2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hazan ŞAHNAOĞLU
Psikolog - Kocaeli

Hazan ŞAHNAOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hazan ŞAHNAOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hazan ŞAHNAOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hazan ŞAHNAOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Hazan ŞAHNAOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Empati Danışmanlık Merkezi
Cedid Mahallesi, Sıra Kavaklar Sokak, No:18 İzmit/Kocaeli
(Yürüyüş Yolu Üzeri 6.Noter Üstü 4.Kat)
Psk.Hazan ŞAHNAOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bilkent Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hazan ŞAHNAOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Gelişim Psikolojisi
*Çocuk Psikolojisi
*Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
*Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
*Kum Tepsisi ve Sanat Terapisi
*Fillial Terapi
*Bağlanma Odaklı Oyun Terapisi
*Gelişimsel Temas Terapisi
*Denver II Gelişimsel Tarama Testi
*Çocuklarda Öfke Kontrolü
*Çocuğun Ev ve Okulda Takibi
*Davranış Problemleri
*Öğrenme Güçlüğü
*WISC-IV Çocuklar İçin Zeka Ölçeği
*EMDR TERAPİSİ
*Aile Dizimi Terapisi

Hazan ŞAHNAOĞLU Özgeçmis CV Psk.Hazan ŞAHNAOĞLU'nun Özgeçmişi
DENEYİMLER
2011- Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesi Rehabilitasyon Merkezinde ‘Psikotik Bozukluklar’ bölümünde gönüllü staj yaptım
2011-2013 yılları arasında Ankara YA-PA Cinnah Çocuk Klubü’nde Yardımcı Psikolog olarak bireysel ve grup çalışmalarında 2-6 yaşlarındaki çocukların gelişim takiplerini yürüttüm
2012 yılında Ankara Adliye’sinde çocuk suçlularla gönüllü staj yaptım.
2014 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldum.
2014 Yılında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde gönüllü psikolog olarak çalıştım
2014-2017 yılları arasında 7Renk Çocuk,Ergen, Yetişkin, Aile Danışmanlık Merkezi’nde Psikolog olarak çalıştım.
2015-2017 yılları arasında Erenköy İlkbeş Anaokulu’nda okul Psikoloğu olarak çalıştım.
2018 itibariyle İstanbul’daki çalışmalarımı Ataeşhir’de Vima Psikoloji’de, Kocaeli’nde Empati Danışmanlık Merkezi’nde yürütmekteyim....[Devamı...]

Hazan ŞAHNAOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilek KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121662
Hazan hanım çok zor bir dönemİmde seans aracılığıyla tanıdım.Benim için güvenmek o kadar zor birşeyken kızımın sadece ismini söylediğimde o mutluluğu heyecanı içindeki çocuk sevgisi bana o kadar güzel gectiki bir anda bütün içimi rahatça acabildim.Bu sadece meslek aşkı değil o kadar güzel bir kalbi var ki herkes mutlu ve dünyanın çok güzel bir yer olması için tüm benliğinle büyük bir aşk ile görevini yaptığı çok ortada enerjisi bile sizi dimdik ayakda tutmaya yetiyor.Umarim benim hayatıma dokunduğu gibi bir çok insanın hayatına dokunabilir.
     2 Beğeni    
D.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113010
Herkese merhaba, Hazan hanımla karşılaştığımız için çok mutluyum. Kızım’ın travma olayı için kendisiyle görüşüyoruz kısa sürede o kadar güzel yol ilerledik ki kendisine sonsuz minnettarım. Gelirken korkularım vardı fakat ilk seanstan sonra bizimle geçen kaliteli görüşmelerinden sonra iyi ki dedim ???? Kızım’ın şansıydı güzel yürekli oyun ablası. Biz çok mutluyuz artık, hala daha seanslarımız devam ediyor. Birçok psk var fakat sizi anlayan problemi kökünden çözmek için uğraşan yok. Hazan hanım o kadar ilgili alakalı içten dinleyen kaliteli bir insan ki bizim bile kaygılarımızı korkularımızı bitirdi. Her çocuğun bir kahramanı var benim kızım’ın kahramanı Hazan hanıma sonsuz teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
F.S.Y.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107002
Merhabalar, hazan hanımla geçen sene tanıştık.. bi arkadasimin tavsiyesiyle başvurdum.eşim o zamanlar 1 yılı geçkindir cezaevindeydi.kizim 8 yaşında ve ara sıra ağlama krizlerine giriyordu.cok bunalmıştım ve zorluk yaşıyordum. Hazan hanımla seanslarımız başladı ve oldukça kısa sürede bu sıkıntılarımız sona erdi.. Hazan hanım oldukça profesyonel bir pedegog.kesinlikle tavsiye ediyorum.kizim her seferinde isteyerek geldi. Kendisini iyi hissedince de yine kendisi gitmemize gerek yok anne dedi.zaten hazan hanimda bunun iyilesme belirtisi olduğunu söyledi.kendisinede ayrıca çok teşekkür ediyorum..
