2007'den Bugüne 88,462 Tavsiye, 27,379 Uzman ve 19,498 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yasin UÇAR
Psikolojik Danışman - Elazığ

Yasin UÇAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yasin UÇAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Yasin UÇAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yasin UÇAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sınav yolculuğunda, sana eşlik edecek bir rehbere ne dersin?
Yasin UÇAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi
Cumhuriyet Mahallesi Fatih Ahmet Baba Bulvarı Lokman Hekim Sok. No12/1 23200 Elazığ
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (42 yaşında)
Doğum Yeri : Elazığ
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yasin UÇAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Eğitim Koçu
Cocuk, ergen ve yetişkin psikolojisi
0-18 yaş aile eğitimi uygulayıcısı
Yeşilay tbm bağımlılık formatörü

Yasin UÇAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121655
YKS'ye hazırlık sürecimde tanıştığım 6. rehberlik hocasıdır kendisi. Ders çalışma konusunda her zaman zorlanan bir öğrenci olmama rağmen Yasin hocamla düzenli ve güzel bir çalışma temposu elde ettiğime inanıyorum. Programlarını kişiye özel ve karşısındakinin görüşlerini dikkate alarak hazırlıyor. Verdiği ödevleri sayfa sayfa kontrol ediyor. Denemelerden sonra eksik olan yerleri tamamlamanıza yardımcı oluyor. Her düştüğünüzde yeniden toparlanmanız için motive ediyor . Çok fazla düştüğüm oldu fakat Yasin hocam sayesinde her zaman kalktım ve kaldığım yerden devam ettim. Şimdi bir üniversite öğrencisi olarak söylüyorum ki eğer bu süreçte kendinize bir yol gösterici arıyorsanız en iyisi Yasin hocamdır.
     5 Beğeni    
Gizem NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121554
Yasin hocamla 7 ay birlikte çalıştık. Kendisi bu zamana kadar gördüğüm en anlayışlı ve ilgili öğretmenlerden biri. Her öğrencisini özenle tanıyarak onlara özel programlar yapıyor. Çözülen bütün soruları ayrıntılı kontrollerden geçiriyor, eksikleri tespit ediyor ve eksik olunan bölümlerde kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Nasıl maximum verim alabileceğinizi düşünüyor. Çok düzenli ve disiplinli olmanız gereken programlar yapıyor. Çok çalışmanın değil de düzenli bir çalışmanın başarıya götüreceğini öğreten bir öğretmen🙏🏻
     3 Beğeni    
İlayda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121345
Kendisi çok samimi güleryüzlü sabırlı bir insan YKS sürecinde kendisinin çok yardımı dokundu başarıya ulaştık :) birçok rehber hocasıyla çalıştım ve hiçbiri kendisi kadar alakadar olmadı bir abi ilgisiyle süreci tamamlamama yardım etti gerek motivasyon gerek çalışma disiplini konusunda bana çok şey kattı çalışma stili olsun önerdiği yayınlar olsun bana büyük fayda sağladı yardımları emekleri çok büyük çok teşekkür ediyorum burdan umarım her şey çok iyi olur onun için
     3 Beğeni    
Mustafa
3.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121339
Normalde rehberliğe karşı biriyimdir. Kişiyi en iyi tanıyanın kendisi olduğuna inandım hep. Ama bu ön yargım Yasin hocam sayesinde değişti. Tabiki insanı en iyi tanıyan kendisidir ancak bir yol gösterici, aydınlatıcı, rehbere ihtiyaç var. Bir yıl boyunca beraberdik rehberlik etti ve çok şükür başardık istediğimiz sonuçları aldık. Süreci disiplinli, düzenli bir şekilde takibimi yaparak ilerletti. Stres yönetimimi sağlama konusunda da çok yardımcı oldu. Bu süreçte samimiyetiyle, işinin hakkını vererek her daim yanımda bir hoca bir abi destekçim oldu. Hocalarımızın üzerimizde emekleri çok. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun.
