesi ve dürüstlüğü güven veriyor. İçinden çıkılmaz denilecek kadar zor durumlar Abdullah Bey'in titizliği ve bilgisiyle sıradan bir hal alıyor. Yanında staj yaptığım dönemde kendisinden pek çok şey öğrendim. İlgisi, gayreti, samimiyeti, sorunlara olan farklı perspektiflerden yaklaşımları ile Abdullah Bey'i psikolojik yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
N.Gül KOYUTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74297
Abdullah bey ile aynı danışmanlık merkezinde çalışmaktayım kendisi ergenlik problemleri eğitim danışmanlığında ki donanımı konusunda oldukça başarılı olduğunu kendini geliştirdiğini düşünmekteyim.Dingin ve sakin yapısı bütüncül terapiye verdiği önem diğer özellikleri arasındadır.Danışanları ile kurduğu empatik dingin yaklaşımı terapistte olması gereken en önemli özellikleri arasındadır.Başarılarının devamını diler danışanlarının hayatına dokunduğunda onlara yeni bir kapı açacağını düşünüyorum...
     4 Beğeni    
S.Z
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70808
abdullah beye ben bir tanidik vasitasiyla ulaştim.ailevi sorunlar yaşiyordum özellikle babamla.ve bu sorunlar benim hayatimi her türlü açidan etkilemişti.özellikle okulda notlarim çok düşüyordu.ve o yil lise tercihlerim vardi kesinlikle bir uzmandan yardim almam gerekiyordu ki bu sorunlarimi çözebilmek için.asllinda hiçbir şeyin benim düşündüğüm gibi olmadiğni farkli açilardan da olaylara bakilabilineceğini öğrendim.ailemin aslinda beni çok sevdiğini ama bu sevgiyi direk gösteremediklerini anladim.ayrica liseye geçiş dönemindede tercihlerimde ve alan seçimimde bana doğru kararlar almamda yardimci oldu.eğer sizde benim gibi sorunlar yaşiyor ve bir uzman yardimi almaya çekiniyorsaniz abdullah beyle rahatlikla görüşebilirsiniz..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Cemil
8.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56082
Sayın M. Abdullah Yüksel beyefendi ile 2 yıldır aynı kurumda çalışmaktayım ve bu konu da kendimi şanslı biri olarak görmekteyim. Mesleki alanındaki bilgi ve tecrübesi ile bana çok şey katmaktadır. Kendime örnek aldığım ender insanlardan birisidir. Sürekli olarak katıldığı eğitimlerle kendini geliştiren bir kimsedir. Özellikle ergenlerle olan iletişim, ergenlik sorunları, mesleki yönlendirme gibi konularda çok iyi oldugunu bilmekteyim...iSıcak, samimi, içten tavırları ve de güler yüzüyle tanınan arkadaşımı kesinlikle tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55902
Psikolog Mehmet Akif bey'in tavsiyesi ile Abdullah bey ile tanıştım. Üniversite son sınıftaydım. Okuduğum bölmle ilgili bir iş yapıp yapmama konusunda ikilemde kalmıştım. kendisinden kariyer danışmanlığı talebim oldu. Ve benimle başlattığı çalışmada hem kendi bölümümde hem de aslında yapmaktan zevk aldığım diğer uğraşlarım konusunda benim yeteneklerimi ortaya çıkararak sevdiğim bir işe yönelmemi sağladı. Eğitim ve kariyer planlaması alanında ihtiyaç hisseden herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
M-Toy
8.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55351
En sevdiğim ve en değer verdiğim büyüklerim arasında olan Abdullah Yüksel ile aynı üniversitede ve tabi aynı bölümde okurken tanıştım ve benim hem okul hayatım hem de meslek hayatımdaki çıkmaz durumlarda kendisinden destek alarak kendime yol çizdim.Mesleğine saygı duyan ve alanda kendisini sürekli geliştirme çabası içinde olan birisi.Karşısındaki insana değer veren,saygı gösteren ve her haliyle kabul eden bir yapısı kendini farklı kılan yönleri diyebilirim.Samimi,yardım etmeyi seven,tarafsız birisi.Konuşkan ve espritüel bir yapısı var.Okul hayatında hep başarılıydı meslek hayatında daha da başarılı olacağına inanıyorummm.
     1 Beğeni    
Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55258
Abdullah Yüksel, mesleği itibariyle çokça kendini geliştiren, bunun için çokça zamanını ve emeğini veren değerli meslektaşımdır. Bütüncül Psikoterapi, Aile Danışmanlığı, Başarı Koçluğu eğitimlerine gönül vermiş ve kendini bu alanlarda uzman kılmıştır. Kendisiyle ilk olarak Sn.Dr.Mert Akçanbaş hocamızın Travma Psikolojisi adlı eğitiminde tanıdım. Sonrasında beraberliğimiz devam etti. Eğitimlere ve gelişmeye karşı ilgisi çok yüksek. Öğrendikleri ile yetinmeyen ve sürekli gelişme çabası içinde profesyonel danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.
     1 Beğeni    
Sibel
5.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55212
Sayın Abdullah YÜKSEL hocamla aynı iş yerinde çalışma fırsatına sahip olmuş biri olaraktan diyebilirim ki, mesleki bilgilerinin zenginliği, güler yüzlülüğü, samimiyeti ve iyi niyetli oluşu onu diğer meslektaşlarından ayıran en büyük özelliğidir.Bana göre kendisini tamamen mesleğine adamış birikimli ,sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren bir danışmadır.Danıştıgınızda göreceksiniz ki kalıplaşmış bilgilerin dışında sorunları çözmede size farklı pencereden bakma fırsatı sağlayacaktır. Başarısının sırrı azminde gizli olan sevgili hocamı kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM.
     1 Beğeni    
Psk. Dnş. Ali Bulşun
15.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54778
Abdullah Yüksel meslektaşımdır. Güler yüzlü ve samimi bir insandır. Abdullah beyin mesleğine olan ilgisi ve isteği onu farklı kılıyor. Çalıştığı kurum ve kişilerle olan güçlü iletişimi, sürekli okuyan, araştıran yapısı ile Abdullah bey mesleğinde etkin bir kişi. Abdullah bey ile çalışan ya da ondan psikolojik destek alanlar, onun güçlü iletişimi, mesleki birikimi ile sorunlara getirdiği çok farklı ve orjinal bakış açılarıyla Abdullah beyden çok istifade edeceklerdir.
     4 Beğeni    
Psk.Dnş.Şanver Yerebakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54712
Abdullah beyle devam etmekte olduğumuz psikoterapi eğitiminden tanışıyoruz. Grup içerisinde samimiyeti ve doğallığıyla dikkat çeken Abdullah bey, mesleki bilgi ve beceirisini de analizlerinde farkettiren bir arkadaşımızdır. Biraz konuşmaya başladıktan sonra sanki önceden beri tanıyormuşçasına kendinizi rahat hissetmenize ve güven duymanıza sebep olan bir mizacı vardır. Özellikle ruhunun derinliklerindeki huzuru bulmak ve hayatın yaşanmaya değer olduğunu hissetmek için Psikoterapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim..
     1 Beğeni    
Psk.Dnş.Feyzullah Alpman
10.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54650
Abdullah Beyle katıldığımız bir mesleki eğitimde tanıştık ve zaman zaman sohbet etmekte ve paylaşımlarda bulunmaktayız. Pozitif enerjisini daha ilk görüşte hissettiren içten ve samimi bir insan. Bir terapist olarak uzmanlığına güvendiğim, yeniliklere ve kendini geliştirmeye açık olan meslektaşımın danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olduğunu görmekteyim ve her daim elinden gelenin en iyisini yapacağından da eminim. Kendisine çalışmalarında başarılar diler, ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Fatih FİDAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Fatih FİDAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54569
Meslektaşım M.Abdullah bey ile aile danışmanlığı eğitiminde tanıştım ve o gün den bu yana da arkadaşlığımız devam etmektedir. Mesleki açıdan gelişmeleri takip eden,araştırmacı ve devamlı kendini geliştiren kişi olarak görüyorum.Kendisini nezakatli,şefkatli,disiplinli , samimi ve espirili biri olarak tanımlayabilirim.Ayrıca çok içten,güleryüzlü konuşkan,arkadaş ve insan sevgisi ile dolu birisidir. İnsanlara karşı cana yakınlığıyla çabucak kaynaşabileceğiniz birisidir. Mesleğinde de danışanları ile hızlıca güven bağını kurabilen birisi olduğunu görüyorum. Pratik zekası kendisini mesleğinde daha da ön plana çıkartacaktır. Profesyonel olarak danışmanlık hizmeti almak isteyenlere arkadaşım M.Abdullah beyi danışanlarına tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim....
     3 Beğeni    