     Beğenin    
Derya
7.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105977
Aynı okulda 3 sene boyunca çalıştığım biricik sevgili psikoloğum benim. Çocukların duygularını çok iyi anlayarak duygu yansıtmasını yaparak çocukların kendilerini anladıklarını hissettirerek çocukların kendini onunla birlikte güven içinde hissetmelerini sağlar. Çocuklarla iletişimi çok kuvvetlidir sağlıklı iletişim kurmada ve onlara yardımcı olmak için kendini adayan ve her zaman en önemlisi çocukların mutlu olmasını dile getirir önceliği her zaman çocuk mutluluğudur. Anne-Babaları çocukları hakkında rahatlatarak olumlu yönde yönlendirme ve bilgilendirme yaparak iç huzuru sağlamak konusunda oldukça başarılır.
     Beğenin    
Alpaslan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105967
Hazan Hn ile eşimden ayrıldığım dönemde oğlum Atlas için 2 dönem (6 ay + 9 ay) destek aldım. Hayatım boyunca yaptığım en iyi karar ve bir nevi yatırımdı. Oğlumun gerek bu durumu atlatması, gerekse okula sorunsuz adapte olmasında emeği büyüktür. Gönülden tavsiye ediyorum, bilgisine, sabrına , özellikle hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan yaptığı takiplerine teşekkür ediyorum , harika bir deneyimdi. Çoğunlukla bu tür durumlarda , hayat deneyimimizle bu durumları atlatırız diyoruz, ancak çocuk konusu hiç bilmediğimiz teknikler var. Son olarak, Hazan Hn’ın özellikle oyun terapisi konusunda çok iyi / uzman olduğunu anladım. Kısa sürede , hızlı ve etkili sonuçlar alıyor. Tekrar teşekkür ederim
     1 Beğeni    
Dilek GoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101836
Düzceden tavsiye üzerine Kocaeline wish4 yaptırmaya gittik.Hazan hocayla bu vesile ile tanıştık .16 yaşındaki oğlumun Hafif mental olduğunu ve psikoterapiye ihtiyacı olduğunu söyledi.Tam 12 yıldır Şehir şehir doktor doktor gezdirdigim çocuğumun teşhisinide tedavisinide Hazan hocam sayesinde bulduk .Kendisine çok minnettarım.Biz tabiki tahmin ediyorduk.Hocam sayesinde raporunu aldık Ve tedavisine başladık.Bizim gibi keşke daha önce gitseydik yaptirsaydik demeyin.Bir an önce randevu alıp derdinizin dermanini bulun.Teşekkürler Empati Terapi Teşekkürler Hazan Hocam.Yolunuz açık olsun.
