2007'den Bugüne 90,077 Tavsiye, 27,725 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İlksen ŞENOBA ŞAVKIN
Psikolog - İstanbul
Çocuk Ergen Yetişkin Psikoloğu

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

25

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Elif Esra ERDİL
Elif Esra Erdil ile meslektaşım ve mesai arkadaşım Başak Cantürk aracılığıyla tanıştım. Kendisinin psikolojik danışmanlık dışında, masal yazarlığı, sa...
Başak CANTÜRKPsk.Başak CANTÜRK
Başak hocamla aynı ofiste birlikte çalışma imkanı bulduk. 4 yıldır sürecine tanıklık ediyorum. Gelişmeyi, öğrenmeyi ve insanlara hizmet vermeyi seven ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Gerçek yolculuk kendine yapılan yolculuktur
 
İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Simurg Psikoloji
Bahçelievler Mah. Zümrüt Cad. Özel Sok. Ahsen Apt. No:14/2 Pendik
İstanbul
Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabıKurumsal youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (35 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi-Psikoloji (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. Lisans eğitimini YÖK Bursu ile Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde aldı. 2009 yılında mezun oldu. Ruhsal Travma Çalışmaları programını Bilgi Üniversitesi’nde burslu tamamladı. Şuan Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında tez aşamasındadır, Neslihan Zabcı’nın danışmanlığında kum terapisi üzerine araştırma yapmaktadır.
Lisans mezuniyetinden bu yana anaokullarında, rehabilitasyon merkezinde, psikolojik danışmanlık merkezinde, üstün zekalı çocuklarla ve sivil toplum kuruluşu aracılığıyla korunmaya muhtaç çocuklar ile çocuk evleri projesinde pek çok çalışma yürütmüştür. 2015 yılından bu yana çocuklar, gençler, yetişkinler ve travma mağdurları üzerine danışmanlık hizmeti vermekte, psikolojik test ve değerlendirme yapmakta ve pek çok psiko-eğitim, seminer, grup çalışması ve atölye düzenlemektedir. Evli ve Meryem Reyhan’ın annesidir.

...[Devamı...]

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Özgeçmis CV Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Özgeçmişi
Oyun terapisine Mehmet Teber’in öncülüğünde korunmaya muhtaç çocuklar ile çalışırken başlamıştır. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Çocuklarda Travma Terapisi, Filial Terapi, Gelişimsel Oyun Terapisi, Kukla Terapisi, Kum Tepsisi Terapisi, Öykülerle Terapi, Sanat Terapisi eğitimlerini Mehmet Teber’den almıştır. Ve hala kendisiyle süpervizyonlarına devam etmektedir.
Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimlerinin birinci ve ikinci düzeyini tamamlamıştır. Byron Norton ile süpervizyonlarına devam etmektedir.
EMDR 1. Düzey eğitimini Emre Konuk’tan almıştır. Çocuklarla Oyun Terapisi Ve EMDR eğitimini Reyhana Meer Seedat’tan almıştır. Süpervizyonlarına Şirin Atçeken ile devam etmektedir....[Devamı...]

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Münevver GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122685
Dünya bir velat getiriyoruz kendimizce doğru anne baba olmaya çalışıyoruz.Ama öyle anlar oluyor ki kendinizi yetersiz hissediyor sunuz nerde yanlış yaptığınızı sorgulamaya başlıyorsunuz,böyle bir anımizda artık desteğe ihtiyacımız olduğunu farkettik uzun araştırmalar sonucunda,ilksen hanım la tanışmaya karar verdik.ilk karşısına gittiğimizde karşılaması konuşması okadar sıcak samimi.esimle kapıdan çıktığımızda doğru yerde olduğumuzu anladık,Kendimizi daha güçlü mutlu hissettik,daha sonrasında kızımla 5 ay süren seanslar başladı,ve bu hafta seanslar bitti kızım hiç ayrılmak istemedi agliyarak geri geldi.eger sizlerde bizim gibi düşünmeye başladıysanız .evladınız için çözümler aramaya başladıysanız hiç düşünmeden gidebileceğiniz bir abla.bir anne.bir kardeşle karşılaşacaksınız.
