2007'den Bugüne 84,571 Tavsiye, 26,447 Uzman ve 18,835 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gökçe İPEKLİOĞLU
Uzman Psikolog - İzmir
Yüksek Lisans Mezunu - Bireysel ve Aile Danışmanı - Bağımlılık Danışmanı

Gökçe İPEKLİOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökçe İPEKLİOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba sayın danışan. Ismim Gökçe Ipeklioğlu. Almanya'dan gelip Izmir'e yerleştim. Almanya'da bir çok alanda çalıştım, rehabilitasyon merkezinde türk hastalara uzman psikolog olarak tedavi uyguladım, bağımlılarla özel ve kamu sektöründe çalıştım ve şirketlere danışmanlık yaptım. Bundan sonra hizmetimi Izmir'deki danışanlarıma sunmaya karar verdim ve gelip yerleştim. Çok memnunum burada olmaktan, Izmir başka bir güzel. Tanışmak isterim sizinle, buyrun bana ulaşın. Görüşmek dileğiyle, Gö...
Gökçe İPEKLİOĞLU'nun İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1974 (46 yaşında)
Doğum Yeri : Almanya
Yabancı Dil : Almanca, İngilizce, Fransızca
Mezun Olduğu Üniversite
Mannheim Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Mannheim üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gökçe İPEKLİOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Transaksyon Analiz Eğitimi (2016-2017) (Ege gelişim enstitüsü)

Aile Danışma uzmanlık sertifikası (2014) (Ppsikoaktif danışma merkezi)

Bağımlılık danışmanı-eğitmen sertifikası (2013) - (almanya kamu)

Sistematik tedavi uzmanlık sertifikası (2010-2013) - (almanya IGST)

Yükseks Lisans Diploması (2007-2008) - (almanya)

Su anki çalışma alanlarım Uzman psikolog olarak bireysel ve çift tedavisi:

Çift ve aile tedavisi:
Evlilik, boşanma, tartışma ve anlaşamama, cinsel (vajinismus), aldatılma, zorunlu evlendirilme vs.

Bireysel tedavi:
Depresyon, panik atak, fobi ve korkular, ilişki problemleri, cinsel sorunlar, uykusuzluk, mutlu olamama, güven problemi, kişisel gelişim, iş değişimi, evden ayrılma, kararsızlık, kısır döngülerle karşılaşma vs.

Bağımlılık tedavisi:
Alkol, uyuşturucu, kumar, cinsellik, kişiye bağımlılık, alışveriş bağımlılığı vs.

Gökçe İPEKLİOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman psikolog
Özel muayenehane (Almanya)

- Bireysel ve çift tedavi uygulamaları
...................................................................... .................
Uzman psikolog
Ergen ve yetişkin uyuşturucu bağımlılar için danışma merkezi
Kamu dairesi (Almanya)

- Bireysel ve aile tedavi uygulamaları
- Genç ve yetişkin uyuşturucu bağımlılara psikotedavi
...................................................................... .................
Psikotedavi uzmanı
Aile ve Ergen Psikoloğu
Kamu dairesi (Almanya)

- Şizofreni aile bireyleri olan ailelerin tedavisi
- Çocuk istismarı değerlendirmesi
- Bireysel, çift ve aile psikotedavi ugulaması
...................................................................... .................
Uzman Klinik Psikolog
Özel Rhein-Haardt-Hastanesi (Almanya)
...[Devamı...]

