2007'den Bugüne 89,475 Tavsiye, 27,604 Uzman ve 19,642 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Başak DALDA KİLECİ
Uzman Psikolog - İzmir

Başak DALDA KİLECİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Başak DALDA KİLECİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

33
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Başak DALDA KİLECİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Başak DALDA KİLECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Buket ADANÇDyt.Buket ADANÇ
Buket Hanımla bir süredir aynı merkezde çalışıyorum. Danışanlarıyla her zaman güler yüzlü ve samimi bir iletişim içinde olduğunu görüyorum. Kendisine ...

 
Başak DALDA KİLECİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bostanlı / Karşıyaka
İzmir
Uzm.Psk.Başak DALDA KİLECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Başak DALDA KİLECİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanlarım

*Hayattan zevk alamama, yoğun umutsuzluk ve amaçsızlık hissi

*Yas süreci,

*Belirli durumlara ve/veya hayvanlara karşı aşırı ve yersiz kaygı duyma,

*Sosyal ortamlarda kendinizi rahat ifade edememe,

*Önüne geçemediğiniz ve günlük hayatı olumsuz etkileyen, tekrarlayan takıntılı davranış ve düşünceler,

*Aniden gelen ve engellenemeyen panik hali
*Performans kaygısı,

*Sınav kaygısı,

*Özgüven eksikliği,

*Motivasyon eksikliği

*Vajinismus

Başak DALDA KİLECİ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Başak DALDA KİLECİ'nin Özgeçmişi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)'de Psikoloji lisans eğitimi aldıktan sonra aynı okulda Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak uzmanlığımı aldım.


Üniversite sonrasında aldığım eğitimler:

*Psikoterapi Enstitusu'nde HİPNOZ Eğitimi;
*Olgu Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde ÇOCUK MERKEZLİ OYUN TERAPİSİ Eğitimi ve
*CİSED'in düzenlediği VAJİNİSMUS WORKSHOP Eğitimi
*Psikoaktif Danışmanlık tarafından düzenlenen AİLE DANIŞMANLIĞI Eğitimi


Çeşitli devlet hastanelerinin çocuk ve yetişkin psikiyatri birimlerinde stajlarimi tamamladiktan sonra bir Özel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezinde, anaokullarında, saglikli beslenme merkezlerinde ve özel bir tıp merkezinde çalıştım.

Şu anda İzmir'de ergen ve yetişkinlere bireysel psikoterapi uyguluyorum.