     2 Beğeni    
Sena KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122240
İlksen hanımı bir arkadaşımızın tavsiye üzerine tanıdık. Kızım yaklaşık 3 yaşındayken yemek yeme problemi üzerine danışmıştık daha sonra da kızım 4 yaşında iken öfke problemi ile alakalı yaklaşık 3,5 ay kadar da oyun terapisi almıştı ve hala da (kızım şuan 6 yaşında) her hangi bir sıkıntıda kapısını çalacak ilk adres olarak görüyoruz. Danışma süresi boyunca kafamızda tek bir soru işareti dahi bırakmadan gerektiği kadar aileyi bilgilendirerek terapist-danışan ilişkisini en başarılı şekilde yürüttüğünü düşünüyoruz. İlksen hanım bir konuyu bir çok yönden ele alabildiği gibi aileye bunu çok iyi ifade edebiliyor ve farklı bakış açıları kazandırıyor, herhangi bir şey aktarırken bile kendinden nasıl emin olduğunu her cümlesinde anlayabiliyorsunuz ve özellikle çocuk terapisi konusunda işini nasıl tutku ile yaptığını her çocuğun onun için biricik ve özel olduğunu hissettiriyor. Çok şükür biz terapi sonucunda kızımızda istenilen ilerlemeyi kaydettik çünkü İlksen hanıma güvendik ve onunla ortak çalışmayı kabul ettik bana göre aileler için de en önemli konu bu, terapistinize güvenmek ve birlik içinde en iyisi için çalışabilmek, bizden hiçbir zaman bilgisini vaktini desteğini esirgemeyen İlksen hanıma buradan da çok teşekkür ediyorum, iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum her zaman.
     5 Beğeni    
Nazlı NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122091
İlksen Hanım Kızımın hayatında çok büyük role sahip Tam 5 yaşında almış olduğumuz terapilerle alınan sonuç Ve gene yıllar sonra tekrardan 10 yaşında alınan terapiler sonucunda kızımın kendine olan güvenini eksilerini kapattığını görmek çok güzel İlksen hanım,işini çok iyi yapan ve her durumda geri bildirimi net ve açık dille getiren bir psikolog Gözünüz arkada kalmayacak ve soruları bulacağınız çözümü göreceğiniz profesyonelikte 👏👏 Şiddetle tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
Nagihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121612
Merhabalar ilksen hanıma oğlum için tavsiye üzerine gitmiştik,bize çok güven verdi işinden emin görüntüsü bizim doğru yerde olduğumuzu gösteriyordu, oğlum kısa sürede yaşadığı tramvatik olayı atlattı ve ciddi yol katteddi.Artık tedavinin sonuna geldiğimizi söyleyince şaşırdım önce sevindim sonra bir daha goremiyecek olmak beni üzdü :) Aslında sadece oğlum değil bende nasibimi almıştım her seans öncesi hocamızla görüşmek banada ilaç gibi gelmişti kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Yunus ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121592
İçimdeki sıkıntılardan dolayı uyumakta zorlandığım, günün geçmesini saat saat izlediğim bir dönemdi. İlksen Hanım'a bir tanıdığımın tavsiyesi sonrası randevu aldım. Bu ruh haliyle ilk seansa gittim. Sizi dost olarak gören, yargılamadan kendinizi fark etmenizi sağlayan bir terapist. Çıktığımda içimde çok farklı bir sevinç vardı. İyileşeceğime ilk kez orada inandım. Sonrasında gittiğim her seans bu sevinci daha da artırdı. İlksen Hanım bana kendimi tanıma yolunda çok önemli bir rehber oldu. Halen terapi almaya devam ediyorum. İlk terapimin üzerinden henüz 1,5 ay olmasına rağmen ruh halimin bambaşka olduğunu söyleyebilirim. İlksen Hanım'ı aldığım terapi dolayısıyla bir yetişkin terapisti olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca Simurg'un çok farklı ve sıcak bir ortamı var. Çocukların seve seve gideceği türden bir yer. İlksen Hanım'a ve tüm Simurg çalışanlarına başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