Gökçe İPEKLİOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Can OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110233
Gökçe hanımla 2 farklı dönemde çalıştık. iki dönemde de sorunumun teşhisi ve tedavisi konusunda hızlı ve başarılı görüşmelerimiz oldu. her seans sonrasında yanından kendimi ve durumu daha iyi anlayarak ve farkındalık seviyem artarak ayrıldım. sıcak ve samimi bir ortam. kendinizi gayet rahat hissedebiliyorsunuz. İleride bir sorun yaşadığımda arayacağım tek kişi kendisidir. Kendisiyle hiç tereddüt etmeden, size yardımı dokunacağından emin olarak görüşebilirsiniz. Her şey içi teşekkür ederim
     1 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106805
Gökçe Hanımla hayatımın en zor günlerini geçiriyor olduğumu düşündüğüm yol ayrımında kaldığım bi dönemde internetteki araştırmalarım sonucu tanıştım. Güleryüzlü ve samimi yaklaşımı ile aile problemlerimizin temeline inip farklı pencerelerden bakmayı öğrendik. Kendisinin yurt disinda egitim almis olmasi olaylara bakis acisini cok gelistirmis. Kişisel terapilerimizle de içinde bulunduğum depresyondan adım adım uzaklasmamda çok desteği oldu . Kendisine teşekkür ederim ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Emre T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104598
Gökçe Hanım'dan bilgi almak için yaptığım telefon görüşmesinde oldukça pozitif enerji aldım ve ilk seanstan son seansa kadar bu enerjide hiç azalma görmedim. Sosyal iletişimde problemler yaşıyordum. Sürekli kaygı ve özgüven eksikliğim vardı. Profesyonel, çözüm odaklı olaylara farklı bakış açısıyla çok kısa sürede hızlı sonuç aldık. Güleryüzlü, samimi ve hep alternatif çözüm önerileri üretebilen bir hanımefendi. İletişimi güçlü ve kendimle ilgili eksik olduğumu düşündüğüm yanlarıma bardağın dolu tarafından bakmayı öğrendim. Tespit konusunda da oldukça başarılı. Sorunun kaynağına doğru noktadan inip doğru çıkışa adım adım ilerlememe çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Simge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103808
Gökçe Hanımı internet üzerinden buldum ve kendisiyle öncellikle oradan iletişime geçtik ardından telefon aracılığıyla görüştük. Kendisiyle randevu ayarlamak için konuştuğumuzda bana çok samimi ve arkadaş canlısı geldi ve ilk psikolog randevum olmasına rağmen rahatlıkla muayenehanesine gittim. Güleryüzlü ve kibar kişiliği sayesinde orada kendimi çok rahat hissettim ve hiç yabancılık çekmedim. Terapi nedenim ise ailevi sorunlarım ve kendime olan özgüvenimin eksikliğiydi. Bu sorunlara, onlarla olan ilişkimi, günlük yaşantımı ve yaşadığım çevreyi konuşarak yaklaştık. Sorunlarımı anlatırken bir arkadaşıma anlatıyormuş gibi hissettim. Her randevumun ardından kendimi daha iyi hissediyordum ve bana ufak ödevler veriyordu. Bunları bir sonraki seansa kadar yapıp gelmemi istiyordu. Bunlar küçük şeyler olsa da etkileri büyüktü. Sorunlarımı 4 seansta aşmama ve çözmeme yardımcı oldu. Son görüşmemizde ileride her hangi bir sorunum olursa tekrar onu arayabileceğimi ve kapısının bana her zaman açık olduğunu söyleyerek tekrardan ne kadar iyi bir seçim yaptığımı onayladı.
     Beğenin    
Zerrin ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2018
TavsiyeNo: 102496
