2007'den Bugüne 81,937 Tavsiye, 25,989 Uzman ve 18,188 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ebru ÖZTÜRK

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Ebru ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ebru ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ebru ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ebru ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Aile Terapisi
Evlilik Terapisi
İlişki Terapisi
Yaşam korkuları
Fobiler
Etik (değer) çatışmaları
Burnout (Tükenmişlik) Sendromu
Bipolar Bozukluk
Depresyon
Korkular ve nevrotik depresyonlar
Anksiyete
Yaygın anksiyete bozukluğu
Erteleme sorunu
Hayır diyememe sorunu
Kaygı bozukluğu (Anksiyete)
Korkular ve içsel sıkıntılar
Sosyal Fobi gibi her türlü Fobi ve Korku bozuklukları
Panik atak
OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk) - Takıntı Bozuklukları
Takıntılı Düşünce ve Davranışçıları
Sınav kaygısı ve stres
Öfke kontrolü ve öfke yönetimi
Bağımlılık tedavi önleme ve koruma
Aşk, ayrılık ve ilişki sorunları
Evlenme öncesi Danışmanlık
Evlilik Danışmanlığı ve Terapisi
Ergenlerle Danışmanlık ve Terapi
Boşanma sonrasında, çocuklarla ilişkilerin makul ve mantıklı bir şekilde sürdürülmesi...[Devamı...]

Ebru ÖZTÜRK'ün Makaleleri Ebru ÖZTÜRK'ün Makale ve Yazıları
1 Makale

Ebru ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Ebru ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
1987 senesinde Bursa’da doğan Ebru ÖZTÜRK, ilköğretim ve lise öğrenimini 1993-2005 yılları arasında Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır.

2005 yılında lise öğrencisiyken katılmış olduğu Türkiye Felsefe Olimpiyatları’nda 1. olarak Türkiye’yi Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda temsil etme hakkını kazanmıştır.

Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda tüm hayatına yön verecek Türkiye’nin değerli Felsefe kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ile tanışmıştır.

Öztürk değerli hocası Kuçuradi’nin yönlendirmesiyle üniversite hayatına olimpiyat özel öğrenci bursuyla Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe okuyarak başlamıştır. Bu süreçte Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğretileriyle Felsefe eğitimine devam etmiştir.

Göstermiş olduğu üstün başarı sonucunda Maltepe Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine hak kazanmış ve tam burslu olarak Çift Ana Dal programında psikoloji eğitimine de başlamıştır.
...[Devamı...]

Ebru ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Ebru ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Canan (Danışan)
 IP: 194.146.157.ZYZ

21-11-2019
 TavsiyeNo: 112392
Merhaba, Ebru hanımı sıkıntılı bir dönemden geçerken bir tavsiye üzerine buldum. Bence danışanla terapistin uyumu çok önemli, kendisi sevecen ve sıcak tavırlarıyla ona kendimi açma olanağı sağladı. Olaylara farklı bakışı ve güzel enerjisiyle kısa sürede beni rahatlattı.. para odaklı değil çözüm odaklı yaklaşımı ve bir dostunuzla sohbet ediyormuşsunuz algısını yaratmayı başarması çok güzel.. ben onu konuşmak , kendini tanımak ve sorunlarını çözmek isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

 Aslıhan Çoban (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.214.82.YJW

14-11-2019
 TavsiyeNo: 112299
Kendisinin son derece donanımlı ve başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Etik açıdan ve profesyonel açıdan son derece güvenilir ve iyidir. Sabırlı bir şekilde durumumu anlamaya çalışıp çok yönlü bakabiliyor. İlk seansımızda beni çok zor bir durumdan çıkarttı ve adım adım yönlendirdi. Güvenilirliği tartışılmaz ve çok dürüst bir insan. Ebru'ya başvuran kimsenin pişman olacağını sanmıyorum. Elbette kendinizin de çabalaması gerekiyor. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen seans odasını bulunduğum yere taşıması yani görüntülü görüşme yapabilmemiz de benim için çok kıymetlidir. Kendisi için görüşlerim son derece olumludur ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Abdullah ÖZER
İzmir - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-05-2019
 TavsiyeNo: 109906
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kongresinde tanışmıştım. Kendisi Türkiye'nin en yetkin Psikoterapi Uzmanlarından olmakla beraber Felsefeci Kimliği ile Psikoterapi alanına yenilikçi bakış açıları getirmektedir. Felsefe ile Psikolojiyi sentezleyerek kendine has bir Psikoterapi ekolü ortaya çıkarmıştır. Bu konuyla alakalı gerek yurt dışında gerek Türkiye'de bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Ebru hanım Felsefenin bilge annesi olarak kabul edilen ve Değer Felsefe'nin kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğrencisidir. Ebru ÖZTÜRK'ü tüm danışanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları çözmekle kalmayıp yeni perspektifler ve farkındalık süreçleri ile terapötik sürecinizin keyfini çıkartacağınızdan eminim.
     4 Beğeni    

