2007'den Bugüne 90,566 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Neşe ŞAHİN
Uzman Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog - Çocuk ve Ergen Psikoloğu

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neşe ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Neşe ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Neşe ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bengisu Nehir AYDINUzm.Psk.Bengisu Nehir AYDIN
Bengisu yüksek lisanstan arkadaşımdır. Bengisu, oldukça araştırmacı bir psikologtur. Bu nedenle eğitimi esnasında başarılıydı. Bu başarısını meslek ha...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sevgili Ebeveynler, hepinize merhaba
 
Neşe ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pedam Psikiyatri Kliniği
Rumeli Cad. No:71 D:10 Osmanbey
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Neşe ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kaygı bozuklukları, alt ıslatma, Dikkat eksikliği hiperaktivite bozuklukları, davranış bozuklukları,depresyon, tik bozuklukları, karşıt olma karşı gelme bozukluğu,korkular, travma bozuklukları alanlarında çalışmaktayım.

Neşe ŞAHİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Neşe ŞAHİN'in Özgeçmişi
Lisans - Okan Üniversitesi (2009)

Yüksek Lisans- Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji (2012)

Özel Pedam Psikiyatri Kliniğinde Çocuk ve Ergen bölümünde Prof. Dr. Mücahit Öztürk ile 4 yıldır çalışıyorum. Ayrıca haftanın Bir günü Aksa tıp merkeinde ( güneşli) danışan görmekteyim.

Ayrica Uzman Psk. Başak Dilber Aksoy ile birlikte Beylikdüzü'nde LİNA Cocuk, Ergen,Aile Danismanlik Merkezini kurduk . Merkezimizde bireysel ve grup terapileri yapmaktayiz.

Çocuk ve Ergenler ile ilgili birçok eğitime katıldım.

En buyuk hedefim Amerika Oyun Terapisi derneginin onayladigi bir oyun terapisti olmak . Bunun icin grup ce bireysel supervizyonlarimi almaktayim.

