2007'den Bugüne 81,481 Tavsiye, 25,887 Uzman ve 18,114 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nâme İmren ÇAĞLAYAN

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nâme İmren ÇAĞLAYAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Nâme İmren ÇAĞLAYAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Begüm Fatma ARSLANUzm.Psk.Begüm Fatma ARSLAN
Begüm uzun yıllardır tanıdığım, kendisiyle beraber eğitimler aldığım çok kıymetli bir meslektaşımdır. Kendisi psikoloji alanındaki gelişmeleri takip e...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sizlerle işbirliği, saygı ve güvene dayalı çalışmalar yaparak, kişisel gelişiminize katkıda bulunmak ve kendi içinizde çıkacağınız yolculukta size eşlik etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz.

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

* Bireysel Terapi

* Aile ve Çift Terapisi

* Boşanma Danışmanlığı

* Zeka Testleri

* Madde Bağımlılığı

* Yas Danışmanlığı

* İstismar Mağduru Çocuklarla ve Aileleriyle Danışma

* Depresyon

* Kaygı Bozukluğu

* Ebeveyn Koçluğu

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Özgeçmiş CV Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Özgeçmişi
Name İmren Çağlayan Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2011 yılında mezun olduktan sonra, 2017 yılında Çukurova Üniversitesi PDR Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimini de tamamlamıştır.
"Boşanmış Kadınların Yaşam Doyumlarının Yordayıcısı Olarak Psikolojik Sağlamlık" adlı tez konusu kapsamında, boşanma süreci, boşanmanın aile bireyleri üzerindeki etkileri gibi hususlarda teorik ve pratik birçok bilimsel bilgi üzerinde çalışmaları olmuştur.
2012 yılından bu yana, aktif biçimde psikolojik danışma hizmeti vermekte olan Name İmren Çağlayan, almış olduğu Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı Eğitimi kapsamında, çiftlerle ve ailelerle yoğun çalışmalara devam etmektedir.

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Tavsiye Yazıları Nâme İmren ÇAĞLAYAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Uzman Psikolog Meltem URUNCU EMİRDAĞI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.48.YZL

17-12-2018
 TavsiyeNo: 107328
Kendisi ile üniversite sıralarında birlikte okurken tanıştım. Tanıştığım günden itibaren samimi, sıcak ve insana güven veren yapısı dostluğunun yıllar süreceğinin teminatı oldu. Bu kişilik yapısının kendisinden destek alan herkese de yansıyor oluşu onu bir adım daha yakın hissettiriyor. Akademik birikimi, çok yönlü düşünme yapısı ve güleryüzü ile mesleki deneyimleri birleştiğinde alanda kıymetli bir uzman olarak aramızda yer almakta. Etik değerlere verdiği önem ve toplumun ihtiyaçlarını her zaman göz önüne alan çalışma tarzı ile daha pek çok değerli çalışmalar yapacağına eminim, başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    

Begüm Fatma ARSLAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Begüm Fatma ARSLAN
Kayseri - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107114
Sevgili meslektaşım Name'yle aynı işyerinde çalışma fırsatım oldu. Kendisi samimi,dürüst, olaylara olgunlukla yaklaşabilen, hayata karşı pozitif bakış açısına sahip ve olumlu enerjisini her durum ve olaya çok güzel bir şekilde yansıtmaktadır. Name alanında başarılı,özverili ve öğrenmeye ve kendini geliştirme açıktır. Mesleginde olabildiğince objektiftir. Sevgili Name yeni çalışma alanında başarılarının devamı dilerim, ve Uzman Psikolog ve Psikoterapist olarak yardım almak isteyen herkeze kesinlik seni öneririm.
     Beğenin    

 Bankacı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.220.9.ZL

29-11-2018
 TavsiyeNo: 106973
Merhaba;günlük hayatta karşılaştığımız Sorunlar farklı olsa da çözüm noktası aynı olduğu bir gerçek. Çok değerli Psikoloğum Name Hn la gerçekleştirdiğimiz sohbetlerin öyle güzel sonuçları oldu ki bunları sizlerle paylaşmadan edemedim🙏🏻Profesyonelliği samimiyetiyle öyle iç içe ki ;Onu gördüğüm de hissettiğim en derin duygu güven mesela 🙏🏻 Sihirli değneği yok hiçbirimizin:) sihirbaz değiliz ;ama Doğru insanlarla çalışarak kendi hayatımızdaki sihirli yaratmamız mümkün..Değişimin en kolay noktası insanın kendisi.işte Name Hanımla en büyük kazanımım bu oldu.Daha güvenle daha sağlam basmayı öğrendim.kendi gücümü farkettim..tanıdım ruhumu,hayatı..”yaşamın anlamını” sorgulayarak yeniden özümsedim🙏🏻kısacası Name Hanım ruha şifadır💐:)🙏🏻 İyi ki avuçlarınızdaki yaşamın sihrini benimle paylaştınız🙌🏻 Başarılırınızın devamını dilerim Syn psikoloğum🙏🏻💐
     Beğenin    

