2007'den Bugüne 87,394 Tavsiye, 27,082 Uzman ve 19,333 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru DEMİRKÖZ
Psikolog - İstanbul

Ebru DEMİRKÖZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Ebru DEMİRKÖZ'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru DEMİRKÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ebru DEMİRKÖZ'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kim Psikoloji
Kısıklı Cad. No:108/3 Çamlıca
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru DEMİRKÖZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen ve Yetişkin Terapisti
Psikolojik Danışman – Psikodrama Co-Terapisti

Uzmanlık Alanları
Okul öncesi dönemi çocukları eğitimleri ve danışmanlığı
Çocuk ve ergen terapisi ve danışmanlığı
Yetişkin terapisi ve danışmanlığı
Özel Öğrenme Güçlüğü

1999 Çocuklar İçin Zeka Ölçeği: WISC-R
2007 Frostig Görsel İdrak Testi
2007 Özel Öğrenme Güçlüğüne Yönelik Bilişsel Müdahale Programı
2007 Sanatla Terapi ve Yaratıcılık Eğitimi Eğitimci Yetiştirme Programı (info)
2007-2008 Alternatif Gelişim Programı Otistik Gönüllüsü
2007 XIV. Otistikler Derneği Entegrasyon Kampı Eğitimcisi (Gönüllü)
2007-2008 Psikodrama Eğitimi – Hazırlık Aşaması (Grup Yöneticileri: Yrd. Doç.Dr. Nevin Eracar ve Uzm. Kln. Psikolog Berna Tunak)
2007-2010 Psikodrama Eğitimi Temel Aşama
2008 2. İstanbul Psikodrama Günleri Katılım Sertifikası...[Devamı...]