Neşe ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Demet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
24.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94820
Oğlumu dürtü problemi ve dikkat sorunu için Nese hanıma götürdüm yaklaşık 8 ay gibi bir süre terapiye katıldı okulda evde sosyal yaşamda çok büyük oranda artı düzelmeler oldu.Ailecek çok mutluyuz kesinlikle herkese tavsiye edebilirim .Şuan herşey yolunda çok şükür .Davranışları hal hareketleri çok düzeldi.Olgunlaştı resmen😊 Güler yüzü oğluma yaklaşımı diyaloğu çok iyi.Prof Mücahit Öztürk ün yönlendirmesiyle Neşe hanıma geldik geldiğimizede değdi.
     2 Beğeni    
Samet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69256
Neşe Şahin ile arkadaşım vasıtasıyla tanıştık. Kız arkadaşımla beraber 6 aydan beri kendisine gidiyoruz, kız arkadaşım tükenmiş sendromu yaşıyordu çok zor dönemlerden geçtik. Yaptığımız hiç bir şeyden zevk almıyordu. Hayatını organize edemiyor, sürekli karamsar ve Mutsuzdu. Arkadaşlarıyla buluşmak istemiyor, sosyallikten kaçıyordu. İkimizin ilişkisi de çok zorlayıcı bir hal almaya başlamıştı. Oysa hiç bir bir sorunu yoktu. Neşe hanim kız arkadaşımın eski enerjik ve mutlu günlerine dönmesini sağladı. Kendisine çok şey borçluyuz. Kız arkadaşım sosyal hayatına geri döndü, is hayatında da daha mutlu ve iyimser bir insan oldu.Neşe Şahin'den çok memnunuz , güler yüzlü enerjik ve huzur veren bir yapısı var.
     2 Beğeni    
Burcu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69241
Neşe Şahin'le bir meslektaşımın tavsiyesiyle tanıştık. Kardeşimin sosyal fobisi ve özgüven eksikliği vardı. Kardeşim düzenli olarak görüşmelerinin sonunda sosyalleşme alanında ciddi bir gelişme gösterdi. Daha önce kendini soyutladığı arkadaş ortamlarına dahil olma konusunda cesaretlendi. Ve kendine güveni oldukça gelişti. Kardeşimin mutlu ve kendine güvenen bir birey olmasında onu desteklediği ve bize gösterdiği Güleryüz ve anlayış için çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Tuba ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69162
Neşe hanim la bir arkadaşım tavsiyesi ile tanıştım .6 yaşındaki yeğenim in okulda ve evde davranış problemleri vardı. Arkadaşlarına ve kardeşine zarar veriyordu . Neşe hanim'a gittiğimizde çok umutsuzluk , ne yapacağımızı bilemiyorum. Ancak neşe hanim ile ilk görüşmeden sonra sıcak ve güven verici yaklaşımıyla bu umutsuzluğa biraz olsun ışık oldu ve biz bu işi halledebilir iz düşüncesiyle oradan ayrıldık 4 ay gibi bir çalışmanın sonucunda gerçekten istediğimiz sonuca ulaştık .şuanda yeğeni m ile çok yol kat ettik okulda ve evde çok sakin arkadaşlarıyla ve kardeşi y le çok daha iyi anla si yor .neşe hanim i içtenlikle tavsiye ediyoruz ve buradan kendisi ne çok teşekkür ediyoruz .
     Beğenin    
Enise ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69112
Sekizinci sınıfta okuyan kızımın, teog sınavlarına hazırlanırken ciddi derecede dikkat dağınıklığı problemi yaşadığını, bununla beraber kaygılarının attığını farkettik. Yakın arkadaşımın tavsiyesiyle psk Neşe Şahin Hanım'a ulaştık.Neşe hanımın güler yüzlü ve samimi ifadesiyle kızımla kurduğu iletişim sayesinde problemimizi aştık.ergenliği yaşayan tüm akran çocuklarımıza Neşe hanımı tavsıye ediyoruz.Kendisine teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.
     2 Beğeni    
Dilara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69086
ben neşe ablamla bir akrabam olan psikolog tarafından tanıştım.ona ilk gittiğim zaman çok korkularım vardı fakat şimdi hepsini atlattım.ve bu çalıştığımız sürede onun kişiliğini, çok iyi tanıdım.neşe ablam çok samimi,çok içten bir kişiliğe sahip.ona abla dememin bir sebebi de bu. neşe ablam işinde çok başarılı ve çok yardımsever bir kişilğe sahip.ben neşe ablama bütün sırlarımı verdim ve ona sonsuz güveniyorum.yanında çalışan diğer kişiler de çok iyi bir kişiliğe sahipler onlar gittiğimiz zaman kapıyı gülümseyerek açıyorlar ve en içten şekilde ''hoş geldiniz'' diyorlar.herkesin neşe ablama gitmesini tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Yeşim Selçuk
15.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68785
Neşe Şahin'i Okan Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yaptığım sırada tanıdım.Neşe, çalışkanlığı, yardımseverliği, insanı asla germeyen yumuşacık gülüşü, anlayışı ve canayakınlığı ile zihnime kazınmış arkadaşlarımdandır. Profesyonel anlamda da oldukça iyi bir psikologtur. Birçok çocuk danışanımı ona yönlendirdim bugüne kadar ve hep olumlu geri bildirimler aldım ailelerinden. Mesleğini seven, ciddiye alan ve kendini geliştirme motivasyonunu hiç yitirmeyen bir arkadaşımdır. Onu henüz tanımamış olanlara kesinlikle en kısa zamanda tanışmayı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gözde ÖZÇİÇEK KALA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Mart.2014