     1 Beğeni    
Ferhat ÇITIROĞLU Fotoğraf
Psk.Dnş.Ferhat ÇITIROĞLU
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98868
Çocuk ile terapi alanında çalışan birisi için ilk olması gereken özelliğin sıcaklık ve naiflik olduğunu düşünüyorum. Hazan hocamı tanıdığınızda bu özellikleri onda hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Kocaeli bölgesinde oyun terapisi alanında yetkin birisine ihtiyaç olduğunu bildiğimden de ilimiz için çok büyük bir kazanç olduğunu düşünmekteyim. Kendi çocuklarımın pedegojik gelişiminde de destek aldığım, mesleğini severek yapan çocuklarla iletişimi şirince olan çocuk canlısı bir arkadaşımdır. Çocuğunuzun zeka gelişimi, psikomotor gelişim, sosyal ilişkiler gibi yaşadığınız tüm sorunlarda gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Arkadaşıma mesleğindeki özveri ve gayretinin daim olmasını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Simay Aybar
14.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96002
Hazan'la tanışıklığımız ilkokul yıllarına dayanmakta. Şu an olduğu gibi, ilkokul dönemlerimizde de bizim için 'büyük olan sorunlarımızı' dinleyip, çözümler bulmayı ve yardım etmeyi çok severdi. Ne mutlu ki bu güzel yüreği, sadece çevresinde onu tanıyanlar değil, danışanları da görme fırsatı buldu. Hazan'ın işindeki başarısını bildiğim ve güvendiğim için arkadaşlığımızın yanı sıra meslektaş olmamızdan dolayı yakınlarıma ve velilerime gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum. Hepsinden de olumlu geri dönüşler alıyorum. Hepsi pozitifliğinden, işine olan sevgisinde, yardımseverliğinden ve terapiler sonucunda çocuklarında gördükleri olumlu değişimlerden söz ediyor. Bu nedenle danışanlara Hazan'ı içtenlikle tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Başak Verdi
10.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95862
Merhabalar, Ben Hazan Hanım'dan uzmanlık alanları ile ilgili herhangi bir destek almadım. Ancak, henüz ortaokulda iken gerçekten tek istediği bu mesleği, bugün her gün çocuklar daha mutlu, huzurlu olsun diye hakkını vererek sürdürdüğüne, çocukluk arkadaşı olarak bizzat şahidim. Sizler de onu gerçekten tanımak isterseniz; onun için gerçek anlamıyla memnuniyet; benim görüşümde ise sizlere şans olacaktır. Pozitif enerjisi, dürüstlüğü, sadakati, iyi niyeti, yardımseverliği, adaleti, kuvvetli maneviyat duygusu ile çocuğunuza ve sizlere ışık olacaktır. Hayata güzel yerlerden, güzel duygularla bakma deneyimini yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Tanımalısınız. Yolun çok güzel bir yol Hazan. Yüreğine, verdiğin ve vereceğin emeklere sağlık. Güzel günlere..
     3 Beğeni    
Oytun Aksöyek (Stajyer)
5.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95772
Kendisi inanılmaz bir enerjiye sahip olup, karşısındakini de bu enerjiye çeken, günümüzde çok ender rastladığımız güven duygusunu size hissettiren bir insandır. İlk tanışmamızda; gerek duruşuyla, gerek sözleriyle alandaki yetkinliğini öne çıkaran, kendi yaptığı işi ve hayati anlamdaki diğer eylemleri tamamiyle seven, bu hissiyatı da size aktarmakta güçlük çekmeyen bir insandır. Hazan hanımla profosyonel anlamda bir iş paylaşımında bulunmadık fakat kendisini tanıdığım kadarıyla atılacağı her alanda başarılı bir yol izleyeciğini öngörüyorum. Umarım ileride birlikte çalışma fırsatımız olur.
     4 Beğeni    
Stajyer
5.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95764
Şunu çok iyi biliyoruz ki işini aşk ile yapan, işine sıkı sıkı sarılmış ve A'dan Z'ye hâkim, mesleki etik kurallardan asla ve katiyen çıkmayan, maddiyatı her zaman maneviyata ezdiren bir iş kimliğine bürünmüş insan bulmak çok zor. Konu saglık ise önem ve detay dahada artmakta hele ki konu çocuk olunca bu önem çok daha farklı bir boyuta geçmektedir. Hazan Şahnaoğlu bu özelliklerin hepsini içinde barındıran nadir insanlardan birisidir. Aynı meslek dalının öğrencisi olarak kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ilk izlenim her zaman çok önemlidir ve bu meslekte bir umuda ve isteğe; biraz olsun bilgiye sahipsem yine kendisine çok şey borçluyum. Sahip olduğunuz değerlerin kendi değerinden farklı görmeyeceğine inanmanız dileğiyle...
