2007'den Bugüne 82,710 Tavsiye, 26,145 Uzman ve 18,349 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Erkam ÜNAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Erkam ÜNAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Erkam ÜNAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Erkam ÜNAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selda GÖL BERBERPsk.Selda GÖL BERBER
Değerli dostum ve meslektaşım Selda ile birlikte keyifle çalıştığım süre zarfında çocukları ve de mesleğini ne kadar sevdiğini, önemsediğini ve işini ...
Nazlı BALKANLIPsk.Nazlı BALKANLI
Nazlı Hanım ile 2012-2014 yıllarında Çerkezköy Devlet Hastanesinde birlikte çalışma fırsatım oldu. Fırsatım oldu diyorum çünkü; takım çalışmasına yatk...

Erkam ÜNAL Özgeçmiş CV Psk.Erkam ÜNAL'ın Özgeçmişi
2010 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Erkam Ünal, 2012 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına başlamıştır.


2011-12 döneminde Ankara Hava Lojistik Komutanlığı Rehberlik Danışmanlık Merkezi’nde yedek subay statüsünde, askerlik görevini, psikolog olarak tamamlamıştır. Bu süre zarfında askerlik görevini yapan erlere ve görevli askeri personele bireysel danışmanlık ve psikoterapi hizmetinde bulunmuş ve eğitimler vermiştir.  Aynı dönemde Ayla Abla Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi personeline ve ailelere danışmanlık hizmeti de vermiştir.

2012-2016 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde Psikiyatri Polikliniğe başvuran hastalara bireysel terapi uygulamaları, psikolojik danışmanlık ve psikolojik test uygulamaları yapmıştır.
...[Devamı...]

Erkam ÜNAL Tavsiye Yazıları Erkam ÜNAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk.Behiye Betül SEVGİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-06-2017
 TavsiyeNo: 97155
Erkam Bey hem çok değerli bir meslektaşım hem de çok sevdiğim bir arkadaşımdır. 2014 yılında aynı hastanede çalışma fırsatı bulduğum ve iyi ki de karşılaştığım dediğim, hem mesleki hem güncel sohbetlerinden oldukça keyif aldığım dostumdur. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, mesleğini çok inanarak ve severek yapan biridir ve bunu da ortaya çıkardığı işlerde kolaylıkla görebilirsiniz. Mesleki gelişmeleri takip eden ve aldığı eğitimlerle her geçen gün kendini bir adım ileri taşıyan bir arkadaşımızdır. Çalıştığı kurumlarda bir çok kişiye eğitim ve danışmanlık vermiş ve bu alanda yeterince tecrübe ve donanıma sahip biridir. Bilgi birikimini ve tecrübesini terapi sürecine başarılı bir şekilde yansıtabilmektedir. Bütün bu özellikler onun güler yüzü sıcak tavırlarıyla birleşince ortaya gerçekten çok memnun edici bir tablo çıkıyor :) kendisi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 BİLAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.145.YB

30-03-2017
 TavsiyeNo: 95634
Çerkezköy devlet hastanesinde birlikte çalışan iş arkadaşı olarak. tanıma fırsatını bulduğum arkadaşımı özverili kelimesiyle tanımlamak isterim. Kişisel ilişkilerindeki duyarlılığı ve girişkenliği dikkatimi çeken önemli özelliklerindendir. Özellikle sınav kaygısı, evlilik ve aile terapisi, kaygı bozuklukları, çocuk ve ergen ruhsal sorunları konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. tekırdağ ve istanbul yakın çevresinde önerebileceğim başarılı bir psikolog'dur. Klinik Psikolog ERKAM ÜNAL'I kişisel ve ruhsal gelişim arayışı içinde olan bireylere güvenle tavsiye ederim
     Beğenin    

Nazlı BALKANLI Fotoğraf  Psk.Nazlı BALKANLI
Manisa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-10-2016
 TavsiyeNo: 91107
Değerli dostum ve meslektaşım Erkam Ünal ile geçmişte aynı iş yerinde çalışma fırsatım olduğu için mesleğini ne kadar önemsediğini ve işini yaparken sevgiyle ve özveriyle ne kadar başarılı yaptığını görme imkanım oldu. Eğer mesleğinde kendini sürekli geliştiren ve her seferinde üstüne bir şeyler katarak size daha faydalı olacak bir terapistten destek almak istiyorsanız, Erkam Bey'e gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kendisi mesleğinin gerektirdiği etik değerlere son derece bağlı ve çok sayıda danışanla farklı hastalık ve sorun alanlarını çalıştığı için oldukça deneyimlidir.
     1 Beğeni    

Selda GÖL BERBER Fotoğraf  Psk.Selda GÖL BERBER
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91013
Danışanlarının değişimlerine yardımcı olabilmek adına kendisinden ödün vermekten kaçınmayan, aldığı eğitimlerle kendisini hep bir adım ileriye taşıyan, keyifle birlikte birşeyler paylaşma ve üretme fırsatı yakaladığım, her paylaşımımızda zenginleştiğimi hissettiğim, fikirlerine bakış açısına güvenerek halen danıştığım sevgili dostum ve meslektaşım Erkam, terapist koltuğuna hakkıyla oturan bir uzmandır. Mesleğine duyduğu saygı ve sevgiyi her seans sonrası yüzünden anlamak çok zor değildir. Eğer terapist arıyorsanız hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 yeliz (Danışan)
 IP: 88.233.116.YZD

06-10-2016
 TavsiyeNo: 90791
Erkam Beyle Çerkezköy Devlet Hastanesinde hayattan vaz geçmek istediğim bir zaman da tanıştım.Uzun süren bir terapi dönemim oldu. Erkam Bey in terapilerine katıldıktan sonra ne kadar işine bağlı olduğu, gerçekten çaba gösterdiğini, beni cesaretlendirdiğini, bizzat kendim yaşadım.Her gittiğim terapide bir öncekinden daha iyi olduğumun farkına vardım.Sanki konuşmayı yeni öğrenen bir bebek gibi her terapide bir şey öğrendim. Erkam beyin her sözü bana göre bir altın değerinde bu yaşıma kadar hiç düşünemediğim şekilde düşünmemi sagladı bana yaşamı, nasıl mutlu yaşayabileceğimi, hayatın güzelliklerini, mutluluğu, daha güçlü bir insan olmayı,öfke konrolunu , kısaca güzel ve kaliteli yaşamayı öğretti.Bendeki bu değişimi kendimden çok çevremdeki insanlarda fark etti,bende ki değişimi görünce Erkam Bey'den kendileride destek aldılar ve onlarda benim gibi çok mutlular. Kısaca anlatmak istediğim ben şu an nefes alışımı,çocuklarımın mutluluğunu Erkam Bey'e borçluyum.Bu yazımı okuyan arkadaşlardan terapi almak isteyen düşünen varsa hiç tereddüt etmeden Erkam Bey' den destek almalarını öneririm. Belki bir gün yeni bir siz olarak , benim gibi sizlerde yorum yaparsınız.
     3 Beğeni    

Erkam ÜNAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mola Psikoloji
Meşrutiyet Mah. Hrant Dink Sk. No:12/6 osmanbey/Şişli
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 248 97 90  
(Mola Psikoloji)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Erkam ÜNAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Erkam ÜNAL Mesleki Videolar Videoları
-20:10
Top