Ebrar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121289
İlksen Hanım, tanıştığım için şanslı olduğum çok değerli birisi benim için. Kendisinden profesyonel hizmet alıyorum. Gerçekten işinin ehli, son derece güvenilir, pozitif, sıcakkanlı bir uzman. Her seansta daha çok farkındalık kazanıyordum ve her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyordum. İlksen Hanım kısa sürede öyle büyük güven telkin etti ki; beni üzen, endişelendiren, korkutan ve düşünmekten bile kaçındığım ne varsa, kendisine gerilmeden ve yargılanma korkusu taşımadan anlatabilir hale geldim. Her defasında durumu ya da olayı bakmaya cesaret edemediğim veya göremediğim farklı açılardan tekrar değerlendirmemi sağladı. Sürecime eşlik ederken gösterdiği içtenlik ve huzur veren enerjisiyle yolculuğum güzelleşti. Kendisine sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
Fatma USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121285
Ilksen hanima baska bi pskologun tavsiyesi uzerine gittik. Pozitif enerji veren ve cok sevdigim bir hanimefendi kendisi. 2 oglum ve kendim icin gittim. Terapiden sonrada cocuklara nasil davranmam gerektigi hakkinda yardim aldim ve icinden cikamadigim olaylardan once Allahın izni sonra ilksen hanimin Tavsiyeleri ile cikabildim. Tavsiyelerive tesbitleri cok yerinde . hala daha aklima geliyor ve uyguluyorum. Cogu sıkıntılarımız gecti elhamdülillah. Cozum odakli. Gereksiz terapi yapmaz yeterli ise terapigi sonlandırir. Danisanlarina musteri gozuyle bakmaz. Cok dua ediyorum kendisine. Bana verdigi tavsiyeleri bende arkadaslarima soyluyorum. Bir cok kisiyede kendisini tavsiye ettim. Gidenlerde memnun kaldi. Tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yasemin D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121272
Güler yüzü ve sıcakkanlılığı ile beni karşılayan Ilksen Hanım ilk günden itibaren 10 yıldır çözemediğim sorunlarım ile baş etmeme yardımcı oldu. Her seansa büyük bir mutluluk ile gidiyorum ve kendimi şifalanmış hissederek ayrılıyorum. Hem rahatsızlığım ile ilgili hem de hayat ile ilgili verdiği tavsiyeler sayesinde şu an hayatımda çok fazla şey değişti. Samimiyeti ve sıcaklığı sayesinde bir abla gibi hissettiriyor bana. Çok uzun yıllar muzdarip olduğum hastalıkla artık daha fazla baş edemeyecek hale geldiğimde tanıştım kendisiyle ve yıllarımın boşa gittiğini anladım. Sorunlarımı görmemi ve onlarla baş etmemi kolaylaştırdı Ilksen Hanım. Bana daha iyi bir tedavi sunabilmek için araştırmalar yapıp ve eğitimlere katılması da işinde ne kadar profesyonel olduğunu ve danışanlarını ne kadar önemsediğini gösteriyor. Gönül rahatlığıyla böylesi güzel bir insanı sizlere tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Zehra G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118621
İlksen Hanımla kızım için görüştük. Seans sürecinde ve sonunda hiç birşey eskisi gibi değildi artık. Sadece kızım değil biz bile terapi almış gibiydik. İyi ki onunla tanışmışız. Oldukça donanımlı, duyarlı olduğunu her gidişimizde farkettik. Kızım için en güzel yatırım diye düşünüyorum. Terapiler bittiğinde ondan ayrılınca pusulamı şaşıracak olmaktan korktum. Öylesi güven oluşmuştu. Normalde hiç kimse için tavsiye yazmamıştım İlksen Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim. Tereddütte olanlar için boşa zaman kaybetmeyin, İlksen Hanıma ulaşın derim.
