2007'den Bugüne 90,978 Tavsiye, 27,966 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nâme İmren ÇAĞLAYAN
Psikolog - Adana

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nâme İmren ÇAĞLAYAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Begüm Fatma ARSLANUzm.Psk.Begüm Fatma ARSLAN
Begüm uzun yıllardır tanıdığım, kendisiyle beraber eğitimler aldığım çok kıymetli bir meslektaşımdır. Kendisi psikoloji alanındaki gelişmeleri takip e...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sizlerle işbirliği, saygı ve güvene dayalı çalışmalar yaparak, kişisel gelişiminize katkıda bulunmak ve kendi içinizde çıkacağınız yolculukta size eşlik etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz.
 
Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın İletişim Bilgileri
Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nâme İmren ÇAĞLAYAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

* Bireysel Terapi

* Aile ve Çift Terapisi

* Boşanma Danışmanlığı

* Madde Bağımlılığı

* Yas Süreci Danışmanlığı

* İstismar Mağduru Çocuklarla ve Aileleriyle Danışma

* Depresyon

* Kaygı Bozukluğu

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Özgeçmis CV Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Özgeçmişi
Name İmren Çağlayan Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2011 yılında mezun olduktan sonra, 2017 yılında Çukurova Üniversitesi PDR Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimini de tamamlamıştır.
"Boşanmış Kadınların Yaşam Doyumlarının Yordayıcısı Olarak Psikolojik Sağlamlık" adlı tez konusu kapsamında, boşanma süreci, boşanmanın aile bireyleri üzerindeki etkileri gibi hususlarda teorik ve pratik birçok bilimsel bilgi üzerinde çalışmaları olmuştur.
2012 yılından bu yana, aktif biçimde psikolojik danışma hizmeti vermekte olan Name İmren Çağlayan, almış olduğu Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Eğitimi kapsamında, çiftlerle ve ailelerle yoğun çalışmalara devam etmektedir.