Ebru DEMİRKÖZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86069
Selamlar Öncelikle belirtmeyelim ki Ebru hanım profesyonel bir psikolog deneyimlerim beni bu tanıyı koymama vesiledir :) daha önce çalıştığım psikolog la zaman kaybının yanı sıra maddi ve manevi istismara uğradığımı Ebru hanım la çalışmaya başladık dan sonra daha net görmeme vesile olmuştur Ebru hanım danışan olarak başlayalı önceki psikolog ile çalıştığım sürenin yarısı olmasına rağmen daha çok yol almama vesile olmuştur Farkındalığın farkına vardırdığınız için teşekkürler Evet Ebru hanım ı bende gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum Sevgi ve saygılarımla R.A.
     3 Beğeni    
Emine Uzun Şensoy
29.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79846
Ebru Hanım üniversiteden arkadaşım, bu yıl kendisini tekrar Zeka İstanbul projesi kapsamında görme imkanım oldu çok mutlu oldum. Son sınıfta aldığımız zeka dersinde testten hiç hoşlanmamıştım ama kendisinin verdiği bilgilerden çok yaralandım çok teşekkür ediyorum. Görüşmediğimiz yıllar içerisinde arkadaşım kendini çok geliştirmiş gurur duydum ben okulda rehber öğretmenlik yapıyorum artık öğrencilerime önereceğim bir uzman var. Kendisine başarılarının devamını diliyorum sevecen, çalışkan, başarılı arkadaşımı uzman olarak tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
E. Karabulut
12.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79482
Ebru Demirköz'ü "Zeka İstanbul" Eğitimindeki Zeka ve Çocuk Gelişim Testleri konusundaki donanımı, bilgisini aktarışı, özellikle Wisc-R testini yorumlayışındaki profesyonelliği... Ayrıca iletişimde; sıcak, samimi, güler yüzlü ve son derece güven verici olması nedeniyle kendisinden eğitim almayı düşünen psikologlara / psikolojik danışmanlara, profesyonel bir psikolojik danışmana ihtiyaç duyan tüm danışanlara tavsiye ediyorum. Ebru Hocam, emeğiniz ve bana kattığınız değerli bilgiler için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Emine ÜRÜN Fotoğraf
Psk.Dnş.Emine ÜRÜN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66421
Sevgili Ebru Hanımla Kim Psikoloji ile işbirliği hakinde Konya' da düzenlemiş olduğumuz WİSC-R çocuklar için zeka testi eğitiminde tanıştım. Kendisinden test eğitimi aldım ve gerçekten alanında çok uzman, kendini geliştirmiş bir profesyonel. Bizim eğitim grubumuzdaki tüm arkadaşlar eğitimden çok memnun kaldılar. Neredeyse herkesin şehir dışından katılmasına rağmen söylenen tek ortak şey vardı. O da " iyi ki gelmişiz, geldiğimize değdi". Kendisi son derece güler yüzlü, düzgün karakterli, disiplinli çalışan bir kişidir. Ben ondan test eğitimi aldım ama eminim ki terapilerde de bir o kadar başarılıdır. Ebru Hanımı, verdiği test eğitimlerini almak isteyen ve psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    
Ömer AKGÜL Fotoğraf
Psk.Dnş.Ömer AKGÜL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61201
Psikolojik Danışman Ebru Demirköz Hanımla Aile ve Çift Terapisti olan eşim Psikolog Enise Akgül'ün tavsiyesiyle tanıştım. Kısa sürede kendisiyle çalışmaya başladık. Ve eşimin bir kez daha ne kadar isabetli bir tavsiyede bulunmuş olduğunu gördüm. Ebru Hanım kendisini geliştirmeye önem veren, azimli, çalışkan yapısının yanında farklı düşünebilen, bir çok farklı alanda meziyeti olan bir meslektaşım. Cesareti ve özgüveni ile alanda verdiği hizmetlerle kalıcı katkı sağlayacak ender uzmanlardan. bireysel danışma seanslarına da disiplinli ve istikrarlı bir şekilde takip edip sonuç alma konusunda yetenekli meslektaşımızı tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Jale
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61091
Ebru hanımla yaklasık 3 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım.Depresyondaydım hayat bana anlamsız gelıyor yılların bırıkımıyle yasama ait bır sebep goremıyordum ve antıdepresan kullandıgım zamanda dahi kendımı caresız hıssedıyordum .Daha sonra bır arkadasım bana ebru hanımı tavsıye ettı ve kendısıne gıttıgım ılk gunu dun gıbı hatırlıyorum benım kafamda bınlerce soru sureklı sorgulama bır acelecılık panık hali caresızlık nasıl anlatayım her turlu olumsuz dusunceler. Kendım ıcın hayatta ılk defa yapmayı ıstedıgım seyi yaptım. Terapiye basladım .Ve hem kendım en ıyı yolu sectım, hemde mukemmel bır kısıyle tanıstım (Ebru hanımla) kendısı mesleki açıdan son derece dısıplınlı ,kararlı ,güleryüzlü ve son derece profesyonel cunku ebru hanım sayesınde 3 yılı tamamlamak uzereyız ve yasadıklarımı, hayatıma kattıgı anlamı, hayata bakıs açımı ,her seyı olumlu yönde değiştirdi. büyük yönde katkı sağladı. Kendısıne buradan cok teşekkur etmek ıstıyorum ve profesyonel yardım almak isteyen herkese Ebru hanımı tavsıye edıyorum.Çunku hayat farkındalıkla başlar ve guzellıklerle devam edermiş.bana her yönden farkındalık yaşattığın için çok teşekkür ederim Ebru hanım. Harikasınız basarılarınızın devamını dılıyorum .
     4 Beğeni    
Ayşenur BAYRAKTAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61078
Ebru Hanımla tanışıklığımız yaklaşık 3 yılı bulmaktadır.Kim Psikoloji çatısı altında olan birlikteliğimiz,onun mesleki anlamda çalışmalarını gözlemleme fırsatını bana vermiştir.Kendisini geliştirmek anlamında aldığı eğitimler dikkatimi her zaman çekmiştir.Özellikle psikodrama eğitimini almış olması danışanlarıyla terapötik süreçte büyük katkısı olduğunu bana hissettirmiştir.Kendisi,eğitime,öğrenmeye her zaman açık olan ve sıcak,canlı kişiliğiyle özellikle ergenlerle çalışmalarında tavsiye ettiğim uzman bir meslektaşımdır.
     2 Beğeni    
Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60895
Ebru hanımı şuan çalışmakta olduğumuz Kim Psikoloji Danışmanlık merkezi vasıtası ile tanımış oldum. Kendisiyle aynı merkezde bulunma avantajı sayesinde sıklıkla fikir alişverişinde bulunabiliyorum. Kendisi oldukça sıcakkanlı, özverili ve yardımsever birisidir. İş hayatında da etik kurallara dikkat eden, titizlikle çalışmalarını yürüten ve takip eden bir meslektaş olduğunu yakinen gözlemlemekteyim. Severek ve özen göstererek yaptığı mesleğinde çok başarılı olacağına inanıyorum. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Ebru hanımı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Ebru DEMİRKÖZ'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
OTİSTİKLER DERNEĞİ
PSİKODRAMA VE GRUP TERAPİLERİ DERNEĞİ
RUH SAĞLIĞI DERNEĞİ

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kim Psikoloji
Kısıklı Cad. No:108/3 Çamlıca
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 428 75 46
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1999
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ebru DEMİRKÖZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ebru DEMİRKÖZ Mesleki Videolar Videoları
-

03:28
Top