2007'den Bugüne 83,108 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Evin AYDIN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

41

[Uzm.Psk.Evin AYDIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Evin AYDIN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(%93.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Evin AYDIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Evin AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah PINAROĞLUUzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
Psikolog Gülşah Pınaroğlu ile birlikte çalışıyoruz. Kendisi yaptığı işin "insan ruhuna dokunmak" olduğu bilinciyle hareket eden ve işine çok...
Berna GÖRGÜLÜ ÇELİKUzm.Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK
Berna hanım değerli bir meslektaşım ve çalışma arkadaşımdır. Kendisiyle çalıştığım süre içinde ondan çok şey öğrendim. Samimiyeti, güleryüzü, dürüstl...

Evin AYDIN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Atak
Sosyal Fobi
Takıntı/Obsesyon
Stres ve Stres Yönetimi
Fobiler
Travma
Kayıplar ve Yas
Bağımlılık
Öfke Kontrolü
Sınav Kaygısı
Yeme Bozuklukları.
.
.

Evin AYDIN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Evin AYDIN'ın Özgeçmişi
Orta öğrenimi İzmir Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi’nde Psikoloji bölümüne yerleştim. Lisans eğitimim süresince Yeşilyurt Devlet Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde ayaktan ve yatarak tedavi gören hastalarla staj ve gözlem yaptım, psikolojik testlerin değerlendirmesinde bulundum. Bunun yanı sıra farklı kurum ve sivil toplum kuruluşlarında dezavantajlı çocuk gruplarının (sokak çocukları, koruma altındaki çocuklar, sokakta çalışan çocuklar, madde bağımlısı çocuklar, eğitimden yoksun çocuklar, güç koşullarda çalışan çocuk işçiler) rehabilitasyon ve iyileştirme çalışmalarına katıldım.

Mezun olduktan sonra bir süre daha İzmir’de çocuklarla çalışmaya devam edip sonrasında İstanbul’da yaşamaya başladım ve profesyonel iş hayatıma burada devam ettim. İş hayatına devam ederken Maltepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptım ve uzman ünvanını aldım. Profesyonel iş hayatım süresince birçok farklı gruplara danışmanlık yaptım. ...[Devamı...]

Evin AYDIN Tavsiye Yazıları Evin AYDIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gültekin ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.220.YYL

29-01-2018
 TavsiyeNo: 101726
Midemle ilgili  sürekli sorun yaşıyordum. Uzun süren ve ya sonuç vermeyen ya da tam iyileştim derken tekrar başlayan bir sürü tedavi denediler. Hem diyet hem tedaviler, endoskopi vs gibi yıpratıcı süreçten sonra doktorum ruhsal olabileceğini söyledi ve psikiyatriye yönlendirdi. Gittiğim psikiyatrist "senin psikoterapi alman gerek" deyince önce saçma geldi ama o kadar şeyi denedikten sonra bunu da deniyim, birşey kaybetmem diye düşündüm. Sonrasında karar verdim ve arkadaşım aracılığıyla Evin Hanım'a ulaştım. Şimdi iki sene önceki bu sürece donup baktığımda kendim için verdiğim en iyi karar olduğunu düşünüyorum. Evin hanım'dan aldığım ruhsal destek ile mide derdim bitti hem de öngörmediğim bir şekilde ilişkilerim düzeldi. Hayatımın geçmişimin golgesinden cikip bana ait olduğunu hissediyorum. Şimdiye dek çok yol aldim ve daha da alacagim. Kend deneyimimden sonra herkese psikoterapiyi tavsiye ediyorum. Tabi kiminle yola çıktığınız çok önemli.  Evin Hanim'i destekleyici ve güven veren tarzindan dolayı yardım almak isteyen herkese öneririm. Teşekkürler evin hanım
     2 Beğeni    

 Duygu Bakır (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.41.ZBY

10-02-2017
 TavsiyeNo: 94454
Evin Hanimi yaninda staj yaptığım Dengeli Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nden taniyorum. Öncelikle kendisi son derece sicakkanli ve güleryüzlü bir insan. Daha önce staj yaptığım kurumlarda tanidigim kişilerin aksine Evin hanim daha ilk günden samimi ve ilgili oluşuyla gönlümü kazanmis, yabancilik hissetmememi saglamistir. Mesleki deneyimlerinin ve donaniminin yaninda stajyere her zaman destek olur, bilgisini paylasmaktan asla çekinmez. 3,5 aylik staj sürecimde yardim istediğim hiçbir konuda beni asla geri çevirmemiş ve deneyimlerini paylaşmaktan geri durmamıştir. Kendisi tanidigim en yardimsever uzmanlardandir. Mesleki donanimi, olaylara bakış açısı, samimi ve içten yapisiyla kendime örnek aldığım bir psikologtur. Psikoloji öğrencisi olduğumdan dolayi etrafimda psikolog arayisinda olan kişiler benden bir uzman önermemi istediklerinde aklima gelen ilk isim hep Evin hanim oluyor. Kesinlikle gözüm kapali onerebilecegim bir uzman.
     3 Beğeni    

