2007'den Bugüne 87,094 Tavsiye, 27,005 Uzman ve 19,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Meryem ERDEM
Psikolog - İzmir
Psikolog&Aile Danışmanı

Meryem ERDEM Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Meryem ERDEM Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Meryem ERDEM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Meryem ERDEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar; şu anda benim mesajımı okuduğunuza göre benimle ilgili küçük bir gezintiye çıkmışsınız .O halde hoş geldiniz.Sizi buraya getiren şey nedir bilmiyorum.Bu her ne ise size destek vermekten memnuniyet duyarım. Yargılamadan, suçlanmadan, değerli olduğunuzu unutturmaksızın, utandırılmadan dinleyen bir profesyonele ihtiyaç hissettiniz sanırım. Çalışmalarım psikoloji bilimin temel esaslarına uygun olarak yürütülürken bireyin kendine özgülüğü tek ve özel olduğu önceliğimdir. Saygılarımla
Meryem ERDEM'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Donanmacı Mah. 1721 Sok.No:4/306 Karşıyaka
İzmir
Telefon 1 :
(Danışanlarım Bu Numaradan Benimle Bağlantıya Geçebilirler.)
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Aydın-Söke
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji (1987 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Meryem ERDEM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞMA ALANLARIM:

-Aile Danışmanlığı
-Yetişkin bireyler (bireysel ve grup )
-kaygı bozuklukları
-Duygu durum bozuklukları (depresyon)
-İlişki problemleri
- Ayrılık ve yas sonrası dönem
- Çocukluk travmaları, travmalar
-Aile çalışmaları (çocuk –ergen-aile iletişimi)
- Davranış problemleri ve gelişim süreçlerine yönelik problemler
-Öfke problemleri
Öğrenci Koçluğu
-Sınav kaygısı
-Özel öğrenme güçlüğü
-Boşanma süreci rehberliği
-Akran zorbalığı
-Çocukluk korkuları
-Bağlanma problemleri
- Okul fobisi /ayrılık anksiyetesi
-Kaygı bozuklukları
-Üstün zekalı çocuklara yönelik ebeveyn ve çocuk rehberliği
-Zeka, dikkat ve gelişim testleri uygulama
-Aile danışmanı