     4 Beğeni    
Emin İnal
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95744
Hazan'ı tavsiye ediyorum çünkü inanıyorum ona altından kalkamayacağı birşey yok gibi geliyor bana. Başarılı dürüst ve azimli birisi, eline aldığı herşeyi hakkı ile yapan adalet duygusu gelişkin ve duyumsal biri. Her kimseniz hazan'la çalışmayı düşünen bana güvenin ve çalışın sizi gereğinden fazlasıyla memnun edecektir. Bütün bunlar ele alındığında başka birisi ile çalışmak yerine hazan'ı tercih edeceğinize inanıyorum. Çünkü bu kadar başarılı ve özgüveni yüksek biri ile çalışmak herkesi ileri götürecek ve geliştirecektir. Tanıdığım kalbi güzel olan nadir insanlardan biri olduğu için umarım başına hakettikleri gelir diyorum ve başarılar diliyorum buradan.
     2 Beğeni    
Senem Ekşi
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95725
Merhabalar, Hazan Şahnaoğlu; azmiyle, üretkenliğiyle beni gururla heyecanladıran arkadaşım. Öncelikle karşınızdaki insanı tanımak gerek diye düşünüyorum o yüzden izninizle biraz kendisinden bahsetmek istiyorum :) Ruhunun güzelliği, pozitifliği, karşısındaki çocukla aynı duyguları yaşamaya çalışan, yardım etmeyi, öğretmeyi, birilerine birşeyler katmayı seven, cana yakın, iyi bir gözlemci... Onunla vakit geçiren çocuklarınızın vazgeçilmezi olucağına gönülden kefilim! Çünkü o çocuğunuzun psikoloğu değil, ailenizden biri olacak. Maddi imkanları düşünmeden yardım edebilmenin mutluluğunu yaşayabilmek için ve sadece çocuklar gülsün, mutlu olsun düşüncesiyle hareket edip gönüllü olarakta çalışmış hala da bunun için gönülden çalışan bir insan. Onu görünce ne demek istediğimi daha net anlayacaksınız aslında... Danışanlara samimiyet ve yürekten tavsiye ederim. Sevgiyle yolun açık ve ışık olsun Hazan!
     3 Beğeni    
Baris Akin
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95724
Merhaba ben Hazan Hanim'dan profesyonel olarak destek almadim fakat kendisi benim arkadasimdir. Herhangi bir problemimde sorunlarla basa cikmak icin kendi profesyonel hayatinda ogrendigi/deneyimledigi yontemleri uyguladi ve bu sayede problem cozumlerine karsi kendimi daha guclu hissediyorum. Kendisi bir cocuk asigi olmakla beraber ayni zamanda da cok yardimseverdir. Yaptigi isi severek yaptigina inaniyorum. Ben kisisel olarak ona bir cok konuda guveniyorum.
     2 Beğeni    
Kerem Karaibrahimoğlu
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95716
Kendisi çok güleryüzlü, yardımsever, düşünceli, zeki, güvenilir kısaca muhteşem bir insandır.Verdiği tavsiyeler, öğütler her daim bana yardımcı olmuş ve yol göstermiştir.Çare aradığım zamanlarda yardımıma koşması ve yardım etmek için elinden gelen herşeyi yapması benim için çok değerliydi.İyi bir dinleyici ve iyi bir çözücü olması yaşadığım sorunları çözmeme çok yardımcı oldu.Kendisine bu yardımlarından dolayı ve ayrıca bu denli güzel bir insan olduğu için çok teşekkür ediyorum.Sorunlarınızla yüzleşmeye ve iyileşmeye hazırsanız kesinlikle bu konuda size gereken profesyonel desteği verecektir.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Empati Danışmanlık Merkezi
Cedid Mahallesi, Sıra Kavaklar Sokak, No:18 İzmit/Kocaeli
(Yürüyüş Yolu Üzeri 6.Noter Üstü 4.Kat)
Psk.Hazan ŞAHNAOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 765 65 26
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Bilkent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Hazan ŞAHNAOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hazan ŞAHNAOĞLU Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video

12:30
Top