Esra TUĞRUL Fotoğraf  Psk.Dnş.Esra TUĞRUL
- Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-01-2017
 TavsiyeNo: 93461
Hem arkadaşım, hem de meslektaşım olan Evin'i, bilgisine, tecrübesine ve samimiyetine güvendiğim bir terapist olarak tanımlayabilirim. Evin; mesleğinin hakkını veren, bununla birlikte uzun yıllar emek harcadığı terapi eğitimlerine gün geçtikçe yenisini ekleyen, dinamik, işini seven bir terapisttir. Bilgi ve becerilerinin yanı sıra, samimiyeti, güler yüzü, insanlara olan sevgi ve saygısı ve kapsayıcı tavrıyla bende, tanıdığım ilk günden beri kendisini yıllarca tanıyormuşum izlenimi uyandırmıştır. Bu özellikleriyle, danışanlarına da üst düzeyde fayda sağladığını biliyorum. Çözümsüz kalan, kendini tanımak isteyen, desteğe ihtiyacı olan herkese Evin'i gönül rahatlığıyla öneririm.
     1 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 88.238.123.ZJB

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93206
2 sene önce mutsuz giden bir evlilikde tavsiye üzerine tanıştım Evin hanımla daha önce bi kaç kez farklı kişilerden destek almama rağmen bununda kötü geçeceğini ve ise yaramayacagini düşündüm hep ama ilk seansdaki bana bakışı benimle konusu yarama dokunuşuyla çok mutlu oldum evet beni gerçekten anlayan biri çıkmıştı karşıma bi süre devam ettik ve ben artık eski ben değildim ve takıntılar sıkıntılar sorunlar dertler tasalar hepsi yavaş yavas yok olmuştu ve ben artık çok mutluydum son olarak eşimle birlikte gittik ve şimdi 1.5 yaşında oğlumuz var ne kadar teşekkür etsem ne kadar minnet duyan bilemiyorum beni yeniden hayata bagladigin için çok teşekkürler. ..
     Beğenin    

 Şeyma Nur Çelebi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.214.ZBL

22-12-2016
 TavsiyeNo: 93046
Sevgili Evin hoca ile verdiği bir eğitimde tanışma fırsatı buldum. Kendisinin mesleğine ve danışanlarına ne kadar değer verdiğine ve özen gösterdiğine, bir psikoterapistin üzerinde taşıması gereken profosyonelliğe ve bilimum özelliklere sahip olduğuna şahit oldum. Son derece yardımsever, çok iyi bir dinleyici, sevecen, içten, çevresindeki herkesi dinlemeye, anlamaya ve destek vermeye, el uzatmaya gönüllü bir insan. Hem yumuşak ve iyi kalbiyle hem de terapistliğini icra ediş biçimiyle etrafındaki insanlara ışık ve ilham oluyor. Çok kısa bir süredir tanışıyor olmamıza rağmen Evin hoca bende özel bir yer edindi. Yardım almak için başvurulacak kıymetli terapistlerden biri gerçekten.. Onunla çıkacağınız derin yolculukta size kendi değerinizi, gerçeklerinizi ve çözüm yolunu görmenize, anlamanıza yardım edecek naif ve şefkatli bir yol arkadaşı olarak eşlik edecektir. Son derece kendimden emin ve içim rahat bir şekilde Evin Güldoğan'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Seval (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.216.L

22-12-2016
 TavsiyeNo: 93017
Sevgili Evin hanım, sıcacık enerjisi, ışık saçan gülen yüzü ile motive ediyor insanları. Kendisini tanımış olmak büyük şans. Meslek hayatında bir çok eğitim almış uzmanlığı haketmiş mesleğini severek icra eden güzel kadın. kesinlikle her anlamda tavsiye ediyorum kendisini tek bir pişman danışanının, dostunun, tanıdığının olduğunu sanmıyorum. Daha büyük başarılara imza atmanız dileğiyle evin hanım... sizi kızımın sayesinde tanıdım ve kızım da her daim iyiki evin hanım gibi biri hayatımızda diyor. İyiki varsınız.
     1 Beğeni    

 Sevinç K. (Danışan)
 IP: 88.250.219.CZ

21-12-2016
 TavsiyeNo: 92998
Evin Hanım'a bir arkadaşım vasıtası ile ulaştım. Öz geçmişini araştırdığımda ona gitmeye karar verdim. Kendimle ilgili kimseye hatta kendime bile itiraf edemediğim, sürekli üstünü kapattığım, ertelediğim problemlerim yüzünden hem evlilik hem iş hayatım çıkmaza girmişti. Daha önce psikolog ile görüşme girişimim de hayal kırıklığı olmuştu. Evin Hanım dingin, nazik, anlayışlı üslubuyla kendimle ilgili sorunlarımda büyük yol kat etmemi sağladı. İşini severek ve büyük bir ciddiyetle yaptığını anlamak zor değil. Psikologa gitmekten çekinmenin ve bunu ertelemenin ne kadar anlamsız olduğunu bu sayede gördüm. Üstesinden gelemediğimiz problemlerimizde işinin ehli birinden "zamanında" yardım almak çok önemli. O yüzden Evin Güldoğan'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Gizem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.125.YFW

24-11-2016
 TavsiyeNo: 92276
Evin Güldoğan; onunla birlikte aynı ofiste asistan olarak çalışmaktayım, evin hanım iyi bir psikolog olunun yanı sıra mükemmel de bir insan, sıcak kanlı, güler yüzlü, alçak gönüllü iyi niyetli bir insan. Ona gelen danışanların zamanla nasıl iyi yol katettikleri gözden kaçaçak gibi değil. Eger çalıştığı ofiste asistan olarak çalışıyor olmasam kesinlikle kendisinin danışanu olmak isterdim. İnsanın hayatımda tanıdığı için kendini şanslı hissedeceği ender insanlardan biri. Eger bir psikolog dedteğine ihtiyacınız var ise kesinlikle EVİN GÜLDOĞAN'ı tavsiye ediyor ve pişman olmayacagınızdan emin olacagınızı gönül rahatlığıyla söylüyorum.
     1 Beğeni    

