2007'den Bugüne 84,897 Tavsiye, 26,556 Uzman ve 18,912 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emine YILDIZELİ
Psikolojik Danışman
Sistemik Psikoterapist (Bireysel, Çift, Aile Terapisi) & Süpervizör

Emine YILDIZELİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine YILDIZELİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emine YILDIZELİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine YILDIZELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sistemik Terapi- Süpervizyon Sistemik Terapist öncelikle kişinin problem davranışını (gösterdiği semptomu) ilişkileri ve çevresi içinde anlamaya çalışır. Problem davranışın veya semptomun aile, iş, arkadaş, çift, ebeveyn vs. sisteminde ne anlama geldiği, hangi işlevi yerine getirdiği, ne gibi mesajlar verdiği anlaşıldıktan sonra terapist ile danışan bakış açısını genişleterek, alternatif eylem seçenekleri arayışına girer. Sistemik yaklaşım; problemlerin kişiye bağlı değil, içinde bulunduğu ba...
Emine YILDIZELİ'nin İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : Berlin
Yabancı Dil : Almanca (2. Anadil), İngilizce, Latince
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emine YILDIZELİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
IF Weinheim: Kapalı Grupta Sistemik Psikoterapi ve Danışma Eğitimi
(01.13-04.16)
IF Weinheim: Kapalı Grupta Sistemik Süpervizyon Eğitimi
(02.16-03.19)

Emine YILDIZELİ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Emine YILDIZELİ'nin Özgeçmişi
Merhabalar,
Ben Berlin’de doğdum ve ilk-, orta okul ve lise eğitimimi orada tamamladıktan sonra Türkiye’ye taşındım. Burada Adana Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans eğitimimi tamamladıktan aynı Üniversitede yine PDR Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitime başladım.

01/2013- 04/2016 yılları arasında IF Weinheim Sistemik Eğitim & Gelişim Enstitüsünde “Kapalı Grupta Sistemik Terapi ve Danışma” eğitimini (3,5 Yıl) tamamladım.
Buna ek olarak IF Weinheim’in 04/2016 yılında başlayan ve 02/2019 yılında tamamlanacak olan Türkiye'deki ilk “Sistemik Süpervizyon” Eğitiminin de katılımcısıyım.
Ayrıca 2013 yılından itibaren IF Weinheim’in Türkiye’de düzenlediği tüm seminerler ve eğitimlerde simültane çevirmen olarak görev alıyorum.
...[Devamı...]