 ÖZGÜR (Danışan)
 IP: 212.156.113.ZJB

01-12-2015
 TavsiyeNo: 83737
Yaklaşık on senedir sosyal fobi,çekingenlik,takıntı gibi konulardan şikâyetçiydim.Uzunca bir süre ilaç kullanmama rağmen her seferinden şikayetlerim tekrardan nüksetti.Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hoca ile görüşme kararı aldım.Yaklaşık bir sene düzenli olarak görüştük ve büyük ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim ilaç kullanmayı kontrollü olarak bıraktıktan sonra şikayetlerim de büyük oranda azalma olmuştu.Kendisinin alanına hakim olduğunu düşünüyorum,görüşmelerini yapmış olmak için yapmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Müzeyyen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.142.ZJB

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83726
Ebru Hanım'dan aile danışmanlığı, travma sonrası stres bozukluğu, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi farklı konularda hizmet aldım. Açıkçası günlük yaşamın koşuşturmaları sırasında gözümde büyüttüğüm ve sürekli ertelediğim bir çok sorunumun bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla çözüme ulaşmasını beklemiyordum. Ancak seanslara başladığımız ilk andan itibaren kendimde gözlemlediğim olumlu değişiklikler beni süreç konusunda heyecanlandırdı. Ebru Hanım'ın çözüm odaklı yaklaşımı, empati gücü ve ince iletişim anlayışı sayesinde daha önce varlığından bile haberdar olmadığım yeni yolların farkına vardım. Şimdi yaşadığım her travmanın bana neler kazandırdığı konusunda çok netim. Hayatıma kesin çözüm odaklı, daha pozitif ve daha kararlı devam ediyorum. Yaşamayı seviyorum. Ebru Hanım'la dönem dönem görüşmeye devam ediyorum ve mutlaka onunla tanışmanızı tavsiye ediyorum. Ebru Hanım'a da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlıkla kalın.
     4 Beğeni    

 canan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.161.43.YJZ

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83725
Merhaba Ebru Öztürk. Senin ofisine özel olarak gelip yardım almadım ama sen her daim yanımda oldun. Gerek yapılan yüzyüze sohbetlerimizde gerekse de telefonla olan konuşmalarımızda sorunlarıma yardımcı oldun. Bana sorunlarıma farklı pencerelerden bakma imkanı sağladın. Bana uyguladığın ücretsiz terapilerin için teşekkürler. Sen olmasaydın birçok sorunun içinde boğulurdum. Senin rahatlatıcı konuşmalarını, pozitif yaklaşımını, olayların altındaki gerçek nedeni ortaya çıkarabilme gücünü seviyorum. Bana gerçekte kim olduğumu ve sorunların altındaki gerçek nedenleri gösterdiğin için teşekkürler.
     4 Beğeni    

 SİBEL KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.255.14.DD

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83713
merhaba, sayın Ebru Öztürkten profesyonel hizmet aldım, oldukça başarılı seanslarımız geçti, öncelikle, saygılı ve işini profesyonelce yapıyor, gereksiz iyilik hali yada gereksiz olumsuz bir davranış yok, psikoterapi sonuçta kişinin kendi isteği ile iyileşme sözkonusu, aldığım destek de, nasıl bir yol izlememiz konusunda yardımcı oldu, daha önce başka psikologlarada gitmiştim ancak bu kez şans benden yana oldu, bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kişisel gelişim ile ilgili bir konuda yardım aldım, burada hangi konuyu işlediğimizi söylemek doğru olmaz ancak gerçektende kendisi çok başarılı. Seanslarımız bitti, şimdi oldukça iyiyim son derece minnettar kaldım teşekkür ederim
     5 Beğeni    

Ebru ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 930 93 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ebru ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ebru ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ebru ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-18:26
Top