 B.Ü. (Danışan)
 IP: 5.47.232.WC

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91982
Merhabalar.. Evin Hanım'ı internetten uzman bir psikolog ararken buldum. Özgeçmişini okuduğum zaman onunla görüşmenin bana iyi geleceğini düşündüm ve arayıp randevu aldım. Epey uzun zamandır kendisinin danışanıyım ve çok memnunum. Yaşadığım travmalardan sonra yaşam enerjim düşmüş, evden çıkmaz olmuştum. Takıntılarım oluşmaya başlamıştı. Hiçbir arkadaşımla görüşmüyordum. Özgüvenim kalmamıştı. Bana iyi gelecek her şeyi reddediyordum. Uzman birinden yardım almam gerektiğini biliyordum; fakat kendimi bir türlü çıkmaya ikna edemiyordum. En son cesaretlenip Evin Hanım'ı buldum ve zor bela görüşmeye gittim. Iyi ki de gitmişim; ilk görüşmeden çıktığımda kendimi çok daha iyi hissetmeye başlamıştım bile. Önce küçük hedeflerle başladığımız görüşmemize şimdi çok daha büyük hedefler koyarak devam ediyoruz. Benim gibi problemleri olan insanlara Evin Hanım'ı tavsiye ederim. Çok iyi geleceğine eminim. Kendisine ilgisi, alakası için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Mine Tekin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 84.51.3.YY

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91980
Evin hocayla danışmanlık merkezinde staj yaptığım dönemde tanıştık. Güleryüzü ve ilgili tavrı beni kendisine yakın hissettirdi.Psikoterapi alanında aldığı eğitimlerle güncel bilgileri takip etmesi ve kendini sürekli geliştirerek danışanlarına iyi bir hizmet sunmayı hedeflemiştir.Donanımı, tecrübesi, öğrenme ve öğretmeye açık oluşu bana mesleki anlamda çok şey kattı diyebilirim. Buradan hem teşekkür etmek hemde mesleğine duyduğu saygı ve özveriden dolayı iyi bir terapist arayışında olan herkese tavsiye etmek istiyorum.
     Beğenin    

 NK (Danışan)
 IP: 176.55.72.W

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91964
Merhaba, Çok iyi bir dinleyici güler yüzlü ve işini gerçekten iyi yapan biridir kendisi. Bir çok şey anlatmama rağmen ve eminim bir çok yoğun olmasına rağmen anlattığım hiçbir şeyi not almadan dinliyor ve hiçbir harfini dahi unutmuyor. Kendisine buradan sevgilerimi iletiyorum ve çok teşekkür edyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim harika bir dinleyici. Güzel, acı, tatlı tüm hikayelerimi benimle birlikte tek bilenim kendisidir ve ona sonsuz güveniyorum. Bir arkadaşımı kendisine tanıtmıştım ve arkadaşım ona seansa gelmek istedi fakat Evin Hanım kabul etmemiş tanıştığı için iyi olmayacağını ama başka kişilere yönlendirebileceğini söylemişti.
     Beğenin    

 Merve Kuloğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.145.YJL

09-11-2016
 TavsiyeNo: 91828
Evin hocayla kendisinin verdiği bir seminerde tanıştıktan sonra Dengeli Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde staj yapma imkanı buldum. Bildiklerini aktarmaya ve karşısındaki insanın gelişimine katkıda bulunmaya çok önem veriyor. Staj yaptığım süre boyunca gerek akademik gerekse mesleki anlamda her türlü bilgi ve birikiminden faydalanabilmem için elinden geleni yaptı, fırsat bulduğu her anda bana destek oldu. Psikoterapi üzerine deneyimlerini dinlemek bana neler yapmam gerektiği konusunda ışık tuttu. Kendisinin danışanlarıyla iletişimini, onların hayatlarına yaptığı katkıları, mesleki anlamda bağlı olduğu değerleri gördükten sonra çevremde bu konuda bir uzman arayışında olan herkese samimi bir şekilde Evin hanımı tavsiye ediyorum ve etmeye devam edeceğim.
     1 Beğeni    

 Eylem (Danışan)
 IP: 78.186.146.YLL

07-11-2016
 TavsiyeNo: 91746
2 yıl önce boşanma aşamasına geldiğimiz eşim ile birlikte Evin Hanımla görüşmeye başladık. Kendisi güler yüzü ve sempatik tavırları ile ikimize de sorunlarımızı nasıl aşacağımız konusunda yol gösterdi. Ayrıca kişisel gelişimimiz ve olaylara bakış açımızı geliştirmemizde çok fazla katkıda bulundu. Kendisi ile terapilerim hala devam ediyor ve kendisinden hayatımda karşıma çıkan bütün sorunlar için destek alıyorum. Yardımları için çok teşekkürler...
     Beğenin    

Yasin GÖÇER Fotoğraf  Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-09-2016
 TavsiyeNo: 90521
Evin Güldoğan ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Evin güler yüzlü ve sıcak tavırları, yardımsever yapısı, çözüm bulma gayreti ile sizi rahatlatır ve doğru yerde olduğunuzu hissetirir. kariyeri, akademik bilgisi ve bilgi dolu dağarcığı ile sorularınıza güzel ve doğru cevaplar alabilirsiniz. hep enerji dolu, hep güler yüzlü tavırları ile içinizi ısıtır mutlu hissedersiniz. konuşurken mütevazıdır. güler yüzü ile de sizi anlamaya ve içten bir şekilde yardımcı olmaya çalışır,ve tabi ki de başarılı olur. iyi bir anne, iyi bir terapist ve iyi bir arkadaş olarak iyi ki tanıdım.
     Beğenin    

