2007'den Bugüne 83,108 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gizem ANLAMA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Psk.Gizem ANLAMA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Gizem ANLAMA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gizem ANLAMA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah PINAROĞLUUzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
Gulsah Hanim ile bulunduğum danışmanlık merkezinde tanıştım. Mezun olduğu andan itibaren kendisine katmak istediği şeyler için vermiş olduğu çabayı di...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, bastırılan her duygu ve yaşantı bir problemi doğurmaktadır. Şimdi o duyguları nasıl yaşayacağınızı, sizi zorlayan yaşantılarınızla nasıl başa çıkacağınızı öğrenme vakti. Yalnız değilsiniz... Her türden soru ve iletişim için mesaj atabilir ya da arayabilirsiniz. Hayatınızın her anının çok kıymetli olduğunu unutmamanız dileğiyle.İ..

Gizem ANLAMA Özgeçmiş CV Psk.Gizem ANLAMA'nın Özgeçmişi
Tam burslu okuduğum psikoloji lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamladım. Lisans eğitimim boyunca Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 1,5 yıl, GATA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 4 ay psikoz servisinde yatan hastalara gözlem yapıp çeşitli görüşmelerde bulundum. Anaokulları ve psikoterapi merkezlerinde çocuklara yönelik gönüllü stajlar yaptım. 0-7 yaş aralığındaki çocuklarda gelişim düzeyini ölçmek amacıyla oluşturulan projeye çocuklara gelişim testleri uygulayıp bunların yorumlamasını yaparak destek verdim. Kadına ve çocuğa yönelik şiddeti önleme amacıyla kurulan derneklerde gönüllü psikolog olarak aktif rol aldım.
2 sene sürecek olan Psikanalize Giriş Eğitimi'm ve Psikoterapist Dr. Timur Harzadın'dan almış olduğum Bütüncül Psikoterapi Eğitimi'm devam etmektedir.
Davranım Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde terapist olarak görev yapmakta, Üstün Dökmen Akademisi Küçük Şeyler Anaokulu'nda psikolog olarak yer almaktayım.

Gizem ANLAMA Tavsiye Yazıları Gizem ANLAMA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Gülşah PINAROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-10-2016
 TavsiyeNo: 91489
Sevgili Gizem öğrenciliğinden bu yana kendisini geliştiren ve yenileyen bir psikologtur.Mesleğine verdiği önem ve değeri onunla iletişime geçtiğiniz anda hissedeceksiniz. Dolayısıyla danışanlarına karşıda ilgili ve yardım çabası işinde motivasyon kaynağıdır. İleride de alanında uzman ve etkinliği olan bir psikoterapist olacağından kuşkum yok.Kendisine danışmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye eder ve emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isterim.
     Beğenin    

 Aşkın (Danışan)
 IP: 188.58.45.CB

15-09-2016
 TavsiyeNo: 90279
Gizem Hanıma anlam veremediğim bir boşluk duygusu nedeniyle başvurmuştu. Terapi sürecine hala devam etmekteyiz. Kendisiyle arkadaş tvasiyeti ile tanıştık. Arkadaşımla gittiği eğitimlerde kendisini geliştirmek için ne kadar çabaladığını sürekli gelişim odaklı birşeyler yaptığını duymuştum. Şuan kendimi daha iyi hissetmektedir. Güvendiğim biriyle bu yola başladığımın farkındayım ve hergün daha da iyi olacağıma inanmaktayım. Olaylara farklı bakış açıları sunması iyileşmemin temelini oluşturdu.
     Beğenin    

Gizem ANLAMA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İMDAT Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Gizem ANLAMA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gizem ANLAMA Mesleki Videolar Videoları
-10:14
Top
TavsiyeEdiyorum.com sitede listelenen hiçbir uzmanla bağlantısı olmayan tarafsız ve objektif bir portaldır. Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içindeki hiçbir öğe (tavsiye yazıları dahil) izinsiz başka bir ortamda yayınlanamaz.