     3 Beğeni    
M.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117365
İlksen hanımla bir eğitiminde tanıştım. O gün itibariyle de kendisiyle terapi sürecim başladı. Kendimi ifade etmek için muhteşem bir güç verdi bana. Kendi ego gücümün yükselmesinde oldukça etkili oldu. Danışan-terapist ilişkisinden öte bir bağ kurduğumu düşünüyorum kendisiyle. Profesyonel bir uzman danışmanlığı yanında dostane bir diyalog ve sırdaş olduğunu söyleyebilirim. Terapi saatini iple çektiğim ve koşa koşa gittiğimi de söyleyebilirim. Bununla birlikte ücretsiz düzenlediği seminerlerini kaçırmamaya da özen gösteririm. Gerçekten kendini bu işe adamış, gönülden bu işi yaptığına inandığım bir psikolog kendisi. Hoş ve naif kişiliğinin yanı sıra beni her zaman Güleryüz ile karşılamıştır. Kendinin sakin olgun ve bilge yönü bende ciddi bir hayranlık uyandırmıştır.
     2 Beğeni    
Emel ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116630
İlksen Hanıma 9 yaşındaki oğlum için başvurdum. Oğlum ilk başta benim yaptığım yemekler dışında başka hiçbir kimsenin evinde yemek yemiyor, su içmiyordu. Bir süre sonra benim yaptığım yemekleri de yememeye başladı. Kendi evimizde su bile içmiyordu. Yemek ihtiyacını dışarıdan sipariş ile karşılıyorduk. Daha sonra İlksen hanımla beraber terapi sürecine başladık. Terapinin ilk 4-5 seans aşamasında şikayetlerimiz daha çok arttı. Fakat uzmanımızın yönlendirmesiyle sürece devam ettik. Seanslar ilerledikçe olumlu gelişmeler görmeye başladık. Şuan 15. seansımızı tamamladık ve oğlum benim yaptığım yemekleri yemeye ve diğer beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. İlksen Hanımla tanıştığımız için çok mutluyuz, bize çok yardımcı oldu. Alanında yetkin, güvenilir, sıcak kanlı bir psikolog. Kesinlikle onunla çalışmanızı tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Savaş BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
3.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116260
Alanına olan ilgisi, muhatabına karşı samimi ve sıcak davranması, ilgiyle dinleyip hayranlıkla dinlettirmesi beni ve eşimi her zaman etkileyen özelliklerinden olmuştur. Kişisel sohbetlerimizde verdiği tavsiyeler, olaylara karşı psikolojik çıkarımları ve üzerinde ilgiyle durması, alanına olan yoğun ilgisini her zaman hissettirdi.Samimiyeti ve içtenliği herkese sevgi dolu yaklaşımıyla gönüllere taht kuran biri. Gerek arkadaş gerek bir danışman gibi insanlara yol göstermesi, tavsiyeleri, farklı perspektiflerden bakabilmesi aldığı eğitimin üzerine fazlasıyla kattığını kendini ne kadar geliştirdiğini gösteriyor. Empati yeteneği güçlü olduğu için sizi daha iyi anlayıp rahatlatması, gülen yüzü ve hoş sohbetiyle tüm danışanlarının sevgisini kazanmış bir Psikolog. Tabii ki tavsiye ediyoruz. Muhakkak kapısını çalın size iyi geldiğini göreceksiniz. ❤
     3 Beğeni    
Züleyha YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116106
İlksen hanımı, oğlum için Terapist araştırırken, bir dostum tavsiye etti ve 1 yıl boyunca (araliklarla)çok faydalı ve şifalı bir terapi süreci ne girdik. Sonra sinda ofisinde düzenlediği eğitimlere katıldım ve hayatımın dönüm noktalarını o günlerde sınır koyma konusunda verdiği eğitimlere borçluyum. İlksen hanim yıllardır, takıldığım çözemediğim konuları, güvenle danıştığım işini hakkıyla, itinayla, sürekli kendini yenileyerek,yerinde teşhis ve doğru yolu bulma konusunda çok iyi bir rehber olması sebebiyle şehir değiştirmemize rağmen herdaim bilgisine ve ilgisine başvurduğum çok kıymetli bir Uzman!!! İlksen hanım 1) Çok sâkin. 2) Nokta tespitte bulunan 3) Enerjisiyle şifa veren bir Uzman!!! Hiç tereddüt etmeden tavsiye ediyorum, Takdir ediyorum ve çok teşekkür ediyorum bana ve çocuklarıma kattığı güzellikler için...
