2007'den Bugüne 81,746 Tavsiye, 25,954 Uzman ve 18,159 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Oğuzhan TAŞDELEN

Şehir

Gaziantep

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Oğuzhan TAŞDELEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Oğuzhan TAŞDELEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Oğuzhan TAŞDELEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Oğuzhan TAŞDELEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Oğuzhan TAŞDELEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Okul Fobisi
-Ayrılık Kaygısı
-Sınav Kaygısı
-Çocuklarda Davranış ve Uyum Bozukluğu
-Kardeş Kıskançlığı
-Kaygı Bozuklukları
-Karşıt Gelme Bozukluğu
-Eğitim Danışmanlığı
-Zeka Testi
-Kişilik Testi
-Gelişim Testi
-MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri

Oğuzhan TAŞDELEN Özgeçmiş CV Psk.Oğuzhan TAŞDELEN'in Özgeçmişi
Psikolog Oğuzhan Taşdelen Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans eğitimini 2016 tamamlamıştır.
Ayrıca Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifikasını aynı üniversitede 2016 yılında tamamladı.
Ayrıca çeşitli Kişilik, Zeka ve Performans Testleri uygulamalarına sahiptir. Wisc-r, MMPI, Ankara Gelişim Envanteri, Peabody Alıcı Dil Yaşını Ölçme Testi, CAT (Çocuk Algı Testi), TAT (Tematik Algı Testi), Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Metropolitian Okul Olgunluğu Testi yanında Good-Enough Harris Bir İnsan Çiz Testi ve Kinetik Aile Çizimi Testlerini Uygulayıcı Sertifikasıyla Kullanmaktadır.
Türk Psikologlar Derneği ve Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneğinden Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi Sertifikasını almıştır.

Oğuzhan TAŞDELEN Tavsiye Yazıları Oğuzhan TAŞDELEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Salim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.108.WB

19-06-2019
 TavsiyeNo: 110204
Bu zamana kadar hiç psikolojik destek almamıstım. Askere ilk geldiğim zamanlar sosyal hayattan uzaklaşma ve kuralcı bir ortama girmemle beraber içimden birşey yapmak gelmiyordu.Uyku konusunda hem de aile ve arkadaş ilişkilerime olumsuz yansımasıyla kötü günler geçirmis ve yalnızlaşmıştım. Bu süre zarfinda birligimde bulunan Oğuzhan Hocamla tanıştım. Icten yaklasimi ve ilgisi sayesinde her sorunumu rahatlıkla paylaşmamı sağladı.Bu askerlikde 4.ayım geldiğim günden bu yana kendimdeki değişimi ailem ve arkadaşlarımda fark etti. Özellikle ilk zamanlar da ailemle telefonlarda sürekli tartışıyordum. Verdiği örnekler ve sorunlarıma yaklaşımı sayesinde bardağın dolu tarafına bakmayı öğrendim. Hocamı kesinlikle öneriyorum
     Beğenin    

 Sevim (Danışan)
 IP: 78.190.129.ZC

12-11-2017
 TavsiyeNo: 100238
merhaba Ben Sevim Ben bir bir anneyim otizmli bir cocugu olan bir Anne dort yildir otizmle savasiyorum bu surecte bir cok kisiyle tanistim doktorlar piskologlar onlardan bride oguzhan tasdelendi Kendi si bu Zor surecte bizlere destek oldu yusuf un gittigi Kreste tanistik kendisi gayet guler yuzlu samimi bir insan yusuf la ozel olarak ilgilenip onun eksik yonleri ve yapmamiz gereken seyleri anlatti denvir agte testlerinde yardimci oldu yusufla ilgili her Konuyu konustuk tuvalet egitiminde cok zorlandigimiz icon fikirler Verdi misal yusuf in ic camasirini kendinin bsgenmesi gibi bu yusuf un hosuna gitmisti kirletmek istemediginden altina kacirmak istemezdi sorunumuz tamamen ortadan kalkmasada azalmisti kendisi her daim yusufla ilgilendi bu dort yilda bir cok piskolog tanidim oguzhan bey samimiyetine inandigim insanlardandi otizim yorar insani ailelerinde destege ihtiyaci vardir o yuzden kendiside bana destek olmus yol gostermistir çocuklarla olan guzel iletisimide gozden kacmiyor otizmli cocuklar sevmez herkesi yaklastirmazlar yanlarina ama yusugf oguzhan abisini cok sevdi herkese tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    

 yasemin erbay (Danışan)
 IP: 178.243.98.ZW

17-08-2017
 TavsiyeNo: 98617
Bir dönem oğlumun gittiği kreşte bizlere yardımcı olmak için çalışmıştı. Kendisinin ilgi ve alakasından çok memnum kaldık. Oğluma gerçekten iyi gelecek aktiviteler yaptı. Gelişim testleri yapması bir anne olarak çok hoşuma gitti. El becerisi gelişmesi için eve ödevler gönderip hem oğluma faydalı birşey yaptırmış oldu hemde birlikte vakit geçirerek anne oğul ilişkimizi pekiştirmiş olduk. Birlikte ödev yapmamız oğlumu da çok mutlu ediyordu. Nelerden hoşlandığını ve nelere ilgi duyduğunu, hangi oyunlarda başarılı ve eksik kaldığını gözlemleyerek bizi bilgilendirmeside çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 621 46 29
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Hasan Kalyoncu Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
 instagram hesabı


Oğuzhan TAŞDELEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Oğuzhan TAŞDELEN Mesleki Videolar Videoları
-04:12
Top