2007'den Bugüne 83,897 Tavsiye, 26,330 Uzman ve 18,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!R. Kayıhan ABA
Psikolog - İstanbul
Evlilik ve Çift Terapisti - Cinsel Terapist

R. Kayıhan ABA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
R. Kayıhan ABA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

R. Kayıhan ABA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar R. Kayıhan ABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Onur Can GÜMÜŞBURUNPsk.Onur Can GÜMÜŞBURUN
Meslektaşımla çalıştığı hastanede kendisinin fikirlerini, bilgi ve tecrübelerini dinlemek üzere gittiğimde tanıştım. Yıllar içindeki edindiği sayısız ...
M. Berk KARAOĞLUUzm.Psk.M. Berk KARAOĞLU
Meslektaşım Berk Karaoğlu ile şema terapi eğitiminde tanıştık, eğitim boyunca psikoterapi yöntem ve tekniklerinin üzerinde yorumlar yapıp fikir alışve...

R. Kayıhan ABA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kayıhan Aba Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Esentepe Mah. Ecza Sok. Pol Center Şişli, İstanbul / Türkiye 
(Kanyon Avm Karşısı)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi - Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
R. Kayıhan ABA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma alanlarım;

Bilişsel Davranışçı Psikoterapi

Şema Terapi

Anksiyete(Kaygı) Bozuklukları;

Panik Bozukluk

Sosyal Kaygı Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Depresyon

Cinsel İşlev Bozuklukları;

*Vajinismus

* Denetimsiz Boşalma(Erken Boşalma)

* Erektil Disfonksiyon(Sertleşme Bozukluğu)

*Cinsel isteksizlik

*Orgazm BozukluğuUyguladığım Testler

Nöropsikolojik Değerlendirme Testleri;Bilnot Bataryası
STROOP TESTİ TBAG FORMU WISCONSIN KART EŞLEME TESTİ (WCST) WECHSLER BELLEK ÖLÇEĞİ GELİŞTİRİLMİŞ FORMU (WMS-R) SAYI DİZİSİ ÖĞRENME TESTİ (SDÖT) GÖRSEL İŞİTSEL SAYI DİZİLERİ TESTİ B FORMU (GİSD-B) ÇİZGİ YÖNÜNÜ BELİRLEME TESTİ (ÇYBT) İŞARETLEME TESTİ (İT) RAVEN STANDART PROGRESİF MATRİSLER TESTİ (RSPM) İŞİTSEL SÖZEL ÖĞRENME TESTİ(AVLT)
...[Devamı...]