M.Abdullah YÜKSEL'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği

M.Abdullah YÜKSEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar M.Abdullah YÜKSEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fatih DOĞAN
Psk.Dnş.Fatih DOĞAN
Çok değerli meslektaşım Fatih DOĞAN bey ile uzun zamandır tanışmaktayız.Aldığımız çeşitli eğitimler sayesinde ortak bir çok noktada buluştuğumuz zaman...
Mustafa ÖZAY
Psk.Mustafa ÖZAY
Değerli meslektaşım Mustafa Özay ile ortak aldığımız eğitimler sırasında tanıştık.ve arkadaşlığımız uzun süredir devam etmektedir.Kendisi sürekli kend...
Şanver YEREBAKAN
Psk.Şanver YEREBAKAN
Şanver Yerebakan Bey ile Bütüncül psikoterapi eğitimi sırasında tanıştık. Tanıştığım ilk andan itibaren bu kadar samimi olduğum ender insanlardan biri...
Mehmet Akif AYDIN
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Mehmet Akif Aydın bey ile Travma ve YAs terapisi eğitiminde tanıştık.Daha sonra birçok eğitimde beraber olma imkanına sahip olduk.Ve kendisinin vizyon...
Feyzullah ALPMAN
Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
feyzullah beyle birey aile çocuk terapileri derneği tarafından düzenlenen aile danışmanlığı eğitimi sırasında tanıştık.Daha ilk karşılaşmada çok içten...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.M.Abdullah YÜKSEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 641 84 41  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.M.Abdullah YÜKSEL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

M.Abdullah YÜKSEL Mesleki Videolar Videoları
-

00:52
Top