Meryem ERDEM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107319
Meryem Hanım’a bir tanıdık sayesinde gittim ve iyi ki de gitmişim diyorum. Birlikte 4 seansı tamamladık. Kendimi tanımamı sağladı. Terapiler çok eğlenceli, çok akıcı ve çözüm odaklı geçiyor. Olumlu enerjisini devamlı hissediyorum. Terapiden hep gülümseyerek çıkıyorum. Sorunları birlikte tespit edip birlikte çözüyoruz. Bana gerçekten çok şey kattığını, sayesinde çok ilerlediğimi düşünüyorum. Eğer bir terapistle çalışmayı düşünüyorsanız ancak benim gibi daha önce hiç çalışmadıysanız ve önyargılarınız varsa Meryem Hanım’dan hiç düşünmeden randevu alın derim. Pişman olmazsınız.
     1 Beğeni    
Nüket Özcan
27.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106924
Meryem Erdem meslektaşımdır. Başarılı bir iş kadını, iyi bir anne ve çok iyi bir dosttur. İyi bir dinleyici ve özellikle iletişim konusunda mükemmeldir. Güler yüzlü, konuşkan, mesleğini çok ciddiye alır ve özveri ile çalışır. Kendisine yönlendirdiğim kişilerden çok olumlu dönütler aldım. İç rahatlığıyla öneririm. Yaşadığım ilçede uzman kişilerin bulunmaması nedeni ile özellikle hiperaktivite, sınav kaygısı konusunda öğrencilerim ve aileleri memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.
     2 Beğeni    
Aydın Eroğlu
27.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106911
Ortaokul sıralarından beri tanıdığım sevgili arkadaşım Meryem, öğrencilik ve öğretmenlik hayatında çok başarılı bir arkadaşım idi. Tanıdığım Meryem'in danışanlarına psikolog olarak çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bir gün ben de destek almak için kendisine başvurarak sürpriz yapmayı düşünüyorum :) Psikolog desteği almak için ille de hayatlarımızda bir sorun olmasına gerek yoktur. Bazen sadece anlatmak bile insanı rahatlatır. Küçük tavsiyeler insanın bakış açısını geliştirebilir. Meryem aynı zamanda çok iyi bir dinleyicidir. Başarılar sevgili arkadaşım.
     2 Beğeni    
Levent Tuna
26.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106885
Meryem hanım aile dostumuzdur. Kendisini uzun yıllardır tanırım. İşini çok severek yapan ve konusuna hakim bir psikologdur. Yaşadığım bir sorunla ilgili olarak destek almak için kendisine başvurmuştum. Oldukça memnun kalmış ve sonuç almıştık. Yapısında var olan pozitif enerji sayesinde, olaya baştan güzel başlıyorsunuz. Kendisine yönelik sevgi ve sempatiyi, görev yaptığı okullardaki öğrencilerinde de görebilirsiniz. İnsanları dinlerken ki samimiyeti, sabrı, sevecenliği ve konuşurken ki dost canlılığı her türlü övgüye değer. Psikolojik destek alma konusunda doğru adres olduğunu düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Cemil.B
24.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106863
Arkadasimin "Kendi alanında mesleki deneyimi uzun yillara dayanan , başarı yüzdesi yuksek " tavsiyesi ile tanistik. Kızımın Universite sınavı öncesi kaygı ve endişeleri aşmasinda; sınav sonrası yerleştirme aşamasında ki katkılarıyla en mükemmel sonuca ulaştık. Meryem Erdem Hocamız; mesleki deneyimi, sorunları tesbit etme basarisi ve çözüm aşama sureci. güven veren yapısı. Güler yüzü , sempatik yaklasimlari,mesleğinin gerektirdiği ciddiyet ve tecrubesi ; aile sıcaklığından ofisi ile "Iyi ki calisma firsati buldugumuz" dedik. Biz de danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106862
Meryem Hanım ile tanışmamız kendisinden profesyonel destek alan bir arkadaşım vasıtasıyla olmuştur. Tek başıma üstesinden gelemedigim konular hakkında kendisine danışmaya karar verdim ve kendisinden randevu alarak ofisine gittim. Ofisine girdiğimde samimi bir gülümseme ile beni karşıladı. Bu süreçte kendimi artı ve eksilerimle değerlendirmemi sağladı. Ofisinden çıktıktan sonra hafiflediğimi, sırtımdaki yüklerin çoğundan kurtulduğumu farkettim. Daha sonraları da desteğe ihtiyacı olan arkadaşlarıma kendisini memnuniyetle önerdim.
     3 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106861
Meryem Hanım ile bir internet sitesi aracılığı ile tanıştım. Çok emin değildim ancak kendisi ile telefonda görüştükten sonra denemek istedim ve ilk seanstan sonra kesinlikle devam etmek istedim. Kendisinden psikolojik danışmanlık hizmeti alıyorum. Uzun yıllardır mesleğini yapıyor olması, kendisini sürekli geliştirmesi ve tecrübeleri beni gerçekten çok etkiledi. Sakinliği, yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ile çok kısa sürede çok güzel gelişmeler kaydettik. Kendisi son derece ilgili, ihtiyaç duyduğum zamanlarda telefon ile de çekinmeden arayabiliyorum. Güler yüzlü, içten ve samimi. Aklınızda hiçbir soru işareti olmasın.
     3 Beğeni    
Levent Bakkaloğlu
21.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106803
Uzun süredir tanıdığım ve saygı duyduğum bir kişidir. Çevresinde ve arkadaşları arasında çok sevilir. Aynı zamanda iyi bir annedir. İşinde tecrübeli ve başarılı bir psikologtur. Mesleğine resmen aşıktır. Danışanlarına karşı güler yüzlü, samimi ve içtendir. Anlayışlı ve sabırlı yaklaşımıyla çözüm yolları bulmanıza yardımcı olacaktır. İletişim gücü yüksektir. En önemlisi güvenilir bir kişidir. Mesleki eğitimler ve yayınlar ile kendini sürekli geliştirir. Bu nedenlerle Meryem Erdem'i samimiyetle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
F.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106769
bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine meryem hanım'la tanıştım.çok pozitif bir insan ve pozitifliği karşısındakine geçiyor, :)güleryüzlü,samimi,kibar ve karşısındakini dikkatle dinliyor.sorunlarımı çözerken aslında yanlış açıdan çözüm yolu aradığımı fark etmemi sağladı.birçok problem için çözemeyecek halimin kalmadığını düşünürken meryem hanım sayesinde çok basit ve güzel şekilde üstesinden geldim.kaybettiğim birçok değerleri meryem hanım sayesinde tekrardan kazandım.iyi ki tanımışım meryem hanımı :)
     3 Beğeni    
Büşra
19.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106767
Meryem hanım mesleğini hakkıyla yürüten danışmandır. Aynı zamanda çok samimi ve karşısındaki insanı tüm dikkatiyle dinleyen konuya hemen hakim olan çözümleyen,insanı rahatlayan bir konuşmaya sahip çok güleryüzlü, aşırı ilgili bir sorunu çözüme kavuşturma odaklı ve bunda gayet başarılı.Bir danışman olarak en önemlisi işini severek yapması ve karşısındaki insana değer vermesidir sabırlı,hoşgörülü kendisini geliştiren kişilik ve özelliğe sahip bir insan mesleğinde gerçekten bir profesyonel
     4 Beğeni    
Murat ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
18.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106758
Kendisi ile bir tavsiye üzerine tanıştığım ve tanıştığım günü kendime bir milat kabul ettiğim ve üzerimde çok etkisi olan uzman bir psikologdur. Aramızda bir psikolog-öğrenci ilişkisinden ziyade bir anne-oğul ilişkisi kuruldu. Bugün geldiğim nokta olan Hukuk Fakültesini kazanmamda en büyük etken olarak sizleri görüyorum ve bana üniversite sınavlarına hazırlanırken o kadar çok pozitif enerji verdiniz ki bir sonraki görüşmeyi iple çekiyordum sizin gibi profesyonel bir psikologdan(bence anne) danışmanlık aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayrıca üniversite sınavına girerken o kadar rahattım ki tabi bunun sebebi sizin bana kattığınız pozitif enerjinizdir. Aslında bana sınav odaklı değil hayatın her alanında karşımıza çıkan çok yönlü değerlendirmeyi aşıladınız. Yani bana olan katkınızı burda anlatmakla bitmez. İyi ki sizi tanımışım iyi ki bu mesleği seçmişsiniz. İnşallah hayat karşınıza hep sizin gibi samimi insanları çıkarır. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğerki site ziyaretçileri de hayatlarında pozitif anlamda dönüm noktası istiyorlarsa Psikolog Meryem ERDEM hanımı ısrarla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Metin KILIÇ Fotoğraf
Psk.Dnş.Metin KILIÇ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106731
Meryem hanım mesleği için gerekli bütün meziyet, yetenek ve donanıma sahip bir profesyonel... Sabırlı , hoşgörülü, samimi, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kişilik ve özelliğe sahip olan bir insan... Kendisini uzun zamandır tanırım, mesleki anlamda kendisinden çevresinde ki danışan ve arkadaş herkesin faydalandığına hep tanık olmuşumdur... Sahip olduğu bilgi ve birikimi etrafında ki herkesin faydasına sunmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır... Profesyonel Danışmanlık hayatına İzmir de devam edecek olması İzmir için büyük bir kazanımdır...İzmir de de çok büyük hizmetler ve çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum...
     5 Beğeni    