Başak DALDA KİLECİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynepke
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88158
Bu sene girdiğim kpss sınavıyla ilgili ciddi kaygılarım vardı. Başak Hanımı da bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Ve memnun kaldım. Bir hasta ile nasıl konuşulacağını bilen biri olduğunu düşünüyorum. Seanslar sırasında hem sınava yönelik kaygılarım konusunda çalıştık hem de genel olarak tüm duygularımı tanımama yardımcı oldu. Engin bilgisi ve rahatlatıcı özelliği çok hoşuma gitti. Geçen haftaki sınavımdan önceki görüşmelerimde olumlu yönde etkileri oldu ve kaygılarım düştü. Tavsiye ederim :)
     2 Beğeni    
Şefika
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88114
Merhabalar, Bazen içinizde, dıştan görünmeyen bir derinliğe bakmanız gerekir ama bakacak cesaretiniz veya mecaliniz yoktur ancak geçmek de istersiniz oradan. Çünkü bilirsiniz ki, daha iyi hissedeceksiniz. Başak hanıma, internette yaptığım bir araştırma sonucunda ulaştım. Yapmış olduğu alan çalışmaları ve klinik psikoloji eğitimi almış olması ilgimi çeken, benim için öne çıkan özellikleriydi. Kendime kızdığım halim ile karşılaşmama ve kabullenmeme destek olduğu, aktardığı bilgi ve deneyimleri, kendime yolculuğumda yaşadığım süreci keyifli bir şekilde sonlandırmama yardımcı olan, sevgi dolu yol arkadaşlığı için teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Didem Yalkın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66335
Başak Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Çok uzun zamandır rahatsızlığını hissettiğim insanların önünde konuşamama,topluluk içine girememe sıkıntım vardı.Bu da işimi oldukça etkiliyordu.Başak hanım sayesinde kendime olan güvenimi kazandım. İnsanların benimle ilgili olumsuz şeyler düşündükleri fikrimden kurtuldum.Seanslarımız hala devam etmektedir.Her geçen gün kendimi topluluk içinde çok daha rahat hissediyorum.Böyle sorunları olan herkese Başak hanıma ulaşmalarını ve gitmelerini mutlaka tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Seden KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66314
Ben 28 yaşındayım. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Başak Hanımla eylül ayında tanıştık. Onunla tanışmadan önce hayatımı çok etkileyen takıntılarım vardı. Yaklaşık 4 yıldır her şeyi 3-4 defa kontrol etmeden evden çıkamıyordum. Başak Hanım'la yaptığımız seanslarda kaygılarımın nedenlerini keşfettim. Kısa sürede kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Şu anda çok daha rahat bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Uzman yardımıyla çok kolay çözümlenecek bir sorunmuş. Bu sorunu yaşayanlara mutlaka tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Ahmet NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60464
Başak Hanımı, akrabalık ilişkilerinden tanıyoruz. Psikolojik sorunları olan oğlumuz için bilgi ve deneyimlerinden büyük yardımlar aldık. Başak Hanım mesleğinde yeterli bilgi ve deneyimi olduğunu, araştırmacı genç bir psikolog olduğunu gördük. Hastalığın ilaçla tedavisi kadar, hatta daha da önemlisi, psiko-sosyal destek alınması gerektiğini; bilgilendirmenin hasta yakını aileler için önemli olduğunu anlamış bulunuyoruz. Bu konularda yeterliliği olan Başak Hanıma mesleğinde başarılı olacağına inanıyoruz.
     5 Beğeni    
Birce ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
18.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60098
Başak hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile 5 yıl önce tanıştık. Annemin kaygı problemleri vardı ve bu konuda profesyonel görüşlerini aldik. Kendisi alanında bilgili ve son derece güven veren bir insan. Bize çok doğru tespitlerle, uygulanabilir önerilerde bulundu ve çok yararını gördük. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Hipnoz konusunda eğitim aldığını biliyorum. Kendisini devamlı geliştiren, yaptığı işi seven ve gerekli önemi veren biri. Kesinlikle güvenilir. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Emel Dalda
5.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59615
Başak Hanım'ın akrabasıyım. Kendisi öncelikle yaptığı her işi büyük bir titizlikle yapan,sıcakkanlı ,çok okuyan,araştıran,iyi kalpli bir insan . Çok severek seçtiği bu mesleği ,aynı sevgiyle sürdürdüğünü görmek bizleri mutlu ediyor. Neden o derseniz;öncelikle güvenilir,insancıl yaklaşımı,size kendisine rahatça açılabileceğiniz duygusunu fazlasıyla veriyor.Türkiye'nin önde gelen bir üniversitesi olan odtü gibi bir okuldan mezun oluşu da ayrı bir artı özelliği diye düşünüyorum. Mükemmelliyetçi yönüm beni çok rahatsız ediyordu.Kendisiyle bu yönde yaptığımız görüşmelerin ardından daha rahat olmaya başladım. Aradığınız ciddi, güvenilir, sıcak bir yaklaşımsa ,Başak Hanım doğru adres diyorum.Kendisine meslek yaşamında mutluluklar diliyorum. emel dalda
     5 Beğeni    
Kadercan Koç
5.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59607