Emine YILDIZELİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ahmet TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92635
Merhaba arkadaşlar sevgililer saygılar yaklaşık üç yıldır tanışıyoruz Yıldızeli hanımefendi ile. Sosyal medya aracılığıyla tanıdım kendisini. Güler yüzlü çalışkan bir kişi kendisi. Başarılar diliyorum kendisine. Uzatmadan konuya gelirsek ben kaygı bozukluğu hastalığı geçiren bir kişi olarak Emine hanımefendi ile bu konuda çok yazışmalarımiz oldu ve çok güzel tavsiyeleri oldu bana yönlendirici nasıl bu hastalıkla başa nasıl çıkılır çok güzel önerileri oldu sağolsun yararlı da oldu ara ara yine bazen başım sıkışsa hemen danışır önerilerini dinler kendimce söylediklerini yapmaya çalıştım çalışıyorum da. Fazla konuyu dağıtmak da istemiyorum ve Yıldızeli hanımefendiyi herkese tavsiye ediyorum etmeye de devam edeceğim. Saygılar sunuyorum sizlere
     1 Beğeni    
Gülay
7.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92624
Emine Hanımla yaklaşık 7 ay önce tanıştım. Karşılaştığımız ilk andan itibaren sıcak, samimi ve içten tavrı ile karşısındaki insana çok iyi bir izlenim bırakan, tanıdığım nadir insanlardan biridir. Kısa süre içinde sözleri ve sevecen tavrı ile insanlara güven vermeyi başaran ve danışanlarına karşı her zaman cömert davranarak paylaşmayı çok sevmiştir.Oldukça bilgili ve kültürlü bir donanıma sahip olması, onun danışanlarına vereceği hizmetin son derece kaliteli olacağını göstermektedir. Yurt dışında yaşamış olması,eğitim görmesi,kendine özgü yorumları ve farklı bakış açıları ile sorunları çözümlemesi Emine Hanım'ın farklılığının en güzel örneğidir. Emine Hanım'ı tanımış olmaktan son derece mutluyum.Kendisini tavsiye ediyorum. Sizde kendinize yakın, sizinle bir arkadaş edası ile konuşan, sevgi dolu, bilgili bir terapist arıyorsanız Emine Hanımı tercih edebilirsiniz...
     3 Beğeni    
Fatma Avcıoğlu
2.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83785
Merhaba, Emine YILDIZELİ ile Weinheim Enstitüsünden aldığım eğitim sayesinde tanıştım. Kendisi farklı bir kültürde (Almanya) doğmuş olmanın verdiği her iki kültürü (Alman-Türk) de tanıma şansına sahip ve Avrupa'nın profesyonel bakış açısı ile olayları değerlendirebilen gördüğüm en hümanist terapisttir. Terapi sürecinde sorduğu sorular ve ortaya attığı hipotezlerle bu işe ne kadar profesyonel yaklaştığını anlıyorsunuz. Ayrıca mesleki anlamda yeterliliği ile size ne kadar kısa sürede yardımcı olabileceğini de hissediyorsunuz. Eğitimlerde çevirmen olarak yer alması gelişimine büyük olanak sağlıyor diye düşünüyorum. Kişisel olarak yaşadığım sıkıntılarda terapistin de terapisti olur mantığı ile başvurduğum nadir insanlardan birisidir Emine. Genç yaşına sığdırdığı çok fazla eğitim ve yaşanmışlıkları, onu meslektaşlarından ayırıyor diye düşünüyorum. Kendisine profesyonel yardım için başvurduğunuzda ne kadar haklı olduğumu tecrübe edeceksiniz. Sevgiler,
     Beğenin    
Fatime Aydın
16.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78774
Emine ile üniversiteden beri tanışığız. Yaklaşık 7 yıldır onun görüşleri, bakış açısı hem bir arkadaş hem bir uzman olarak bana ışık olmuştur. 'Fazla insan'dır o. Yaşadığımız bu dünyada yalnız hissetmediğim ender anların bir kısmını onunla yaşadım diyebilirim. Onun varlığı benim için gerçekten bir armağan. Kendine özgü yaklaşımı ve ne hissettiğinize dair yumuşak dokunuşları ile gördüğüm en özgün psikolojik danışmanlardan. Emine öğrendikleri ile kendi becerilerini özümseyerek kısa sürede usta hamlelerle çıkıyor karşımıza uzmanlığı ile. Hergün yeni eğitimlerle bilgi ve deneyimlerini arttırma yolunda ilerliyor. Eğitimlerde ayrıca beraber olmanın şansını yakalıyorum ben de :) Ayrıca kitap çevirileri ve yabancı literatür taramalarıyla yoğun çalışmalar yürütüyor. Meslektaşımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Psikolojik danışman ararken kaygılarımızdan en fazlası 'anlaşılabilecek miyim?' 'acaba yadırganır mıyım?' oluyor. Kaygılarınız Emine'nin tebessümünü görür görmez ortadan kalkacaktır :) Onu tanımalısınız..
     1 Beğeni    
Fatma Deveci
27.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78338
Çok sevdiğim yakın bir meslektaşım. Konsultasyonlarimizi birlikte yapıyor, koterapi uygulamaları ve yansıtıcı takım çalışmalarımızı birlikte yapıyoruz. Gerçekten yaratıcılığı, zekası ve soğukkanlılığı ile herbir vakada beni yeniden etkilemeyi başarmış bir arkadaşım. Kendi içine doğru çıkmış olduğu cesur yolculuktaki adımları da genç ve dinamik yaşına rağmen kendisine olağanüstü deneyim sağlamıştır. Pekçok defa supervizyon desteğinden yararlandığım kıymetli arkadaşımı pekçok vakaya hitap edebileceği için bireysel, çift ve ailelerden oluşan geniş bir kitleye gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Doğallığı ve kendine özgü tarzı terapistinize güven duyma surecinizi kısaltarak problemlerinize dair aldığıniz yolu artıracaktır.
     2 Beğeni    
Dilek Çelebi
23.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78252
Emine hanim çok başarılı bir danismandir. Danisanlarina karşı çok ilgilidir. kişilerarası ilişkilerde başarılı, insanları seven, zeka potansiyeli yüksek, geniş görüş açısına sahip, kendine güvenen, duyarlı, sabırlı, hoşgörülü, bir psikolojik danismandir. Meslek hayatinda ilk yillari olmasina rağmen çok profesyonel hizmetler vermistir. Kisa surede çok tecrübe edinmistir. Kendisini tavsiye ediyor ve meslek hayatinda başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Emine YILDIZELİ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Resim ve Kurabiye yapmak


Emine YILDIZELİ'nin Kitap ve Yayinlari Emine YILDIZELİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
Sistemik Müdahaleler- Çeviri (Pegem 2016)

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Berlin
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Emine YILDIZELİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca (2. Anadil), İngilizce, Latince

Emine YILDIZELİ Mesleki Videolar Videoları
-

10:56
Top