Gökçe hanımı bilgi almak için ilk aramamda ses tonu o kadar sıcaktıki daha o an kendimi iyi hissetmemi sağladı tedavisi bitmiş biri olarak çok kısa zamanda çok yol katettik kendisiyle görüşene kadar kendimi görmez bir haldeydim ama şimdi bana kendimi bulmamda o kadar yardımcı oldu ki içten ve samimi önerileriyle ne zaman tekrar karamsarlığa kapılsam sözleri geliyor aklıma gerek kendisinin hayat tecrübesi gerek hayata bakış açısı olsun kesinlikle dolu dolu bir insan kendisiyle iyiki tanışmışım sihirli bir değnek misali dokundu hayatıma bana ne kadar değerli olduğumu ve hayatımın sadece bana ait olduğunu öğrettiği için hayatımda bana gerçekten değer verenleri görmemi ve eşime aşık olmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Nilay Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102155
Uzun yıllar süren migren ataklarımın yanında kronik sırt ve boyun ağrılarım gibi fizyolojik sıkıntılarım ve anksiyete yani kaygı bozukluğu yaşamaya başladığım,hayatımın en karanlık diyebileceğim bir döneminde buldum kendisini. Yaşamanın ne kadar anlamsız olduğunu düşünmeye başlamıştım.Öyle bir dönemde denk geldim ki..Tirede ikamet etmeme rağmen koşa koşa gittim her seferinde.Aslında benim değil de çevremdekilerin yorum yapması gerek:) Hayatım artık Gökçe hanımdan öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılıyor. Evliliğim, arkadaşlık ilişkilerim ve aile ilişkilerim o kadar düzeldi ki, kendimi keşfetmeye ve hayattan keyif almaya başladım.Hem bilgisi,hem disiplini,hem de sıcakkanlılığıyla size güven ve rahatlık veriyor. İyiki danışanı olmuşum diyorum. Şu an tedavimin sonlarına geliyoruz ve o karanlık günlere dönmeyeceğimi çok iyi biliyorum.Elbette zaman zaman tökezleyeceğiz,ama ayağa kalkmayı öğretiyor insana.Kendisine de söylediğim gibi, kozasından çıkmış bir kelebek gibi özgür hissediyorum. Kendime koyduğum görünmeyen zincirleri kırdık.Kendisine minnettarım.
     4 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102052
İlaçların sadece benim için geçici çözümler olduğunu anladığım ve farklı bir yol izlemem gerektiğini düşündüğüm bir zamanda psikolog arayışım başladı.İlaçlarımı doktor kontrolünde bırakmıştım ama felaket yine başlamıştı.Gökçe hanımı tanımıyordum ve hiçbir tavsiyede almamıştım.Uzunca bir telefon görüşme sonucunda bana yardımcı olabileceğini düşündüm.Uyguladağı yöntemler benim için kimi zaman can sıkıcı olasada işe yaradığını sonunda görmek mutlululuk verici..Sizi gerçeklerle yüzleştirip aslında sorununuzun sizin düşündüğünüz gibi olmadığını anlıyorsunuz ve bunu yaparkende kullandığı sözcükler, ses tonu, hareketleri hafızanıza işleniyor.Siz iyileşmeyi istediğiniz, verdiği ödevleri yerine getirdiğiniz, acıda olsa gerçeklerle yüzleşmeyi seçtiğiniz anda size faydalı olacağına kesinlikle inanıyorum...
     2 Beğeni    
Ali KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101811
Nabız ve tansiyon yüksekliği, Kalp krizi geçiriyorum hissi, soğuk soğuk terleme, ölüm korkusu, ve kontrolü kaybedeceğim endişelerini yaşadığım bir dönemdi. Yani halk dilin de panik atak rahatsızlığı. Kullandığım ilaç bu sorunlarımı yenmeme yeterli gelmiyordu. Acil servislere gitmekten bıktığım bu dönemde yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Gökçe hanımdan randevu aldım. İtiraf etmeliyim ki başta Gökçe Hanıma ön yargılarımla gittim. Daha önceki danışmanıma gittiğimde evet o anlık rahatlıyordum. Fakat sonrasında yaşadığım semptomlar tekrarlıyordu. Gökçe Hanımın muayenehanesine gittiğimde sade döşenmiş bir oda ve duvarda bir yazı tahtası vardı. Bana Bu sorunlarımı aşacağımızı, yardımcı olacağını ve birlikte başarabileceğimizi anlattı. Ona inandım. Çünkü odasının tüm duvarlarında çeşitli diplomalar sertifikalar yoktu. O bunları asmaya ihtiyaç hissetmemişti. Çok lüks bir