2007'den Bugüne 89,472 Tavsiye, 27,604 Uzman ve 19,642 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehmet ASLAN
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist - OÇİDEP Danışmanı

Mehmet ASLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet ASLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mehmet ASLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Mehmet ASLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uygulamalı Davranış Analiz Merkezi
Eğitim Mahallesi, Adım Sokak No:10 Kat:02 Daire:12 Sadıkoğlu 7 İş Merkezi Kadıköy
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1984 (38 yaşında)
Doğum Yeri : Adıyaman
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehmet ASLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehtap HATİPOĞLU Fotoğraf
Uzm.Mehtap HATİPOĞLU
Aile Danışmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75129
Mehmet bey ile bir eğitim programı vasıtasıyla tanışmış olduk ve şuan aynı kurumda birlikte çalışmaktayız. Kendisi engin bilgi birikimine sahip bu alanda sürekli kendisini almış olduğu eğitimlerle daha çok ön plana çıkaran meslek etiğine ve danışanlarına saygılı profesyonel hizmet almak adına kendisini bu alanda ihtiyaç duyanlara güven ve huzurla tavsiye edebileceğim uzmanlardandır. Çalışma ve eğitim hayatında kendisine başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Murat HALİSÇELİK Fotoğraf
Murat HALİSÇELİK
Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 69849
Kendisini beraber aldığımız eğitimlerden tanıyorum. Kendisi mesleğini önemseyen ve danışanlarına yararlı olabilmek için elinden gayreti sarf eden bir psikolog'tur. Güler yüzü ve sakin yapısı ile çok kolay iletişim kurabilen ve karşısındakini anlayan, gerekli teknik bilgi ve beceriyi kullanarak danışanına ulaşabilen, sorunlarının çözümü için en uygun yöntemi bulup uygulayabilecek bilgisi ile sizlere her zaman yardımcı olabileceğine inanıyorum. Gayretli, kendisini yenilemek ve geliştirmek için gerekli adımları atan bir kişi olarak danışanlarının daha mutlu ve sorunlarından arınmış bir yaşama kavuşmasını sağlayabilecek bir meslektaşım olarak Mehmet ASLAN'ı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ömer Yurtsever
30.Mart.2014
TavsiyeNo: 67720
Kendisiyle ayni meslek grubundan biri olarak; Mehmet arkdasimiz mesleginde profesyonel ve anlayis bakimindan oldukça ileri seviyede biri olmasi dolayisiyla kendisiyle sadece fikir alisverisinde bile bulunmak bile benim için kiymetli ve degerli. Bu açidan danisanlarinin da birlikte çalismak istedikleri konu hakkinda emin elllerde olacagi inancini samimiyetle paylasabiliyorum. Kendisinde bulunan üstün özelliklerin her daim sürmesi dilegiyle... Uzm. Klinik Psk. Ömer Yurtsever
     7 Beğeni    
Mustafa Tamer
30.Mart.2014
TavsiyeNo: 67713
Mehmet Bey'i uzun yillardir taniyorum, nerdeyse cocuklugumdan beri taniyorum. Mehmet, aldiği profesyonel eğitiminin dişinda karakter olarak da çok samimi, sakin, mesleğine sadik, prensip sahibi, mesleğine tam uygun bir karaktere sahip insandir. Kendisiyle üniversite yillarinda iken de ayni ortamdaydik ve yaptigi calismalari, mesleğine sadik olarak yürüdüğü yolda çok enerjik ve sevgiyle yapıyordu. Calistigi, eğitim verdiği insanlarin da kendisinden son derece memnun kaldigina şahit olmusumdur.
     5 Beğeni    
Gül Koyutürk
9.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62797
Mehmet bey bütüncül terapi eğitiminde tanıdım...Ve kendisinin şu özellikleri dikkatimi çekti kendini geliştirmeye açık,oldukça özverili ve empati gücü oldukça yüksek...Bence bir psikolog da olması gereken ruhsal yapılanmaların hepsine sahip...Sınırsızca karşısında kini dinleyip çözüm üretip empati kurabiliyor ve bunu yaparken yalın yargılamadan o kadar uzak ki...Terapist duygularla çalışır sende öylesin düşüncelerle değil duygulara hitap ediyorsun...İlerleyen yıllarda işinde uzman önemli bir terapist olacağından eminim...iyi ki seni tanımışım,dostluğun ve samimiyetin için teşekkür ederim...Uzm.Psikolog N.Gül KOYUTÜRK
     10 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61808
Mehmet beye tüm samimiyeti içtenliği ve verdiği güven için gerçekten çok teşekkür ederim. Sürekli ellerimi yıkamaktan tüm hayatım kitlenmişti Mehmet bey sayesinde yeniden hayatımı ve ilişkilerimi düzenledim. Sömürülmediğiniz bir yerde olduğunuzu bilmek sizleri de çok rahatlatacaktır. Mehmet beye tüm samimiyeti içtenliği ve verdiği güven için gerçekten çok teşekkür ederim. Sürekli ellerimi yıkamaktan tüm hayatım kitlenmişti Mehmet bey sayesinde yeniden hayatımı ve ilişkilerimi düzenledim. Sömürülmediğiniz bir yerde olduğunuzu bilmek sizleri de çok rahatlatacaktır
     10 Beğeni    
İlhan İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61804
Uzun zamandır işlerim kötüydü ve üstüne ailevi sorunlar yaşadım. Bu sebepten dolayı alkol kullanımım artmıştı. Amatem de bununla ilgili bir tedavi gördüm. Sonrasında internet üzerinden Mehmet Aslan beyi buldum. Kendisine referans olan 2 kişi ile irtibata geçtim ve tavsiyeleri üzerine hastası olmaya karar verdim. Bende hastane sonrası terapilerimi kendisinden almaya devam ediyorum. Çok başarılı bir şekilde devam ediyoruz. 5 aydır temizim (ayık)...Daha önce 2 terapistim olmuştu ancak Standart mevzuata uygun davrandıkları için devam sağlayamamıştım. Mehmet beyin dingin bir tarafı olması beni rahatlattı açıkçası. Mesleğinde oldukça başarılı bir psikolog kendisi. Güven veren tarzı sebebiyle iletişimimiz oldukça yüksek. Beni tanıdıkça daha iyi anlıyor ve bu da benim için olumlu oluyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Mehmet ASLAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
1) Psikoterapi Enstütüsü Derneği;

AMAÇ :
Psikoterapi Enstitüsü’nün amacı, ülkemiz insanının kültürel, geleneksel ve yerel yapısına uygun psikoterapi teknik ve yaklaşımların belirlenmesi, dünya uygulamalarının geçerlilik ve güvenirliliğinin saptanması, psikoterapi uygulamalarının yasal altyapısının oluşturulması için savunuculuk (advocacy) ve iletişim ağı (networking) çalışmalarının yürütülmesi, ruh sağlığı profesyonellerinin uygulama bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine destek olunmasıdır.

2)TODAP (Toplumsal Dayanışma için Psikologlar Derneğİ)

AMAÇ:...[Devamı...]

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uygulamalı Davranış Analiz Merkezi
Eğitim Mahallesi, Adım Sokak No:10 Kat:02 Daire:12 Sadıkoğlu 7 İş Merkezi Kadıköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 203 22 02
Telefon 2 :
0(216) 348 75 87
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1984
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Adıyaman
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Mehmet ASLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Mehmet ASLAN Mesleki Videolar Videoları
-

03:03
Top