     5 Beğeni    
Ümmihan Ercin
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115621
İlksen hocanın yanında stajyerlik ve asistanlık yaptım, bu süreçte kendisinden öğrendiğim gerek mesleki, gerekse hayata yönelik bilgiler paha biçilemez. Sevgiyle öğreten, bildiklerini aktarmaktan büyük memnuniyet duyan, her zaman yetiştirdiği öğrencilerin yanında olup destek olan kendimi tanıma yolculuğumda en kritik anlarda kendisine başvurduğum kıymetli bir psikoterapisttir. Stajyer olarak kendinizi samimiyetin ve koşulsuz bir ilişki ortamının içinde bulabilirsiniz.
     4 Beğeni    
Başak CANTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115594
Meslektaşım, hocam ve değerli arkadaşım İlksen hanım ile 2017 yılında tanıştık. Kendisiyle çalışmaya başladigim günden beri mesleki bilgi ve ilkeleriyle bana hep örnek olmuştur. Bir hoca olarak bilgisini esirgemeyen ve gelişmek isteyen herkesi yürekten destekleyen biridir. Mesleki hayatımda bana ışık olup, desteğini her daim hissettirmistir. Gelişmekten asla vazgeçmeyen bir psikolog olan İlksen hanim, mesleğini hakkıyla yerine getirmeye oldukça önem verir. Bilgeligine, azmine ve cesaretine yürekten inanıyor, başarılarının devamını diliyorum :)
     5 Beğeni    
Elif Esra ERDİL Fotoğraf
Psk.Dnş.Elif Esra ERDİL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115553
Sevgili meslektaşım ve arkadaşım İlksen Savkin ı meslektaşım ve yine arkadaşım Başak Cantürk aracılığı ile tanıdım. Kendisi terapi ekollerini pratik şekilde özümseyerek danisanlarina uygulamaktadır. Terapistlerin şifacı yönü eksik olabiliyor, İlksen Şavkın bu konuda oldukça çalışmış şifacı yönü yuksek olan bir terapisttir. Danisanlarinin yolculuklarında onlara tanıklık edip, sifalanmalarina vesile olmaktadır. O yüzden kendisini, kendine yardim arayan kişiler için gonulden tavsiye ederim
     7 Beğeni    
Deni̇z
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115551
Geçirmiş olduğum beyin ameliyatı sonrası psikolojik olarak zor geceler yaşıyordum, sabahlar kadar gözüme uyku girmiyor evin içinde saatlerce yürüyordum... Sonra kuzenimin ve abimin tavsiye ile İlksen Hanım'ın ofisine gittim ve terapi sürecimiz başladı. Üzerine bir de benim kemoterapi tedavim eklenince muhakkak bir süre daha gitme kararı aldım. Daha ilk seansta konuşacak halde bile değilken beni rahatlatacak bir terapi uygulaması ardından uykularımın yavaş yavaş düzene girmesi ile büyük bir şaşkınlık yaşamıştım. Çünkü klasik olarak neler yaşadığımı soracak ve her psikolog gibi tavsiyelerde bulunacağını düşünmüştüm. Yanılmışım... Güleryüzü, mesleki ciddiyetinin yanısıra bir kelimeyle bir cümleyle sizi hayatınızın hiç tahmin etmediğiniz anlarına götürüp tedavi eden alanında gayet başarılı bir psikolog. Ofisine gittiğinizde zaman zaman eşinin zaman zaman evladının orada bulunması size sıcak bir aile havası yaşatıyor. Belki bir çok kişi bunlar gereksiz detaylar fakat benim tedavimin önemli mihenk taşlarını oluşturuyor... Kendine yardımcı olmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...✨
     8 Beğeni    
Ç.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115549
12 yaş kızım için destek aldım .kendisi kızıma bir abla gibi samimi yaklaştı .çözüm sağlayıcı ödevler vererek kısa sürede sorunlarımız çözüldü kendisine teşekkür ederiz. Aile yapısına da değer veren bir psikolog .herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.sadece kızıma değil tedavi sürecinde bizlerede eğitici seminerler düzenlendiğinde davet esiderek bilgilendirmesi öğretici oldu.alanında oldukça tecrübeli bizleree ofisinde uygulamalı ödev verdi aile bireylerini tek tek uygulamalı olarak tanıyabildi biz kişilk özelliklerimizi anlatmadan o bizi verdiği bu ödevle kişiliğimizi analiz etti.