koltukta koymamıştı. Ne kendini ispat çabası vardı. Nede para alıyorum bak bir saat sende lüks bir koltukta oturuyorsun izlenimi vermiyordu. Sıcak, sade ve huzur veren bir ortam. Seanslarımız başladığında gözlemlediğim. Bir kere gerçekten işini çok ciddi yapıyor. Dinlerken önemli yerlerde notlar alıyor. Ara ara sorularıyla anlattıklarınızı ne kadar iyi anladığını ve sizi farklı düşündürdüğünü hissedebiliyorsunuz. Sanırım 3. veya 4. Seansta O duvarda ki yazı tahtasının sihrini gördüm. Hayatım, yaşadıklarım analitik bir yaklaşımla o tahtadaydı. Şok olmuştum. Ben anlattıklarımın uçup gittiğini sanırken. Aslında bunların ne kadar ciddi bir şekilde ele alındığını üzerinde çalışıldığını ve yorumlandığını görmüştüm. Artık tahtayı daha fazla kullanıyoruz. Her hafta beni Gökçe Hanım şaşırtmaya devam ediyor. Ona o kadar çok inandım ki hemen hemen her gün aşırı bir şekilde kullandığım alkolü de bıraktım. Alkol almadan uyuyamayan ben şu anda içki içmiyorum. Her hafta kendime şaşırır oldum. Beni bu kadar kısa bir sürede dönüştüren. Olmak istediğim yaşam kalitesine ulaştıran Gökçe Hanıma minnettarım. Eğer aşamadığınız sıkıntılarınız varsa kesinlikle Gökçe Hanıma gidin. Yaklaşımı, size ve işine olan saygısı, disiplinli yapısı ve profesyonelliğiyle size muhakkak yardımcı olacaktır.
     6 Beğeni    
K.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101269
birkaç ay öncesine kadar KENDİNE İNANCI KALMAMIŞ biriydim. arkadaşlarımla görüşmekten çekiniyor, odaklanamıyor, daha ne kadar kötü olabilir diyordum. altı seans geride kaldı, gökçe hanım ve yöntemleri sayesinde içimdeki kötü sesi engelleyebiliyor, yeri geldiğinde üzerine gidebiliyorum, hiç olmadığım kadar sosyal ve güçlüyüm. görüşmelerdeki sıcakkanlı ve kendinden emin tavrı sayesinde çok hızlı aşama kaydettiğime inanıyorum. gökçe hanımı bulduğum için çok mutluyum.
     1 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101208
Eylül ayından beri gökçe hanımla gorusuyorum bana çok güven verdi. TÜm sorunlarımı rahatlıkla kendisiyle paylaşıyorum duygu durumumda ciddi bir düzelme var bilgi birikimine güveniyorum okb hastasıyım beni ve ailemi yakından tanımak istedi ödevler vererek korkularım la başarma yöntemlerini gösterdi gevşeme teknikleri konusunda beni bilinçlendirdi daha önce de profosyenel eğitim almıştım ama bukadar memlun kalmamıştım ekonomik olaraktan bütçe mi zorlamadan gidebiliyorum sonuçta bazı sorunları zamanla asabiliyoruz herkese tavsiye ediyorum kendisinde sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum en zor zamanımda bana sırf maddiyat olarak yaklaşması koruyup kolları sahiplendi iyiki böylesine mesleğinde basarılı birini tanımışım
     1 Beğeni    
Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99632
Hemen ilaç kullanmayı zorunlu hale getiren kişiler yüzünden malasef psikoloğa gitmekten çekinen bir toplumuz.Ancak gökçe hanım gerek doğru yerde sorduğu sorularla gerekse olayın çözümünden çok sebebini anlamamız konusunda verdiği bilgilerle sizi daha güçlü bir birey olmanız konusunda fazlasıyla aydınlatıyor.Bizim enerjimiz kesinlikle uydu ve size tavsiyem ses kaydı yapıp sonra tekrar dinlemeniz yönünde ve ödevlerini yapmanız:) ben şuan bunlar sayesinde aynı sorunlarla daha kolay başedebiliyorum
     1 Beğeni    
Özlem OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99530
