2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Leyla DURSUN
Psikolojik Danışman - Çorum
Aile Danışmanı-Cinsel Terapi Uzmanı- Çocuk Ergen ve Yetişkin Danışmanlığı

Leyla DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Leyla DURSUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Leyla DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Leyla DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esma ÜNALEsma ÜNAL
Canım arkadaşım Esma ile eğitim yolculuğumuzda tanışma şansı buldum. Bu alana gönül vermiş, içten, samimi, eğlenceli, alanında yeterlilik sahibi bir u...

 
Leyla DURSUN'un İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Leyla DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (38 yaşında)
Doğum Yeri : Corum
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Ün-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Leyla DURSUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi Uzmanı
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu- Bilişsel ve Bedensel Müdahale Programı
Hipnoz
Oyun Terapisi
Cocuk Resimlerinin Psiko -Pedogojik Analizi
Temel Yetenek Testi7-11 Uygulayıcısı
Cattell 2A Zeka Testi Uygulayıcısı
Cattell 3AZeka Testi Uygulayıcısı
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Uygulayıcısı
D2 Dikkat Testi Uygulayıcısı
Frankfurter Dikkat Testi Uygulayıcısı
Gesell Gelişim Figürleri Testi Uygulayıcısı
Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi Uygulayıcısı
Kent E-G-Y Testi Uygulayıcısı
Porteus Labirentleri Testi Uygulayıcısı