 Hilâl KAVAFOĞLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.57.ZL

28-11-2018
 TavsiyeNo: 106941
Çocuk alanında uzun süre birlikte çalıştığım, sürekli kendini geliştiren, soru soran, öğrenmeye çalışan, olanla yetinmeyen ve hep dahası için araştıran, özverili, iyi niyetli, güvenilir, mesleğini seven, mesleğine saygı duyan nadir bulunan bir psikologtur. Name İmren ÇAĞLAYAN özellikle çocuk alanında hem çocuklarla anlaşabilmek ve hem onlara profesyonel yaklaşabilmek dengesini çok iyi sağlayabilmektedir. Name İmren ÇAĞLAYAN Bu alandaki tecrübelerini çok iyi kullanmakla birlikte her çocuğun biricik olduğu ve her birinin ayrı bir dünyası olduğu inceliğini de farkeden bir donanıma sahiptir. Kendisinin, taşıdığı ünvana yakışır bir çizgide yürüdüğünü, mesleğini daha ileriye taşımak adına farklı projelerde bulunma cesareti ve bilgisine sahip olduğunu düşünüyorum ve onu her zaman bulunduğu yerden hep bir adım daha ilerlemiş olarak görüyorum, görmeye de devam edeceğimden eminim.
     Beğenin    

 Uzm. Psk. Canan Çelikadam (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.27.134.LD

28-11-2018
 TavsiyeNo: 106933
Name, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde birlikte Psikoloji eğitimi aldığım arkadaşımdır. Bir psikolojik danışmanın nelere sahip olması gerektiğini hem mesleki bilgimiz dolayısıyla hem de aynı zaman da bir danışan olarak ihtiyaç duyduklarımız açısından çok iyi bilen biri olarak, Name'nin iyi bir danışmanlık hizmeti için oldukça donanımlı olduğunu söyleyebilirim. Mesleki bilgi ve tecrübenin yanı sıra karakteristik özellikleri açısından da sizi dinleyen birinde olmasını isteyeceğiniz ilgi, destek ve yakınlığı onda görebileceğinizden en ufak bir kuşkum yok. Ruh sağlığı alanında hizmet vermenin de hizmet almanın da oldukça zor ve çetrefilli olduğu günümüz ortam ve koşullarında Adana ve çevresindeki illerde psikolojik destek arayan herkes için bu tavsiyeyi yapmayı oldukça önemli buluyor ve Name İmren Çağlayan'a güvenmeniz ve inanmanız konusunda bu tavsiyenin işe yaramasını gönülden diliyorum. Sağlıklı günler dilerim...
     Beğenin    

 Gülgün (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.206.JL

25-11-2018
 TavsiyeNo: 106873
Name İmren ÇAĞLAYAN ile psikolojik danışma uzmanlık egitimi aracılığıyla tanışma firsati yakaladim. Aldığımız eğitim boyunca mesleki ilgisi, mesleki etik ilkelerine duyarlı oluşu, danişanlarinin sorunlarına yönelik çok yönlü bakış açısı ile değerlendirip çözüm bulma aşamasında işbirliği içerisinde çalışmaları ile mesleğinde başarılı ve her daim kendini geliştirmeye açık bir arkadaşımdir. Psikolojik danışma yardimi almak isteyen ve sorunların çözümüne yardım arayan kişilere tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Psikolog Esengül KAYA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.233.229.ZYL

23-11-2018
 TavsiyeNo: 106847
Name hanım üniversiteden arkadaşım. Kendisi sevgi dolu, anlayışlı, çalışkan ve işinde oldukça başarılı bir insandır. Mesleki anlamda yeniliklere açık ve kendini geliştiren bir meslektaşımdır aynı zamanda. Sürekli okuması ve mesleğimde nasıl daha iyi olabilirim yaklaşımı en büyük artısıdır. Sanata değer vermesi de ayrıca takdire şayandır. Kalbi güzel düşünceleri güzel meslektaşımı ve aynı zamanda arkadaşımı, kendisinden yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim. Çok iyi yerlere geleceğinden eminim.
     Beğenin    