     4 Beğeni    
Aleyna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121326
Normalde rehberlik konusunda çok seçiçi biriyimdir hatta en uzun süre çalıştığım hoca yasin hocadır. Yaklaşık 3 senedir beraber dirsek çürütüyoruz. Kaliteli bir koçluk almak istiyorsanız gerçekten Yasin Hocanın üzerinde birini tanımıyorum. Size hem disiplinli bir eğitim koçu hem de merhametli bir abi olur. Size ders konusunda gerekenden fazla ilgiyi alakayı gösterir ama daha iyisi size her konuda, her sıkıntınızda doğru çözümlerle yardımcı olur. Bu zorlu süreçte beni her düştüğümde ayağa kaldırıp güçlendirdi. Şimdi ise yıllardır istediğim bölümdeyim. Teşekkürler hocam. İyi ki sizi tanımışım.
     3 Beğeni    
Ayca
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121323
Yasin hoca benim hem okulda hem dershanemde rehberlik hocam. Ve gerek psikolojik olarak destek oluyor gerek nasil calisacaginiza dair size ozel program yapiyor. Kisa sureli degil hep uzun sureli yapar gorusmelerinizi bu da anlasilacagi uzere size olan ilgisinden kaynakli. Ne Kadar mesgul olursa Olsun ona basvurursaniz size ilk firsatta yer ayirir. Hangi yayini kullanmaniz gerektigini iyi bilen deneyimli bir ogretmen kendisi ayni zamanda benim zor zamanimda psikologum da oldu. Gercekten ilgi deneyim ve samimiyetle isini en iyi sekilde yapiyor. Umarim daha da iyi yerlere gelir.
     4 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118235
yaklaşık üç yıldır tanıyorum. Kendisi işinde oldukça profesyonel ve tavizlere ödün vermeyen biri. Düzenli disiplinli bir şekilde işini içten ve severek karsidakine bunu hissettirerek yapan biri.Planlama yaparken en ince ayrıntısına kadar ayarlar ve her bireyi yakından tanıyarak en uygun şekilde ilerletir.Her zaman güler yüzlü ve motivasyonu yüksekte tutmayı başarabilen bir eğitimci.Kendisi üniversite hazırlık yılımda desteği olan emegi fazla geçen biri.disiplini kendisi sayesinde kazandim.asla karşısındaki kişiyi tanımadan planlama yapmaz detaylara girerek işini sürdürür.fazlasiyla güler yüzlü ama gerektiğinde de fazla ciddi olan biri.calıştigi ortamlar iyi ve başarılı ortamlar.
     4 Beğeni    
Görkem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118234
Yasin Hocayla 11. Sınıfta tanıştık Ve Bana mezun senemde bile eşlik etti YaSin Hocam Benim Üzerimde Duran sınav sürecinde ve Hayatta Beni önemseyen Bir insan. sınavda başarılı Olmam İçin Çok çırpındı Çok uğraştı.Benim Motivasyon kaynağımdı O bana bir cümle soylesinde gideyim Yapayım Seklindeydim çok etkilenirdim Konuşmalarından..Sonucunda 9 Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliğini Kazandım en Büyük Pay Yasin UÇAR hocamindir... Teşekkür Ediyorum Ve Elazığ'ın Tüm Gençlerinin Bu söylediklerime Kulak vermesini istiyorum...Allah Razı Olsun Teşekkürler Hocam 🙏
     6 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118033
Ben Yasin Uçar hocamla üniversite hazırlık yıllarımda tanıştım zor bir süreçti kendisinin çok büyük desteği oldu bu süreçte, güleryüzü ve samimiyetiyle bu yolda ilerlememde her anlamda katkısı oldu. Sınava hazırlık sürecinde nasıl bir yol izleyip başarılı olabilceğimi, kaygılarımı nasıl atlatabileceğimi, kendimi nasıl motive edebileceğim gibi birçok konuda desteğini aldım.Kendisini psikolojik danışmanlık, eğitim koçluğu alanında çok başarılı buluyor ve çok teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Hafza RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117940
