2007'den Bugüne 87,022 Tavsiye, 26,990 Uzman ve 19,256 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru EKİN
Psikolog / Psk.Danışman - Muğla

Ebru EKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru EKİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Ebru EKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru EKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ebru EKİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Fethiye Günlükbaşı
Muğla

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Omü (1998 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru EKİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Okulöncesi Dikkat, Algı ve Gelişim Testleri (Marmara Okul Olgunluğu,Frostig Görsel Algı Testi,Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, DenverII Gelişim Tarama Testi)
*Çözüm Odaklı Kısa Psikolojik Danışma
*4-6 yaş okul öncesi danışmanlık hizmeti
*iletişim problemleri
*Kaygı
*Dikkat ve Algılama sorunları
*Davranış ve Uyum sorunları

Ebru EKİN'in Makaleleri Ebru EKİN'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Ebru EKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
H/A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66554
Kendisi ile tanışmam 1 yıl önce kızımın anaokuluna başlaması ile oldu.Kızımın sorunlarına çözüm arayıp,danışmak için gitmiştim.Fakat o beni farklı bir tarafa çekerek benim içinde bulunduğum sıkıntı ve içsel karmaşanın farkına varmamı sağladı..Onun yaklaşımları ve tavsiyeleri ile içsel yolculuğunuz başlıyor.Göremediklerinizi görüyor, pozitif bir enerjiye sahip oluyorsunuz.Kendisinin güven veren, samimi ve içten yaklaşımı sayesinde öz güvenimi tekrar kazandım.Tanıştığınız zaman onun için bir danışman değil gerçek bir dost olduğunu düşüneceğinize eminim.Devamlı yanınızda olmasını isteyeceğiniz insanlardan,istediğiniz zaman arayıp dertleşebilirsiniz.Şu an farklı bir şehirde yaşamama rağmen Ebru hanımla görüşmeyi sürdürüyorum.Kendisine mutluluk ve başarılar diliyorum.Gülmek size yakışıyor.
     3 Beğeni    
Funda
11.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66348
Ebru Hanım'ı 12 yıldır tanırım, kendisine zaman zaman danıştığım olmuştur, ben eğitimci ve anneyim, gerek çocuk psikolojisi gerek yetişkin psikolojisinde uzmandır, 4 yıllık lisans eğitiminin ardından geçen yıllar içinde sürekli yeni eğitimlerle kendini mesleğinde geliştirdiğini biliyorum. Bu çok önemli bir konu. Ebru Hanım'ın iş disiplini, insana duyduğu saygı ve önemsemesi ayrıca verdiği güven duygusu çok yüksektir. Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
C.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66291
Ebru Hanımla 1.5 yıl önce her konuda karmaşa içinde olduğum bir dönemde tanıştım.ilk görüşmemizde amacım kızımın problemleri hakkında görüşmek ve yardım almaktı ama ilk görüşmemizde kızım kadar benimde çözümlemem gereken problemlerimin olduğunu farketmemi sağladı.Ebru hanımla 1 yıl süresince görüşmeye devam ettim.Bu süre boyunca hem bir arkadaşımla görüşüyor kadar rahat oldum hem bir profesyonelin yardımını aldığımı hissettim. Birgün yardıma ihtiyacınız olduğunu hissederseniz ertelemeyin Ebru hanımla bir tanışın hayatınızın daha iyiye gittiğini fark edeceksiniz
     2 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66096
Ebru hanımı bir arkadaşımın aracılığı ile tanıdım. Kendisiyle yaklaşık olarak iki yıldır birlikte yol alıyoruz. Kendime bile itiraf edemediğim bilinçaltımın çok derinlerinlerindeki noktalara onunla ulaşmak daha kolay oldu. İnsanı yargılamadan, gerçekten anlamaya çalışarak dinlemesi,sizi doğru şekilde analiz etmesi büyük avantaj. Her defasında hiç usanmadan aynı ilgiyle sizi dinlemesi de ayrı bi güzellik..Kısacası konuşmak istediğiniz herşeyi güvenle anlatabildiğiniz, mesleki bilgisiyle size yardım edebilecek birini arıyorsanız o kişi kesinlikle Ebru hanım..!
     3 Beğeni    
Selma USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66086
Ebru hanımla 3 yıl oldu tanışma süremiz onu oğlumun sayesinde tanıdım oğlumla ilgili görüşmek için tanıştım.ama o benim diğer yarım oldu.onla birlikte 6 aylık bir süre geçirdim. o sürenin sonunda yeni güçlü kararlı ne istediğini bilen daha doğrusu nefes almayı öğrenen bir kişi olarak hayatıma yeniden başladım.bütün yorgunluklarımı çözümsüz içinden çıkamadığım sorunları ebru hanımın yanında bıraktım.ebru hanım kişiye güven,samimi,profesyönelliğinin yanında duyarlı olması beni etkileyen yönleri.ebru hanım bir ömür boyu yanımdan ayırmak istemeyeceğim yaşadığım sürece her zaman hayatımda olması gereken bir kişi vaz geçemeyeceğim bir dostum oldu.bütün kalbimle samimiyetimle bana yeni bir hayatı tanıttığı için kendisine teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

Ebru EKİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fethiye Günlükbaşı
Muğla
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Omü
Mezuniyet Yılı
1998
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ebru EKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ebru EKİN Mesleki Videolar Videoları
-

10:01
Top