Leyla DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68910
Bir yıl önce tükrük bezi iltihabı şikayeti ile hastaneye gittiğimde lenf kanseri olduğumu öğrendim. Basit bir rahatsızlık sebebi ile doktora gidip korkulan bir hastalık olan kanser teşhisi ile karşılaşmak insanı derinden etkiliyor. Arkasından o bitmeyen tahlil ve tetkikler... Tanıdık ve komşuların bitmek bilmeyen nasihatleri… 6 yaşında bir çocuğum var. Evimize geçmiş olsuna gelen kişilerin ağzından çıkan cümleler oğlumun erken yaşta ölüm korkusuyla tanışmasına sebep oldu. Bu benim daha da psikolojimi bozdu. Hastalığın getirdiği tedavinin ağırlığı, fiziksel değişim, ruhsal çöküş beni kötü ve çekilmez biri haline getirdi. Kendi çabalarım ve etrafımdaki kişilerin beni rahatlatma çabaları yetmedi. Profesyonel bir yardıma ihtiyacım olduğunu anladım ve araştırmaya başladım. İnternetten psikolog ve danışmanları araştırdım. Leyla Hanımla tanıştım. Daha ilk seansta samimiyeti ve içten davranışlarıyla benim güvenimi kazandı. Kendisiyle konuşurken belki de hastalığımın asıl sebebi olan stres ve sıkıntılarımın da farkına vardım. Leyla Hanımla olan seanslar benim kişisel problemlerimi, stresimi ve ölüm korkusunu yenmemi sağladı. Hastalığın verdiği bunalımdan ve çökmüş ruh halinden kurtuldum. Kendisi alanındaki bilgi ve birikimiyle kısa sürede benim hayata tekrar sıkı sıkıya tutunmamı sağladı. Leyla Hanım benim için bir psikolog ve danışmandan öte bir dost. Kendisine bana gösterdiği özveri ve desteğinden dolayı minnettarım.
     4 Beğeni    
Mine ÇABUK KOÇ Fotoğraf
Psk.Dnş.Mine ÇABUK KOÇ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64589
Leyla hanımla tanıştığımda samimi ve içten olması benim kendimi ona açmamı sağlamıştı. Gerçekten büyük bir çıkmazdaydım ta ki Leyla hanımla tanışana kadar. Ayrıyeten ergenlere yönelik başarılı çalışmalarda bulunmuş, ergenler ve ailelerinin kaygılarını ortadan kaldırmakta büyük başarılar kaydetmiştir. Ergen problemleri, cinsel problemler yaşayan kişiler ve tüm aileler gönül rahatlığıyla Leyla Hocama gidebilir. Leyla hanıma meslek hayatında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Mahmure
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64131
Leyla hanımla tanıştığım güne kadar çok sıkıntılı günler geçiriyordum. Tam eşimden ayrılmaya karar verdiğim bir aşamada bir arkadaşın tavsiyesi ile yardım almaya karar verdim.İlk önce Leyla hanımla yalnız görüştüm.Onun sıcak , samimi ve içten davranışları , önemli tavsiyeleri bana ışık tuttu. Evliliğim sorunlarla dolu derken eşimle ilgili pek çok güzel şeyin farkına vardım.Ayrıca Leyla hanım uzman yaklaşımı ile kendi hatalarımın da farkına varmamı sağladı. Onun uzman bakış açısı benim de evliliğime ve eşime olan bakış açımı değiştirdi.Daha sonra birkaç kez de eşimle ve benimle ayrı ayrı görüşme yaptı. Leyla Hanım gerçekten hayatımdaki en önemli insanlardan biri haline geldi. Evliliğimi kurtarmama yardımcı oldu.Ona minnettarım .Allah kendisinden razı olsun.Benim gibi sorunları olan insanlara Leyla Hanım'la tanışmalarını ve yardım almalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Gulse N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63478
Merhabalar, Aslinda cok hazir olmadan cocuk sahibi olmustuk ve ikimizinde yapisi cok sikilmaya,zevklerimizden taviz vermeye uygun degildi bu nedenle hem bebegimizi dogru yetistiremiyor hem de iliskimizi surdurmekte sorunlar yasiyorduk, bu surec cinsel sorunlarida yaninda getirmeye basladi zamanla ve bir danismana gitme ihtiyaci duyduk.Bir arkadasimiz araciligiyla Leyla Hanimla tanistik,simdi ona bu surecte bize destekci oldugu icin tesekkur ediyoruz cunku bebegimiz 1 yasinda bizse onunla birliktede hayatimizi yurutmeyi,onu, birbirimizi ve kendimizi ihmal etmemeyi ogrendik....
     4 Beğeni    
Esma ÜNAL Fotoğraf
Esma ÜNAL
Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63423
Leyla ile beraber pek çok eğitimde beraber olduk ve alandaki deneyimleriyle her eğitime kendi adına büyük katkılarda bulunmuştur. güler yüzlü, samimi ve vefakar haliyle vazgeçilmez insanlar listesinde her zaman yer alacak bir dosttur kendisi...Özellikle ergenlere yönelik başarılı çalışmalarda bulunmuş, ergenler ve ailelerinin kaygılarını ortadan kaldırmakta büyük başarılar kaydetmiştir. Ergen problemleri, cinsel problemler yaşayan kişiler ve tüm aileler gönül rahatlığıyla Leyla Hocama gidebilir.. 'Umut ve çözümün yolu Leyle Dursun' :)
     2 Beğeni    
Sinan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63290
Merhabalar, Geçtiğimiz günlerde eşimle yaşamış olduğumuz problemlerden dolayı çok zor zamanlar geçirdik. Leyla Hanım'dan psikolojik destek alan bir arkadaşımın vasıtasıyla kendisiyle tanıştık ve problemlerimizi paylaştık. Eşimle yaşadığımız sorunların özünde "kendisinin çoğu zaman ikinci planda olduğu ve benim önceliklerimin farklı olduğu" vardı. Ayrıca eşim, başkanlarına "hayır" deme konusunda sıkıntım olduğunu dile getiriyordu. Bu konuda sayın danışmanımızla yapmış olduğumuz görüşmelerden sonra birbirimizin değerini daha iyi anladık ve yapmış olduğumuz hataların farkına vardık. Şu an birbirimize karşı daha saygılı ve duyarlı olmaya başladık. Birbirimizin olumlu yanlarını düşünmenin ilişkimizin seyrini kesinlikle olumlu yönde etkilediği kanaatine vardık. Bu konuda Leyla DURSUN'a teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
     2 Beğeni    
Gökhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63177
Kızım üniversite sınavına hazırlanırken çok sıkıntı ve sitres altındaydı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Leyla Hanımdan yardım almaya karar verdik. Leyla hanım'la görüşmelerden sonra kızım daha rahat bir şekilde sınavına girdi ve şu an istemiş oldugu bölümde okuyor. Leyla hanım'la tanıştığımız ve onun sevgi ve sıcaklık dolu yaklaşımı sayesinde kızımız şu an daha mutlu ve başarılı bir şekilde hayatına devam ediyor. Leyla Hanımı tanıdığımız için ve bize yardılarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Nihal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63169
kendisinden psikolojik destek aldım. bir uzmanda aradığım ilgi ve duyarlılığı,samimiyeti buldum.sorunlarıma ışık tutarak daha sağlıklı olmama yardımcı oldu.Ayrıca güleryüzlü ve çalışkandır .normalde bilgisayar ve masa arkasından konuşan uzmanlar gibi soğuk ve mesafeli değil.bana hayata bakış açımdaki karamsarlık üzüntü ve kaygı durumları,obsesif durumların çokluğu aslında kısaca depresyon için yardımcı oldu.kendisini üç sıfat la tanımlamak istersem güleryüzlü,insan,mesleğinde yetkin. çalıştığı yer rahat ve huzurlu olarak düzenlenmiş.personel güleryüzlü ve yardımcı olmaya hazır. kendisini tekrar kutluyorum
     5 Beğeni    
Betul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63153
Leyla hanim ile yeni hayat danismanlik vasitasi ile tanistim. Oğlum birinci sinifa basladi. Eşim ve ben oğlumuzun odevlerini yaptirirken ciddi sıkıntılar yasadik. Hem esim ve benim aramizda anlasmazlik ve gerginliklere sebep oldu hem de oglumuzu cok üzdük. Bu konuda daha once leyla hanimdan yardim alan bir dostumun tavsiyesiyle gittik. Leyla hanim bu ölümsüz duruma bakis acimizi degistirdi. Su anda yasamimizi daha mutlu ve daha duzenli yasiyoruz. Teşekkür ediyor kendisine başarılar diliyoruz.
     6 Beğeni    

Leyla DURSUN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Leyla DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esma ÜNAL
Esma ÜNAL
Canım arkadaşım Esma ile eğitim yolculuğumuzda tanışma şansı buldum. Bu alana gönül vermiş, içten, samimi, eğlenceli, alanında yeterlilik sahibi bir u...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Leyla DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 866 42 35
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Corum
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Ün-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2006
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Leyla DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Leyla DURSUN Mesleki Videolar Videoları
-

07:42
Top