Hocamla beraber çok güzel ve çok istediğim bir bölüm kazandık. sınav senemde her zaman yanımdaydı ve her konuda bana çok yardımcı oldu. Benim okulumda da rehberlik öğretmenimdi mezun olduktan sonra da onla devam etmek istedim bu sürecime. Çok da güzel bir sonuç aldık. Her hafta beraber program yaptık bana uygun ve benim çalışmama göre yaptık programımızı. Yaptığımız program çok duzenliydi ve bu bana çok katkı sağladı. Hocam geçirdiğimiz pandemi sürecinde de sürekli telefonla arayarak beni kontrol etti ve programımızı da böyle yaptık, hiç salmadik ve bu yüzden bu dönemi en hafif şekilde atlattık. Hocam her zaman beni anladi ve bana hep destek oldu. Her zaman anlayışlı, sakin ve güleryüzlü bir öğretmendir. Çalıştığı yerde gayet nezih ve bulunduğu il içerisinde çok bilinen bir yerdir. Ben herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Elif N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117939
Yasin hocamdan birebir profesyonel hizmet aldım, çok başarılı bir eğitimci olmasının yanı sıra çok da iyi bir insan. Ders dışındaki konularda da her türlü problemimizle ilgilenen bize her zaman yardımcı olan, yol gösteren hoşgörülü biri. Herhangi bir sıkıntınız olduğunda çekinmeden danışabilirsiniz. Diğer uzmanlara göre disipliniyle ve sabrıyla ön plana çıkıyor. Her zaman motive eder ve sizi derslere karşı hırslandırır böylelikle çalışma azminiz de artar. Karşısındaki kim olursa olsun çok saygılı davranır. Bende emeği çok olan çok kıymetli bir hocam ve fazlasıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Kevser SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117938
Üniversiteye hazırlık senemde Yasin hocamla tanıştım. Disiplini sayesinde programlarımı aksatmamaya çalıştım. Her zaman hoşgörülü ve samimi oldu bizlere karşı. Alanında çok başarılı olduğunu düşünüyorum öğrencileri sıkmadan ama disiplinli bir şekilde başarıya ulaştırdığına inanıyorum. Programlama dışında da bizi her konuda dinliyor, olaylara daha pozitif bakmamızı sağlıyordu. Dinlemeyi çok iyi bilen, sabırlı, güleryüzlü biri. Tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Sena Ü.
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117934
YKS' ye hazırlık sürecimde bende emeği oldukça fazla olan rehberlik öğretmenimdi. Bana hem motivasyon açısından hem de sınav stresimle baş etme konusunda oldukça yardımcı oldu. Her hafta beraber hazırladığımız ve titizlikle incelediği ders çalışma programları, bana düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırdı. Bu düzenli ders çalışma alışkanlığının yanında çalışmamdaki eksiklerimi profesyonel bir şekilde bana belirtip eksikliklerimin üzerine gittik. Hayalim olan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne olan ilgimin artmasının ve bu konuda daha çok çalışmamın bir sebebi de Yasin Hocam'ın harika bir pdr'ci olmasıdır. Hoşgörüsüyle, öğrenciyi her zaman anlamaya çalışmasıyla örnek aldığım hocamdır. İlk senemde istediğim bölümü kazanmamda emeği çok fazladır.
     4 Beğeni    
Yasir
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117933
Yasin UÇAR benim dershane ve okuldaki eğitim koçumdu kendisinden önce de eğitim koçları ile iletişimim olmuştu ama hiçbirini yasin hocam kadar samimi,ilgili ve yararlı bulmadım.Yasin hocam kendi alanında gayet bilgili gayet ilgili ve işini hakkıya yapan bir eğitim koçu bence.12.sınıfımı başından sonuna kadar düzenleyen bana her zaman yol gösteren yasin hocamdır.Okulda,dersanede ve pandemi süreci dolayısıyla evde geçirdiğim sürede sürekli iletişim kurup yol göstererek tıp fakültesini kazanmamda büyük katkısı oldu bana.Eğitim koçu olarak hiç düşünmeden tercih edilebilir.