 Sevgi ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.216.3.YJW

07-02-2016
 TavsiyeNo: 85615
Yaklaşık 3 yıl önce boşanma sürecimde bir takım psikolojik problemler yaşamaktaydım. Sonraları kendi başıma sorunlarımın ğstesinden gelemediğimi farketmeye başladım ve Evin hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Güler yüzlü, empatik ve yardımsever yaklaşımıyla kendimle ilgili birçok sorunu çözmemde yardımı oldu. Daha sonra kızımla ve ailenle yaşadığım problemleri de aşmamda faydası oldu. Hala terapim devam etmekte, kararsızlık yaşadığım birçok konuda özgüvenle ilgili çalışıyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Cansu Yurtseven (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.144.ZJ

23-10-2015
 TavsiyeNo: 82452
Psikoloji öğrencisiyim. Evin Hanımla kendisinin ofisinde çalıştığım bir dönemde tanıştık. Ve kısa zamanda da olsa bana mesleki anlamda çok şey kattı diyebilirim. Kendisi Tecrübesi ve deneyimleriyle karşı tarafa da destek olmak için çabalayan bir terapist. Ben bir psikoloji öğrencisi olarak kendisinin deneyimlerinden fazlasıyla faydalandığımı düşünüyorum. Ve gelecek mesleki hayatım için önümde böyle bir örnek olduğundan ötürü çok mutluyum. Ve onun gibi kendini daima geliştirmeyi hedefleyen bir psikologtan, daha faydalanmam gereken çok şey olduğuna inanıyorum.
     Beğenin    

 Benan Özel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.11.YWF

21-10-2015
 TavsiyeNo: 82385
Psikoloji öğrencisiyim ve ders kapsamında gözlem yapmak için Evin hanımın da bulunduğu bir danışmanlık merkezine gittim. Öyle güzel ilgi ve alaka ile karşılandım ki buradan da teşekkür etmek istiyorum. Güler yüzlü cana yakın ve yardımcı olmak için elinden gelen herşeyi yapan çok hoş bir bayan. Bilgisiyle deneyimleriyle tecrübeleri ile hem özel yaşamım adına hemde mesleki yaşamım açısından çok güzel bilgiler edindim ve çok faydalandım. Tekrardan çok teşekkürler.
     Beğenin    

 öznur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

20-10-2015
 TavsiyeNo: 82336
Meslektaşım Evin GÜLDOĞAN'ı yaklaşık üç yıldır tanıyorum ve birlikte çalıştığımız iki yıl boyunca mesleki deneyim ve birikimlerinden bolca yararlandım . mesleğe başladığım yıllarda mesleki bakış açısı, güçlü empati yeteneği, etik değerlere bağlılığı bana yol gösterici oldu. psikoterapi alanındaki becerilerine sürekli yenilerini ekleme gayretinde olan arkadaşımın alanındaki kariyer basamaklarını emin ve sağlam adımlarla tırmanacağını düşünüyorum. kendisine mesleğinde başarılar dileyip danışanı olacak kişilerin memnun kalacağından şüphe duymamaktayım
     Beğenin    

 selin a. (Danışan)
 IP: 5.47.202.YDD

15-10-2015
 TavsiyeNo: 82187
Uzun sureli beraberligimin aldatma ile sona ermesinden sonra cevreme karsi guven problem duymaya basladim. Insanlarla iliskilerimde cekinik kendime ve etrafimdaki insanlara guvensiz oldugum bir surece girdim. Uzun sure saglikli bir iliski kuramadim ve icime kapandim. Surekli uyumak istiyordum ve kendimi hic bi zaman dinlenmis hissetmiyordum. Bu yorgunluk ve icime kapaniklik hali gunluk sorumluluklarimi aksatmaya baslayinca bi arkadasimin tavsiyesi uzerine Sn. Evin Guldogan'dan yardım almaya başladım. Ilk andaki sicak karsilayisi ve samimi tavriyla bana guven verdi. Zaman icerisinde kendimde degisimler oldugunu farkettim ve iyi hissetmeye basladim. Hayatimda yarattigi degisimler ve farkindalik icin kendisine tesekkur ederim ve yardim almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Gülşah PINAROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82148
Sevgili Evin Güldoğan , işini çok seven bilgi ve donanımıyla danışana güven veren bir terapisttir. Terapilerinde her bireyi özel olarak değerlendirmeyi ilke edinmiştir. Genellemeden uzak kişisel farklılıklara önem vermesiyle amaca yönelik hizmeti ön planda tutmaktadır.Sevgili Evin ile psikoterapi süpervizyon toplantılarımızda da sürekli iletişim halindeyiz ve toplantılara kattığı değer de yadsınamaz. Öğrenmeye ve öğrendiklerini aktarmaya merakı ve işlevselliğiyle danışanlarına da çok faydalı olduğunu görmekteyim. Fayda göreceğiniz, alanında yetkin ve danışana saygılı yapısıyla kendinizi güvende hissedeceksiniz.Sorunlarınıza çözüm bulacağınız bir terapist arıyorsanız sanırım tercihiniz yanlış olmayacaktır. Onunla tanıştıktan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Sevgiyle...
     1 Beğeni    