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Bohemianne
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124388
Tavsiye üzerine danışmanlık hizmeti aldığım Name hanım kolayca iletişim kurabildigim bir profesyonel. Oğlumla ilgi yaşadığım sorunlar için başvurmuştum. Göremediğim birçok şeyi dolaylı olarak fark etmemi sağladı daha ilk görüşmeden ciddi verim aldım. Sohbetlerimiz çok sağlıklı ve kaliteli geçti. İyi ki tanıdım diyorum. Devam eden süreçte sık sık kendisine danışacağımı biliyorum. Bana göre Adana' da psikolojik danışmanlık arayanlar için hiç düşünmeden başvurabileceğimiz değerli bir hocamız. Önce dikkatlice dinliyor ve aralarda sorular sorarak hiç aklınıza gelmeyecek farkındalıklar edinmenizi sağlıyor. Yakınlarıma düşünmeden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124381
Name Hanımdan uzun bir süredir danışmanlık alıyorum. Kendisini ve sürecimizi anlatmam gerekirse. Kesinlikle içinizdeki farkındalıkla sizi tanıştıracak çok güzel adımlar atıyor. Ne yapacağınızı değil. İçinizdeki duyguların anlamını ve yolculuğunu birlikte çözme ve anlama süreci yaratıyor. Tatlı ses tonuyla ve yardımsever tavırlarıyla içinde bulunduğunuz sürecin kaygısını ve stresini en aza indiriyor. Küçük önerileriyle daha önce hiç düşünmediğim ve farkına varmadığım şeyleri denemek ve içimde o adımları atmak için ışık yaktı.Ben öyle hissettim ve deneyimlendim. Bu süreci onunla paylaştığım ve değişebileceğimi bana hissettirdiği için ona çok teşekkür ederim. Farklı düşünmeyi öğrendim…
     1 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124373
Kapıdan girdiğim andan itibaren güler yüzle karşılandığım birlikte çalışan herkesin kendisine dış görünüşe dikkat ettiği nezih ve samimi bir ortamdı. Name Hocam sorunların çözümü kadar altında yatan sebepleri önemsediği için özellikle kendimi tanımam ve farklı bakış açıları kazanmam konusunda bana oldukça faydalı oldu. Name Hocam sizi anladığını hissettiren,enerjinizi yükselten ve verdiği basit ödevlerle elde ettiğiniz çözümlerin daha kalıcı olmasını sağlayan kendisini tanıdığım ve destek alma fırsatı yakaladığım için çok şanslı hissettiğim bir uzman. Gönül rahatlığıyla gittiğim en iyi ve işini severek yapan psikolog diyebilirim.
     3 Beğeni    
Pınar ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119001
İnsanın sorunlarını en iyi kendisinin çözeceği inancıyla açıkçası çok sıcak bakmıyordum psikolojik yardıma. Bu nedenle, Name Hanımı daha önceden tanıdığım halde, açıkçası aklıma bile gelmemişti profesyonel anlamda kendisiyle görüşmek. Ancak bilhassa pandeminin de etkisiyle son bir yılda yaşadığım sıkıntı ve endişeler benim için rahatsız edici bir noktaya ulaştığı anda ilk aklıma gelen o oldu. Kaygılarım nedeniyle başlayan seanslar yaklaşık 5 aydır devam ediyor ve bu süreç beni öyle başka yerlere götürdü ki kendisine minnettarım. En başta bana bir ayna oldu. Kendimi aradığım hayat yolculuğumda bazen ona anlatırken, bazen sorduğu sorularla buldum hiç aklıma gelmeyen cevapları. Biliyorum yol uzun ama sayesinde bakış açım değişti ve kaçtığım birçok şeyle yüzleşebildim. Kendisi son derece profesyonel, nazik, güler yüzlü bir insan ve bana inanılmaz bir güven duygusu hissettiriyor. O nedenle iyi ki önyargılarımdan kurtulup Name Hanımla bu deneyimi yaşama şansım olmuş diyorum. O kadar keyifli geçiyor ki seanslar kendisiyle görüşeceğim zamanları sabırsızlıkla bekliyorum.
     4 Beğeni    
Arif ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118964
Psikolog arayışı içinde olduğum bir süreçte bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Name hanıma tanıştım. Kendisinden özgüven eksikliğim ve hayır diyememe problemimden ötürü yardım aldım. Kendisi çok sıcak kanlı, güven veren, ve sizi anladığını fazlasıyla hissedeceğiniz objektif bir uzman. Ben daha önce birçok kişiden yardım aldım ama fayda görememiştim, Name Hanım beni o kadar güçlendirdi ki şu an çok daha emin adımlarla hareket edebiliyorum, farkındalığım arttı ve kendimi daha çok seviyorum. Kendisini psikolog arayışı içinde olan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118953
