2007'den Bugüne 87,045 Tavsiye, 26,998 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cansu İVECEN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Cansu İVECEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cansu İVECEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Cansu İVECEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cansu İVECEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Menekşe ATEŞ
Uzman Psikolog Menekşe Ateş ile birlikte çalışma fırsatı buldum. İşine yönelik çözüm odaklı yaklaşımı, iletişim becerisi, güleryüzü ve samimiyeti ile ...

Cansu İVECEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Acıbadem Sağlık Grubu
Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:16, Küçükçekmece /İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1992 (29 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul Fatih
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi - Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cansu İVECEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Aile içi İletişim Çatışmaları, Öfke Problemleri
Ayrılma kaygısı
Okul fobisi
Alt ıslatma
Davranış bozuklukları İletişim problemleri
Öfke problemleri Çalma davranışı
Özgüven problemi Aile içi ilişkiler de sorumluluk alabilme
Kardeş kıskançlığı Motivasyon sorunları
Gelişim ve zeka testleri uygulaması ve değerlendirmesi
Boşanma döneminde çocuk Bağımlılıklar(internet, madde)
tarafından yaşanan sıkıntılar
İnatçılık ve Depresyon
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Panik Bozukluk
Sosyal Anksiyete Bozukluğu
Sınav Kaygısı