 Emine Esra KARATAŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.104.124.W

23-11-2018
 TavsiyeNo: 106834
Name İmren ÇAĞLAYAN; bir senedir beraber çalıştığım iş arkadaşım ve meslektaşımdır. Beraber çalıştığımız bir sene boyunca yeni girdiğim bu çalışma alanında bana, yedi yıllık tecrübesi ile her zaman destek olmuştur. Son derece güleryüzlü, paylaşımcı ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Başta kendim olmak üzere çalıştığımız iş yerindeki diğer çalışma arkadaşlarımız ile mesleki görüşlerine güvendiğimiz için sık sık başvurduğumuz bir psikologdur. İş ahlakı açısından etik değerleri kuvvetli, çalıştığı vakalara karşı detaycı bir yaklaşıma sahiptir. Kendisi ile birlikte Ankara'da Prof. Dr. Kültegin ÖGEL'den Bağımlılık Danışmanlığı eğitimini aldık. Cinsel İstismar, Evlilik Öncesi konularında eğitimler vermektedir. Ayrıca kendisine başvuran çiftlere aktif olarak Boşanma Süreci Danışmanlığı yapmaktadır. Danışmanlık talebinde bulunacak herkese içim rahat önerebileceğim bir meslektaşımdır. Kendisi ile şanslıysam uzun yıllar beraber çalışabilmeyi, şanslı değilsem ve iş yeri değişikliği yaşarsak da her zaman iletişimimizin devam etmesini umuyorum.
     Beğenin    

 Hatice (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.58.YJJ

22-11-2018
 TavsiyeNo: 106819
Name imren çağlayan ile 3 yıllık arkadaşlığımız bulunmaktadır.Kendisi ile Kayseri koruyucu aile birimine görevlendirildiğimde tanıştık.Ben çocuk gelişimcisi olarak görev yaptığım birimde kendisi de psikolog olarak görev yapmakta idi.3 yıllık çalışma süremizde Name arkadaşımdan psikolog olarak bireylerin psikolojik değerlendirmelerini yapmak ve rapor hazırlamak noktasında görevini başarıyla yerine getiren olaylara profesyonel yaklaşan bir arkadaşımızdır. Birey,aile ve çocuklara yönelik psiko-sosyal alanda koruyucu, önleyici ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Psikolojik sorunları olan bireyler için, ihtiyaç duyulması halinde sağlık kuruluşlarının psikiyatri bölümleriyle işbirliği yaparak ortak programlar düzenlemiş ve takibini yapmıştır. Psikolojik değerlendirme teknikleri ve gözlem metotları kullanarak bireylerin,çocukların yetenek ve ilgi alanlarını belirlemek, zamanlarını değerlendirme ve uygun etkinliklere katılmaları konusunda yardımcı olmak konusunda başarılı çalışmaları mevcuttur. Kurumumuzun etkinlik odasında çocukların duygularını daha kolay dile getirmesi için oyun terapisi uygulamış ve olumlu geri dönüşler almıştır. Name arkadaşım sadece mesleki anlamda yardımcı olmakla kalmamış özel hayatımda da kendisinden fikir alarak problem konulara çözüm bulmuşuzdur. Bireylerin kişilik analizini çok güzel yapmakta ve kişiliğe uygun rehberlikler yapmaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinden dolayı profesyonel danışmanlık almak istiyorsanız Name İmren ÇAĞLAYAN’ı güvenle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Şeref ALGUR Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Şeref ALGUR
Kayseri - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-09-2013
 TavsiyeNo: 63179
name hanım mesleğin de gelişmeye çok acık çok fedakar ayrıca mesleki etiğe son derece saygılı kesinlikle yardım alacağınız bir uzman.Name hanımı bütün danışanlara tavsiye ediyorum.kendisi ile gerçekten tanıdığım için gurur duyduğum ender insanlardan birisi.kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum.kesinlikle şunu görüyorumki ilerde daha başarılı olarak muhteşem yerlere gelecektir.ona candan başarılar diliyorum.psikoloji mesleğine hakim bir insan.
     26 Beğeni    

Nâme İmren ÇAĞLAYAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Keman Çalmak, Kayak Yapmak, Yüzmek

Sevdiği Muzikler : Türk Sanat Müziği, Klasik Müzik» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 940 12 18  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nâme İmren ÇAĞLAYAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nâme İmren ÇAĞLAYAN Mesleki Videolar Videoları
-20:05
Top