R. Kayıhan ABA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Onur Can GÜMÜŞBURUN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98971
R.Kayıhan Aba ile çalıştığım ilçede tanıştım.Mesleki olarak sohbetlerimizdeki bilgisi dikkatimi çeken ilk konu oldu. Çözüm odaklı düşünce tarzı sohbetlerde psikoloji konularında farklı yönler keşfetmemi sağladı. Aynı yerlerde yaşadığımız sürece sık sık bir araya gelerek vaka örnekleri hakkında konuşup yaklaşım yöntemleri hakkında düşünceler geliştirdik. Mesleki olarak çözüm odaklı oluşu,danışanlarına değer vermesi,onların sırlarına sadık olması,sürekli olarak kendini geliştirmesi takdir ettiğim yönleridir. Kendisini geliştirmesi gereken bir yön olduğunu düşünmüyorum meslektaşım çok başarılıdır. Dostumu 3 kelimeyle tanımlamam gerekirse; Başarılı,sabırlı ve çözümcü derdim. Sosyal yönü gelişmiş insanlara destek olmayı seven gittiği ortamı neşesiyle aydınlatan birisidir.
     12 Beğeni    
Onur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98958
Kayıhan Bey ile bir tanıdık vesilesiyle tanıştım. Sosyal korkularım ve kaygılarım üzerine bir terapi yaptık. Hayatım boyunca gittiğim ilk ve tek psikologdur kendisi ama açıkçası başta "Ne yapabilir ki yani, ne tavsiye edecek de ben iyileşeceğim?" gibi ön yargılı bir soruyla gitmiştim. Kayıhan Bey'in terapi süresince, konuşmalarındaki içtenliği ve samimiyeti beni daha çok bir şeyleri anlatmaya yönelik cesaretlendirdi ve sonucunda gerçekten bir şeyler olabileceğini farketmemi sağladı. Ofisi evime oldukça uzak. Başta gerçekten o yolu gitmek çok zor geliyordu. Buna rağmen, Kayıhan Bey'in bana psikolojik olarak yol gösterebileceğine inandım ve artık mesafeyi bile umursamamaya başladım. Kendisinden oldukça memnun kaldım. Benim toplumsal kaygılarımı yenmem için ilerlememde çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
     10 Beğeni    
M. Berk KARAOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98926
Meslektaşım ile şema terapi eğitiminde tanıştım. Kendisinin gelişen psikoloji bilimine karşı heyecanlı ve özellikle klinik psikoloji konularına ilgili olmasının mesleki anlamda çok anlamlı olduğunu düşünmekteyim. Özellikle cinsel terapi anlamında çalışmalar yapan meslektaşımı İstanbul'da ki herkese tavsiye ederim. Eğitmsel ce mesleki çalışmalar anlamında daha bir çok paylaşım içinde olacağımı düşündüğüm Psikolog Kayıhan ABA'nın başarılarının ve gelişiminin devamını dilerim..
     9 Beğeni    
Özgür DELİOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98685
Kayıhan bey ; mesleki donanımı gayet iyi olan , özverili , işini büyük bir dikkatle yapan yeri geldiğinde kendisiyle fikir alışverişinde bulunduğum mesleki anlamda danistigim entellektuel aynı zamanda sanatçı ruhlu yeni fikirlere ve kendini geliştirmeye açık , güler yüzlü , donanımlı, sorduğu sorularla size kendinizi bir daha sorgulatan , empati yeteneği güçlü değerli bir arkadaşım. Samimiyetle ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim kendisini.
     9 Beğeni    
Emine TURGUT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98510
Değerli meslektaşım Kayıhan Bey'i senelerdir tanırım. Öğrencilik yıllarında benim çalıştığım merkezde staj yapmıştı. O yıllarda zekasıyla ve psikolojiye olan ilgi ve yeteneğiyle öne çıkmıştı. Kendisinin mesleğinde yıllar içerisinde ne kadar ilerledigine bizzat şahit oldum. Görüyorum ki yorulmaksızın çalışmaya öğrenmeye ve yardim etmeye devam ediyor. Kendisini calismalari, meslegine verdiği değer ve gösterdiği saygidan dolayi tebrik ederim. İnsani yönüyle, zekasıyla, mesleki bilgi birikimiyle herkese rahatlıkla tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     11 Beğeni    
Çağrı
9.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98374
Kayıhan Aba ile bir eğitimde tanıştım ve meslektaşım olarak kendime yeni Ufuk'lar yaratmamı sağladı. Öncelikle bunun için kendisine minnettarım. Kayıhan Bey ilk sohbette sıcakkanlılığını samimiyetini ve içtenliğini iletişim halinde olduğu kişiye hissettiren, entelektüel birikimiyle karşısındakine yeni bakış açıları kazandıran farkındalık yaratan birisi. Olaylara yaklaşımı ve bakış açısı mesleki bilgi birikimini ve entelektüel kişiliğini net bir şekilde yansıtıyor. Sanata olan merakı ve duyarlılığı ise takdire şayan. Mesleki anlamda çok güvendiğim ve sürekli kendisinden yeni şeyler öğreneceğim Kayıhan Beyin terapileri esnasında gayet başarılı işler çıkaracağından hiç şüphem yok. Kayıhan Beyin danışanı olmak bireye kendi sorunlarıyla başa çıkma becerileri yanında hayata karşı farklı bir bakış açısı ve entelektüel bir birikim sağlayacaktır.