 GÖZDE DEĞİRMENCİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82137
Uzman Psikolog Evin GÜLDOĞAN ile yaklaşık dört yıl boyunca aynı bakanlıkta çalışmış bulunmaktayız. Birlikte çalıştığımız yıllarda arkadaşlığımızın güzel bir boyut kazanması gibi mesleki becerilerimiz de yeni boyut kazanıyordu. Bana verdiği gerek mesleki gerek ise hayatım hakkında verdiği tavsiyeler, yaşamımın şekillenmesine büyük katkı sağlamıştır. Evin Hanımın, bitmek bilmeyen enerjisi, hayata, insanlara bakış açısı ve her konudaki gösterdiği azmi bana her daim umut vermiştir. Bu güzel dostluğumuzun dışında mesleki ve bireysel anlamda her daim kendini geliştirdiğine tanık olmam onun bu meslek ve insanlar için ne kadar çok çabaladığını göstermektedir. Kendisine başarılar diler ve kendisinden destek almak isteyen herkese tavsiye ederim...
     1 Beğeni    

 Mustafa S (Danışan)
 IP: 88.247.10.ZYC

13-10-2015
 TavsiyeNo: 82125
Genel olarak pisikoloji danışmanından destek almak konusunda kararsızdım. Son birkaç senedir toplumsal ve ekonomik yondeki olumsuz gelişme ve belirsizlikler beni derinden etkiliyordu. İş hayatımda aldığım kararlar konusunda korkularım gün geçtikçe arttı ve çalışma düzenimin bozulduğunu ve gunluk iş planı yapamadıgımı fark ettim. Erteledigim işler surekli birikiyor ve genel olarak verimsiz bir iş hayatım olmaya başlıyordu. Evin Hanımdan aldığım destek sayesinde farkına varmadığım birçok basit değişiklik ve öz eleştiri sayesinde olumlu gelişme hissediyorum.
     Beğenin    

 Özlem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.153.YYL

11-09-2015
 TavsiyeNo: 81359
Ben Dengeli Yaşam Psikolojik Danişmanlik Merkezi'nde gönüllü stajyer olarak çalisiyorum. Normal şartlarda danişmanlik merkezlerinde gönullu staj yapmak pek mümkün değildir, fakat ben bu sicak yuvada eğitimim için çok buyuk bi ivme kazanma firsatini buldum. Buna yardimci olanlardan biri de şuphesiz ki Evin hocamdir. Evin hocada gozlemledigim,danişanlarinin problemlerine çözüm üretmek, güzel bi sonuca baglamak için elinden geleni yapiyor. Evin hoca, kendi yaşadigi tecrübelerinden, yaşamindan gerçekçi ornekler vererek önümde çok güzel bi kapi acmami saglicak şeyler katti bana. Her zaman bana yeni bilgiler katmaya çalişmasi, meslek aşkimi daha da arttirdi. Benden danişacak olan sevgili arkadaşlari tavsiyem şudur ki, sadece bi psikoterapiste degil eger gerçekten iyilesmeye, mutlu hissetmeye, çozum uretmeye, sizi dusundurmeye, dusunmeye ihtiyaciniz varsa en iyi adreslerden biri Evin Güldoğan'dir. Sevgili hocama bana kattigi herşey icin tesekkur ediyorum, ve bu bir baslangic daha çok şey ogrenicegimi umuyorum :)
     Beğenin    

 Aydın (Danışan)
 IP: 176.219.164.YJL

05-09-2015
 TavsiyeNo: 81181
Psikolok Evin güldoğana bir doktor tavsiyesi üzerine gittim. Geçirdiğim ağır bir ameliyattan sonraki süreçte psikolojik destek almak için gittim. Yoğun Bakım ve hastahnede toplam 10 gün kalmıştım ve geceleri artık yatamıyor ve baya stresli günler geçiriyordum. Sosyal ortamlardan uzaklaşmış ve hastalığımın niye beni buldu gibi sürekli Saçma sorular sormaya başlamıştım kendime. Psikolok Evin güldoğan ile seyanslara başladım kısa sürede baya yol ilerledik şuan gayet iyiyim uyku düzenime kavuştum sosyalleşmem konusunda baya yardımcı oldu. Herkese tavsiyem böyle iyi psikoloklar bulması çünkü Psikolok evin güldoğan bir doktordan daha çok ailemden biri gibi ve bir arkadaş gibi yaklaşıyordu Psikolok Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi iletirim
     Beğenin    

 Aysun (Danışan)
 IP: 176.240.130.ZZB

02-06-2015
 TavsiyeNo: 79213
Yaklasik 12 yildir panik atal hastasiyim,donem donem ataklarim oldugunda kendimi acillerde buldugum olmustur.cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı, seSite Editörleri Tarafından Kapatıldı 25 mg, kisa bir donem icin sari kutulu "P" harfi ile baslayan ismini hatirlayadigm bir ilac hatta donem donem panik yasayacagimi hisseder hissetmez x.Site Editörleri Tarafından Kapatıldı kullandigim da oldu.kendimde saglikciyim, bir cok psikiyatriste gittim ama ilaclarla kalici bir cozum bulamadim..Evin Hocam sagolsun bir cok kaygi duydugum sorunlari konusarak benim o durumlara karsi olan hassasiyeylerimo azaltti, sayesinde vucudumi cok dinlememeye eger dinlersem de saglikli ve mantikli sorgulamalar yapip ustesinden gelmeme yardimci oldu.Sayesinde olaylara ve durumlara karsi farkli bir dusunce sistemi gelistirdim,kendimi kotu hissettigimde neler yapabilecegimi ve bunun ustesinden nasil gelebilecegimi ogrendim.Yaklasik 5 ay kadar once kizimin sayesinde Evin Hanim' a ulastim ve iyiki kendisinden destek almisim diyorum.guleryuzlu, dost canlisi ve profosyonel biri.Ihtiyaci olan herkes dusunmeden kendisine basvurabilir.
     Beğenin    