Siz elinizi uzatırsınız, o kucağını açar... (Aslında başka söze gerek yok bence ama; gördüğüm en gerçek ve candan danışman...) Maddi-manevi tam destek, güzel bir kafa yapısı, profesyonellikle dopru bakış açısının kesişimi olan bir insandan bahsediyorum. Gönül rahatlığıyla öneririm. Bir internet sitesinde tanıştık, bana yüzlerce psikolog arasından en güzel cevabı yazan oydu, o yüzden onu tercih etmiştim. Sonra görüşmeye gittim, evime çok uzak olmasına rağmen. Makul ve yanında rahat olunabilecek biri olduğu izlenimini verdi. İlk seansta mucize beklemediğim için tanışma seansları boyunca sabırlı olmam gerektiğini biliyordum. 2. Seansta beni kalbimden yakalayan bir tavrı vardı ki çok şaşırmıştım. 3. Seansta keza. Her gittiğimde biraz daha yakınlaşıyoruz. 3 sıfatla: zeki, mantıklı ve candan bir insan. İlk kez biri ya da aldığım bir hizmet hakkında öneri yazısı yazmak istedim.
     2 Beğeni    
Buket Kayhan
12.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97327
Gökçe Hanımı aldığım Transaksiyonel Analiz eğitimi sırasında tanıma fırsatı buldum. Herşeyden önce güleryüzlü olması ve pozitif enerjisi ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştu. Tanıma fırsatı buldukça, mesleki konulardaki titizliği ve bu anlamdaki öğrenme aşkı, mesleki donanımı ve sürekli kendisini geliştirme anlamındaki enerjisini taktir ettiğim ve sık sık mesleki fikirlerine başvurduğum bir arkadaşımdır. Danışanlarını titizlikle ele alması, güvenilir ve çözüm odaklı bir psikolog olmasından dolayı yardım almak isteyen herkese çekinmeden öneririm.
     3 Beğeni    
Mevlüt KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97295
Ben Almanyanın Ludwigshafen şehrinde yaşıyorum. Ve bir süre önce yüksek puandan 6 ay ehliyetimi verdim. Belediye MPU denen bir zor bir sınavdan geçmemi istedi. Bunun için psikolog desteği almam gerekiyordu. Gökçe Hanımı internetten buldum. Türk olması, Türkçe konuşabilmem benim için güzel avantajdı. Seyansların hepsi çok verimli geçti. Yüksek Tecrübesi, yakınlığı, Güler yüzlü olması derslerin daha verimine olumlu etki yaptı. Henüz sınava girmedim randevu bekliyorum. Beni iyi hazırladıgını düşünüyorum. Sınavdan sonra sonucu sizlerle yine paylaşıcam. Gökçe Hanıma danışan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Kısaca açıklamam gerekirse mesleğinde en iyilerden diyebilirim. Şimdilik sizlere hoşçalın diyorum ve dersler içinde Gökçe hanıma Teşekkür ediyorum. Mevlüt KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı - Almanya
     3 Beğeni    

Gökçe İPEKLİOĞLU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Bisiklete binmek, Yüzmek, Bilgisayar, Film izlemek, Şehir gezileri


Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Kitap ve Yayinlari Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
Die Bedeutung der Unternehmenskultur für die Unternehmensentwicklung, GRIN Verlag, 2006

Der Einfluss von Gesundheitsvorstellungen und Tätigkeitsmerkmalen auf die psychische Beanspruchung: Ein interkultureller Vergleich türkischer und deutscher Kleingastronomen, GRIN Verlag, 2009

Die Alkohol-Aggressions-Beziehung GRIN Verlag, 2008

Gökçe İPEKLİOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Systemische Gesellschaft

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 705 60 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1974
(46 yaşında)
Doğum Yeri
Almanya
Mezun Olduğu Üniversite
Mannheim Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Mannheim üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Uzm.Psk.Gökçe İPEKLİOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce, Fransızca

Gökçe İPEKLİOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

23:46
Top