     13 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98188
Biz akademisyenler genel itibariyle fazla irdeleyen ve olaylara durumlara biraz daha fazla takılan insanlarız. Okuduğumuz birçok şeyi defalarca düşünüp ve farklı fikirler ortaya atmak için farklı boyutlarda düşünebiliriz, bu da bizim dönem dönem sosyal hayatımıza ve ikili ilişkilerimize yansır. Yine öyle olduğum bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kayıhan Bey'den psikolojik destek aldım suan ise öncei ve sonrası olarak değerlendirebileceğim bir süreçten bahsedebilirim. Kaygılı olarak gittiğim fakat ilk seansta herseyimi anlatabilecek bir samimiyet ve güven buldum. Çok faydasını gördüm bunu ise çevremde ki insanlardan olumlu dönüş alarak farkettim ve artık hayatı daha zevkli hale getirebildim. Soranlara şiddetle tavsiye edeceğim harika bir danışmanlık hizmeti diyebilirim. Herkese bol sağlıklı ve güzel iletişimli günler dilerim
     13 Beğeni    
Serap Dinçer
20.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98003
Merhabalar, kendisi ile aynı danışmanlık merkezinde çalışma fırsatı bulduğumda daha iyi tanıma şansım oldu. İçtenliği, samimiyeti, mesleki olarak aldığı ve halen de almaya devam ettiği eğitimlerle kendi kişisel ve mesleki gelişimine durmaksızın katkıda bulunduğunu görüyorum. Mesleğinde gelişmek için gösterdiği çaba örnek alınması gereken bir tutum. Sadece danışan değil, arkadaş olarak da her sıkıntımızı rahatlıkla paylaşabileceğimiz, ufkumuzu açan görüşlerinden yarar sağlayabileceğimiz bir terapisttir. Kendinizi tanımak ve sorunlarınızı danışmak isterseniz onun doğru kişi olduğunu söyleyebilirim. Kayıhan Bey'e ulaşmanızı tüm samimiyetimle tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Elif
20.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98000
Sevgili Kayıhan ile aynı kurumda çalışma fırsatım olmuştu. Kayıhan, her daim kendini geliştiren,sahip olduğu bilgi birikimini geliştirmeye yönelik araştırmalarda bulunan ,her geçen gün mesleki donanımını danışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda eğitimlerle geliştiren,işini severek yapan,danışanları ve çevresindeki insanların övgüsünü ve sevgisini her daim kazanan iyi bir psikologdur. Bir çok insan günümüzde psikologlara gitmekten çekinir ve devamlı bahaneler üretir. Unutulmaması gereken tek şey" Ruh sağlığımız da Beden sağlığımız kadar önemlidir." İşte tam da bu anda ön yargılarınızı yenebilmeniz ve mutlak sonuca ulaşabilmeniz için sevgili Kayıhan sizin için sorunlara çözüm odaklı yaklaşan iyi bir psikologdur. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Kayıhan Bey'e ulaşmanızı tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    
Kübra
2.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97698
Kayıhan Bey ile daha önce çalıştığım danışmalık merkezinde tanıma şansım oldu. Zamanla iyi bir dost olduk.Insanlara yararlı olabilmeye kendini adamış , sağlam karakteri, azmi, kararlılığı , zekası , muazzam bilgi birikimi ve donanımı ile her zaman yol gösterici olmuştur. Genç yaşındaki sahip olduğu deneyimleri güven verici duruşu ve her daim kendini geliştiren öğrenme azmi onu daha da başarılı bir hale getiricek tir. Size ve hayatınıza çok iyi gelecek bir terapisttir.Faydalanmanızı tavsiye ediyorum. ! !
     20 Beğeni    
Nagehan Erkaya
8.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97195
Kayıhan Bey aynı lisans dönemini paylaştığım, uzun yıllardır edindiği bilgi birikimine ek olarak çalıştığı alanlarda sürekli kendini geliştiren ve gerekli eğitimleri almış bir meslektaşımdır. Kendisi etik kurallara her zaman bağlı kalarak çalışmalar yapmaktadır. Arkadaş sohbetlerinde bile insanın kendini anlamasına olanak sağlayan, dikkatli,iyi bir dinleyici ve tüm bunların yanı sıra kişilere güven veren, sabırlı, iletişimi oldukça kuvvetli,işini severek yapan bir psikolog. Kendisine güveniyorum ve psikolojik destek almak isteyen herkese samimiyetle tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    