     10 Beğeni    
A. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115547
İlksen hanımdan oğlumla ilgili destek aldık. Oğlumda normal olmayan bazı davranışlar vardı. Problemin çözümüyle ilgili İlksen hanım kum terapisi yöntemini kullandı. Faydasını gördük. Bize de ebeveynler olarak evde ne yapmamız ve nasıl davranmamız konusunda da oldukça faydalı tavsiyelerde bulundu. Kendisine yardımları için teşekkür ederiz. Kendisi oldukça ilgili, güler yüzlü ve samimi birisi. Oğlum terapiye giderken hiçbir zaman zorluk çıkarmadı, isteyerek ve severek terapilere gitti. Kendisinden gönül rahatlığıyla profesyonel yardım alabilirsiniz.
     8 Beğeni    
Türkan
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115543
İlksen senoba savkin hanım alanına hakim işinde oldukça profesyonel çalışan bir psikolog. Güler yüzlü, paylaşımcıdır. Danışanıyla sağlıklı uyum bağ kurup bilgilerini aktarmada ne kadar iyi oldugunu biliyorum. Danışmanlık merkezine gittiğinizde kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Çocuklarla iletişimi, kum terapisindeki başarıları oldukça iyi. Gerçekten uzman bir psikolog arıyorsanız doğru kisidir kendisi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..
     9 Beğeni    
Zeynep Mercan
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98628
İlksen Hanımla "Bilge Annenin Serüveni" eğitiminde tanıştık. Sadece modern psikoloji ekollerine bağlı olmayan, bunu kadim bilgiler ve İslami değerler açısından da yorumlayan farklı bir yaklaşıma sahip. Bu yaklaşımı hayatımızdaki birçok değer için işaret ettiği farklı anlamlarda gözlemleyebildik ve hayatlarımıza bu yeni bakış açılarının zenginliğinde bakabildik. İnsanı rahatlatan, kabını genişleten, huzuruna katkı sağlayan bir tavrı ve üslubu var. Kendisinin de uzun yıllardır terapi alıyor olması verdiği örneklerle bizde oluşturduğu tesiri arttırdı. Daha çok oyun terapisi tekniği ile çocuklarla çalışan bir psikolog ama bu eğitimle anneleri de doğrudan etkilemiş oldu. Çünkü çocuklardaki sorunların kökeni zaten anne ve annenin kendi çocukluk ve çevre yaşantıları. Kendisine huzur veren hali, anlayışı ve bize kazandırdığı yeni bakış açıları için teşekkürler ediyorum.
     12 Beğeni    
Tuğba
15.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98546
Ruhunuzdaki yaralara sifali bir elin degmesini istiyorsaniz, güzelliklere dogru muhtesem bir seyehat hayaliniz varsa psk Ilksen Senoba Savkin'i ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.. İnsanlığa bir iyiligim olacaksa O'nu tanitmam gerek diye inaniyorum Ilksen Hanimi bilge annenin seruveni isimli egitimle tanidim. Cok bilgili ve bilgisini icsellestirmis bir uzman.. sevgi dolu dokunuslari var. Grup olarak cok etkilendik ve kisa surede hayatimiz eskisinden farkli bir yone ilerlemeye basladi... hem anne olarak hem insan olarak daha donanımli bireyler olduk. Ayrica Islam inancindaki psikolojik ogeleri vurgulamasi, Islam ve psikoloji biliminin ne kadar ic ice oldugunu gostermesi ziyadesiyle etkileyiciydi. Samimiyeti, dogalligi, ictenligi, tebessumu ayrica takdire sayan.. Mekani, atmosferi kotu enerjilerden arinmis insani ferahlatan bir havaya burunmus ilk adimda bunu hissediyorsunuz. Grup olarak haftalik egitimlerimizi gun sayarak bekledik ve egitim sonunda da Ilksen hanimla gorusmek icin her turlu firsati degerlendirebilmeye sozlestik.. Vel hasil insan oglu muhtesem bir alem.. ve bu alemde kesfedilmesi gereken yerler var ölmeden... bu konuda bir rehber ariyorsaniz Ilksen Hanimla vakit kaybetmeden tanismanizi oneriyorum..