Başak Hanım, son derece düzgün kişiliği, canayakın tavırlarıyla insanda güven uyandıran bir karaktere sahip. Bu nedenle en gizli sorunlarınızı bile kendisiyle rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. Karşınızaki insanı bir uzman olarak değil de yakın bir arkadaşınızmış gibi hissediyorsunuz ve bu da sizi birhayli rahatlatıyor. Sizi sadece dinlemekle kalmıyor, size değişik seçenekler ve yöntemler göstererek sorunlarınızla nasıl başa çıkabileceğinizin anahtalarını sunuyor. Kesinlikle kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aslı
1.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59493
arkadaşımın tavsiyesiyle Başak Hanım'ı tanıdım. kendisi gerçekten alanında bilgili ve yetenekli bir insan. zaten ODTU gibi bir universiteden mezun olmuş olması ayrıca bana guven telkin etti. kendisi; özgüveni olan, güvenilir, sıcakkanlı, işine olan saygısı ve istekli olması bende iyi bir izlenim bıraktı. eşimden ayrılma sürecinde yaşadığım sıkıntıları çözmemde cok yararlı oldu. bu durumu çocuklarımla beraber rahatlıkla aşmama çok yardım etti. herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
M.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2013
TavsiyeNo: 59146
Sayın Başak Dalda'dan profesyonel olarak yardım almaktayım. Kendisini ortaokuldan tanıyorum ve psikolog olmasına çok seviniyorum. Eskiden inanamadığım hipnoz hakkında hem bilgi hem deneyim edinmemi sağladı. Hipnoza ağız yeme alışkanlığımı yok etmek için başvurdum. Yöntemin başarılı olduğunu söyleyebilirim. Kişilik olarak da canayakın ve ilgili tavırları rahat iletişim kurmamızı sağlıyor. Diğer sıkıntılarımla ilgili de rahatlıkla danışabiliyorum. Depresyon tedavisi gören kardeşim hakkında da yardım alıyorum. Tecrübesine güvendiğim, her konuyu danıştığım bir psikologdur. Kendisine başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Ayşe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58657
Başak hanımı üç yıl önce bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım. Kızımın zor günler geçirdiği bir dönemdi ve ona nasıl yaklaşacağımı bilemiyordum.Sadece sorunlarımızı çözümüne yardımcı olmakla kalmadı aynı zamanda kızıma çok iyi bir dost oldu. Şu anda birbirlerinden çok uzakta olmalarına rağmen iletişimleri hiç kopmadı.Her sıkıntımızda mail, telefon vb. iletişim araçlarıyla hala yanımızda olduğunu bilmek bize sonsuz güven veriyor. Kendisi ailemizin psikoloğu ünvanını sanırım uzun yıllar koruyacak.Kendisine destekleri için sonsuz teşekkürler. Yeni işinde başarılar Başakcığım.
     3 Beğeni    
Uğur Aytaç
22.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58297
Sn. Başak Dalda'yı bir arkadaşım vasıtası ile tanımaktayım. bu tanışıklıktan da son derece memnunum:) Kendisi genç yaşına rağmen hemen her konuda geniş bir birikime sahiptir ve uzmanlık alanı ile ilgili sürekli bir araştırma ve geliştirme çabası içindedir. Son derece içten dobra ve sıcak bir kişidir. Mesleki donanımı ile ilgili herhangi bir şüphe bırakmayacak Türkiye'nin en iyi bir kaç üniversitesinden mezundur. Her zaman başvurduğumuz ve tavsiyeleri ile bizi aydınlatan arkadaşımı Kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Çisem Temel
22.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58296
Başak hanımı ankaradan uzun yillardir taniyorum. Insanlara saygili davranan, egitime,gelismeye acik biridir.Ayni zamanda akademik hayatinda basarili, isini ciddi ve iyi yapan biridir.Yakın bir arkadasimin temizlik takintisi vardi. Hayatini olumsuz yonde etkiliyordu. Kendine guven problemi de vardi.Bu konularda basak hanimdan destek istemistik.Verdiği tavsiyeler sayesinde arkadasimin durumunda gozle gorulur iyilesmeler oldu ve ciddi bir asama kaydetti.Desteğe ihtiyaci olan herkese kesinlikle kendisiyle görüsmelerini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Özge Sarıot
18.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58162
Başak Hanım lisans ve yüksek lisanstan dönem arkadaşımdır. Günlük paylaşımlarımda yerinde ve akılcı çözüm önerileriyle iyi bir yol gösterici olmuştur. Bunun yanında pratik zekasının ve disiplinli çalışmasının akademik başarısında belirleyici olduğunu düşünüyorum. Meslek arkadaşı olarak da çalışma alanımızla ilgili danıştığım konulardaki yerinde önerileri benim için kritik önemde olmuştur. Mantıklılığın, çalışkanlığın ve yardım severliğin en belirgin özellikleri olduğunu düşünmeketeyim. Kendisine danışanların ihtiyaçlarına yönelik en uygun yardımı alabilecekleri kanaatindeyim.
     2 Beğeni    
Tuğba Ayaz
16.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58128