     4 Beğeni    
Sude
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117932
Dershanede rehberlik hocamdı.Bizimle birebir ilgilendi.Her hafta düzenli olarak programımızı takip etti ve deneme analizi yaptı.Sınav stresi konusunda bize fazlasıyla yardımcı oldu.Sayesinde sınav stresiyle çok kolay bi şekilde başa çıkabildim.Tüm sorunlarıma çözüm önerisi sundu.Arkadaş canlısı güleryüzlü ve insanı incitmeyen biri.İlk senemde kazanmamda bana oldukça fazla faydası olan biri.Rehberliğiyle beni çok iyi bi konuma getirdi.Pandemi sürecinde bizimle olan ilgisi ve desteği bize kendimize fazlasıyla iyi hissettirdi.Aynı şekilde deprem sürecinde de korku ve stresle başa çıkmamızda da bize yol gösterdi.
     4 Beğeni    
Sena
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117931
Kendisiyle mezun dönemimde tanıştık. Dershanenin zaman kaybı olduğunu düşünüyordum fakat evde çalışabilecek disipline de sahip değildim. Yasin hocam bu süreçte hayatıma girdi. Bana günümü nasıl yönetmem gerektiğini, çok çalışmanın değil verimli çalışmayı ve bunu nasıl başarabileceğime dair tüyolar verdi. Kendime ait çalışma düzenim oluşmasını sağladı kendimi bu süreçte yorgun ve psikolojik olarak çalışamayacak durumda hissettiğimde gerek anlattıklarıyla gerekse yol göstermesiyle bu zor durumdan kolayca çıkmamı motivasyonumu geri kazanmamı sağladı . Kendisi disiplinli ve realist olmasına rağmen öğrencisine değer verir ve onu incitmeden kırmadan motivasyonunu kırmadan doğru yola yöneltir.
     4 Beğeni    
İlayda GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117930
Yasin hocayla üniversite sınavına hazırlanırken tanıştım. Hedeflerim doğrultusunda en iyi adımları atmama ve hazırlık sürecim içinde yaşadığım bir çok zorlukla baş etmemi sağladı. Ailemle birlikte başarma isteğimi artırıcı bir çok çalışma yaptık. Arkadaş canlısı, güler yüzlü, işini ciddiyetle ve severek yapan bir psikolojik danışmandır. Yasin hocanın en beğendiğim yönü öğrencinin her zaman daha iyisini yapacağına inandırması ve bunun için çok emek vermesi.
     4 Beğeni    
Nurşin
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117929
Yasin Uçar mezun olduğum cemil meriç fen lisesinde rehber öğretmeni olarak görev yapıyordu. Başka bir kurumdan ücretli bi şekilde aldığım eğitim koçluğundan daha verimli bi süreç geçirdik. Son derece ilgili ve bilgi sahibidir. İşinde son derece başarılı olduğunu düşünüyorum ve işini gerçekten çok severek yapan bi hocamız. Önerdiği kitapları bizzat kendisi inceleyip tavsiye ediyor. Sınav sürecinde sadece akademik olarak değil psikolojik olarak da hep yanımızdaydı. Öğrencileriyle samimi ve çekingenlik yaratmayacak hoş sohbetleri de hep oluyordu. Hem disiplinli hem samimi bi hocamız birlikte çalışmanızı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

Yasin UÇAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Film, Müzik


Yasin UÇAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Elazığ Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
Yeşilay Formatörü

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi
Cumhuriyet Mahallesi Fatih Ahmet Baba Bulvarı Lokman Hekim Sok. No12/1 23200 Elazığ
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 944 28 05
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(42 yaşında)
Doğum Yeri
Elazığ
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Yasin UÇAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Yasin UÇAR Mesleki Videolar Videoları
-

22:18
Top