 melek (Danışan)
 IP: 78.163.194.B

24-05-2015
 TavsiyeNo: 78976
merhabalar... her şeyden önce Evin Hanım'a çok çok teşekkür etmek istiyorum... Hayatımdaki hiçbir şeyin yolunda gitmediği bir dönemdi. her şey üstüme geliyordu ve her geçen gün kendimi daha çaresiz ve güçsüz hissediyordum...psikolojik danışman fikrine karakter olarak oldukça uzak bir insan olduğumu düşünüyordum.bunun için ilk zamanlar arkadaşlarımın tüm ısrarlarına rağmen HAYIR diyordum.. son olarak en yakın arkadaşımı trafik kazasında kaybettim ve nefes almak neredeyse imkansız hale geldiğinde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Evin Hanım'ı aradım... ilk seansa giderken bile tereddütlerim devam ediyordu ama seanstan sonra fikirlerim tamamen değişti. Evin Hanım'ın, karşısındaki insana güven veren, karşısındaki insana kendini iyi hissettiren bir tavrı var...her şeyden önce Evin Hanım çok iyi bir dinleyici. dinlerkenki tavrı o kadar huzur verici ki kendimle bile konuşamadıklarımı onunla çok rahat konuşabildiğimi farkettim...kısa zamanda hayatımda çok şeyin değiştiğini söyleyebilirim..karakterimde rahatsız olduğum tüm özelliklerimin farkına vararak onlarla mücadeleyi öğrendiğim için şimdi gerçekten çok mutluyum. psikolojik danışmaya bu kadar uzak bir insan olduğum halde;beni kendimle tanıştıran Evin Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...:)
     1 Beğeni    

 Psk. Tülay AYDIN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.185.YWD

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78893
Kendisiyle birlikte calisma firsatim oldugu icin kendimi sansli hissetigim; dostlugunun yani sira hayata ve insanliga bakis acisi ile kendisinden ogrenecek cok seyim oldugunu hissettirirken, en umutsuz anlarimda uzman kimligini dostluk cercevemiz icerisine bile sigdirabilen yetenekli insan.. Yaklasik 3 yildir tanisiyoruz ve bunun icin kendimi sansli hissediyorum. Mesleki becerisi yuksek, empatik, yetenekli, guler yuzlu, alaninda kendini surekli yenileyen,gelistiren ve basarili bir terapist. Basarilarinin devamini diliyorum.
     1 Beğeni    

 psk. özge s. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.212.YJJ

20-05-2015
 TavsiyeNo: 78871
Bir sure birlikte calistigim ve yaklasik 6 yildir tanidigim Uzman Psikolog Evin Guldogan ulkemizin hatiri sayilir akademik kurumlarindan almis oldugu lisans ve lisans ustu egitimini pratikte basariyla uygulamakta olan, alandaki yeniliklere acik bir arkadasim ve meslektasimdir. Meslekteki yetkinligi, gizlilige verdigi onem ve guvenilirliligi ile meslektaslari ve diger uzmanlarca gonul rahatligiyla kendisine danisan yonlendirilmesini saglamaktadir. Terapi surecinde kolayca olumlu iletisim kurulan bir uzmandir. Alaninda basarilarinin artmasini diliyor, kendisine basvurmayi dusunenlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 aliço (Danışan)
 IP: 88.250.43.ZZC

05-05-2015
 TavsiyeNo: 78492
merhabalar. ben 25 yaşindayım . Bazı cinsel konularda sıkıntılarım vardı psikolog EVİN GÜLDOGANla bi arkadaşım aracılığıyla görüştüm ve beni çok ciddi bir şekilde ele alıp dinledi.belkide hiç konuşamayacağım konuları beni sıkmadan,yormadan,rahatlatıcı bir şekilde dinledi ve açılmamı sağladı.Samimi tavsiyeleri ve güler yüzüyle bana çok yardımcı oldu. Bütün sıkıntılarımdan kurtulmam için elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldım. EVİN hanım'a ççççoooookkkk teşekkür ederim VE HERKESE TAVSİYE EDERİM
     3 Beğeni    

 songül iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.104.204.JZ

23-03-2015
 TavsiyeNo: 77333
Sürekli başım dönüyordu. bana ne oluyordu diye düşünmeye başladım.Gitmediğim doktor kalmadı.hastalığımı teşhis eden de yoktu.ta ki EVİN hanımla tanışana kadar... Evet panik atak hastasıydım ve günlerim felaket kötü geçiyordu.Sürekli başım dönüyordu ve hayatım alt üst olmuştu.Çok mutsuzdum. Anti depresan almak istemiyordum.Geçici rahatlama ve dondurulmuş duygular hiç de bana göre değildi.Sonunda psikoterapi almaya karar verdim.Bana tavsiye verilecek ve sürekli beni EVİN hanım yönlendirecek sanıyordum.Terapilerim çok güzel gidiyordu artık yavaş yavaş düzeliyordu ve bu beni çok mutlu ediyordu. Adeta EVİN hanım ile randevu günüm benim bayramım olmuştu.Şimdi yepyeni bir ruha sahibim ve bu yeni oluşumun mimarı EVİN hanım. Ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çevremdeki herkes değiştiğimin farkında sadece panik atağı yenmemi sağlamadı EVİN HANIM; aynı zamanda yeniden doğmamı sağladı.Gerçekten işinde uzman,insancıl,danışanlarını değerli hissettiren benim için çok değerli bir insan..SONSUZ TEŞEKKÜRLER EVIN HANIM......
     3 Beğeni    