Cansu İVECEN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Cansu İVECEN'in Özgeçmişi
Uzm.Klinik Psikolog Cansu İvecen 2014 yılında Kültür Üniversitesi Psikoloji Lisansını tamamlamıştır. Lisans bitirme projesini Yrd. Doç. Dr. Aysın Turpoğlu Çelik süpervizörlüğünde "Anne-Baba Tutumları ile Çocuğun Problem Davranışı üzerindeki ilişkisi" konulu çalışmasıyla tamamlamıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır. Yüksek Lisans öğrenimi sırasında bir çok farklı seminer ve konferansa katılma fırsatı yakalamıştır. Yüksek lisans eğitimini, 2017 yılında Yrd. Doç. Dr. Alptekin Çetin süpervizörlüğünde “Çocukluk Çağı Travmaları ve Depresyonun Sağlıklı Bireylerde Alkol-Madde Kullanımı ile İlişkisi" konulu tezinin kabul edilmesi ile birlikte tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Cansu İVECEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119874
Cansu hanimla bi yakinimin tavsiyesi uzerine tanistim. Iyi ki de denk dusmus yollarimiz diyorum. Kendisi doktorlara olan onyargilarimi kirmis kisidir. Samimiyeti içtenliği ve yaninda kendinizi kesinlikle rahat hissedeceginiz icinizi acabileceginiz isini hakkiyla yapan bir psikolog. Gelecek kaygisi yasadigim bir donemde kendisinin bana farkli bir bakis acisi kazandirdigini söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiyemdir. Kendini surekli geliştiren ve yolunda basarili olduğuna inandigim biri. Danışanına objektif bi bakis acisiyla yaklasip kesinlikle cozum odakli davranışı beni en cok iyi hissettiren tarafiydi.
     1 Beğeni    
S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118967
Merhaba, Cansu hanıma bir yakınımın seans alıp memnun kalması sonucunda benim de sınav döneminde yaşadığım kaygı sorunu üzerine başvuru yaptım. Korona döneminde sürekli evde olmaktan dolayı derslerime yeteri kadar konsantre olamıyordum ve sürekli çalışmam gereken konuları erteleyerek sonrasında suçluluk duyuyordum. Deneme sınavım yaklaştığında panik oluyordum ve bu hem sınav sonucuma hem de uykularıma bile etki etmişti. Kendisiyle sınavda ve öncesinde kaygılarımla nasıl baş etmem gerektiği üzerine ve olumsuz düşüncelerime yönelik görüşmeler gerçekleştirdik ve artık eskisi kadar korku duymuyorum. Ders çalışma isteğim arttı ve artık sınavı kazanamayacağım diye düşünmüyorum. Kendisine yardımları ve ilgisi için teşekkür ederim. Bilgili ve sevecen birisi olduğundan herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
T.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118965
Arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Cansu hanım, yaşadığım zor süreçte rehberim ve destekçim oldu. Korona döneminde kaygılarım sebebiyle diş gıcırdatmam ve ağrılarım oluşmuştu. Bu yüzden başvuru yapmıştım. İlk seans nasıl başlayacağımı ve ne anlatacağımı bilemiyordum ancak sıcakkanlı olması ve pozitif yaklaşımıyla bu endişem yerini sakinliğe bıraktı. Kendisiyle emdr terapisi ile kısa sürede sorunlarım çözüldü. Sevdiklerime ve bana zarar gelmesinden duyduğum korkum hiç geçmeyecek gibi geliyordu ve artarak devam eden ağrılarım yüzünden ümidimi kestiğim anda karşıma çıktığı için çok mutluyum. Eski yaşantıma geri döndüm bunun ne demek olduğunu ancak yaşayan bilebilirdi o yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112864
Merhabalar ben Fatma.Benim obsesif kampülsif rahatsızlığım vardı. Kendisine birkaç seans kadar gittim.Kendisi bana her hafta birkaç şeyler gösterdi ve bunları yapmamı istedi.Ben de her hafta istenilenleri yaptım ve birkaç hafta sonunda bu rahatsızlığım sona erdi.Kendisi hastalarının rahatsızlığını teşhis etmede çok yeteneklidir.Hastalarına ve hastalarının ailesine oldukça saygılı ve kibardır.Kendisi bu işte oldukça yetenekli,başarılı ve tecrübelidir.Yanında çalışanlar oldukça saygılı insanlardır.Asla hastalarını mağdur etmezler.
     1 Beğeni    
Başak O...
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112828
Merhaba Psikolog Cansu Hanım'ı bu site aracılığıyla buldum. Ölüm korkum vardı ve yakınlarımı kaybetmekten de çok korkuyordum. İnsanların bana, eşime ve çocuğuma zarar vermelerinden korkuyordum. Cansu Hanım'ı tanıyıp tedaviye başladıktan sonra bu hastalık ile ilgili tüm fikirlerim değişti. Kendisi öncelikle bana çok güleryüzlü ve samimi davrandı, seanslarda rahatça içimden geçenleri anlatabiliyordum. İlk seanstan itibaren kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Cansu Hanım sayesinde bebeğimin büyüdüğünü ve kaygılarım, korkularımdan ötürü bebeğimi ihmal ettiğimi fark ettim. Ölüm korkum, sevdiklerimi kaybetme korkusu yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Hepsinin altında eski travmalarım varmış, fark edince ben de çok hafifledim. Artık ataklarım da yok, kendimi çok iyi hissediyorum. Cansu Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Psikolog arayanlar, ümidinizi kaybetmeyin, her zaman bir çözüm vardır. İyi ki daha fazla yıpranmadan ulaştım. Kesinlikle Cansu Hanım'ı tavsiye ediyorum.   
     3 Beğeni    
Kamer BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112669
Cansu hanım çok sıcakkanlı ve güleryüzlü biri kendisini tanıdığıma mutluyum bana gerçekten çok yardımcı oldu değindiği noktalarla benim farkedemediğim bir çok şeyi farketmemi sağladı kendisiyle kısa bir süreç geçirmiş olsakta ben onu tanımaktan ve vakit geçirmekten mutluluk duydum sorunlara nasıl çözüm bulmam neler yapmam gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatarak önümü görmemi sağladı güzeller güzeli doktoruma teşekkür ediyorum😍😍
     4 Beğeni    
Menekşe ATEŞ Fotoğraf
Uzm.Psk.Menekşe ATEŞ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107569
Uzman Psikolog Cansu İvecen ile 10 yıldır arkadaşız ve son 2 yıldır beraber çalışıyoruz. Kendisi işini ve işinin gerekliliklerini özenle ve severek yapan bir klinik psikologdur. Güncel eğitimlerle mesleki yaşantısını destekleyen ve danışanlarına en iyi yardımı sağlamak adına kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir arkadaşımdır. İyi insan ilişkileri iletişime sahiptir, iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı bir insandır, Mesleki alanda aldığı eğitimlerle danışanlarına yardımcı olmanın yanı sıra klinik ortamda çok fazla danışan görerek bu eğitimleri fazlasıyla geliştirme olanağı kazanmıştır. Kendisi çalışkanlığıyla, bilgilerini paylaşması ve samimiyetiyle benim gibi bir çok meslektaşına da desteklerini esirgememektedir.Kendisine yönlendirmiş olduğum bir çok tanıdığım kişilerden her zaman olumlu geri dönüşler aldım. Deneyimleri ve mesleki bilgisine güvenim sonsuz olup, kendisinden çok fayda sağlayacağınızı bildiğimden herkese tavsiye ederim. Sevgilerimle
     4 Beğeni    

Cansu İVECEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Cansu İVECEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cansu İVECEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Menekşe ATEŞ
Uzm.Psk.Menekşe ATEŞ
Uzman Psikolog Menekşe Ateş ile birlikte çalışma fırsatı buldum. İşine yönelik çözüm odaklı yaklaşımı, iletişim becerisi, güleryüzü ve samimiyeti ile ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Acıbadem Sağlık Grubu
Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:16, Küçükçekmece /İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 404 44 44
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul Fatih
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Cansu İVECEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Cansu İVECEN Mesleki Videolar Videoları
-

14:14
Top