Name Hanımla yaklaşık bir sene önce, eşimden ayrıldıktan sonra yardım almak için başvurduğum merkezde tanıştık. Ayrılık sürecim beni hem iş hem de günlük yaşantımda olumsuz olarak etkilediğinden yardım alma ihtiyacı duymuştum. Name Hanım bana gayet sevecen, içten ve bilgili olarak yaklaştı ve onun bu yaklaşımları kendimi rahat bir şekilde ifade etmeme olanak sağladı, kısa bir sürede epey yol katettik. Ben gayet memnun kaldım, yardım almak isteyen herkese Psikolog Name Hanımı tavsiye ediyorum. Karşısınızda bilgili, yol gösterici, ilgili bir uzman bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
     4 Beğeni    
Ahmet
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118110
Merhaba, ben yıllar önce kayseri Çocuk Esirgeme Kurumunda kaldım. Kaldığım dönem boyunca Name İmren Çağlayan'dan psikolojik destek aldım. Bu desteği annemi kaybettiğimden ötürü aldım. Süreç içerisinde bana karşı olan davranışları gerçekten çok yakındı, bana karşı bir psikolog olarak değil de bir abla gibi içten ve samimi yaklaştı. Kendimi ifade etmek için fazladan bir çaba içerisine girmeme gerek kalmadı hiç, neredeyse beni benden daha iyi tanıyordu bazen. Herhangi bir sıkıntımı anlatırken en ufak bir çekincem olmadı, çok güler yüzlü cana yakın bir insan. Kendinizi ifade edemeseniz dahi sizi rahatlıkla anlayabileceğinden emin olabilirsiniz.
     4 Beğeni    
Onur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118065
Name İmren Çağlayan üniversitemizde psikolojik destek hizmeti vermek üzere görevlendirilmişti. Yaşadığım zorlu günler sonrası aşamadığım tüm sıkıntılarımdan bunaldığım bir vakit kendisinden randevu aldım. Oldukça güler yüzlü karşıladı beni, her şeyi sabırla dinledi, yol gösterdi ve kısa zamanda çok yol kat ettik beraber. Şunu belirteyim, bundan önce de zaman zaman psikolojik destek almama rağmen Name hanımınki gibi etkili olmadı hiç biri. Mesleğinde böyle başarılı bir insandan yardım alma şansım olduğu için çok mutluyum, yardıma ihtiyacı olan herkese de mutlaka Name hanımdan randevu almalarını öneriyorum. Saygılarımla.
     5 Beğeni    
Uzman Psikolog Meltem Uruncu Emirdağı
17.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107328
Kendisi ile üniversite sıralarında birlikte okurken tanıştım. Tanıştığım günden itibaren samimi, sıcak ve insana güven veren yapısı dostluğunun yıllar süreceğinin teminatı oldu. Bu kişilik yapısının kendisinden destek alan herkese de yansıyor oluşu onu bir adım daha yakın hissettiriyor. Akademik birikimi, çok yönlü düşünme yapısı ve güleryüzü ile mesleki deneyimleri birleştiğinde alanda kıymetli bir uzman olarak aramızda yer almakta. Etik değerlere verdiği önem ve toplumun ihtiyaçlarını her zaman göz önüne alan çalışma tarzı ile daha pek çok değerli çalışmalar yapacağına eminim, başarılarının devamını dilerim.
     3 Beğeni    
Begüm Fatma ARSLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107114
Sevgili meslektaşım Name'yle aynı işyerinde çalışma fırsatım oldu. Kendisi samimi,dürüst, olaylara olgunlukla yaklaşabilen, hayata karşı pozitif bakış açısına sahip ve olumlu enerjisini her durum ve olaya çok güzel bir şekilde yansıtmaktadır. Name alanında başarılı,özverili ve öğrenmeye ve kendini geliştirme açıktır. Mesleginde olabildiğince objektiftir. Sevgili Name yeni çalışma alanında başarılarının devamı dilerim, ve Uzman Psikolog ve Psikoterapist olarak yardım almak isteyen herkeze kesinlik seni öneririm.
     2 Beğeni    
Bankacı
29.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106973