 NAZ (Danışan)
 IP: 88.252.177.YC

11-03-2015
 TavsiyeNo: 76949
Evin Hanım'ı, kendimi çok çaresiz ve yapayalnız hissettiğim bir dönemde bu sitede okuduğum bir tavsiye sayesinde tanıdım.. o dönemde her şey o kadar üst üste gelmişti ki tutunacak bir dalım olmadığına inanıyordum. Evin Hanım ile ilk görüşmemizden bile umutlu ayrıldığımı hatırlıyorum şimdi.. bir sonraki görüşmelerim için gün saydığım zamanlar bile oldu...Evin Hanım'ın karşısındakine güven veren duruşu, samimiyeti, içtenliği ve her şeyden önemlisi insana kendini iyi hissettiren tutumu sayesinde kısa zamanda hayatıma bakışım değişti...olaylara çok daha akılcı bakabiliyor ve insanlarla çok daha sağlıklı ilişkiler kurabiliyorum artık... beni kendimden uzaklaştıran sorunlarımın hepsiyle tek tek yüzleşmiş olmanın verdiği rahatlıkla anlatamayacağım bir iç huzura Evin Hanım sayesinde ulaştım...buradan Evin Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi göndermek istiyorum... bu siteden okuduğum bir tavsiye hayatımın değişmesine neden oldu dilerim bu tavsiye de sizin için bir başlangıç olur...
     3 Beğeni    

 Nurdan Eyüpreisoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.216.182.YD

04-03-2015
 TavsiyeNo: 76707
Meslektasim uzman psikolog Evin GULDOGAN ile 5 yıllık çalışma hayatımız oldu. Kendisi alanında backgroundu sağlam, işinde titiz, etik ilkelere bağlı bir psikolog olmanın yanısıra harika bir dost ve annedir. Guleryuzu, pozitifliği, diksiyonu ve bütünleştirici özellikleri ile çalıştığı kuruma birçok yenilik getirerek öncü olmuştur. Kisilerin bireysel ihtiyaclarina ozel durumlarina cok titizlikle yaklasir, umut asilar. Gerek is gerek özel hayatimda; arkadaşlığı, samimiyeti ve pozitifligi ile mesleki vizyonunu birleştirerek derin izler bırakmıştır. Bu derin izler arasında es ve aile yasanan problemler, mesleki tukenmislik, is yeri problemleri vardı. Simdi de güzel arkadaşım yeni tattigim annelik heyecaninda yine kendi deneyimleri ve mesleki bilgisiyle ekolum olmaya devam etmektedir. Kendisine uzmanı olduğu alanlarda başvurabilir ve çözümsüz kalmazsiniz. Kendisine hem tesekkur ediyor hem de başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    

 Psk.Rezan GEDİK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.66.YJF

21-02-2015
 TavsiyeNo: 76344
Uzun yıllardır tanıdığım bir meslektaşım aynı zamanda yakın bir arkadaşımdır kendisi. Bu ünvana sahip olduğundan bu yana uzmanlaşmak kendini mesleğinde geliştirmek adına çok emek verdi. Özellikle bireysel ve çift terapileri alanında çalışmalar yapmaktadır.Danışanlarına karşı içtenlik ve profesyonellikle yaklaşabilen, güler yüzlü biridir.Danışanlarının memnuniyet duyduklarına bizzat tanık oldum. Psikolojik yardım almaya ihtiyaç duyan herkese kendisini tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK Fotoğraf  Uzm.Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-02-2015
 TavsiyeNo: 76007
Psikolog evin güldoğan iş ortağımdır. Kendisini yeni tanıma fırsatı buldum ve bu kısa sürede birçok açıdan dikkatimi çeken özellikleri oldu. Öncelikle çok gayretli, azimli ve işini son derece ciddiye alan bir yapıda. Danışanları ile ilgili harcadığı çaba ve gayret azımsanmayacak ölçüde. Akademik alanda çok başarılı ve birçok eğitime giderek kendisini sürekli geliştiriyor. Psikoterapi konusunda oldukça bilgili, özellikle bilişsel davranışçı terapi konusunda çok yetkin ve başarılı. Ona yönlendirdiğim danışanlardan aldığım olumlu geribildirimler de bu düşüncemi doğruluyor. Başarılı, çalışkan, işini ciddiye alan bir terapist arayanlara psk. Evin güldoğan'ı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 K.İ. (Danışan)
 IP: 82.222.67.YLJ

04-01-2015
 TavsiyeNo: 74732
Aşırı kilolarım konusunda destek aldığım üçüncü diyetisyenin de sonuçsuz kalması ve akabinde kendisinin Evin Hanım'ı önermesi sayesinde sorunumun psikolojik temelli olduğunu farketmemiş oldum. Evin Hanım'la bu sorunumu çözmeye çalışırken kendisinin bir arkadaş yakınlığıyla yaklaşması sayesinde çok hızlı yol aldık...Yıllardır hormonlara bağlanan kilo ve yeme sorunumu da aşmış oldum, kilomun sporla birlikte düzenli bir şekilde normale gidiyor olması da özgünüvenimi ciddi şekilde arttırdı. Benimle aynı sorunu paylaşan arkadaşlara tavsiyem; olayın psikolojik boyutunu gözardı etmemeleri olacak. Evin Hanım'a tekrar teşekkürlerimle...K.İ.
     4 Beğeni    