Meryem ERDEM'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk psikologlar derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Donanmacı Mah. 1721 Sok.No:4/306 Karşıyaka
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 582 48 33
(Danışanlarım Bu Numaradan Benimle Bağlantıya Geçebilirler.)
Telefon 2 :
0(232) 369 28 48
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Aydın-Söke
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1987
(34 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Meryem ERDEM Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Meryem ERDEM Mesleki Videolar Videoları
-
izmir psikolog, anksiyet, boşanma, eşim ile sorunlarımız, boşanmak istemiyorum, karşıyaka psikolog, depresyon, evlenme, oğlum ile sorunlarımız, ruh halim bozuk, aile danışmanı karşıyaka, psikolojik destek, boşanma öncesi danışmanlı, kızım ile iletişim, mutsuzum, aile danışmanı -izmir, psikolojik yardım, boşanma sonrası destek, ders başarısı düşük, çocukluk korkuları, yatişkin danışmanlığı, arkadaş ilişkileri, başarısızlık, okulda mutsuz, bağlanma, ergen danışmanlığı, dikkat eksikliği, suçluluk, öğretmen ile sorunlar, nlp master, ebevyn danışmanlığı, sınav kaygısı, içe kapanma, okul ile sorunlar, iyileşmek, okul sorunları, kaygı, öfke, aile içi iletişim, farkında olmak, çift ve aile, takıntı, sosyal fobi, aile içi çatışma, hastalık, evlilik ve çift danışmanl, kendimi tanıma, panik atak, aile içi iletişimsizlik, travma

04:31
Top