Merhaba;günlük hayatta karşılaştığımız Sorunlar farklı olsa da çözüm noktası aynı olduğu bir gerçek. Çok değerli Psikoloğum Name Hn la gerçekleştirdiğimiz sohbetlerin öyle güzel sonuçları oldu ki bunları sizlerle paylaşmadan edemedim🙏🏻Profesyonelliği samimiyetiyle öyle iç içe ki ;Onu gördüğüm de hissettiğim en derin duygu güven mesela 🙏🏻 Sihirli değneği yok hiçbirimizin:) sihirbaz değiliz ;ama Doğru insanlarla çalışarak kendi hayatımızdaki sihirli yaratmamız mümkün..Değişimin en kolay noktası insanın kendisi.işte Name Hanımla en büyük kazanımım bu oldu.Daha güvenle daha sağlam basmayı öğrendim.kendi gücümü farkettim..tanıdım ruhumu,hayatı..”yaşamın anlamını” sorgulayarak yeniden özümsedim🙏🏻kısacası Name Hanım ruha şifadır💐:)🙏🏻 İyi ki avuçlarınızdaki yaşamın sihrini benimle paylaştınız🙌🏻 Başarılırınızın devamını dilerim Syn psikoloğum🙏🏻💐
     2 Beğeni    
Hilâl Kavafoğlu
28.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106941
Çocuk alanında uzun süre birlikte çalıştığım, sürekli kendini geliştiren, soru soran, öğrenmeye çalışan, olanla yetinmeyen ve hep dahası için araştıran, özverili, iyi niyetli, güvenilir, mesleğini seven, mesleğine saygı duyan nadir bulunan bir psikologtur. Name İmren ÇAĞLAYAN özellikle çocuk alanında hem çocuklarla anlaşabilmek ve hem onlara profesyonel yaklaşabilmek dengesini çok iyi sağlayabilmektedir. Name İmren ÇAĞLAYAN Bu alandaki tecrübelerini çok iyi kullanmakla birlikte her çocuğun biricik olduğu ve her birinin ayrı bir dünyası olduğu inceliğini de farkeden bir donanıma sahiptir. Kendisinin, taşıdığı ünvana yakışır bir çizgide yürüdüğünü, mesleğini daha ileriye taşımak adına farklı projelerde bulunma cesareti ve bilgisine sahip olduğunu düşünüyorum ve onu her zaman bulunduğu yerden hep bir adım daha ilerlemiş olarak görüyorum, görmeye de devam edeceğimden eminim.
     2 Beğeni    
Uzm. Psk. Canan Çelikadam
28.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106933
Name, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde birlikte Psikoloji eğitimi aldığım arkadaşımdır. Bir psikolojik danışmanın nelere sahip olması gerektiğini hem mesleki bilgimiz dolayısıyla hem de aynı zaman da bir danışan olarak ihtiyaç duyduklarımız açısından çok iyi bilen biri olarak, Name'nin iyi bir danışmanlık hizmeti için oldukça donanımlı olduğunu söyleyebilirim. Mesleki bilgi ve tecrübenin yanı sıra karakteristik özellikleri açısından da sizi dinleyen birinde olmasını isteyeceğiniz ilgi, destek ve yakınlığı onda görebileceğinizden en ufak bir kuşkum yok. Ruh sağlığı alanında hizmet vermenin de hizmet almanın da oldukça zor ve çetrefilli olduğu günümüz ortam ve koşullarında Adana ve çevresindeki illerde psikolojik destek arayan herkes için bu tavsiyeyi yapmayı oldukça önemli buluyor ve Name İmren Çağlayan'a güvenmeniz ve inanmanız konusunda bu tavsiyenin işe yaramasını gönülden diliyorum. Sağlıklı günler dilerim...
     2 Beğeni    
Gülgün
25.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106873
Name İmren ÇAĞLAYAN ile psikolojik danışma uzmanlık egitimi aracılığıyla tanışma firsati yakaladim. Aldığımız eğitim boyunca mesleki ilgisi, mesleki etik ilkelerine duyarlı oluşu, danişanlarinin sorunlarına yönelik çok yönlü bakış açısı ile değerlendirip çözüm bulma aşamasında işbirliği içerisinde çalışmaları ile mesleğinde başarılı ve her daim kendini geliştirmeye açık bir arkadaşımdir. Psikolojik danışma yardimi almak isteyen ve sorunların çözümüne yardım arayan kişilere tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Psikolog Esengül Kaya
24.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106847
Name hanım üniversiteden arkadaşım. Kendisi sevgi dolu, anlayışlı, çalışkan ve işinde oldukça başarılı bir insandır. Mesleki anlamda yeniliklere açık ve kendini geliştiren bir meslektaşımdır aynı zamanda. Sürekli okuması ve mesleğimde nasıl daha iyi olabilirim yaklaşımı en büyük artısıdır. Sanata değer vermesi de ayrıca takdire şayandır. Kalbi güzel düşünceleri güzel meslektaşımı ve aynı zamanda arkadaşımı, kendisinden yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim. Çok iyi yerlere geleceğinden eminim.
     2 Beğeni    
Emine Esra Karataş
