2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ebru ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Ebru ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Ebru ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ebru ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde ve aynı zamanda Felsefe bölümü çift ana dal programında burslu okuyarak iki bölümden birden 2009 yılında dereceyle mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlamış ve uzmanlığını almıştır. Üniversitede 2 dönem Psikodrama eğitimi almıştır. Bunun yanısıra Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi almış ve alanıyla ilgili Bireysel ve...

Ebru ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile danışmanlığı
çocuk ve ergen terapisi
çift terapisi
bireysel terapi
anksiyete bozuklukları
Depresyon
Panik Atak
Öfke Yönetimi
İletişim Becerileri
bilişsel davranışçı terapi
Psikoterapi
Aile danışmanlığı,
Kurumsal Danışmanlık,
Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi
Psiko sosyal destek/Psikolojik Destek ,
Travma sonrası stres bozukluğu
Evlilik ve Çift Danışmanlığı
Stres ve Kaygı bozuklukları

Ebru ÖZTÜRK'ün Makaleleri Ebru ÖZTÜRK'ün Makale ve Yazıları
1 Makale

Ebru ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Psk.Ebru ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde ve aynı zamanda Felsefe bölümü çift ana dal programında burslu okuyarak iki bölümden birden 2009 yılında dereceyle mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlamış ve uzmanlığını almıştır. Üniversitede 2 dönem Psikodrama eğitimi almıştır. Bunun yanısıra Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi almış ve alanıyla ilgili Bireysel ve Grup Terapsi Süpervizyonlarını tamamlamıştır. Sağlık Bakanlığı Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yeterlilik Belgesi bulunmaktadır.2009 yılından beri yetişkin, çocuk, ergen ve çiftlerle hem bireysel hem grup çalışmalarını sürdürmektedir. Aile Danışmanı olarak ailelere ve çiftlere psikolojik destek vermektedir. Meslek hayatı boyunca pek çok psikososyal destek projelerinde, AB Projelerinde yer almış, çeşitli vakıflarda psikolojik danışmanlık yapmış ve eğitim sorumlusu olarak çalışmıştır.

Ebru ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Ebru ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Abdullah ÖZER
İzmir - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-05-2019
 TavsiyeNo: 109906
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kongresinde tanışmıştım. Kendisi Türkiye'nin en yetkin Psikoterapi Uzmanlarından olmakla beraber Felsefeci Kimliği ile Psikoterapi alanına yenilikçi bakış açıları getirmektedir. Felsefe ile Psikolojiyi sentezleyerek kendine has bir Psikoterapi ekolü ortaya çıkarmıştır. Bu konuyla alakalı gerek yurt dışında gerek Türkiye'de bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Ebru hanım Felsefenin bilge annesi olarak kabul edilen ve Değer Felsefe'nin kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğrencisidir. Ebru ÖZTÜRK'ü tüm danışanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları çözmekle kalmayıp yeni perspektifler ve farkındalık süreçleri ile terapötik sürecinizin keyfini çıkartacağınızdan eminim.
     2 Beğeni    

 ÖZGÜR (Danışan)
 IP: 212.156.113.ZJB

01-12-2015
 TavsiyeNo: 83737
Yaklaşık on senedir sosyal fobi,çekingenlik,takıntı gibi konulardan şikâyetçiydim.Uzunca bir süre ilaç kullanmama rağmen her seferinden şikayetlerim tekrardan nüksetti.Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hoca ile görüşme kararı aldım.Yaklaşık bir sene düzenli olarak görüştük ve büyük ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim ilaç kullanmayı kontrollü olarak bıraktıktan sonra şikayetlerim de büyük oranda azalma olmuştu.Kendisinin alanına hakim olduğunu düşünüyorum,görüşmelerini yapmış olmak için yapmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Müzeyyen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.142.ZJB

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83726
Ebru Hanım'dan aile danışmanlığı, travma sonrası stres bozukluğu, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi farklı konularda hizmet aldım. Açıkçası günlük yaşamın koşuşturmaları sırasında gözümde büyüttüğüm ve sürekli ertelediğim bir çok sorunumun bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla çözüme ulaşmasını beklemiyordum. Ancak seanslara başladığımız ilk andan itibaren kendimde gözlemlediğim olumlu değişiklikler beni süreç konusunda heyecanlandırdı. Ebru Hanım'ın çözüm odaklı yaklaşımı, empati gücü ve ince iletişim anlayışı sayesinde daha önce varlığından bile haberdar olmadığım yeni yolların farkına vardım. Şimdi yaşadığım her travmanın bana neler kazandırdığı konusunda çok netim. Hayatıma kesin çözüm odaklı, daha pozitif ve daha kararlı devam ediyorum. Yaşamayı seviyorum. Ebru Hanım'la dönem dönem görüşmeye devam ediyorum ve mutlaka onunla tanışmanızı tavsiye ediyorum. Ebru Hanım'a da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlıkla kalın.
     2 Beğeni    

 canan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.161.43.YJZ

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83725
Merhaba Ebru Öztürk. Senin ofisine özel olarak gelip yardım almadım ama sen her daim yanımda oldun. Gerek yapılan yüzyüze sohbetlerimizde gerekse de telefonla olan konuşmalarımızda sorunlarıma yardımcı oldun. Bana sorunlarıma farklı pencerelerden bakma imkanı sağladın. Bana uyguladığın ücretsiz terapilerin için teşekkürler. Sen olmasaydın birçok sorunun içinde boğulurdum. Senin rahatlatıcı konuşmalarını, pozitif yaklaşımını, olayların altındaki gerçek nedeni ortaya çıkarabilme gücünü seviyorum. Bana gerçekte kim olduğumu ve sorunların altındaki gerçek nedenleri gösterdiğin için teşekkürler.
     2 Beğeni    

 SİBEL KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.255.14.DD

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83713
merhaba, sayın Ebru Öztürkten profesyonel hizmet aldım, oldukça başarılı seanslarımız geçti, öncelikle, saygılı ve işini profesyonelce yapıyor, gereksiz iyilik hali yada gereksiz olumsuz bir davranış yok, psikoterapi sonuçta kişinin kendi isteği ile iyileşme sözkonusu, aldığım destek de, nasıl bir yol izlememiz konusunda yardımcı oldu, daha önce başka psikologlarada gitmiştim ancak bu kez şans benden yana oldu, bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kişisel gelişim ile ilgili bir konuda yardım aldım, burada hangi konuyu işlediğimizi söylemek doğru olmaz ancak gerçektende kendisi çok başarılı. Seanslarımız bitti, şimdi oldukça iyiyim son derece minnettar kaldım teşekkür ederim
     3 Beğeni    

Ebru ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 930 93 40
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lis
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ebru ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ebru ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ebru ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-17:42
Top