2007'den Bugüne 88,737 Tavsiye, 27,441 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Figen YURDAKUL
Psikolog / Psk.Danışman - İstanbul

Figen YURDAKUL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Figen YURDAKUL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Figen YURDAKUL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Figen YURDAKUL'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Lali Dil ve Konuşma Merkezi
Nişantaşı
İstanbul
Figen YURDAKUL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Figen YURDAKUL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122585
Konuşma terapisi aldığımız kurumda ilkkez Figen Hanım la tanıştığımızda yaklaşık 1,5 senedir başka bir kurumdan özel eğitim alıyorduk ama memnun değildik. Oğlum 1,5 sene renkler üzerine çalıştırılmış ama öğrenememişti. Figen hanımın hem samimiyeti hem profesyonelliği hemde bize yaklaşımı çok hoşumuza gitti ve kendisiyle devam etme kararı aldık eğitimlerimize. Bize bir takım testler yapıp önce oğlumun seviyesini belirledi sonrasında hemen hedeflerimizi belirledi ve bize oynatmamız gereken oyunlar çalıştırmamız gereken konular ile ilgili detaylı bilgi verdi. Başladıktan hemen sonra oğlumla enerjisi o kadar tuttuki floortime terapilerimizi de kendisinden almaya başladık. Açıkça söyleyebilirim ki piyasadaki bir çok ticarethaneye dönmüş ve sürekli seans arttıran kurumların aksine bize fazladan gereksiz bir seans bile vermedi. 1,5 sene sonunda floortime dan mezun etti, özel eğitim için de belirlenen hedeflerin sonuna geldiğimizi ve yine mezun olacağımızı söyledi. Bu süre zarfında kendisine oğlumu aileden birine bırakır gibi içim rahat teslim ettim ve oğluma her konuda çok katkısı oldu. Oğlum şuanda 5 yaşında herşeyi oyuna çeviren bir çocuğa dönüştü ve arkadaşlarıyla ve bizimle türlü oyunlar oynayabiliyor. Özel eğitim konusunda da Figen Hanım ın özverili çalışmaları sonunda birçok hedefine ulaştı. Takıldıkları her hedefte farklı yöntemlerle konu üzerinde değişik aktiviteler yaptırarak öğrenme güçlüğü olan oğlumu bir şekilde o hedefe ulaştırdı.
     1 Beğeni    
Özlem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122583
Oğlum 2 yaşlarındayken başlayan sürecimizde en büyük destekçimiz Figen hanım oldu. İşini sadece iş olarak yapmadığını, gerçekten çocuklara ve ailelere birşeyler katmak istediğini o kadar hissediyorsunuz ki kesinlikle nokta atışı yaptım diye düşünüyorsunuz. Oğlumun seans odasına istekli girmesi,mutlu ayrılması ve bişeyler öğrendiğinden emin olmak çok mutlu ediyordu beni. Seans sonrası görüşmelerimizde bize her konuda yardım etmesi, tavsiye vermesi çok kıymetliydi. Ne kadar teşekkür etsek azdır.
     2 Beğeni    
Fahri ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ4.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122565
Öncelikle Sn. Figen Yurdakul ‘ a emeği , özverisi ve gerçek bir eğitimci olması sebebiyle şükranlarımı sunuyorum. Kendisi ile yollarımız 01.09.2014 tarihinde şükürler olsun ki kesişti. Dünyalar güzeli kızımızın 2,5 yaşında imdadına yetişti, kızımızın tanısı “ Atipik Otizm “ Figen hn bizimle göz teması kuramayan, sebepsiz ağlamaları bitmeyen ve hiç bir şekilde kimse iletişim kuramayan, isteklerini işaret parmağı ile ifade eden ilk göz ağrımız biricik Nisa’ mızı gösterdiği çaba, özveri ve gerçek bir eğitimci olması sebebiyle bize ve topluma kazandırdı ve bizi koşulsuz şartsız her zaman her konuda yanlız bırakmadı. Bazı şeyleri çok paranız olsa da yapamaz ve başaramazsınız. Fakat karşınıza çıkan kanatsız melekler sizin ümitsizliğe, çaresizliğe, karamsarlığa kapılıp hiç bir şeyin düzelmeyeceğini düşündüğünüz bir anda bir güneş misali aydınlık oluverirler. Figen hanım bir güneş gibi sıcaklığı, parıltısı ve ışığı ile bizlerin daha umutlu ve hayata sıkı sıkı bağlanması için yılmadan usanmadan mücadele ediyor. İyi ki varsınız…. Herşey için size minnettarız🙏
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Lali Dil ve Konuşma Merkezi
Nişantaşı
İstanbul
Figen YURDAKUL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 241 54 95
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Figen YURDAKUL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Figen YURDAKUL Mesleki Videolar Videoları
-

02:01
Top