23.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106834
Name İmren ÇAĞLAYAN; bir senedir beraber çalıştığım iş arkadaşım ve meslektaşımdır. Beraber çalıştığımız bir sene boyunca yeni girdiğim bu çalışma alanında bana, yedi yıllık tecrübesi ile her zaman destek olmuştur. Son derece güleryüzlü, paylaşımcı ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Başta kendim olmak üzere çalıştığımız iş yerindeki diğer çalışma arkadaşlarımız ile mesleki görüşlerine güvendiğimiz için sık sık başvurduğumuz bir psikologdur. İş ahlakı açısından etik değerleri kuvvetli, çalıştığı vakalara karşı detaycı bir yaklaşıma sahiptir. Kendisi ile birlikte Ankara'da Prof. Dr. Kültegin ÖGEL'den Bağımlılık Danışmanlığı eğitimini aldık. Cinsel İstismar, Evlilik Öncesi konularında eğitimler vermektedir. Ayrıca kendisine başvuran çiftlere aktif olarak Boşanma Süreci Danışmanlığı yapmaktadır. Danışmanlık talebinde bulunacak herkese içim rahat önerebileceğim bir meslektaşımdır. Kendisi ile şanslıysam uzun yıllar beraber çalışabilmeyi, şanslı değilsem ve iş yeri değişikliği yaşarsak da her zaman iletişimimizin devam etmesini umuyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Hatice
22.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106819
Name imren çağlayan ile 3 yıllık arkadaşlığımız bulunmaktadır.Kendisi ile Kayseri koruyucu aile birimine görevlendirildiğimde tanıştık.Ben çocuk gelişimcisi olarak görev yaptığım birimde kendisi de psikolog olarak görev yapmakta idi.3 yıllık çalışma süremizde Name arkadaşımdan psikolog olarak bireylerin psikolojik değerlendirmelerini yapmak ve rapor hazırlamak noktasında görevini başarıyla yerine getiren olaylara profesyonel yaklaşan bir arkadaşımızdır. Birey,aile ve çocuklara yönelik psiko-sosyal alanda koruyucu, önleyici ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Psikolojik sorunları olan bireyler için, ihtiyaç duyulması halinde sağlık kuruluşlarının psikiyatri bölümleriyle işbirliği yaparak ortak programlar düzenlemiş ve takibini yapmıştır. Psikolojik değerlendirme teknikleri ve gözlem metotları kullanarak bireylerin,çocukların yetenek ve ilgi alanlarını belirlemek, zamanlarını değerlendirme ve uygun etkinliklere katılmaları konusunda yardımcı olmak konusunda başarılı çalışmaları mevcuttur. Kurumumuzun etkinlik odasında çocukların duygularını daha kolay dile getirmesi için oyun terapisi uygulamış ve olumlu geri dönüşler almıştır. Name arkadaşım sadece mesleki anlamda yardımcı olmakla kalmamış özel hayatımda da kendisinden fikir alarak problem konulara çözüm bulmuşuzdur. Bireylerin kişilik analizini çok güzel yapmakta ve kişiliğe uygun rehberlikler yapmaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinden dolayı profesyonel danışmanlık almak istiyorsanız Name İmren ÇAĞLAYAN’ı güvenle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Uzm.Psk.Dnş.Şeref ALGUR
30.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63179
name hanım mesleğin de gelişmeye çok acık çok fedakar ayrıca mesleki etiğe son derece saygılı kesinlikle yardım alacağınız bir uzman.Name hanımı bütün danışanlara tavsiye ediyorum.kendisi ile gerçekten tanıdığım için gurur duyduğum ender insanlardan birisi.kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum.kesinlikle şunu görüyorumki ilerde daha başarılı olarak muhteşem yerlere gelecektir.ona candan başarılar diliyorum.psikoloji mesleğine hakim bir insan.
     28 Beğeni    

Nâme İmren ÇAĞLAYAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Keman Çalmak, Kayak Yapmak, Yüzmek

Sevdigi Muzikler : Türk Sanat Müziği, Klasik Müzik


Nâme İmren ÇAĞLAYAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Begüm Fatma ARSLAN
Uzm.Psk.Begüm Fatma ARSLAN
Begüm uzun yıllardır tanıdığım, kendisiyle beraber eğitimler aldığım çok kıymetli bir meslektaşımdır. Kendisi psikoloji alanındaki gelişmeleri takip e...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Mesleki Videolar Videoları
-

07:23
Top