     14 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93876
Merhaba.Ilksen hanima geçen yıl 5.5 yaşında olan kızımın mastürbasyon yapma davranış dan dolayı başvurdum. Kızımda bu davranış o kadar artmıştı ki gittiği anaokulunda bile sınıf ortamında yapar olmuştu.ilksen hanım ilk görüşmeyi anne ve babası olarak bizlerle yapti bu görüşme sırasında mesleği hakkında ne kadar donanımlı bir insan olduğunu fark etmemek imkansızdı. Kızımız 12 seans süren oyun terapisi aldı. Kendisinden çok memnun kaldik.Ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     16 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93862
Psk. İlksen Şenobanın iyileştirici gücüne yürekten inanıyorum.. Bunun yansımasını kendi hayatımda bizzat yaşamış biri olarak onu gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim sayılı psikologlardan. Kendisiyle terapi yolculuğu yapacak olanlara tavsiyem ; psk. İlksen şenobanın güven veren ve şefkat sunan enerjisine kendilerini sadece bırakmaları.. Terapi sürecince ihtiyacımın ne olduğunu çok iyi analiz edebilen biri olması ve tedavi aşamasında yanımda olduğunu hissettiren ,güç veren ilksen şenoba şavkın karşıladığı ilk andan itibaren güler yüzlü ve sonsuz kabul ile kucak açıyor. Güçlü taraflarımı görmenin kapısını bana açtığı için ona sonsuz teşekkürler...
     20 Beğeni    
Gülsüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93820
Hizmet alma nedenim;Bundan altı yıl önce,ardından yaklaşık 8 ay öncede terapi desteği aldım. Psk. İlksen Şenoba Şavkın kişilik özellikleri;sizi güler yüzü, sevecen ve merhametli ses tonu ile karşılıyor olması.Biz danışanlar için Çok önemli! Terapist olarak tavsiye etme nedenim;Terapi sürecinde anlaşılmış olmanın rahatlığı ve tavsiyelerinin sizin yüzünüzü güldürdüğünü fark eder, minnettar olursunuz. Meslektaşlarından farklı yönü;Size geri bildirimde bulunarak yorum yapması. Tavsiye etme nedenim;Terapi sonlanınca kendinizi ayakları yere sağlam basan, bütün olumsuz düşüncelerden arınmış, içiniz huzurla dolarak başka yolculuklara yelken açarsınız.
     21 Beğeni    

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Kitap ve Yayinlari İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
BİLİMSEL BİLDİRİ VE YAYINLAR

• 1.Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi-Sözlü Sunum-Öz aile görüşmelerinin çocuk evlerinde kalan çocuklar üzerindeki psikolojik etkileri-2014
• Çocuk Evleri Koruyucu Aile Çalıştayı-Kasım 2012 Ruh Sağlığı Masası Katılımcısı

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlksen ŞENOBA ŞAVKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Esra ERDİL
Psk.Dnş.Elif Esra ERDİL
Elif Esra Erdil ile meslektaşım ve mesai arkadaşım Başak Cantürk aracılığıyla tanıştım. Kendisinin psikolojik danışmanlık dışında, masal yazarlığı, sa...
Başak CANTÜRK
Psk.Başak CANTÜRK
Başak hocamla aynı ofiste birlikte çalışma imkanı bulduk. 4 yıldır sürecine tanıklık ediyorum. Gelişmeyi, öğrenmeyi ve insanlara hizmet vermeyi seven ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Simurg Psikoloji
Bahçelievler Mah. Zümrüt Cad. Özel Sok. Ahsen Apt. No:14/2 Pendik
İstanbul
Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 877 76 27
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(35 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabıKurumsal youtube hesabı

Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlksen ŞENOBA ŞAVKIN Mesleki Videolar Videoları
-

12:03
Top