Başak hanımla aynı yüksek lisans programında eğitim aldım. Kendisi yaptığı işe titizlikle bağlı, işini en iyi şekilde yapma konusunda motivasyonu yüksek ve yeni şeyler öğrenmeye oldukça istekli biridir. Birlikte staj yaptığımız dönemde gördüğü danışanlara karşı her zaman ilgili ve olumlu bir yaklaşım içinde olmuş, işini profesyonel şekilde yapmak konusunda oldukça titiz bir şekilde davranmıştır. Alandaki bilgi ve deneyimini artırmak için ciddi çaba sarf eden Başak hanım, bu birikimini insanların sorunlarına yardımcı olacak şekilde kullanmak için çok büyük heyecan duyan birisidir. Kişisel ilişkimde ondan bir konuda yardım istediğimde her zaman samimi ve içten bir şekilde yaklaşmış ve göremediğim şeyleri fark etmeme yardımcı olmuştur. Kendisinden yardım almak isteyecek kişilerin beklediklerinden daha fazlasını bulacaklarını düşünüyorum ve kendisini yardıma ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ayşegül
14.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58079
Ankara'da bir ilkokulda rehber öğretmen olarak çalışıyorum, Başak'la tez çalışması sırasında tanıştım. Meslekte başarılı olacağına inandığım, yeterlilikleri ve donanımı ile kendisini kısa sürede bu camiaya tanıtacak bir isim olarak görüyorum. iletişim becerileri güçlü, yenilikçi, hayata pozitif bakan , güvenilir , güleryüzlü bir meslektaşımız. Şu anda çalıştığı kurumun sitesinden incelediğim kadarıyla işini ciddiye alan , yenilikçi , güzel hizmetler vermekte olduğu anlaşılıyor. Kendisine başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
Aysel Göktaş
3.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57711
başak hanımı bir arkadaş toplantısında tanıdım. ayaküstü sohbet etme imkanı buldum. özel bir problemimle yakından ilgilendi ve güzel yönlendirmeleri sayesinde bu sıkıntımı çözmemde oldukça faydalandım daha önce bazı çekincelerim vardı ve bu sıkıntılarımın çözümünün olmadığını düşünüyordum. ama sıcak ve canayakın tavırları benim açık olmamı kolaylaştırdı.kendisini cok başarılı buldum.ülkemizin böyle bilinçli,yaptğı işi seven ve gereken önemi veren kişilere ihtiyacı var.genc,idealist,calışkan bir psikolgtan yararlanmak istiyorsanız doğru adres kesinlikle.
     4 Beğeni    
Aycan Boyacı
2.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57707
Yaklaşık beş sene önce bir arkadaşım aracılığı ile tanıştım. Özellikle akademik geçmişi çok iyi olan ve diğer yandan kişisel olarak sürekli kendini geliştirmeye adamış biridir. zaman zaman kendisine danıştığım durumlar olmuştu. Özellikle çok dikkatli bir dinleyicidir..olaylara son derece objektif yaklaşır..uygulanabilir önerilerde bulunur..onunla konuşurken ciddiye alındığınızı ve önemsendiğinizi hissedersiniz..tavsiyelerini uyguladığımda gerçekten de olumlu sonuçlar aldım..ilgilenen ve ihtiyacı olan tüm arkadaşlara tavsiye ederim..
     4 Beğeni    
Harun
31.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57654
başak hanımı ankaradan tanıyorum. kendisinden zaman zaman profosyonel görüşlerinden yararlandım. özellikle sıkıntı,kaygı hissettiğim dönemlerimde bana cok yardımları oldu güven uyandıran ve sakin kişiliği ile insanı rahatlatıyor. son dönemde hipnoz ile ilgili görüşleri çok ilgimi çekti özellikle sigarayı bırakmama yardımcı olacağı düşüncesi beni heyecanlandırmıştı kendisine izmirdeki çalışma hayatında başarılar dilerim saygılar harun erdoğan
     5 Beğeni    
Kıymet Gamze Telli
31.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57635
Başak Hanımla hipnoz eğitimi sırasında tanıştım. Eğitim sırasında kendisiyle birçok konuda fikir alışverişimiz oldu. 4 aylık eğitim sürecinde kendisiyle samimi bir dostluk kurduk. Kendisi çok yetenekli, yaratıcı, oldukça bilgili bir klinik psikolog. Mesleki açıdan kendini geliştirmiş, klinik deneyimleri ve terapi becerileriyle beni şaşırtmıştır. Zeki, alanında her konuya hakim ve yenilikçi bakış açısına sahip bir terapisttir. Hiç kuşku duymadan Başak Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Oğuz Kileci
27.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57532
Başak hanım ile arkadaşım aracılığıyla tanıştım ve kendisini bir buçuk seneden fazladır tanıyorum. Psikoloji alanına duyduğum ilgi nedeniyle bir çok defa bu konuda derinlemesine sohbetlerimiz olmuş, beni bilgilendirmiştir. Psikolog olarak konusunda geniş bir bilgiye sahiptir ve Dünya'daki gelişmeleri yakından takip eder. Samimi kişiliği ve yardımseverliğinin yanında mesleki ahlak ve etik değerlerine bağlıdır, güvenilirdir. Fikrimce en önemli özelliği karşısındakini gerçekten önemsemesidir. Tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

Başak DALDA KİLECİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Başak DALDA KİLECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Buket ADANÇ
Dyt.Buket ADANÇ
Buket Hanımla bir süredir aynı merkezde çalışıyorum. Danışanlarıyla her zaman güler yüzlü ve samimi bir iletişim içinde olduğunu görüyorum. Kendisine ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bostanlı / Karşıyaka
İzmir
Uzm.Psk.Başak DALDA KİLECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 975 72 12
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Başak DALDA KİLECİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Başak DALDA KİLECİ Mesleki Videolar Videoları
-

18:18
Top