TavsiyeNo: 67435
Neşe Hanım'la katıldığımız bir mesleki eğitim sırasında tanıştık. Kendisini bir eğitimde tanımam tesadüf değildi çünkü alanda çocuk ve ergenlerle ilgili hemen hemen bütün önemli eğitimleri almış ve süpervizyonlara devam eden bir meslektaşım.. Çocuklarla ve ailelerle kurduğu sıcak iletişim ile mesleki bilgisini seanslara kolaylıkla aktarabiliyor. Meslek etiği ile ilgili göstermiş olduğu titizlik de başarısının tesadüf olmadığının bir göstergesi. Psk. Gözde Özçiçek
     Beğenin    
Fatma BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67123
Dünyada en değer verdiğiniz şey nedir? Bu soruya herkesin yanıtı farklıdır kuşkusuz. Bana göre anne olanların büyük kısmının yanıtı çocuğum & çocuklarım şeklindedir. Peki çocuklarımızı sevgimizle boğup onlara zarar vermiyor muyuz? Onuna her şeyi sunup tembel bireyler yetiştir miyormuyuz topluma? Evet özellikle erkek çocuk anneleri paşam, ağam diye diye kendini paşa ve ağa sanan çocuklar yetiştiriyor. Bunlar kendilerine ailelerin davranışlarını toplumdan görmeyince içine kapanan veya çok hırçın çocuklar oluyor.... Hepimiz çocuklarımızı çok seviyoruz. Peki onları doğru yetiştiriyormuyuz? Onlara karşı yanlış tutumlarımızın tüm hayatlarındaki olumsuzlukları hiç düşündük mü? Evet işte Neşe Hanım bana çocuğuma gelişimi için yapmam gereken doğrular için bir pencere açtı. Bilmeden yaptığım hataları bana gösterdi. Şimdi çocuğum daha farklı. Neşe Hanım'ın seanslarına gitmek ben ve çocuğum için büyük bir zevk. Kendisi güler yüzü ve pozitif ruh hali ile bizi çok etkiledi. Her şey için kedisine teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
Fatih ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65435
Bizimle aynı sorunu yaşayan ve Neşe Hanım'dan aldığı destekten memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Neşe Hanimla tanıştım. Çocuğumun altını ıslatma sorununu büyük bir sabırla ve nezaket içerisinde çözdü. Tedavi sürecinde alanının uzmanı olduğunu kesinlikle gösterdi. Çocuklarla kurduğu iletişim gerçekten harikaydi. Güleryüzlü kişiliğiyle hem beni hem de çocuğumu çok rahatlattı. aynı zamanda çalışması sırasında çocuğumu hiç utandirmadan kirmadan tedavisini tamamladı. Neşe hanımı profesyonel, aanında bilgili ve güleryüzlü birisi olarak tanımlayabilirim. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Hatice Oral
2.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62647
Neşe hanımla 4 yıldır aynı klinikte çalışmaktayım. mesleğine olan ilgisiyle her gelişmeyi takip eder, kendini bu anlamda eğitimlerle de geliştirir. çocuklara olan sabrı ve iletişim becerileri sayesinde çalıştığı çocuklar tarafından çok sevilir. kaygı bozukluğu, DEHB, Öğrenme Güçlüğü alanlarında çalışmakta olup Özellikle oyun terapisi alanında önemli çalışmalar yapmaktadır .çocuk ve ergen alanında başarılı gördüğüm bir uzmandır. Uzm. Psk. Hatice Oral
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Gül Bilgir Çelik
31.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62625
psk neşe şahin ile yaklaşık 4 yıldır aynı işyerinde çalışıyoruz.hizmet danışmanı olarak çalıştığım işyerinde psikolog olarak çalışmaktadır.disiplin ve sevgiyle takip ettiği çocuk yakınları neşe hn adına her zaman olumlu sözler ilettiler bize.aynı işyerinde olmasak bile sanırım referanslar bizi psk neşe hn a yönlendirecekti ama onu tanımakta ayrıca bir şans oldu bizim için.küçük oğlumunda neşe ablasından oyun terapisi alması için gün sayıyoruz :)))
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Bengisu Nehir AYDIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62588
Neşe ile klinik psikoloji yüksek lisans programında aynı sınıftaydık. Psikoloji ve psikoterapi alanlarına yönelik ilgisini ve bu alanlarda yetkin hale gelmek için gösterdiği çabayı içtenlikle takdir ediyorum. Profesyonel yaşantısında da, günlük iletişimlerde olduğu gibi güler yüzlü, anlayışlı ve cana yakın bir uzmandır. Çocuk ve ergenlerde özellikle kaygı bozuklukları, depresyon, dikkat bozukluğu ve hiperaktivite gibi problemlerde güvenilir bir terapisttir.
     2 Beğeni    

Neşe ŞAHİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Neşe ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Neşe ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bengisu Nehir AYDIN
Uzm.Psk.Bengisu Nehir AYDIN
Bengisu yüksek lisanstan arkadaşımdır. Bengisu, oldukça araştırmacı bir psikologtur. Bu nedenle eğitimi esnasında başarılıydı. Bu başarısını meslek ha...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pedam Psikiyatri Kliniği
Rumeli Cad. No:71 D:10 Osmanbey
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 402 96 87
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Neşe ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Neşe ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

03:20
Top