 Mrt (Danışan)
 IP: 94.54.230.JY

02-01-2015
 TavsiyeNo: 74707
İş hayatım da çok zorlu bir zamanda ortaya çıkan sorunlar nedeni ile kendimi fazlasıyla hırpalamaya başlamıştım. İçsel sıkıntılarım ile kendi kendime başa çıkamayacağımı düşündüğüm bir sırada profesyonel yardım almaya karar verdim ve yakın bir arkadaşımın yönlendirmesi sonucunda Evin Hanım'a ulaştım. Kendisi hakkında edindiğim ilk intiba son derece samimi davrandığı fakat profesyonellikten de hiç vazgeçmediği yönünde oldu. Bana yalnız olmadığım hissini aşıladığı ilk görüşmemizden son görüşmemize kadar geçen süre içerisinde kendimi fazlası ile olgun hissetmemi sağladı. Kendisini tereddüt etmeden tavsiye ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    

 C.A. (Danışan)
 IP: 212.175.130.Z

19-12-2014
 TavsiyeNo: 74293
Evin Hanım ile yaşamımın çok zorlaştığı bir dönemde bir arkadaşımın yönlendirmesi ile tanıştım. Takıntılarım yüzünden yaşamım ciddi anlamda zorlaşmıştı. Düzenli görüşmelerimiz sayesinde sıkıntılarımdan kurtuldum. Pozitif yaklaşımı ve verdiği tavsiyeler sayesinde kafamda kurduğum olumsuz düşünceler ortadan kalktı. Kendimi daha iyi hissetmeye başladım, artık insanlarla daha olumlu iletişim kurmaya başladığımı düşünüyorum. Alanında uzman olduğunu düşünüyorum ve danışmanlık almak isteyen kişilere de fayda sağlayacağını düşünerek bu tavsiyeyi yazıyorum.
     4 Beğeni    

 Elif T. ÇOLAKOĞLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.223.98.ZYW

18-12-2014
 TavsiyeNo: 74275
Evin hanım ile yaklaşık 2 yıl birlikte çalıştık. Mesleğe atıldığım o yeni dönemde kendisinden bir çok şey öğrendim. Mesleki deneyimi ve bilgisi yoğun olan bir meslektaşım ile alanda çalışmaya başlamak benim için büyük şanstı. Çalışma hayatımın ilk dönemlerinde bana motivasyon sağlaması, karşılaştığım sorunlara karşı çözümler üretmeye teşvik etmesi, kendini geliştirme çabası, etik değerlere önem vermesi, olay/durumlara pozitif bakış açısı gibi bir çok konuda bana rol model olduğunu söyleyebilirim. Destekleyici ve olumlu yaklaşımı sayesinde hem danışanların hem de çalıştığımız kurumun daha iyi hale geldiğine bizzat şahit oldum. Evin hanıma meslek hayatında başarılarının devamını diliyor, uzmanı olduğu alanlarda kendisinden danışmanlık almanızı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 M.A. (Danışan)
 IP: 212.174.90.ZCB

08-12-2014
 TavsiyeNo: 73923
evin hanımdan daha önce çalıştığım yerle ilgili sıkıntılarımdam dolayı destek almıştım. kendisine bir tanıdık vasıtasıyla ziyarete gelmiştim. sorduğu sorularla, verdiği örneklerle sıkıntılarımı ortaya koymamda, oldukça rahatlamamda büyük katkısı oldu. ne zamandır iş değişikliği istediğimi, ancak o an ki işyerimle duygusal bağlantılar ve ailevi çekincelerden dolayı yapamadığımı tarttık, istediğim iş değişikliği arayışına girmemde ve bunu başarmamda vaerdiği desteğin büyük katkısı oldu. yaklaşımı hem ciddi hem yapıcı, yaptığımız görüşmelerde daha önce söylediklerimi hem takip ediypr, hatırlatıyordu, somut adımlar atmamı çok hızlandırdı. siteye üye olması çok isabetli. kendisini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 sevil SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.253.85.DC

04-12-2014
 TavsiyeNo: 73799
Yaklaşık 1 senedir eşimle ciddi sıkıntılarım vardı. Ve son 6 aydır Evin Hanım ile birlikte önce kendi iç dünyamdaki sıkıntılarımı aşarak hem eşime hemde hayata olan bakışım değişti. Hala görüşmelerimize devam ediyoruz. Ve bana çok büyük bir katkı sağladığına inanarak tavsiye ediyorum. Konusunda uzman olmasının yanında pozitif yaklaşımı bana çok şeyler kattı.herzaman güler yüzlü,ilgili ve beni ciddiye alarak dinlediğini hep hissettim.ve en önemlisi kendini geliştirmek adına sürekli okuduğuna ve eğitimlere katıldığına şahit oldum. bu çok önemli benim için.
     2 Beğeni    

 Burçin NADAS AKGÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

24-11-2014
 TavsiyeNo: 73520
Uzman Psikolog Evin GÜLDOĞAN ile 1 sene beraber çalışma imkanım oldu. Bu zaman zarfında kendisinden mesleki alanda birçok kazanım elde ettim. Özellikle danışanlara yaklaşım aşamasında sergilediği tutum ile mesleki bilgilerime yenilerini eklediğimi düşünüyorum. Ortak yürüttüğümüz çalışmalarda da lider ve yönetici ruhu ile her zaman çalışmaların verimli yürütülmesinde katkısı oldu. Onu yakından tanıyan bir meslektaşı olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

Evin AYDIN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği
Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mecidiyeköy/Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 332 41 92
(Cep)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Adli Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Evin AYDIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Evin AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-


09:39
Top
TavsiyeEdiyorum.com sitede listelenen hiçbir uzmanla bağlantısı olmayan tarafsız ve objektif bir portaldır. Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içindeki hiçbir öğe (tavsiye yazıları dahil) izinsiz başka bir ortamda yayınlanamaz.