Nergis Tüfekçioğlu
4.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97112
Meslektaşım Psk. Kayıhan Aba'yla aynı kurumda çalışma fırsatımız oldu. Bende uyandırdığı izlenim sıcakkanlı, samimi ve güven veren olduğuydu. Gerek yaptığımız arkadaş sohbetlerinde gerekse vaka tartışmalarında entellektüel bilgisine güvendiğim, iş etiğini aksatmadan işini layığıyla yapıp danışanlara en iyi hizmeti sunma gayesi taşıyan, sabırlı, alandaki bilgisini güncel tutan bir psikolog. Danışanlarıyla iletişimi çok iyi ,aynı zamanda samimi. Çalıştığı alanlardaki danışan problemlerini ,danışanla bir olup kendi problemi gibi algılar ,danışanlarına her zaman onların yanında olduğunu hissettirir. Yaptığı işi gerçekten iyi yapıyor, gözünüz kapalı ona güvenebilirsiniz, şiddetle tavsiye edilir !! :)
     20 Beğeni    
Bahar
22.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96869
Sesiyle insanı rahatlatan ve hemen her şeyi anlatmak istediğiniz bir Psikolog,özellikle en büyük isteğimiz anlaşılmakken.Ben kendisinden şema terapi hizmeti aldım,en son çocukluğumla o kadar yüzleşmiştim ki gerçek hayata dönmek istememiştim kendisine başarılar diliyoum,tavsiye ediyorum.Kendisi güleryüzlü,anlayışlı ,çalışkan ve günümüz psikolojidünyasını yakından takip eden bir psikolog.Özellikle bende bir psikolog olarak kendisini tavsiye ediyor ve eğitimli bir psikologdan terapi almanızı istiyorum.
     17 Beğeni    
Mihraç Polatoğlu
22.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96865
Kayıhan Bey ile daha önce aynı kurumda çalışmıştık, öğrenciliğim sırasında entellektüel bilgi birikimiyle bana oldukça faydası dokunmuştur. Her daim kendini geliştirme isteği, başarı hırsı ve kendini buna adamışlığı ile örnek aldığım bir terapist olmuştur. Bilgi birikimine çok güvendiğim ve kesinlikle danışanlarına her yönden yardımcı olacağını düşündüğüm geniş vizyonlu bir terapisttir. Bu güne kadar dikkat ettiğim kadarıyla danışanları kendisinden oldukça memnun kalmıştır ve kendisi hakkında Çok iyi yönde geri bildirimler aldığımız bir terapist olmuştur. Çalıştığımız kurumda Gerek danışanlarına gerekse psikoloji okuyan öğrencilere Çok büyük faydasının dokunduğunu gözlemledik. Genç yaşında sahip olduğu Bu deneyim ile ileride Çok büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum,şu anda dahil olmak üzere insanlara olumlu kazanımlar sağlamıştır. Kesinlikle tavsiye ederim :)
     21 Beğeni    
Ali Alıç
20.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88072
Kayıhan Bey mesleki alanda kendini çok geliştirmiş ve hala geliştirmek için sürekli eğitim alan yeniliğe açık ve yardım sever kişiliğe sahip bir arkadaşımdır. Kendisinden kişisel anlamda çok faydalandım ve hala faydalanıyorum. İşle arkadaşlığı net bir şekilde ayırt edebilen birisi olup işine arkadaşımda olsa profesyonel bir şekilde yaklaşan birisidir. Son zamanlarda ufacık bir sorunda bile kendisine danışıyorum ve her zaman ki gibi profesyonel bir şekilde en uygun dille bana fayda sağlamaktadır. Kullandığı metaforik anlatım diliyle danıştığım konularda bana anlaşılır bir şekilde fayda sağlamaya devam etmektedir. Kendisine bu konuda çok güveniyorum ve tavsiye ediyorum..
     17 Beğeni    

R. Kayıhan ABA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar R. Kayıhan ABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Onur Can GÜMÜŞBURUN
Psk.Onur Can GÜMÜŞBURUN
Meslektaşımla çalıştığı hastanede kendisinin fikirlerini, bilgi ve tecrübelerini dinlemek üzere gittiğimde tanıştım. Yıllar içindeki edindiği sayısız ...
M. Berk KARAOĞLU
Uzm.Psk.M. Berk KARAOĞLU
Meslektaşım Berk Karaoğlu ile şema terapi eğitiminde tanıştık, eğitim boyunca psikoterapi yöntem ve tekniklerinin üzerinde yorumlar yapıp fikir alışve...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kayıhan Aba Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Esentepe Mah. Ecza Sok. Pol Center Şişli, İstanbul / Türkiye 
(Kanyon Avm Karşısı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 985 11 32
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi - Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.R. Kayıhan ABA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

R. Kayıhan ABA Mesleki Videolar Videoları
-

23:17
Top